Keto Slim Česká republika, návod, zkušenosti, cena – kapsle na urychlení procesu ketózy v těle

By | October 11, 2022

Mínus 15 kg za měsíc + stop efekt

Po zhubnutí se váha nevrací!

 • Systém 24 hodin Hubněte ve dne v noci!
 • Zrychluje metabolismus
 • Dobíjí energii
 • Rozštěpuje podkožní tuk

Keto Slim co je – tajemství harmonie a dlouhověkosti

Keto Slim je výsledkem dvouletého laboratorního výzkumu vědců z Melbourne Institute for Food Technology.

Buddhističtí mnichové byli vždy štíhlí, zdraví a dožívali se vysokého věku. Jejich tajemstvím byl proces zvaný ketóza. Pro dosažení tohoto stavu mnichové používali meditaci a speciální byliny, které jedli s jídlem. Dnes bylo tajemství těchto bylin znovu objeveno. Aktivně je používají mnichové, kteří i když milují jídlo, jsou stále štíhlí a zdraví a to i ve vysokém věku.

Na základě receptu od buddhistických mnichů jsme vytvořili produkt Keto Slim, který pomáhá tělu dostat se do ketózy během 60 minut, místo 14 dnů. Buddhisté tvrdí, že ta správná kombinace bylin vám umožní dosáhnout vnitřní harmonie s tělem a duchem, obnoví vaši energii a utřídí vám myšlenky. Pro užívání těchto bylin mají speciální rituál. Moderní lidé ho ale nepotřebují a stačí, když budou brát tyto byliny ve formě kapslí: je to pohodlnější a stejně efektivní.

Jak Keto Slim funguje

 1. týden – zvykání. Od prvního užití tělo začne produkovat ketony již během 60 minut. Začne přeměňovat tukové zásoby na energii. Kromě toho tento produkt zklidňuje nervovou soustavu, zlepšuje spánek a zmírňuje chuť k jídlu. Zhubnutí o 2-4 kg
 2. týden – detox. Odstraňuje přetížení organismu: vodu a zbytky jídla a zlepšuje trávení. Zhubnutí o 5-7 kg
 3. týden – boj s tukem. Urychluje přirozený proces oxidace tuku v těle a jeho rozklad. To pomáhá snižovat tělesný tuk, respektive tělesný objem a hmotnost. Zhubnutí o 8-12 kg
 4. týden – konsolidace výsledku. Urychluje metabolismus sacharidů a přeměňuje kalorie na energii, nikoli na tuk. Tím se zabrání přírůstku hmotnosti, a to i při zvýšeném kalorickém příjmu. Redukce hmotnosti o 13-15 kg

Komplexní přístup zabraňuje jo-jo efektu

Zkuste Keto Slim a ujistěte se sami!

Takhle jste ještě nehubli

Kalorie nemusíte počítat!

Keto Slim je obohacený o vitamíny, minerály, avokádový extrakt, plody garnicia a kyselinu hydroxy-citronovou. Ta urychluje nástup ketózy, dodává tělu zdraví a předchází ztrátě svalové hmoty.

Kombinovaný účinek těchto přírodních látek stimuluje přirozené spalování tuků 6krát rychleji než obvykle. Podle vědců se v průběhu výzkumu nedá dosáhnout podobného účinku pomocí vysilující fyzické aktivity.

Dynamika hubnutí testovaných osob:

 • zhubnutí o 5-8 kg
 • zhubnutí o 8-12 kg
 • zhubnutí o 12-15 kg
 • zhubnutí o 15 kg a více

Keto Slim je snadná na přípravu

Berte 2 kapsle denně 30 minut před jídlem. Minimální délka kúry je 30 dní.

Udělejte si čas pro sebe. Netrapte se dietami, užívejte si svá oblíbená jídla a vnímejte pozitivní změny na svém těle.

Odborníci doporučují! Keto Slim Zhubněte bez diety

Doporučuji svým klientům Keto Slim z několika důvodů.

Za prvé, k hubnutí dochází pomalu a postupně, aniž by se tělo dostalo do stresového stavu. Na rozdíl od jiných přípravků, které působí na tělo agresivně a poškozují ho, Keto Slim naopak tonizuje, dodává vitalitu a ozdravuje.

Ozdravením mám na mysli odstranění škodlivin a toxinů a také redukci tělesného tuku.

Za druhé, Keto Slim poskytuje výsledky v krátkém čase, díky čemuž je nástroj absolutním lídrem mezi všemi metodami hubnutí. Za třetí: Keto Slim blokuje jo-jo efekt. Doporučujeme opakovat kúru Keto Slim každých 6 měsíců. Koneckonců, je důležité nejen zhubnout, ale také si udržet výsledek a podle statistik 95% lidí neuspěje.

