Foot Trooper Lietuva, kas yra, kaip naudoti, komentarai, kaina – apsaugo pėdas nuo grybelio ir prakaito kvapo!

By | October 25, 2023

Šį receptą išbandė daugiau nei 2 milijonai karių.

 • Išlaiko pėdas šviežias iki 24 valandų
 • Pašalina niežėjimą ir mažina uždegimą
 • Prailgina batų tarnavimo laiką

Pirkite purškiklį su specialia nuolaida iki mėnesio pabaigos

Foot Trooper instrukcija, kur nusipirkti, lietuviškai – azijos džiunglių receptas armijoje sustabdė grybelį

Ivanas Durba, foot trooper išradėjas

– Apie šį receptą sužinojau per taikos palaikymo misiją Azijoje. Dirbau karo felčeriu, o mums buvo dar sunkiau nei kariams. Dėl karšto ir drėgno klimato kareivių kojos tiesiogine to žodžio prasme supuvo, buvo apaugusios opomis ir grybeliu. Dirbome visą parą, negalėjome susidoroti su liga.

Tada vietiniai dalino nuovirą iš medaus, šilkaverpių kokonų, citrusinių vaisių aliejaus ir mėtų lapelių. Padarėme tirpalą, kuriame kareiviai pamirkydavo kojas. Taigi viskas greitai grįžo į vėžes.

Praėjo daug metų. Išėjau į pensiją ir atidariau nedidelę privačią laboratoriją. Vieną dieną, rūšiuodamas popierius, radau užrašą su šiuo receptu. Išanalizavau ir supratau, kad jis ne tik išsausina odą ir gydo opas. Jis naikina grybo baltymų struktūrą, taip pat sterilizuoja odą ir nagus nuo jos sporų.

Aš užbaigiau kompoziciją, pridėdamas klotrimazolo, galingo priešgrybelinio komponento, ir užpatentavau šią priemonę.

Taip atsirado purškalas. Foot Trooper – priemonė skirta smirdančioms pėdoms ir pėdų grybeliui.

Ar esate pasirengęs kartą ir visiems laikams atsikratyti grybelio?

Užsisakykite „Foot Trooper“ dabar su 50% nuolaida

Foot Trooper kaina, salutinis poveikis, kas yra – Gal jūs ne kareivis. Bet jūs taip pat esate rizikoje.

Remiantis statistika, kas 4 vyras ir kas 7 moteris pasaulyje kenčia nuo pėdų grybelio.

1 rizikos veiksnys: prakaituojančios pėdos

Prakaitas yra ideali terpė daugintis patogeniniams mikroorganizmams. Būtent dėl jų kojos smirda. O kartu su jais ir kompleksai (baimė nusiauti batus vakarėlyje, sporto salėje, batų parduotuvėje ir pan.).

40% mikroorganizmų sukelia pėdų grybelį.

Pažiūrėkite į savo kojas! Jei pastebite bent vieną iš šių simptomų, jums reikia Foot Trooper!

 • Smirdančios pėdos
 • Odos niežėjimas
 • Nuospaudos
 • Įtrūkimai ant kulnų ir tarp pirštų
 • Nagų spalvos ir formos pokyčiai

ĮSPĖJIMAS! Grybelis yra užkrečiamas! Jei nekovosite, galite tai perduoti savo šeimai.

Foot Еrooper vartojimas, skundai, uzsisakyti: veikia dviem kryptimis

Apsauga nuo grybelio

Foot Trooper sudedamosios dalys pašalina grybelį ir 98% grybų rūšių sporas iš nagų žvynų ir pėdų mikroįtrūkimų. Jie įsiskverbia giliai po oda ir nago plokštele, blokuoja tolesnį patogeninių organizmų plitimą ir apsaugo nuo pakartotinio užsikrėtimo.

Apsauga nuo blogo kvapo

Foot Trooper veikia kaip antiperspirantas. Susiaurina prakaito liaukų latakus, blokuoja prakaitą, neutralizuoja kvapą, suteikia pėdoms gaivumo ir komforto.

Bonusas: naudodami foot trooper rečiau išmesite batus!

Fоot Trooper sudėtis nebėra karinė paslaptis!

