Dickuprio Latvijā ka lietot, cena, kā pasūtīt: potences uzlabošanai caur jūsu ādu!

By | May 14, 2019

Tabl of Content

Kāda ir plāksterus Dickuprio vīriešu veselībai – ieguvumi, forums

 • Ilga un spēcīga erekcija
 • Uzlabo libido
 • Uzlabo ikvienu jūsu labklājības aspektu
 • Jauna tehnika veselīgu vielu piegādei

Bez testosterona – jūs nevarat uzlabot savu potenci!

plāksterus dickuprio

Testosterons iedarbojas uz sēklveida caurulēm bioloģiski, tādējādi veicinot spermas sintēzi. Turklāt tas ietekmē hipotalāmu, kas ir smadzeņu centrs. Tā kontrolē uzbudinājumu un erekciju. Bet to nevar darīt bez testosterona. Tas padara jūsu potenci sliktāku nekā agrāk un jūsu dzimumtieksme pazūd.

Ja jūs lietojat augu testosterona plāksterus Dickuprio, jūsu potence sāks uzlaboties jau pēc pirmās plākstera lietošanas reizes, jo testosterona līmenis tiks acīmredzami stabilizēts! Turklāt plāksteris palīdz uzlabot daudzus citus cilvēka ķermeņa parametrus.

Testosteronam pietiekamā daudzumā jātiek sintezētam ikviena vīrieša organismā.

Tomēr daži dzīvesveida modeļi (bez veselīga uztura un fiziskās aktivitātes) izraisa ļoti zemu testosterona ražošanas līmeni,

 • vīrieši izskatās mazāk vīrišķīgi un kļūst slābani
 • vīrieši vairs nav „īsti mačo” seksā,
 • tie kļūst arvien mazāk pievilcīgi sievietēm

Testosterona ražošana samazinās, kad vīrietis kļūst vecāks – aptuveni par 2% pēc 25 gadu vecuma sasniegšanas

dickuprio aptiekās

Līdz ar to, testosterona ražošana pilnībā apstājas 50 gadu vecumā, izraisot seksuālo funkciju sabrukumu un ātru novecošanu.

Tomēr novecošanu var palēnināt!

Augu plāksteri Dickuprio vīriešiem. Dickuprio sastāvs

Dickuprio plāksteris, kas radīts no augiem, ir vienīgā iespēja paaugstināt testosterona līmeni dabiski, neizmantojot potenciāli bīstamas tabletes vai izmantojot injekcijas.

Pateicoties inovatīvajai, transdermālajai tehnoloģijai, plāksteris var piegādāt testosteronu tieši asinsritē, apejot kuņģi un aknas (78% no ar testosterona piegādi saistītiem bojājumiem). Turklāt plāksteris ir 100% izgatavots no augu sastāvdaļām – galvenajiem vīriešu hormona ražotājiem. Tāpēc Dickuprio ir ievērojami efektīvāks un drošāks salīdzinājumā ar citām testosterona saņemšanas metodēm.

Vienkārši uzlieciet plāksteri uz ādas reizi dienā! Ka lietot Dickuprio

kur var nopirkt dickuprio

Dickuprio plāksteri pamatā ir izgatavoti no fito gēla, kas balstīts uz spirta šķīdumiem, kas satur ārstniecības augus un viegli sadalāmu testosteronu, kas pakāpeniski tiek izšķīdināts, veicinot testosterona vienmērīgu nokļūšanu organismā un izvairoties no tā paaugstināšanās.

Tas sāk darboties 5 minūšu laikā. Viens plāksteris stabilizē jūsu testosterona līmeni 24 stundas pēc pirmās lietošanas.

Pamēģiniet uzlikt vismaz vienu plāksteri, lai izbaudītu visas priekšrocības, kādas ir ar veselīgu testosterona līmeni organismā.

Dickuprio plāksteris ir populārs visā pasaulē!

