Clavosanعراق, طریقه استفاده از, نظر, قیمت – قارچ روی پا و ناخن پا چه خطری در این بیماری پنهان است و چگونه می توانید از شر آن خلاص شوید؟

By | August 30, 2021

Tabl of Content

ویراستار: طبق آمار ، تقریباً از هر پنج نفر یک نفر از این بیماری رنج می برند عفونت های قارچی در پاها و ناخن های پا. دلایل آن می تواند متفاوت باشد – از ضعف سیستم ایمنی گرفته تا کفش نامناسب.

امروز دکتر برجسته ما ، مهدی کانویی ، جدیدترین کشفیات در زمینه پزشکی عفونت های قارچی پا و ناخن پا و راه های رهایی از شر این بیماری خطرناک و ناخوشایند را در خانه به مدت یک ماه به شما ارائه می دهد.

مهدی کانویی: ما بحث را با این واقعیت آغاز می کنیم که بسیاری از مردم معتقدند عفونت های قارچی پا و ناخن های پا فقط یک اختلال زیبایی است که هیچ خطری برای سلامتی آنها ندارد. آیا واقعا موضوع این است؟ بیایید آن را دریابیم!

مهدی کانویی در برنامه تلویزیونی “خودمان را شفا می دهیم” نحوه رهایی از عفونت های قارچی پا و ناخن پا را نشان می دهد.

عفونت قارچی پا و ناخن های پا ، که به آن انیکومایکوزیس نیز گفته می شود ، در مراحل پیشرفته خود تهدیدی جدی برای سلامتی ما است. آنیکومایکوزیس درمان نشده می تواند باعث واکنش های آلرژیکی بشود ، سیستم ایمنی بدن ما را ضعیف کرده و بیماری های مزمن را تشدید می کند. اگر از هر نوع بیماری مزمن رنج می برید ، پخ شدن قارچ ها می تواند احتمال زیاد شدن آن را افزایش دهد!

این به این معنی است که یک مشکل ساده با پاها و ناخن های پا می تواند زندگی شما را به خطر بیندازد! در این زمینه رعایت موارد زیر بسیار مهم است:

در وهله اول عفونت با قارچ یک مشکل ساده در پا و ناخن نیست ، بلکه نشانه ای از عفونت کامل بدن با انگل است . بطور کل مشکل همه قارچ های پا و ناخن های پا ناشی از انگل هایی است که از بدن شما به عنوان پناهگاه برای خود استفاده می کنند. در مرحله دوم قارچ ها به خودی خود خطری مهلک ندارند ، اما عامل کاتالیزوری برای هر نوع بیماری هستند که ممکن است قبلاً از آن رنج برده اید.

به زبان ساده: اگر قبلاً بیماری مزمن دارید ، به عنوان مثال مشکلات معده یا کبد ، وجود قارچ ها می تواند بر سیستم ایمنی بدن شما تأثیر منفی بگذارد و احتمال حاد شدن بیماری مزمن را افزایش دهد.

مهدی کانویی: بیایید لیستی از تمام علائم آنیکومایکوزیس تهیه کنیم.

ولین علائم آنیکومایکوزیس چیست؟ چگونه می توانیم تشخیص دهیم که خطر در حال حاضر وجود دارد؟

بیایید علائم آنیکومایکوزیس را لیست کنیم:

 • ترک خوردگی بین انگشتان پا (معمولاً بین انگشتان 1 و 2 یا بین انگشتان 4 و 5)
 • برجستگی هایی روی پوست شما ایجاد می شود
 • خارش
 • سرخی
 • احساس سوزش
 • انگشتان ورم کرده ، ناخن های شکننده و شکستنی

معمولاً بین انگشتان پا ٬ از ناحیه پا شروع می شود . قاعده این است که اولین علامت قارچ لایه برداری پوست است که با خارش و احساس سوزش همراه است.

طبق آمار ما ، تقریباً 20 درصد از مردم عراق با عفونت قارچی مشکل دارند. برخی از آنها از مرحله اولیه عفونت رنج می برند ، که درمان آن آسان است ، اما در برخی موارد این بیماری قبلاً گسترش یافته است و درمان آن می تواند مدت زیادی طول بکشد. یکی از مشکلات نیز این واقعیت است که همه بیماران به دنبال کمک پزشکی نمی باشند. بسیاری از آنها معتقدند که عفونت های قارچی به خودی خود با نوعی معجزه ناپدید می شوند و همه چیز به حالت عادی باز می گردد. اما حقیقت این است که این انگل ها از بین نمی روند ، مگر اینکه شما کاری در مورد آن انجام دهید. عفونت های قارچی در سراسر بدن ، در سراسر پا و ناخن های پا پخش می شود.

