Flekosteel Polska co to jest, cena, kupic: prowadźcie znów aktywny tryb życia!

By | September 20, 2019

Cierpisz na target bóle stawów? Flekosteel leczenie choroby zwyrodnieniowej dysku

 • Łagodzi ból
 • Skuteczny środek na osteochondrozę, przy chorobie zwyrodnieniowej stawów i urazach stawów
 • Przywraca zdrowie stawów

Potrzebujesz Flekosteel, jeśli:

 • prowadzisz siedzący tryb życia
 • nadwyrężyłeś lub uszkodziłeś mięśnie
 • czujesz tępy ból w kości lub skrzypiące stawy
 • nie możesz wyprostować pleców i wykonywać pewnych ruchów z powodu dyskomfortu

Saldo alkaliczne jest ważne dla twojego zdrowia

Kwasy to związki chemiczne, które neutralizują zasady. W naszym organizmie najczęściej pojawiają się jako rezultat spożywania określonych produktów spożywczych i napojów, oddychania zanieczyszczonym powietrzem, doświadczania niepokoju i stresu, a także w rezultacie wysiłku fizycznego.

Alkaliczna woda wzbogacona o nanopęcherzyki tlenowe ochroni twoje zdrowie.

Roztwory zasadowe neutralizują i usuwają kwasy z organizmu:

Flekosteel leczenie choroby zwyrodnieniowej dysku

FLEKOSTEEL jest bogaty w efektywne składniki aktywne!

Flekosteel skład
 • Ekstrakt słodkowodnej gąbki
 • Ektrakt ze smużyny
 • Olej cedrowy
 • Olejek z pieprzu cayenne
 • Olejek eukaliptusowy
 • Olejki eteryczne z rozmarynu i imbiru
 • Etylo wanilina
 • Olejek eteryczny cynamonu
 • Kamfora
 • Olejek kukurydziany
 • Mocznik
 • Betaina

Flekosteel to środek do pielęgnacji ciała, łagodzący dyskomfort i poprawiający mobilność, w przypadku, gdy twoje mięśnie i stawy znajdują się pod napięciem. Jego kojąca formuła zawiera ekstrakty roślinne (słodkowodne gąbki i smużyny) i olejki eteryczne (jodła, pieprz cayenne, eukaliptus, rozmaryn, imbir i cynamon, olejki eteryczne), które w połączeniu tworzą synergiczny efekt. Produkt pomaga usunąć stres oksydacyjny:

Flekosteel jak stosować
 • Normalna komórka
 • Komórka “zaatakowana” przez wolne rodniki
 • Komórka pod stresem oksydacyjnym

Flekosteel: naturalne, bezpieczne i szybkie rozwiązanie problemów związanych ze stawami. Flekosteel instrukcja obsługi

Stosowanie: Nanosić 1-3 razy dziennie na chore części ciała. Masuj lekkimi ruchami do pełnego wchłonięcia.

Chroni przed chorobą zwyrodnieniową dysku dzięki swoim przeciwbólowym właściwościom

Flekosteel opinie użytkowników

OrtoMed

Ortopedyczne

Centrum Medyczne, Warszawa

Obecnie nie ma nic bardziej skutecznego w leczeniu osteochondrozi niż Flekosteel.

Jest to świetny produkt do stosowania przy chorobie zwyrodnieniowej stawów i osteochondrozie. Polecamy go naszym pacjentom, którzy cierpią z powodu bólu w kręgosłupie i stawach. Flekosteel łagodzi ból i zmniejsza obrzęk bardzo krótkim czasie. Ponadto regeneruje stawy i więzadła, co pozwala wznowić aktywny tryb życia. Balsam jest również skuteczny przeciwko zmianom związanych z wiekiem. Przy regularnym stosowaniu pomaga zapomnieć o twoich problemach ze zdrowiem raz na zawsze!

Wszystkie składniki mają czysto naturalne pochodzenie.

