Magicoa Slovensko, navod na pouzitie, komentáre, cena – majte kontrolu nad svojím pásom

By | April 4, 2023

Tabl of Content

Čokoláda, ktorá nespôsobuje priberanie – instantný kakaový nápoj s reishi extraktom na chudnutie

Počas týždňa užívania roztoku:

 • Chuť do jedla sa zníži
 • Spánok sa zlepšuje
 • Telo sa posilní

Počas mesiaca užívania roztoku:

 • Zlepšuje sa trávenie
 • Zvyšuje sa metabolizmus uhľohydrátov
 • Nervový systém sa obnovuje

 Nadváha a toxíny sú príčiny chorôb

Šálka MAGICOA na deň:

 • Zlepšuje vašu náladu a produktivitu. Magicoa obsahuje prírodné adaptogény, ktoré stimulujú imunitný systém, upokojujú centrálny nervový systém a zabraňujú zlyhaniu diéty a pohodlnému prejedaniu.
 • Zlepšuje vaše trávenie a spánok. Jedinečná receptúra Magicoa pomáha zbaviť sa tukových usadenín a toxínov, čím zlepšuje trávenie a má dobrý vplyv na spánok.
 • Udržuje tonicitu pokožky a čistí telo. Antioxidanty vyživujú pokožku zvnútra, čím minimalizujú riziká vzniku strií. Pomáhajú tiež rýchlo očistiť telo od toxínov.

Užívaním Magicoa môžete schudnúť bez pravidelného vyčerpávajúceho cvičenia – čo je

Šálka horúceho Magicoa alebo dve hodiny v posilňovni ?

2 šálky Magicoa denne

 • Priemerná strata hmotnosti: 11 kg
 • Vaša váha sa po absolvovaní kúry zníži o 3-5 kg

24 hodín cvičenia za mesiac

 • 24 hodín cvičenia za mesiac
 • Potom, čo prestanete chodiť do posilňovne, naberiete späť 4-8 kg

Výskum vykonaný zamestnancami medzinárodného výskumného centra ukazuje, že:

Kúra s Magicoa nahrádza pravidelné 2-hodinové tréningy

Testov sa zúčastnilo 97 ľudí rôzneho veku a pohlavia. Ľudia, ktorí pili Magicoa, mali lepšie výsledky ako tí, ktorí športovali.

Zbavte sa nadbytkov s Magicoa – výhody

Jedinečné kombinácie v receptúre Magicoa pomáhajú:

 • vyplaviť toxíny z tela
 • naštartovať metabolizmus

Po štyroch týždňoch užívania Magicoa bude vaše telo schopné udržiavať stabilnú hmotnosť, zabraňovať ukladaniu tuku

 1. týždeň. Zlepšuje sa funkcia nervového systému. Prestanete jesť z „nervov“ , aby ste sa vysporiadali so stresom
 2. týždeň. Vyplavovanie toxínov z tela. Škodlivé látky narúšajú vnútorné orgány a prispievajú k priberaniu
 3. týždeň. Metabolizmus uhľohydrátov sa zvyšuje. Nebojte sa jesť viac ako zvyčajne. Vaše telo premení extra kalórie na energiu, nie na tukové zásoby.
 4. týždeň. Konsolidácia výsledkov. Je čas zmeniť šatník – zhodíte dve veľkosti šiat.

Prečo je Magicoa lepšie ako iné doplnky na chudnutie?

Magicoa obsahuje extrakt z huby renshi – prírodný zdroj chitínu, ktorý jemne potláča hlad a bráni telu absorbovať tuk, čím zabraňuje ukladaniu tuku na stehnách a v páse. Čím menej tuku je v problémových partiách, tým ste zdravší, atraktívnejší a sebavedomejší.

Nemáte dôvod na obavy! Magicoa je bezpečné pre vaše zdravie. Komplex prírodných antioxidantov obsiahnutý v Magicoa prečistí váš organizmus od toxínov, zlepší vašu pokožku, normalizuje činnosť tráviaceho traktu, zrýchli metabolizmus a pomôže vám zdravo schudnúť.

Magicoa nežiadúce účinky – nič neskrývame!