Citrusų aliejus

Stipriausia natūrali priešgrybelinė ir antiseptinė priemonė. Naikina grybelį, jo sporas ir grybieną, neleidžia toliau daugintis. Kovoja su bakterijomis.

Serinas (šilko ekstraktas)

Amino rūgštis išgaunama iš šilko. Kondicionuoja odą drėkindamas ją ir apsaugodamas nuo per didelio prakaitavimo.

Mentolis

Vėsina ir sterilizuoja odą ir nagus. Susiaurina kraujagysles, mažina nervų galūnėlių jautrumą, mažina skausmą ir niežulį. Atgaivina odą ir suteikia ilgalaikį komforto jausmą.

Medaus ekstraktas

Rūpinasi pėdų oda: drėkina, minkština, saugo nuo įtrūkimų, gydo įbrėžimus ir nuospaudas.

Klotrimazolas

Naikina daugumą žinomų grybelinių infekcijų rūšių. Užkerta kelią tolesniam jų plitimui.

Foot Trooper kaip naudoti, atsiliepimai apie, kiek kainuoja – triuškinama pergalė prieš jūsų kompleksus!

Julija

Tokia laimė, kai nebesmirda kojos!

Jonas

Su Foot Trooper, grybelis negrįžo 3 mėnesius

Gediminas

Anksčiau visada miegodavau su kojinėmis – bijojau žmoną užkrėsti grybeliu. Dabar jokių problemų. Ačiū Foot Trooper!

Romas

Šį purškalą visada pasiimu su savimi, kai keliauju. Niekada nenuvylė. Mano pėdos nesmirda net po 20 kilometrų maršruto vasarą.

Foot Trooper yra patogus

 1. Purškite ant kojų
 2. Palaukite 1 minutę, kol purškalas nudžius
 3. Užmaukite švarias kojines
 4. Naudokite foot trooper kiekvieną dieną

Minimalus gydymo kursas – 14 dienų. Rekomenduojamas gydymo kursas – 30 dienų. Foot Trooper tinka naudoti stovyklaujant, sporto salėje ir namuose.

Foot Trooper kur pirkti, kur galima isigyti, instrukcija – apsaugo pėdas nuo grybelio ir prakaito kvapo!

 • Išlaiko pėdas šviežias iki 24 valandų
 • Pašalina niežėjimą ir mažina uždegimą
 • Prailgina batų tarnavimo laiką

Pirkite purškiklį su specialia nuolaida iki mėnesio pabaigos

Sužinokite baisią tiesą apie grybelį, kol nebus nukirpti nagai! Šie „ žudikai “ gali padaryti daug žalos!

Redakcija: Statistikos duomenimis, pėdų ir nagų grybeliu mūsų šalyje serga 33 proc. Priežasčių yra daug įvairių – nuo nusilpusio imuniteto iki blogai prigludusių batų.

Olegas Robaras, pagrindinis Dermatologijos kompetencijos centro ekspertas, praneša, kad šiuolaikinė medicina gali padėti atsikratyti šios nemalonios ligos – pėdų ir nagų grybelio – namuose vos per vieną mėnesį.

Olegas Robaras

Pagrindinis Dermatologijos kompetencijos centro ekspertas. Profesinė patirtis: 27 metai

– Pone Robarai, laba diena! Ar tiesa, kad tiek daug Lietuvos gyventojų kenčia nuo nagų grybelio?

– Taip. Lietuva yra viena iš pirmaujančių šalių pagal mikozės infekcijos dažnį. Taip yra dėl ekologijos, antisanitarinių sąlygų viešose vietose, valdžios neveiklumo ir aplaidumo gyventojų atžvilgiu.

– Pone Robarai, kuo pavojingas pėdų ir nagų užkrėtimas mikoziniais parazitais?

– Daugelis mano, kad pėdų ir nagų grybelis yra tiesiog kosmetinis defektas ir savaime nekelia jokio pavojaus. Pažiūrėkime, ar tai teisinga!

Pėdų ir nagų grybelis (medicininis terminas yra onichomikozė) kelia rimtą pavojų pažengusiose stadijose. Onichomikozė gali sukelti alergines reakcijas, susilpninti imuninę sistemą ir paūmėti lėtines ligas. Kitaip tariant, grybelinės infekcijos padidina riziką susirgti lėtinėmis ligomis.

