Electricity saving box Eestis, mis on, arvamused, hind – maksa vähem

By | January 12, 2024

Tabl of Content

 • Vähenda elektriarveid
 • Stabiliseerib pinget
 • Pikendab seadmete eluiga
 • Hoiab ära lühise

Elektriarved panevad nahka sinu pere eelarve?

 • Koonerdada ja säästa arvete tasumiseks?
 • Võla ja elektrikatkestuse hirmus?
 • Kas proovite kodutehnikat harvemini kasutada?
 • Halvad uudised: Tariifid jätkavad kasvamist
 • Hea uudis: Te ei pane seda tähele

Mis on Electricity saving box, kasutusjuhend: see talv on soe ja helge!

Electricity saving box tellimine: kaasaskantav seade elektri säästmiseks

Säästab teie elektrit ja eelarvet

 • Pistikupessa ühendatud
 • Stabiliseerib pinget
 • Vähendab elektrivõrgu koormust

Electricity saving box arvamused: kuidas seade töötab?

Joonas Mihkel

Elektriinsener, omab 15-aastast kogemust

Meie majadesse ja kontoritesse tarnitakse vahelduvvoolu. Kui lülitate tuled, veekeetja või triikraua sisse, siis koormus tõuseb. Liigne reaktiivenergia koormab võrku, vähendab seadmete kasutusiga. Peamine asi on selles, et see põhjustab elektri ülekulu. Seetõttu peate rohkem maksma.

Et vähem amksta, tuleb reaktiivenergia neutraliseerida. Electricity Saving Box saab sellega hakkama. See vähendab võrgu koormust, “puhastab” selle liigsest energiast ja kaitseb teie maja pingekõikumiste ja lühiste eest. See seade on täiesti legaalne, ei vaja registreerimist, ei “peta” elektriarvestit ja võimaldab seaduslikult energiat säästa.

Electricity Saving Box’i on lihtne, mugav ja ohutu kasutada!

Tõesti säästab raha elektriarvetelet

Vaata, kuidas Electricity Saving Box aitab teie kulutusi kokku hoida

Electricity saving box tulemused: nii lihtne, nii tulus

 • Kulutõhususe

Vähendab energiatarbimist 30-50%

 • Katab kuni 150m2

Korteris või majas elektrivoolu stabiliseerimiseks piisab ühest seadmest.

 • Lihtne kasutada

Raha säästmiseks piisab Electricity Saving Box ühendamisest

 • Kompaktne ja kerge

Seadme mõõtmed on 12x7x4 cm. See on kerge, mugav, praktiline. Korpus on valmistatud kvaliteetsest plastikust.

Kasutage seda kõikjal kus saab elektrit kasutada

 • Korteris
 • Maamajas
 • Kontoris
 • Poes
 • Laos
 • Töökojas
 • Garaažis
 • Majapidamisruumis

TÄHELEPANU, PALUN: Ärge kasutage Electricity Saving Boxi ruumides, kus õhuniiskuse tase ületab 85% – basseinides, pesuruumides, vannitubades.

Electricity saving box kommentaare: nad säästavad raha koos Electricity Saving Box’ga

Helen Aadam

Ma poleks kunagi arvanud, et elektrit on nii lihtne säästa! Varem andsin endast parima, et seda säästa: kasutasin pesumasinat vaid korra nädalas, nõudepesumasinat ei kasutanud, kustutasin tuled nii tihti kui võimalik, kuid siiski ei suutnud piisavalt säästa. Mu sõber kinkis mulle Electricity Saving Boxi. Minu arve vähenes kaks korda pärast seda, kui hakkasin seda kasutama ilma harjumusi muutmata – lihtsalt vaadake! Nüüd hakkasin uuesti kasutama nii palju elektrit, kui vaja ja olen nii õnnelik! Tariifid tõusevad, aga minu arved vähenevad. See on lahe!

