Toxic OFF Lietuva, kaina, kaip naudoti, skundai – biokompleksas, skirtas pašalinti parazitus iš organizmo

By | October 6, 2023

Tabl of Content

Pavojus yra arčiau nei atrodo

Rizika užsikrėsti dėl nekokybiško maisto vartojimo yra 42 proc.

80% ūkiuose auginamos mėsos ir žuvies yra pavojingų hormonų ir antibiotikų, kurių daugelį uždraudė FDA. Daržovėse ir vaisiuose esantys pesticidai, konservantai, dažikliai – visa tai kaupiasi organizme ir sukuria palankią (PATOGENINĘ) mikroflorą parazitams daugintis. Kas ketvirtas virškinimo trakto ir kepenų vėžio atvejis yra parazitų gyvybinės veiklos pasekmė.

Su augintiniais susijusių infekcijų rizika yra 33 proc.

Naminiai gyvūnai yra pagrindiniai pavojingų parazitų nešiotojai, būtent kaspinuočiai, kurie per dieną pagamina iki 200 000 kiaušinėlių. Infekcijos pasekmės yra įvairios – nuo silpnumo ir galvos skausmo iki paralyžiaus ir vėžio.

Infekcijos rizika kvėpuojant yra 25 proc.

Stokholmo akademijos Kvėpavimo takų medicinos katedros duomenimis, iki 40 metų kiekvienas žmogus įkvepia nuo 2 iki 5 kg patogeninių mikroorganizmų, įskaitant parazitus. Plaučius ir širdį skiepijant kolonijomis, kirminai išprovokuoja tokias nelaimes kaip: kraujagyslių užsikimšimas, insultai, infarktai, venų varikozė, kraujotakos ir kvėpavimo sutrikimai.

Kasmet nuo parazitų visame pasaulyje miršta 3 000 000 žmonių

Netapkite vienu iš jų.

Pradėkite vartoti Toxic OFF kuo greičiau!

Toxic OFF kas yra – rūpinkitės savimi ir savo artimaisiais

Parazitinės infekcijos simptomas:

Silpnumas, apatija, miego ir apetito sutrikimai

Toxic OFF poveikis:

Stiprina žarnyno motoriką ir skatina tulžies nutekėjimą, o tai padeda iš visos žarnyno ertmės pašalinti imobilizuotus parazitus, jų lervas ir kiaušinėlius.

Parazitinės infekcijos simptomas:

Karščiavimas be kitų peršalimo ar gripo simptomų

Toxic OFF poveikis:

Paralyžuoja parazitus. Imobilizuoja juos ir neleidžia prisitvirtinti prie organų ar žarnyno sienelių.

Parazitinės infekcijos simptomas:

Pilvo spazmai, viduriavimas, niežulys išangėje ar lytiniuose organuose, kraujas šlapime

Toxic OFF poveikis:

Stiprina žarnyno motoriką ir skatina tulžies nutekėjimą, o tai padeda iš visos žarnyno ertmės pašalinti imobilizuotus parazitus, jų lervas ir kiaušinėlius.

Parazitinės infekcijos simptomas:

Odos ligos, odos gabalėliai

Toxic OFF poveikis:

Gydo parazitų pažeistus audinius ir žaizdas. Atkuria žarnyno mikroflorą ir gerina imunitetą

Parazitinės infekcijos simptomas:

Sunkus regėjimo pablogėjimas, raumenų skausmas

Toxic OFF poveikis:

Sukuria sveiką šarminę terpę žarnyne, kurioje helmintai negali gyventi ir daugintis. Tai apsaugo nuo pakartotinio užsikrėtimo

Toxic OFF jūsų sprendimas nuo parazitinės infekcijos – salutinis poveikis

Norėdami sukurti Toxic OFF formulę, mokslininkai ištyrė šimtus ingredientų, pasižyminčių galingomis antiparazitinėmis savybėmis. Pasirinktos medžiagos yra unikalios – skirtingai nei jų analogai, Toxic OFF komponentai neleidžia parazitams prisitaikyti ir išgyventi:

