Bentolit Slovensko čo je, cena, objednať: nápoj na okamžité chudnutie s vulkanickým ílom

By | October 8, 2019

Čo je Bentolit na chudnutie – pouzitie, výhody, komentáre, cena, kde kupit

 • Zbavte sa 10 kg za 30 dní
 • Detoxikácia a odstránenie nadmerného množstva vody v organizme
 • Posilnenie metabolizmu

Prečo priberáme na váhe?

Bentolit pouzitie

Ide o bežne známu skutočnosť, že hlavným dôvodom priberania je nerovnováha hormónov, sedací životný štýl a problémy so životným prostredím, že? Toto sú iba nepriame faktory.

V 90% prípadov je nadváha priamym dôsledkom chemickej otravy organizmu

Mestské prostredie nie je pre ľudí veľmi vhodné. Potraviny z obchodov obsahujú umelé konzervačné látky, látky zlepšujúce chuť jedla a farbivá. Život vo veľkomeste ide ruka v ruke so znečisteným životným prostredím. Zlozvyky (ako fajčenie a pitie alkoholu) telo tiež infikujú. Všetky tieto faktory vyvolávajú problémy s trávením, spomaľujú metabolizmus a prispievajú tým aj k intenzívnemu ukladaniu tukov.

Chcete schudnúť? Začnite s očistou! Bentolit diskusia, nežiadúce účinky

BENTOLIT je založený na vulkanickom bentonínovom íle. Tento íl prirodzene vstrebáva škodlivé látky. Denne odstraňuje prebytočnú vodu a škodlivé chemikálie nahromadené v tkanivách a orgánoch, čo pomáha rozpúšťať a spaľovať tuk. Íl sa v žalúdku rýchlo napučí, znižuje chuť do jedla a vy tým pádom schudnete.

Schudnete už po 7 dňoch užívania výrobku BENTOLIT. V priebehu užívania tohto výrobku nemáte žiadne problémy s trávením: pálenie záhy, ťažkosti v žalúdku ani nič podobné. Priemerný úbytok hmotnosti na konci 30-dňového liečebného cyklu je 10 až 12 kg. Na rozdiel od syntetických výrobkov na spaľovanie tuku a očisťujúcich koktailov je BENTOLIT úplne bezpečný. Vďaka svojmu prirodzenému zloženiu nemá žiadne vedľajšie účinky a komplikácie.

Nina Letinská, odborníčka na výživu

Unikátny vzorec zo samotného srdca prírody. Bentolit na chudnutie, výhody

100% prírodný a ekologický produkt

 • Bentonitový íl (spája škodlivé chemikálie a následne ich vylučuje z tela)
 • Kávový prášok (znižuje chuť do jedla, vylučuje prebytočnú vodu z tela)
 • Ovsená vláknina (čistia črevá a odstraňujú prebytočný cholesterol)
 • Extrakt z feniklu (normalizuje trávenie)
 • Izolát sójového protein (aktívne spaľuje subkutánny tuk)
 • Výťažok z koreňa zázvoru (podporuje metabolizmus, zabraňuje opätovnému zvýšeniu hmotnosti)
 • Extrakt z koreňov púpavy (pôsobí ako mierne preháňadlo, obnovuje črevnú flóru)
Bentolit dávkovanie

Ako užívať – Bentolit navod na pouzitie

 • Nasypte si 2 lyžičky prášku do pohára
 • Zalejte ich 200 ml očistenej vody alebo odtučneným mliekom
 • Poriadne premiešajte, nechajte 10 minút odstáť a znova dôkladne premiešajte*
 • Ílovú vodu pitie raz denne nezávisle od jedla, ráno ak je to možné

*Odporúčame použiť shaker, aby sa z ílu spravila hladká pasta

Ak dokázali s výrobkom BENTOLIT schudnúť oni, dokážete to aj vy! Recenzie Bentolit, forum

Mária

Bentolit recenzie

Postupom času som pribrala. Dlho som s tým mala problémy a zrazu BUM – za mesiac som všetko zhodila! Ďakujem ľudom, ktorí vymysleli BENTOLIT. Chutí zvláštne, ale zmierni chuť do jedla a nebudete mať po ňom ťažký žalúdok. Je to prvý výrobok, vďaka ktorému som schudla skoro 13 kg! Zo začiatku som chudla pomaly, ale neskôr zhadzovala takmer 1 kg denne.