Tai reiškia, kad tokia paprasta, iš pirmo žvilgsnio, problema, kaip pėdų ir nagų grybelis, iš tikrųjų kelia realų pavojų. Šiame kontekste reikia pažymėti, kad grybelis yra ne „maža pėdų ir nagų problema“, o rimta viso organizmo parazitinė infekcija. Pėdų ir nagų grybelį sukelia parazitai, kurie pasirenka prieglobstį jūsų kūne. Antra, grybelis pats savaime nekelia mirtino pavojaus, bet veikia kaip lėtinių ligų katalizatorius.

Kitaip tariant, jei turite lėtinių virškinimo ar kepenų problemų, pavyzdžiui, grybelio, kuris veikia jūsų organizmo autoimuninę sistemą, buvimas padidina lėtinių ligų paūmėjimo tikimybę.

Foot Trooper pirkti, atsiliepimai, kas yra – kas nutiks, jei negydysite grybelių?

Grybelinė infekcija yra viena pagrindinių vyresnių nei 30 metų žmonių dažno peršalimo, bronchinės astmos ir vidaus organų sutrikimų priežasčių. Šiame amžiuje nagų infekcija gali sukelti viso pėdos paviršiaus dermatitą. Todėl neturėtumėte atidėti infekcijos gydymo. Kai tik prasideda, liga gali pereiti į visišką distrofinę onichomikozės formą, sukeldama gyvybei pavojingų komplikacijų.

Ir svarbiausia

Veikimo procese grybai gamina toksiškas medžiagas: ksantomegniną, peniciliną, viomelleiną ir kitas į antibiotikus panašias medžiagas. Patekę į organizmą šie toksinai sukelia sunkias somatines ligas.

Jei nesiimsite priemonių ankstyvose infekcijos stadijose, grybelis prasiskverbia į kraują, pernešamas į vidaus organus ir, susilpnėjus imunitetui, išprovokuoja infekcinių komplikacijų vystymąsi: toksinius-alerginius širdies pažeidimus, kepenų, pilvo organų, inkstų.

Jei gydymas laiku nesuteikiamas, 95% atvejų gali būti mirtini.

Jei grybelio nepradėsite gydyti ankstyvoje stadijoje, per kelerius metus jis visiškai sunaikins nago plokštelės struktūrą ir sukels jo praradimą.

Išnaikinti grybelinę infekciją ankstyvoje stadijoje lengva, tačiau pažengusių stadijų gydymas užtrunka ilgiau. Didžiausia problema yra ta, kad dauguma pacientų nepakankamai anksti kreipiasi į gydytoją. Jie tiki, kad grybelis išnyks savaime ir viskas normalizuosis. Faktas yra tas, kad parazitai neišnyks. O jei nieko nedarysi – grybelis išplis, užimdamas visą pėdą ir nagus.

Duodami patarimai, pavyzdžiui, nagų grybelį reikia šalinti taip: „Nagą nuplaukite 2% actu ir patepkite lašeliu vandenilio peroksido“. Tai visiška nesąmonė. Ši procedūra tik pablogins situaciją, nes sukuriama palanki šarminė aplinka grybelinei infekcijai plisti organizme. Svarbu žinoti, kad…

Vaistinėse nėra priemonių, kurios nužudytų grybelį!

1 variantas – sisteminiai vaistai

Atskleisiu tiesą apie 3 kategorijas vaistų, kuriuos išrašo gydytojai, kurie kainuoja didelius pinigus, bet kurie JOKIŲ REZULTATŲ NEDUODA. Jie tiesiog užmaskuoja simptomus arba leidžia infekcijai užmigti, tačiau laikui bėgant ji progresuoja! Galimas ir šalutinis poveikis: gausus prakaitavimas, alerginės reakcijos ir kt.

2 variantas – Lašai ir nagų lakai

Dažnai šie produktai sukelia rimtas ALERGIJOS REAKCIJAS. Kūno apsinuodijimas atsiranda vos patepus antimikotiniu preparatu ant odos. Tiesiog vieni žmonės jautresni už kitus.

Foot Trooper uzsisakyti, kur nusipirkti, skundai – kaip gydyti pėdų ir nagų grybelius?