Porównanie z popularnymi metodami leczenia choroby zwyrodnieniowej dysku

Flekosteel ile kosztuje

Flekosteel opinie użytkowników, forum, komentarze

Flekosteel komentarze

Maria Janos, 58, sprzedawca

Muszę zajmować się swoimi wnukami, ale mam chorobę zwyrodnieniową dysku. Cierpiałam od okropnego bólu w nogach, kolana stale skrzypiały. Próbowałam terapii ultradźwiękowej, wszystkich rodzajów plastrów cieplnych, itp. Ale właśnie Flekosteel mi pomógł. Przestańcie marnować swój czas i zacznijcie stosować skuteczne metody leczenia.

Flekosteel instrukcja obsługi

Jakub Balwierz, 55, księgowy

Cierpiałem na korzonki przez wiele lat. Moja żona dawała mi jakieś środki przeciwbólowe, ale one w ogóle nie pomagały. Zapewniały tylko chwilową ulgę w bólu. Kiedyś natknąłem się na tę stronę i kupiłem FLEKOSTEEL. Nie zauważyłem żadnego natychmiastowego efektu, ale w ciągu kilku dni po rozpoczęciu leczenia mój stan znacznie się poprawił.

Laura Kubacka, 52, kucharz

W wieku 50 lat, zaczęłam odczuwać przewlekły ból. Przez ostatnie dwa lata ból stał się jeszcze silniejszy. Myślałam, że będę przykuta do łóżka. Mój wnuk powiedział mi, że słyszał o naprawdę skutecznym lekarstwie. Czytał wiele pozytywnych opinii, i kupił go w internecie dla mnie. Przeszłam pełną terapię. Teraz ból zniknął. Nie czuję go już od dwóch miesięcy, i naprawdę chcę wszystkim opowiedzieć o swoim doświadczeniu.

Ile kosztuje Flekosteel, gdzie kupic, cena apteka, allegro

Rabat 50%

338

169 zł

Flekosteel cena

„Jeśli mówiono ci, że nie da się wyleczyć pleców czy stawów po 50-tce, musisz wiedzieć, że to nieprawda!”. Co to jest Flekosteel, skład, jak stosować

Flekosteel gdzie kupic

Mariusz Groszkiewicz

Specjalista, Polska. Ojciec nowoczesnej kinezyterapii (neurologia i ortopedia) – alternatywnej metody leczenia przewlekłych chorób i urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Główną zasadą, na której opiera się ta nowa metoda, jest niestosowanie leków czy gorsetów, lecz lepsze rozumienie własnego ciała i jego potencjału.

Praktyka: ponad 30 lat

„Pamiętaj tę prostą prawdę i słuchaj swojego ciała: choroby stawów można leczyć nawet w podeszłym wieku”.

Ten specjalista twierdzi, że jest w stanie wyleczyć osteochondrozę, która rozwinęła się w wieku 18 lat, w ciągu kilku miesięcy. Twierdzi też, że może wyleczyć starszą kobietę, cierpiącą na najostrzejszą formę artretyzmu, w ciągu 78 dni. A jeśli chodzi o bóle stawów, przy właściwym leczeniu, znikną w ciągu 4 dni! W trakcie 30 lat swojej praktyki, stale dostarcza dowodów na poparcie swoich twierdzeń, ukazując jak odbywa się to w praktyce. Zaraz po wyemitowaniu programu na żywo na kanale Polsat (poświęconego tematyce utrzymywania stawów w dobrym zdrowiu w dowolnym wieku) znany specjalista Mariusz Groszkiewicz zgodził się udzielić nam wywiadu.

Dzień dobry pan Groszkiewicz. Proszę powiedzieć, czy to prawda, że choroby stawów i osteochondroza są nieuniknione u ludzi w podeszłym wieku?

Dzień dobry, Pani Mikołajewicz. To oczywiście nie prawda. Pokładanie nadmiernego zaufania w lekarzy, którzy leczą pacjenta przez 10 lat, ale nigdy im się nie udaje – to jest nieuchronne w starszym wieku. Prawda jest taka, że stawy, chrząstki i cały układ szkieletowy można z powodzeniem leczyć w każdym wieku. I nie mówię tu o żadnych cudach tylko czystej nauce.

Jeśli ktoś zna pewien sekret i wysili się na nieco samodyscypliny, może bardzo szybko wyleczyć chorobę w domu. Tysiące pacjentów tak robi.