رمان عفونت قارچی پا و ناخن پا

اکنون ما به مهمترین قسمت بحث خود رسیده ایم و آن این است که چگونه از شر این بیماری مزاحم خلاص شویم. به طور سنتی ، و این در کلینیک های ما بسیار رایج است ، ناخن های پا آلوده با جراحی برداشته می شوند و بهبود وضعیت بیمار حدود 1 تا 2 ماه طول می کشد. من شخصاً فکر می کنم این یک درمان وحشیانه برای قرن 21 است ، اما در 99 درصد موارد این درمانی است که به بیماران ارائه می شود! لطفاً اگر می خواهید ، اعلان کنید! نمی خواهم این مشکل با جراحی حل شود!

مهدی کانویی خوب ، من تعداد زیادی می بینم!

مروزه راههای بسیار دیگری نیز در دسترس استA161+

مراکز تخصصی روشهای زیادی برای از بین بردن عفونت های قارچی پا و ناخن های پا ارائه می دهند ، اما مهمترین عیب آنها قیمت آن است ، زیرا کل روش از بین بردن عفونت های قارچی پا و ناخن پا تقریباً 1,00 دینار عراق است ، به این معنی که قطعاً چنین چیزی برای همه قابل دسترسی نیست.

البته ، من به این استودیو نیامدم تا شما را با چنین یادداشت ناخوشایندی رها کنم. صادق عانی ، که تا یک ماه پیش از آنیکومایکوزیس رنج می برد و قبلاً مدتی از این بیماری غافل شده بود ، به من کمک می کند تا یک نوشته مثبت اضافه کنم. او با کمک خودش٬ خود را درمان کرده است کرم مخصوص انگل و قارچ .

مهمان برنامه تلویزیونی

ما با آزمایش این کرم در مرکز خود شروع کردیم. با توجه به نتایج ، می توان گفت که واقعاً به همه بیماران کمک می کند. در 97 درصد موارد قارچ پا و ناخن پا را به طور کامل از بین می برد. پس از حذف ، می توانید از این کرم به عنوان محصولی استفاده کنید که از عفونت های جدیدی که با توجه به محیط زیست می توانند در هر زمان ایجاد شوند ، جلوگیری می کند. کرم Clavosan ٬ 30-40 برابر ارزانتر از اقدامات انجام شده در مراکز بهداشتی است. . و همچنین موثرتر است.

این تصاویر فاطمه سرلک ، یکی از شرکت کنندگان در آزمایش ، پس از 30 روز استفاده از کرم ما است:

ا 100٪ در اثربخشی این محصول متقاعد شده ایم

اجازه دهید ابتدا بگویم که این یک محصول ثبت شده رسمی است که یک سری آزمایش های مورد نیاز را گذرانده است. ثانیاً ، ما این محصول را روی بیماران خود و خودمان آزمایش کرده ایم ، زیرا به آمار رسمی ارائه شده اعتماد نداریم. نتایج همانطور که گفتم شگفت انگیز بود. کرم Clavosan دارای اجزای زیر است: کیمازازول ، که فعالیت غدد عرق را کاهش می دهد و از فعالیت باکتری هایی که باعث ایجاد بوی نامطبوع عرق می شوند حتی در افراد سالم جلوگیری می کند. همچنین به عنوان یک ضد عفونی کننده عمل می کند ، پوست را نرم می کند و بوی نرم و ماندگاری طولانی مدت به آن می بخشد. فارنزول پوست را نرم کرده و لایه برداری پوست را از بین می برد. ویتامین E و اسانس نعناع پاها را خنک کرده و بوی دلپذیری به کرم می دهد. این کرم قارچ ها را از بین می برد (از جمله آنهایی که با جراحی حذف می شوند) و یک سری مشکلات از جمله خارش ، لایه برداری پوست ، احساسات ناخوشایند و بوی نامطبوع را برطرف می کند.

این محصول واقعاً یک محصول منحصر به فرد است که در سراسر جهان محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. آزمایشگاههای ما اطمینان حاصل کردند که می توان آن را درعراق با قیمت تولید ، یعنی قیمت ساخت آن ، به فروش رساند. مردم عراق می توانند این محصول را با کمترین قیمت ممکن خریداری کنند. حالا می توانید این کرم را به صورت آنلاین سفارش دهید. همه می توانند به سادگی سفارش دهید و این محصول را برای استفاده شخصی خریداری کنید. این سرویس توسط خدمات پیک یا خدمات پستی معمولی (پرداخت پس از دریافت و چک کردن) تحویل داده می شود و استفاده از آن نیازی به آموزش یا تخصص خاصی ندارد.

