Cardiotensive Polska, komentarze, cena, co to jest – wiek nie jest przeszkodą dla życia!

By | May 15, 2023

Tabl of Content

Akademik ujawnił sekret, jak osiągnąć doskonałe zdrowie i długowieczność

Słynny polski kardiolog, kierownik Kliniki Krążenia Płucnego, Chorób Zakrzepowo-Zatorowych i Kardiologii CMKP w Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku. W latach 2004–2007 był prezesem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Powoływany m.in. na wiceprezesa European Society of Cardiology, prof. Adam Torbicki.

Pan Torbicki mówi, że tajemnica długowieczności tkwi w naczyniach. Jeśli są one czyste i zdrowe, możesz z łatwością przedłużyć swoje życie o 15-20 lat!

Nasz korespondent zdołał przeprowadzić wywiad z Panem Torbickim, który szczegółowo opisał swoją metodologię czyszczenia naczyń i przedłużania życia.

– Panie Torbicki, wielokrotnie Pan stwierdzał, że czyste naczynia są podstawą zdrowia. Dlaczego Pan tak myśli?

Każdy wie, że nadciśnienie, udar mózgu i zawał serca jest konsekwencją “zanieczyszczenia” cholesterolem naczyń krwionośnych. choroby sercowo-naczyniowe. jednak mało kto rozumie, że to tylko wierzchołek góry lodowej. “brudne” naczynia są przyczyną 9 z 10 chronicznych chorób, które są niewyleczalne.

A czym są zanieczyszczone naczynia? Wyobraź sobie rury wypełnione rdzą. Co się w końcu dzieje? W rezultacie wzrasta ciśnienie wody, a sama woda staje się bez smaku. To samo dzieje się z naczyniami. Kiedy osadza się na nich cholesterol lub inne substancje, ciśnienie rośnie (brudne naczynia są główną przyczyną nadciśnienia!), sama krew wypełniana jest zanieczyszczeniami, dopływ krwi nie staje się taki, jaki powinien być. W rezultacie cierpią wszystkie narządy i układy, a przecież one wszystkie składają się na osobę. W końcu nawet skóra jest pewnym systemem.

Tak więc następuje stopniowe zanieczyszczenie naczyń krwionośnych. Jeśli nigdy ich nie wyczyściłeś i masz już ponad 40 lat, twoje naczynia są bardzo brudne. Wkrótce wpłynie to na twoje zdrowie, jeśli jeszcze nie wpłynęło.

– Czy są jakieś objawy, za pomocą których można zrozumieć, że naczynia są zanieczyszczone?

Tak, oczywiście. Główne objawy to:

 • Migreny
 • Upośledzenie pamięci
 • Przewlekłe zmęczenie
 • Bezsenność
 • Problemy w sferze intymnej
 • Upośledzenie wzroku i słuchu
 • Wysokie ciśnienie krwi
 • Zadyszenie i dusznica bolesna
 • Blada skóra na nogach
 • Ból mięśni i stawów

W rzeczywistości naczynia krwionośne bardzo szybko ulegają zanieczyszczeniu, szczególnie u osób starszych. Aby to zrobić, nie musisz jeść hamburgerów ani frytek przez cały dzień. Wystarczy zjeść jedną parówkę lub smażone jajka, aby pewna ilość cholesterolu osadziła się w naczyniach. Z czasem zanieczyszczenia się kumulują.

Panie Torbicki, Pan zawsze twierdzi, że naczynia krwionośne są odpowiedzialne za 90% zdrowia organizmu? Dlaczego tak jest?

Naczynia to nie tylko rurki z krwią. Jest to złożony, pojedynczy narząd, którego zniszczenie natychmiast kończy się cierpieniem.

 • Chore naczynia nóg – żylaki, ciągły obrzęk i wieczny ciężar w nogach, uczucie zimna lub nieznośne pieczenie w nogach. Pęknięcia na piętach. Słabe krążenie krwi – nie ma ochrony przed bakteriami, a zatem grzybicą. Paznokcie stają się grube i długie.
 • Zatkane wątroby żywienia naczyń – zapalenie wątroby. Gorzkie usta. Po spożyciu tłuszczów – gorzkie bekanie.
 • Osłabione i zanieczyszczone naczynia w stawach – wysuszona chrząstka. Suchość i ból stawów, osteochondroza przepełnia, pojawiają się przepukliny.
 • Naczynia krwionośne oczu – widzenie pogarsza się, fale w oczach, muchy latają. Zaćma się rozwija. Zaczerwienienie oczu, które często łagodzimy ze zmęczenia, jest w rzeczywistości mikrokrwawieniem – zerwaniem najmniejszych naczyń włosowatych oka.
 • Krążenie mózgowe staje się trudne – masz zawroty głowy, dzwonienie w uszach i zapominanie. Spotkałeś to już wcześniej, idziesz do kuchni, a jak tylko tam dotrzesz, nie pamiętasz dlaczego. Lub znane słowo często kręci się na języku, ale go nie pamiętasz. Wszystko to są oznaki pogorszenia stanu naczyń mózgowych.

I, oczywiście, Królowa Chorób Naczyniowych, Jej Wysokość Nadciśnienie. A nadciśnienie jest matką udaru i siostrą zawału serca.

Naczynia są naszym systemem żywnościowym, samo życie krąży w tych naczyniach. Zablokujesz ważny odcinek trasy, a twoje życie przesta.

Stąd ciągłe zapotrzebowanie na przekąskę, smak słodyczy i tłuszczów – ciało potrzebuje kalorii.

Kiedy koledzy mówią pacjentom: “Masz wysokie ciśnienie krwi z powodu nadwagi”. Błędnie akceptują przyczynę niepowodzenia. Nadciśnienie nie jest spowodowane nadwagą. Nadwaga jest spowodowana nadciśnieniem.

Jednak nawet jeśli nie masz tych objawów, nadal musisz czyścić naczynia co najmniej raz na 5 lat po 30 latach życia. W tym przypadku zdrowie będzie po prostu mocarskie.

– Czy mógłby Pan powiedzieć nam swój sekret czyszczenia naczyń?

Cardiotensive efekty, przeciwwskazania

Do bezpiecznego czyszczenia naczyń krwionośnych mogę wymienić tylko jeden środek o nienagannej reputacji – Cardiotensive. Przedłuża on życie o 15-20 lat, dodając energii i relaksu, a nie kosztem cierpienia i utraty witalności.

Bezpieczny jak herbata ziołowa. A pod względem skuteczności zajmuje drugie miejsce po chirurgicznym oczyszczeniu naczyń krwionośnych – stent. Jednak w przeciwieństwie do chirurgii on nie ma powikłań ani skutków ubocznych. Procedura oczyszcza wszystkie naczynia krwionośne w organizmie. Od dużych, grubych tętnic po najmniejsze, najcieńsze naczynia włosowate.

Zanieczyszczenia nagromadzone przez lata, które zatruwają twoje życie, są zmywane preparatem Cardiotensive przez 1,5-2 miesiące regularnego przyjmowania.

Po 1,5 miesiąca Cardiotensive rozpuszcza i usuwa 4 kg blaszek cholesterolu. Skrapla 900 g – 1 kg masy zakrzepowej i wymywa 350-400 g zwapnień.

Wraz z nimi znikają bóle głowy i szum w uszach. Mózg, właściwie zasilany czystymi naczyniami, działa z prędkością superkomputera. Myśli są jasne i precyzyjne.

Uczucie nasila się, słyszysz przyjemne dźwięki, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi. Słuch poprawia się, możesz nawet zrozumieć cichą rozmowę w innym pokoju.