Jaki to sekret?

Sekret polega na tym, by zrozumieć, skąd bierze się ból. Generalnie rzecz biorąc, istnieje około 147 różnych przyczyn rozwijania się osteochondrozy i artretyzmu, które można wyczytać z encyklopedii medycznej, ale rezultat jest jeden i ten sam – stawy, kręgi i chrząstki tracą elastyczność, a efektem jest ból. Zużywają się, ponieważ krążenie krwi jest zaburzone.

Oto cały sekret, leczymy staw, zapewniając mu dopływ krwi na właściwym poziomie.

Ale czy nie panuje powszechne przekonanie, że po 45 roku życia przywrócenie prawidłowego krążenia krwi jest praktycznie niemożliwe?

To nonsens. Ja wstałem z wózka inwalidzkiego po wypadku, a to była dużo poważniejsza sprawa niż 45. urodziny.

Czy udało się Panu ocalić innych od życia na wózku?

Tak i to nie raz. Lecz większość moich pacjentów to zwykli ludzie po 40. roku życia, u których choroba zaczęła rozwijać się wraz z wiekiem. Przychodzą do mnie z podobnymi problemami: osteochondroza, choroba zwyrodnieniowa stawów, zapalenie korzonków nerwowych, ucisk na nerw. Te schorzenia wysysają z człowieka wszelkie siły i nie pozwalają normalnie żyć.

Pacjenci narzekają na ból, trudno im nawet chodzić. To zwykli ludzie, nie sportowcy, nie osoby niepełnosprawne. Płaczą: „Dlaczego ja? Co ja takiego zrobiłem?” Odpowiadam zwyczajnie: „Skończmy z narzekaniem i zabierzmy się za przywracanie prawidłowego krążenia”.

Jak można przywrócić prawidłowe krążenie w tym wieku?

Do niedawna leczyłem pacjentów w ramach kompleksowego programu aktywizacji ruchu, na który składało się 96 ćwiczeń wykonywanych pod okiem trenerów. To bardzo skuteczna metoda, ale też długotrwała i niełatwa.

Towarzyszy jej ból, więc nie jest łatwo, a ludzie nie mają czasu chodzić na siłownię. Wierzyłem, że istnieje prostsza i nowocześniejsza metoda i wreszcie udało mi się ją odnaleźć.

To fascynujące! Czy opowie Pan o niej czytelnikom?

Oczywiście. Nasze centrum jako pierwsze w Polsce uzyskało certyfikowany dostęp do zupełnie nowego środka na osteochondrozę i ból stawów. Muszę przyznać, że kiedy usłyszałem o nim po raz pierwszy, uśmiałem się, bo nie wierzyłem w jego skuteczność. Ale byłem pod ogromnym wrażeniem wyników naszych testów – 4 567 pacjentów kompletnie wyzbyło się choroby, a to ponad 94% wszystkich badanych. 5,6% odczuło znaczącą poprawę i tylko 0,4% nie zauważyło zmian.

Co to za środek?

Mówię o wyjątkowym produkcie Flekosteel Ten balsam pozwala zapomnieć o bólu pleców i stawów w mgnieniu oka i to już po 4 dniach – nie więcej – a nawet najbardziej zaniedbane przypadki wyleczy w kilka miesięcy.

Opracowanie jego formuły pochłonęło ponad 5 mln złotych, a za prawdo do jego dystrybucji na terenie całego kraju trzeba było zapłacić niemal 51 mln zł.

Czy to oznacza, że Flekosteel można kupić jedynie w Polsce?

Obecnie, tak. Ale począwszy od 1 stycznia, produkt będzie dostępny też dla mieszkańców całej Europy.

Jak działa ten cudowny balsam?

To żaden cud, tylko czysta nauka. Balsam Flekosteel zawiera 32 silne składniki, które w momencie zetknięcia ze starymi, osłabionymi komórkami, pobudzają je do 7-krotnie szybszej pracy, dzięki czemu ulegają one stopniowej regeneracji.