محصولی طبیعی در برابر عفونت های قارچی پا و ناخن پا

در حال حاضر ، این محصول فقط در وب سایت رسمی موجود است. ما با داروخانه ها مذاکره کرده ایم ، اما آنها می خواهند از فروش کرم Clavosan سود بیشتری ببرند. با این حال ، ما آن را کاملاً متفاوت می بینیم: ما باید محصول را با حداقل قیمت بفروشیم و آن را در دسترس همه کسانی قرار دهیم که به آن نیاز دارند (که بسیار مهم است ، زیرا افراد زیادی از عفونت های قارچی رنج می برند).

Clavosan نحوه استفاده از, چیست – یا محدودیتی برای استفاده از این کرم وجود دارد؟

کرم Clavosan منشا شیمیایی ندارد ، بنابراین هیچ منع مصرف وجود ندارد. در طول دوره آزمایش ، ما این کرم را روی 17،254 بیمار در مرکز مان آزمایش کردیم و هیچکس هیچ نشانه ای از حساسیت به مواد آن را نشان ندادند. این کرم به سلامتی شما آسیب نمی رساند ، اما روشی موثر برای درمان انواع مختلف قارچ ها ، از جمله خطرناک ترین آن ها است. من همچنین می خواهم به این واقعیت اشاره کنم که می توان از آن برای کودکان نیز استفاده کرد.

من می خواهم حرف خود را با این عبارت به پایان برسانم: اگر ما به خود کمک نکنیم ، هیچ کس این کار را برای ما انجام نمی دهد. عفونت های قارچی در پا و ناخن های پا نه تنها یک مسئله زیبایی است ، بلکه یک بیماری جدی است که می تواند عواقب جدی داشته باشد. شما باید از آن مراقبت کنید و منتظر نمانید تا دیر شود.

باز نوشته: ما همچنین از تولید کننده درخواست کمی تخفیف کرده ایم و شما خوانندگان مقاله ما اکنون این فرصت را دارید کرم Clavosan را با نصف قیمت سفارش دهید!

Clavosan فروش, سفارش, خرید – سلامت باشید و دفعه بعد شما را می بینیم!

نظر

مريم لجش

من سفارش دادم کرم ناخن های پای من به طور بدی منزجر کننده بود … فکر کردم باید آنها را بردارم … اما بعد از 30-40 روز استفاده از این کرم ، آنها به حالت عادی بازگشتند. نمی توانم توصیف کنم که چقدر خوشحال بودم!

بریدگی کوچک صالح

وقتی شروع به استفاده از این کرم کردم ، انتظار چنین نتیجه خوبی را نداشتم. من واقعاً خوشحالم که تمام مشکلات پا و ناخن پایم را حل کرده است و این عفونت های قارچی مزاحم را پشت سر گذاشته ام!

ناهید کیش

من این کرم Clavosan را سفارش دادم و بسته روز بعد به آدرس من آمد. اکنون من کل چرخه درمان را به پایان رسانده ام. من از چیزی که تا آن زمان با آن زندگی می کردم وحشت دارم.

جردن بغداد

من دو هفته است که از کرم Clavosan استفاده می کنم. روز شانزدهم است و نتایج شگفت انگیز است! من قبلاً محصولات زیادی را آزمایش کرده و تقریباً خود را با داروهای ضد قارچ مریض کردم ، اما هیچ چیز مشکل من را حل نکرد. نمی توانم به شما بگویم وقتی از شر عفونت خلاص شدم چقدر خوشحال بودم! در زیر می توانید تصویر ناخن های پای من قبل و بعد را مشاهده کنید:

من هم سفارش خود را ثبت کرده ام. این هفته باید برسد ، نمی توانم صبر کنم!

سهیل حضر

من یک مرحله پیشرفته عفونت قارچی داشتم ، زیرا آن را بدون درمان رها کردم و فکر می کردم که این یک موضوع جدی نیست. وقتی رگهای واریسی من نیز بدتر شدند ، متوجه شدم که باید کاملاً جدی باشد. پزشکان حذف قارچ ها را توصیه کردند. آنها در مراکز خصوصی به من لیزر درمانی می دادند – من به 7-8 درمان نیاز داشتم و هریک از آنها 250 دینار هزینه داشت. حقوق من در آن زمان فقط حدود 200 دینار بود! و همچنین برداشتن ناخن کامل پا ایده خوبی به نظر نمی رسید ، زیرا مانع از رفتن من در ملاء عام می شود. من انواع داستانهای قدیمی را امتحان کرده ام ، اما هیچ نتیجه ای نداشت. سپس خوشبختانه در مورد این کرم چیزی شنیدم و خواندم ، Clavosan را سفارش دادم می توانم صادق باشم ، انتظار هیچ نتیجه قابل توجهی را نداشتم ، اما در مورد من عفونت قارچی در طی مدت یک ماه و نیم به طور کامل ناپدید شد! باورم نمی شد که بالاخره موفق شدم از شر آن خلاص شوم. بنابراین من نیز می خواهم قدردانی خود را اعلام نمایم. ببخشین که چنین پیام طولانی ای نوشتم ، اما این یک تجربه بسیار احساسی برای من بود.