Při osobní praxi při práci s pacienty nebyly u Keto Slim zjištěny žádné minusy.

Adam Išinský, vedoucí centra pro boj s nadváhou, 12 let praxe

Keto Slim vs Nadváha – vítěz je zjevný!

SveticPe237

Užívala jsem 2 měsíce přerušovaně. Celkově jsem zhubla 14 kg. S výsledkem jsem moc spokojená, zejména proto, že kromě nadváhy také zmizely problémy, jako je akné a neustálá ospalost. Nálada a výkon jsou nyní na maximu, jako už dlouho ne. Mám chuť něco dělat, dokonce jsem se vrátila k lekcím z dějin umění.

Irenkaappl

Velmi efektivní neobvyklé kapsle. Líbila se mi forma užívání a praktičnost. Kapsle nemají žádnou chuť, takže si na ně nemusíte zvykat. S Keto Slim jsem za 2 týdny každodenního užívání zhubla 6,9 kg. Podle mého názoru vynikající výsledek.

Helena1990

Jednou jsem držela keto dietu a výsledky byly skvělé, ale bylo to mučení a nemohla jsem jíst nic co mám ráda. Kamarádka mi doporučila Keto Slim, tak jsem se rozhodla to zkusit. Beru ho ráno a ihned cítím příval energie, ale nejdůležitější je, že jsem opravdu začala hubnout – váha začala klesat. Brala jsem jednu kúru a zhubla jsem 26 kg – kůže mi nepovisla, naopak zůstala pevná. Cítím se o 10 let mladší, mohu to jedině doporučit.

MamaLiza2

Keto je celá filozofie a pokladnice živin. Vitaminy, minerály i antioxidanty jsou velmi prospěšné. Keto Slim nejen snižuje hmotnost, ale také nás chrání před účinky volných radikálů. Navíc se jedná o prevenci rakoviny. Proto se domnívám, že tento čaj by měl být v každé domácnosti.

KatyKatyLove

Keto Slim mě neskutečně zaujal. Snažilq jsem se zhubnout pomocí diet, ale nevydržela jsem. A po kúře s tímto produktem jsem dokázala zhubnout 9 kg beze změn v jídelníčku. Kromě toho jsem se začala cítit lépe, mje pleť byla taková svěžejší. Šedo-žlutý odstín zmizel, i když jsem kuřák už 11 let.

Jak objednat Keto Slim

 • Vyplňte objednávkový formulář. Vyplňte formulář a zanechte nám kontaktní údaje pro komunikaci.
 • Počkejte, až vám zavolá náš pracovník. Počkejte, až až vám zavolá náš pracovník ohledně podrobností objednávky.
 • Převezměte balíček v uvedeném case. Připravte se na komplimenty a obdivné pohledy.

Kapsle pro urychlení procesu ketózy v těle

-50%

Přírodní kapsle, které vás dostanou do ketózy bez přísných diet

 • Absorbuje tuk a přeměňuje ho na energii
 • Odstraní toxiny z těla
 • Potlačuje chuť k jídlu a dodává energii
 • Odstraňuje přebytečnou vodu z těla
 • Produkuje dopamin (hormon štěstí)

Keto Slim – tajemství štíhlosti světových hvězd

Nejpopulárnější způsoby snižování hmotnosti mezi světovými hvězdami!

Výživová poradkyně Cynthie Pascal, Charlize Theron a Sandry Bullock doporučuje začít každé ráno sklenicí teplé vody se 2 kapslemi Keto Slim. Tyto kapsle urychlují nástop ketózy v těle tím, že přeměňují zásoby tuku na energii. Už se nebudete muset trápit s dietami – budete moci jíst vše, na co máte chuť Keto Slim nejen spaluje uložený tuk a přeměňuje ho na energii, ale také čistí tělo od toxinů, obnovuje vitalitu a podporuje metabolismus. To vše vede k tomu, že tělo v budoucnu přestane ukládat tuk do zásob.

Myslela jsem, že budu tlustá až do konce života! Ale Keto Slim mi dal nový život se štíhlou postavou!

Marta, 28 let

Celý svůj život jsem strávila v beztvarých šatech a skrývala jsem své beztvaré tělo. Díky Keto Slim – teď nosím pouze mini, a muži mi nedají pokoj!

Olga, 39 let

Díky Keto Slim jsem za pouhý měsíc zhubla 27 kg! To je prostě kouzlo – a žádné diety!

Alena, 24 let

Po těhotenství jsem se změnila v rozteklou ropuchu… Keto Slim mi pomohlo zhubnout 28 kg. Má dcera má opět štíhlou matku!