Zapachy grają nowymi kolorami. Zatkany nos, katar i alergie znikają. Oskrzela są przywrócone. Oddychanie jest swobodne i regularne. Świeże powietrze wypełnia płuca, unosi ciało przyjemnymi falami, wywołując uczucie lekkiej euforii.

Aromaty stają się jasne i nasycone. Zwykłe jedzenie sprawia niezwykłą przyjemność. Jesz mniej i jesz więcej. Znika ciągłe pragnienie słodyczy i tłuszczu.

Imponujące. W rzeczywistości słyszę o Cardiotensive po raz pierwszy. Chociaż ogólnie słyszałem o nutraceutykach. W Japonii i Izraelu prawnie ustalono status nutraceutyków jako preferowane leczenie. A w Polsce fundusze te nadal nie są zaufane.

Prosze Państwa mi pozwolić, aby opowiedziałem Państwu historię o nieufności.

W 1928 r. wynaleziono pierwszy antybiotyk, penicylinę. Z łatwością leczył czerwonkę i tyfus, gdy ludzie nieuchronnie umierali.

Większość ludzi nie wierzyła jednak, że to może pomóc, ponieważ 1000 razy byli rozczarowani próbą wyleczenia się. Ci, którzy byli rozczarowani 1000 razy i nie bali się 1,001. próby, odzyskali siły. A ci, którzy się poddali, machali rękami, mówiąc: “Kolejny cudowny lek, który nie pomoże” zniknęli, chociaż przeżycie było tuż pod ich nosem.

Tak jak kiedyś penicylina pokonała w tamtym czasie chorobę: czerwonkę, dur brzuszny i zarazę płucną. Z czasem Cardiotensive wyeliminuje choroby naczyniowe. Pierwsze kroki zostały już podjęte – Niemcy, Japonia, Kanada, Korea, Szwajcaria i Izrael – przyjęły przepisy dotyczące oczyszczania naczyń za pomocą nutraceutyków zamiast terapii lekowej.

W Polsce Cardiotensive jest oficjalnie zarejestrowany tylko w jednym miejscu – w szpitalu w Warszawie. To w ten sposób interpretowany jest nasz “krem społeczny” – ministrowie, posłowie, celebryci i inne elity. Traktują je zgodnie z protokołami izraelskimi, a instrukcje naszego Ministra Zdrowia nie wydają im dekretu. Dlatego pacjenci mają wyniki, a nie tylko niekończący się proces.

Ministerstwo Zdrowia oferuje reszcie naszych obywateli leczenie chemikaliami produkowanymi przez fabryki należące do tej samej elity.

Myślę też, że wątpliwości są naszym największym wrogiem, więc nie boję się próbować czegoś nowego.

Wyobraźcie sobie, kupiłem Cardiotensive, otwieram paczkę … Co dalej? Jak działa ten lek?

Podczas nasycenia wilgocią i tlenem ekstrakty lecznicze nabierają efektu nadtlenku wodoru – natlenienia.

Cząsteczki Cardiotensive to małe bomby tlenowe. Eksplodują tamy cholesterolu w twoich naczyniach i zapewniają swobodny przepływ krwi.

Na zachodzie Cardiotensive nazwano “Zmywaczem do naczyń”. To bardzo dokładnie odzwierciedla jego istotę.

Ponadto skład proszku zapewnia natychmiastowe wchłanianie żywych cząstek. Ekstrakty wzbogacone w tlen łatwo wchłaniają się w ścianach przełyku. Dlatego Cardiotensive nie powoduje zgagi, goryczy w jamie ustnej, bekania, nie podrażnia jelit i chroni żołądek.

Chcę również zauważyć, że ten lek nie zawiera chemii, ale tylko wysoce skoncentrowane wyciągi z roślin przydatnych do czyszczenia naczyń, dlatego nie tylko nie jest szkodliwy dla organizmu, ale także bardzo przydatny.

Według starej pamięci ze mną nadal się kontaktują pacjenci, w tym w sprawie czyszczenia naczyń krwionośnych. Ostatnio polecam tylko ten lek. Pomaga wszystkim i bardzo dobrze.

Na stronie internetowej Instytutu Naukowo-Badawczego Kardiologii dostępne są oficjalne statystyki dotyczące oczyszczania naczyń krwionośnych, które uzyskano zgodnie z wynikami badań klinicznych. W sumie w badaniu wzięło udział około 2000 pacjentów. Oni wszyscy przyjmowali Cardiotensive w ciągu jednego kursu.

Cardiotensive, o ile wiemy, zniknął z większości aptek? Dlaczego?

Niestety tak. Od początku tego roku Cardiotensive nie jest już dostępny w aptekach.

Konflikt spowodowany był chciwością sieci aptek, która wymagała 400 zł od każdego producenta Cardiotensive! Przynosząc dużą marżę do ceny producenta (koszt Cardiotensive w niektórych aptekach w Warszawie osiągnął 600 zł), farmaceuci chcieli wprowadzić dodatkową opłatę producenta.

Przedstawiciele aptek usprawiedliwiają się – twierdzą, że taka dodatkowa opłata pozwala im przetrwać. Ponadto po oczyszczeniu naczyń tym proszkiem osoba nie potrzebuje już leków, które stale zażywał! Ludzie przestają obniżać ciśnienie krwi i nie kupują środków przeciwbólowych. Znacząco zmniejszyło się spożycie leków na astmę i cukrzycę. A to prowadzi do strat dla aptek. Dlatego zażądali najwyższej ceny za Cardiotensive.

W rezultacie producent Cardiotensive zerwał kontakty ze wszystkimi aptekami i przeszedł na dystrybucję wyłącznie przez Internet. W zasadzie jest to poprawne. Prosze ocenić: nie musisz płacić za wynajem, aby wynająć punkt sprzedaży, łapówki dla aptek nie są potrzebne. Właśnie dlatego Cardiotensive jest teraz dostępny jako oferta specjalna.

Cardiotensive gdzie kupić, cena skupu

Program ulgowy “Czyste naczynia”

Nasz instytut wraz z Narodowym Centrum Badań Medycznych w dziedzinie Chirurgii sercowo-naczyniowej i producentem Cardiotensive uruchomił program ulgowy w ramach projektu telemedycyny (medycyna internetowa).

Co należy zrobić, aby skorzystać z programu?

Aby otrzymać Cardiotensive, musisz spełnić następujące warunki:

Warunki użytkowania Cardiotensive:

 • Tylko do użytku osobistego.
 • Ma to na celu radzenie sobie ze spekulantami próbującymi kupić Cardiotensive na dużą skalę i odsprzedać go na własną rękę.

Oficjalny formularz wniosku jest gwarancją jakości i ochrony przed spekulantami.

-50%

Cardiotensive forum, komentarze

Oliwia

Powiedz mi, kiedy program ulgowy będzie działał w Bydgoszczy? Ten leku ma bardzo dobrą cenę…

Henryk Andrzejewski (redaktor)

O ile mi wiadomo, Pani Oliwią, w Pani regionie program był w maju i zakończył się. Być może w przyszłym roku wydadzą kolejny, ale nie jestem tego pewny.

Oliwia

Szkoda! Nawet nie wiem co robić … Teraz po prostu nie ma pieniędzy …

Elżbieta

Olivia, czy masz krewnych lub przyjaciół w regionie, w którym działa program? Możesz poprosić ich o zamówienie. Jeśli wyraźnie nie zdecydujesz się zostawić Cardiotensive dla siebie), zgodnie z warunkami programu, możesz zamówić tylko jedną paczkę na osobę.

