Valgus 2 in 1 Polska, jak stosować, cena skupu, opinie – leczenie haluksów

By | May 26, 2022

Tabl of Content

Profesjonalny zestaw ortopedyczny Valgus 2 in 1.

Valgus 2 in 1 co to jest – efekty już w pierwszym miesiącu

 • Szybki
 • Wygodny
 • Na dobre
 • Bez bólu
 • Bez operacji
 • Udowodniona skuteczność

Tylko kompleksowe podejście gwarantuje, że szybko pozbędziesz się wystawiających kości u stop

Zestaw Valgus 2 in 1 zawiera:

 • Szynę na dzień
 • Szynę na noc

W przeciwieństwie do innych popularnych metod walki z haluksami, zestaw Valgus 2 in 1 oferuje aktywne, potrójne działanie w obszarze deformacji dużego palucha u stóp, co przynosi niesamowite efekty!

 • po 7 dniach ból i stan zapalny znikną
 • w 30 dni deformacja znika całkowicie

Szyna na noc

Szyna bezpiecznie usztywnia paluch we właściwej pozycji, nie wywołując bólu ani dyskomfortu. Tym samym znika przyczyna powstania odkształcenia. Zaburzenia w niektórych miejscach stopy powodują deformację palucha. Szyna na noc oddziałuje na kilka takich miejsc jednocześnie. Nie ogranicza także ruchów, wiec można bez przeszkód wykonywać swoje obowiązki domowe lub zakładać ją na noc.

Szyna na dzień

Szynę na dzień wykonano z miękkiego materiału, który pozwala nosić ją wraz z dowolnym obuwiem cały dzień w pracy, na spacerze, a nawet na siłowni! Specjalną cechą szyny jest fakt, że jest ona mocowana tylko na dużym palcu u nogi, więc nie ogranicza ruchów stopy podczas chodzenia. Chroni przed odciskami oraz bólem, które mogą pojawiać się pod koniec dnia pracy.

 • Usztywnia palec w odpowiedniej pozycji. Zapobiega niezdrowej zmianie pozycji palców i deformacjom.
 • Zapobiega pojawieniu się odcisków. Gładka powierzchnia oraz idealny kształt szyny pomagają uniknąć otarć.
 • Usuwa dyskomfort podczas chodzenia. Miękki materiał, z jakiego wykonano szynę na dzień, zmniejsza nacisk na przednią część stopy. Twój chód staje się znacznie lżejszy.
 • Valgus 2 in 1 nie wywołuje reakcji alergicznych. Materiał, z którego wykonano szyny jest hipoalergiczny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Uwaga!

Dlaczego Valgus 2 in 1?

 • Ingerencja chirurgiczna:
 • Niebezpieczne następstwa
 • Długi okres rehabilitacji
 • Blizny
 • Duże koszty

Valgus 2 in 1:

 • Metoda leczenia haluksów o kompleksowym działaniu
 • Wykonane z materiałów wysokiej jakości
 • Nie wywołuje alergii ani niebezpiecznych efektów ubocznych oraz nie pozostawia blizn.
 • Metoda ta została opracowana przez stowarzyszenie ortopedów z Polski

Szyna na dwa palce:

 • Mocno usztywnia palce u stóp
 • Przyczynia się do dalszej deformacji drugiego i trzeciego palca
 • Wykonana z niskiej jakości chińskiego materiału
 • Wywołuje reakcje alergiczne
 • Nie łagodzi bólu podczas chodzenia

Dlaczego szyny Valgus 2 in 1 – przeciwwskazania

Wyłącznie silikonowe szyny z zestawu Valgus 2 in 1 na jeden palec oferują udowodnioną skuteczność w walce z deformacją palucha u stopy.

Mocne usztywnienie dwóch palców

Wykonany z nieznanych materiałów, nie poddany testom. Może być szkodliwy dla zdrowia!

Szyna na jeden palec u nogi

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, skuteczność udowodniona przez ortopedów.

Uwaga!

Niedawno na rynku pojawiła się duża liczna szyn, które usztywniają dwa palce u stóp, ale nie rozwiązują problemu wystającej kości, a co więcej pogarszają sytuację, doprowadzając do dalszej deformacji drugiego i trzeciego palucha.