 • Pelyno ekstraktas, ciberžolė. Palengvina ir pašalina nemalonius simptomus, lydinčius parazitų invaziją: virškinimo trakto spazmus, pykinimą, viduriavimą, galvos skausmą.
 • Gotu Kola ekstraktas, Amla ekstraktas. Šie ekstraktai slopina parazitų reprodukcinę sistemą ir jų gebėjimą daugintis. Jie taip pat mažina parazitų gebėjimą prisitvirtinti prie audinių ir organų, o tai pagreitina jų pasišalinimą iš organizmo kartu su kiaušinėliais.
 • Salierų ekstraktas. Sukuria sveiką šarminę terpę žarnyne, kurioje parazitai negali gyventi ir daugintis. Tai apsaugo nuo pakartotinio užsikrėtimo.

Parazitai nėra jūsų kūno šeimininkai. Nužudykite juos, kol jie jūsų nunužudė

Nuraminti civilizacijos ir medicinos laimėjimų, gyventojai ėmė nebebijoti parazitozės grėsmės, o tai yra gana neteisinga. Deja, niekas nėra apsaugotas nuo infekcijos, be to, parazitai išmoko prisitaikyti prie daugumos antibiotikų, todėl jų naudojimas antiparazitinėje terapijoje yra nenaudingas.

Aš rekomenduoju Toxic OFF savo klientams. Vaistas turi stiprų priešuždegiminį, antispazminį ir regeneruojantį poveikį.

Šio papildo veiksmais siekiama sukurti nepatogias sąlygas parazitams, kai jie susilpnėja, praranda susidomėjimą dauginimu ir lengvai pašalinami iš organizmo. Be to, produkto komponentai atkuria žarnyno darbą: jo mikroflorą ir peristaltiką, todėl nebereikia papildomų vaistų.

Be to, aš rekomenduoju Toxic OFF prevencijai, visiems, kurie dažnai susiduria su gyvūnais, taip pat tiems, kurie dažnai valgo mėsą su krauju, žalią žuvį, daržoves ir saldumynus.

Ernestas Lingevičius, Parazitologijos, infektologijos srities ekspertas

Naudojimo būdas: Toxic OFF instrukcija, vartojimas

Antiparazitinė terapija: 1 kapsulė per dieną po valgio.

Audrius, 39 m.

Remdamasis savo patirtimi ir žiniomis, kurias įgijau gydant parazitinę infekciją, noriu pažymėti, kad Toxic OFF yra bene vienintelis vaistas, slopinantis ne tik parazitų, bet ir jų kiaušinėlių bei lervų gyvybinę veiklą! Tai labai svarbu, nes 3 savaites gydžiausi kitomis tabletėmis, o rezultato nebuvo. Parazitai mirė, bet kiaušinėliai liko, tai pasirodė užburtas ratas.

Rūta, 42 m.

Niekada nemaniau, kad susidursiu su parazitais, tiksliau – helmintais. Kažkodėl maniau, kad tai daugiau vaikiška liga, kol netyčia nepastebėjau kažkokio judesio išmatose. Atsiprašau už smulkmenas. Tyrimai parodė askarides. Šeimos gydytojos patarimu išgėriau tabletes, bet jos nepadėjo. Nemalonūs simptomai ir toliau kankino: pykinimas, viduriavimas ir pilvo skausmas. Kai atsirado skausmai kepenų srityje, supratau, kad reikia kažką keisti. Skaičiau apie Toxic OFF internete. Antrą dieną pradėjo lįsti kirminai, atsiprašau už smulkmenas. Tuo pačiu metu visi simptomai išnyko. Suvartojau vieną kursą ir dar kartą patikrinau – buvau švari. Rekomenduoju

Viktorija, 27 m.

