Vizonic Polska, cena, komentarze, co to jest – już czas odzyskać twój wzrok!

By | May 3, 2023

Tabl of Content

 • Łagodzi napięcie i ból w oczach w 5 minut
 • Przywraca 99% ostrości widzenia
 • Zapobiega rozwojowi chorób oczu i osłabieniu wzroku

Czy twój wzrok pogarsza się każdego dnia?

Głównym warunkiem prawidłowego widzenia jest elastyczność soczewki krystalicznej. Niestety ta umiejętność obniża się pod wpływem wielu czynników:

 • Wiek
 • Za dużo wysiłku w oczach
 • Różne procesy patologiczne (często stan zapalny)
 • Małe ukrwienie
 • Miastenia i osłabienie mięśni

Główną przyczyną słabego wzroku jest  nieprawidłowe działanie mięśni oka!

 • Układ mięśniowy skupia oczy w taki sposób, że obraz przechodzący przez soczewkę oka jest rzutowany na siatkówkę.
 • Zaburzenie mięśni oka powoduje niedostateczne lub nadmierne ściskanie gałki ocznej.
 • Soczewka jest zdeformowana a ostrość jest zniekształcona, więc nie widać już wyraźnie.

Soczewki i okulary nie pomagają. Rozluźniają mięśnie oczu, co prowadzi do ich deformacji i tylko pogarsza problem.

Co to jest Vizonic, jak stosować: Vizonic jest innowacyjnym produktem poprawiającym wzrok

Vizonic – to kompleks odżywczych naturalnych ekstraktów, które mają działanie ukierunkowane w przypadku ograniczenia widzenia i całkowicie eliminują najczęstsze choroby ludzkiego oka.

 • Astaksantyna – Silny naturalny przeciwutleniacz. Przywraca ostrość i pewność widzenia. Wzmacnia mięśnie rzęskowe podtrzymujące soczewkę. Zapobiega chorobom oczu i zmniejsza ryzyko jaskry o 48%
 • Witamina E – Kolejny naturalny przeciwutleniacz. Zwiększa odporność oczu na migotanie ekranu – tworzy barierę ochronną przed promieniowaniem ekranu i promieniowaniem ultrafioletowym.
 • Spirulina platensis: proszek z alg – Wspomaga rozwój wzrokowego barwnika rodopsyny w każdym wieku
 • Jedwab kukurydziany (stigmata fibers) – Blokuje skurcze i zmniejsza wysokie ciśnienie w oku. Łagodzi nieprzyjemne objawy: suchość, pieczenie, stany zapalne
 • Suchy ekstrakt z kory kasztanowca – Naturalny pigment wzmacniający funkcję ochronną siatkówki

Jest to jedyny produkt, który reguluje funkcję mięśni gałki ocznej, pomagając przywrócić ostrość oraz odzyskać jasne i trójwymiarowe widzenie.

Nowa technologia: wsparcie mięśni oka

Mięśnie stają się silniejsze dzięki czemu powstrzymują deformację gałki ocznej

 • Łagodzi stany zapalne, napięcie, suchość i podrażnienie,
 • poprawia ostrość widzenia, wzmacnia siatkówkę oka,
 • stymuluje synapsy nerwowe które zapewniają wyraźną widzenie,
 • poprawia reaktywność mięśni stres, redukuje i zapobiega hipertoniczności,
 • zapewnia właściwe ognisko soczewki oka,
 • wzmacnia naczynia włosowate krążenie krwi,
 • eliminuje ryzyko rozwoju niebezpieczne choroby oczu,
 • normalizuje dno oka

Kiedy potrzebujesz Vizonic?

 • Słaby i krótki wzrok
 • Różne schorzenia i patologie aparatu wzroku
 • Częste pieczenie, szorstkość, zaczerwienienie oczu
 • Jeśli nosisz okulary lub soczewki kontaktowe
 • Jeśli masz ból głowy które wielu uważa za migrenę lub wysokie ciśnienie krwi
 • Szybkie zmęczenie oczu i ogólny spadek wydajności
 • Jeśli masz predyspozycje genetyczne, twoja rodzina cierpi na problemy ze wzrokiem

Co pokazują badania?

Ten produkt był testowany przez największe ośrodki badawcze i szpitale w Rosji, Niemczech i Izraelu.

W badaniach klinicznych produktu uczestniczyło 2,570 wolontariuszy. Wszyscy mieli zaburzenia widzenia spowodowane nadmiernym zmęczeniem oczu lub chorobami oka.

Wszyscy przyjmowali jedną kapsułkę Vizonic dziennie przez 31 dni

Opinia eksperta

W ciągu ostatnich kilku lat liczba osób cierpiących na utratę wzroku wzrosła 18 razy. Wielu moich pacjentów wpada w panikę, prosząc mnie o przepisanie soczewek i okularów, chociaż nie rozumieją tego jeszcze bardziej pogorszy sytuację, negatywnie wpływając na ludzkie oko.