 • Tas neatlips pat tad, ja intensīvi vingrosiet
 • Jūs varat izmantot plāksteri ūdenī
 • 1 plāksteris der 24 stundām
 • Pilnībā nesāpīgs un droši lietojams
 • Ātra testosterona atjaunošana ķermenī
 • Testosterona izplatīšanās ķermenī ir līdzīga dabīgajam veidam
 • Ārstnieciskā terapija izraisa testosterona veidošanos organismā
 • Pilnībā sertificēts produkts
 • Top pārdevējs Latvijā un Eiropā

– Rekomendācijas no vadošajiem urologiem un vīriešu veselības ekspertiem

Kad jums vajadzētu izmantot testosterona plāksterus? Dickuprio lietošanas instrukcija

 • Vāja potence
 • Seksā netiek sasniegta bauda
 • Zems libido
 • Pāragra ejakulācija
 • Liekais svars
 • Zema spermas kvalitāte
 • Mazs dzimumloceklis
 • Zems enerģijas līmenis
 • Vīrietis ir vecāks par 40 gadiem
 • Nodarbojoties ar sportu un veidojot muskuļu reljefu

Ko medicīnas profesionāļi saka par šiem testosterona plāksteriem?

dickuprio lietošana

Tas palīdz 100 no 100 pacientiem!

“Augsts testosterona līmenis ir tas, kas atšķir spēcīgu un vāju vīrieti. Ja jūs vēlaties būt veselīgi, jauni un seksuāli aktīvi tik ilgi, cik iespējams, es iesaku izmantot testosterona plāksteri Dickuprio. Visdrošākais variants testosterona līmeņa stabilizēšanai organismā. Jūs pamanīsiet, ka plāksteru efekts tiks sasniegts jau 10-15 minūšu laikā pēc tam, kad viens no tiem būs uzlikts uz ādas, un es garantēju, ka jūs ne tikai uzlabosiet potenci, bet arī jutīsieties labāk.

Pēdējā laikā es iesaku šos plāksterus lielākajai daļai savu pacientu, un es saņemu ārkārtīgi pozitīvu atgriezenisko saiti. Tie palīdz 100 pacientiem no 100! Nav līdzvērtīgu vīrišķās enerģijas paaugstinātāju, kas spētu uzrādīt rezultātu, kāds ir līdzīgs tam, kāds tiek sasniegts, lietojot Dickuprio plāksteri.

Tieši tādēļ šis produkts ir tik populārs visā pasaulē.”

Iespaidīgi klīnisko pētījumu rezultāti

1000 vīrieši no 30 līdz 70 gadu vecumam, kas piedzīvoja seksuālās dzīves problēmas, piedalījās pētījumā.

100% vīriešu, kas piedalījās pētījumā, ievēroja, ka salīdzinājumā ar ierasto līmeni, testosterona līmenis paaugstinājās (nekavējoties pēc tam, kad tika uzlikts plāksteris).

94% vīriešiem paaugstinājās testosterona ražošanas līmenis (ja tika ievēroti ārstēšanās nosacījumi).

97% vīriešiem uzlabojās libido un potence

95% vīriešu seksā sāka sajust lielāku baudu, uzlabojās izturība

99% vīriešiem uzlabojās vielmaiņa un imunitāte

100% no vīriešiem netika konstatētas blakusparādības un pieradums

Vienkārši piestipriniet plāksteri un sasniedziet ātru rezultātu

dickuprio atsauksmes lv

Kā mēs darbojamies? Kā pasūtīt Dickuprio, cena, kur var nopirkt, aptiekās

 • Veiciet savu pasūtījumu mājaslapā
 • Mūsu klientu konsultants sazināsies ar jums, lai apstiprinātu pasūtījuma detaļas
 • Plāksteri Dickuprio tiek piegādāti visā pasaulē
 • Jums būs jāmaksā saņemot preci pasta nodaļā

