ToneFix Türkiye, yorumları, nedir, fiyatı – yoğun iyileşme

By | September 4, 2023

Cilt kusurlarını (pigmentasyon, eşit olmayan ton, kırışıklıklar) 30 günde %93 daha az fark edilir hale getirir. Klinik olarak kanıtlanmış cilt dönüşümü

ToneFix’i keşfedin: nedir, nasıl kullanılır, içindekiler

Temel cilt problemlerinden kurtulun

 • Cilt kuruluğu
 • Yaşlanma
 • Pigmentasyon

ToneFix içeriği, kullanımı

 • Nemlendirir
 • Kırışıklıkları düzeltir
 • Cilt tonunu dengeler

Niasinamid, meyan kökü ve kalamin cildi yatıştırır, nemlendirir, aydınlatır ve pürüzsüzleştirir

Efsanevi içerik

ToneFix formülünün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. Aktif bileşen, cilt hücrelerinin içindeki nemi tutan, yaşa bağlı değişikliklere karşı mücadelede rezervlerini harekete geçiren ve doğal kolajen üretimini uyaran meyan kökü ve niasinamid.

Sağlıklı cilde sahip olmanız için mücadele eder

Uzmanlar tarafından birbirleriyle etkileşime giren 170 farklı gençleştirme özelliğine sahip madde araştırıldı. ToneFix formülü, sağlıklı cildin önemli bir yönü olan SPF 50 filtresini içerir.

Tonefix cildin gençliğini ve güzelliğini uzun süre korumaya yardimci olacak bir kremdir

Yaşlanmanın tüm belirtilerine karşı yok edici darbe

ToneFix cilt üzerinde hücresel düzeyde etki eder. Bileşimdeki meyan kökü dermise derinlemesine nüfuz ederek hücreleri nemle doyurur. Cilt “su içer”, bu da cildin daha nemli, taze ve parlak hale geldiği anlamına gelir.

Sonuç olarak doğal kolajen üretimi güçlenir. Bu sayede ciltte doku hasarı, yoğunluk ve elastikiyet kaybının yanı sıra sarkma ve kırışıklık engellenir.

Anında etki

ToneFix, “ikinci bir cilt yüzeyinin etkisi” gibi görünmez bir modellenmiş kabuk oluşturarak, yüzü anında şekillendirir. Yüzün oval şekli daha net ve daha belirgin hale gelir. Bunun sonucunda cilt üzerindeki beyazlatma etkisi ile birlikte 7-10 yaş daha genç bir görünüm sağlanır.

*Anında etki ile, daha önce sadece enjeksiyon gibi rahatsız edici yöntemlerle elde edilebilecek türden sonuçlar kastedilmektedir. Bu, kozmetik hizmetlerin kullanılmasının, evde kendi kendinize daha genç görünmeyi sağlamanızı engelliyor demektir.

ToneFix uzman görüşleri

ToneFix araştırması, cilt sağlığı alanında önde gelen uzmanların rehberliğinde Münih Kozmetoloji Enstitüsünde gerçekleştirildi:

Orhan Canıtez

ToneFix, kozmetoloji alanı için bir atılımdır. Kariyerim boyunca benzer maddelere sahip ürünlerle karşılaştım ama hiçbiri ToneFix kadar güçlü bir etki yaratmadı. Bu krem, cilt hücrelerinin kendi kendini yenilemesini uyararak cildin orijinal güzelliğini geri kazandırmaktadır.

Leman Vuslatgil

ToneFix, her kadın için kozmetik seçiminde lider olmalıdır. Kremin benzersiz formülü, cildin solması, kuruması veya sıkılaşmasında olduğu gibi derin kırışıklıklar konusunda da etkili çalışır.

Jale Karlı

ToneFix, profesyonel güzellik bakımlarının etkisine sahip tek evde bakım ürünüdür. Düzenli kullanımda yüz hatları belirginleşir, kırışıklıklar azalır, sarkmalar ve yaşlılık lekeleri yok olur.

ToneFix kullanıcı yorumları: öncesi ve sonrası olarak ayrılan yaşam

Çoğu insan aynaya baktığında gördüğü yansımadan memnun olmama duygusunu bilir. Çünkü alnınızda derin kırışıklıklar oluşmuş, yanaklarınız ve gözleriniz sarkmış, yüzünüzün ve boynunuzun cildi esnekliğini kaybetmiştir. Korkunç! Üstelik her şey 40 yaşında zor bir hayat yüzünden oluşmuştu… Eşim hayatımızdan çıktıktan sonra iki işte birden çalışmak zorunda kaldım. Hafta sonu bile bilmeden bu şekilde 5 yıl geçti. Hayatımın o döneminden nasıl kurtulduğumu bilmiyorum ama etkisi yüzüme on yıl ekledi.

