Varixil Slovensko, pouzitie, cena, recenzie – kŕčové žily u žien sú nebezpečná patológia

By | April 13, 2023

Tabl of Content

Dnes sa však dá ľahko liečiť doma.

Podľa štatistík sú kŕčové žily a zhoršený prietok krvi diagnostikované u 72% žien starších ako 50 rokov (37% u žien starších ako 30 rokov). Najnebezpečnejšie na tejto patológii je, že sa časom nezlepšuje: zväčšuje sa rozšírenie podkožných žíl, čím sa zvyšuje aj opuch končatín, bolesť a riziko cievnej trombózy.

S použitím moderných produktov sa však táto patológia dá ľahko vyliečiť. Nezávislý chirurg a flebológ, čestný lekár, čestný vedec Slovenskej republiky, člen Európskej spoločnosti flebológov, člen predstavenstva Asociácie flebológov, profesor a vedúci Moderného flebologického medicínskeho centra Dr. Juraj Duník nám vysvetľuje, aké existujú moderné metódy na liečbu kŕčových žíl u žien a mužov.

Dr. Juraj Duník je jediným slovenským flebológom, ktorý pravidelne navštevuje hlavné vedecké a klinické inštitúcie v Európe a Spojených štátoch, aby hovoril o kŕčových žilách.

– Doktor Duník, prečo sú kŕčové žily také nebezpečné pre polovicu ľudstva?

– Nuž, pravda je taká, že mnohí si ani neuvedomujú, že ide o rozbehnutú chorobu a tak podceňujú jej následky. Mnohí dúfajú, že to po čase zmizne samo, ale ide o to, že to nikdy nezmizne. Kŕčové žily môžu zničiť život človeka kvôli syndrómu neustáleho opuchu a bolesti, ale aj preto, že sa z nich vytvárajú komplexy. Mimochodom, toto všetko má svoje príčiny: u ľudí trpiacich kŕčovými žilami dolných končatín sa vždy pozoruje hyperpigmentácia kože, prevláda modrastý odtieň a v pokročilejších prípadoch sa vyskytujú trofické vredy. To všetko si ľudia v blízkosti takýchto pacientov všímajú, čo následne vedie ku komplexom. Tí, ktorých trápia kŕčové žily, si musia upraviť oblečenie, aby problém skryli: nosia príliš veľké topánky, dlhé nohavice a tmavé ponožky.

Hlavným nebezpečenstvom tejto patológie je však to, že na jej pozadí sa vyvinie tromboflebitída. Tromboflebitída (zápal vnútorných stien žíl) vedie k tvorbe krvných zrazenín, ktoré môžu zablokovať lumen žily s tvorbou flebotrombózy, ako aj vstúpiť do pľúc cez dolný pohlavný žilový systém oddeľujúci sa od steny cievy. V tomto prípade môže dôjsť k tromboembolizmu pľúcnej artérie, čo je vážna a niekedy smrteľná komplikácia.

Ak sa kŕčové žily neliečia, dôjde k dynamickej venóznej hypertenzii: pri chôdzi prestane tlak v žilovom systéme klesať na čísla potrebné na zabezpečenie normálneho prekrvenia tkanív. Vyskytuje sa chronická venózna nedostatočnosť. Najprv sa objaví edém, potom spolu s tekutinou prenikajú krvinky (erytrocyty, leukocyty) do podkožného tkaniva. Rozvíja sa lipodermatoskleróza a hyperpigmentácia. Pri nasledujúcom zachovaní a prehĺbení porúch mikrocirkulácie a stázy krvi odumierajú kožné bunky a vzniká trofický vred. A to už znamená invaliditu.

V skutočnosti ľudia, ktorí sa sami liečia proti kŕčovým žilám (alebo s nimi vôbec nebojujú), žijú s časovanou bombou. Úprimne nechápem, prečo to robia. Teraz existujú celkom účinné spôsoby liečby kŕčových žíl. Za 2-3 týždne je možné na tento problém navždy zabudnúť.

– Hovoríte o chirurgických metódach?