#BENTOLIT #sport

Anna

Bentolit forum

Úprimne som chudla kvôli mužovi, ktorého milujem. Je mladý a štíhly, a ja som vždy bola trochu tučná. Schudla som s BENTOLIT viac ako 10 kg a začala som chodiť do posilňovne. BENTOLIT je skvelý produkt. Stále ho niekedy pijem, keď nestihnem cvičiť, alebo keď toho veľa zjem na dovolenke.

#BENTOLIT #diet

Ester

Bentolit cena lekarna

Po pôrode som veľmi pribrala. Keď som prestala dojčiť, na základe rady priateľky som začala používať Bentolit.   S jeho pomocou som vyriešila niekoľko problémov naraz – očistila som svoje telo, schudla som, znížila som chuť do jedla, moje akné zmizlo a tón mojej pleti sa zjednotil. Tento sopečný íl je pre mňa skutočným objavom. Lepší produkt na detox som ešte nevidela.

#BENTOLIT #loveBENTOLIT

Bentolit cena, objednať, kde kupit, Bentolit v lekárni

Bentolit diskusia

78 €

39 €

Kam zmizli boky a líca Shailene Woodleyovej? Hviezda filmu Divergencia hovorí, ako s pomocou ílu zhodila 24 kg za mesiac. Bentolit diskusia, pouzitie

recenzie Bentolit

Dr. OZ: 

Ženy a dievčatá na celom svete snívajú o tom, že schudnú. Bez ohľadu na to, aká je ich postava, bez ohľadu na to, koľko vážia. A čím rýchlejšie nenávidené kilogramy zmiznú, tým lepšie. Príkladom rýchleho chudnutia sú často hviezdy showbiznisu. Dnes budeme hovoriť o extrémnej premene herečky Shailene Woodley, hviezdy skvelých filmov „Divergencia“, „Kým prišla búrka“, „Na vine sú hviezdy“.

Zdravím moja drahá, vyzeráte nádherne! Posaďte sa. A začnime. Navrhujem netrápiť dlho naše publikum – prejdime k otázke, ktorá zaujíma všetkých: ako sa vám podarilo schudnúť tak rýchlo?

Bentolit objednať

SW:       

Zdravím Oz, odpoveď na tvoju otázku – pomocou ílu (smiech)

Dr. OZ: 

Publikum nechce byť klamané – znie to dosť zvláštne (na podporu výroku Dr. Oz sa diváci rozčuľovali: „ÁNO – ÁNO“ „ČO JE TO ZA ÍL“ „AKO JE TO MOŽNÉ“) Povedzte mi viac?

čo je Bentolit

SW:       

Nemám čo skrývať, Oz. Okrem toho, už ma nebavia klebety o nespočetných liposukciách, čo sa mi pripisujú. Všeobecne platí, že pred natáčaním Kým prišla búrka som musela schudnúť. Pretože hrdinka uviazla na púštnom ostrove a podľa logiky tam nemala čo jesť, na natáčania som musela mať chudé telo. A nemala som zhodiť 3-5 kg, ale aspoň asi 15-17! Známy odborník na výživu pre hercov mi okamžite predpísal diétu 350 kcal na deň. Dva týždne som musela jesť len malý kúsok lososa, dusenú brokolicu a dva žĺtky za deň. Takto 350 kalórií vyzerá.

Dr. OZ: 

Dá sa to? Myslím, že pre dospelého to nie je nič.

SW:       

Oz, to bolo hrozné! Nemohla som normálne pracovať, nemal som žiadnu silu. Ani fyzickú, ani emocionálnu. V noci som nemohla zaspať, paradoxne, však? Bolesť hlavy sa nezastavila ani po hrsti tabliet. Na scéne som striedala dablérku za dablérkou. Na piaty deň diéty (paralelne s natáčaním) bolo rozhodnuté hľadať alternatívu. A našli sme ju – potravinový doplnok na báze ílu.

Dr. OZ: 

Takže hollywoodsky odborník na výživu odporučil, aby herečka vyššej triedy jedla hlinu? To je teda metóda. Povedal by som, radikálna…

SW:       

Nie je to také strašidelné, ako sa zdá Oz! Najmä po tých piatich strašných dňoch diéty som bola pripravená na čokoľvek, len aby som nemusela konzumovať iba 350 kalórií. Chápete, že čas sa krátil, natáčanie sa začalo neočakávane. Možnosť chudnúť so všetkými druhmi funkčného tréningu a kardio sme ani nestihli zvážiť. Výsledok bol potrebný hneď a zaraz, a nie po troch mesiacoch. Preto áno. Musela som jesť íl.