Już jednokrotne użycie balsamu w miejscu dotkniętym chorobą aktywuje ponad 930 000 komórek, które dobrze wpłyną na krążenie krwi. W ten sposób odbywa się leczenie. Najważniejsza jest stabilność.

Brzmi imponująco. Ale potrzebujemy wyjaśnienia jeszcze jednej kwestii – co to będzie oznaczać dla zwykłych ludzi, cierpiących z powodu choroby?

Oznacza to, że średniowieczna medycyna polska wreszcie przechodzi do lamusa, a choroby można leczyć, nie wychodząc z domu, w ciągu 1-2 miesięcy. Balsam Flekosteel nie ma działania zamrażającego ani znieczulającego, ale pobudza organizm na poziomie komórkowym. Usuwa przyczynę problemu, której efektem jest ból i przywraca stawy oraz kręgosłup do normalnego stanu. Znikają nie tylko objawy odczuwane przez pacjenta, ale też przyczyna samej choroby – osłabione krążenie krwi wywołane powolnym obumieraniem komórek.

Już pierwszego dnia balsam pobudza funkcjonowanie układów regeneracyjnych organizmu. Łagodzi także ból, co daje się odczuć od razu. Leczenie zakończy się w przeciągu 2-3 tygodni, ale proszę mieć na uwadze, że kurację w końcu trzeba będzie powtórzyć, by zapobiec nawrotom.

Czy balsam Flekosteel pomaga leczyć jedynie chorobę zwyrodnieniową stawów i osteochondrozę?

Nie, właśnie to próbuję Państwu wytłumaczyć: ten środek działa na poziomie komorowym, przywracając prawidłowe krążenie krwi. Leczy wszelkie choroby stawów i kręgosłupa: chorobę zwyrodnieniową stawów, artretyzm, rwę kulszową, reumatyzm, zapalenie korzonków nerwowych, czy przepuklinę kręgosłupa. A także urazy, siniaki, złamania, a nawet modzele – balsam jest bardzo skuteczny we wszystkich tego typu schorzeniach.

Wygląda na to, że to bardzo ciekawy środek. Czy naprawdę jest w stanie wyleczyć te wszystkie choroby, a nie tylko złagodzić ból?

Balsam Flekosteel łagodzi ból (na początkowym etapie leczenia), a stopniowo całkowicie eliminuje chorobę. Proszę mnie źle nie zrozumieć, lubię ćwiczenia i sport i nie zrezygnuję z nich, ale większości moim pacjentom łatwiej jest użyć balsamu, to dla nich najskuteczniejsza i najłatwiej dostępna metoda leczenia.

Chyba wiele osób chciałoby wiedzieć, gdzie można kupić ten balsam?

Chcieliśmy uruchomić sprzedaż w aptekach, ale nie udaje nam się dojść z nimi do porozumienia, ponieważ ten balsam szkodzi ich interesom. Ludzie latami kupują swoje leki, a osób, które potrzebują leczenia, jest coraz więcej – tak to właśnie wygląda i aptekom to pasuje.

Dlatego teraz sprzedajemy ten środek wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej.

Są też jednak i dobre strony tej sytuacji – sprzedajemy produkt bezpośrednio, bez innych osób pośredniczących, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować go klientom w cenie 4,7-krotnie niższej niż cena detaliczna.

Wysyłka realizowana jest pocztą, płatność następuje przy odbiorze, a ponieważ to środek do leczenia domowego, kuracja nie musi przebiegać pod nadzorem specjalisty. Ale nie trzeba wierzyć mi na słowo. Możecie państwo wypróbować środki oferowane przez innych producentów, aby porównać ich skuteczność naszego produktu. Mam jednak całkowitą pewność, że nie znajdą państwo niczego o choćby zbliżonej skuteczności, co Flekosteel.

Pan Groszkiewicz, dziękujemy za wywiad! Czy chciałby Pan jeszcze coś przekazać naszym czytelnikom, zanim zakończymy rozmowę?

Tak! Jak najbardziej. Chciałbym zwrócić uwagę czytelników na fakt, że choroby stawów i kręgosłupa są coraz „młodsze”, tzn. zapadają na nie nie tylko starsi ludzie. Nawet nieznaczne regularne bóle to objaw, którego nie wolno ignorować. Specjalista nie będzie przekonywał państwa do rozpoczęcia leczenia.