– Hovoríte o chirurgických metódach? – Samozrejme, že nie. Chcem všetkých od takýchto operácií odradiť. Vrátane použitia lasera. Napriek vysokej rýchlosti vykonávaných manipulácií (cez ktoré kliniky a lekári chcú od svojich pacientov iba peniaze) majú tieto operácie veľa negatívnych dôsledkov na zdravie žien, pretože môžu viesť k oddeleniu krvnej zrazeniny. Hlavnou nevýhodou chirurgickej intervencie je však to, že ide jednoducho o estetickú elimináciu problému, teda dôsledkov choroby a nie jej príčiny.

Keďže príčina pretrváva, problém sa v budúcnosti znova objaví. A to veľmi rýchlo, za 1-2 roky.

Ak sa chcete zbaviť kŕčových žíl raz a navždy, musíte odstrániť ich príčinu. Za spúšťací mechanizmus vo vývoji kŕčových žíl sa považuje za prerušenie normálneho fungovania žilových chlopní s výskytom spätného toku (refluxu) krvi.

Tvorba kŕčových žíl. Normálne fungujúca žila bez ochorenia žilových chlopní (A). Kŕčové žily s deformovanou chlopňou, zmeneným prietokom krvi a tenkými, roztiahnutými žilovými stenami (B).

Pri operáciách sa vyčistia žilové cievy alebo sa úplne vyčistí časť žily, ale normálna činnosť chlopní sa takouto manipuláciou neobnoví. To vedie k opakovaniu problému. Z tohto dôvodu sme v našej ambulancii prestali odporúčať chirurgickú liečbu kŕčových žíl.

Varixil dávkovanie, čo je, nežiadúce účinky

– Čo by ste teraz poradili na liečbu kŕčových žíl?

– Napríklad veľmi dobrý produkt, ktorý umožňuje vyliečiť aj tie najpokročilejšie kŕčové žily je Varixil, vyvinutý v roku 2019 Instituto de Venas de Bratislava. Keďže tento produkt je určený na domáce použitie a samotný inštitút sa nezaoberá komerčnou činnosťou, stojí veľmi málo v porovnaní s produktmi, ktoré sú prezentované v lekárňach, a skutočne pomáha!

Varixil skúsenosti, komentáre

– Môžete uviesť nejaké konkrétne príklady liečby kŕčových žíl týmto prípravkom?

– Áno, samozrejme. Môžem vám povedať o stovkách prípadov, ale zameriam sa na tie, ktoré najviac demonštrujú všetky výhody liečby týmto produktom:

Žena. 54 rokov.
Žily sa úplne zotavili. Dĺžka liečby: 2 týždne.
Liečba kŕčových žíl u ženy. 44 rokov.
Úplne zmizli neznesiteľné bolesti, ktoré pacienta sprevádzali 2 roky. Žily sa zotavili.
Liečba kŕčových žíl. Žena, 62 rokov.
Doba užívania Varixil bola 2 mesiace. Žily sa úplne zotavili.

Fotografie jasne dokazujú, že Varixil nielen zmierňuje príznaky, ale spúšťa aj regeneračné procesy kŕčových žíl. V dôsledku toho sú žily úplne obnovené.

Na základe výsledkov klinických štúdií, ako aj z praxe používania, Varixil je považovaný za hlavný produkt na liečbu kŕčových žíl. A čo je najlepšie, ľudia sa môžu liečiť doma. Veľa ľudí predsa nechce ísť k lekárovi. A to je pochopiteľné, najmä v kontexte posledných udalostí. Varixil pomáha zbaviť sa kŕčových žíl individuálne.

– Varixil je gél alebo sú to tabletky?

– Ide o špeciálny krém, ktorý zastavuje rozvoj kŕčových žíl a obnovuje žily vďaka špeciálnej receptúre. Varixil je unikátny patentovaný vývoj našich vedcov. Nič také na svete neexistuje.

Tiež to nie je liek, ale úplne prírodný produkt, ktorý vylučuje alergickú reakciu a iné problémy, ktoré môžu vzniknúť počas liečby. Taktiež nezaťažuje telo a núti ho spracovávať množstvo rôznych chemických zlúčenín.

– Ak Varixil sa nepredáva v lekárňach, ako si ho môžem kúpiť?