 Receptúra obsahuje iba užitočné látky

Extrakt z huby Reishi

 • Znižuje hladinu glukózy v krvi a následne potláča chuť na sladké; urýchľuje odbúravanie tukov; zlepšuje funkcie pečene; zmierňuje nespavosť; má účinok proti starnutiu; a napína pokožku.

Kakaový prášok

 • Urýchľuje metabolizmus a pomáha spaľovať kalórie; zvyšuje citlivosť buniek na inzulín vďaka fenolovým zlúčeninám, ktoré potláčajú a znižujú chuť do jedla. Stimuluje produkciu endorfínu, „hormónu šťastia“, ktorý zlepšuje náladu a znižuje stres a tým aj stresové jedenie.

Extrakt z čierneho korenia

 • Aktivuje sekréciu enzýmov; urýchľuje a normalizuje metabolizmus; a zlepšuje funkciu gastrointestinálneho traktu.
 • Apsaicín, ktorý sa nachádza v čiernom korení, zvyšuje prekrvenie pokožky, zmierňuje celulitídu a opuchy

Maltodextrín

 • Posilňuje svalovú hmotu; zvyšuje počet zdravých baktérií; pomáha odstraňovať ťažké kovy a rádionuklidy z tela; pomáha znižovať zlý cholesterol; a zabraňuje budúcemu prírastku hmotnosti.

Inulín z čakanky

 • Je to prirodzené prebiotikum, ktoré stimuluje rast zdravých baktérií; zlepšuje trávenie; spomaľuje vstrebávanie sacharidov; reguluje funkciu štítnej žľazy; a zlepšuje náladu.

Pikolinát chrómu

 • Zvyšuje metabolizmus sacharidov a tukov, čím znižuje tukové zásoby
 • Znižuje hladinu glukózy v krvi; zlepšuje intracelulárny metabolizmus; podporuje chudnutie; a zlepšuje proces spaľovania tukov.
 • Stimuluje syntézu kolagénu a elastínu, čo vedie k strate hmotnosti a pokožka vyzerá pevnejšie, pružnejšie a napnutejšie. Spevňuje pokožku po diéte.

Extrakt z papriky

 • Má antioxidačné vlastnosti; stimuluje metabolické procesy; a posilňuje imunitný systém.
 • Aktívne bylinné zložky stimulujú prietok krvi a metabolizmus a podporujú odbúravanie lipidov. Červená paprika sa používa na prevenciu aterosklerózy a obezity.

Magicoa dávkovanie – urobte svoj prvý krok k zdravému telu

Perfektné dávkovanie pre dobrý a silný účinok z Magicoa – pite dvakrát denne pred jedlom.

Nápoj sa tiež ľahko pripravuje:

 1. Čajovú lyžičku Magicoa rozpustite v 150 ml vriacej vody
 2. Nechajte lúhovať 5-7 minút a nápoj je pripravený.

Zdravé chudnutie bez opätovného priberania

Kristína, 30 r., manažérka

Nadváha bola vždy mojím problémom. Snažila som sa s tým bojovať mnohými spôsobmi, vyskúšala som veľa diét, navštívila som výživového poradcu, cvičila som jogu a jogging. Ale nemohla som dosiahnuť požadované výsledky. Diéty sú veľmi vyčerpávajúce, niekedy som aj omdlievala. Kvôli práci nemám čas pravidelne športovať. Videla som kolegyňu, ako pije Magicoa a sledovala som, ako sa za mesiac mení. Schudla a začala vyzerať mladšie. Preto som sa rozhodla to vyskúšať. Za mesiac pitia produktu som schudla 10 kg. Verím, že je to skvelý výsledok.

Vika, 27 r., žena v domácnosti

– Som mama dvojčiat, jednoducho nemám čas sa o seba starať. Niekedy si ani nemám čas umyť zuby, takže chodiť do posilňovne a držať diétu neprichádza do úvahy. Ale som mladá a chcem byť krásna. Ďakujem môjmu manželovi, že si všimol môj problém a kúpil mi Magicoa. Po týždni užívania roztoku som sa cítila ako nový človek. Môj celkový zdravotný stav sa zlepšil, začala som lepšie spať a navyše som schudla 6 kg. Som veľmi spokojná s výsledkami.