Dr. OZ: 

Som v šoku! Bežný íl? Taký ako najdeme na každom poli?

SW:       

Nie Oz, nejde o bežný íl, ale o doplnok výživy s ílom sopečného pôvodu – bentonitom. Ako povedal odborník na výživu, tento doplnok Bentolit silne detoxikuje telo od všetkého prebytku vrátane tuku Nepoznám presný princím účinku, o tom nech radšej porozpráva odborník.

Dr. OZ: 

Áno, máte pravdu ďalší hosť v našom štúdi, Michal Rudinský je gastroenterológ, odborník na výživu v Centre pre výživu “zdravý život”.

Dobrý deň, Michal, povedzte nám o tomto íle na chudnutie. O čo vlastne ide, ako sa používa a nie je to škodlivé?

Bentolit skúsenosti

M.R.:    

Zdravím Oz, ahoj Shaileen a publikum. Odpoveď na vašu otázku či je to škodlivé, odpoviem JE TO BEZPEČNÉ A DOKONCA POTREBNÉ PRE KAŽDÉHO ČLOVEKA V MODERNOM MESTE. V priebehu času telo znižuje obsah prospešných látok, ktoré prispievajú k prirodzenému spaľovaniu tukov. Zásaby tukov sa nespaľujú, ale akumulujú sa. Človek začína priberať na váhe.

Hlavným cieľom Bentolitu je očistiť telo od prebytočného tuku.

Ak hovoríme o princípe činnosti Bentolitu v tele, potom to nie je nič zložité. Bentonitový íl, podobne ako magnet, priťahuje a narušuje väzby tukových buniek. Absorbujte ich a odvádza z tela.

Okrem toho ďalšie aktívne zložky doplnku Bentolit čistia krv od škodlivého cholesterolu a potláčajú nekontrolovanú chuť do jedla. Z tohto dôvodu sa objemy tela začínajú znižovať od prvých dní užívania doplnku.

Dr. OZ: 

To znamená, že čistenie tela vedie k tak prudkému chudnutiu?

M.R.:    

Samozrejme Oz! Telo je očistené a akoby sa reštartovalo. Trávenie sa zlepšuje, metabolizmus uhľohydrátov sa zrýchľuje. Tela začína páliť viac kalórií, čo znamená, že tukové usadeniny sa premieňajú na energiu, čo vedie k významnému zníženiu hmotnosti.

Dr. OZ: 

A koľko môžete schudnúť vďaka Bentolitu?

M.R.:    

Všetko záleží na fáze zanedbania. V priemere dochádza k poklesu hmotnosti o 10 až 30 kilogramov. V rámci prípravy na reláciu sme uskutočnili vlastný výskum tohto produktu. Aby sme pozorne sledovali aj tie najmenšie zmeny v cieľovej skupine, vybrali sme iba jednu dobrovoľníčku – ženu vo veku 42 rokov s hmotnosťou 97 kg.

Po všetkých relevantných analýzach sme začali testovať. Žena pod dohľadom tímu lekárov pravidelne mesiac používala Bentolit. Na konci každého týždňa boli zaznamenané nasledujúce výsledky:

1 týždeň

Účastníčka zaznamenala zlepšenie kvality spánku a skutočnosť, že časté bolesti hlavy ju prestali obťažovať.

Miery:

hrudník: -3 cm

brucho: -4 cm

boky: -3 cm

Hmotnosť: -3 kg

Bentolit kde kupit

M.R.:    

2 týždne

Žena poznamenala, že k pocitu plnosti dochádza po polvici obvyklej porcie jedla. Nekontrolovaná chuť do jedla zmizla. Znížením cholesterolu sa krvný tlak vrátil k normálu.

Miery:

hrudník: -6 cm

brucho: -8 cm

boky: -8 cm

Hmotnosť: -6 kg

Bentolit predaj

M.R.:    

3 týždne

Žena poznamenala, že sa cíti dobre aj po tých potravinách, ktoré zvyčajne spôsobovali žalúdočné ťažkosti: mliečne výrobky a zemiaky. To znamená, že proces trávenia sa urýchlil a neumožňuje, aby sa produkty usadili na stenách čreva a aby vyvolali fermentačné procesy.

