Electricity saving box Lietuviškai, kas yra, kaina, vartojimas – mokėti mažiau iki -50 proc. nepaisant tarifų padidinimo

By | September 29, 2023

Tabl of Content

Prietaisas skirtas energijos taupymui

 • Sumažina elektros sąskaitas
 • Stabilizuoja įtampą
 • Prailgina prietaisų tarnavimo laiką
 • Apsaugo trumpąjį jungimą

Sąskaitos už elektrą sugeria jūsų šeimos biudžetą?

 • Taupote, kad apmokėtumėte sąskaitas?
 • Bijote skolų ir elektros energijos tiekimo nutraukimo?
 • Stengiatės rečiau naudoti buitinę techniką?

Blogos naujienos – Tarifai ir toliau augs. Geros naujienos – Jūs to nepastebėsite

Kas yra Electricity saving box, instrukcija, salutinis poveikis

Be Electricity Saving Box

Su Electricity Saving Box

Electricity saving box vartojimas, kur nusipirkti, uzsisakyti: taupo elektros energiją ir jūsų biudžetą

 • Įjungtas į lizdą
 • Stabilizuoja įtampą
 • Sumažina elektros tinklo apkrovą

Electricity saving box skundai, kaip naudoti: eksperto nuomonė

Jonas Meilutis

Elektros inžinierius, turintis 15 metų patirtį

Kintamoji srovė yra tiekiama mūsų namams ir biurams. Įjungus šviesas, elektrinį virdulį ar lygintuvą, atsiranda elektros energijos šuolis. Perteklinė reaktyvioji energija apkrauna tinklą, sumažina prietaisų tarnavimo laiką. Svarbiausia, kad tai sukelia elektros energijos perteklių. Taigi, jūs turite mokėti daugiau.

Norėdami mokėti mažiau, turite neutralizuoti reaktyviąją energiją. Electricity Saving Box gali su tuo susitvarkyti. Tai sumažina tinklo apkrovą, „išvalo“ jį nuo energijos pertekliaus ir apsaugo jūsų namą nuo įtampos svyravimų ir trumpojo jungimo. Šis įrenginys yra visiškai legalus, nereikalauja registracijos, „neapgauna“ elektros skaitiklio ir leidžia legaliai taupyti energiją.

Electricity Saving Box lengva, patogu ir saugu naudoti!

Tikrai sutaupo pinigų sąskaitoms už elektrą

Pažiūrėkite, kaip Electricity Saving Box padeda sumažinti jūsų išlaidas

Taip paprasta, taip pelninga: kiek kainuoja Electricity saving box

 • Kainos efektyvumas

Sumažina energijos sąnaudas 30-50%

 • Apima iki 150m2

Elektros srovei bute ar name stabilizuoti pakanka vieno įrenginio.

 • Lengva naudoti

Norint sutaupyti pinigų, pakanka prijungti Electricity Saving Box

 • Kompaktiškas ir lengvas

Prietaiso dydis 12x7x4 cm. Tai lengvas, patogus, praktiškas. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko.

Naudokite jį visur kur galima naudoti elektrą

 • Bute
 • Sodyboje
 • Biure
 • Parduotuvėje
 • Sandėlyje
 • Dirbtuvėje
 • Garaže
 • Ūkinėje patalpoje

DĖMESIO:

Nenaudokite Electricity Saving Box patalpose, kuriose drėgmės lygis viršija 85% – baseinuose, prausyklose, vonios kambariuose.

Atsiliepimai apie Electricity saving box, komentarai

Jie taupo pinigus su Electricity Saving Box, prisijunkite prie jų!

Jelena Varova

Niekada nemaniau, kad gali būti taip paprasta sutaupyti elektros! Anksčiau viską stengdavausi taupyti: skalbimo mašina naudodavausi tik kartą per savaitę, nenaudojau indaplovės, kuo dažniau išjungdavau šviesas, bet šiaip daug sutaupyti nepavyko. Mano draugas man padovanojo Electricity Saving Box. Mano sąskaita sumažėjo du kartus po to, kai pradėjau juo naudotis nepakeisdama įpročių – tik pažiūrėkite! Dabar vėl sunaudoju tiek elektros energijos, kiek man reikia, ir esu tokia laiminga! Tarifai didėja, bet mano sąskaitos mažėja. Tai šaunu!

