Alfa Power Polska, co to jest, cena, komentarze – od grubasa do mięśniaka przez 2 miesiące

By | December 12, 2022

Tabl of Content

Bez diety, sportu i niebezpiecznych tabletek.

Znaleziono sposób na przekształcenie tłuszczu w czyste mięśnie. Nadaje się tylko dla mężczyzn

Nie wstydź się, że jesteś gruby. Wstydź się, że nie doświadczyłeś tego sposobu.

Nazywam się Paweł Lewandowski i w pewnym momencie moja waga osiągnęła 137 kilogramów. Lekarze kazali mi natychmiast schudnąć, inaczej mogłem umrzeć. Wyobraźcie sobie, że słyszysz to w wieku 32 lat… Po spędzeniu wielu miesięcy na studiowaniu dietetyki i medycyny sportowej, znalazłem sposób, aby zamienić mój tłuszcz w mięśnie. I w ciągu zaledwie 2 miesiący przekształciłem się z grubego niezdarnego grubasa w sportowca, nie ćwicząc ani jednego dnia.

Od razu powiem, że pomógł mi w tym suplement diety ALFA POWER. Jeśli znajdziesz jakiś inny produkt o podobnym składzie, to też się sprawdzi, choć ja zdecydowanie nie widziałem czegoś takiego na rynku. Jest to kompleks witaminowy, który syntetyzuje białko z tkanki tłuszczowej. A jak wiadomo, mięśnie składają się z białka.

Opowiem swoją historię, abyście nie popełnili moich błędów. Ale obiecuję: jeśli przeczytasz ją do końca, zmienisz swoje życie raz na zawsze. Tłuszcz nigdy nie wróci – wyobraź sobie tylko, jak bardzo będą Cię podziwiać.

Moja historia: droga od grubasa do apolla bez wysiłku

Nie zawsze byłem taki gruby. Ale kiedy zacząłem żyć na własną rękę, przestałem pilnować jedzenie. Wszystko to, plus siedzący tryb życia, doprowadziło do tego, że w ciągu zaledwie trzech lat stałem się grubasem, który nie może nawet wstać z krzesła bez zadyszki.

Z powodu nadwagi ciągle się pociłem, moja twarz była wiecznie spuchnięta i pojawiła się kobieca pierś. To wcale nie żart – moje piersi były większe niż mojej dziewczyny. Miałem jeszcze wtedy dziewczynę…

Czarna smuga w moim życiu zaczęła się od odwrócenia się ode mnie przyjaciół. Wstydziłem się wychodzić z nimi na spotkania, ponieważ jeśli jechaliśmy do kawiarni – znosiłem upokorzenia z powodu ich żartów na temat mojej wagi. A potem dziewczyna mnie rzuciła i zostałem całkowicie sam. Tylko ja i moje dodatkowe kilogramy.

Zawsze myślałem, że utrata wagi jest trudna. Uwierzcie mi, próbowałem różnych rzeczy: próbowałem diety (która spowodowała zapalenie żołądka), dużo spacerowałem, chodziłem na basen i próbowałem mnóstwo niezrozumiałych dodatków chemicznych.

Ale to wszystko było błędem – wystarczyło tylko zrozumieć, czym są komórki tłuszczowe i jak działają. Pomogły mi w tym publikacje dietetyka sportowego Davida Glanzmanna, który za swoje odkrycie został laureatem Międzynarodowej Nagrody Medycznej im. Gardnera. Za swoje odkrycie otrzymał międzynarodową nagrodę medyczną Gardnera.

Jego odkryciem było to, że mięśnie mogą rosnąć kosztem tłuszczu podskórnego. Aby nauczyć ciało pracy w tym trybie, wystarczy wziąć suplement diety Alfa Power. Zanim jednak pospiesznie zamówisz – powiem Ci, jak to działa. Powinieneś zrozumieć, jak bardzo jest skuteczny i dlaczego nie ma i nie może być w nim nic niebezpiecznego dla zdrowia.

Fizjologia tłuszczu podskórnego i jak się go pozbyć. Co to jest Alfa Power, efekty

Długo szukałem odpowiedzi na to pytanie, dopóki światowej sławy dietetyk nie ujawnił prostego sekretu: liczba komórek tłuszczowych u ludzi się nie zmienia. Po prostu zwiększają objętość. To samo dotyczy mięśni – sportowcy mają ich tyle samo, co każda inna osoba. Ale są znacznie bardziej obszerne. Okazało się, że istnieje sposób na przekształcenie tłuszczu w masę mięśniową, a do tego nie trzeba nawet ćwiczyć na siłowni. W naszym organizmie jest za to odpowiedzialny proces ketozy.