Dziś można rozwiązać problem za pomocą leków. Specjalnie do tych celów Vizonic został stworzony. Przepisuję to każdemu z moich pacjentów aż 99% przypadków są w stanie cieszyć się jasnym obrazem już po zakończeniu leczenia.

Produkt zawiera unikalną mieszankę składników, które przywracają funkcjonowanie mięśni oka i poprawiają kondycję soczewki, które są głównymi czynnikami dobrego widzenia.

W połączeniu z ćwiczeniami oka zabieg ten zapewnia gwarantowane wyniki w najkrótszym możliwym czasie i pomaga uniknąć interwencji chirurgicznej.

Ekspert odzyskiwania wzroku

Vizonic komentarze: Ich wzrok został już przywrócony z pomocą Vizonic

Vizonic cena skupu, gdzie kupić: gotowy zamówić Vizonic?

-50%

Vizonic efekty, przeciwwskazania, opinie – kto może uratować ludzi przed całkowitą ślepotą?

Niezwykły student z Polski otrzymuje najwyższe nagrody medyczne za odkrycie nowej formy przywracania wzroku, która może być stosowana u pacjentów w każdym wieku

Latem 2019 roku na dorocznym Kongresie Okulistów w Poznaniu wydarzyło się coś niesamowitego. Całe grono zebranych nagrodziło 10-minutowym żarliwym aplauzem osobę wygłaszającą swoje przemówienie. Tą osobą jest Jan Igonko, student medycyny z Poznania. Przedstawił on projekt wykorzystania unikalnego preparatu przywracającego wzrok, który pozwala na prewencję całkowitej ślepoty.

Jan zaproponował genialny pomysł realizowany przez jednych z najlepszych analityków medycznych w kraju. W tym ekspertów z Kolegium Okulistyki i innych placówek badawczych w zakresie rozwoju medycyny. Jak dotąd, nowy preparat wykazuje doskonałe wyniki.

W dzisiejszym raporcie postaramy się dowiedzieć, jak może on uratować miliony istnień i jak Polacy mogą go zdobyć z DUŻYM rabatem.

dziennikarz: “Jan, jesteś jednym z dziesięciu najinteligentniejszych studentów medycyny na świecie. Jaki jest powód, dla którego skupiasz się na problemie przywracania wzroku?”.

Naprawdę nie chcę o tym mówić. Moja motywacja jest tutaj osobista. Kilka lat temu moja matka zaczęła doświadczać ciągłego pogarszania się wzroku. Okulary i soczewki kontaktowe nie pomagały. Jej wzrok nadal się pogarszał. Miała zaplanowaną operację oczu, ale na tydzień przed operacją okazało się, że przyczyną pogarszającego się widzenia był słaby dopływ krwi do soczewki i dna oka, więc operacja została wstrzymana.

Z powodu tego stanu moja babcia całkowicie straciła wzrok. Wtedy zacząłem studiować zagadnienia związane z zaburzeniami widzenia. Ze zdziwieniem uświadomiłem sobie, że większość leków sprzedawanych w aptekach jest bezużyteczna i szkodliwa. W rzeczywistości leki te tylko pogarszają stan zdrowia. Moja mama stosuje je na co dzień.

Przez ostatnie trzy lata byłem w pełni pochłonięty tym tematem. Tak naprawdę to właśnie podczas pisania pracy magisterskiej odkryłam nową metodę leczenia wzroku, o której mówiono. Wiem, że to nowość. Ale nie sądziłem, że wywoła tak duże zainteresowanie w środowisku medycznym i biznesowym.

dziennikarz: “Co dokładnie ma Pan na myśli?”

Gdy tylko ukazał się artykuł o mojej metodzie, natychmiast zacząłem dostawać oferty od inwestorów, którzy chcieli kupić mój pomysł. Najpierw zgłosiła się do mnie francuska firma, która zaoferowała mi 120 000 euro. Ostatnim, który się do mnie zgłosił, była amerykańska firma zarządzająca aptekami. Chcą kupić mój pomysł za 35 milionów dolarów. Zmieniłem numer telefonu i unikałem mediów społecznościowych, ponieważ otrzymałem mnóstwo propozycji z każdego miejsca, aby tylko ze mną porozmawiać.

dziennikarz: “Z tego co wiem, nie sprzedał pan receptury”

To prawda. Zabrzmi to trochę nieelegancko, ale nie zrobiłem tego po to, żeby jacyś bogacze mieszkający za granicą byli jeszcze bogatsi. W końcu co się stanie, jeśli sprzedam recepturę za granicę? Opatentują formułę i zabronią innym produkować ten lek. I wtedy podniosą cenę. Może jestem młody, ale nie jestem głupi. W tej sytuacji zwykłych ludzi po prostu nie będzie na to stać. Jeden z zagranicznych lekarzy powiedział mi, że ta receptura powinna kosztować co najmniej 300 000 PLN. To nieracjonalne. Kto może to kupić za trzysta tysięcy zł?”.