Natálie, 33 let

Viditelný výsledek už od prvního dne!

Američtí vědci konečně našli snadný způsob, jak pohodlně zhubnout, aniž byste museli měnit svůj životní styl. Vyvinuli produkt Keto Slim, který zaručí, že vaše tělo bude hubnout samo od sebe. Tento účinný přírodní komplex na spalování tuků reguluje chuť k jídlu a potlačuje touhu po neustálém svačení. Kyselina hydroxy-citronová (HCA) v tomto produktu přeměňuje tukové zásoby na energii a předchází hromadění nových tukových zásob. Budete se cítit plní energie už od prvních dnů užívání a chuť k jídlu se vám výrazně sníží.

Keto Slim ingredience, vedlejší účinky – 100% funkční složení, díky němuž rychle a bezpečně ztratíte váhu!

 • Extrakt z avokáda. Podílí se na metabolismu a funkcích trávicí soustavy, dodává energii a podporuje metabolismus. Poskytuje pocit sytosti, potlačuje chuť k jídlu, obnovuje ph rovnováhu a snižuje chuť na sladké a tučné potraviny.
 • Extrakt z plodu garnicia. Podporuje metabolismus, pomáhá tělu dostat se rychleji do ketózy (již 60 minut po užití), rozkládá sacharidy a přeměňuje je na energii.
 • Kyselina hydroxy-citronová. Stimuluje beta receptory a urychluje lipolýzu – proces rozkládání podkožního tuku a jeho přeměnu na energii. Čistí tělo od toxinů, zlepšuje zdraví a podporuje trávení.
 • Komplex vitamínů a minerálů. Rozkládá sacharidy a brání jejich přeměně na tuk, podporuje energii a předchází přibírání. Pomáhá čistit tělo, zlepšuje stav pokožky a dodává jí pevnost a jemnost.

Jak užívat Keto Slim – dávkování

 • Berte 2 kapsle denně.
 • Pro maximální vstřebání kapsle berte 30 minut před snídaní.
 • Doporučená kúra – 1 měsíc

S Keto Slim nejen hubnete, ale i omlazujete celý organismus!

 • Transformuje tuk na energii, posiluje
 • Snižuje chuť k jídlu a ukojí hlad
 • Zrychluje metabolismus
 • Čistí tělo od toxinů a přebytečné tekutiny
 • Produkuje dopamin (hormon štěstí)

Jak se bude měnit vaše tělo, když začnete užívat Keto Slim

 • 1 den. Všimnete si, jak se ráno probouzíte odpočatí a plní energie
 • 5 dní. Tělo už pracuje v režimu ztráty hmotnosti, zhubli jste 2-3 kg
 • 10 dní. Jste energičtí, zhubli jste 5-6 kg a nosíte menší šaty
 • 21 dní. Vaše tělo se omladilo, váš objem se snížil o 6-7 cm a zhubli jste 10 kg
 • 28 dní. Zhubli jste 15-20 kg a nosíte sexy oblečení o 3 velikosti menší, všichni z vás šílí!

Účinnost Keto Slim byla potvrzena klinickými testy na klinikách v usa, ćr a izraeli

USA

Izrael

Studie zahrnovala 900 lidí, kteří měli 10 až 40 kg nadváhy

 • Snížení objemu o 11-16 cm 91%
 • Ztráta hmotnosti 8-16 kg 99%
 • Zmizení pálení žáhy a těžkosti v žaludku 100%
 • Normalizace spánku a zvýšení efektivity 97%
 • Snížení otoků a projevů celulitidy 94%

S Keto Slim od snu k výsledku zbývá jen jeden krok! Některé z 2350 příběhů našich zákazníků – recenze, diskuze, komentáře

Úplně jsem obnovila svůj šatník, ale hlavní věc je, že mám přítele!

Natálie Větrovská, 30 let, Pardubice

Je mi jen 30 let a až donedávna jsem vážila skoro 90 kg. Mám problémy se žaludkem, takže jsem nikdy nemohla držet dietu. Také jsem nikdy necvičila, už od dětství jsem pohyb nesnášela. Nejhorší na mojí váze bylo to, že mi muži vůbec nevěnovali pozornost – ani se na mě nepodívali… Všechno se ale změnilo, když jsem začala brat Keto Slim. Brala jsem tyto kapsle jednou denně. Výrobce doporučuje také pít alespoň 2 litry vody denně. Všechny instrukce jsem dodržovala měsíc v kuse a vyplatilo se to! Zhubla jsem 16 kg jen za 4 týdny! Je to neuvěřitelné! Během této doby jsem musela nakoupit nové oblečení, ale důležitější je, že mám teď partnera! Květiny, rande, procházky za svitu měsíce. Myslela jsem si, že mě to nikdy nepotká! Chystám se objednat si další kúru a budu ji opakovat každých pár měsíců, abych dosáhla trvalých výsledků.