Deividas Morkus

Pamačiau šį įrenginį pas savo draugą ir maniau, kad tai kažkoks kovos su vabzdžiais prietaisas. Tada mes pasikalbėjome ir jis man pasakė, kas iš tikrųjų yra tas prietaisas. Electricity Saving Box padėjo jam du kartus sumažinti elektros sąskaitas. Žinoma, įrenginį užsisakiau iš karto – gavau didžiules sąskaitas už elektrą, nors maniau, kad taupau elektrą. Įrenginys atsipirko vos per 2 mėnesius. Labai džiaugiuosi sužinojęs apie Electricity Saving Box.

Emilija Jonaitienė

Sąskaitos už elektrą nuolat auga. Namuose turiu sunaudoti daug elektros, net orkaitei ir vandens šildytuvui reikia elektros. Tarifai mane nervina kiekvieną kartą, kai jie didėja. Negaliu sutaupyti pinigų išjungus elektrą – esu nuotolinė darbuotoja, naudojuosi kompiuteriu. Kai sužinojau apie Electricity Saving Box, iškart užsisakiau. Naudojau savo buitinę techniką kaip visada, bet pavyko sumažinti sąskaitas beveik 50 %. Tai gerai! Užsakiau šiuos įrenginius savo mamai ir sesei, noriu ir jas pradžiuginti.

Olegas Dainoras

Sąskaitos už elektrą yra siaubingos, kas mėnesį moku vis daugiau. Netrukus pusę atlyginimo turėsiu išleisti elektrai. Apie Electricity Saving Box išgirdau iš kolegų, domėjausi, ieškojau info namuose. Paaiškėjo, kad šis įrenginys leidžia legaliai sumažinti energijos sąnaudas, nepaveikdamas skaitiklių. Žinoma, užsisakiau. Poveikį pamačiau labai greitai, vos per mėnesį, todėl nusipirkau dar du įrenginius savo garažui ir sodybai. Tai tikrai naudingas ir šaunus dalykas.

Electricity saving box kaina, kur pirkti

 • Užpildykite užsakymo formą ir pateikite savo kontaktinius duomenis.
 • Palaukite, kol operatorius jums perskambins ir paaiškins detales.
 • Gaukite siuntinį bet kokiu jums patogiu būdu.
 • Naudokite Electricity Saving Box pagal vadovą ir sutaupykite pinigų.

-50%

Electricity saving box atsiliepimai – sunkus taupymas: kaip apeiti sudėtingą sistemą

Didesnės kainos – mažesnės sąskaitos. Išbandytas būdas sumažinti elektros sąskaitas.

Elektros kaina smarkiai pakilo. Europos Komisija perspėja, kad tai nėra riba: „Tarifai augs!“

Prisiveržkite diržus arba pirkite elektros taupyklę Electricity Saving Box gali 3 kartus sumažinti elektros sąskaitas?

sąskaita už elektrą, kai naudojate elektrą kaip visada
sąskaita už elektrą, kai naudojate Electricity Saving Box

Pasirinkimas akivaizdus.

Štai kaip ekspertai paaiškina, kaip veikia energijos taupymas:

„Dabar kiekvienas kilovatas yra svarbus. Tačiau dėka Electricity Saving Box galite atsipalaiduoti ir pamiršti elektros skaitiklį.“

Nesunku suprasti, kaip prietaisas veikia: jis stabilizuoja įtampą ir sumažina energijos sąnaudas 42,7%. Tai ne tik sumažins elektros skaitiklių rodmenis, bet ir pailgins jūsų elektroninių prietaisų tarnavimo laiką. Taigi elektrinis virdulys veikia 1,5-2 metus dėl tinklo apkrovos. Jei naudojate Electricity Saving Box, tas pats elektrinis virdulys veiks 4-7 metus.

Aleksandras Morka

energetikos tyrinėtojas, energetikos įrangos ekspertas

„Jūs neprivalote registruoti Electricity Saving Box, ir tai legalu. Tiesiog įjunkite įrenginį į bet kurį namie esantį lizdą ir pradėkite taupyti pinigus!“

Kur galima isigyti Electricity saving box

Kalbant apie tai, kas dabar vyksta pasaulyje, ir apie didelę Electricity Saving Box paklausą, sukčiavimas labai išaugo, yra parduodami netikri energijos taupymo prietaisai.