– Je to veľmi jednoduché, dostanete krém Varixil kontaktovaním Instituto de Venas prostredníctvom oficiálnej webovej stránky. Tento produkt sa pravidelne zúčastňuje rôznych programov, vďaka čomu je skutočne sociálny.

Varixil Pomáha aj v najpokročilejších prípadoch kŕčových žíl, preto sa odporúča aj ľuďom s ťažkou formou ochorenia. Môže sa použiť aj ako preventívna metóda.

Výhody Varixil, navod na pouzitie, predaj

Chcel by som sa podeliť o výsledky klinických štúdií po absolvovaní liečebného cyklu s liekom Varixil ktoré mnohých lekárov príjemne prekvapili. Bude to skutočná spása pre tých pacientov, ktorí majú pokročilé kŕčové žily.

1. Účinnosť krému Varixil, vypočítaná podľa štandardnej metódy (počet vyliečených z celkového počtu pacientov v skupine 570 liečených ľudí):

  • Úľava od bolesti – 99%.
  • Zníženie opuchov nôh – 98%.
  • Zníženie ťažoby a nepohodlia v nohách – 99%.
  • Absencia telangiektázie – 98%.
  • Odstránenie kŕčových žíl – 93%.
  • Eliminácia hyperpigmentácie – 96%.

2. Neboli zistené žiadne nežiaduce vedľajšie účinky, vrátane alergických reakcií.

3. Varixil sa považuje za popredný produkt v boji proti kŕčovým žilám.

Okrem Slovenska bol tento produkt certifikovaný aj v Amerike na Universidad de Flebología y Hematología v New Yorku. Klinické štúdie tieto údaje plne potvrdili. Američania dokonca dosiahli vyššiu mieru uzdravenia. Americké krajiny prejavujú o produkt veľký záujem. Všetky testy ukázali, že tento produkt má mimoriadne vysokú úroveň účinnosti.

– Myslím, že našich čitateľov bude zaujímať, ako si môžu kúpiť Varixil v rámci špeciálneho programu.

Varixil objednať, cena, kde kupit

– Program sa v súčasnosti realizuje v niektorých regiónoch Slovenska. Existuje kritický nedostatok objemov výroby na pokrytie celej krajiny ako celku. Keď sa dávka produktu pripraveného pre konkrétny región skončí, „vypne sa“ a čaká na ďalšiu.

– Chceli by ste niečo povedať našim čitateľom predtým, ako dokončíme rozhovor?

– Chcem len povedať, neponáhľajte sa zomrieť skoro; zabezpečte si starostlivosť o svoje zdravie. Možno ani nemáte podozrenie na kŕčové žily. Toto ochorenie začína úplne nebadane: v nohách sa objavuje ťažkosť a únava, po veľkej námahe vzniká opuch, rozvíjajú sa cievne siete a tento zoznam môže pokračovať. V dôsledku toho si ani nevšimnete, aké máte početné zdravotné problémy. A to všetko bez toho, aby sme hovorili o veľkom počte náhlych úmrtí, ktoré sú zvyčajne spojené s rozvojom trombózy. Nečakajte, kým bude príliš neskoro! Začnite s prevenciou alebo liečbou hneď. Z našej strany sme urobili úplne všetko, aby to mohol robiť každý.

-50%

Varixil forum, diskusia, recenzie

Marína

Predtým, ako vyskúšala tento krém, mala nechutné žily. Už rozmýšľala, že ich odstráni, ale keď vyskúšala Varixil, rozhodla som sa zanechať túto myšlienku. Po mesiaci používania boli žily ako nové. Moje šťastie nemalo hraníc! Som prekvapená, že teraz máte takú ponuku.

Svetlana Darčáková

Nemám problém so žilami, ale mama si nevie rady, rozmýšľa nad úplným odstránením žily. Poprosím ju o tento produkt, dúfam, že pomôže, najmä teraz, keď jedno balenie stojí iba 39 EUR.

Justína

Kúpila som si tento krém za 39 EUR presne ako to sľubovali! Neváhajte sa preto zapojiť, tento program už bol spustený v rôznych mestách. Počula som o lieku Varixil prvýkrát pred tromi mesiacmi a hneď som oň požiadala. Mala som strašné problémy s kŕčovými žilami, ale tentoraz som videla výsledky za sedem dní! Užívam si život!!!