Prieš šešis mėnesius mano oda ir akių baltymai tapo geltoni. Pagalvojau, kad kažkoks vitaminų trūkumas, pasitariau su mitybos specialiste. Jai rekomendavus, aš užsisakiau krūvą įvairių vitaminų gyvybiniams trūkumams užpildyti. Praėjo mėnuo, bet problema neišnyko, be to, numečiau 6 kg. Mitybos specialistė sakė, kad viskas gerai ir tai buvo gera organizmo reakcija. Patikėjau… Tada pas mane atėjo mama ir iškart nutempė pas gydytoją. Mano kepenys pasirodė apgailėtinos būklės dėl parazitų. Jie tiesiog apnuodijo mano kūną savo atliekomis. Gerai tik tai, kad vitaminai tikrai padėjo palaikyti organizmą, bet jei nebūčiau laiku nuėjusi pas gydytoją ir pradėjusi vartoti ToxicOFF, nežinau, kas būtų buvę. Po mėnesio viskas grįžo į savo vėžes – oda grįžo į natūralų atspalvį. Jaučiuosi puikiai. Vienintelis dalykas yra tai, kad šį produktą galima nusipirkti tik internetu, o tai yra šiek tiek nepatogu, kai reikia skubiai pradėti gydymą. Bet pristatymas truko tik 2 dienas. Pabaigiau 2 kursus, o tada nuėjau į svetainę, kad užsisakyčiau kitą paketą, kurį įdėčiau į pirmosios pagalbos vaistinėlę.

Loreta, 37 m.

Sveiki! Norėčiau palikti atsiliepimą apie Toxic OFF. Prieš kurį laiką mano vyras pradėjo skųstis bambos skausmu. Iš pradžių net juokiausi, nes nebuvau girdėjusi, kad kam nors skaudėtų bambą. Tada jis pradėjo skųstis viduriavimu, vidurių užkietėjimu ir apetito stoka. Buvom pas gydytoja, jis sake, kad tai 99% helminto invazijos. Nemėgstu antibiotikų (apie jų pavojų galite pasiskaityti patys), todėl naršiau internete ir radau Toxic OFF. Pirmas dalykas, kuris mane patraukė, buvo natūrali produkto sudėtis. Neklydau. Mano vyras jau pirmąją dieną pasijuto geriau. Beje, aš irgi išgėriau kursą, tik profilaktikai. Gydytojas pasakė, kad greičiausiai užsikrėtėme nuo kaimyno labradoro.

Kaip užsisakyti Toxic OFF

 • Palikite užklausą mūsų svetainėje
 • Palaukite administratoriaus skambučio, kad paaiškintų detales
 • Apmokėkite už užsakymą jums patogiu būdu

Parazitai neturės galimybių Toxic OFF – kiek kainuoja, kur galima isigyti, kur nusipirkti, kur pirkti, uzsisakyti

 • Pašalina toksinus
 • Naikina parazitus, jų lervas ir kiaušinėlius
 • Mažina uždegimą
 • Gydo pažeistus audinius
 • Atkuria virškinamojo trakto mikroflorą
 • Sudaro apsauginį barjerą nuo pakartotinio užsikrėtimo

-50%

Gatvinis katinas parsinešė namo su savimi kirminų. Ką turėtų daryti savininkai ir jų artimieji?

Sveiki visi! Tai vėl aš, Jeronimas Simonaitis. Rekomenduoju šį įrašą visiems, kurie turi augintinių.

Prieš pusę metų grįžęs namo iš darbo pamačiau šįą mielą pūkuotą būtybę.

Akivaizdu, kad tai buvo benamis katinas: su išklota, nupjauta uodega. Spėju, kad ją užšaldė arba pametė kovodamas su šunimis.

Mes su žmona nusprendėme parsinešti jį namo. Maitinome, plovėme ir šukavome, pavadinome Alfredu ir įsimylėjome jį iš pirmo žvilgsnio. Jam prireikė vos savaitės, kad pavirstų gerai maitinamu ir patenkintu katinu, kuris retai būna išdykęs ir kuris gaudo žaislines peles ir mėgsta gulėti ant kelių…

Bet mes nenukirminome Alfredo. Tiesą sakant, mes net nežinojome, kad turėjome tai padaryti. Manėme, kad užtenka jį nuplauti šampūnu. Labai apgailestavome dėl savo sprendimo!

