InnoGialuron Kosovë, çmimi, komentet, përbërja – krem per fytyr

By | July 18, 2022

Tabl of Content

innoGialuron çmimi, Kosovë, komentet, përbërja

innoGialuron përdorimi, Kosovë, opinionet, blej

innoGialuron përbërja, komentet, çmimi, blihet

innoGialuron opinionet, blej, përbërja, Kosovë

Bukuria e femrave i magjeps meshkujt, por me kalimin e kohës ajo zbehet. Pas 30 vjetësh, në trup fillojnë procese të pakthyeshme, të cilat çojnë në një ulje të sintezës së kolagjenit dhe elastinës, lëkura humbet elasticitetin e saj të dikurshëm, mbulohet me rrudha. Xhel ngritës innoGialuron do të ndihmojë në shtyrjen e plakjes për disa dekada pa kirurgji dhe manipulime të dhimbshme. Ky mjet do të sigurojë një ngritje efektive të fytyrës në kohën më të shkurtër të mundshme dhe përbërja e tij natyrale nuk do të shkaktojë reaksione negative. Thjesht aplikoni këtë eliksir rinie në lëkurën tuaj çdo mëngjes dhe dukeni shkëlqyeshëm!

Në këtë artikull mund të mësoni se çfarë është innoGialuron, për çfarë shërben kremi, cilat janë përparësitë e tij ndaj analogëve në Kosovë, ku mund të blihet innoGialuron dhe sa është çmimi i produktit. Në forume do të gjeni gjithashtu komentet dhe opinionet rreth innoGialuron.

Cilat janë aftësitë e mjetit

Kozmetikët konvencionale kundër plakjes shpesh shkaktojnë acarim, thajnë lëkurën ose ndihmojnë vetëm për një kohë të shkurtër. Kur përdorimi innoGialuron për rrudha, nuk mund të keni frikë nga kjo. Nuk jep efekte anësore, dhe spektri i veprimit të tij të drejtpërdrejtë është shumë i gjerë:

 • Rivendosja e dermës në nivel qelizor
 • Zbutja e rrudhave të vogla dhe të mëdha
 • Heqja e fryrjes
 • Ngushtimi i poreve
 • Hidratimi dhe furnizimi me lëndë ushqyese
 • Rreshtimi i ngjyrës
 • Lufta kundër papërsosmërive (puçrra, skuqje, thatësi)
 • Mbrojtje kundër plakjes

Me një aleat kaq të fuqishëm si kremi kundër rrudhave innoGialuron, nuk keni frikë nga zbehja. Në të njëjtën kohë, produkti funksionon butësisht dhe butësisht, pa prishur ekuilibrin natyror. Lëkura do të rinovohet, do të bëhet e freskët dhe rrezatuese. Edhe kozmetologët nuk mund të japin gjithmonë rezultate kaq të mira, pavarësisht përpjekjeve të tyre më të mira. Ju do të kurseni kohë dhe para duke zgjedhur një produkt të kujdesit në shtëpi.

Për të ruajtur sa më gjatë rininë e lëkurës dhe për ta mbrojtur atë nga plakja e parakohshme, është e nevojshme të kërkohen burime shtesë të kësaj lënde në formën e produkteve kozmetike, siç është serumi innoGialuron. Është 100% përbërës natyral. Nuk ka efekte anësore dhe kundërindikacione.

Si të përdorni innoGialuron?

innoGialuron projektuar për të gjitha moshat dhe të gjitha llojet e lëkurës për femra dhe meshkuj. Maska rikthen strukturën, barazon relievin dhe përmirëson elasticitetin e lëkurës. Konturet e fytyrës shtrëngohen, bëhen më të qarta, jep një efekt lifting (ngritje të lëkurës dhe muskujve të fytyrës), në përpjesëtim me kirurgjinë plastike, rikthen strukturën e lëkurës.

Mënyra e aplikimit:

 • Hiqni grimin dhe fshijeni lëkurën me tonik
 • Aplikoni një sasi të vogël serumi direkt në fytyrë ose në anën e pasme të dorës dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë mbi lëkurë
 • Lëreni produktin të përthithet plotësisht dhe rregulloni procedurën me kremin tuaj të zakonshëm
 • Përdoreni produktin rregullisht, 2 herë në ditë

Si punon innoGialuron?

Kremi innoGialuron kundër rrjetave vaskulare dhe yjeve me peptide qetëson lëkurën tuaj, barazon strukturën e saj, i jep asaj një ngjyrë të njëtrajtshme dhe të shëndetshme

Kremi innoGialuron kundër venave merimangë dhe venave merimangë me peptide është një produkt kozmetik ekskluziv me përbërës të përsosur që garantojnë efektin maksimal të reduktimit të venave merimangë dhe venave merimangë. Kremi është hipoallergjik, ofron kujdes të butë për lëkurën e ndjeshme, ka një aftësi jashtëzakonisht të lartë depërtuese dhe absorbuese.

Kremi innoGialuron kundër rrjetave vaskulare dhe yjeve me peptide qetëson lëkurën tuaj, barazon strukturën e saj, i jep një ngjyrë të njëtrajtshme dhe të shëndetshme, mbron nga ndikimet agresive mjedisore.

Çfarë jep ilaçi?

Edhe kozmetika më e shtrenjtë kundër plakjes mund të jetë e padobishme, apo edhe e dëmshme – mjerisht, mijëra zonja e dinë drejtpërdrejt për alergjitë dhe mbindjeshmërinë. Kremi unik innoGialuron është bërë një zbulim revolucionar në fushën e tij. Është absolutisht i sigurt dhe funksionon në disa drejtime njëherësh:

 • Drejton palosjet e thella dhe imiton rrudhat
 • I jep lëkurës gjithçka të nevojshme për një rinovim të plotë
 • Promovon hidratimin optimal
 • Rrit prodhimin e kolagjenit
 • Tonifikon lëkurën
 • E barazon tonin e përgjithshëm
 • Largon papërsosmëritë përtej kontrollit të mjeteve të tjera

Përveç kësaj, kremi i fytyrës kundër blej rrudhave innoGialuron ngadalëson proceset oksiduese që plakin lëkurën. Si rezultat, arritjet nuk janë afatshkurtra, por afatgjata. Ju jo vetëm që do të bëheni më të bukur për një ose dy javë, por do të ruani freskinë dhe bukurinë për një periudhë të gjatë kohore dhe në mënyrën më natyrale!