Norėdami gydyti grybelį, turite sunaikinti sporas ir sustabdyti mikotinio tinklo plitimą organizme. Iki šiol tokių vaistų nebuvo. Bet kuri priešgrybelinė priemonė turėjo tik laikiną kosmetinį poveikį. Tik 2017 metais mūsų Centras sukūrė produktą, galintį „sustabdyti“ grybelio sporų augimą, neleisti joms daugintis. Preparatas vadinamas “Foot Trooper” ir yra antimikotinis purškalas su klimbazolio ekstraktu. Jo formulė leidžia prasiskverbti giliai po oda ar nagais, kad sunaikintų grybelį.

Šio produkto gamybai prireikė apie 10 000 valandų tyrimų ir 3 milijonų eurų, kuriuos Asociacija specialiai skyrė, kad surastų veiksmingą vaistą nuo grybelio. Tyrėjai išbandė daugybę formulių, ieškodami gydomųjų savybių.

1. Foot Trooper efektyvumas, apskaičiuotas pagal standartinį metodą (gydytų žmonių skaičius iš bendro pacientų skaičiaus 100 žmonių, kurie sekė gydymą):

 • Nagų grybelio pašalinimas – 99,3%.
 • Pėdų grybelio pašalinimas – 99,7%.
 • Pėdų odos valymas – 95%.
 • Pašalina pėdų ir nagų kvapą – 100%.
 • Neįskaitant pėdų prakaitavimo – 90%.

„Gydymas“ reiškia grybelio ir susijusių ligų pašalinimą, taip pat atkryčio nebuvimą per metus.

2. Nepastebėtas neigiamas poveikis, įskaitant alergines reakcijas.

3. Foot Trooper laikomas pagrindiniu produktu nuo pėdų ir nagų grybelio.

Be Lietuvos, produktas taip pat buvo sertifikuotas kitose Europos ir Azijos šalyse. Klinikiniai tyrimai yra visiškai patvirtinti. Prancūzijoje žmonių, kuriems pavyko gydytis, skaičius dar didesnis. Klinikiniai tyrimai Kinijoje, Japonijoje ir Vietname jau baigiasi. Azijos šalys rodo didelį susidomėjimą šiuo purškalu. Tyrimai parodė, kad produktas turi didžiausią efektyvumą.

Manau, kad skaitytojai nori žinoti, kur jie gali įsigyti „Foot Trooper“. Girdėjau, kad galime nusipirkti su NUOLAIDA, ar tai tiesa?

Po ilgų derybų pavyko pradėti akciją „Be grybelinių infekcijų“. Šį produktą galima nusipirkti su 50% nuolaida bet mes nesiekiame iš to praturtėti. Norime kiekvienam žmogui, nepaisant jo finansinės padėties, suteikti galimybę išsivaduoti nuo grybelio ir gyventi sveikai bei aktyviai! Akcijos tikslas – padėti žmonėms atsikratyti parazitų nuo kojų ir nagų, trukdančių normaliai gyventi ir netgi keliančių problemų pačiam gyvenimui. Didžiuojamės, kad šį projektą pavyko įgyvendinti mūsų šalyje! Nieko panašaus nėra jokioje kitoje pasaulio šalyje!

Norėdami dalyvauti akcijoje, oficialioje produkto svetainėje turite nurodyti savo vardą/pavardę ir kontaktinį numerį.

– Pone Robarai, ką šio interviu pabaigoje norite perteikti mūsų skaitytojams?

– Norėčiau išskirti tik tai, kad pėdų ir nagų grybelis yra ne šiaip kosmetinis defektas, o labai rimta liga, galinti sukelti rimčiausias pasekmes. Būkite atsargūs ir gydykite, kol dar ne vėlu.

Foot Trooper – Jį galite gauti oficialioje gamintojo svetainėje.

Foot Trooper komentarai, forumas, atsiliepimai

Samanta Jonaitė

Tai neįmanoma! Negaliu patikėti, kad galiu jį gauti visiškai nemokamai! Pateikiau užsakymą. Apie savo rezultatus parašysiu čia. Dėkojame, kad pradėjote tokią kampaniją.

