Tibettea Active Joint Slovensko, navod na pouzitie, komentáre, cena – tajomstvo dobrého zdravia tibetských mníchov bolo odhalené!

By | March 18, 2022

Príbeh zachraňovania života horolezca v Tibete v roku 2009 mal neočakávaný vývoj. Ukázalo sa, že vážne zranenie nohy športovca bolo vyliečené obyčajným odvarom, ktorý pre zraneného muža pripravili mnísi! Vedci strávili niekoľko rokov snahou odhaliť tajomstvo liečivého nápoja. A teraz je k dispozícii pre každého!

Objav tohto tibetského odvaru sa stal skutočnou senzáciou. Špecialisti vykonali desiatky laboratórnych testov a dokázali, že je skutočne schopný pomôcť trpiacim zbaviť sa mnohých chorôb kostí a kĺbov. Receptúra čaju Tibettea Active Joint je založená na recepte tibetských mníchov!

Tibettea Active Joint čo je, výhody – liek s ktorým nebudete potrebovať operáciu

Štatisticky približne 65% ľudí na celom svete trpí ochoreniami kĺbov. Choroby môžu byť spôsobené genetickými zvláštnosťami, povolaním či vekom.

Väčšina ľudí sa rozhodne „liečiť“ takéto problémy pomocou liekov proti bolestiam. Táto metóda poskytuje dočasnú úľavu, ale zhoršuje ochorenie. Po čase vám zdravotnícki pracovníci diagnostikujú vážne poškodenie kĺbov. Obnova bez nákladnej a bolestivej operácie nie je možná. Rehabilitácia po tomto druhu liečby môže trvať od šiestich mesiacov do roka … A nie vždy vedie k úplnému zotaveniu!

Čaj Tibettea Active Joint – pouzitie, dávkovanie

pomôže zbaviť sa problémov s kĺbami bez operácie. Tento bylinný odvar je navrhnutý na:

  • Zníženie zápalu;
  • Zníženie nadmernej koncentrácie soli, chlóru a sodíka;
  • Poskytuje úľavu od bolesti;
  • Zlepšenie krvného a lymfatického obehu (pomáha znižovať opuch);
  • Obnovu pohyblivosti kĺbov a ich omladenie.

Len 1,5 až 2 mesiace používania Tibettea Active Joint stačia na to, aby ste sa zbavili hlavných príznakov tohoto problému. Príjemné popíjanie čaju sa stáva skutočným postupom na zlepšovanie zdravia. Výsledkom je, že sa vám znova ľahko chodí a ste schopní opäť žiť aktívny život.

Tajomstvá čaju Tibettea Active Joint

Obsah tohto bylinného čaju je celkom jednoduchý: zelený čaj, oman, koreň lopúcha, sladkého drievka, repík, tymián, listy brezy, žihľava a kocúrnik.

Zistenie presnej formulácie čajovej receptúry však trvalo istý čas. Bolo potrebné, aby špecialisti vycestovali do Tibetu a konzultovali s miestnymi bylinkármi.

„Zistili sme, že tajomstvom tibetského čaju je špeciálna technika zberu a spracovania bylín. Mnísi vedia, ako a kedy zhromažďovať liečivé zložky. Vedia, ako sa musia suroviny vysušiť. Technika macerácie čaju je tiež veľmi dôležitá. Tieto starodávne tajomstvá sme použili pri vytváraní Tibettea Active Joint“

N. Lackovič, Špecialista centra zdravie

Ako si pripraviť Tibettea Active Joint

3 až 5 g (1 čajová lyžička) bylín je potrebné pridať do 220 ml vody (zahriatej na 85 °C – 90 °C) a nechá sa lúhovať 3-5 minút. Čaj by sa mal piť vlažný v čase medzi pravidelnými jedlami (dvakrát denne).

Čaj sa má užívať počas 1,5 – 2 mesiacov, ak váš lekár neurčí inak.

