Maral Gel Türkiye, nasıl kullanılır, uzman görüşleri, fiyatı – pen büyütme etki̇si̇ni̇ hi̇ssedeceksi̇ni̇z

By | February 7, 2022
 • Sadece bi̇r ay i̇çi̇nde
 • 4 cm’e kadar büyüme
 • Günde tek sefer uygulama
 • Tamamen doğal büyüme
 • %100 doğal bi̇leşenler

Maral Gel nedir – 4 hafta içinde somut sonuç

Aşağidakileri yapmak istiyorsaniz:

 • Seksten maksi̇mum zevk almak!
 • Penisinizi hemen ve güven şekilde büyütmek
 • Cinsel ilişki süresini ci̇ddi̇ oranda uzatmak!
 • Seks için her an hazır olmak!

Maral Gel kullanımı, kullananlar – satin aldiğinizda aşağidakiler garanti edilir

 • Penisinizin 4 cm büyümesi!
 • Penis kalınlığında %60 büyüme.
 • Gündüz veya gece, cinsel ilişki sırasında güçlü ve uzun süreli sertleşme.
 • Daha uzun süreli ve daha çok zevk veren orgazm.
 • Yatakta 3 katı daha fazla enerji (cinsel ilişki süresi 4-5 saate kadar çıkar)

Maral Gel içindekiler, içeriği – 4 hafta i̇çi̇nde somut sonuç!

Peni̇ni̇zi̇ kalici olarak büyütün!

 • ve 2. haftalar: Penisiniz daha uzun süre sert kalır, ereksiyonun sertlik derecesi artar, hissayı iki kat çoğalır. Meydana gelen ilk değişiklikler gözle görülebilir. Penisinizin boyu 1,5 cm uzar.1
 • ve 3. haftalar: Penisiniz bariz şekilde daha büyük hale gelir. Şekli anatomil olarak düzgünleşir. Cinsel ilişki süresi %70 oranında uzar.2
 • hafta ve sonrası: Penisiniz 4 cm büyür. Seks kalitesi çok dah aiyi hale gelir. Orgazmdan alınan zevk çoğalır, süresi 5-7 dakikaya kadar çıkar.

Bir ayda büyütün, hayat boyu tadini çikarin!

Maral Gel nerede satılır – etkisi klinik deneylerle kanitlanmiştir

700 TL

350 TL

Büyük penis, haz dolu orgazm

Bu bir mit değil.

Daha güçlü sertleşme, daha iyi seks

Merhaba sevgili okuyucular! Altı ay kadar önce mastürbasyon yapma ihtiyacı duymaktan şikayet etmiştim, hatırladınız mı? Haber vermek için yazıyorum. Çözüm bulundu! Bize faydası oldu, kesinlikle size de faydalı olacaktır.

Yani, problemin kaynağında şu vardı: Kocam, ona oral seks yaparken bile sertleşemiyordu! Cinsel hayatımızın geleceği hiç parlak değildi. Penisi, sadece 15 santimdi. Üstelik sertleştiğinde bu boyda oluyordu. Kendini tutma gücü de yoktu. 5 dakika içinde boşalıp uykuya dalıyordu. Bir kadına böyle orgazm yaşatamazsınız. Kocam da beni tatmin edebilmek için elini kullanırdı. Mutlu olmak için çaba sarf ederdi. Fakat parmak ve dil, penisin yerini tutamıyor.

Derdimize çare ararken aklıma birçok fikir geldi: Kegel egzersizleri yaptım, vajinal ağırlık kaldırma tekniklerini okudum, ameliyat olup vajinamı daraltmayı bile düşündüm. Kocam da sorunumuz için benimle birlikte çabalıyordu. Çeşitli vitaminler aldı, bir aktardan ilginç iksirler aldı. Bu duruma katlanmak ve hayatımın geri kalanında geceleri banyoda kendimi tatmin etmek zorunda kalacağımı düşündüm. Bu yaşadıklarımız, bir kadının kocasını aldatması için yeterli bir sebep olamaz, değil mi?