Anna, 45 rokov, manažérka

– Tvar môjho tela bol dobrý takmer celý môj život. Ale nedávno som začala priberať kvôli zmenám v mojom tele súvisiacim s vekom. Nemohla som sa toho zbaviť pomocou zdravého stravovania a cvičenia v telocvični. Aby som bol presnejšia, chudnem, ale veľmi pomaly a hmotnosť sa vrátila, často aj viac. Začala som hľadať informácie – chcela som sa dostať do tvaru tela, ktorý som mala pred 40-tkou. Narazila som na Magicoa. Veľa som si o tom zistila a rozhodla som sa to vyskúšať. Výsledky predčili moje očakávania. Teraz som štíhlejšia ako keď som mala 20.

Magicoa objednať, predaj, kde kupit – ako sa stať štíhlou a krásnou práve teraz?

-50%

Kakao-reishi: tento nápoj navždy vyrieši problém obesity

Európski vedci urobili neuveriteľný objav. Zistili, ako schudnúť bez diét a vyčerpávajúcich tréningov. Tento objav môže pomôcť znížiť riziko kardiovaskulárnych ochorení, zlepšiť zdravie čriev a znížiť hladinu cukru v krvi.

Lekári sú nadšení! Kakao s hubami reishi môže ľudstvo zbaviť lekárskej katastrofy – metabolického syndrómu, ktorý sa rozširuje stále viac a viac. Je to problém viac ako štvrtiny populácie.

Nadváha a zdravotné problémy s ňou spojené sú zvyčajne spojené s nedostatkom fyzickej aktivity a zlou stravou, ale nie je to pravda. V mnohých prípadoch je na vine metabolický syndróm. Najčastejšie sa vyskytuje u žien stredného veku.

Príznaky metabolického syndrómu:

 • zvýšená chuť do jedla, nadváha,
 • apatia, únava, znížená aktivita,
 • bolesti hlavy a vysoký arteriálny krvný tlak.

Syndróm je nebezpečný, pretože sa môže premeniť na závažné chronické alebo akútne ochorenie. Napríklad ischemická choroba srdca, cievna mozgová príhoda, srdcový infarkt a cukrovka.

„Kakaové bôby a extrakt z huby reishi vám pomôžu zbaviť sa metabolického syndrómu. Nápoj obsahujúci tieto zložky znižuje hladinu cholesterolu a glukózy v krvi a pomáha pri chudnutí“

Podľa Ondreja Repáka, vedúceho výskumu a profesora na lekárskej univerzite, existuje veľa faktov, ktoré dokazujú, že kakaový prášok a huby reishi znižujú hladinu cholesterolu a glukózy v krvi a pomáhajú schudnúť.

Kakaové bôby obsahujú polyfenoly – silné prírodné antioxidanty. Polyfenolové zlúčeniny – katechíny – ovplyvňujú syntézu mastných kyselín, znižujú vstrebávanie cholesterolu a zabraňujú zápalom.

Huby Reishi sú bohaté na polysacharidy a triterpény – látky, ktoré podporujú metabolizmus. Je vedecky dokázané, že kakao a huby reishi zmiešané v správnom pomere umožňujú produkciu mastných kyselín s krátkym reťazcom, ktoré vám pomôžu cítiť sa sýty, aj keď jete malé porcie, a rýchlejšie spaľovať prebytočný tuk.

Magazín terapeutickej výživy zverejnil výsledky experimentu, do ktorého sa zapojilo 240 ľudí s nadváhou. Boli rozdelení do dvoch skupín. Účastníci prvej skupiny si dali nápoj na báze kakaa a huby reishi. Účastníci druhej skupiny pili horúce kakao.

1. skupina

 • Hladina cholesterolu znížená o viac ako 7 mg% u ľudí z prvej skupiny. Hladina zlého cholesterolu znížená o viac ako 2 mg%.
 • Účastníci prvej skupiny tiež hlásili všeobecné zlepšenie zdravotného stavu. Tiež stratili viac ako 18% hmotnosti.

2. skupina

 • Hladina cholesterolu znížená o 1,2 mg%, hladina zlého cholesterolu znížená o 0,2 mg%.
 • Účastníkom druhej skupiny sa podarilo stratiť iba 2% hmotnosti.