Frank polka

Kupiłem 2-miesięczny kurs leczenia za prawie 1800 złotych. W zeszłym roku, kiedy Cardiotensive był w aptekach. I powiem, że nie żałuję! Chociaż okazało się to kosztowne, zaoszczędziłem już prawie tyle samo na innych lekach już w ubiegłym roku. A życie stało się znacznie łatwiejsze, nie można go zamienić na pieniądze! W wieku 52 lat czułem się jak słaby dziadek. Starałem się nie oddalać zbyt daleko od tonometru i tabletek od ciśnienia, nawet nie marzyłem o przeżyciu po przejściu na emeryturę, cały czas pękało mi w głowie, myślałem nawet, że wolę być wymęczony… Zapomniałem o ciśnieniu po 2 miesiącach czuję się jak zdrowy młody MĘŻCZYZNA (jeśli rozumiesz, co mam na myśli)! Dlatego nawet jeśli w Państwa regionie nie ma programu ulgowego, zamawiajcie bez bonusów, za jakiekolwiek pieniądze – nie pożałujecie!

Julia

Cardiotensive jest najlepszą miarą wszystkiego: najpierw przyjmowałam Adelfan, a potem Erinit. Wiem, że to jest nieaktualne. Ale nie lubię chodzić do lekarzy i to mi nie przeszkadzało. Od czasu do czasu odczuwałam wzrost ciśnienia lub bicie serca. Ale nagle przestali działać. Potem poszedłam do lekarza i powiedział mi, żebym spróbowała nowego leku Cardiotensive (młody lekarz prawdopodobnie nadal uważał, że leki powinny być przeznaczony dla ludzi, a nie dla wyciągania pieniędzy!). Cardiotensive pomógł mi od pierwszej dawki – ciśnienie natychmiast spadło, ale zaczęłam leczenie, zgodnie z zaleceniem lekarza. Po 3 tygodniach zapomniałam, co to jest nadciśnienie. Żylaki, które niepokoiły mnie przez 10 lat, zniknęły! Miałam też problem kobiecy i jego też nie pozostało. Czuję się świetnie, jak gdy byłam młoda!

Halina Morawa

Dziękuję! Udało mi się zamówić opakowanie samodzielnie. Spróbuję wkrótce.

Leon Graczyk

I oni też mają w Gdańsku, czy ktoś wie?

Henryk Andrzejewski (redaktor)

Nie, w regionie gdańskim program ulgowy jest zaplanowany. Jeśli nic się nie zmieni, to 20 tysięcy. Opakowanie Cardiotensive będzie dedykowane Pana miastu i regionowi.

Anna Dąbek

Co to jest 20 000 paczek na region? To jak kropla w oceanie …

Grzegorz

Dzień dobry! Kiedy zdałem sobie sprawę, że potrzebuję Cardiotensive, takiej promocji jeszcze nie było. Kupiłem za 400 PLN(

Alicja

Nie myśl, że nie jesteś osądzony! Nie wiesz, jaka jest sytuacja! Może jest niepełnosprawny, skąd może wziąć pieniądze?

Sabina dawka

Palce mojej matki stały się odrętwiałe, lekarz poradził mi, żeby myłam naczynia. Przepisałem “statyny”, ale przeczytałem, że mogą powodować raka jelit i postanowiłem nie ryzykować. W rezultacie przypadkowo dowiedziałem się o Cardiotensive. Kupiliśmy leku prawie z podłogi i daliśmy 1300 na leczenie. Ale wyniki nie były długo oczekiwane, kilka dni później nastąpiła znaczna poprawa cery, włosów, paznokci, ogólnej kondycji ciała, a w drugim tygodniu palce były prawie zdrętwiałe. Po 1,5 miesiąca drętwienie całkowicie zniknęło + ciśnienie wróciło do normy. Czując się dobrze, jak niebo i ziemia, moja matka zyskała dużo energii, poprawiła się moja pamięć, a moje stawy przestały boleć nawet przy złej pogodzie. Ogólnie rzecz biorąc, środek jest doskonały, polecam go wszystkim!

Marek Sporek

Dostałem Cardiotensive tak, jak napisano! Ciśnienie, bóle głowy prawie co wieczór, chodziłem nawet po ścianach, nawet środki przeciwbólowe nie pomagały. Dopiero później dowiedziałem się, że głowa boli mnie od ciśnienia. Ale nie o to chodzi. Kolega polecił mi Cardiotensive, mogłem zamówić w ramach programu ulgowego, byłem bardzo zadowolony. Po 2 miesiącach stałem się inną osobą! Uświadomiłem sobie, że przed czyszczeniem naczyń byłem naprawdę martwy! Moja głowa już mi nie martwi, żylaki zniknęły i NAJWAŻNIEJSZE – STRACIŁEM 20 KG! Od 94 kg do 74! To jak normalizacja krążenia krwi! Zdecydowanie polecam Cardiotensive każdemu jako środek ostrożności!

Wallon Pola

Dzięki za ten komentarz! Jestem niezwykłym entuzjastą wycieczek do kliniki, zwłaszcza, że ​​lekarze zwykle przepisują albo drogie, albo “skandaliczne” leki (pamiętam, że nie znalazłem “niezwykłych” kropli do oczu na receptę w żadnej aptece w naszym mieście. Szok). Uzdrowiciele nie zawsze “widzą” problemy z naszymi ciałami od wewnątrz. Moje ręce okresowo drętwiały rano przez rok. Dzięki tym reakcjom spróbuję tego samego Cardiotensive. Nawet jeśli to zdrętwienie go nie powoduje, nigdy nie zaszkodzi oczyszczenie naczyń! Podobnie jak przyjmowanie naturalnego produktu. Dziękuję

Arlet Hubek

Dzięki za artykuł! Pokazał mi dużo pewnego czasu. Niedawno miałem wysoki poziom cholesterolu, a lekarz przepisał statyny. Kiedy wezmę dzień wolny od statyn, spróbuję lepiej Cardiotensive, naturalny skład daje mi więcej pewności siebie.

Monika

Ju faleminderit shumë. Shumë e dobishme! Konsulenti më tha që ka ende, por që po përfundon shumë shpejt. Jam me fat që e morra këtë lajm

Matilda Alba

Zaryzykowałam i do tej pory nie żałuję. Jeśli są problemy z naczyniami, polecam. Nie było żadnych skutków ubocznych, wyniki mnie ucieszyły

Iwona

Mam wysoki poziom cholesterolu, przepisano mi PITAVASTATIN (LIVAZO). Przez tydzień nie mogłam nawet pić, wszystkie węzły chłonne były spuchnięte, szczególnie na szyi, nie mogłam odwrócić głowy. Dlatego wizja zawiodła. Dosłownie po 4 dniach przyjmowania na moich oczach pojawiła się “mgła”. Lekarz powiedział, że jest to to samo, co po statynach, jest to efekt uboczny. Wypisali zastępstwo – CRESTOR (ROSUVASTATIN), ale bałem się tego, czego nie piłem. Teraz zastanawiam się nad wypróbowaniem Cardiotensive, czy naturalny skład powinien powodować działania niepożądane? A może wciąż mam czas?

Sebastian Kolin

Cardiotensive – pierwsze lekarstwo na cholesterol! Po tym nie było żadnych skutków ubocznych, naprawdę nie ma żadnych skutków ubocznych – wszystko jest naturalne. Jeśli występuje alergia, jest to rzadkie.

Mirosława

Najlepszym lekarstwem na cholesterol jest DIETA!

Sandra

Dieta pomoże zapobiec tworzeniu się nowych pokładów, ale nie wpłynie to na stare. Uwierz mi, już kilkakrotnie przechodziłam przez tę dietetyczną historię.