Çözüm hiç umulmadık bir şekilde karşımıza çıktı

TV seyrediyordum. Kanaldan kanala dolaşırken bir tartışma programında denk geldim. Doktorun biri, yaşı ne olursa olsun, her erkeğin yüksek seks gücüne sahip olabileceğini ve penisini büyütebileceğini anlatıyordu.

Doktor bu sonucun elde edilmesi için ameliyata gerek olmadığını, özel bir jelin yeterli olacağını söyledi: Maral Gel. Programda anlatılanlardan anladığım kadarıyla, bu jeli Amerikalı ürologlar geliştirmiş. Şimdiden dünyanın dört bir yanında büyük ses getirmiş. Hep olduğu gibi Türkiye’ye yeni gelmiş.

Sonra ne oldu?

Programı izlemeyi bitirdim ve bilgisayarın başına oturup doktorun verdiği internet adresine kullanarak bu jelde sipariş ettim. 2 gün içinde elimize geçti ve hemen test etmeye başladık.

Kocamın penisine Maral Gel ile masaj yapmaya başladım (güzel mavi bir rengi var ve kocama göre hoş bir serinlik hissi veriyormuş) ve birkaç dakika içinde etkisini görmeye başladım.

Kocamın penisi sertleşti. Hiç olmadığı kadar sertti. Avcumun içinde ateş gibi yanıyordu ve çok baştan çıkarıcıydı. Kocamı muhtemelen bu durumda hiç görmemiştim. O gece yaptığımız seks, alışılmadık derecede tutkulu ve ateşliydi. Adnan yaklaşık bir saat boyunca her iki deliğimi de becerdi. Çok iyi geldi doğrusu ve üst üste sayısız defa boşaldım.

Özetle, o kadar sıcak ve ateşli bir sekti ki herhalde evli hayatımda ilk defa bu derecede şiddetli orgazm yaşamışımdır. Sanki yatakta Adnan değil başka üç kişi varmış gibi geldi.

O günden beri seks hayatımız düzeldi. Sabah akşam her gün iki ya da üç kez sevişiyoruz. Adnan bazen öğle tatillerinde işten kaçıp sevişmek için eve geliyor.

Peki ya boyut?

Düzenli olarak Maral Gel kullandık. Bu arada, seksi kayganlaştırdığını da söylemeliyim. Yaklaşık bir ay sonra, ikimiz de kukumun biraz daraldığını hissettik. Adnan’ın penisini ölçtük ve şok olduk. Büyümüz ve kalınlaşmıştı. Tam 19 cm uzunluğundaydı!

Kızlar, bu tamamen farklı bir his! dünyalar kadar değişik hissediliyor. Kendimi Orgazm Evreninde gibi hissediyorum. İnanılmaz bir şey. Bu duygular boşalma anında gözlerimin kararmasına neden oluyor. Eskiden de arzulandığımı hissederdim ama şimdi Adnan’ın açlık dolu gözlerini gördüğümde… OH… Penisi artık anında sertleşiyor. İçime girdiğinde kendimi zevkten bulutların üstünde buluyorum.

Yani, bizim gibi benzer bir sorunla karşılaştıysanız veya yatakta macera arıyorsanız, bulduğunuz yol eşinizi aldatmak olmasın. Hepinize sevgi ve uykusuz geceler diliyorum. Ben Maral Gel siparişi için üreticinin resmi internet sitesini kullandım. Siz de oradan sipariş verebilirsiniz. Bu sayede sahte değil orijinal ürün aldığınızdan emin olabilirsiniz.

Not: Numaranızı bıraktığınızda, müşteri temsilcisi sizi arayacak. Çok kibar insanlar ve konuya son derece nazik yaklaşıyorlar. Hepsi erkek sağlığı konusunda uzman kişiler. Tabii paketiniz gönderilirken üzerinde içeriği hakkında hiçbir yazı vs. olmuyor. Mutlaka deneyin!