„Spojenie kakaa a reishi huby odstraňuje zápaly čriev a pomáha rýchlo schudnúť.”

„Spojenie kakaa a reishi huby odstraňuje zápaly čriev a pomáha rýchlo schudnúť.”

Profesor na lekárskej univerzite, Ondrej Repák

Klinické testy, ktoré sa uskutočnili na univerzite, potvrdili výsledky predchádzajúcich testov a viedli k neočakávaným objavom. Kakaový nápoj z huby reishi nielenže znižuje hladinu cukru v krvi a má dobrý vplyv na črevá, ale pomáha aj pri chudnutí bez extra stimulácie.

„Výsledky ukazujú, že zníženie hladín glukózy a cholesterolu u zdravých ľudí aj u ľudí s metabolickým syndrómom trvá mesiac. Väčšina lekárov odporúča vyskúšať diétu a cvičenie predtým, ako vám predpíšu lieky. Bohužiaľ, veľa ľudí si nemôže dovoliť zmeniť svoj životný štýl. Pracujeme na tom, aby sme ľuďom poskytli nový potravinový nástroj, ktorý môže pomôcť znížiť riziká metabolického systému. Tento nástroj je Magicoa.”

Magicoa je nápoj na báze kakaových bôbov a húb reishi. Obsahuje tiež extra zložky, ktoré 10x podporujú spaľovanie tukov, čím podporujú metabolizmus tukov a cukrov a pomáhajú čistiť pečeň a obličky.

 • Maltodextrín posilňuje svalovú hmotu, zvyšuje množstvo dobrých baktérií, pomáha vyplavovať soli ťažkých kovov a rádionuklidy, pomáha znižovať zlý cholesterol a zabraňuje priberaniu na váhe.
 • Inulín z čakanky je potrebný na zvýšenie počtu dobrých baktérií, zvyšuje metabolizmus, pomáha znižovať chuť do jedla a rýchlejšie strácať tukové zásoby, zabraňuje metabolickému syndrómu.
 • Extrakt z čierneho korenia stimuluje metabolické procesy, pomáha spaľovať kalórie, umožňuje odbúravanie tukov, zlepšuje funkciu tráviacich enzýmov, zosilňuje chute, povzbudzuje, dodáva energiu a zvyšuje aktivitu.
 • Čili paprička zvyšuje metabolizmus, zlepšuje krvný obeh, stabilizuje arteriálny krvný tlak, zlepšuje funkciu mikroflóry, zvyšuje črevnú motilitu, znižuje riziko porúch príjmu potravy a trávenia, zlepšuje funkciu chuťových receptorov a znižuje chuť do jedla.
 • Pikolinát chrómu potláča chuť do jedla, znižuje chuť na sladké a nezdravé jedlo, znižuje počet rýchlych jedál, zlepšuje metabolizmus tukov a cukrov, vyrovnáva hladinu cukru v krvi, pomáha predchádzať priberaniu.

Celkovo tieto zložky pomáhajú schudnúť v dvoch fázach bez náročných diét a fyzickej aktivity. Mnohé výskumné štúdie potvrdzujú, že užívanie Magicoa môže pomôcť schudnúť 8 kg alebo viac za mesiac. Toto je dlhodobý výsledok, ktorý vydrží aj potom, čo tento nápoj prestanete piť.

Hoci je Magicoa určená na boj s nadváhou, z jej účinku bude profitovať celé telo. Tento nápoj znižuje chuť do jedla do 7 dní. Zlepšuje trávenie, zrýchľuje metabolizmus uhľohydrátov a osvieži vás do 14-18 dní. Zlepší sa tak kvalita života a vyriešia sa mnohé zdravotné problémy.

Každý, kto si prečíta tento článok, má jedinečnú šancu na nákup Magicoa priamo od výrobcu s 50% zľavou počas celého mesiaca. Ponuka je limitovaná a platí len pre aktuálnu várku. Po jej vyčerpaní sa zľava stáva neplatnou.

Ak vám záleží na zdraví a kráse, nečakajte a objednajte si hneď teraz. 1-2 šálky tohto nápoja pomáhajú schudnúť v dvoch fázach a zdravým spôsobom, bez prísnych diét a vyčerpávajúcich tréningov. Nápoj zlepší činnosť nervovej sústavy, metabolizmus, trávenie, pokožku a zníži hladinu cholesterolu a cukru v krvi.