Šis įrenginys nebus parduodamas turguose, nes jų savininkai jam nustato 500%+ antkainį. Galite užsisakyti Electricity Saving Box tik oficialioje svetainėje. Ši sąlyga reikalinga norint apsisaugoti nuo padirbtų produktų.

Susisiekėme su Electricity Saving Box gamintoju ir jis maloniai sutiko mūsų vartotojams suteikti nuolaidą.

Gamintojas mūsų skaitytojams parduoda elektros taupymo prietaisą už specialią kainą. Specialus pasiūlymas galioja pirmiesiems 50 pirkėjų.

Electricity saving box forumas

Irena

Ar kas nors dar negali suprasti, kaip tai veikia ir taupo jūsų pinigus, ar tai tik aš?

Jonas1677

Nenuostabu, kad šį klausimą užduoda moteris :) Elektros srautas labai dinamiškas, daug galios svyravimų (dėl to ir sugenda įrenginiai). Jūs tai sužinote iš mokyklos fizikos kurso. Taigi tinkle yra aktyvioji ir reaktyvioji galia. Prietaisams naudojama aktyvioji galia, reaktyvioji galia yra savotiškas parazitas, apkrauna laidus ir mažina įtampą (o jūsų skaitiklis skaičiuoja kW). Taigi energijos taupymas stabilizuoja reaktyviąją energiją, o energijos suvartojimas sumažėja, todėl išleidžiate mažiau pinigų.

Jurgis

Taip, Jonai, sutinku su jumis. Tai, ką sakote, parašyta vadove. Šį įrenginį pirkau seniai ir galiu pasakyti, kad dabar mano sąskaitos už elektrą yra beveik dvigubai mažesnės. Paprastai per mėnesį išnaudodavau 500 kW, bet sumontavęs Electricity Saving Box, neišnaudojau daugiau nei 300 kW. Užsisakiau oficialioje svetainėje. Jis yra sertifikuotas, jie pateikia vadovą ir garantiją.

Patrikas

300 kW – tai daug. Nors tai priklauso nuo to, kiek šeimos narių turite. Sumontavau taupyklę, ir nuo tol mes su žmona neišnaudojame daugiau nei 200 kW. Dabar sutaupysime pinigų, kad galėtume vykti į Viduržemio jūros kruizą.

Algis Morka

Kur galima nusipirkti šią taupyklę? Aplankiau daugybę turgų ir parduotuvių su namų tvarkymo įranga, bet niekas apie šį įrenginį negirdėjo.

Naudotojas728384848

Ar užtenka įkišti į lizdą ir viskas? Ar tai ekonomikos paslaptis?

Indigo1

Taip. Tačiau kai kurie sako, kad norint gauti geresnių rezultatų, geriau naudoti lizdą arčiau elektros skaitiklio.

IT_vaikinas_1990

Sveiki. Ačiū už informaciją, aš nežinojau apie šį aspektą. Įjungsiu į kitą lizdą. Beje, naudoju nuo 2020 m. Tai padėjo sutaupyti pinigų, kad nusipirkčiau kompiuterį.

VV_1208

Aš jį užsisakiau oficialioje svetainėje praėjusį mėnesį, prieš paskelbiant šį straipsnį. Dabar galite įsigyti su nuolaida. Jums pasisekė.

Olivija888

Užsisakiau su nuolaida! Laukiu savo siuntinio.

Aleksandras Baronas

Aš irgi užsisakiau. Tikiuosi, kad tai padės man sutaupyti pinigų. Dabar turime skaičiuoti kiekvieną eurą.

Margarita Dovaika

Netyčia aptikau šį straipsnį ir noriu pasakyti, kad mes taip pat turime tokį įrenginį. Už einamuosius metus mokėjome mažiau nei už praėjusių metų 6 mėnesius. Ekonomika puiki! Rekomenduoju šį sprendimą visiems! Tiesiog pažvelkite į skirtumą!

Aleksa

Žinote, mano kaimynas man kelis mėnesius pasakoja apie šį įrenginį. Maniau, kad tai nesąmonė, bet pasirodo, kad poveikis tikras. Užsisakysiu sau, tikiuosi, kad šis specialus pasiūlymas dar galioja.