I proszę pamiętać: choroby będące konsekwencją bólu stawów i kręgosłupa nie są jedynie źródłem dyskomfortu. Skracają także życie o 10-15 lat.

Flekosteel cena, ile kosztuje, jak zamówić

P.S.: Pan Groszkiewicz postanowił przekazać Flekosteel pierwszym 50 klientom w promocyjnej cenie! Przejdź do oficjalnej strony internetowej, a może ci się poszczęści!

Wywiad przeprowadziła Wiktoria Mikołajewicz

Zdjęcia pochodzą ze źródeł publicznych

Flekosteel polska

Jan Prądzyński: Jak byłemu pracoholikowi udało się pozbyć osteochondrozy w miesiąc

Jak wyleczyć bóle stawów

Chcę opowiedzieć wam historię o tym, jak udało mi się pokonać chorobę zwyrodnieniową stawów kolanowych i osteochondrozę odcinka krzyżowego. Nie jestem lekarzem i nie wyjaśnię, jak się wyleczyłem, powiem wam tylko, co mi się przydarzyło.

Mam 62 lata i jestem na emeryturze. Zanim przeszedłem w stan spoczynku, pracowałem przy piecu hutniczym w fabryce metalurgicznej. Zaczynałem od zwykłego robotnika, ale potem zmieniłam stanowisko i pracowałem jako inżynier ds. bezpieczeństwa. Ci, którym nie obca jest ta profesja, wiedzą, że znacznie różni się od pracy hutnika. Oni tylko rozgrzewają stal w transformatorach i jedyne, co muszą robić, to siedzieć i naciskać dźwignie, albo przyciski. My wszystko robiliśmy jak za dawnych lat. Jak było trzeba, to sięgaliśmy po łopaty, a nawet łomy. Przy piecu było niebywale gorąco i nie było ucieczki przed ciągłymi przeciągami. Moje kolana i krzyż zostały tam praktycznie zniszczone doszczętnie.

Nieustanne bóle bezpośrednio i bardzo negatywnie odbijają się na wyglądzie człowieka. Mocno się postarzałem przez ostatnie 3 lata.

Dobrze, że miałem prawo przejść na emeryturę w wieku 50 lat z uwagi na długotrwałą pracę w trudnych warunkach. Nie miałem już sił nawet stać na nogach. Ostatni rok przetrwałem jedynie dzięki zastrzykom przeciwbólowym. Miałem szczęście – był wakat na stanowisku inżyniera. Nowa praca okazała się znacznie prostsza i nie musiałem przebywać blisko pieca. Mogłem uratować trochę zdrowia i miało to korzystny wpływ na moje dolegliwości. Ból ustąpił i przez jakiś czas mogłem nawet obejść się bez leków przeciwbólowych. Ale 3 lata przez emeryturą doznałem wypadku. Nieźle poharatałem sobie nogę podczas wypadu na ryby. Szok wywołany bólem i kolejna seria leków przeciwbólowych zaburzyła delikatny stan równowagi i musiałem zmierzyć się z bardzo ostrym bólem kolan i krzyża.

Flekosteel instrukcja obsługi
Po tym jak doznałem urazu, mój artretyzm zaczął postępować bardzo szybko.

Nie chcę nawet pamiętać tamtych trzech lat. To było jak piekło na ziemi! Rano żona robiła mi zastrzyk z diklofenaku, potem przyjmowałem kolejny w pracy i jeszcze jeden wieczorem, który znów robiła mi żona w domu. Zastanawiacie się, dlaczego nie przeszedłem na cholerną emeryturę? Pomagałem synowi. Urodziło mu się dziecko, a niestety stracił pracę. Musilem pomóc jego rodzinie.

Ostatni rok chodziłem, podpierając się laską. Tuż przed kolejnymi badaniami lekarskimi przygotowałem swoją rezygnację. I tak nie byłbym w stanie przejść tych badań.