Grażyna Fiszek

Cholesterol w sumie wynosił 6,8, co jest dla mnie bardzo wysoki poziom. Ciągłe zawroty głowy, skoki ciśnienia i zły stan zdrowia. Po 2 miesiącach wynik wyniósł 3,4. Najważniejszy jest jednak mój nastrój! Teraz nie można iść na testy. Różnica, zrozumiałam, czym jest krew bez “tłuszczu”, kiedy głowa zaczęła jasno pracować))) Ludzie spotykają mnie i mówią, że nawet moja wymowa się poprawiła! Wszystko się zmieniło.

Klara Mazur

Podpisuję się pod każdym słowem – Cardiotensive – cudowny, jeden z najbardziej ekonomicznych i skutecznych leków! W porównaniu z CRESTORem jest 10 razy tańszy, a wyniki trwają 10 razy dłużej i nie powodują żadnych skutków ubocznych.

Co to jest Cardiotensive, jak stosować – obrzęk, ból i skurcze mięśni nóg: 3 prawdziwi towarzysze zatkanych naczyń krwionośnych

Jak rozwiązać ten problem w warunkach domowych?

Masz wieczorem opuchnięte nogi? Opuchnięte stopy, a na kostkach masz odciśnięte ślady? To mogą być obrzęki żylne, występujące w przypadku, gdy otaczający płyn przedostaje się przez osłabione i zatkane naczynia krwionośne. Obrzękowi towarzyszy ból mięśni i skurcze, które są skutkiem zaburzeń przepływu krwi.

Każdy wie, że ciśnienie krwi, udar i zawał serca są wynikiem „zatkanych” cholesterolem naczyń krwionośnych. Jednakże niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że to jedynie czubek góry lodowej.  „Zatkane” naczynia są odpowiedzialne za 9 na 10 chorób przewlekłych uważanych za nieuleczalne.

Masz bóle głowy i wahania ciśnienia krwi. Odczuwasz ból stawów, które strzelają, ledwo jesteś w stanie obrócić szyję, czy się pochylić. Wieczorem masz obrzęknięte nogi, a rano opuchniętą twarz. W uszach Ci dzwoni. Twoje palce zdają się odrętwiałe, a ręce i stopy są zimne. Pogorszył Ci się wzrok. Pamięć funkcjonuje coraz gorzej. Nie masz już na nic sił i energii. Wiele osób mówi, że to właśnie jest starość. Ale tak nie jest

 • Dlaczego naczynia krwionośne odpowiadają za 90% dobrego samopoczucia?
 • Co jeszcze poza cholesterolem zanieczyszcza naczynia krwionośne?
 • 4 oczywiste objawy złych naczyń krwionośnych oraz 7 ukrytych
 • Jak bezpiecznie czyścić naczynia krwionośne w domu?

Na te pytania odpowiedział Dr. Jerzy Jaśkowski, eksperta w dziedzinie chorób sercowo-naczyniowych.

Dr. Jerzy Jaśkowski wyleczył ponad 500 pacjentów z różnymi problemami sercowo-naczyniowymi.

‍Dr. Jerzy Jaśkowski Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. W okresie pracy w I Klinice Chirurgii Ogólnej od 1973 roku zdobył I i II stopień specjalizacji z zakresu Chirurgii Ogólnej oraz obronił doktorat eksperymentalny. Jest autorem lub współautorem ponad 200 prac naukowych oraz ponad 20 książek z zakresu medycyny środowiskowej. Jest absolutnie przekonany, że nasze naczynia krwionośne odpowiadają za 90% zdrowia organizmu, a od ich czystości i drożności zależy nasze samopoczucie.

Dlaczego naczynia krwionośne stanowią 90% zdrowia?

– Panie Dr. Jerzy Jaśkowskiie, twierdzi Pan, że 90% zdrowia organizmu zależy od naczyń krwionośnych? Czemu?

– Jaki jest największy organ w ludzkim ciele? Niewiele osób wie. Nawet studenci często się mylą. Najczęstsze mówią, że to mózg i wątroba. Bardziej wykształceni mówią, że to skóra. Ale w rzeczywistości największym narządem jest nasz układ sercowo-naczyniowy.

Układ naczyniowy człowieka jest 2,5 razy dłuższyniż równik Ziemi.

Wyobrażać sobie. Jeśli „weźmiemy” wszystkie naczynia krwionośne z organizmu jednej osoby i połączymy je ze sobą, otrzymamy wstęgę o długości około 100 000 kilometrów.

A równik Ziemi ma 40 000 kilometrów długości. Okazuje się, że naczynia krwionośne tylko 1 osoby są wystarczająco długie, aby okrążyć planetę 2,5 razy.

Co o tym myślicie?

Naczynia krwionośne nie są jedynie rureczkami, którymi płynie krew. To wyjątkowy i skomplikowany narząd, a każde zaburzenie w jego funkcjonowaniu wywołuje choroby.

Zatkane naczynia w nogach powodują żylaki, obrzęk, uczucie ciężkości, uczucie zimna w nogach lub wręcz przeciwnie – silne uczucie pieczenia w stopach. Popękane pięty. Słabe krążenie nie chroni przed bakteriami, więc zwiększa się ryzyko wystąpienia grzybicy stóp. Paznokcie stają się szorstkie.

Zablokowane naczynia, które dostarczają krew do wątroby powodują stłuszczenie. Po spożyciu tłustych potraw odczuwasz gorzki smak w ustach.

Zablokowane naczynia krwionośne w stawach mogą wysuszyć chrząstkę. Stawy zaczynają strzelać i bolec, wzrasta ryzyko osteochondrozy i przepuklin.

Jeśli naczynia odbytnicy tracą ton, zaczynają pojawiać się fioletowe hemoroidy.

Zablokowanie naczyń krwionośnych oka  powoduje pogorszenie wzroku, pojawiają się mrówki przed oczami. Rozwija się zaćma. Uważamy, że czerwone oczy pojawiają się w wyniku przemęczenia, lecz w rzeczywistości jest to mikro krwotok, będący efektem uszkodzenia mniejszych naczyń włosowatych w gałkach ocznych.

Przy niewystarczającym krążeniu mózgowym pojawiają się zawroty głowy, szum w uszach i utrata pamięci. Czy kiedykolwiek zdarzyło Wam się iść do kuchni i zapomnieć, po co tam poszliście? Albo nie mogliście przypominać sobie jakiegoś słowa czy imienia. To objawy upośledzenia funkcji poznawczych spowodowane problemem dużych naczyń krwionośnych w mózgu.

I oczywiście królem złych naczyń krwionośnych jest nadciśnienie. Nadciśnienie jest ojcem udaru i bratem zawału serca.

Naczynia krwionośne tworzą nasz system pokarmowy, to przez nie płynie życie. Jeśli przerwiesz ważny odcinek tej „drogi życia”, samo życie się zatrzyma.

„Zatkane” naczynia oznaczają głód wszystkich narządów.

Nadwaga bezpośrednio łączy się chorobami naczyń krwionośnych. Żyły zatkane cholesterolem głodzą inne narządy, ponieważ nie dostarczają im niezbędnych składników odżywczych. Mózg wysyła wiadomość „Musisz jeść”. No i człowiek je. Ale organy nadal nie otrzymują właściwych ilości składników odżywczych, ponieważ żyły są zatkane. Mózg nadal sygnalizuje, że trzeba jeść. To błędne koło kręci się bez przerwy.

To właśnie źródło nieustannej chęci, by coś zjeść i apetytu na słodycze oraz tłuste potrawy. Organizm potrzebuje kalorii.

Gdy moi koledzy mówią ludziom: „Macie nadciśnienie z powodu nadwagi” – mylą przyczynę ze skutkiem. Nadciśnienie nie pojawia się z powodu nadwagi. Jest dokładnie odwrotnie.

Zamieniłbym wypowiedzenie „Bez zdrowia nie ma szczęścia” na „Nie ma zdrowia bez czystych naczyń krwionośnych”.