جواد بابل

کسانی که عفونت قارچی را فقط روی پای خود دارند در واقع خوش شانس هستند! آن را روی دست داشتم ، آیا می توانید این تجربه وحشتناک را تصور کنید؟ مردم وقتی دستان من را دیدند وحشت زده شدند ، فقط وحشتناک بود … و من بسیار شرمنده بودم. من نمی توانستم کاری کنم که به خودم کمک کنم. من دو هفته است که از کرم استفاده می کنم و فقط به نتایج آن نگاه کنید!

راحیل البته من به این استودیو نیامدم تا شما را در چنین یادداشت ناخوشایندی رها کنم. راحیل ، که تا یک ماه پیش از آنیکومایکوزیس رنج می برد و قبلاً مدتی از این بیماری غافل شده بود ، به من کمک می کند تا یک نظر مثبت اضافه کنم. او با کمک خود ش٬خود را درمان کرده است

جبران لجش

من این کرم را برای درمان عفونت قارچی خریدم. مدتی است که این را استفاده میکنم و به اندازه کافی به من جواب داده. این کرم چیزی است که من چند هفته از آن استفاده کردم و عفونت قارچی به طور کامل ناپدید شده است.

ساحل بغداد

مصاحبه بسیار جالبی بود ، متشکرم! این واقعا چشم خوانندگان را باز می کند!

بوشهر لجش

کلاهبرداری است؟ چرا بصورت آنلاین به فروش می رسد؟

صادق بغداد

بوشهر، آیا شما حتی مقاله را خوانده اید؟ به دلیل شرکت های دارویی حریص که فقط به سود علاقه مند هستند ، به صورت آنلاین به فروش می رسد! در صورت پرداخت هزینه رسید ، چگونه می تواند کلاهبرداری باشد؟ من سفارش دادم این کرم به خودم توسط سرویس پیک تحویل داده شد ، همه را بررسی کردم و بعد پرداخت کردم. اگر آن را از طریق خدمات پستی سفارش دهید ، امن است- هنگام دریافت هزینه پرداخت می کنید. به هر حال ، امروزه همه چیز از طریق اینترنت به فروش می رسد ، از لباس و لوازم جانبی گرفته تا مبلمان …

مريم حضر

متأسفم ، من متوجه نشده بودم که هنگام دریافت پول پرداخت می کنید. پس خوب است ، پرداخت هنگام دریافت کاملا ایمن است. اکنون سفارش خود را ثبت می کنم.

عالیه بغداد

من هم همیشه با ناخن هام مشکلات و همچنین درد مداوم داشتم. لاک های مختلف ناخن را امتحان کرده ام و حتی قرص مصرف کرده ام. لاک ناخن فقط اثر کوتاه مدت داشت. حالا من استفاده می کنم تایج کرم Clavosan را می توانید در زیر مشاهده کنید. من سه هفته است که آن را روی ناخن هایم می زنم ، اما تصمیم دارم کل دوره (1 ماه) را انجام دهم.

کلام اراب

ممنون میشم راهنمایی کنید. بالاخره موفق شدم عفونت قارچی خود را از بین ببرم. خیلی چیزهای وحشتناک در زندگی ما رخ می دهد!

جواد کیش

من نظرات شما را خوانده ام و فکر می کنم باید آن را سفارش دهم. در واقع ، من این کار را فوراً انجام می دهم.

قبل از اینکه مجبور شوید ناخن‌های پاهای خود را کاملاً در بیاورید این حقیقت ترسناک درباره قارچ ناخن را بخوانید!

ما نمی‌توانیم این قاتلان را دست کم بگیریم!

یادداشت سردبیر: آمارها نشان می‌دهد که 33 درصد جمعیت در این کشور در ناخن‌های پاها و پاهای خود عفونت‌های قارچی دارند. دلایل می‌تواند بسیار متفاوت باشد و از سیستم ایمنی ضعیف تا پا پوش‌های نامناسب متغیر باشد.

امروز آقای احمد ساجد یکی از کارشناسان مرکز پوست‌شناسی به ما توضیح خواهد داد که چطور ما می‌توانیم از شر این عفونت‌های قارچی ناخن‌های پاها که خطرناک و ناخوشایند هستند ظرف مدت فقط یک ماه به راحتی از خانه‌های خود به لطف پیشرفت‌های پزشکی مدرن راحت شویم

احمد ساجد

کارشناس مرکز پوست‌شناسی

به مدت 27 سال است که طبابت می‌کند.