Opinia eksperta

Podczas leczenia jakiejkolwiek, choćby najbardziej błahej przypadłości, bardzo istotne jest kompleksowe podejście. Dzięki zestawowi zabiegów można osiągnąć pozytywne efekty. Osobiście brałem udział w testowaniu zestawu Valgus 2 in 1 i jego skuteczność naprawdę mnie zszokowała!

Teraz polecam tę innowacyjną metodę wszystkim moim pacjentom, również w celu zapobiegania haluksom.

Janusz Paradawski, Lekarz medycyny, Chirurg, ortopeda

Wystarczy zmieniać szynę nocną na dzienną i odwrotnie a pozbędziesz się wystających kości na stopach!

Zamów zestaw, który leczy i zapobiega powstawaniu wystającego i zdeformowanego palca u stóp już teraz, a w ciągu zaledwie miesiąca.

 • ból i stan zapalny znikną na dobre
 • twoje stopy znów będą miały odpowiedni kształt
 • będziesz mogła nosić buty jak modelki

Certyfikaty

Świadectwo zgodności

Świadectwo jakości

Historie klientów

Alicja Rajkowska, 26 lat

Miałam takie wystające kości, jak byłam studentką pierwszego roku i wtedy myślałam, że będę cierpieć z ich powodu całe życie. Musiałam powiedzieć do widzenia moim wszystkim ładnym butom, przyzwyczaiłam się do trampków i butów na płaskiej podeszwie. Ale pewnego razu natknęłam się na tę stronę w internecie. Dostępna była właśnie oferta specjalna i postanowiłam zaryzykować i zamówić. I wiecie co? Minął zaledwie miesiąc, a ja znów noszę obcasy, bo moje kości całkowicie się wyprostowały! Muszę tylko wciąż nosić silikonową szynę z tego zestawu, gdy zakładam wąskie buty, albo nowe obuwie.

Justyna Orlińska, 46 lat

Cierpiałam z powodu haluksów przez długi czas, nic nie pomagało, co najwyżej łagodziło ból na jakiś czas. Ale któregoś razu lekarz polecił mi ten zestaw i powiedział, że słyszał o nim podczas wykładu na jakimś seminarium. Stosuję go już od miesiąca: ból niemal całkowicie zniknął, tak samo jak stan zapalny, a kości są widocznie mniej zdeformowane. Myślę, że minie kolejny miesiąc, zanim w pełni się ich pozbędę! Ale już teraz mogę nosić obcasy, nie odczuwając przy tym dyskomfortu!

Valgus 2 in 1 gdzie kupić

Stara cena: 400 PLN

200 PLN

Pomocy! Jak leczyć haluksy?

Weronika Tarnowska,

Mam bolesnego haluksa na moim dużym palcu u nogi. Boli, gdy chodzę, palce zaczynają się podkurczać i nie jestem w stanie stanąć na całą stopę, bo boli jak diabli. Zaczęłam nosić wygodniejsze, większe obuwie, ale bez zmian. Ból nawet się zwiększył. Próbowałam wielu ludowych sposobów i maści, ale nic nie pomagało. Od znajomych słyszałam, że kość można usunąć jedynie operacyjnie. Czy to jedyny sposób?

Jan Dębski, chirurg, traumatolog, odpowiada na pytanie

Witaj Weroniko!

Istnieje wiele rodzajów operacji pozwalających na usunięcie koślawego palca. Wszystkie są bardzo trudne do przeprowadzenia, bolesne i kosztowne. Jednak operacja – to zawsze ostateczność. Praktyka naszej kliniki pokazuje, że w 9 na 10 przypadków, unikatowe szyny na dzień i na noc Valgus 2 in 1 do noszenia w dzień wraz z obuwiem i w nocy podczas snu, pomagają pozbyć się haluksów. Jest to innowacyjny produkt do leczenia niechirurgicznego. Te niebywale skuteczne usztywniacze są dziesięć razy tańsze niż najprostsza operacja usuwająca haluksy. Oto wyniki niektórych moich pacjentów, które osiągnęli dzięki zastosowaniu Valgus 2 in 1:

Weronika Tarnowska

Dziękuję, gdzie mogę kupić te szyny? Boję się zamawiać z nieznanych mi stron… Obawiam się, że padnę ofiarą oszustwa, ufam jedynie oficjalnym stronom. Proszę, niech Pan doktor powie mi, gdzie mogę kupić w 100% oryginalne szyny na dzień i na noc Valgus 2 in 1?