Dlatego zawsze powtarzam: jeśli pragniesz normalnego życia, oczyść naczynia krwionośne. Czyste naczynia krwionośne są kluczem do pozbycia się większości chorób przewlekłych, z których niektóre są uważane za „nieuleczalne”.

Co poza cholesterolem zatyka naczynia krwionośne?

Wszyscy wiemy o niebezpieczeństwach związanych z cholesterolem. Może blokować naczynia krwionośne, osłabiać ściany naczyń krwionośnych, a tym samym wpływać na krążenie krwi. Jednak cholesterol nie jest jedynym winowajcą.

6,2 kg to całkowita masa zanieczyszczeń gromadzących się w naczyniach do 50 roku życia.

Cholesterol

Tak, macie rację. Blaszki cholesterolu lub „blaszki miażdżycowe” odpowiadają za około 65-70% zanieczyszczenia naczyń krwionośnych.

W wieku 50 lat w naczyniach gromadzi się około 5 kg płytek cholesterolowych. Złogi cholesterolu zwężają światło naczynia 4-5 razy.

Wyobraźcie sobie, że jeśli normalne światło naczynia krwionośnego ma szerokość jednego palca, to 5 kg blaszek zmniejszają światło do wielkości 4 zapałek.

Płytki cholesterolu same w sobie nie zagrażają życiu. Tak, obniżają jakość życia, powodują skoki ciśnienia, bóle głowy i stawów, osłabienie i apatię. O wiele bardziej niebezpieczna jest masa skrzepów krwi w naczyniach.

Masa skrzepów krwi

Gromadzi się ich znacznie mniej: „Całkowita” masa około 800 g – 1 kg. Jednak ich niebezpieczeństwo polega na tym, że są niestabilne. Zakrzep krwi może w każdej chwili się oderwać.

Jeśli skrzep jest wystarczająco duży, to mocno „zatyka” naczynie krwionośne. Powodując niedokrwienie – całkowite zaprzestanie dopływu krwi do narządu.

Udar niedokrwienny – zablokowanie naczynia krwionośnego w mózgu. Zawał serca – zablokowanie tętnicy sercowej. Niedokrwienie wątroby, zapadnięcie się płuc, niewydolność nerek. Hemoroidy to nic innego jak niedokrwienie naczyń odbytnicy. Zatykanie nawet małych naczyń w nogach z czasem prowadzi do martwicy – zgorzeli.

Sole wapnia

Sole wapnia w naczyniach krwionośnych – chemiczny osad pozostawiony przez różne produkty spożywcze i suplementy diety. W wieku 50 lat gromadzi się około 300-400 gramów. Większość gromadzi się w naczyniach mózgu.

Niebezpieczeństwo polega na tym, że sole mają ostrą, krystaliczną strukturę. W przypadku natychmiastowego zwężenie światła żył prowadzi do skurczu naczyń krwionośnych, którego przyczyną jest stres, wysiłek fizyczny czy pogoda, a wówczas ostra krawędź kryształu może rozerwać ścianę naczynia. Rozerwanie naczynia krwionośnego w mózgu nazywane jest udarem krwotocznym.

4 oczywiste objawy złych naczyń krwionośnych oraz 7 ukrytych

– Jakie objawy wskazują na to, że naczynia krwionośne są zatkane? Jak zrozumieć sygnał organizmu: „Pilnie oczyścić naczynia krwionośne”?

– Jeśli skończyliście 45 lat i nigdy nie stosowaliście środki na oczyszczenie naczyń krwionośnych, prawdopodobnie w każdej chwili mogą pojawić się problemy.

45 lat to granica, po której ważne jest oczyszczenie naczyń krwionośnych.

Zatykanie się naczyń krwionośnych cholesterolem i zakrzepami to tak naprawdę naturalny proces związany ze starzeniem się. Złe odżywianie się, leki, palenie tytoniu i alkohol przyspieszają proces ich gromadzenia 5-8-krotnie. To nasza rzeczywistość, w której żyjemy.

Główny objaw zanieczyszczenia naczyń krwionośnych

Jeżeli zdiagnozowano u ciebie nadciśnienie, możesz mnie nawet nie słuchać. Nadciśnienie jest królem chorób naczyń krwionośnych.

Czy masz problemy z wahaniami ciśnienia krwi? Czy twoje ciśnienie jest zawsze wysokie i stale musisz przyjmować środki, by go znormalizować? No cóż, warto wiedzieć, że zachowaliście jedynie 30% światła w naczyniach krwionośnych. Reszta może być gęsto pokryta blaszkami cholesterolu, skrzepami krwi i zwapnieniami.

Dlatego też najmniejszy stres, zmiana pogody, burza magnetyczna natychmiast odbijają się na twoim samopoczuciu. Wzrasta ciśnienie krwi, czujesz się, jakby ktoś walił w twoją głowę młotkiem, bolą cię stawy.

4 problemy wywoływane przez zatkane naczynia krwionośne:

 • Nadciśnienie

Niestabilne lub podwyższone ciśnienie krwi, które można obniżyć za pomocą niektórych środków – to główny objaw. Czy zdiagnozowano u Ciebie nadciśnienie? Naczynia krwionośne czekają na oczyszczenie!

 • Żylaki

Brzydkie opuchnięte żyły na nogach, uczucie ciężkości i ból, obrzęk. Osady cholesterolu i zakrzepy blokujące zastawki żylne. Stopniowo pojawiają się pajączki, które z czasem przekształcają się w siateczkę żył. W ten sposób rozwijają się żylaki.

 • Hemoroidy

Blokowanie naczyń krwionośnych w odbytnicy powoduje stan zapalny guzków krwawniczych. A złogi w naczyniach krwionośnych mogą rozerwać odbytnicę.

 • Osteochondroza

Kiepskie krążenie w chrząstkach. Chrząstki sztywnieją i ścierają się, a przy tym nie mają czasu na regenerację, nie odbudowują się, lecz wysychają, tracą właściwości nawilżające. Sole nie są wypłukiwane i się gromadzą.

7 ukrytych objawów:

 • Obrzęk

Zatkane naczynia nie pompują płynów. Wieczorem stopy są opuchnięte, a skarpetki pozostawiają głębokie ślady odciśnięte na kostkach. Opuchnięta twarz, worki pod oczami. Nie możesz zdjąć pierścionków z palców. Wzdęty brzuch wskazuje na obrzęk narządów wewnętrznych.

 • Szum w uszach

Od cichego dźwięku do głośnego krzyku, który nie pozwala na niczym się skupić. Jest to wynik podwyższonego ciśnienia w naczyniach krwionośnych mózgu, które uciskają błonę bębenkową.

 • Zawroty głowy

Uczucie podobne do stanu upojenia alkoholowego, nagłe ataki zawrotów głowy sugerują, że układ przedsionkowy nie otrzymuje wystarczającej ilości krwi. Ofiara często to doświadcza.

 • Bezsenność

Odczuwasz senność i brak energii, ale nie możesz zasnąć przed północą? Wynika to ze słabego dopływu krwi do przysadki mózgowej. Przestaje produkować melatoninę, hormon snu.

 • Zmęczenie

Czujesz, że brakuje ci sił, nie masz na nic ochoty, chcesz tylko leżeć w łóżku i jeść. Dzieje się tak, gdy organizm przechodzi w tryb oszczędzania energii. Zablokowane naczynia krwionośne nie dostarczają narządom niezbędnych składników odżywczych, a organizm minimalizuje swoją aktywność, by nie doszło do zgonu.

 • Zaburzenia wzroku

Mroczki przed oczami, plamy, rozmazany obraz – to objawy zaburzenia naczyń krwionośnych oka.