Taavi Märtel

Nägin seda seadet oma sõbra juures ja arvasin, et see on mingi seade putukate vastu võitlemiseks. Siis me rääkisime ja ta rääkis mulle, mis see seade tegelikult on. Electricity Saving Box aitas tal elektriarveid kaks korda vähendada. Loomulikult tellisin seadme kohe ära – sain tohutuid elektriarveid isegi kui omast arust üritasin elektrit säästa. Seade tasus end ära vaid 2 kuuga. Mul on väga hea meel, et sai Electricity Saving Box kohta teada.

Emili Jaanson

Elektriarved kasvavad kogu aeg. Pean kodus palju elektrit kasutama, isegi ahi ja veeboiler nõuavad elektrit. Tariifid ajavad mind iga kord närviliseks, kui need tõusevad. Ma ei saa raha säästa elektri väljalülitamisega – teen kaugtööd, kasutan arvutit. Kui sain teada Electricity Saving Boxist, tellisin selle kohe. Kasutasin oma seadmeid nagu alati, kuid suutsin oma arveid peaaegu 50% vähendada. See on suurepärane! Tellisin need seadmed oma emale ja õele, tahan ka neid rõõmustada.

Oliver Tunnel

Elektriarved on jubedad, iga kuu maksan aina rohkem. Pean varsti pool oma palgast elektri peale kulutama. Electricity Saving Boxist kuulsin kolleegidelt, tekkis huvi, otsisin kodust infot. Selgus, et see seade võimaldab energiakulu vähendada seaduslikult, ilma arvestit mõjutamata. Muidugi ma tellisin. Ma nägin tulemusi väga kiiresti, vaid kuu aja jooksul, nii et ostsin oma garaaži ja maamajja veel kaks seadet. See on tõesti kasulik ja lahe asi.

Kus osta Electricity saving box, hind

 • Täitke tellimisvorm ja sisestage oma kontaktandmed.
 • Oodake, kuni operaator teile tagasi helistab ja üksikasju täpsustab.
 • Hankige pakk mis tahes mugaval viisil.
 • Kasutage Electricity Saving Boxi vastavalt juhendile ja säästke raha.

Electricity saving box kasutamine, forum – kuidas nutikat süsteemi välja kavaldada

Kõrgemad hinnad – väiksemad arved. Läbiproovitud viis elektriarvete vähendamiseks.

Elektri hind tõusis taevasse. Euroopa Komisjon hoiatab, et see ei ole piir: “Tarifid kasvavad!”

Kinnitage turvavööd või ostke elektrisäästur Electricity Saving Box millega on võimalik vähendada oma elektriarveid kolmekordselt

elektriarve, kui kasutate elektrit nagu alati
elektriarve, kui kasutate Electricity Saving Box’i

Valik on ilmne.

Eksperdid selgitavad energiasäästu toimimist järgmiselt.

“Nüüd loeb iga kilovatt. Kuid tänu Electricity Saving Boxile, võite lõõgastuda ja unustada oma elektriarvesti.”

Seadme tööpõhimõtet on lihtne mõista: see stabiliseerib liini pinget ja vähendab energiatarbimist 42,7%. See mitte ainult ei vähenda elektriarvesti näitu, vaid pikendab ka teie elektroonikaseadmete tööiga. Seega töötab elektriline veekeetja võrgukoormuse tõttu 1,5-2 aastat. Kui kasutate aga Electricity Saving Boxi, siis töötab sama veekeetja 4-7 aastat.

Alexander Maasing,

energiavõimsuse teadlane, energiaseadmete ekspert

“Te ei pea Electricity Saving Boxi registreerima ja see on täiesti legaalne. Lihtsalt ühendage seade suvalisse pistikupessa ja hakake raha säästma!”