48 24 €

Eiropas medicīnas speciālisti uzvarēja prostatītu. Tagad šo slimību var izārstēt vienā dienā! Dickuprio vīriešu potencei

Sveiki visiem! Mans vārds ir Marija. Es vēlos dalīties ar seksuālā vājuma ārstēšanas metodi vīriešiem. Tā ir universāla metode, tā būs piemērota lielākajai daļai vīriešu dzimumlocekļu.

kāda ir dickuprio

Ziņu Aģentūra

Prostatīts ir viena no visbīstamākajām slimībām. 87% vīriešiem ir prostatīts dažāda smaguma pakāpē. Pagājušajā otrdienā Starptautiskās Uroloģijas Asociācijas Viceprezidents Edvards Valters apgalvoja, ka tas ir uzvarēts.

Ārstnieciskais līdzeklis, kas Eiropā tiek pārdots jau 3 gadus, tika klīniski novērtēts, lai pārbaudītu tā efektivitāti prostatopātijas ārstēšanā. Saskaņā ar pētījumu vienreizējs ārstēšanas kurss palīdz izārstēt prostatītu un labdabīgu prostatas hiperplāziju. Attiecībā uz prostatīta simptomiem (piemēram, urinēšanas grūtības, dedzināšana, sāpes, seksuālās potences samazināšanās) var konstatēt rekordātru atveseļošanās laiku – tikai 1 dienu.

Šajā rakstā uzzināsiet plašāku informāciju par šo inovatīvo ārstniecības līdzekli.

Prostatīts – ir viena no populārākajām vīriešu seksuālās veselības slimībām, šī diagnoze ir 87% vīriešu vecumā no 30-60 gadiem. Dažos gadījumos tā jau ir parādījusies, citos tai ir hroniska forma. Tomēr, kā apgalvo zinātnieks, slimība izplatās: ir palielinājies slimo vīriešu skaits, salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Galvenie slimības izraisītāji ir dīvānā sēdošs dzīvesveids, fiziskā neaktivitāte, pastāvīgs stress, neveselīgi paradumi un daudzi citi faktori.

Prostatopātija pati par sevi ir ļoti bīstama vīriešu slimība, jo tas ir galvenais iemesls seksuālās potences kritumam (96% gadījumos), nieru akmeņu veidošanai (kas izraisa urinēšanas grūtības, kā rezultātā strauji aug nierakmeņi), labdabīgas prostatas hiperplāzijai un prostatas vēzim (šīs slimības ir ļoti bīstamas, tās rodas 93% vīriešu, kuriem ir neapzināts prostatīts un tas bieži noved pie nāves).

Klasisko prostatīta ārstēšanas metožu nepilnības

Tradicionālā prostatīta ārstēšanas metode ietver antibiotiku lietošanu un rektālās masāžas veikšanu. Rektālā masāža ir daudzu vīriešu nīsta procedūra (tas ir iemesls, kāpēc daudzi vīrieši izvairās no ārsta apmeklējuma un dod priekšroku izārstētu šo slimību pašrocīgi vai to vispār neārstēt).

Taisnās zarnas masāža ir masāžas prakse, kas ietver masāžu ar pirkstu vai ar īpašu prostatas masāžas ierīci caur anālo atveri. Tas ļauj atbrīvoties no infekcijas ierosinātāja, kas lokalizēts prostatā. Lai novērstu infekcijas ierosinātāju, ir vajadzīgas antibiotikas.

dickuprio lietošanas instrukcija

Galvenie klasiskās metodes trūkumi:

 • Zema efektivitāte (91% gadījumu prostatīts atgriežas 2-3 mēnešu laikā)
 • Noturība antibiotiku ārstniecības kursam + masāžai + atjaunojošajam kursam ilgst 60 dienas (2 mēnešus)
 • Augsta cena – neatkarīgi no zālēm, viena ārstniecības kursa cena svārstās no 240‎€ līdz 480‎€.
 • Jācīnās ar nedrošību, kas notiek veicot daudzos medicīnas testus un apmeklējot ārstu, lai veiktu rektālo masāžu.