 • Ból stawów

Ból stawów podczas zmiany pogody. Kiedy się budzimy, czujemy się sparaliżowani, niepełnosprawni i bolą nas kości. Odrętwienie jest stosunkowo długie. Wynika to z utraty właściwości ochronnych mazi stawowej.

Czy masz któryś z tych objawów? Twoje ciało sygnalizuje Ci, że naczynia krwionośne potrzebują oczyszczenia.

Najczęściej ludzie mają jednocześnie kilka objawów w różnych kombinacjach. A czasem wszystkie na raz

Większość próbuje rozwiązywać każdy problem oddzielnie. Biorą tabletki na nadciśnienie, stosują maści na żylaki, hemoroidy, żele na osteochondrozę. I oczywiście środki przeciwbólowe, przeciwbólowe, przeciwbólowe…

Z reguły jest to ciągła strata pieniędzy. Ponieważ przyczyną wszystkich problemów jest zablokowanie naczyń krwionośnych. Ważne jest, aby zrozumieć, że regenerację organizmu najlepiej rozpocząć od oczyszczenia naczyń krwionośnych.

Jak oczyścić naczynia krwionośne z cholesterolu, zakrzepów i innych złogów?

– Wyobraźmy sobie Panią, niejaką Irenę Szumską z Katowic. Ma 57 lat, mężatka, ma nadwagę, nadciśnienie i żylaki. Przy zmianach pogody reaguje lepiej niż barometr: pojawiają się bóle stawów, osłabienie, ospałość i migreny.

Jak możemy jej pomóc? Jak może oczyścić żyły, jeśli nie chce konsultować się z lekarzem i usłyszeć bezużytecznych rad, takich jak: „schudnąć”, „ćwiczyć”, „zdrowo się odżywiać”, „to już taki wiek” itp.?

Większość środków nie pomaga, tylko powoduje uzależnienie.

Irena Szumską z wnuczką

– Tak, specjaliści często nie zauważają, że wszystkie te problemy mają tylko jeden powód. Dlatego w pełni rozumiem niechęć do kontaktu z nimi. Jednak Pani Irena świetnie poradzi sobie samodzielnie.

Mogę wskazać tylko jeden ze skutecznych produktów, który pomaga oczyścić naczynia krwionośne – to Cardiotensive. Cardiotensive może przedłużyć życie o 11-17 lat, napełniając je energią i lekkością, a nie cierpieniem i utratą witalności.

Bezpieczny jak herbata ziołowa. A pod względem skuteczności ustępuje tylko chirurgicznemu czyszczeniu naczyń krwionośnych za pomocą stentu. Ale w przeciwieństwie do operacji nie powoduje powikłań ani skutków ubocznych. Stosowanie Cardiotensive pomaga oczyścić naczynia krwionośne. Od dużych tętnic po małe i kruche naczynia włosowate.

Składniki ziołowe Cardiotensive wspomagają eliminację cholesterolu z naczyń krwionośnych; Zakrzepów krwi przyczepionych do ścian naczyń krwionośnych; złogów wapnia i innych pierwiastków. Wszystkiego, co zakłóca swobodny przepływ krwi.

Cardiotensive pomaga usunąć wszystkie zanieczyszczenia, które gromadziły się w naczyniach krwionośnych przez lata i są toksyczne dla organizmu.

W 1,5 miesiąca Cardiotensive rozpuszcza i usuwa 4 kg blaszek cholesterolowych. Rozpuszcza 900 gramów – 1 kg masy zakrzepowej i zmywa 350-400 gramów złogów soli.

Wraz z nimi znikają bóle głowy i szumy uszne. Mózg, który jest odżywiany przez czyste naczynia krwionośne, działa z prędkością superkomputera. Myśli są jasne i pozytywne.

Doznania stają się intensywniejsze, teraz możesz słyszeć dźwięki, których wcześniej nie docierały do ciebie. Poprawia ci się słuch i teraz jesteś w stanie słychać cichą rozmowę, która toczy się w sąsiednim pokoju.

Węch staje się bardziej wyrafinowany.  Znika zatkany nos i niektóre rodzaje alergii. Oskrzela zapewniają głębszy i bardziej regularny oddech. Świeże powietrze, które wypełnia płuca, rozprzestrzeniania się po organizmie przyjemnymi falami, wywołując uczucie delikatnej euforii.

Smak staje się coraz bogatszy. Zwykłe potrawy wywołują niezwykle przyjemne doznania smakowe. Jesz mniej, a uczucie sytości pojawia się szybciej. Znika apetyt na słodycze i tłuste potrawy.

Stawy śpiewają „dziękuję”, bo już nie bolą. Nie słychać już trzasków, a dzięki przywróceniu odpowiedniego poziomu mazi stawowej, ruchy stają się płynniejsze. To jak zmiana oleju w samochodzie: wymiana czarnego płynu z kawałkami metalu na świeży, czysty olej, który zapewnia idealny poślizg.

– Imponujące. Mówiąc szczerze, nigdy nie słyszałem o Cardiotensive. Mam jedynie ogólnikową wiedzę na temat nutraceutyków. W Japonii i Izraelu są oficjalnie uznawane za najlepszą metodę na nadciśnienie. Jednakże w Polsce do produktów tych nadal podchodzi się z dużą dozą sceptycyzmu.

– Pani Irena prawdopodobnie wypróbowała setki różnych suplementów diety i innych środków zaradczych, a potem postanowiła nie wydawać więcej pieniędzy na rozczarowujące „cudowne” środki.

Pozwólcie opowiedzieć ciekawą historię o braku zaufania.

W 1928 r. odkryto pierwszy antybiotyk – penicylinę. Była w stanie pomóc pozbyć się czerwonki i tyfusu, które pochłaniały w tamtych czasach wiele żyć.

Jednak większość z nich nie wierzyła, że ​​nowy lek może im pomóc, ponieważ już 1000 razy byli rozczarowani w swoich próbach wyleczenia. Ci, którzy nie bali się próbować 1001 raz, zostali wyleczeni. Ci, którzy zrezygnowali ze słowami „Kolejne bezużyteczne cudowne lekarstwo”, spotkała śmierć, choć ocalenie mieli tuż pod nosem.

Nasze wątpliwości to prawdziwi zdrajcy, przez których tracimy wiele możliwości w obawie przed próbą zrobienia przynajmniej czegoś.

Kiedyś penicylina pokonała poważne choroby: czerwonkę, tyfus, dżumę płucną. Teraz Cardiotensive ma wszelkie szanse na wykorzenienie chorób naczyniowych. Japonia, Kanada, Korea, Szwajcaria i Izrael już stawiają pierwsze kroki – zaaprobowały oczyszczanie naczyń krwionośnych tym środkiem.

W Polsce Cardiotensive jest oficjalnie przepisywany w jednym miejscu – w prywatnym centrum medycznym w stolicy. Zwracać się tam mogą tylko osoby bardzo zamożne. Przepisują im terapie zgodnie z izraelskimi protokołami, a nie według naszych metod. Dlatego ludzie cieszą się wynikami, a nie niekończącym się procesem pozbycia się swego problemu.

Nasi specjaliści proponują reszcie obywateli stosować mniej skuteczne środki.

– Zgadzam się, zwątpienie to nasz największy wróg, dlatego nie boję się próbować nowych rzeczy.

Gdy tylko produkt dostanie się do organizmu, zaczyna działać jak naturalne laboratorium.

Ekstrakty roślinne w składzie Cardiotensive pomagają „rozsadzać” złogi cholesterolu w naczyniach krwionośnych, zapewniając tym samym swobodne krążenie krwi.

Po dostaniu się do organizmu produkt zaczyna działać jak naturalne laboratorium.