Mano žmona susirgo pirmoji. Ji staiga pastebėjo keistas raudonas apnašas ant savo kūno: pirmiausia ant rankos, tada ant nugaros ir pilvo. Ji niekada anksčiau neturėjo alergijos. Bet bet kokiu atveju žmona nustojo valgyti vaisius ir saldumynus. O kas, jei priežastis yra juose?

Dietos nepadėjo, apnašos nedingo. Priešingai, jos padidėjo, o jai ant lūpų atsirado pūslelinės, kurios neužgijo. Be to, ji keistai reagavo į maistą. Ji visada buvo alkana! Jei rimtai, aš niekada nemačiau 50 kilogramų sveriančios merginos, kuri vienu prisėdimu galėtų suvalgyti kiaulės koją ir po 10 minučių paprašyti daugiau…

Labai greitai buvau pasmerktas patirti tą patį. Skirtumas tik tas, kad turėjau tik 5 apnašas, bet kaip jos niežti! Aš kasiaus rankas, kol jos nukraujavo, ir negalėjau nieko padaryti. Jaučiausi alkanas, bet ne toks alkanas kaip mano žmona. Vietoj to kentėjau nuo vidurių užkietėjimo: negalėjau išsituštinti 3-4 dienas.

Buvome pasiruošę apsilankyti pas gydytoją, kad bent kiek suprastume, kas su mumis vyksta. Tačiau diagnozė buvo nustatyta greitai ir mums nereikėjo išleisti daug pinigų laboratoriniams tyrimams!

Vieną dieną Alfredas nepanaudojo kraiko dėžės ir padarė tai ant grindų. Pradėjau jį valyti ir nuo to, ką ten pamačiau, man stojo plaukai. Buvo daug didžiulių helmintų! Įspėjimas: ši nuotrauka nėra skirta silpnaširdžiams, bet turiu paskelbti TAI čia, kad mano žinutė būtų įtikinamesnė.

„Taigi, dėl to ir kilo visas šurmulys! – Pagalvojau: „Pasirodo, mes su žmona užsikrėtėme helmintais nuo mūsų katino!

Nežinojau, ką daryti, todėl paklausiau mūsų kaimynės patarimo. Ji turi dvi kates ir šunį, turi būti patyrusi.

Kaimynė manęs ramiai išklausė ir pasakė, kad jos šeima neturi problemų su helmintais. Tačiau kai augintiniai buvo maži, dažnai su savimi į namus parsinešdavo helmintų ir ji kelis kartus užsikrėsdavo. Bet tada jai buvo patarta naudoti kažkokį algoritmą. Leiskite pasidalinti ja su jumis.

 • Mėnesius kirminkite savo katę veterinariniais produktais – net jei jūsų augintiniai nėra auginami lauke ir niekada nevaikšto gatvėje. Helmintų kiaušinėlius galite parsinešti namo ant savo batų ir užkrėsti tiek save, tiek savo augintinius.
 • Pirkite žolelių kapsules Toxic OFF ir gerkite juos 2 kartus per metus 10 dienų – net jei neturite helmintų. Tik prevencijos tikslais. Kalbant apie vaistinės antihelmintinius produktus, geriau jų nenaudoti. Jie duoda tokį patį efektą, kaip vienu gurkšniu išgertas viskio butelis: nedaugelio žmonių kepenys gali tai ištverti!
 • Jei matote užsikrėtimo įrodymą (kirmėlių jūsų augintinio išmatose), rekomenduokite Toxic OFF visiems, su kuriais neseniai bendravote: savo draugams, giminaičiams ir kt.