Kiedy więc otrzymałem propozycję od eksperta ds. badań, aby opracować terapię na lokalny rynek, chętnie się zgodziłem. Współpracowałem z Kolegium Okulistycznym. To było wspaniałe doświadczenie. Teraz badania kliniczne są już zakończone i każdy może kupić kurację.

Projekt był realizowany z pomocą profesora Bolesława Bogaja, okulisty z prywatnego centrum medycznego w Poznaniu. Poprosiliśmy go, aby opowiedział nam o nowej kuracji.

dziennikarz: “Jakie znaczenie ma pomysł Jana Igonko? Czy rzeczywiście pomaga on całkowicie przywrócić wzrok niezależnie od wieku?”.

Pomysł Jana to nowe podejście do leczenia chorób oczu, w tym także dziedzicznych. Dla ekspertów nie jest tajemnicą, że wszystkie leki w aptece pomagają jedynie w początkowych stadiach choroby. Co więcej, pozbawieni skrupułów lekarze są przyzwyczajeni do praktyki przepisywania pacjentowi określonych leków, które tylko opóźniają to, czego nie da się powstrzymać. A kiedy chory jest już niemal całkowicie ślepy, zostaje natychmiast zoperowany.

To jest dla nich po prostu biznes. Tak naprawdę nie chcą wyleczyć swoich pacjentów.

Na początku 2000 roku naukowcy z Poznania odkryli, że 90% problemów ze wzrokiem występuje z powodu niewystarczającego dopływu krwi do gałek ocznych. W rezultacie soczewka, twardówka i rogówka nie otrzymują wymaganej ilości niezbędnych składników odżywczych. A jeśli przyczyna zostanie usunięta, w większości przypadków można uniknąć operacji.

Pomysł Jana pomaga poprawić dopływ krwi do aparatu wzrokowego człowieka. Dzięki temu można uniknąć ryzyka utraty wzroku w początkowych stadiach choroby. Ale z pewnością nie wystarcza to do wyleczenia cięższych stadiów, kiedy pacjent jest prawie ślepy. Wysiłki wielu lekarzy i specjalistów medycznych skupiają się na stworzeniu skutecznej terapii przywracającej wzrok bez względu na wiek, opartej na proponowanej formule.

dziennikarz: “Ale czy nie uważa się, że przywrócenie wzroku bez operacji jest niemożliwe, zwłaszcza jeśli przekroczyło się 40 lat?”.

To wszystko nie ma sensu. Dowodzi chęci zarobienia pieniędzy przez firmy farmaceutyczne. Już dawno udowodniono, że każdy układ organizmu może się sam odbudować. Trzeba tylko trochę pomóc, łagodząc stany zapalne, poprawiając ukrwienie, przyspieszając usuwanie martwych komórek i toksyn.

dziennikarz: “Ale jak dotychczas leczono choroby oczu? W aptekach można znaleźć wiele leków na oczy.”

Dokładnie, jest wiele takich leków. Ale wszystkie one opierają się na zasadzie, którą opisałem na samym początku tej rozmowy. Leki te mogą jedynie łagodzić objawy – to wszystko, co potrafią. Pacjenci doświadczają jedynie chwilowej ulgi. Jednak takie leki częściej negatywnie wpływają na stan wzroku niż go przywracają. Jan ma tu rzeczywiście rację. Jeśli spojrzysz na składy leków sprzedawanych w aptekach, każdy specjalista powie ci, że powinny być one stosowane tylko w ostateczności.

dziennikarz: “Jaka jest różnica między nimi a Pana kuracją? Czy pomaga ona całkowicie przywrócić zdrowe widzenie?”

Różnica polega na tym, że moja kuracja pomaga wyhodować nową tkankę i przywrócić dopływ krwi do oka. Nawet jedno użycie wystarczy, aby aktywować ponad 930 000 komórek bezpośrednio zaangażowanych w proces odbudowy wzroku. I dzieje się to za każdym razem, gdy stosujesz kurację. To jest podstawowa zasada tej metody.

Like Junjun, we tried to address the issue of restoring sight from a fresh perspective. his treatment is actually more than just a combination of chemical formulas used in many other drugs. It is a unique combination of high concentration plant extracts. This makes it the most effective and safest method of treatment of all existing methods.