Dlatego Cardiotensive jest tak skuteczny – bierzesz żywe ekstrakty. Podczas gdy inne środki nie dają takiego efektu.

Działanie Cardiotensive zapewnia natychmiastową absorpcję żywych cząsteczek. Starannie dobrane ekstrakty są łatwo wchłaniane przez ściany przełyku. Dzięki temu Cardiotensive nie powoduje zgagi, goryczy w ustach, odbijania, nie podrażnia jelit i chroni żołądek. Nawet osoby cierpiące na wrzody mogą śmiało stosować Cardiotensive.

Usuwa “osady”

Cardiotensive pomaga oczyścić organizm z cholesterolu. Składniki produktu pomagają rozbić cząsteczki cholesterolu przylegające do ścian naczyń krwionośnych. Kanał zostaje uwolniony dla swobodnego krążenia krwi. Organy są w stanie otrzymać wymaganą ilość krwi. Chrząstka ożywa, nasycona wilgocią i tlenem, aktywuje mechanizm regeneracji. Przywraca się elastyczność. W szyi, plecach i stawach znika strzelenie. Nie będziesz już odczuwać bólu w kolanach i palcach na zmianę pogody.

Cardiotensive to skarbnica ekstraktów ziołowych, które współdziałają w utrzymaniu czystości i elastyczności naczyń krwionośnych.

Znikają obrzęki. Nawet po całym dniu spędzonym na nogach – nogi nie puchną.

Dopływ krwi do skóry zostaje przywrócony – sieć naczyń krwionośnych i gwiazdki znikają. Żylaki stopniowo się zmniejszają, hemoroidy wysychają.

Więcej energii

W grę wchodzi ekstrakt z Hawthorn flowers and leaves . Wychwytuje „odłączone” cząsteczki cholesterolu i po połączeniu z nimi przekształca się w użyteczne lipoproteiny o dużej gęstości, które biorą udział w rozpadzie tłuszczów.

Cardiotensive upieka dwie pieczenie przy jednym ogniu – pomaga usunąć cholesterol z naczyń krwionośnych i stymulować prawidłowe spalanie tłuszczu. Dlatego czujesz potężny przypływ sił, chcesz się poruszać, oczy ci się błyszczą, masz uczucie i chęć podboju gór.

Łagodzi skurcze

Garlic łagodzi skurcze naczyniowe. To jest „waleriana” dla naczyń krwionośnych. Łagodzi i rozluźnia naczynia krwionośne zwężone w wyniku braku przepływu krwi. Ciśnienie krwi powraca do normy płynnie i bezpiecznie. Ból głowy i szumy uszne ustępują, płuca i oskrzela pracują płynnie i łatwo. Nigdy więcej uczucia duszności.

Poprawia pracę serca

Concentrates of: radish, apple, black currant, sweet potato, cherry trafia do naczyń krwionośnych w celu poszukiwania skrzepów krwi. Pomaga rozpuścić skrzepy krwi, zakrzepicę, a nawet drobne tętniaki. Zmywa osady wapnia w naczyniach, które powstały po zażyciu różnych środków.

Serce zaczyna pracować swobodnie. Bicie serca staje się coraz równiejsze. Arytmia i tachykardia nie będą Ci już przeszkadzać. Nagłe mrowienie w klatce piersiowej spowodowane przekrwieniem serca nie powraca, będziesz mógł zapomnieć o tym na zawsze.

Ryzyko zawału serca spada do zera.

Poprawia naczynia krwionośne

Olive leaves łata ściany naczyń krwionośnych. Na mikrouszkodzeniach, w miejscach możliwych pęknięć naczyń, molekuły tego składnika “przyklejają się” niczym plaster. Mózg jest chroniony przed udarem. Jego komórki otrzymują pokarm i tlen, powstaje przyjemne uczucie lekkości w głowie.

Efekt motyla

Cardiotensive jest niczym trzepot skrzydeł motyla powodujący reakcję łańcuchową zapierających dech w piersiach zmian. Zaczynając od oczyszczenia nieczystości nagromadzonych przez dekady w naczyniach, krok po kroku, Cardiotensive uruchamia reakcję łańcuchową oczyszczającą organizm.

1 miesiąc stosowania Cardiotensive to jak ponowne narodziny

Łatwe przebudzenie

Budzisz się rano i z łatwością wstajesz z łóżka – nie musisz zmuszać się do wstania, przeciągając i pocierając swe sztywne nogi, chrzęszcząc plecami i szyją.

Rano ciało pełne jest energii i siły, ponieważ naczynia są całkowicie oczyszczone i w trakcie nocy wszystkie organy odpowiednio się odżywiły i wypoczęły. Żadna część ciała nie była pozbawiona dopływu krwi, nabierając moc na nowy dzień.

Pyszne śniadanie

Na śniadanie jesz kanapkę z grubą warstwą masła i czerwonym, chrupiącym boczkiem – a wątroba i żołądek sobie z nimi radzą. Koniec gorzkiego odbijania, bólu brzucha. Cardiotensive oczyścił naczynia odżywiające żołądek, teraz strawi nawet gwóźdź.

Bohaterska moc

Gdy opuszczasz dom, już nie musisz się martwić o nogach – chodzenie nie jest obciążeniem, możesz chodzić co najmniej cały dzień, a Twoje nogi nie męczą się i nie puchną. Sandały, buty, skarpety nie wrzynają się w spuchnięte nogi, jak sznurek w kiełbasę.

Absolutny spokój

Jesteś absolutnie spokojny i zrelaksowany. Już nie ma ciągłego bólu pożerającego Twoją świadomość, nie pozwalającego się skupić na niczym innym. Gdy nic nie boli, znajome rzeczy, dźwięki i zapachy grają z nowymi, dawno zapomnianymi kolorami.

Energia godna pozazdroszczenia

Nawet po ciężkim dniu w pracy wracasz do domu z czystym, lekkim umysłem. Mózg pracuje jak zegarek szwajcarski, wcale nie czujesz się zmęczony.

Dobry sen

A teraz, leżąc w łóżku, szybko i przyjemnie zapadasz w sen. Minęły już dni, kiedy wierciłeś się w łóżku o północy, czasem odwracając poduszkę, a sen nie przychodził. Teraz wszystko jest proste – Ty decydujesz, kiedy zasnąć, a organizm posłusznie wykonuje Twe polecenie.

Cardiotensive cena – deficyt i program preferencyjny

– Cardiotensive, o ile nam wiadomo, zniknął z większości prywatnych aptek? Czemu?

– Niestety tak. Od początku tego roku Cardiotensive nie jest już dostępny w aptekach prywatnych.

Przyczyną jest chciwość wielu sieci, które zażądały od producenta zapłaty im ogromnej prowizji za każde sprzedane opakowanie Cardiotensive ! Napędzając i tak dużą marżę na cenę producenta (koszt Cardiotensive w niektórych prywatnych aptekach w Warszawie osiągnął tysiąc złotych), aptekarze chcieli nałożyć dodatkową opłatę.

Przedstawiciele aptek usprawiedliwiają – twierdzą, że taka dodatkowa opłata pozwala im przetrwać.  W końcu Cardiotensive to środek, które kupuje się 1 raz na kilka lat.  Ponadto po oczyszczeniu naczyń Cardiotensive osoba może rzadziej napotykać zwiększone ciśnienie, zawroty głowy i inne objawy upośledzonego krążenia. Ludzie mogą zmniejszyć ilość środków na ciśnienie, mogą pozbyć się bólu stawów bez użycia maści i żeli. Cardiotensive pomaga zmniejszyć ilość środków stosowanych do normalizacji poziomu cukru i eliminacji zakaźnych zmian w drogach oddechowych. A to prowadzi do strat dla aptek. Dlatego wymagają ustawienia jak najwyższej ceny Cardiotensive.