Miery:

hrudník: -7 cm

brucho: -11 cm

boky: -10 cm

Hmotnosť: -12 kg

Bentolit komentáre

M.R.:    

4 týždne

Žena zaznamenala po celý deň vitalitu a viac energie. Testy tiež zaznamenali pokles hladiny glukózy v krvi. Na konci experimentu sa množstvo tuku v tele subjektu znížilo o 9% a kolísalo v rámci všeobecných noriem 27%.

Miery:

hrudník: -8 cm

brucho: -14 cm

boky: -12 cm

Hmotnosť: -18 kg

výhody Bentolit

Fotografie zverejnené so súhlasom účastníčky

Dr. OZ: 

Michal, čo ste povedali a čo sme videli na obrazovke, si naozaj zaslúži pozornosť. Shailene, koľko si schudla?

SW:       

Zhodila som 24 kilogramov.

Dr. OZ: 

Znie to úžasne a neuveriteľne súčasne! A ako sa užíva tento íl? Treba ho rozhrýzť? (publikum sa smeje)

M.R.:    

Oz, ale čo ste. Na prípravu detoxikačného nápoja musíte rozpustiť 2 čajové lyžičky Bentolitu v pohári vody alebo nízkotučného mlieka a vymiešať do hladka. Vypite tento nápoj raz denne, bez ohľadu na jedlo. Po kontakte s vodou vytvára vulkanický íl elektrický náboj, ktorý ďalej potláča negatívne ióny. To nielen pomáha schudnúť, ale tiež bráni ďalším tráviacim problémom.

SW:       

Áno, to všetko je pravda. Keby sa to všetko osobne nestalo mne, ťažko by som tomu uverila. Faktom však zostáva, že som schudla. Ale pocity neboli vôbec ako pri diéte: bol som plná síl a vitality, nestratila som koncentráciu, nezažila som divoký hlad. Mimochodom, ako obvykle, jedla som mäso, ryby, zeleninu, zemiaky, bez ktorých nemôžem žiť. Niekedy som si mohla na scéene dopriať aj šišky. Vo všeobecnosti nebolo počítanie kalórií potrebné a boky, brucho a stehná sa každý deň zmenšovali.

Dr. OZ: 

Shailene, ako dlho ti trvalo schudnúť do správneho tvaru?

SW:       

Asi mesiac. Detoxikačná kúra Bentolit je určená na 30 dní. A za túto dobu som stopila 20 kg. Povedala by som, že uleteli. Už po týždni používania Bentolitu som si všimla, že oblečenie mi je voľné. Tvár schudla a vyzerala oveľa lepšie na filme.

O týždeň neskôr sme začali aktívne natáčať scény na ostrove, kde som bola väčšinou bez oblečenia, len v spodnej bielizni. A o týždeň neskôr som už bola tak tenká, že som sa mohla bezpečne schovať za palmu! Podľa meraní to bolo viac ako 25 cm v bokoch a okolo 20 v páse. A to všetko bez diéty, hladoviek a fitnes. Telo sa zbavilo tuku a vyrysovalo sa, a vizážisti ho zamaskovali, nech na kamere vyzerá zúbožene, ako by to malo byť pre dievča stratené na púštnom ostrove.

Bentolit slovensko

Dr. OZ: 

Čo všetko človek musí obetovať kvôli role, však, Shailene?

SW:       

Nikdy som nebola príliš plnoštíhla, dobre, možno trochu (smiech), takže som bola dokonca rada, že sa to všetko stalo. Mimochodom, ak si mám vybrať medzi chudnutím alebo priberaním kvôli roli, radšej si zvolím priberanie (smiech). To je sen každého dievčaťa – môcť jesť obľúbené dobroty a nemusíte sa báť skutočnosti, že sa nemôžete dostať do džínsov. Najmä vtedy, keď existuje taký skvelý pomocník Bentolit, potom si nemusíte robiť starosti s tým, ako sa rýchlo vrátiť do formy. Teraz mimochodom, hovorím všetkým o tomto doplnku a kúpila som ho pre svoju mamu a tetu.

Dr. OZ: 

Mimochodom, na ktorú kliniku potrebujete ísť alebo ku ktorému lekárovi, odborníkovi na výživu? Kde získať tento magický íl na chudnutie?