Birutė Valinaitienė

Mano vyras šia liga serga daugiau nei 3 metus. Baisu! Nagai pagelto, bet kvapas… tam nėra žodžių. Naudojo lašus, paskui nagų laką, pavadinimo nepamenu, bet pablogėjo, nes niekas nepadėjo. Mano draugui rekomendavus, jis išbandė Foot Trooper antimikotinį purškiklį. Rezultatai buvo matomi jau po savaitės naudojimo.

Simona

Ar tai kažkaip nėra klastotė? Kodėl ji plinta po visą internetą??? Ir nemokamai???

Laura Damskienė

Simona, ar skaitėte straipsnį? Jis parduodamas internete, nes vaistinės yra godžios ir norėtų iš to užsidirbti! Kaip tai gali būti klastotė, jei ji nemokama? Aš jau pateikiau užsakymą ir kurjeris man atnešė siuntinį. Aš už tai sumokėjau. O apmokėti už prekę galite ir pašte. O kaip su internetu? Ten parduodama viskas – nuo drabužių ir batų iki buitinės technikos ir baldų.

Aurelija

Grybelis mane kankina jau metus laiko, tikiuosi, kad šis produktas man padės. Užsisakysiu, dar geriau jei nemokama!

Livijus Robaitis

Aurelija, galiu garantuoti teigiamus rezultatus! Jums tereikia griežtai laikytis instrukcijų.

Mantas

Aš irgi užsisakiau. Jie pažadėjo man jį pristatyti per savaitę. Nekantrauju.

Jokūbas Korbietis

Tai puikus produktas. Mes su žmona jį vartojome po to, kai susirgome šia nemalonia liga. Naudoti tai kaip šeimai buvo sėkminga; grybelis pas mus abiem dingo po 2 sav. ir nebepasirodė. Mes jau nesigėdijame eiti į baseiną.

Margarita

Aš irgi prisijungiau! Prekė labai gera. Po savaitės aš pamiršau apie nagų grybelį!

Kornelijus Sakalaitis

Jei bus siūloma nemokamai, aš irgi užsisakysiu.

Ona Jonaitienė

Jau užsisakiau. Pristatymas buvo greitas. Naudoju jau 10 dienų. Nemaniau, kad taip greitai pasiseks. Po kelių aplikacijų man nebeniežti. Kai prisimenu, kiek kentėjau…

Robertas

Didelis ačiū visiems! Aš nežinojau, ką daryti; Aš pradėjau nerimauti dėl niežėjimo. Suskubau užsisakyti kol nemokama :) Pranešiu savo rezultatus.

Marija Vilaitė

Siuntinį gavau paštu per 4 dienas. Buvo gerai supakuota. Naudoju jau savaitę ir jau pastebėjau pokyčius. Ačiū!!!

Livijus Robaitis

Robertai, pradėję gydymą palikite komentarą. Šį produktą norime pateikti farmacijos rinkai be papildomų išlaidų.

Pagarbiai Livijus.

Lidija Baniovienė

Noriu pasakyti, kokia aš laiminga. Mano nagai buvo tikrai deformuoti; Buvau bandžiusi specialų nagų laką, išgėrusi tabletes ir pan.. Nagų lakas turėjo laikiną poveikį. Šiuo metu gydausi „Foot Trooper“ ir iki šiol turiu gerų rezultatų. Taikau 3 savaites, bet tęsiu visą kursą (mėnesį).

Samanta Tailė

Ačiū! Foot Trooper man labai greitai padėjo! Užsisakiau jį iš šios svetainės ir gavau visiškai nemokamai! Nereikia laukti. Grybelis dauginasi, todėl kuo anksčiau pradėsite, tuo geriau.

Herkus

Pakeičiau darbą ir net per karščius teko avėti uždarus batus. Mano kojos prakaitavo. Dienos pabaigoje nusiavus batus pastebėjau nemalonų kvapą. Nekreipiau į tai jokio dėmesio. Laikui bėgant mano nagai pradėjo deformuotis. Mano žmona man pasakė, kad tai grybelis. Užsakiau purškiklį. Asmeniškai man tai padėjo vos per kelias dienas! Esu patenkintas rezultatais ir dėkoju savo žmonai, kad primygtinai reikalavo išbandyti šį produktą.