– سلام، دکتر ساجد! ما با مهم‌ترین سوال شروع می‌کنیم – آیا درست است که با در نظر گرفتن تعداد ساکنانی که از عفونت قارچی در ناخن‌های پاهای خود رنج می‌برند، کشور عراق بین موارد اول است؟

– بله درست است. عراق اکنون برای مدت طولانی است که یکی از کشورهای اول در زمینه عفونت‌های قارچی است. ما می‌توانیم این مورد را به شرایط، بهداشت پایین در فضاهای عمومی، اطلاع نداشتن نهادهای حاکمیتی و عدم حساسیت این نهادها به نیازهای مردم نسبت دهیم.

– دکتر ساجد، این عفونت‌های قارچی پاها و ناخن‌های پاها در واقع چقدر خطرناک هستند؟

یشتر مردم معتقد هستند که عفونت‌های قارچی پاها و ناخن‌های پاها مشکلی زیبایی است و این موارد به طور ویژه‌ای خطرناک نیستند. اما آیا واقعیت همین است؟ بگذارید در ابتدا برخی موارد را شفاف کنم!

عفونت‌های قارچی پاها و ناخن‌های پاها که به اونیکومایکوزیس معروف است در مراحل پیشرفته بیماری کاملاً تهدید کننده هستند. اونیکومایکوزیس درمان نشده می‌تواند موجب واکنش‌های آلرژیک، ضعیف شدن سیستم ایمنی و منجر به ظهور بیماری‌های مزمن شود. بنابراین، اگر هر گونه بیماری مزمنی دارید، عفونت‌های قارچی امکان وخیم‌تر شدن بیماری را افزایش خواهد داد.

این امر بدین معنی است که مشکلی ساده در پاها و ناخن‌های پاها می‌تواند زندگی انسان را به خطر بیندازد! همچنین باید به مورد زیر نیز توجه کنیم:

در وهله اول، عفونت‌های قارچی تنها «مشکل پاها و ناخن‌های پاها نیست». این مورد عفونت واقعی بدن با انگل است. دلیل این مشکل جامع پاها و عفونت‌های قارچی ناخن‌های پاها می‌تواند انگل‌های باشد که بدن شما را به عنوان پناه‌گاه خود انتخاب کرده‌اند. دوماً، عفونت قارچی به نوبه خود بیماری کشنده‌ای نیست اما هنوز می‌تواند به عنوان کاتالیزور برای تمامی دیگر مشکلات پزشکی شما عمل کند.

این امر بدین معنا است که اگر در معده یا کبد خود مشکل مزمنی دارید وجود عفونت‌های قارچی که بر روی سیستم ایمنی ما اثر می‌گذارد به صورت خودکار احتمال حاد شدن چنین بیماری‌های را به جای مزمن ماندن افزایش می‌دهد.

ه اتفاقی می‌افتد اگر ما عفونت‌های قارچی را درمان نکنیم؟

در افرادی که بالاتر از 30 سال هستند، عفونت‌های قارچی دلیل بسیار متداول سرماخوردگی، بیماری‌های آسمی و عملکرد نامنظم اندام‌های داخلی است. در این سن، عفونت یک ناخن پا می‌تواند موجب درماتیت شود و سپس در سرتاسر پوست گسترش یابد. بنابراین نمی‌توانید به درمان عفونت‌های قارچی توجه نکنید. سطح پیشرفته بیماری می‌تواند منجر به فرم دیستروفی اونیکومایکوزیس شود که می‌تواند باعث عوارض مخاطره‌آمیز شود.

اکنون مهم‌ترین نکته این است که…

با عفونت‌های قارچی سم‌های مثل زانتومگنین، پنی‌سیلین و ویومیلین و دیگر مواد مشابه آنتی‌بیوتیک منتشر می‌شوند. وقتی که این مواد وارد بدن شوند می‌توانند بیماری‌های جسمی شدیدی را به وجود آورند. برای مثال به عکس‌های بعدی نگاه کنید (تنها برای بزرگ‌سالان)

سندروم استیونز-جانسون و نکرولیز اپیدرمال سمی (کشنده در 80 درصد موارد)

اگر در مراحل ابتدایی عفونت اقدام نکنید، عفونت می‌تواند از طریق خون شما به اندام‌های داخلی منتقل شود و در صورتی که سیستم ایمنی ضعیف باشد، این مورد می‌تواند موجب بروز عوارضی مثل آسیب سمی-آلرژیک به قلب، کبد، اندام‌های داخلی و کلیه‌ها شود.

اگر این دسته از بیماران سر موقع کمک دریافت نکنند به احتمال 95 درصد موفق نخواهند شد.

اگر وقتی که عفونت‌های قارچی در مراحل اولیه هستند آن‌ها را درمان نکنید در ظرف چند سال کل ساختار ناخن‌های پاهای شما را از بین می‌برند که منجر به از دست دادن آن‌ها خواهد شد.

