Foot Trooper Slovensko, navod na pouzitie, komentáre, cena – pleseň je náš cieľ!

By | August 17, 2022

Tabl of Content

Vojenský zdravotník prezradil recept, ktorý zachránil nohy tisíckam vojakov.

Zdravotník na dôchodku premenil starodávny liek na silnú zbraň proti plesniam na nohách a zápachu potu. Asi najvýkonnejší!

Zabudnutý leták s rustikálnou receptúrou šokoval svetovú vedu. Bývalý vojenský zdravotník Evan Durham triedil svoje archívy a zrazu našiel starý list zošita – z čias mierovej misie v ázijskej džungli. Vojaci v jeho rote sa vrátili domov takmer ako invalidi kvôli epidemickej plesni nôh. Miestny liečiteľ mu však dal recept na liek, ktorý bojovníkov za pár týždňov postavil na nohy. Pán Durham po rokoch na jej základe vytvoril expresné antimykotikum, ktorého sila je už legendárna a farmaceutické firmy sa skoro bijú o právo predávať ho pod vlastnou značkou.

Je pravda, že tento liek pomáha zbaviť sa dlhotrvajúcej plesne za takmer 1-2 týždne a odstraňuje nepríjemný zápach na dlhú dobu?

 Poďme to zistiť!

Hyperhidróza a mykóza sú metlou vojakov a dôstojníkov. Armádna obuv nie je priedušná. A pri každodenných cvičeniach a nútených pochodoch sa vojakom poriadne potia nohy. Časom vzniká ťažko odstrániteľná pleseň, chodidlá sa odierajú až do krvavých mozoľov, opúchajú, svrbia a nepríjemne zapáchajú. Najmä v horúcom a vlhkom podnebí. Takže v jednej z mierových misií v Ázii pleseň skosila takmer celú rotu vojakov. Lekári si nevedeli poradiť s mokvajúcimi vredmi a krvavými mozoľmi na nohách bojovníkov.

Ľudový recept z divokej džungle vojakov rýchlo postavil na nohy

Našťastie miestni navrhli recept na choroby nôh. Vojaci si namazali nohy a plesňová epidémia čoskoro vymizla.

Foot Trooper čo je, výhody – tento recept je založený na citrusovom oleji, zámotkoch priadky morušovej, lístkoch mäty a mede

 V správnom pomere tieto komponenty spôsobujú:

 • Znížené potenie nôh
 • Zničenie plesní
 • Starostlivosť o vašu kožu
 • Deodorizácia
 • Vysušenie
 • Ochranu vašich nôh

Vo svojom súkromnom laboratóriu sa Evan Durham rozhodol vylepšiť tento liek kombináciou starodávneho receptu a modernej technológie. Zámotky priadky morušovej nahradil čistým výťažkom z hodvábu a pridal klotrimazol, silnú protiplesňovú zložku. Takto vznikol sprej. Foot Trooper- expresný liek na potenie a plesne nôh.

Oficiálny komentár od vývojára Foot Trooper, Evan Durham

Evan Durham, autor spreja Foot Trooper

V armáde som osobne videl, čo robí pleseň s nohami vojakov: hnijú, pokryjú sa vredmi, krvácajú. Tento recept zachránil našich bojovníkov. Teraz som vylepšil jeho zloženie. Účinnosť spreja prekonala všetky očakávania. Food Trooper nielen to vysušuje pokožku a hojí praskliny a mozole. rozkladá bielkovinovú štruktúru plesne, a tiež dezinfikuje pokožku a nechty od spór. Som hrdý na to, že Foot Troopersa stal prvým prírodným liekom, ktorý vám pomôže zabudnúť na plesňové infekcie a hyperhidrózu v priebehu 1-2 týždnov.

Evan Durham

Testovanie Foot Trooper vykonali nezávislé laboratóriá, inak by produkt nemohol byť uvoľnený do predaja. Po dokončení testov nám bola zaslaná správa s porovnávacou tabuľkou, ktorá ukazuje, že Foot Trooperje oveľa efektívnejší ako jeho obdoby.