Electricity saving box müük

Seoses sellega, mis maailmas praegu toimub on suur nõudlus Electricity Saving Boxi järele ja turule on suurenenud tekkinud

Seda seadet ei müüda turul, sest selle loojad on määranud sellele juurdehindluse 500%+. Electricity Saving Boxi saab tellida ainult nende ametlikult kodulehelt. Ainult nii on võimalik kaitsta tarbijaid võltsingute eest.

Me võtsime ühendust Electricity Saving Boxi tootjaga ja ta nõustus lahkelt meie kasutajatele allahindlust tegema.

Tootja müüb meie lugejatele seda elektrisäästurit erihinnaga.

Electricity saving box foorum

Irene

Kas on veel keegi teine, kes ei saa aru, kuidas see töötab ja raha säästab või olen ainuke?

Johan1677

Pole ime, et selle küsimuse esitab naine :) Elektrivoog on väga dünaamiline, seal on palju võimsuse kõikumisi (sellepärast lähevad seadmed katki). See on see, mida teame kooli füüsikatunnist. Seega on võrgus aktiiv- ja reaktiivvõimsus. Aktiivvõimsust kasutatakse seadmete jaoks, reaktiivvõimsus on parasiit, see koormab juhtmeid ja vähendab pinget (samal ajal kui teie arvesti loeb kW). Seega stabiliseerib energiasääst reaktiivenergiat ja energiatarbimine väheneb, seega kulutate vähem raha.

Georg

Just nii, Johan, olen sinuga nõus. See, mida sa ütled, on isegi kasutusjuhendis kirjas. Ostsin selle seadme juba ammu ja võin öelda, et minu elektriarved on nüüd pea kaks korda väiksemad. Reeglina kulutasin 500 kW kuus, kuid pärast Electricity Saving Boxi paigaldamist, ei ole ma kasutanud rohkem kui 300kW. Tellisin selle ametlikult kodulehelt. See on sertifitseeritud ning nad pakuvad kasutusjuhendit ja garantiid.

Paul

300 kW – see on palju. Kuigi see sõltub ka kindlasti sellest, kui palju pereliikmeid teil on. Pärast säästuseadme paigaldamist ei kuluta mina ja mu naine rohkem kui 200 kW. Nüüd hoiame raha kokku, et minna Vahemere kruiisile.

Allan Soomus

Kust seda säästjat saab osta? Käisin erinevates majapidamistarvete poodides, kuid keegi ei olnud sellest seadmest kuulnud.

Kasutaja7283

Kas piisab selle ühendamisest pistikupessa ja ongi kõik? Kas see on säästliku majanduse saladus?

Indigo1

Jah. Kuid olen ka kuulnud sellest,met paremate tulemuste saamiseks on parem kasutada elektriarvestile lähemal olevat pistikupesa.

IT_guy_1990

Tere. Tänan info eest, ma ei olnud seda aspekti veel kuulnud. Ühendan selle teise pistikupessa. Muide, olen seda kasutanud aastast 2020. See aitas mul arvuti ostmiseks raha kokku hoida.

VV_1208

Mina tellisin selle eelmine kuu ametlikult kodulehelt, enne kui see artikkel välja anti. Te olete õnnelikud, sest teil on võimalus soetada seda allahinnatult.

Olivia88

Tellisin selle allahindlusega! Ootan nüüd pakki.

Alex Bauer

Ka mina tellisin selle. Loodetavasti aitab see mul raha säästa. Nüüd on tõesti iga euro tähtis.

Margit Tamm

Sattusin selle artikli peale kogemata ja tahan öelda, et ka meil on selline seade. Käesoleva aasta eest oleme maksnud vähem kui eelmise aasta 6 kuu eest. Meie ökonoomia on suurepärane! Soovitan seda lahendust kõigile! Lihtsalt vaadake erinevust!

Albert

Teate, mu naaber on rääkinud mulle sellest seadmest juba kuid. Ma arvasin, et see on jama, kuid selgub, et see tõesti töötab. Tellin endale ka, loodan, et see eripakkumine veel kehtib.