Jak się wyleczyłem

Bazując na moim bogatym doświadczeniu, jeśli chodzi o choroby stawów, mogę powiedzieć, że lekarze właściwie znają jedynie galaktozaminę. Czasem przepisują też hydrokortyzon albo diprospan.

Ale one NIE POMAGAJĄ!

A ponadto ciągłe zastrzyki z diklofenaku, które musiałem przyjmować, żeby złagodzić ból, wywoływały bóle brzucha. Żeby chronić błonę żołądkową, musiałem zacząć stosować też azotan bizmutylu.

W okresie, kiedy szukałem skutecznego środka leczniczego, musiałem 4-krotnie poddać się nakłuwaniu w celu usunięcia nagromadzonego płynu. Ostatnim razem wraz z płynem wypłynęła też ropa. Specjalista powiedział, że zapewne wkrótce będę potrzebował operacji i endoprotezy. Zamiast moich bezużytecznych kolan, wstawiliby mi tytanowe kończyny. Zacząłem dowiadywać się więcej na ten temat. Jak się okazało, nawet gdyby wszystko się udało przy wstawianiu tych protez, nadal musiałbym chodzić o lasce. A sama operacja kosztowała 16 tys. zł. Tyle kosztują niemieckie protezy, nasze są 4 tys. zł tańsze, ale ich zastosowanie wiąże się ze znacznie większym ryzykiem powikłań. Mówiąc krótko, postanowiłem nie śpieszyć się z decyzją i wszystko dokładnie sobie przemyśleć.

Postanowiłem nie śpieszyć się z decyzją i dobrze zastanowić się nad tym, co czekało mnie w przyszłości.

Jasne było, że nie miałem szans uciec od niepełnosprawności. I nie miałem takich pieniędzy!

Dużo o tym myśleliśmy razem z żoną i sporo rozmawialiśmy (ona dobrze się trzymała, naprawdę), aż w końcu postanowiłem zgodzić się na operację. W wieku 61 lat życie się nie kończy, a jeśli chodzi o pieniądze, to… cóż, po to właśnie są.

W końcu zdarzył się cud!

Tak naprawdę zawdzięczam to żonie. Miała taką szkolną koleżankę, żonę urzędnika miasta. Ten facet cierpiał na bóle kolan dokładnie tak samo jak ja. No, może nie aż tak bardzo.

Pewnego dnia żona szła ulicą i zatrzymał się koło niej samochód. Urzędnik wysiadł z niego i szybko, niemal w podskokach wbiegł do sklepu.

Tego samego dnia Iwona (moja żona) zadzwoniła do swojej znajomej i zaczęła wypytywać, jak Grzegorzowi udało się wyleczyć kolana. Z tego, co wiedzieliśmy, nie poddał się operacji. A po za tym ludzie po operacjach tak nie biegali.

Moja żona, Iwona, ocaliła mnie. Jestem jej bardzo wdzięczny.

Okazuje się, że to wszystko dzięki nowemu produktowi – Flekosteel. Jej mąż wziął sprawy w swoje ręce i praktycznie w miesiąc znów stanął na nogi. I powiem to raz jeszcze – w MIESIĄC!

Obydwoje czuliśmy się jednocześnie podekscytowani i sfrustrowani. Produkt nie był dostępny w naszym kraju. I nie mieliśmy pojęcia, jak zamówić go w Polsce, gdzie niemal wszystko można kupić tylko na receptę. Jednym słowem nadal przygotowywaliśmy się do operacji.

Minęło półtora miesiąca, zanim zadzwoniła koleżanka Iwony i powiedziała nam, że balsam Flekosteel otrzymał certyfikację w naszym kraju. Żona błagała koleżankę, żeby powiedziała jej więcej i okazało się, że to wszystko prawda! Teraz mogliśmy kupić ten produkt, ale niestety wyłącznie na oficjalnej stronie internetowej. Myślę, że byłem jednym z pierwszych klientów, którzy go zamówili!