Dosłownie w ciągu 1-2 dni od rozpoczęcia leczenia, Twój wzrok zacznie się poprawiać. Twój wzrok staje się klarowny, poprawia się ostrość widzenia, a zaczerwienienie i uczucie gorąca zostają wyeliminowane. Następnie twoje komórki są odbudowywane i wzrok wraca do normy nawet w najpoważniejszych przypadkach. W przeciwieństwie do chemicznych leków z aptek, nie ma negatywnych skutków ubocznych stosowania Vizonic w układzie naczyniowym oka.

dziennikarz: “Ale czy waszą kurację można kupić również w aptekach? I jak wysoki będzie to koszt?”

Zapewne wiesz, że gdy tylko stało się jasne, że faktycznie robimy coś sensownego, firmy farmaceutyczne bardo chciały się z nami skontaktować. Chcą, aby Jan sprzedał im recepturę. Ale nie planują wytworzenia produktu. Wręcz przeciwnie, chcą ograniczyć masową produkcję kuracji. Leczenie chorób oczu jest największą gałęzią rynku farmaceutycznego. W samych Stanach Zjednoczonych sprzedawane są leki o wartości miliardów dolarów. Nasze leczenie radykalnie zmieni sytuację na rynku. Przecież nikt nie chce wydawać pieniędzy na leki poprzedniej generacji czy poddawać się laserowej korekcie wzroku, skoro może raz na zawsze przejść kurację Vizonic i na zawsze zapomnieć o problemach ze wzrokiem, niezależnie od wieku.

Grupy aptekarskie są partnerami firm farmaceutycznych. Ściśle ze sobą współpracują. I oczywiście są uzależnione od sprzedaży leków. Nie pozwolą więc na wprowadzenie naszej kuracji, nawet jeśli jest to jedyna kuracja, która jest oficjalnie zalecana w leczeniu chorób oczu i w zapobieganiu powikłaniom, takim jak całkowita ślepota.

Vizonic cena

Vizonic forum

Daniel Węgiel

Dostałem tę kurację specjalną. W piątym dniu mojej kuracji, mogłem widzieć lepiej i już nie ma rozmytego obrazu. Po raz pierwszy od 15 lat nie noszę okularów! To świetne uczucie móc widzieć wyraźnie!

Łukasz Gwitała

Zamówiłem ze zniżką, dla mojej mamy. Przyszło wczoraj. Musiałem odebrać na poczcie. To łatwiejsze niż chodzenie do okulisty. Już zaczęła stosować.

Basia Bielik

Te dzieci są takie mądre! Powodzenia w realizacji tego projektu!

Grażyna Baran

Przeczytałam o tej kuracji w gazecie medycznej. Napisał ją znany lekarz…

Janka Cholewa

Dostałam ten preparat 10 dni temu. W przyszłym miesiącu powinnam poddać się operacji. Nigdy nie myślałam, że to mi pomoże. Mam jaskrę. Kiedy wczoraj poszłam do okulisty, nie mógł uwierzyć w to, co widzi: mój wzrok wrócił do normy. Zapytał mnie, jakiego leku używam i powiedziałam mu o tym Vizonic. Powiedział, że nigdy o nim nie słyszał, bo gdyby tak, to przepisałby mi go zamiast zalecać operację! Jednakże nie wierzę mu. Zamówiłam produkt wcześniej, bo był przeceniony i bałam się, że po operacji oślepnę…

Lucyna Machaj

Zamówiłam go dla mojej mamy i taty, ponieważ nie chciałam przegapić zniżki. Oboje są teraz w trakcie kuracji i z każdym dniem czują się lepiej. Przestali nosić szkła w domu, co jest dużym sukcesem.

Lena Szedlina

Udało mi się zamówić ten produkt po obniżonej cenie! Zostanie wysłany jutro, miejmy nadzieję.

Aneta Pytel

Ja również to zamówiłam. Nie mogę się doczekać, aż dotrze!

Eliza Lin

To naprawdę boli, jak się jest traktowanym w prywatnych klinikach. Minęło sporo czasu odkąd ostatni raz tam byłam. Oni cię tam niszczą. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość otrzymania Vizonic z tak dużą zniżką.

Lilia Pieróg

Czytam te wszystkie recenzje i dochodzę do wniosku, że i ja muszę to mieć :-) Zamawiam teraz.

Teresa Wiesiołek

To co robią ci ludzie jest niesamowite. Dziękuję za wasze wysiłki, aby był on dostępny dla wszystkich ludzi.

Adelajda Gołębiwska

To jest naprawdę niesamowite! Miałem kataraktę zaledwie w zeszłym tygodniu, ale teraz już jej nie ma. Mój wzrok nie jest jeszcze całkowicie wyleczony, mimo że nie zakończyłam jeszcze kuracji.