نتایج عفونت‌های قارچی درمان نشده بر روی ناخن انگشت بزرگ پا

در برخی موارد می‌توانیم این عفونت‌های قارچی را در مراحل اولیه بیماری درمان کنیم. با وجود این، در دیگر موارد این عفونت‌ها شدیدتر هستند بنابراین درمان به وقت بیشتر نیاز دارد. این مشکل را همچنین می‌توان به این موضوع نسبت داد که افراد فوراً درخواست کمک نمی‌کنند بلکه فکر می‌کنند که عفونت‌های قارچی به شکلی از بین می‌رود و همه چیز به وضعیت عادی بر می‌گردد. اما واقعیت این است که انگل‌ها به خودی خود از بین نمی‌روند. و در صورتی که درمان نشود، عفونت‌های قارچی تا زمانی که کل پای شما و همه ناخن‌های پاها را فرا نگیرد گسترش خواهد یافت.

برخی افراد ادعا می‌کنند که برای از بین بردن عفونت‌های قارچی خود باید از این دستورالعمل مادربزرگ‌ها پیروی کنید: ناخن خود را در سرکه 2 درصد بشویید و میزان کمی آب اکسیژنه به آن بمالید. اما این شیوه معقولانه نیست. این کار تنها اوضاع را بدتر می‌کند زیرا موجب ایجاد محیطی قلیایی می‌شود که برای رشد و گسترش عمیق عفونت‌های قارچی به بدن انسان مطلوب است. بنابراین، مهم است که از نکته زیر مطلع باشید:

داروخانه‌ها پول لازم را برای عفونت‌های قارچی ندارند!

زینه اول – درمان فراگیر

بگذارید واقعیت را درباره این فرمول‌ها که دکترها تجویز می‌کنند و هزینه زیادی برای شما دارند اما اثرگذار نیستند به شما بگویم. این فرمول‌ها تنها برای پنهان کردن علائم و «خاموش کردن» آن‌ها برای مدتی مفید است. اما با گذشت زمان دوباره بیماری بر می‌گردد! عوارض احتمالی نیز شامل خارش پوست، عرق کردن و آلرژی می‌شود.

گزینه دوم – قطره‌ها و لاک ناخن

این مواد معمولاً باعث واکنش‌های حساسیتی شدید می‌شود. درک این موضوع آسان است به محضی که مواد ضد قارچ را به پوست خود می‌زنید سمی شدن بدن شما آغاز می‌شود. البته نوع و میزان واکنش می‌تواند در افراد مختلف متفاوت باشد.

ما از چه چیزی می‌توانیم برای درمان عفونت‌های قارچی پاها و انگشت‌های پاها استفاده کنیم؟

ما باید به منظور درمان موثر عفونت‌های قارچی تمامی هاگ‌ها را از بین ببریم و از زایش و گسترش آن‌ها در سرتاسر بدن شما جلوگیری کنیم. تا مدتی پیش چنین محصولی در دسترس نبود. تمامی محصولات ضد قارچ در دسترس تنها اثرات کوتاه مدتی داشت. اما در سال 2017 مرکز ما فرمولی ایجاد کرد که هاگ‌ها را از بین می‌برد بنابراین از زایش و گسترش آن‌ها جلوگیری می‌کند. ما این فرمول را «Clavosan» نامیدیم. این محصول کرم ضد قارچی است که حاوی روغن اکالیپتوس و درخت چایی است. این کرم عمیقاً به بافت‌های عفونت‌دار نفوذ می‌کند، قارچ‌ها را از بین می‌برد و بازسازی طبیعی را افزایش می‌دهد.

برای ساخت این کرم به 10 هزار ساعت تحقیق و تقریباً 6 میلیارد دینار پول نیاز داشتیم. این اتحادیه بودجه ویژه‌ای به تحقیق و ایجاد درمانی موثر برای عفونت‌های قارچی اختصاص داد. قبل از رسیدن به فرمول نهایی، دانشمندان ما چند فرمول دیگر را امتحان کردند تا مشخصات ضروری درمان کننده کرم را پیدا کنند.

1. میزان تاثیر کرم Clavosan با استفاده از شیوه‌های استاندارد محاسبه شده است (تعداد بیمارهای با موفقیت درمان شده در مقایسه با تعداد کل شرکت‌کننده‌ها که 100 داوطلب است) و نتایج به شرح زیر است:

 • از بین بردن عفونت قارچی ناخن‌های پاها – 99.3%
 • از بین بردن عفونت قارچی پاها – 99.7%
 • داشتن پوستی روشن در پاها – 95%
 • از بین بردن بودی نامطبوع پاها و ناخن‌های پاها – 100%
 • از بین بردن عرق پا – 90%

عبارت «درمان موفق» در این مورد به از بین بردن قارچ و بیماری‌های مربوطه و عدم بروز مجدد بیماری ظرف یک‌سال بر می‌گردد.