W rezultacie producent Cardiotensive rozwiązał umowy ze wszystkimi aptekami i przeszedł na sprzedaż przez Internet. Zasadniczo tak jest prawidłowo. Zastanówcie się: nie trzeba płacić czynszu za wynajem punktu handlowego, łapówki dla aptek nie są konieczne, by się tam dostać. Dlatego Cardiotensive jest teraz znacznie tańszy niż wtedy, gdy był sprzedawany przez pośredników.

Cardiotensive opinie

Jan S.

Kupiłem 2 miesięczną kurację za prawie 700 złotych. Było to w zeszłym roku, kiedy Cardiotensive jeszcze był dostępny w prywatnych aptekach. Szczerze mówiąc, nie żałuję! Nawet jeśli był drogi, to w tym samym roku tyle samo zaoszczędziłem na innych środkach. I czuję się dobrze, także pieniądze nie mają tu znaczenia. W wieku 52 lat czułem się jak staruszek. Zawsze miałem pod ręką tabletki i nie sądziłem, że dożyję do emerytury. Czułem, że głowa mi pęka i często myślałem, że lepiej by było, gdybym umarł… Ale ten środek sprawił, że w ciągu 2 miesięcy zapomniałem o nadciśnieniu, czuję się jak młody i zdrowy MĘŻCZYZNA (mam nadzieję, że wiecie, co mam na myśli)! Dlatego warto kupić ten środek nawet w zwykłej cenie, nie pożałujecie! Czuję, że w niedalekiej przyszłości Cardiotensive zostanie zakazany w Polsce, bo pozbawił zysku zbyt wiele firm.

Katarzyna B.

Cardiotensive to NAJLEPSZY ŚRODEK. Najpierw brałam różne znane środki. Brałam je od czasu do czasu, kiedy ciśnienie mi skakało i bolało mnie w klatce piersiowej. Wszystkie środki nie dały efektu. Wtedy mój znajomy polecił mi Cardiotensive. Cardiotensive pomógł mi niemal od razu, ciśnienie krwi spadło po krótkim czasie, ale dalej go stosowałam. W ciągu miesiąca zapomniałam o nadciśnieniu. Zapomniałam o żylakach, które prześladowały mnie od 10 lat! A nawet kobiecy problem też ustąpił. Czuję się wspaniale, jak w młodości!

Jagoda C.

Dziękuję! Udało mi się zamówić ze zniżką. Spróbuję.

Aneta

Zaryzykowałam i nie żałuję. Jeśli pojawią się problemy z naczyniami, polecam. Podczas stosowania Cardiotensive nie doświadczyłam skutków ubocznych. Jestem zadowolona z wyniku. Dostałam ze zniżką 50%! Serdecznie polecam!

Grażyna

Jestem bardzo wdzięczna za informacje o tym produkcie. Od dawna szukam czegoś takiego. Czekam z niecierpliwością na paczkę! Mam nadzieję, że mi pomoże! Dziękuję!

Agata

Ostatnio moja mama czuła, że drętwieją jej palce, a specjalista polecił jej oczyścić naczynia. Przepisał „statyny”, ale wyczytałam, że mogą powodować raka, więc nie chciałam ryzykować. Przypadkiem dowiedziałam się o Cardiotensive. Kupiłam kilka opakowań Cardiotensive i zapłaciłam gdzieś około 900 zł. Na wynik nie trzeba było długo czekać, po kilku dniach polepszył się nie tylko ogólny stan zdrowia, ale także skóra twarzy, włosy, paznokcie, w drugim tygodniu zniknęło uczucie mrowienia w palcach. Półtora miesiąc później odrętwienie całkowicie zniknęło, a ciśnienie krwi wróciło do normy. Czuje się świetnie, ma więcej energii, poprawiła jej się pamięć i stawy już jej nie bolą, nawet gdy pogoda jest brzydka. Ten środek jest cudowny, gorąco polecam!

Iwona K.

Kupiłam Cardiotensive na normalizację ciśnienia, bo codziennie wieczorem bolała mnie głowa, nawet środki przeciwbólowe nie pomagały. Później dowiedziałam się, że źródłem bólu było nadciśnienie. Jednak nie o to chodzi. Koleżanka poleciła mi Cardiotensive i udało mi się kupić go ze zniżką, jestem bardzo zadowolona. Po 2 miesiącach stałam się inną osobą! Wtedy uświadomiłam sobie, że przedtem, zanim oczyściłam żyły, to właściwie nie było życie! Nie cierpię na migreny, żylaki zniknęły, a co najważniejsze – SCHUDŁAM 10 KG! Od 94 kg do 84! Oto co znaczy normalizacja krążenia krwi. Zdecydowanie polecam wszystkim Cardiotensive!

Lucyna

Dziękuje za komentarz! Przez ponad rok drętwiały mi ręce. Dzięki Waszym opiniom wypróbuję ten Cardiotensive. Chcę oczyścić naczynia! Akurat szukałam naturalny produkt. Dziękuję!

Ewelina

Dzięki za artykuł! Znalazłam go we właściwym czasie. Ostatnio zbadałam cholesterol i specjalista przepisał mi statyny. Zanim je zastosuję, wypróbuję Cardiotensive, mam większe zaufanie do jego naturalnego składu.

Irena

Słyszałam o tej metodzie oczyszczenia naczyń krwionośnych już dawno, ale nie próbowałam… Skoro jest promocja, to chyba czas to zrobić :)

Katarzyna

Zaryzykowałam i nie żałuję. Jeśli macie problemy z naczyniami krwionośnymi, to polecam. Nie doświadczyłam skutków ubocznych, a wyniki są świetne.

Magda

Ja mam wysoki cholesterol, specjalista przepisał mi jakiś środek. Nie mogłam go brać nawet przez tydzień, bo wszystkie moje węzły chłonne napuchły, szczególnie na szyi, nie mogłam obracać głowy. Ponadto pogorszył mi się wzrok. Specjalista powiedział, że to są normalne skutki uboczne. Przepisał inny środek, ale boję się teraz go stosować. Teraz myślę o wypróbowaniu Cardiotensive, przecież jego naturalny skład wyklucza pojawienie się skutków ubocznych?

Mirosław

Cardiotensive to najlepszy sposób na pozbycie się cholesterolu! Nie miałem skutków ubocznych, bo jest to całkowicie naturalny produkt. Chyba że jakaś alergia może wystąpić i to bardzo rzadko.

Bartłomiej

Najlepszy środek na cholesterol to DIETA!

Renata

Dieta zapobiega gromadzeniu się cholesterolu, ale nie ma wpływu na starsze jego warstwy. Wierzcie mi, stosowałam wiele diet.

Jolanta

Całkowity cholesterol wynosił 6,8, bardzo dużo jak dla mnie. Miałam ciągłe zawroty głowy, wysokie ciśnienie i ogólne złe samopoczucie. W ciągu 2 miesięcy udało mi się obniżyć poziom do 3,4. A co najważniejsze moje samopoczucie się poprawiło! Jest to tak oczywiste, że nie potrzebuję już nawet żadnych badań. Uświadomiłam sobie, co znaczy, gdy krew nie jest już „zabrudzona”, gdy mózg pracuje doskonale :) Zauważam pozytywne zmiany w moim życiu.

Agnieszka

Dziękuję za informację! Chcę spróbować, mam dość nadciśnienia…

Jagoda

Potwierdzam każde słowo! Cardiotensive to doskonały środek, jeden z najtańszych i najskuteczniejszych! Jego działanie jest 10 razy dłuższe niż środków syntetycznych i nie powoduje skutków ubocznych.