Tas ir iemesls, kāpēc daži vīrieši meklē medicīnisko palīdzību un pat to dara tikai tad, kad attīstās akūta prostatīta slimība un viņi nespēj ciest simptomus. Tomēr daži no viņiem patur prātā, ka prostatīts ir lielceļš uz labdabīgu prostatas hiperplāziju un prostatas vēzi.

2015. gadā Eiropas zinātnieki izstrādāja inovatīvu prostatīta ārstēšanas metodi: testosterona līmeņa paaugstināšanu asinīs.

Prostatīta ārstēšana ar testosterona palīdzību

ka lietot dickuprio

Pētījumā atklājās, ka 100% vīriešu, kuriem bija prostatīts, bija zems testosterona līmenis asinīs. Zinātnieki apgalvo, ka galvenā vīriešu hormona līmeņa samazināšanās novērš prostatas dziedzera rezistenci pret patogēnām baktērijām, un vēlāk kļūst par tās iekaisuma iemeslu.

Tāpēc ir ieteicams izārstēt prostatītu, palielinot testosterona līmeni asinīs. Jūs varat saņemt injekcijas, lietot tabletes vai lietot īpašus augu un testosterona plāksterus.

Lietojot iekšķīgi (tabletes), tās neiedarbojas: testosterons izšķīst kuņģī un zarnās. Injekcijas nav piemērotas ārstēšanās veikšanai mājas apstākļos. Tāpēc ir ieteicams izmantot testosterona plāksterus – tie pakāpeniski aktivizē testosteronu asinīs.

Šīs metodes klīniskie pētījumi parādīja tās efektivitāti hroniska prostatīta un labdabīgas prostatas hiperplāzijas ārstēšanā agrīnā stadijā: metodes efektivitāte ir 99%, tas nozīmē, ka šī ārstēšanas metode palīdzēja 99 vīriešiem no 100 atbrīvoties no prostatīta. Nav nepieciešams lietot antibiotikas un veikt taisnās zarnas masāžu, prostatas dziedzeris atveseļos pats sevi. Viss, kas Jums nepieciešams, ir uzlīmēt plāksteri katru dienu 2-3 nedēļas ilgi.

Unikāli prostatīta ārstēšanas plāksteri

Tāpēc ir ieteicams izārstēt prostatītu, palielinot testosterona līmeni asinīs. Jūs varat saņemt injekcijas, lietot tabletes vai Dickuprio

Dickuprio plāksteri – ir pirmie plāksteri, kas ražoti izmantojot jaunu transdermālu tehnoloģiju, kas ļauj ievadīt testosterona ārstnieciskās devas asinīs pakāpeniski, izmantojot ar spirta šķīdumu balstītu augu želeju. Ja šī tehnoloģija tiek izmantota, testosterona molekulas sadalās nanodaļiņu lielumā, lai tās viegli iekļūtu ādā. Plākstera iedarbība ir 24 stundas. Pašlaik tā ir visvienkāršākā metode prostatīta un citu prostatas slimību ārstēšanai.

Testosterona plākstera papildus ietekme:

 • Palielināts testosterona līmenis. Tas ir svarīgākais vīriešu hormons. Plāksteris aktivizē dabisko vīrišķo vielu ražošanu
 • Samazinās prostatīta simptomi, dienu no dienas.
 • Uzlabojas potence un seksuālā iekāre
 • Paaugstinās ejakulāta kvantitāte un kvalitāte
 • Sekss kļūst ilgāks (plāksteri novērš pāragru ejakulāciju)
 • Tiek uzlabots kardiovaskulārās sistēmas stāvoklis
 • Garastāvoklis ir labāks un pašapziņa augstāka samazinās ķermeņa tauku masa (jo tiek paaugstināts testosterona līmenis)
dickuprio sastāvs