Eleonóra

Nedávno som videla reláciu o kŕčových žilách, kde hovorili o tomto produkte, chválili sa, že vytvorili najlepší produkt na svete na kŕčové žily.

Lenka

Tiež som oň požiadala, povedali, že to prišlo včas. Krém sľúbili doručiť do 2 dní, tak teraz musím čakať

Karolína Vajčáková

Nečakala som, že po začatí používania krému budem mať také dobré výsledky. Najprv zmizli nepríjemné pocity a potom všetko začalo vizuálne vyzerať lepšie. Teraz sú moje nohy úplne zdravé! Je to tiež super lacné! ! :).

Milada

Tento rozhovor je veľmi zaujímavý, ďakujem! Otvárate ľuďom oči!

Pavlína

Naozaj to nie je podvod? Prečo to predávajú na internete?

Teodora

Postupovala som podľa odporúčaní. Začala som mať problémy so žilami. Išla som k flebológovi, vyšetril ma a povedal, že potrebujem urgentnú liečbu. Predpísal mi lieky za 100 eur, ktoré ani nepomohli. V práci mi odporučili Varixil. Za týždeň sa tie strašné žily zmenšili :)

Monika Eštoková

Paula, čítala si ten článok? Predávajú to na internete, pretože chcú pomôcť! A o aký podvod môže ísť, ak je cena 39 EUR za jedno balenie? Požiadala som o to už dávno, doniesol mi to kuriér, všetko som skontrolovala, pozrela a až potom som zaplatila. Požiadaj o to, neboj sa!

Nadežda

Svetlana, hovorím ti z vlastnej skúsenosti: výsledok liečby je neporovnateľný! Sama som ho použila a požiadala som oň mamu. Obidve ich žily sa vrátili do normálneho stavu. Pravdou je, že sme veľmi spokojné. Požiadaj o to svoju mamu, neváhaj!

Anita Šablatúrová

Práve som mala kŕčové žily, ale raz som videla, ako by som to všetko mohla ukončiť u kamarátky. Tiež mi poradila, aby som skúsila Varixil. Len som si to vygooglila a našla som tento článok :)

Jozefína

Prečítala som si recenzie a zistila som, že si to musím kúpiť :)

Vilma

Verte či neverte, ale mala som rovnaký problém, neustále mi opúchali nohy, objavovali sa tie “hviezdičky”, už som bola zúfalá, ale chvalabohu, že som objavila Varixil, je to zázračný produkt, odporúčam ho každému

Lujza

Krém som si tiež objednala pred pár dňami, vôbec nič zložité. O deň neskôr mi to prišlo poštou. Práve som ho začala používať, o výsledkoch napíšem neskôr. Vďaka!

Kvetoslava

Keby nebolo vás, nikdy by som tento produkt nenašla. A pravdepodobne by zomrel o pár rokov neskôr. Mali ste vidieť tie žilky, ktoré som mala pred použitím tohto krému.

Františka

Výsledok predčil moje očakávania. Celý liečebný cyklus mi trval 1 mesiac, teraz je všetko super! Moje nohy začali vyzerať ako predtým.

Olívia

Práve som si objednala krém v rámci špeciálneho programu.

Naozaj ho predávajú za 39 EUR, poponáhľaj sa!

Veľmi rýchlo mi zavolali a potvrdili objednávku. Už sa nemusím hanbiť za svoje nohy.

Sandra

Už týždne používam Varixil. Cítim ľahkosť v nohách. Predtým som chodila ako polomŕtva starenka. Moje nohy boli neustále opuchnuté a boľavé. Tiež nevyzerali veľmi dobre kvôli kŕčovým žilám. Tento produkt je vynikajúci!

Anastázia

Prečítala som si článok a rozhodla som sa ho hneď objednať. Ani neviete, koľko vecí som vyskúšala a kŕčové žily zostali rovnaké.

Irma

Priatelia, kde ste to kúpili? Tento produkt sa nepredáva v lekárňach a bojím sa ho kúpiť online. Nechcem naraziť na falošný, pretože si myslím, že to nebude fungovať.