2. استفاده از این ماده عوارضی از جمله واکنش آلرژیک ندارد.

3. کرم Clavosan تایید شده است که دارای فرمول پیشتاز برای عفونت‌های قارچی پاها و ناخن‌های پاها است.

علاوه بر عراق، این کرم در بسیاری از کشورهای اروپایی و آسیایی تایید شده است. آزمایش‌های بالینی نیز کاملاً تایید شده‌اند. فرانسوی‌ها حتی درصد بالاتری در درمان داشتند. اکنون این فرمول در حال آزمایش در چین، ژاپن و همچنین ویتنام است زیرا کشورهای آسیایی علاقه زیادی به این کرم نشان داده‌اند. نتایج آزمایش نشان می‌دهد که این کرم فوق‌العاده موثر است.

من فکر می‌کنم که خوانندگان ما علاقه دارند بدانند از کجا می‌توانند کرم Clavosan را بخرند. همچنین، ما مطلع شدیم که امکان خرید این محصول با تخفیف نیز وجود دارد، آیا درست است؟

بعد از مذاکره‌های طولانی مدت بالاخره موفق شدیم که برنامه‌ای را به نام «خود را از عفونت‌های قارچی خلاص کنید» شروع کنیم. این کرم در واقع با تخفیف 50 درصدی موجود است زیرا هدف ما سود بردن نبود بلکه می‌خواستیم به هر انسانی صرف‌نظر از وضعیت مالی‌اش این امکان را بدهیم که از شر عفونت‌های قارچی خلاص شود و زندگی شاد و فعالی داشته باشد. هدف این برنامه این است که به افراد کمک کند که از شر انگل‌های پاها و ناخن‌های پاها که می‌تواند مانع زندگی معمولی آن‌ها شود و حتی سلامتی آن‌ها را به خطر بیندازد راحت شوند. ما بسیار مفتخریم که توانسته‌ایم این پروژه را در کشور خود راه‌اندازی کنیم! تا کنون ابتکار عمل‌های مشابهی هنوز در دنیا انجام نشده است!

اگر می‌خواهید در این برنامه شرکت کنید تنها نام و شماره تلفن خود را در وب‌سایت رسمی محصول وارد کنید.

دکتر ساجد، آیا موضوع دیگری هست که بخواهید قبل از اینکه گفتگوی ما تمام شود به آن بپردازید؟

– فقط می‌خواهم یک موضوع را بگویم: عفونت‌های قارچی پاها تنها مشکل زیبایی نیستند و بیماری بسیار جدی است که می‌تواند منجر به عواقبی ناخوشایند شود. و بهترین راه این است که مشکل را قبل از اینکه خیلی دیر شود حل کرد.

Clavosan® – موجود در وب‌سایت رسمی سازنده.

مهم! تحقیقات نشان می‌دهد که فصل تابستان بهترین زمان برای شروع درمان است. میانگین دماهای بالا میزان تاثیر درمان را افزایش می‌دهد. در این مورد درمان 47% سریع‌تر از فصل‌های دیگر است.

ظر تا کنون

آیته بشیر (بغداد)

باور این موضوع سخته! آیا واقعاً ممکنه با 50 درصد تخفیف این محصول را خرید؟ من فرم را پر کردم و با شما در تماس باقی می‌مانم تا نتایج را به شما اطلاع دهم. واقعاً خوشحال هستم که شما توانستید این پروژه را به سر انجام برسانید!

رافعه شاکر( کربلا )

شوهر من سه سال کامل بود که از بیماری‌های قارچی رنج می‌برد. این موضوع واقعاً بد بود. اول ناخن‌های پاهایش زد شد و بوی بدی می‌داد. از چند قطره و بعد لاک ناخن استفاده کردیم اما اسمش را هم یادم نیست. بعد شوهرم تسلیم شد. هیچ چیزی جواب نمی‌داد. دوستم درباره کرم ضد قارچ «Clavosan» به ما اطلاع داد. به نتایجی که بدست آوردیم نگاه کنید.

سمیه (نامعلوم)

آیا میشه این کلاه‌برداری باشه؟ چرا این محصول 50 درصد تخفیف دارد و تنها آنلاین در دسترس هست؟

محمود ( بغداد )

سمیه، اصلاً مقاله را خواندی؟ این محصول آنلاین فروش می‌رود چون کارشناسان شیمی ما تنها برای پول کار می‌کنند و می‌خواهند بیشتر و بیشتر پول در بیاورند صرف‌نظر از اینکه چه طور بشود! اگر چیزی با 50 درصد تخفیف موجود هست چرا باید کلاه‌برادری باشه؟ من قبلاً سفارش دادم. پستچی بسته را به من تحویل داد و من همه چیز را دوباره چک کردم و همه چیز مرتب هست. روالش مثل این هست که بسته‌ای را در اداره پست بگیرید. اما امروزه همه چیز آنلاین فروش می‌رود مثل لباس، پا پوش، مبلمان و لوازم خانگی.