M.R.:    

Nie je potrebné nikam ísť Oz. Bentolit si môžete objednať priamo z webových stránok výrobcu. Môžete sa teda chrániť pred falošnými produktami, ktoré sa teraz veľmi rozšírili a získate kvalitný produkt.

SW:       

Áno, áno. Prvé balenie mi dal odborník na výživu a potom som si osobne objednala cez webovú stránku výrobcu. Mali ste vidieť oči kuriéra, ktorý mi doručil balík priamo na pľac.

Dr. OZ: 

Zverejníme odkaz na web, aby každý, kto má problém s nadváhou, mohol nasledovať príklad Shaileen a radu Michala. Nebudem už ďalej zdržiavať svojich drahých hostí a ďakujem vám za váš čas.

Bentolit na chudnutie

Kvôli priateľovi som schudla 62 kg a hneď potom som sa s ním rozišla! Bentolit skúsenosti, komentáre, pouzitie

Ahojte dievčatá! Chcete tiež schudnúť bez námahy? Myslela som si, že to nie je možné, ale veru je. Vyzerá to tak, že je to ľahšie ako abeceda. Potrebujete sa len:

 • zaľúbiť
 • použiť správne metódy.
Bentolit navod na pouzitie

Vždy som bola plnšia. Do určitého bodu mi to bolo jedno. Rada som si vychutnala dobré jedlo, no a čo? Dať si pizzu a pozerať nejaký dobrý seriál? To som celá ja! Ale keď som mala 27, po prvýkrát po niekoľkých rokoch som sa postavila na váhu a zbadala som na nej strašnú hodnotu: 122 kg. Najskôr som z toho bola chvíľu mimo, ale potom som sa dostala do starých koľají: nejaké chutné jedlo po práci, štrikovanie a čas mi zaberali aj moje nádherné mačky…

So svojim životom som bola spokojná, až kým som cez internet nespoznala muža. Bola som z neho úplne preč a vyslovene za pár týždňov som sa do neho zaľúbila! Mali sme vášnivú ľúbostnú aféru.

Potom prišiel deň X a stretli sme sa v reálnom živote. Išli sme do kaviarne, potom sme boli na prechádzke v parku. Ale niečo sa v našej komunikácii zlomila a necítili sme medzi sebou tú predošlú vášeň. Predtým, ako sme sa stretli v reálnom živote, mali sme spolu virtuálny sex, ale potom jednoducho o mňa stratil záujem a zostali sme iba priatelia, nič viac.

Veľmi dobre som rozumela, kde je problém a bolo to v mojej nadváhe. Predtým som nikdy nerozmýšľala o tom, ako dôležité je to pre mužov! Môj milovaný muž mi ukázal, že sa mu nedokáže postaviť pred tlsťoškou dokonca ani cez internete…

Bentolit nežiadúce účinky

Tak, aby som to zhrnula, rozhodla som sa schudnúť. Kúpila som si členstvo do fitnes centra, ale vydržala som tam chodiť len 3 týždne. Bezvýsledne som tam každý deň strávila som tam 2 až 3 hodiny. Počas tohto obdobia som schudla asi tak 500 g nehovoriac o prísnej diéte: 2 jablká denne, banán a kuracie prso.

Potom som si v lekárni kúpila tabletky na chudnutie. Neviem, čo obsahujú, ale dosť ma z nich pálila záha, ráno som mala závraty a večer ma zase bolievala pečeň. Zuby som dokázala zaťať asi tak na týždeň, neschudla som ani gram a prestala som brať aj tabletky.

Ďalší (už úspešný) pokus bol íl. Nebojte sa! Nemusela som jesť obyčajnú zem alebo íl. Objednala som si Benotlit – je to výživový doplnok založený na očisťujúcom vulkanickom íle a jeho hlavnými činnosťou je čistenie tela od toxínov a tukových zásob. Nie je žiadnym tajomstvom uviesť, že toxíny bránia normálnemu fungovaniu organizmu a spôsobujú príbytok na váhe. Bentolit bol pri tomto probléme 100% úspešný.

Na všetkých fotografiách som to ja. Rozdiel medzi jednotlivými fotkami je len pár mesiacov.

Bentolit pouzitie

Na tomto výživovom doplnku sa mi najviac ľúbi to, že si nemusíte meniť životný štýl, nemusíte chodiť cvičiť ani si počítať kalórie. Vaše telo všetko spraví, vy mu len musíte trochu pomôcť – tak, že budete brať Bentolit pravidelne pred jedlom. Toto je jediná vec, ktorá mi pomohla. Za mesiac som schudla 2 veľkosti! Je to skvelé! A koža mi nezostala ovisnutá – toho som sa bála najviac.

