Men’s Defence Slovensko čo je, cena, predaj: profesionálny prípravok proti prostatitíde

By | July 4, 2019

Čo je Men’s Defence proti prostatitíde – výhody, nežiadúce účinky

prirodzený prostriedok na prevenciu a zbavenie sa adenómu, chronickej a akútnej prostatitídy

Men's Defence proti prostatitíde
 • zmierňuje zápal a bolesť
 • normalizuje močenie a erekcie
 • zaisťuje bezpečný výsledok na dlhú dobu
 • účinkuje v každom veku a v ktoromkoľvek štádiu

Prostatitída je ochorenie, s ktorým muži žijú roky nevediac, že ​​sa rozvíja, ničí človeka z vnútra a ohrozuje jeho zdravie, potenciu a dokonca život

Podľa oficiálnych štatistík WHO každý druhý muž po 30 trpí chronickou prostatitídou.

Skutočné čísla podľa odborníkov: 85% mužov po 20 trpí chronickou prostatitídou.

Varovanie! Chronická prostatitída sa často vyskytuje v latentnej forme bez výrazných symptómov.

Hlavným znakom prostatitídy je porucha močenia

 • pálenie a rezanie počas močenia
 • pocit neúplneho vyprázdnenia
 • bolestivé nutkanie na močenie
 • nočné výlety na WC viac ako 1 krát za noc
 • vylučovanie kvapiek moču po ukončení močenia

Iné príznaky prostatitídy:

 • bolesti v močovej trubici a podbrušku
 • nedostatok túžby praktizovať sex
 • slabá a pomalá erekcia
 • bolestivý sexuálny kontakt
 • predčasná ejakulácia
 • zvýšenie telesnej teploty do 39-40 ℃.

Men`s Defence: víťazstvo nad prostatitídou v troch krokoch!

Men's Defence pouzitie

Zmierňuje opuchy a bolesť

Pri požití účinné látky prípravku začínajú účinkovať prakticky okamžite, odstraňujú bolesť a zápal na bunkovej úrovni, odstránia svalové kŕče, čistia krvné zrazeniny a vyživujú sliznice.

Zlepšuje močenie

Zložky aktívnej formuly obnovia zúženie močovej trubice. Normalizuje sa pravidelnosť a úplnosť vyprázdňovania močového mechúra bez nočného močenia, bez bolesti a nepohodlia.

Porazí prostatitídu

Postihnutým bunkím a orgánom genitourinárneho systému prinavracia prirodzené funkcie. Obnovuje prirodzený krvný obeh v panve. Sexuálny život sa vracia do normálu. Výsledok je dlhodobo fixovaný.

Prečo odborníci odporúčajúMen`s Defence ako liek číslo 1 pre prostatitídu?

 • Zmierňuje zápal a bolesť
 • Znižuje opuchy prostaty na minimum
 • Ničí patogénnu bakteriálnu flóru
 • Zlepšuje krvný obeh, eliminuje stagnáciu v panve
 • Rýchlo obnoví steny ciev
 • Čistí a obnovuje žily v panve
 • Odstraňuje krvné zrazeniny, zrieďuje krv
 • Lieči sliznicu genitourinárneho systému
 • Obnovuje libido, erekciu a “mužskú” silu
 • Posilňuje imunitu a zlepšuje obranyschopnosť tela voči stresorom

Ako Men`s Defence bojuje s prostatitídou?

Alex Pustyňák, špecialista na zdravie mužov Vedúci siete urologických kliník

Vďaka vyváženej kombinácii liečivých rastlín v zložkách formuly , Men`s Defence ovplyvňuje základné príčiny prostatitídy, ako aj jednotlivé súvislosti ochorenia.

Antibakteriálny a antiseptický účinok Men`s Defence prispieva k zničeniu patogénnych baktérií a mikroorganizmov, ktoré sú patogénmi ochorenia, to znamená, že Men`s Defence ovplyvňuje základnú príčinu prostatitídy.

Men's Defence forum

Výrazný protizápalový, antioxidačný a posilňujúci účinok na cievy Men`s Defence prispievajú k obnoveniu zhoršenej mikrocirkulácie v tkanivách prostaty, v dôsledku čoho sa obnovuje normálna výživa orgánu a jeho fungovanie.