الهام (سلیمانیه)

بیشتر از یک‌سال هست که عفونت‌های قارچی دارم. خیلی امیدوارم که این محصول به من کمک کنه. الان سفارش می‌دهم چون تخفیف داره!

احمد ساجد (بغداد)

الهام عزیز! نتوانستم نظرت را نادیده بگیرم. می‌توانم به شما اطمینان دهم که این محصول تاثیر مثبتی خواهد داشت. تنها کاری که باید بکنید این است که دقیقاً از دستورالعمل‌ها پیروی کنید.

محمود (کاظمین)

من هم سفارش دادم. ظرف یک هفته باید برسه، بی‌صبرانه منتظرم.

عادل حمد (سامرا)

این محصول واقعاً اثرگذار هست. من و همسرم از وقتی که این بیماری را از جایی گرفتیم از این محصول استفاده می‌کنیم. این درمان خانوادگی جادو کرد. عفونت قارچی از بین رفت و دیگه ظاهر نشد. الان دیگه مشکلی برای رفتن به استخرها یا باشگاه‌های عمومی نداریم.

بتول (نامعلوم)

با پیشنهادت موافقم. این فرمول عالی است. عفونت باکتریایی ناخن انگشت پام ظرف چند هفته از بین رفت!

بهجت (اربیل)

این محصول الان با 50 درصد تخفیف موجوده و راهی به جز سفارش دادنش ندارم.

فاطمه عبود (بصره)

من هم این کرم را سفارش دادم و قبلاً دریافتش کردم. ده روز هست که ازش استفاده می‌کنم. اگر بخواهم صادق باشم انتظار این نتایج سریع را نداشتم. خارش بعد از چند بار استفاده از بین رفت. خیلی اذیت‌کننده بود…

کریم ( حلبچه) )

از همه ممنونم، نمی‌دانستم که چکار کنم. تقریباً بخاطر این مشکل عقلم را از دست دادم. باید فوراً سفارش دهم. با شما در ارتباط خواهم بود تا نتایجی را که بدست آوردم به شما بگویم.

زهرا فائز (نجف)

ظرف چهار روز سفارشم را دریافت کردم. بسته در وضعیت خوبی بود. همین الان هم می‌توانم نتایج اولیه را ببینم. بسیار از همه شما سپاس‌گزارم!

احمد ساجد (بغداد)

زهرا، نتایج نهایی و تجربه کلی خود را به من اطلاع دهید. ما داریم داده‌های آماری را جمع‌آوری می‌کنیم تا این محصول درمان کننده را در داروخانه‌ها با قیمت مناسب و بدون افزایش قیمت غیر ضروری ارائه دهیم.

با احترام، احمد

آمنه (نینوا)

از شما بسیار سپاس‌گزارم. ناخن‌های پاهام ضعیف بود و درد زیادی داشت. لاک‌های خاصی را امتحان کردم و قرص مصرف کردم. لاک ناخن تنها برای مدت کوتاهی موجب تسکین می‌شد. از زمانی که از کرم Clavosan استفاده می‌کنم، نتایج عالی به دست آوردم. سه هفته پیش استفاده از کرم را شروع کردم و تصمیم گرفتم که درمان را کامل کنم و کل دوره را تمام کنم (یک ماه).

زینب ( موصل )

متشکرم، کرم Clavosan خیلی سریع به من کمک کرد! از این صفحه تخفیف و حتی هدیه‌ای رایگان هم گرفتم! درمان را متوقف نکنید. قارچ‌ها چند برابر می‌شوند و گسترش می‌یابند. هر چه زودتر شروع کنید درمان آسان‌تر است.

امجد (تکریت)

وقتی که شغلم را عوض کردم باید پا پوش بسته حتی در هوای بسیار گرم می‌پوشیدم و پاهایم شروع می‌کرد به عرق کردن. بلافاصله متوجه بوی نامطبوعی شدم به ویژه در بعد از ظهر که چکمه‌های خود را در می‌آوردم. به این موضوع توجه زیادی نکردم اما یکی از ناخن‌های انگشت‌های پاهام به تدریج از هم پاشید و موجب نگرانی من شد. همسرم به من گفت که عفونت قارچی دارم. این کرم را خریدیم که به ما نیز کمک کرد! از نتایج خیلی راضی هستم. خوشحال هستم که همسرم اصرار کرد و من درمان را به موقع شروع کردم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − nine =