Maral Gel kullanıcı yorumları

Yasemin

5 yıl boyunca bir erkekle çıktım. Birlikte yaşıyorduk. Seks hayatımız o kadar etkileyici değildi. Onu sevdiğim için duruma katlandım ve önemsemedim. Ama kader benim yerine bir karar verdi. Başka bir erkekle tanıştım ve olanlar oldu. Onunla seks harika! İlk birlikte olduğumuz günden bu yana, kelimenin tam anlamıyla birbirimize doyamıyoruz. Onunla yaşadığım şimdiye kadar sahip olduğum en parlak seks hayatı. Penisi büyük ve yatakta çok yetenekli. Geçenlerde yatağının altında, kullanılmış bir Maral Gel tüpü gördüm. Her şey anlaşıldı :)

Aslan

Herhalde şaşıracaksındır ama blogunu sadece kadınlar okumuyor :) Ben de sipariş verdim.

Haluk

Kaltak! Sizin gibi kadınlara 1 metre yarrak verseler yine de mutlu olmazsınız.

Elif

Neden bu kadar kızgınsın? Bir kadın burada duygularını ve herhangi bir çiftin ilişkilerinde yaşayabilecekleri sorun için buldukları çözümü paylaşmış. Davranışına anlam veremedim. Üstelik bu insanları tanımıyorsun bile.

Filiz

sipariş ettim. Bire bir aynı sorunumuz var…

Kemal

Katılıyorum. Herkesin başına gelebilir.

Cihan

Bu konuda rahatsız edici bir şey olduğunu düşünmüyorum. Vücudunu kendin seçmiyorsun. Diyelim ki, penisim de çok büyük değil. Ameliyat olmak istedim ama sonra Maral Gel ile karşılaştım. Şimdi, 5 cm daha büyük. Bu benim ve karım için yeterli. Bir problemleri olduğunu kabul edemeyen adamları anlamıyorum. Benim ve karımın böyle şeyleri tartışması kolay.

Ayten

Benim kocamın penisi de nispeten küçüktü. Sadece küçük penisle uğraşması gerekenler sorunun neye benzediğini iyi bilir. Yaşadığım tatminsizlik yüzünden sevgili bulmak zorunda kaldım. Sonra bu jeli sipariş ettim. Kocamın penisi bir ayda 4 cm uzadı! İlk başta gözlerime inanamadım. Artık benim için tatmin edici uygunlukta.

Ebru

Bu nasıl yazı. Bu kadar açık seçik yazacağını sanmazdım. Seni takip etmeyi bırakacağım. Hele kocanın hastalığını herkesin ortasında böyle anlatman çok acımasızca bir tutum.

Nedim

Maral Gel hakkında bir yıl bilgim oldu. ABD’ye bir iş gezisindeydim ve orada satın aldım. Artık Türkiye’de de kolayca satın alınıyor. Artık tanıştığım hanımlar, onları bir sürpriz beklediğini dışardan kolayca görülebiliyorlar :)

Esra

Bunu erkek arkadaşım için aldım. Paketimiz, çok hızlı ve anonim bir şekilde teslim edildi. Kayganlaştırıcı olduğunu söyleyerek verdim. Sonra ona ne yaptığımı sordu. Penisini pantolonunda tutamamaya başladığını söyledi :) İtiraf etmek zorunda kaldım. Şimdi Maral Gel’i gönüllü olarak kullanıyor.

Gökhan

Maral Gel’i seksten önce kullanıyorum ve kızlara bunun bir tür kayganlaştırıcı olduğunu söylüyorum. Geçmişte 20 dakika zorlukla yapabilirdim ama şimdi 1,5 saat bile sorun değil.

Tarık

Sadece meraktan satın aldım, herhangi bir etki yaratmasını beklemiyordum ama kesinlikle yarattı. Seks sırasında daha güçlü his alıyorum ve ereksiyon daha kuvvetli oluyor. Bu iş hoşuma gitti. Boyut değişikliğini bir ay içinde rapor ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + 8 =