Flekosteel efekty
Flekosteel

Rozpocząłem leczenie moich nieszczęsnych kolan i krzyża. I wiecie co, to zaczęło przynosić efekty! Na początku sądziłem, że balsam działa jak środek przeciwbólowy, bo po około 5-10 minutach od zastosowania, ból ustąpił. Czułem się znacznie lepiej, przestało mnie nawet boleć w krzyżu. Prawdę mówiąc, już dawno odpuściłem sobie walkę z tym problemem. Miałem nadzieję, że uda mi się zadbać chociaż o kolana. Już stałem przed groźbą operacji! Ale kiedy po tygodniu stosowania balsamu udało mi się schylić i założyć buty bez korzystania z półmetrowej łyżki, uświadomiłem sobie, że Flekosteel mnie LECZY!

Dwa tygodnie później mogłem chodzić przez pół godziny i nie towarzyszył mi żaden ból kolan! Z całą pewnością dochodziłem do siebie! Kiedy minęły kolejne dwa tygodnie uznałem, że jestem zdrowy – nie bolało mnie już! Mogłem się z łatwością schylić, chodzić przez długi czas i jeździć rowerem (a kocham to robić).

Znów mogłem jeździć na rowerze i chodzić przez 2 godziny.

Od mojego ozdrowienia minęło pół roku. Ból się skończył! Choć już przestałem używać Flekosteel kilka miesięcy temu. Teraz jeżdżę na ryby, pracuję w ogrodzie na wsi i uwielbiam zajmować się swoim wnukiem! Z żoną planujemy wybrać się na wycieczkę w góry. Moja żona ciągle mówi o tym, jak tam jest pięknie.

ile kosztuje Flekosteel
Zdrowej osoby nie irytują zabawy z wnukiem, wręcz przeciwnie, przynoszą samą radość.

A jeśli macie artretyzm, osteochondrozę lub chorobę zwyrodnieniową stawów, czyli w skrócie, jeśli macie bóle stawów i pleców, weźcie sobie do serca moje słowa: Flekosteel – leczy stawy!

Jan Prądzyński, Gdańsk

Czyjesz ból stawów i kręgosłupa? Flekosteel efekty, skutki uboczne

Balsam Flekosteel to skuteczny środek na osteochondrozę, osteoartrozę i wszelkie urazy!

 • Łagodzi objawy bólowe
 • Stymuluje regenerację chrząstki
 • Usuwa napięcie mięśniowe
 • Zwalcza opuchliznę
 • Usuwa stan zapalny

FLEKOSTEEL to środek, który szybko eliminuje ból towarzyszący osteoartrozie i osteochondrozie. Pomaga też w przypadku skurczów mięśniowych oraz leczy stan zapalny. Flekosteel jest skuteczny w leczeniu osteochondrozy i osteoartrozy, ponieważ spowalnia procesy degeneracyjne w chrząstce i przyspiesza metabolizm, co sprzyja regeneracji tkanki chrzęstnej.

Korzystny efekt działania tego balsamu widoczny jest już po pierwszym użyciu. Natomiast w przypadku regularnego stosowania, środek ten hamuje rozwój chorób stawów i kręgosłupa.

Zalety balsamu Flekosteel na stawy i kręgosłup

co to jest Flekosteel

SZerokie spektrum działania

Leczy choroby, urazy i inne problemy ze stawami oraz kręgosłupem, również te, które pojawiają się z wiekiem.

Nie wywołuje efektów ubocznych

Całkowicie bezpieczny do stosowania jednorazowego lub regularnego

100% naturalny skład

Wyłącznie ziołowe substancje czynne

Wysoka skuteczność

Poprawia ogólny stan zdrowia i łagodzi ból już po pierwszym użyciu

Przebadany przez ekspertów

Produkt jest certyfikowany i spełnia wymagane standardy*

Jak stosować Flekosteel

 • Rozprowadź balsam na osuszonej skórze i wetrzyj aż do całkowitego wchłonięcia
 • Stosuj 2-3 razy dziennie
 • Nie spłukuj wodą w ciągu godziny po zastosowaniu

Jak zamówić balsam Flekosteel na stawy i kręgosłup

 • Wypełnij formularz zamówienia
 • Wybierz sposób wysyłki
 • Opłać produkt, gdy zostanie dostarczony

169 ZŁ

338 ZŁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + 15 =