Dostanu se do džínů, které jsem nosila před svým prvním těhotenstvím!

Lily, 30 let, Poděbrady

Po porodu svého třetího dítěte jsem se nemohla dostat zpět do formy. Povislé boky, tlusté nohy a břicho… trápilo mě to, ale nemohla jsem s tím nic dělat. Jde o to, že mám tři děti a nemám žádný volný čas… držet dietu také nebylo možné. Zkoušela jsem jíst zdravě a počítat kalorie, ale nepomohlo to. Mnoho produktů na hubnutí obsahuje alergeny, které jsou pro mě nebezpečné. Najít správnou dietu není snadné. Moje sousedka mi řekla, že její neteř se zbavila přebytečného tuku na bocích, nohou a stehnech s pomocí Keto Slim a podařilo se jí to rychle po porodu. Instrukce říkají, že vám to pomůže zhubnout během 1 měsíce. Ze začátku jsem tomu nevěřila. Je to vůbec možné? Prostudovala jsem si složení – vše bylo přírodní. Četla jsem i recenze a všechny byly pozitivní. Rozhodla jsem se to tedy zkusit. Po týdnu jsem viděla první změny. Měla jsem více energie a můj spánek se upravil. Mohlo to být náhodou, ale měla jsem i lepší náladu. Po dvou týdnech jsem cítila výrazné změny a vešla jsem se do šatů, které jsem nosila před prvním těhotenstvím! Můj manžel je z mojí proměny nadšený a nedá mi pokoj! Nebojím se teď plánovat další dítě, protože vím, že se i po dalším těhotenství dostanu zpět do kondice.

Váhu neoklamete – mínus 18 kg!

Jitka, 34 let, Most

Až do svých 27 let jsem aktivně pracovala na svém těle. Byla jsem štíhlá a v dobré kondici. Postupem času si ale hormonální změny vybraly svoji daň. Neměla jsem čas ani vůli na to sportovat a držet diety. Musela jsem několikrát nakoupit větší oblečení, až jsem nakonec skončila na velikosti XXXL. Pravděpodobně bych musela nosit i větší oblečení, kdybych nenarazila na Keto Slim. Řekla mi o něm moje kamarádka. Poradila mi, abych brala 2 kapsle každé ráno, 30 minut před snídaní a abych naslouchala svému tělu a jedla jen tehdy, když budu mít hlad, ale nikdy ne z nudy. Tak jsem to taky udělala. A k mému překvapení jsem se už po měsíci vešla do svého starého oblečení! Kromě toho jsem nikdy neměla tolik energie. Zhubla jsem přebytečná kila, a zároveň jsem omládla o 10 let.

Za měsíc jsem se vrátila do formy před těhotenstvím

Jana, 26 let, Svitavy

Po porodu jsem přibrala spoustu kilogramů. Kromě toho mám křečové žíly, takže posilovna pro mě není vhodná. Jak tedy zhubnout bez cvičení? Zkoušela jsem jíst zdravě, ale nepomohlo to. Už jsem se skoro smířila s tím, jak vypadám, ale pak jsem náhodou narazila na Keto Slim, mluvila o něm jiná maminka na hřišti. S ostatními se tam o něm bavily a myslely si, že je to nějaký podvod a nemůže to fungovat, protože také už zkusily spoustu věcí. Z nějakého důvodu se mi ale zdálo, že tomu mohu věřit, můj šestý smysl mě nezklamal! Objednala jsem to a ani chvíli jsem toho nelitovala! Za měsíc jsem měla zpátky tělo jako před těhotenstvím. A to znamená o 15 kg tuku méně! Teď jsem si objednala další kúru – chci zhubnout ještě trochu víc. Všechny maminky se na mě dívají nevěřícně – nevěřily, že mi Keto Slim pomůže se takhle změnit.

Keto Slim prodej, kde koupit – jak pracujeme

 • Objednejte si a získejte slevu
 • Počkejte, až vás konzultant požádá o podrobnosti.
 • Vyberte si platební metodu a metodu doručování

Není nic snazšího, než hubnout s Keto Slim

Pomozte svému tělu zbavit se přebytečných kilogramů!

 • Absorbuje tuk a přeměňuje ho na energii
 • Odstraní toxiny z těla
 • Potlačuje chuť k jídlu a dává živost
 • Odstraňuje přebytečnou tekutinu z těla
 • Produkuje dopamin (hormon štěstí)

-50%