K. Mocný (Špecialista centra Nová generácia)

Prečo si čaj Tibettea Active Joint cenia odborníci – objednať, kde kupit, predaj

„Odporúčam používanie Tibettea Active Joint a vidím ohromujúce výsledky. Čaj je rovnako účinný pri riešení ako počiatočných príznakov ochorenia kĺbov, tak aj závažných porúch. Po 3-4 týždňoch používania Tibettea Active Joint sa človek zbaví opuchov a bolesti. Zložky čaju uľahčujú lepšiu mikrocirkuláciu krvi a znižujú opuchy. Ale to nie je všetko! Tibettea Active Joint sa môže používať ako preventívny prostriedok. Znamená to, že môže zabrániť akútnemu štádiu a/alebo progresii ochorenia kĺbov a udržať ich mladé.“

“Tibettea Active Joint je najlepším rastlinným liekom na liečbu defektov postihujúcich pohybový aparát. Každý deň som svedkom úspešnej liečby artritídy a degeneratívneho ochorenia kĺbov. Ľudia si zvykli na chemické lieky a odmietajú akúkoľvek iné metódy. Nie som proti liekom, ale mnohé majú závažné vedľajšie účinky. Prečo si tráviť svoje telo, keď existuje dokonalá alternatíva ku komplexnej liečbe? Čaj Tibettea Active Joint sa môže používať ako účinná náhrada.“

S. Michalčinová (vedúca rehabilitačného centra „Sviežim krokom“)

100% prírodný obsah Tibettea Active Joint – nežiadúce účinky

môže byť ideálnou pomôckou pri liečbe chorôb kĺbov a kostí! Nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky, Tibettea Active Joint sa môže používať až do odstránenia bolesti a iných symptómov choroby! To zvyčajne vyžaduje len 1-2 kúry (45-90 dní)!

Tibettea Active Joint diskusia, forum, recenzie, skúsenosti

Alex Beblavý

Pil som tento čaj. Môj tréner mi to poradil po vážnom zranení nohy. Všimol som si účinky už po 3 týždňoch používania. Skutočne!

Valéria Simková

Pila som Tibettea Active Joint len aby som si „odškrtla pokus“. Musím povedať, že tabletky mi až tak nepomohli! Moje kĺby ma začali trápiť, keď som mala asi 50. Nebudete veriť, koľko krémov som už použila! Na rozdiel od nich je pitie čaju príjemnejším zážitkom a je to veľmi efektívne!

Jana Kavecká

Môj otec pije Tibettea Active Joint! Hovorí, že už necíti bolesť v nohách. Predtým nebol schopný ani ohýbať, ani narovnať kolená.

Tamara Ostrihoňová

Áno! Moje kolenné kĺby ma tiež veľmi boleli. Tento čaj som pila asi 3 mesiace a niekedy som zabudla, že ma nohy niekedy bolievali. Postavím sa na nohy, začnem chodiť, a až potom si na to spomeniem.

Hilda Máleková

Čaj som si nespravila podľa návodu … Moja priateľka mi povedala, aby som si ho pripravila iným spôsobom a ja som ju počúvla, keďže sa zdalo, že má viac skúseností. Znamená to, že účinok by mohol byť iný ?!

Robert Dobrovský

Predtým než užijete lieky si prečítate návod, že? Alebo to tiež nerobíte? Je dôležité aby ste podrobne dodržiavali návod!

Mária Janíková

Presne tak! Tibetské byliny sú špeciálne, sú to niečím duchovným, nemôžu nevyliečiť.

Alena Katarová

Príbeh o horolezcoch som videla v správach! Hovorili tiež niečo o zázračnej spáse.

Roberta Krajská

Milujem tento čaj, je skvelý! Veľká vďaka vedcom za to, že ho vynašli!

Dávid Ostrovský

Zloženie je tak jednoduché … Jednoduchosť génia. Ale neuverím, kým to nevyskúšam sám!

Sandra Gardová

Je ťažké uveriť, že ste to nevyskúšali. Najprv by ste to mali otestovať sám a potom o veciach hovoriť. Pila som čaj Tibettea Active Joint. Pomohol mi. Teraz ho už nepijem, ale účinok cítim stále, po viac ako 6 mesiacoch.

Dominik Staňo

Je tu niekto, kto pije čaj a užíva lieky? Môže sa to skombinovať? Rád by som o tom vedel…

Patrícia Jančová

Ak budete dodržiavať prestávku, potom bude všetko v poriadku. Nepite čaj s tabletkami a nevyskytnú sa žiadne vedľajšie účinky.

Linda Handlová

Chcem ho kúpiť pre svojho manžela, ale obávam sa, že účinok bylín ovplyvní jeho krvný tlak

Peter Dvorský

Niekto to tu už povedal, ak máte pochybnosti, obráťte sa na lekára. A nepoužívajte rôzne lieky súčasne.

Anna Martinková

Čaj je úžasný! Bola som schopná existovať bez liekov proti bolesti takmer dva mesiace!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen + 3 =