Vean Česká republika, program na hubnuti, co je, recenze – revoluční program, který vám pomůže zhubnout

By | February 24, 2022

Vean vysledek, co je, program na hubnuti, stranky

Vean zivotni rezim, dieta, jidlo, psychologie, zhubnout

Vean zdravi, produkt, plan, zdatnost, komentare

Vean zhubnout, jak funguje, recenze, dietni stranky, produkt

Fitness guru po celém světě se nikdy neunaví opakováním: není třeba extrémů a radikálních dietni, hubněte postupně, začněte jednoduchým počítáním kalorií. Za den pochopíte, kolik se do vás všechno vejde – můžete porci nakrájet a pak postavit. A abychom vám pomohli – milion aplikací. Jeden z nejlepších podle odborníků na výživu a uživatelů je Vean. V tomto článku se o tom můžete dozvědět více. Přesněji zjistíte, co je Vean, jak funguje a jaké jsou jeho výhody oproti analogům v České republice. Můžete si také přečíst recenze, komentare a vysledek na Vean na fórech.

Co je Vean dietni stranky?

Vývojáři aplikace šli nad rámec banálního sčítání kalorií a navrhují výběr konkrétního výživového plánu na základě vašich fyziologických údajů, věku a hmotnosti. Samozřejmě se tvoří s přihlédnutím k BJU (bílkoviny, tuky, sacharidy). Pokud už máte oběd na talíři a neplánujete jej měnit, aplikace vám vypočítá optimální velikost porce ke snězení, aby přebytek neodcházel do stran.

 • Za prvé, aplikace je velmi krásná, je cítit, že se designéři snažili
 • Za druhé, každý produkt je doplněn fotografií a ve výsledku Vean vypadá jako lesklý časopis
 • Program zároveň disponuje všemi funkcemi nezbytnými pro počítání kalorií – hotová tabulka jídel se všemi makry, přidávání vašich produktů a vytváření seznamu oblíbených, snímač čárových kódů, sledování sportů a aktivit, záznam hmotnosti

Mezi další funkce aplikace Vean plan zivotni rezim patří připomenutí cvičení, atraktivní design bez reklam, ocenění za různé úspěchy a řada užitečných článků souvisejících s fitness.

Co je zvláštního na Vean?

Jedna z nejpopulárnějších aplikací pro počítání kalorií na světě. V něm můžete zohlednit kalorie a BJU, sledujte statistiky. Databáze obsahuje více než 6 milionů produktů a je denně aktualizována. Vean vhodné pro ty, kteří často cestují nebo dávají přednost produktům, které se v Rusku zřídka vyskytují. S největší pravděpodobností bude požadovaný produkt v databázi, takže jej nebudete muset zadávat ručně.

 • Bere v úvahu celkový obsah kalorií, množství zkonzumovaných bílkovin, tuků a sacharidů
 • Velká databáze produktů, kde najdete pokrmy z oblíbených restauračních sítí
 • Kromě BJU (bílkoviny, jidlo, tuky, sacharidy) program zohledňuje množství cukru, vlákniny, sodíku, cholesterolu
 • Zobrazuje statistiky za den, aktuální a minulý týden
 • Aplikace dokáže zohlednit i spotřebu kalorií, přičemž si může vybrat z několika druhů aktivit
 • V aplikaci si můžete vést tréninkový deník, přidávat vlastní cviky

Aplikace je nejen funkční, ale i krásná. Každý produkt je doplněn fotografií a Vean vypadá jako elektronická verze lesklého časopisu. Můžete si vést deníky o jídle a cvičení, přidávat své produkty. Mezi mínusy – nemůžete přidávat vlastní recepty. Vean přizpůsobí trénink vašemu psychologie stavu.

Tato aplikace nejen počítá, kolik jste snědli. Pomůže vám také vybrat produkty, abyste rychle nebo šetrně zhubli podle zvoleného plánu. A nejde o omezování diety: Vean program na hubnuti obvyklé produkty nechat na jídelníčku, ale poradit, jakou velikost porce si dát, abyste se nepřejedli. Samostatnou možností aplikace je účtování objemu vypité vody.

Jak vám Vean pomáhá zhubnout?

K získání vysněné postavy jedna dieta nestačí. Silné svaly pod malou vrstvou tuku vizuálně předčí netrénované, ale štíhlé tělo. Přidejte tedy do svého plánu hubnutí cvičení.

Aplikace Vean za zdravi obsahuje více než 150 tréninků pro různé úrovně tréninku. Můžete si vybrat program pro celé tělo nebo se zaměřit na konkrétní svaly. Instruktoři ukazují techniku​​cvičení. Existují programy jak pro domácí cvičení – bez vybavení nebo se skromnou sadou činek, tak pro posilovnu.

Speciální vybavení není nutné. Instruktor ukazuje techniku. K tréninku můžete přidat zahřátí, strečink, jógu, která promění domácí cvičení v plnohodnotný komplex pro rozvoj těla.

Pokrok se těžko sleduje, zdatnost pokud nezaznamenáváte výsledky tréninku. Zda se zvýšila váha na tyči, zda bylo možné provést více opakování v přístupu – konzervativci pokračují v zapisování všech údajů do papírového sešitu. Fanoušci gadgetů mohou používat smartphone.

Do aplikace si můžete zadat vlastní cvičební program nebo použít některý z již připravených. Zapište si počet přiblížení, opakování, hmotnost mušlí. Tréninkový program lze nakreslit podle dne v týdnu a načíst jej jedním tahem prstu.

Aplikace Vean ukládá historii školení a analyzuje ji, generuje statistiky. Bere v úvahu hlavní parametry:

 • Čas
 • Rychlost
 • Ujeté kilometry při běhu, chůzi, jízdě na kole atd

Nakreslí trasu na mapě. Synchronizuje se s většinou modelů monitorů srdečního tepu. Sleduje různé typy aktivit. Aplikace umožňuje nastavit cíle v různých sportech. K jejich dosažení vám pomůže virtuální kouč.

Vean Česká republika, program na hubnuti, komentare, zivotni rezim – začít hubnutí hned teď!

Pojďme!!!

Přidejte se k rodině Veans více než 8000 členy ještě DNES!

Vean co je, dietni stranky, zhubnout, zdatnost, zdravi – co získáte

 • Asistenci při půstu krok za krokem
 • Sledování pitného režimu
 • Deník nálady
 • Sledování váhy
 • 100+ rad ohledně hubnutí

Vean dieta, plan, jidlo, product – lidé jako vy už dosáhli svých cílů s naším programem půstu

Zobrazené výsledky jsou pouze ilustrativní – skutečné výsledky závisí na pohlaví, věku, fyzické kondici, dodržování jídelníčku a tréninkového plánu, atd. Toto není nabídka ani slib výsledků. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, poraďte se nejprve se svým lékařem.

Vean recenze – uživatelé milují náš program

@kicsicirpi

Miluju vaši skvělou aplikaci!! Žádné aplikace na domácí trénink nejsou jako ta vaše – snadno se používá a je úžasná. Praktické aktivity jsou srozumitelně vysvětlené.

@kimmi

Miluju to! Používám to zatím 15 dní a jsem ohromená!!!

@stella

Palec nahoru za vaši práci – vaše aplikace mi dala vše, v co jsem doufala.

Vean jak funguje, psychologie- 100% garance vrácení peněz

Jsme si jistí, že náš program bude fungovat i u vás, a viditelných výsledků dosáhnete už za 4 týdny! Jsme si tak jistí, že pokud nedosáhnete viditelných výsledků a prokážete, že jste program dodržovali, vrátíme vám peníze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × one =