Jan Dębski

Pani Weroniko, może Pani zamówić Valgus 2 in 1 na oficjalnej stronie producenta.

Opinie na temat szyn na dzień i na noc Valgus 2 in 1 – forum, komentarze

Oliwia Staszewska, Gdańsk

5 lat temu kupiłam super stylowe buty i sądziłam, że będę się nimi chwalić przed koleżankami. Ale okazało się, że 12 cm obcas, to za dużo. Nosiłam je przez tydzień, a potem miałam problem. Moje nogi strasznie bolały, gdy chodziłam, po prostu mnie wykańczały! Później na stopach pojawiły się haluksy. Rozważałam nawet operację, ale na szczęście znajoma poleciła mi szyny na dzień i na noc Valgus 2 in 1. Teraz chodzę, jak normalny człowiek. Nawet nie chciałabym mieć nóg jak Cindy Crawford czy Victoria Beckham.

Ada Raczyńska, Warszawa

Jestem niska, tylko 1,50 m, ale moje stopy są duże. Noszę wielgachne buty, co jest dla mnie kompromitujące. Muszę nosić wysokie szpilki, bo dzięki temu moje stopy wyglądają na mniejsze. Oczywiście dość szybko pojawiły się u mnie haluksy. Nie pomagały ani ćwiczenia ani inne głupie sposoby. Wypróbowałam szyny Valgus 2 in 1 i problem się rozwiązał!

Emilia Szymańska, Poznań

Mam 50 lat. Gdy byłam młoda, w ogóle o tym nie myślałam. Ale gdy niedawno haluksy na moich stopach się powiększyły, nie mogłam wcisnąć ich w swoje buty. Było to niesamowicie bolesne, nie mogłam nawet nosić kapci w domu, strasznie cierpiałam. Któregoś razu wybrałam się na zakupy, chciałam kupić buty, przymierzyłam kilka par, ale żadne nie pasowały. Popłakałam się. Asystentka w sklepie podeszła do mnie i zapytała, co się stało. Powiedziałam jej, że cierpię z powodu haluksów, a ona poleciła mi szyny na dzień i na noc Valgus 2 in 1. Powiedziała, że też miała ten sam problem, a teraz nosi tylko wąskie, spiczaste buty. Zaufałam jej opinii, więc gdy dotarłam do domu, natychmiast zamówiłam. I pomogło! Polecam, naprawdę warto!

Alicja Tarnowska, Łódź

10 lat temu miałam operację. Na początku poczułam wielką ulgę, ale potem wszystko zaczęło się na nowo. Stawy mnie bolą, na moich stopach pojawiły się haluksy i nie mogę chodzić. Próbowałam szukać czegoś pomocnego w internecie, ale znalazłam tylko szajs. Próbowałam też przykładać lód i sól, ale oczywiście nic to nie dało. Nie chciałam znowu iść pod nóż. Natknęłam się na ten artykuł, spróbowałam i pomogło.

Teresa Czajka, Olsztyn

Witam wszystkich. Mam 35 lat i już musiałam zmagać się z problemem koślawego palucha na stopie. Stylowy wygląd i niebotycznie wysokie, wąskie buty były dla mnie wszystkim, gdy miałam 18 lat, wtedy to było bardzo modne. Może pamiętacie, jak strasznie nie wygodne. Było ciężko, ale wierzyłam, że piękno wymaga poświęcenia. To było głupie, wiem! Moje stopy były poobcierane i bolały, potem pojawiło się niewielkie wykoślawienie, a następnie duże haluksy. Poszłam do lekarza i zapytałam, ile kosztuje operacja, byłam naprawdę zdesperowana. Pragnę w tym miejscu ogromnie podziękować mojej dobrej sąsiadce! Poradziła mi, żebym wypróbowała szyny na dzień (do butów) i na noc (do spania) Valgus 2 in 1. A teraz moje nogi wreszcie zaznały ulgi.