Vďaka diuretickým účinkom Men`s Defence sa odstraňujú poruchy močenia: frekvencia močenia sa znižuje, najmä v noci, zvyšuje sa prietok moču, miznú nepríjemné pocity, pocit pálenia, neúplné vyprázdňovanie močového mechúra a vo všeobecnosti sa uľahčuje proces močenia.

Obnovenie funkcie prostaty a eliminácia kompresie uretrálneho lúmenu spôsobená zápalom a opuchom prispievajú k obnoveniu normálneho sexuálneho života a schopnosti mať potomkov. .

Použitie Men`s Defence pre starších ľudí, ktorí majú poruchy močenia spojené s chronickou prostatitídou alebo adenómom prostaty, pozorované po dlhú dobu výrazne zlepšuje ich kvalitu života .

Použitie Men`s Defence v prípadoch chronickej prostatitídy komplikovanej sexuálnou dysfunkciou je veľmi úspešné. Vybratie celej kúry Men`s Defence vám umožní vyhnúť sa exacerbácii prostatitídy a súvisiacich sexuálnych porúch.

Men`s Defence efektívne vďaka 100% organickému zloženiu

Extrakt plodov opuncie indickej

Zabraňuje slabosti močového mechúra, znižuje veľkosť prostaty, má protizápalové a antiseptické účinky.

Extrakt zo špargle

Posilňuje libido, zvyšuje libido a sexuálnu výdrž, posilňuje steny kapilár močového systému.

Extrakt z koreňa zázvoru

Rýchlo a účinne zmierňuje zápal prostaty, znižuje závažnosť bolesti, normalizuje vyprázdňovanie močového mechúra, dezinfikuje dutinu prostaty, odstraňuje z nej patogénne mikroorganizmy a ich metabolické produkty.

Citrát zinočnatý

Zlepšuje krvný obeh, zabraňuje vzniku aterosklerózy. S chronickou prostatitídou – predlžuje remisiu a znižuje pravdepodobnosť relapsu.

Extrakt z listov aloe vera

Riedi krv, obnovuje elasticitu jej buniek – červených krviniek, obnovuje vaskulárnu permeabilitu.

Men`s Defence získal dôveru

3 štátne ocenenia

Men`s Defence získal v rokoch 2016 a 2017 cenu. Štátnej klinickej a farmakologickej rady v kategóriách „Urologická inovácia roka“ a „Terapia chronickej prostatitídy“, a v roku 2017 tískal tím, ktorý vyvinul liek štátnu cenu v oblasti medicíny.

95 % pozitívnych recenzií

Podľa výsledkov sociologického prieskumu 16 547 pacientov vykonaného Medzinárodnou urologickou asociáciou, počas ktorej pacienti hodnotili účinnosť a bezpečnosť liekov používaných pri chronickej a akútnej prostatitíde.

Vysoká účinnosť preukázaná klinickými skúškami!

Výsledky klinických vyšetrení kapsúl Men`s Defence

údaje z dvojito zaslepenej, randomizovanej, placebom kontrolovanej štúdie skupiny 2678 mužov vo veku od 18 do 80 rokov:

Men's Defence recenzie

Ako správne užívať Men`s Defence – navod na pouzitie, dávkovanie

 • 2-krát denne s jedlom
 • Odporúčaná doba trvania kúry je 30 dní
 • po 2-3 mesiacoch, ak je to potrebné, opakujte kúru

Náš konzultant vyberie optimálne trvanie kúry individuálne pre vás, pričom zohľadní váš vek, štádium ochorenia, všeobecné zdravie a iné faktory. Konzultácia je úplne zadarmo.

Objednať si Men`s Defence je veľmi jednoduché

 • Vyplňte jednoduchý formulár, uveďte svoje meno a telefónne číslo
 • Náš špecialista vám zavolá späť a dohodnete sa na všetkých podrobnostiach
 • Balík zaplatíte po obdržaní

Prostatitída nie je ochorenie, ktoré by sa malo ignorovať.

Neliečená prostatitída vedie k nevratnej impotencii, invalidite a smrti.

Kým si toto prečítate, v strednej €ópe sa kvôli dôsledkom neliečenej prostatitídy prejavila impotentcia u

Men's Defence diskusia

Prečo riskujete svoje zdravie, šťastie a pohodu vašej rodiny?