Kızım başka bir şehirde üniversiteye başladığından hayatım tamamen dağıldı. Evde tek başıma kalmak beni yavaş yavaş öldürüyordu. Çevremde değer verebileceğim tek bir erkek dahi yoktu. Kaldı ki hangi erkek yaşlı bir kadına ilgi duyardı?!

Derken hayatıma ToneFix diye bir mucize girdi.

Kızım bana Anneler Günü nde hediye verdi. En başından beri bu kremi hevessizce kullandım. Ama büyük bir şaşkınlık ve sevinçle gözlerimin önünde değişmeye başladım! Cildim sağlıklı, yumuşak ve pürüzsüz hale geldi. Ve en önemlisi, en korkunç kompleksimden kurtuldum ve kalın bir temel tabakası olmadan dışarı çıkabiliyorum, kafelere ve hatta işe gidebiliyorum. Ne de olsa yüzümdeki yaşlılık lekeleri bir silgiyle silinmiş gibiydi. Gençlik hatasının düzeltilebileceğini hayal bile etmezdim, çünkü birçokları gibi bronzlaşmayı seviyorum ama SPF’yi ihmal ettiğimde cildim neredeyse bir leopar gibi lekelerle kaplandı. Benim başıma gelmeseydi buna asla inanmazdım.

Şimdi aynaya baktığım zaman mutlu oluyorum. Kendimi en son ne zaman kötü hissettiğimi tamamen unuttum. Çünkü harika kızıma ilave olarak mutlu olmak için başka bir nedenim daha var. Yakında tekrar evleniyorum. Bu krem ​​beni gençleştirdi ve yalnızlıktan kurtardı! Bu mucizevi ürün için ToneFix krem üreticilerine teşekkür ederim. Önünüzde saygıyla eğiliyorum.

Olcay

* Bu hikaye, İzmir’de yaşayan yazının sahibi Olcay Canister’in izniyle yayınlanmıştır. Buradaki tüm yazılı ve görsel malzeme Olcay Canister’in kişisel blogundan alınmıştır

Rakamlarla ToneFix

 • %97 oranında müşteri memnuniyeti elde edilmiştir
 • Bu kremin geliştiricileri tıbbi deneyime sahip uzmanlarca geliştirilmiştir
 • %80 oranında tüketici, sadece 1 kez denedikten sonra her zamanki bakım ürünü yerine ToneFix tercih etmiştir
 • 3 yıllık araştırma ve geliştirme süreci

ToneFix kullananlar, yorum

Onlar ToneFix’i denediler. Siz de deneyin ve izleniminizi paylaşmayı unutmayın

Serpil, 49

Uzun zamandır sigara içiyorum ve yüzümün grimsi sarı olduğu gerçeğiyle barışmıştım. Ayrıca, yaşla birlikte yeni yaşlılık lekeleri ortaya çıktı. Anneler Günü’nde büyük kızım bana ToneFix hediye etti ve süper bir etki sözü verdi. Gerçekten oldu. Krem yüzümdeki tüm yaşlılık lekelerini sildi ve kırışıklıkları düzeltti, eşit ve sağlıklı bir renk aldı. En az 5-7 yaş daha genç görünüyorum.

Lale, 32

İleri derecede bozuk olduğu için gözlerimi kısarak bakarım. Bunun neticesinde daha 24 yaşındayken kırışıklıklarım oluştu. Önce farklı kremler ​​kullandım, sonra daha ileri giderek botoks yaptırmaya geçtim. 30 yaşıma geldiğimde botoks yaptırmanın artık bana bir faydası olmuyordu. Cildim botoksa karşı tolerans kazanmıştı. Yaptırdığım estetk işlemleri, bir alkolik gibi yüzümün sürekli şişmesine neden oldu. Berbat bir durumdaydım. Yüzümde kullandığım her şeyden vazgeçip ToneFix kremna geçtim. Hemen olmasa da etkisini gördüm. Şimdi hiçbir sorunum yok. Şişlik kalmadı ve kırışıklıklarım zar zor fark ediliyor.

Serra, 38

ToneFix süper bir üründür! Özellikle karşılaştırılacak bir şey varsa. Sıradan bir kremin (İsviçre serisi veya La Mer gibi lüks olmayan) böyle bir etki vereceğini düşünmemiştim. Cildi çok iyi besler ve gözenekleri tıkamaz. Cildim de iyileşti, daha düzgün hale geldi, pigmentasyon kayboldu. Yüzüm şişirilmiş bir top gibi esnek. Herkese tavsiye ederim! İlk kullanımda aşktır.

ToneFix nerede satılır, fiyatı

 • Web sitemizdeki kısa formu doldurun.
 • Bir temsilcimiz, siparişinizi onaylamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçer.
 • Ödemenizi, teslimatta nakit veya kredi kartıyla istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.