Gdy jeszcze nie wiesz – ketoza to stan, w którym organizm zaczyna zużywać własny tłuszcz na energię. Jeśli wcześniej, aby rozpocząć proces ketozy, trzeba było długo pościć lub wykonać długi trening na siłowni – dziś wystarczy wziąć suplement diety Alfa Power, który oszukuje organizm, zmuszając go do pozyskiwania energii z własnych rezerw tłuszczu.

Ale tu właśnie zaczyna się magia suplementu. Przecież nie tylko rozkłada tłuszcze – energię uzyskaną z ketozy wykorzystuje do budowy nowych struktur białkowych, czyli mięśni.

Jak rosną mięśnie faktycznie. Alfa Power jak stosować, przeciwwskazania

A teraz najbardziej uderzający fakt: naukowcy udowodnili, że nie trzeba ćwiczyć na siłowni, aby zwiększyć masę mięśniową. Faktem jest, że podczas treningu ciało wydziela specjalną mieszankę hormonów: hormon wzrostu i testosteron. To dzięki nim zwiększa się objętość mięśni.

Nie jest tajemnicą, że niektórzy sportowcy stosują farmakologię: przyjmują hormony, dzięki czemu ich masa mięśniowa rozwija się dziesiątki razy szybciej niż u przeciętnego człowieka. Ale ta syntetyczna (sztuczna) chemia jest bardzo szkodliwa dla zdrowia, więc naukowcy od dawna szukają bezpiecznego naturalnego analogu. I trzy lata temu wreszcie to znaleźli: jeśli w specjalnej proporcji zmieszać ze sobą mikrokrystaliczną celulozę, kreatynę i sole magnezowe kwasów tłuszczowych, organizm zacznie rozszczepiać własny tłuszcz, by produkować z niego testosteron i hormon wzrostu. Na podstawie tej formuły powstał produkt Alfa Power.

Wiesz, co to znaczy? Z jednej strony produkt Alfa Power rozkłada masę tłuszczową na energię. Z drugiej strony wykorzystuje tę samą energię do zwiększenia masy mięśniowej.

Jak zmieniło się moje ciało dzięki Alfa Power

W pierwszych dniach przyjmowania poczułem ogromny przypływ sił i wigoru. Jeśli wcześniej miałem problemy ze wstawaniem rano i musiałem chodzić senny przez cały dzień, to po dodaniu ALFA POWER do mojej diety stałem się zauważalnie bardziej energiczny. Miałem ochotę na spacer, uczucie głodu, jakby całkowicie zniknęło, nastrój był dobry. Nie musiałem już pić kawy, żeby poprawić sobie humor. Znów poczułem smak życia.

Najciekawsze było, gdy wszedłem na wagę – zamiast 137 kilogramów pokazała 129. I to już po zaledwie czterech dniach przyjmowania suplementu! To dało mi motywację do dalszego przyjmowania Alfa Power.

Minus 20 kilogramów w dwa tygodnie! I spójrz tylko – na moim ciele pojawiły się kontury mięśni, które nigdy nie istniały. Tak, tutaj jeszcze nie zostałem strongmanem, ale kurs przyjmowania suplementu jeszcze się nie skończył.

Mój eksperyment zakończyłem dokładnie po 2 miesiącach. Przypominam, że ten wynik osiągnąłem bez treningu na siłowni, diety lub jakiegokolwiek dyskomfortu. Przekształcenie ciała okazało się tak proste, że nawet w to nie wierzę.

Czy jesteś gotowy, aby zobaczyć, co osiągnąłem nic nie robiąc? Tylko 2 miesiące z ALFA POWER, a od grubego frajera stałem się seksownym podrywaczem, na którego patrzą wszystkie dziewczyny:

To zdjęcie zrobiłem prawie rok temu. Od tamtej pory nigdy więcej nie brałem suplementu, ponieważ już osiągnąłem pożądany rezultat. I w tym czasie moja forma wcale się nie pogorszyła – ciało stało się tak sprawne i zdrowe, że mój metabolizm zauważalnie się zwiększył. Nawet jeśli dużo jem – wszystko, co dodatkowe, idzie w energię. Teraz uprawiam sport, ale tylko dla mojej przyjemności.

Wyniki innych osób, które przyjmowały Alfa Power

Nie powiem nic więcej. Pokażę tylko zdjęcia mężczyzn, którzy dodali ALFA POWER do swojej diety i zmienili swoje ciało:

Czy chcesz osiągnąć te same rezultaty? Wtedy powiem, gdzie można kupić Alfa Power i odpowiem na najpopularniejsze pytania moich znajomych.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Czy ten środek jest bezpieczny?

ALFA POWER nawet w teorii nie może być szkodliwy, gdyż zawiera wyłącznie naturalne składniki. Posiada certyfikat suplementu witaminowego (czyli jest odpowiedni dla każdego).