Men’s Defence Slovensko – cena, objednať, kde kupit, predaj, Men’s Defence v lekárni

78 €

39 €

Alexander Demčák: v 50 život len začína – ako som získal svoju sexuálnu mladosť a zdravie! Recenzie Men’s Defence, diskusia, skúsenosti

recenzie Men's Defence

Chcem sa s vami podeliť o svoj životný príbeh – možno vám poslúži ako varovanie pred podobnými chybami a nasmeruje vaču pozornosť k skutočne dôležitým problémom. Môžem len povedať, že teraz sa cítim 100% – necítil som takú silu a energiu ani v mladosti! Ale poďme po poriadku.

Trochu o mne

Mám 53 rokov. Vyštudoval som Pražskú univerzitu v odbore žurnalistika. Pracoval som v niekoľkých novinách, než som bol poslaný ako vojnový spravodajca do Afganistanu. Moja žena zomrela v roku 2010 pri autonehode. Keď som mal 50 rokov, odstúpil som a presťahoval sa do Bratislavy.

Moja žena a ja sme nemali deti, takže som zostal sám. Iba môj koníček ma zachránil od úplnej samoty – fotografovanie. Fascinovalo ma to v časoch práce vojnového korešpondenta. Teraz sa môj koníček stal pre mňa príhodným dodatočným príjmom – vykonával som profesionálne fotenie a fotil na svadbách, firemných večierkoch a iných verejných podujatiach.

Vo veku 53 rokov som sa cítil skvele a všetky ľahké choroby som zvaľoval na meteosenzitivitu, zlú náladu a iné dôvody. To je dôvod, prečo som si nevšimol veľmi dôležité varovanie: potreba ísť na záchod sa zmenila na hrozné mučenie. Ale ja som chlap, veď to vydržím – rozhodol som sa, a znova som to pripísal výletu, keď som strávil dlhý čas rybolovom a sedením na mokrej a studenej pôde. V priebehu času, bolesť ustúpila, spočiatku som mal problém s erekciou – ráno mi nestál, a pri pohľade na krásne ženy som ani nepomyslel na sex! „Čo môžete urobiť, je to vekom!“ – hovoril som si a pomyslel som si, že každý ďalší deň môjho života bude ako ten predchádzajúci. Len som sledoval, ako si ostatní užívajú svoj život a bol som pripravený žiť život starého muža.

Ale Boh mi je vedkom, že môj život sa obrátil hore nohami, keď som to najmenej očakával! Stretol som … dievča. Bola tak krásna, že túžba mať ju mi doslova zatienila môj mozog.

A teraz zábavná časť!

Prvýkrát som ju videl na párty, kde som pracoval ako fotograf. K môjmu úžasu ma Alina tiež zaujala. Už za 2 týždne sme spolu začali chodiť. Aj keď bol medzi nami významný rozdiel vo veku – až 28 rokov, vedľa nej som sa cítil naozaj mladý.

Ale jedna vec zničila všetko …

Keď sme sa prvýkrát dostali do postele, všetko šlo hrozne. Jednoducho povedané, bol som v rozpakoch – len 2 minúty a náš sex skončil. Zároveň to bolo pre mňa také bolestivé, že som skoro vykríkol bolesťou. Alina bola veľmi rozrušená tým, čo sa deje. Jej ďalšie činy boli dosť predvídateľné – rozišla so mnou a povedala, že nechce byť so starým mužom, ktorý ju nedokáže uspokojiť. Bola to pre mňa rana. Ukázalo sa, že mi klamala celú dobu, keď hovorila o našej budúcnosti. Bolo mi z toho tak zle, že som na konci dňa dostal malý infarkt.

V tej chvíli som sa rozhodol zmeniť svoj život. Objednal som sa na vyšetrenie u lekára a absolvoval som potrebné testy. Diagnóza ma ohromila – bola to prostatitída. Preto všetky tie príznaky – časté nutkanie na močenie, absencia erekcie a veľmi katastrofálny sex s bolestivým koncom. Lekár mi ponúkol dve možnosti liečby – jeden z nich znamenal užívanie antibiotík v konských dávkach, druhý bol úplne prirodzený a bezpečný. Prirodzene som si vybral druhú možnosť!

Bol to liek Men`s Defence vyrobený podľa receptov starovekej aztéckej civilizácie. Skladá sa výlučne z prírodných zložiek – výťažky zo zázvoru, aloe vera, indickej opuncie, špargľových výhonkov a zinku. Ako mi lekár vysvetlil, tento recept bol známy už stovky rokov – Aztékovia ním už dávno liečili prostatitídou a nedávne klinické štúdie potvrdili vysokú účinnosť lieku v boji proti tejto chorobe.