Sami si môžete pozrieť porovnávaciu tabuľku známych produktov, ktoré si môžete kúpiť v ktorejkoľvek lekárni alebo obchode:

Foot Trooper

 • Efektivita: 100% už po prvej aplikácii
 • Bezpečnosť: Bezpečné, hypoalergénne
 • Stabilita účinku: Dlhé trvanie
 • Zloženie: Prírodné, bez pridaných syntetických zlúčenín, ťažkých kovov a hormónov.
 • Kontraindikácie : Žiadne. Produkt môžu používať muži aj ženy v akomkoľvek veku.

Antiperspiranty/deodoranty

 • Efektivita: Neefektívne. Maskujte zápach kozmetickými vôňami, nebojujte s plesňovou infekciou.
 • Bezpečnosť: Alergické reakcie sú možné, svrbenie, pálenie, otrava, upchávanie potných žliaz.
 • Stabilita účinku: Dočasné (1-2 hodiny)
 • Zloženie: Obsahuje to veľké množstvo hliníka, ktorý upcháva mazové žľazy, môže spôsobiť hnisanie a opuch.
 • Kontraindikácie: Ľudia, ktorí sú precitlivení na zložky produktu.

Známe dlhodobo pôsobiace potné a plesňové produkty

 • Efektivit: Nemá žiadny vplyv na príčinu plesne a hojného potenia.
 • Bezpečnosť: Alergické reakcie sú možné, svrbenie, pálenie, otrava, upchávanie potných žliaz.
 • Stabilita účinku: Dočasné (niekoľko hodín/dní)
 • Zloženie: Obsahuje to veľké množstvo hliníka, ktorý upcháva mazové žľazy, môže spôsobiť hnisanie a opuch. Ďalšie nebezpečné prvky spôsobujúce alergické reakcie a kožné ochorenia.
 • Kontraindikácie : Užívanie je kontraindikované u tehotných a dojčiacich žien, osôb mladších ako 16 rokov, osôb s precitlivenosťou na zložky prípravku.

Prečo je Foot Trooper taký efektívny – dávkovanie, nežiadúce účinky

Aktívne zložky spreja vytvárajú na pokožke ochrannú vrstvu, v ktorej pleseň jednoducho nemôže žiť a množiť sa – dokonca ani v tej najtesnejšej a najnepohodlnejšej obuvi.

Foot Trooper dezinfikuje a ničí štruktúru plesňovej infekcie, odstraňuje svrbenie, nepohodlie, urýchľuje hojenie rán a trhlín. Vďaka svojej vysokej penetračnej schopnosti znižuje množstvo produkovaného potu. Tento sprej tiež posilňuje nechtovú platničku, hydratuje a príjemne osviežuje pokožku vďaka prírodným antiseptikám a silnému vitamínovému základu.

Foot Trooper pôsobí v 4 smeroch:

 • Zmierňuje nadmerné potenie nôh;
 • Zmrazuje a ničí bunky plesní;
 • Poskytuje kombinovaný účinok na tkanivá postihnuté spórami plesní: zastavuje rast kolónií, ničí dospelých jedincov, zmierňuje zápaly, dezinfikuje, zjemňuje a obnovuje poškodenú pokožku vrátane nechtovej platničky;
 • Vďaka chladivému účinku rýchlo odstraňuje príznaky plesní – svrbenie, olupovanie, pocit suchosti a pnutia pokožky.

Foot Trooper objednať, kde kupit, predaj – zostáva len jedna otázka: prečo sa taký účinný a jednoduchý liek stále nepredáva v lekárňach?

Hneď ako sa vedci dozvedeli o Foot Trooperi, začali pánovi Durham ponúkať svoje služby známe medicínske značky. Ale on s nimi odmietol spolupracovať. Faktom je, že produkt vyvinul pre bežných ľudí. A pod známou značkou by takýto sprej stál nemalé peniaze. Durham tím sa rozhodol, že nebude spolupracovať s farmaceutickými spoločnosťami a sieťami lekární a implementoval Foor Trooper na vlastnú päsť. Vďaka tejto politike je teraz sprej na plesne dostupný pre každého.

Výroba Food Troopera

Výroba Food Troopera

Pýtate sa: kde sa dá kúpiť Foot Trooper ? Nateraz iba na oficiálnej stránke výrobcu. Deje sa tak z bezpečnostných dôvodov, aby sa zabránilo falšovaniu.