Bentolit dávkovanie

Ani si neviete predstaviť, ako som sa na začiatku tešila! Hlavne po zmene šatníka. Zrazu som sa dostala do toľkého moderného a parádneho oblečenia, ale v minulosti som bola dosť taká hlúpa a navliekala som na seba neforemné, čierne oblečenie, v ktorom som vyzerala ako bomba. Začala som nosiť svetlejší make-up, začali sa mi ľúbiť topánky na vysokých podpätkoch a krátke sukne, no a muži sa o mňa zaujímajú viac ako obyčajne.

Bentolit recenzie

“A čo ten chlap?” – spýtaš sa. S tým sa už nestretávam. Kým som chudla boli sme v spojení, ale len ako kamaráti. A potom sme sa stretli ešte jedenkrát, keď som už vážila 60kg. Mala som vysoké topánky a šaty s hlbokým výstrihom, a vypnuté vlasy. On bol stále veľmi príjemný, ale viete, moju novú verziu si nezaslúžil. Neviem, ako som sa mohla do neho zaľúbiť. Možno preto, lebo som bola tlstá a chýbala mi mužská pozornosť.

Ale je to o niečom inom! Teraz mám niekoľko pekný a úspešných ctiteľov, tak si medzi nimi môžem vyberať. Na druhej strane, žena, ktorá je obkolesená mužskou pozornosťou je niečo skvelé! Chcem pri tom viac žiť, tvoriť, milovať a nechať iných, aby sa zamilovali do mňa.

Tak verím, že všetky sa budete cítiť žiadané a dôležité. Strata hmotnosti mi zmenila svet a som neskutočne šťastná! Chcem, aby bola každá z vás šťastnou ženou. Stala som sa reprezentantom výrobku” Bentolit“v našej oblasti a teraz si ho môže objednať a schudnúť každý. Nič nie je pre ženu horšie ako vlastná nespokojnosť.

Pomohol mne a určite pomôže aj vám. Pozdravujem vás!

Bentolit predaj, cena lekarna

Bentolit forum

Vulkanický íl, ktorý si náhodou zabudla moja kamarátka mi pomohol schudnúť navždy! Bentolit Slovensko na chudnutie

Dávnejšie ma prišla navštíviť stará kamarátka a priniesla so sebou veľa dievčat. Keď odišla stala sa mi neuveriteľná vec. Schudla som 3 veľkosti!

Bentolit cena lekarna

A všetko vďaka vulkanickému ílu, ktorý si u mňa zabudla.

Martina a ja sme sa nevideli už roky, ale boli sme v kontakte cez sociálne médiá. Raz sa stal zázrak. Povedala mi, že so mnou cez sviatky strávi týždeň. Bodaj by ste videli to množstvo dievčat, ktoré zo sebou priniesla! Myslela na všetkých. Priniesla čokoládu, keksíky a hračky pre Janka a Andreja, moje deti a dokonca aj malý darček pre moju mačku Byrona.

Bentolit diskusia

Nákupné strediská, kiná, zábavné centrá, kaviarne, pláže… Zabavili sme sa. Ani sme si nevšimli, ako tých 7 dní utieklo. Martina musela odísť, ale dohodli sme sa, že sa najbližšie prídem ja za ňou a na oplátku mi ukáže najlepšie miesta v Madride :)

recenzie Bentolit

Keď Martina odišla, začala som upratovať dom, vrátane hosťovskej izby, ktorú som musela pripraviť pre sestru. Zrazu som tam našila celú tubu Bentolit. O výrobku som už predtým počula, používa sa na detoxikáciu. Po týždni prejedaní sa s Martinou som bola pripravená na očisti. A tak som sa začala pripravovať a hneď na druhý deň som začala piť vodu s ílom. Chutila plano a pila sa ľahko. Vtedy som ešte nevedela, čo sa so mnou udeje!

Asi po týždni som zbadala, že sú mi moje obľúbené rifle nejaké voľné a to nezveličujem. Prekvapilo ma to, lebo som sa snažila schudnúť po druhom tehotenstve, ale vždy bezúspešne. Myslela som si, že som schudla kvôli väčšej fyzickej aktivite. Pestúnku som mala na dovolenke a s dcérou som každý deň chodila tam a spať do školy.