Men's Defence objednať

„Načo váhať!“ – pomyslel som si a začal som liečbu s Men`s Defence. O týždeň neskôr, som pocítil výrazné zlepšenie v stavu. A o dva týždne neskôr sa mi vrátila ranná erekcia! A potom som sa rozhodol, že musím konať – zavolal som Aline a pozvala som ju na rande. Súhlasila, ale bolo zrejmé, že nie je obzvlášť spokojná s tým, čo sa deje. Mali sme večeru, vypili sme pár pohárov a rozhodli sme sa to skúsiť znova.

Všetko šlo lepšie, ako som čakal!

Podarilo sa mi vydržať 2 hodiny. Alina bola otrasená vlnami rozkoše a po prvýkrát za mnoho rokov som sa cítila ako skutočný muž. Bože, nebol som tak dobrý v posteli ani v 20! Alina priznala, že nikdy predtým nič také nezažila.

čo je Men's Defence

Niekoľkokrát sme sa stretli na búrlivom, očarujúcom sexe. Stále som si presne pamätal, ako mi Alina povedala, že nechce byť so starcom… Stále som si spomínal na urážku a bolesť, ktorú mi spôsobila. Na náš ďalší deň som jej okamžite povedal, že môžeme zostať priateľmi. Po rozlúčke som na sebe nechcel lámať palicu, tak som sa zaregistroval na zoznamke. Teraz sa občas stretávam s dievčatami, môj sexuálny život sa úplne zlepšil – v posteli už neboli žiadne zlyhania!

Uvedomil som si, že moje zanedbávanie zdravia ma takmer zbavilo dôležitej časti môjho života – sexu! Preto som po ukončení liečby išiel k lekárovi na stretnutie a opäť som prešiel testami, aj keď sa príznaky neprejavili. Výsledky potvrdili, že som taký zdravý ako vždy, plný sily a energie, a teraz nič nezasahuje do môjho sexuálneho života! Lekár mi poradil, aby som túto kúru zopakoval v priebehu šiestich mesiacov, aby som poistil výsledok, po ktorom som si okamžite objednal ďalšiu kúru s Men`s Defence na oficiálnych stránkach výrobcu.

Tu je koniec príbehu o tom, ako mi Men`s Defence zmenil život. Na záver by som chcel povedať jednu dôležitú vec. Chlapi v 50-tke váš život práve začal!!!

Ako vyliečiť chronickú chronickú prostatitídu? Vyskúšali sme všetko, nič nepomáha! Men’s Defence forum, komentáre

Alexander Balog 

Špecialista, urológ

Prax: 8 rokov

Kolegovia, zachráňte ma! Prvýkrát za 8 rokov praxe sa stretávam s takýmto problémom. Pacient – muž, 43 rokov, trpí chronickou prostatitídou posledných 6 rokov. Už sme skúšali všetko možné – antibiotiká, homeopatiu, terapiu a masáže. Pomáha to mesiac a to je všetko, symptómy sa vracajú znova. Ako dosiahnuť dlhodobú úľavu? Čo používate na liečbu takýchto komplexných pacientov? Podeľte sa o svoje profesionálne tajomstvo a osvedčené postupy.

Men's Defence skúsenosti

Odpovede

Ivan Tomeček 

Povedzte mi, dodržiava pacient správnu diétu? Možno preto je liečba neúčinná? Vyžaduje sa vylúčenie tučných, korenistých a vyprážaných jedál.

Alexander Balog 

Samozrejme, na prvom mieste sme diskutovali o diéte. Pacient skutočne dodržiava všetky odporúčania. Ale z nejakého dôvodu nefungujú, neuavilo sa mu, človek naozaj trpí, rodina je takmer na pokraji rozvodu…

Evžen Goruslky 

V takýchto prípadoch dobre pomáhajú odborná masáž a dobre zvolená terapia pomocou najmodernejších antibiotík. Je celkom možné, že váš pacient mal podchladenie panvových orgánov (áno, aj v lete stačí posedieť v tieni stromu na holej zemi a to je všetko!), A potom sa choroba znova vracia.