Wiktoria Krajewska, Suwałki

No cóż dziewczyny, jak o tym pomyślę, to wszystkie nasze historie są takie same. Mój problem jest dziedziczny. Moja mama i babcia też to miały. Ból był tak okropny, że czasami byłam bliska łez. Nigdy nie nosiłam butów na wysokim obcasie, a przynajmniej nie robiłam tego, dopóki nie wypróbowałam szyn Valgus 2 in 1 Ostatnio kupiłam buty na koturnie, teraz idealnie pasują do moich stóp!

Sylwia Gałczykowska, Warszawa

Jestem baletnicą, wprawdzie nie światową sławą, ale wiele ludzi w mieście mnie zna. Na scenie muszę wyglądać świetnie, a to wymaga ciężkiej pracy. W miarę jak postępowała deformacja mojego palca, nie byłam już tak dobra jak wcześniej. Może dla niektórych jest to tylko kwestia nieatrakcyjnego wyglądu, ale dla mnie to znacznie więcej, oznaczało koniec mojej kariery. O szynach na dzień i na noc Valgus 2 in 1 do butów i do spania dowiedziałam się od koleżanki po fachu. Widziałam, że to nosiła i zapytałam, co to takiego, powiedziała mi i dała do wypróbowania. Szczerze mówiąc nie oczekiwałam takich rezultatów. Moje obawy o rezygnacji z tańca zniknęły.

Maja Chylińska, Białobrzeg

Najgorsze jest to, że jak ma się haluksy, to buty po prostu nie pasują na stopę. Nie mówię o szpilkach, nawet zwykłe buty są niewygodne. Ocierają stopy i człowiek zaczyna kuleć. Latem jest jeszcze gorzej, bo moje „piękno“ oglądają wszyscy ludzie na ulicy. Przeczytałam ten artykuł i zamówiłam Valgus 2 in 1 . Moje pierwsze wyniki były naprawdę imponujące – stopy już nie bolą. Nie mogę się doczekać dalszych zmian.

Justyna Nawrocka, Warszawa

Jestem kelnerką, zawsze stoję na nogach. Polityka kawiarni wymaga noszenia bluzki, spódnicy i obcasów. Pracuję codziennie od 16:00 do 03:00 rano. To znacznie obciąża moje stopy i w końcu nabawiłam się haluksów. Wszystkie moje buty sprawiały mi ogromny ból, nie mogłam sobie z tym poradzić. Jak najszybciej zamówiłam szyny Valgus 2 in 1 do chodzenia w dzień i na noc do spania. Zanim wypróbowałam ten produkt, bałam się, że będę musiała odejść z pracy. A potrzebowałam tych pieniędzy, żeby opłacić studia. Zatem drogie dziewczęta, gdyby nie te szyny mieszkałabym na ulicy i musiałabym zapomnieć o edukacji!

Karolina Rostkowska, Zielona Góra

Gdy byłam młoda, pracowałam w biurze prestiżowej firmy. I jak wszystkie dziewczyny, które tam pracowały, chciałam być tą, która ma najlepszy styl. A jak najlepiej pokazać kobiece wdzięki? Oczywiście odsłaniając długie nogi. Krótka spódnica, wysokie obcasy, jaskrawy makijaż i jesteś królową roku. Oczywiście teraz rozumiem, jak śmiesznie wyglądałam. Skakałam po dwa stopnie na schodach z góry na dół na szpilkach, a teraz nie mogę nosić innych butów niż klapki. Próbowałam wielu sposobów leczenia haluksów: ciepłe kąpiele, okłady z lodu i masaże. Nie pomagały. Gdy kupiłam szyny na dzień i na noc Valgus 2 in 1, nie wierzyłam, że coś się zmieni. Ale o dziwo, teraz czuję się lepiej niż 10 lat temu.