Bentolit objednať

Na ďalší týždeň som mala rozhovor, obliekla som si moje najlepšie nohavice, ktoré mi asi pred mesiacom perfektne sadli, a keď som si ich obliekla bola som šokovaná. Vyzerala som ako vrece zemiakov! Veľký, ovisnuté, neforemné oblečenie, v ktorom som sa vyslovene strácala. Potom si pozrela celý šatník a zistila som, že mi je všetko moje oblečenie príliš veľké. Normálne som sa zľakla, myslela som si, že mám rakovinu a zomriem.

čo je Bentolit

Nasledujúce ráno som išla k lekárovi. Vyšetril ma, objednal ma na nevyhnutné testy a pokúšal sa ma ukľudniť. Po niekoľkých dňoch mi prišli výsledky testov, kde sa ukázalo, že som úplne zdravá! Lekár len pokrčil plecami, nerozumel príčine môjho radikálneho schudnutia.

Bentolit kde kupit

V ten istý deň som sa o mojom dobrom zdravotnom stave posťažovala Martine cez Messenger:

Bentolit predaj

Takže celý tento čas som pila vulkanický íl na chudnutie! Samozrejme, spýtala som sa Martiny kde sa dá Bentolit kúpiť. Tá mi hneď poslala odkaz na online webový obchod, kde si kúpila výrobok, ktorý mi pomohol schudnúť )) I samozrejme kúpila som si Bentolit aj navyše, aby som sa vždy udržovala v dobrej kondícii.

Pre tých, ktorí chcú podobné výsledky, napr. schudnúť bez cvičenia alebo diét, pripájam vám odkaz na obchod, kde si môžete kúpiť výrobok Bentolit . Existuje mnoho falošných výrobkov, tak si dávajte pozor a vždy by ste si mali tento vulkanický íl objednať z tejto stránky!

Bentolit komentáre

Bentolit je ílovitá hornina vulkanického pôvodu s trojitým účinkom obohatená o prírodné rastlinné extrakty. Z prášku sa pripravuje ílový nápoj, ktorý sa pije raz denne:

 • Jednoduché použitie
 • Rýchla príprava
 • Príjemná chuť kávy

Bentolit — znamená očista

Vulkanický íl je najsilnejším adsorbentom. Jeho účinnosť je 20-krát vyššia ako v prípade jeho známych analógov:

 • Neutralizuje nebezpečné chemikálie
 • Zlepšuje stav pleti, odstraňuje rôzne choroby
 • Zlepšuje stav vlasov a nechtov
 • Zmierňuje intoxikáciu alkoholom a nikotínom.

Bentolit — znamená chudnutie

Bentolit obsahuje očistený sopečný íl a ovsenú vlákninu, ktoré znižujú chuť do jedla a prispievajú k bezpečnému a rýchlemu chudnutiu:

 • Urýchľuje metabolizmus
 • Rozkladá telesný tuk
 • Zabraňuje ukladaniu tukov v problémových oblastiach
 • Napína pokožku, odstraňuje strie
 • Eliminuje celulitídu

Bentolit — znamená zdravie

Bentolit obsahuje prírodné výťažky z koreňa zázvoru a púpavy, ktoré prispievajú k zlepšeniu celkového zdravia a imunity:

 • Zlepšuje trávenie
 • Normalizuje mikroflóru
 • Zmierňuje alergické reakcie
 • Poskytuje zastavenie zhoršovania chronických chorôb
 • Zvyšuje imunitu

Bentolit očistený sopečný íl obohatený o prírodné výťažky

Bentolit slovensko
 • Výťažok z plodov/semien feniklu zlepšuje trávenie
 • Vulkanický íl znižuje chuť do jedla, zmenšuje telesný tuk, bráni vstrebávaniu tukov
 • Výťažok z koreňa zázvoru znižuje chuť do jedla, stimuluje tvorbu žalúdočnej šťavy, uľahčuje priebeh mnohých ochorení tráviaceho traktu
 • Izolát sójových bielkovín spaľuje podkožný tuk, pôsobí ako zdroj energie pre telo
 • Výťažok z koreňov púpavy normalizuje trávenie a chuť do jedla, obnovuje rovnováhu elektrolytov, normalizuje mikroflóru v črevách
 • Ovsená vláknina čistí črevá, zlepšujú trávenie a odstraňujú prebytočný cholesterol
 • Kávový prášok odstraňuje prebytočnú vodu, urýchľuje metabolizmus, zvyšuje produkciu energie