Grįžę namo užsisakėme sau antihelmintinį produktą Alfredui ir Toxic OFF sau. Beje, atkreipkite dėmesį, kad Toxic OFF galima įsigyti tik oficialioje gamintojo interneto svetainėje. Bet tai yra puiku – tai 100% originalaus produkto garantija.

Prekė buvo pristatyta greitai, be vėlavimų. Nedelsdami nukirminome katiną: išgėrėme tabletę ir kitą rytą matėme, kad jo išmatose nėra kirminų. Po 3 mėnesių duosime jam dar vieną tabletę.

Bet man ir mano žmonai tai užtruko ilgiau. Atsikračiau apnašų ant rankų vos per 4 dienas, o kai po 5 dienų nuėjau i tualetą, vos neapalpau iš pasibjaurėjimo.

Kad ir kaip būtų keista, po to jaučiausi geriau. Helmintai palaipsniui paliko mano kūną per kitas 2 dienas. Ir tada niežulys ir alkio priepuoliai išnyko.

Mano žmona taip pat pasveiko: išnyko opos ir odos bėrimas. Jos apetitas pasitaisė ir ji manęs nebešokiruoja didžiulėmis porcijomis.

Mes nebebijome jokių bjaurių dalykų, kuriuos Alfredas gali parsinešti namo su savimi iš gatvės. Su Toxic OFF esame apsaugoti taip gerai, kad su malonumu leidžiame katinui miegoti mūsų lovoje ir net pabučiuojame jį. Beje, jis šiltesnis už vilnonę antklodę!

Nelaukite, kol iš jūsų pradės eiti kirminų kekės. Kirminkite ne tik savo augintinius, bet ir save. Pasirūpinau, kad leisčiau tai padaryti dabar, skaitant šį tekstą. Kaip tinklaraštininkas, su gamintoju susitariau dėl 50 % nuolaidos savo prenumeratoriams. Tie, kurie turi augintinių, tai įvertins. Rūpinimasis augintiniais nėra pigus. Nepraleiskite progos sutaupyti pinigų ir apsaugoti savo šeimą nuo bjaurių parazitų.

Toxic OFF forumas, atsiliepimai apie, komentarai, lietuviškai

Aida

Ar galėtumėte paskelbti jo formulę? Labai tiktų alergiškiems žmonėms.

Faustas

Pelynas, ciberžolė, Gotu Kola, Emblica officinalis, salierai. Tai gana nekenksminga.

Jonas

Tą patį darau jau seniai. Mano katė yra lauko katė, ji grįžta namo tik valgyti ir miegoti. Beje, pas mus irgi miega. Mes nebijome helmintų. Mes naudojame Toxic OFF 1-2 kartus per metus 3 metus ir neužsikrėtėme.

Aleksas

Toks ir reikalas! Kai priėmiau šunį, kentėjau nuo spuogų. Kremai, tepalai ir saldumynų atsisakymas jau seniai nepadeda. Ačiū autoriui už patarimą. Aš tai seksiu.

Andrius

Kaip biochemikas, turėčiau pasakyti, kad tai labai veiksmingas produktas. Vaistažolės, esančios Toxic OFF taip pat padeda, kai žmogaus organizme gyvena kelių rūšių parazitai.

Alina

Dėl helmintų nuolat turėjau spuogų ant kaktos ir peršalimo atkryčius. Aš panaudojau Toxic OFF, ir visos problemos išnyko per savaitę.

Ona

Neturiu naminių gyvūnėlių, bet mano vaikas šią bjaurią ligą pasigavo smėlio dėžėje. Simptomai buvo tokie patys. Mes naudojom Toxic OFF kapsules ir dabar viskas gerai. Ačiū mamai už patarimą!

Katerina

Nieko naujo :) Prevencijos tikslais šias kapsules vartojau 4 metus.

Mykolas prieš

Autoriau, tavo katinas nuostabus! Aš noriu tokio katino!

Valerijus

Skaičiau, kad mūsų šalyje helmintais serga kas antras žmogus. Tačiau daugelis žmonių apie tai neįtaria.