Jak stosować suplement, aby zamienić tłuszcz w mięśnie

Suplement należy przyjmować zgodnie z instrukcją: dwa razy dziennie po jednej tabletce. W sumie jest je 30, więc weź kilka opakowań na raz. Ja osobiście potrzebowałem czterech.

Mięśnie nie znikną po zakończeniu kuracji?

Az izmok csökkenhetnek, de csak kissé. A lényeg az, hogy ha sok izmod van, az anyagcseréd ezzel együtt megnő, így a zsír nem fog visszajönni. De ajánlom, hogy maradj formában – jelenleg hetente egyszer járok edzőterembe, csak úgy a magam örömére. És egy éve nem vesztettem az alakomból.

Muskulatura może się zmniejszyć, ale tylko nieznacznie. Chodzi o to, że kiedy masz dużo mięśni – wraz z nimi wzrośnie metabolizm, więc tłuszcz na pewno nie wróci. Ale tutaj polecam zachować formę – teraz chodzę na siłownię raz w tygodniu, tylko dla zabawy. I przez cały rok moja forma nie pogorszyła się. A jeśli jesteś tak leniwy, że nie chcesz chodzić na siłownię – kurs można bezpiecznie powtarzać raz na sześć miesięcy. To wystarczy, aby utrzymać formę.

Czy siła wzrośnie, gdy pojawią się mięśnie?

Będzie tyle siły, że nawet bez doświadczenia można podnieść sztangę o wadze 100 kilogramów. Jest to prosta fizjologia: wraz ze wzrostem mięśni wzrasta również siła.

A jak suplement wpływa na zdrowie mężczyzn?

ALFA POWER pomaga ciału wytwarzać własny testosteron, dzięki czemu Twoja wytrzymałość seksualna i męska siła tylko wzrosną.

A co z dostawą?

Tutaj wszystko jest tak proste, jak to tylko możliwe – możesz otrzymać paczkę w taki sam sposób, jak odbierasz każdy inny zakup online w sklepie internetowym. Maksymalnie 3 dni, a zamówienie będzie już u Ciebie, bez względu na to, w jakim zakątku naszego kraju się znajdujesz.

Czy to prawda, że suplement zwiększa rozmiar pena?

Ale tutaj Cię rozczaruję – to mit. W końcu męski narząd nie składa się z mięśni, ale z włókien jamistych. Więc rozmiar na pewno nie wzrośnie.

Alfa Power cena skupu, gdzie kupić – jak i gdzie zamówić Alfa Power

A teraz najbardziej uderzający fakt: naukowcy udowodnili, że nie trzeba ćwiczyć na siłowni, aby zwiększyć masę mięśniową. Faktem jest, że podczas treningu ciało wydziela specjalną mieszankę hormonów: hormon wzrostu i testosteron. To dzięki nim zwiększa się objętość mięśni.

Nie jest tajemnicą, że niektórzy sportowcy stosują farmakologię: przyjmują hormony, dzięki czemu ich masa mięśniowa rozwija się dziesiątki razy szybciej niż u przeciętnego człowieka. Ale ta syntetyczna (sztuczna) chemia jest bardzo szkodliwa dla zdrowia, więc naukowcy od dawna szukają bezpiecznego naturalnego analogu. I trzy lata temu wreszcie to znaleźli: jeśli w specjalnej proporcji zmieszać ze sobą mikrokrystaliczną celulozę, kreatynę i sole magnezowe kwasów tłuszczowych, organizm zacznie rozszczepiać własny tłuszcz, by produkować z niego testosteron i hormon wzrostu. Na podstawie tej formuły powstał produkt ALFA POWER.

Na koniec kolejną dobrą wiadomością jest to, że przed wzrostem cen produktów producent rozpoczyna tak zwaną “likwidację magazynu”, więc daje ogromny rabat na pierwsze zamówienie – skorzystaj z niego.

Alfa Power forum – komentarze, opinie

Rigo Csaba

Zaufałem temu produktowi od bardzo dawna, prawdopodobnie od 2017 roku, efekt jest zauważalny od razu, ale jest to naturalnie, później poczułem przypływ siły i było tak łatwo. Paczka dociera w ciągu kilku dni, myślę, że nie jest tak długo, producentowi można zaufać i mogę powiedzieć, że produkt jest naprawdę wysokiej jakości. Polecam !

Simon Balázs

Witam wszystkich! Polecam ALFA POWER każdemu kto chce szybko i jakościowo zbudować mięśnie. Używam go od miesiąca, tłuszcz znika, mięśnie przychodzą.

Elemér Lakatos

Witajcie, a co z skutkami ubocznymi?

Simon Balázs

Cześć, ten produkt nie ma. ALFA POWER jest całkowicie bezpieczny.

Kolompár Jozsef

Używam ALFA POWER regularnie i efekt jest po prostu bombowy! Wszystkim jestem zadowolony. Polecam każdemu!