Dodanie bude trvať asi 2-3 dni, ale cena bude oveľa nižšia, ako by mohla byť v lekárni, pretože na tovare nevznikajú žiadne náklady na dopravu a prirážky.

Pamätajte: pleseň je nákazlivá!

Aby ste sa vyhli komplikáciám a nenakazili svojich blízkych, začnite liečbu už pri prvých príznakoch nadmerného potenia nôh alebo plesňovej infekcie. Foot Trooper sa aplikuje jednoducho: Prípravok nanášajte 1-3x denne v tenkej vrstve na čisté a suché postihnuté miesta a nechajte ho vstrebať.

Dobrá správa: prvá várka Foot Troopera sa bude predávať so zľavou 50%. Je to spôsobené tým, že suroviny na výrobu boli nakupované za zvýhodnené ceny. Ďalšie šarže sa budú predávať za plnú cenu.

Foot Trooper diskusia, forum, recenzie, skúsenosti

Alfonz

Nechápem, prečo pred nami vždy skrývajú takéto veci? Minul som toľko peňazí na liečbu plesní, pritom stačilo si kúpiť tento sprej a prestať trpieť!

Ernest

Poviem vám prečo – veď na nás prestanú zarábať, to je ten dôvod. Prečo predávať skutočne účinný liek, ktorý pomáha po liečbe až do takej miery, že nie je potrebné kupovať ho znova?

Miroslava

Keď manžel príde večer domov, strašne mu smrdia nohy. Nebaví ma každý deň umývať podlahu na chodbe. Keď mu o tom poviem, začne šalieť))) Necíti to. Kúpila som rôzne deodoranty, gély, krémy a masti, ale bezvýsledne ((už neviem, čo mám robiť.

Rút

môj muž sa tiež strašne potil. Moje poznámky na túto tému skončili škandálom :)

Tak si to radšej kúp a nestrácaj nervy. Foot Soldier veľmi pomohol. Odporúčam!

Monika

Môj manžel si umýva nohy hneď, ako príde domov, ale aby to urobil, musí prejsť od dverí do kúpeľne, čo to je okolo všetkých izieb! Kupuje si len značkové kožené topánky, nosí ponožky z prírodných materiálov, používa deodoranty a mastičky, no nemá to zmysel. Vyskúšame tento sprej…

Peter

Kedysi som mal rovnaký problém. Nohy mi smrdeli, nechty sa mi lámali, nohy ma svrbeli. Do cesty sa mi postavila pleseň a ten strašný zápach všetkých zabil, keď som si vyzul topánky. Čo tak si umyť nohy a prezuť sa? To nepomôže! Tak ako lieky z lekárne, vyskúšal som všetko. Ale Foot Soldier mi pomohol zabudnúť na tento problém raz a navždy. Dúfajme, že vedcom bolo povedané, aby pomohli armáde, a oni to urobili. mohli zarobiť len na nás…

Eugen

Dievčatá majú šťastie, takéto problémy nemajú…

Margita

Jasné! Kedysi som nosila drahé aj lacné, kvalitné aj všelijaké topánky, ale stále som si s týmto problémom nevedela poradiť, žiadne prostriedky nepomáhali!!! Nohy mi len vyschli, no nestrácala som nádej. Sprej nazvaný Foot Soldier bola moja jediná záchrana. Mimochodom, poradil mi to manžel mojej kamarátky, je to bývalý vojak a používal to v službe. Vďaka nemu sa teraz na párty nehanbím vyzuť. Takže odporúčam každému.

Ján

Môžem potvrdiť, že ide o najúčinnejší liek vôbec. Používal som to aj v armáde. Keď som bol demobilizovaný a prišiel domov, po roku som opäť dostal pleseň. A potom som náhodou uvidel tento článok a bol som veľmi šťastný. Objednal som si pár balení na oficiálnej stránke s dobrou zľavou.

René

k*rva, vždy nám všetko taja!!!

Daniela

Tento sprej potrebujem objednať aj pre otca a syna. Aj môjho manžela, ďakujem vám všetkým za spätnú väzbu