Bentolit — užívanie, dávkovanie, pouzitie

 • Nápoj Bentolit sa pripravuje rýchlo a ľahko:
 • Nasypte 2 čajové lyžičky prášku do šálky
 • Zalejte 200 ml vyčistenej vody alebo nízkotučného mlieka
 • Dôkladne premiešajte, nechajte postáť 10 minút a znova premiešajte*
 • Ílový nápoj pite raz denne, bez ohľadu na jedlo, najlepšie ráno

*Na získanie homogénnej hmoty sa odporúča použiť šejker

Názor odborníka – Bentolit recenzie

Bentolit navod na pouzitie

Linda Garglovičová, odborníčka na výživu, autorka vlastnej techniky chudnutia, 16 rokov praxe

Bentolit je jedinečný produkt s tromi smermi pôsobenia. Prvým je očista alebo detoxikácia. Vulkanický íl má silné adsorpčné vlastnosti. Je to 20-krát účinnejšie ako aktívne uhlie. Druhým je chudnutie. Tento účinok sa dosiahne v dôsledku ovsenej vlákniny a kávového prášku v zmesi. Je dokázané, že týždeň po začiatku užívania prípravku Bentolit sa chuť do jedla zníži, počet skonzumovaných občerstvení sa zníži päťkrát a podávanie jedla sa zníži trikrát! To znižuje množstvo spotrebovaných kalórií a prispieva k chudnutiu. Tretím – komplexné ozdravenie. Pri pravidelnom používaní sopečného ílu sa zvyšuje imunita, znižuje sa frekvencia exacerbácie chronických chorôb a alergických reakcií. Môžem s istotou povedať, že Bentolit je jediný svojho druhu s trojnásobnou účinnosťou. Jedná sa o úplne prírodný, neškodný potravinový doplnok, ktorý by mal byť v jedálničku každého človeka, ktorý sa stará o seba a svoje zdravie.

Tretím – komplexné ozdravenie. Pri pravidelnom používaní sopečného ílu sa zvyšuje imunita, znižuje sa frekvencia exacerbácie chronických chorôb a alergických reakcií.

Môžem s istotou povedať, že Bentolit je jediný svojho druhu s trojnásobnou účinnosťou. Jedná sa o úplne prírodný, neškodný potravinový doplnok, ktorý by mal byť v jedálničku každého človeka, ktorý sa stará o seba a svoje zdravie.

Bentolit komentáre, forum

Gabriela Balogová

Bentolit na chudnutie

Kedysi som si myslela, že iba masky a zábaly sú vyrobené z ílu. Náhodou som videla nápoj Bentolit, objednala som si ho, vyskúšala a som spokojná. Po týždni som sa cítila lepšie, moje trávenie sa vrátilo do normálu a prešiel ma pocit neustálej ťažoby v žalúdku. A za týždeň som stratila asi 3 kg!

Helena Gorduličová

Bentolit pouzitie

Íl pijem 5 rokov. Skvelý detox, moja pokožka vyzerá skvele s týmto prípravkom. Nadváha je preč, hoci som ju mala iba 5 až 7 kg. Pijem kúru s ílom, aby som sa očistila a zabránil vzniku nadváhy každých pár mesiacov. Okrem toho je Bentolit vynikajúcim zdrojom minerálov, vitamínov a stopových prvkov. Namiesto toho, aby som hltala chémiu, ktorou sú naše lekárne naplnené, radšej si vypijem nápoj z ílu, ktorý dobre poznám.

Mária Košická

Bentolit cena

Rada pijem Bentolit – je to prirodzený a neškodný liek. Predtým som pila iný ílový nápoj od obľúbeného výrobcu, strašne ma bolel žalúdok a mala som problémy so zažívacím ústrojenstvom. Prešla som na Bentolit a všetko ustúpilo, cítim sa skvele, vyzerám ešte lepšie!

Ako si výrobok objednať, Bentolit cena, kde kupit

 • Vyplňte objednávkový formulár. Vaše osobné údaje budú efektívne chránené            
 • Odpovedzte na náš hovor a potvrďte vašu objednávku             
 • Obdržte balík v krátkom časovom období

78 €

39 €

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × one =