Prosím pozor! Pripomíname, že by ste si mali dávať pozor na falzifikáty. Neobjednávajte produkt na webových stránkach tretích strán! Falošná Magicoa vám nepomôže schudnúť a môže poškodiť vaše zdravie.

-50%

Magicoa diskusia, forum, recenzie, skúsenosti

Sandra

Mám vážne problémy s metabolizmom a je pre mňa ťažké schudnúť. Skúsim toto riešenie, dúfam, že mi pomôže.

Anna Majerská

Neváhajte si ho objednať. Ja a moja mama sme absolvovali liečbu. Mama nemá rada riešenia na chudnutie, preto som jej povedala, že je to len horúca čokoláda. Chuť jej chutila a schudla 8 kg. Ja som schudla 6 kg. Hlavná vec je, že sa jej normalizovala hladina cholesterolu a cukru v krvi.

Oľga Škopeková

Užívala som Magicoa mesiac a dosiahla som skvelé výsledky. Teraz mi stačia malé porcie, aby som sa cítila sýta. Mimochodom, nedržal som diétu, jednoducho som jedol menej sladkostí a pečiva. V dôsledku toho som schudol 9 kg. Vrch muffinov a tuk na bruchu sú preč. To mi stačí.

Monika

Mám vyváženú stravu a môžem jesť takmer všetko, čo chcem – pravidlom je nejesť príliš veľa. Keď potrebujem schudnúť, absolvujem kúru Magicoa, schudnem niekoľko kíl do mesiaca a potom sa vrátim k diéte. Je to naozaj jednoduché a zabudla som na prísne diéty.

Danica Janíková

V skutočnosti je metabolický syndróm veľmi nebezpečný. Je dobré, že prišli s riešením. Ak váš metabolizmus nefunguje správne, môže sa u vás vyvinúť veľa chorôb. Je dobré, že našli spôsob, ako tento problém vyriešiť.

Lucia Majtáková

Súhlasím. Mala som poruchu príjmu potravy a vyústilo to do metabolického syndrómu. Iba Magicoa mi pomohla. Teraz moje telo funguje ako hodinky a chudnem.

Milica Potančiaková

Po operácii ruky som pribrala 20 kg! Nemôžem ísť do posilňovne kvôli zdravotným problémom. Nemôžem držať diéty, zlyhávam v nich. Skúsim toto riešenie.

Ela Liščiaková

Nemám dosť energie ísť do posilňovne alebo variť zdravé jedlo. Som taká unavená, že zjem niečo, čo sa dá rýchlo uvariť a len si ľahnem.

Marína Hubáková

Myslím, že máš metabolický syndróm. Cítila som to isté, keď som tomu čelila. Viem, aký je to pocit, keď nič nechceš, keď šport celé roky ignoruješ. Ak máš aj deti, budeš mať dostatok času pre seba? Nezabúdaj ani na ľudí, ktorí sa zdravo stravujú a športujú, no nevedia schudnúť. Majú metabolický syndróm. Verím, že také produkty ako Magicoa sú záchranou pre mnohých ľudí. Jeho zloženie „obnovuje“ metabolizmus a prinúti vaše telo meniť tuk na energiu. Tiež sa znižuje chuť do jedla. Skúsila som to a schudla som 18 kg.

Ivica

Po pôrode som pribrala viac ako 35 kg a nemohla som schudnúť 15 rokov! Nakoniec som mala vážne zdravotné problémy. Mala som ale šťastie, že som navštívila naozaj skvelého odborníka, ktorý mi odporučil vyskúšať Magicoa. Za pol roka som schudla 30 kg!

Zora Vajdiarska

Zdá sa mi, že ak prestanete užívať Magicoa, opäť priberiete. Mám pravdu?

Andrea Majtoníková

Nie, nepriberiete. Pred rokom som schudla s týmto prípravkom a nepribrala som. V minulosti som sa prejedala, ale nie kvôli hladu – chcela som len niečo zjesť. Magicoa ma zbavila tohto problému. Tiež je preč chuť na sladké. Možno je to preto, že tento nápoj chutí ako horúca čokoláda.