Nikola Hornický 

Kolegovia, liečite prostatu zastaralými metódami. Načo antibiotiká, prečo tráviť pacientov? Nechajte tieto prípravky na pooperačné ošetrenie a ťažké prípady. Nedávno som sa vrátil z medzinárodnej konferencie andrológov, kde sa veľmi aktívne diskutovalo o problémoch prostatitídy a metódach jej liečby. Stephen Wildberg, autor unikátneho lieku s úplne prirodzeným zložením, tam mal prednášku. Uviedol údaje z klinických štúdií, ktoré preukázali vysokú účinnosť v porovnaní s inými možnosťami liečby.

Men's Defence kde kupit

Igor Gleza 

Nikola, ste génius – tak krásne namaľovaná predstava, živo povedané, dokonca aj fotky ste poskytli, ale nezverejnili ste presný názov lieku a kde ho kúpiť.

Nikola Hornický

Prepáčte, kolegovia, zabudol som. Liek sa nazýva Men`s Defence. Na konferencii nám výskumný tím prezradil tajomstvo, že v dôsledku vysokej konkurencie a marží sa prípravok nebude predávať v maloobchodnej sieti lekární. Men`s Defence  si budú môcť objednať a kúpiť iba špecialisti, takže každý účastník konferencie dostal svoj vlastný odkaz na webovú stránku výrobcu. Pri objednávaní prostredníctvom tohto odkazu je prípravok doručený do akéhokoľvek regiónu len za týždeň. Niektorí z mojich pacientov si už objednali Men`s Defence a sú pripravení vyskúšať ho sami na sebe.

Men's Defence slovensko

Andrej Ihnátik

A čo je súčasťou zložiek lieku?

Nikola Hornický 

Andrej, liek je úplne prírodný a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Obsahuje prísady, ako sú výťažky z plodov indickej opuncie, stoniek špargle, koreňa zázvoru, aloe vera a citrátu zinočnatého. Viac si môžete prečítať na internetovej stránke výrobcu.

Men's Defence nežiadúce účinky

Peter Laston 

V takýchto prípadoch dobre pomáhajú odborná masáž a dobre zvolená terapia pomocou najmodernejších antibiotík. Je celkom možné, že váš pacient mal podchladenie panvových orgánov (áno, aj v lete stačí posedieť v tieni stromu na holej zemi a to je všetko!), A potom sa choroba znova vracia.

Nikola Hornický

Men`s Defence je považovaný za najmodernejší spôsob liečby a prevencie prostatitídy. Kúra s používaním prípravku trvá mesiac. Opakovať ju je potrebné každých šesť mesiacov – to umožní zlepšiť stav pacienta, zabrániť exacerbácii ochorenia a období akútneho zápalu.

Alexander Balog 

Ďakujem, prečítal som si o Men`s Defence, preštudoval som viacero štatistík a recenzií. Všetko je v poriadku, úroveň účinnosti dobrá, spomeniem ho svojmu pacientovi!

Nikola Hornický 

Alexander, vyššie som uviedol odkaz, ale opäť vám ho dám aj tu – internetová stránka výrobcu. A áno, buďte opatrní, nezadávajte objednávku nikde inde, okrem webovej stránky výrobcu. V poslednej dobe sa objavuje veľa falzifikátov s rovnakým názvom. Pacienti ich prinesú a sťažujú sa, že som im dal nezmysel. Ale obal je iný.

Men's Defence navod na pouzitie

Alexander Balog 

Och, teraz to vidím, vďaka, Nikola. Pomohol pacientovi objednať si Men`s Defence, potom dám vedieť výsledky liečby v praxi.

Alexander Balog 

Nuž, kolegovia, len tak na rýchlo, ale musím sa podeliť o úspech. S pomocou Men`s Defence  sa môj pacient s chronickou prostatitídou zbavil choroby. Posledné 2 mesiace po ukončení liečby mu nič nevadilo, cíti sa dobre, všetky jeho testy sú normálne. Po 3 mesiacoch zopakujeme kúru, aby sme tento efekt konsolidovali.

Men's Defence proti prostatitíde

Teraz radím svojim pacientom Men`s Defence ako účinnú prírodnú alternatívu k tradičným metódam.

Nikola Hornický 

Alexander, som rád, že som vám mohol pomôcť pri liečbe ťažkého pacienta. Sám teraz aktívne využívam Men`s Defence vo svojej lekárskej praxi, všetci sú spokojní, prípravok je 100% účinný.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 5 =