Nacionālā Kvalitātes Asociācija ir atklājusi labākos medikamentus potences uzlabošanai. Dickuprio atsauksmes LV

Rīga, Dienas Ziņas Nacionālā Kvalitātes Asociācija ir noteikusi labākos medikamentus seksuālās potences uzlabošanai, ko var iegādāties Latvijā.

dickuprio atsauksmes

Tika pārbaudīti visi produkti, gan tie, kas pieejami aptiekās, gan tie, kas tiek pārdoti tiešsaistē (statistiski vairāk nekā 70% no visiem potenciālajiem medikamentiem tiek pārdoti tiešsaistē).

Eksperti noteica uzticamākos medikamentus. Tātad, kurš produkts ir uzticams? Ķīmiskā Viagra un tamlīdzīgas sildenafilu saturošas zāles vai dabīgi produkti, kas satur dabiskus afrodiziakus? Vai šajās zālēs ir bīstamas kancerogēnas vielas?

Nacionālās Kvalitātes Asociācija ir pārbaudījusi 26 preču zīmes (tika ņemtas vērā tikai Latvijā sertificētas zāles). Speciālisti pārbaudīja zāļu drošumu un to efektivitāti vīriešu urogenitālās sistēmas ietekmēšanā. Pārbaudē piedalījās atbilstoši kvalificēti medicīnas darbinieki un veselības klīnikas. Testā piedalījās 500 vīrieši.

Pašlaik tas ir visplašākais pētījums, ko veikusi Nacionālā Kvalitātes Asociācija, neatkarīga organizācija, kas 2015. gadā bija pilnvarota veikt neatkarīgu kvalitātes pārbaudi dažādiem produktiem.

Sarūgtinoši rezultāti!

 • 67% no Latvijā pārdotajām zālēm, kas pozicionētas kā potences stiprinātāji nenodrošina paredzamo efektu un neuzrāda ietekmi uz vīriešu reproduktīvo sistēmu. Šī produktu grupa galvenokārt ietver dažādus bioloģiski aktīvus uztura bagātinātājus, kas ir plaši pieejami internetā.
 • Zāles, kuru pamatā ir sildenafils (Viagra un līdzīgi produkti) izrādījās daudz efektīvākas. Tās var nekavējoties palielināt seksuālo potenciālu un apmierināt klientu vēlmes. Tomēr šīs zāles satur bīstamas vielas, piemēram, Sildenafil kas pēc ārstu domām ir kancerogēns. Katra zāļu lietošanas reize samazina vīrieša dzīves ilgumu par vairākām dienām.

Sildenafils ietekmē sirdi un asinsvadus, urogenitālo un elpošanas sistēmu, acis, nieres, aknas un pat ādu.

dickuprio latvijā

Kādas zāles būtu jālieto?

Balstoties uz Nacionālās Kvalitātes Asociācijas paziņotajiem testa rezultātiem, 3 labākajiem produktiem bija jābūt kvalitātes atzīmei. Tomēr šī pētījuma laikā tika nolemts sertificēt tikai vienas zāles, kas izrādījās gan efektīvas (uzlabojot potenci un palielinot dzimumlocekli), gan drošas (ne tikai drošas, bet arī veselībai nekaitīgas).

Šis produkts ir Dickuprio, kas nesen kļuva pieejams Polijā un tagad arī Latvijā. Kas tas ir?

dickuprio ieguvumi

Kādas izmaiņas vajadzētu sagaidīt pēc Dickuprio lietošanas?

 • 3-5 reizes spēcīgāka erekcija!
 • Spēcīgāks libido un uzbudinājums
 • Ilgstoša dzimumakts (bez priekšlaicīgas ejakulācijas)
 • Dzimumlocekļa izaugšana par vidēji 1-1,5 cm
 • Labāka jutība dzimumakta laikā
 • Daudz patīkamāka pieredze jūsu partnerim, pateicoties cietākam dzimumloceklim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + fifteen =