FlyBra Česká republika, cena, návod, recenze – perfektní tvar prsou bez zbytečných detailů

By | May 24, 2022

Tabl of Content

FlyBra vedlejší účinky, kde koupit, diskuze

FlyBra komentáře, co je, koupit, recenze

FlyBra Česká republika, zkušenosti, koupit

FlyBra návod, recenze, prodej, koupit

Všechny záležitosti týkající se korekce nebo zpřísnění ženského poprsí jsou extrémně choulostivé a jemné body, které ve společnosti probírá jen málokdo. Problém zvedání prsou však pro mnohé zůstává nejen aktuální, ale i nejpalčivější.

Nebojte se, proberte svou hruď pološeptem s cizími lidmi a ještě více řešte tento problém chirurgicky. Kupte si samolepky na prsa a všechny vaše problémy rychle zmizí. To vůbec není objemný korzet nebo nepohodlná podprsenka, která může způsobit spoustu nepříjemných pocitů. Tyto samolepky vám v kabelce nezaberou mnoho místa a při použití nebudou patrné.

Nálepky na lifting prsou FlyBra můžete nosit pod jakékoli oblečení, od volných halenek až po zeštíhlující halenky. Samolepky vám nejen nebudou překážet, ale budou fungovat stejně efektivně za jakýchkoli podmínek.

V tomto článku se dozvíte, co je FlyBra, proč je tento produkt potřeba, proč je lepší než analogy v Česká republika, jak používat FlyBra podle návodu k použití, kde koupit FlyBra a jaká je jeho cena prodej. Také na fórech si můžete přečíst recenze, komentáře, diskuze a zkušenosti na FlyBra.

Co je FlyBra?

Invisible Bra FlyBra jsou průhledné samolepky, které pevně přilnou k vaší pokožce. Zvednou a napnou hrudník, aniž by způsobily sebemenší nepříjemnosti. Samolepky jsou na kůži téměř neznatelné a pro cizí lidi neviditelné. Ale výsledek okamžitě upoutá pozornost: vysoká, ladná, neodolatelná ňadra!

Vývojáři FlyBra vytvořili novou generaci samolepek – velmi spolehlivé, voděodolné a odolné vůči deformaci. Mají ultra dlouhé působení: po dobu 24 hodin se nemůžete starat o vzhled svého výstřihu. Promyšlený a všestranný design doplňuje obraz. Jedna polovina nálepky je připevněna k oblasti, která potřebuje podporu, a druhá polovina k horní části hrudníku. Každá žena si může koupit neviditelnou podprsenkuFlyBra: je pohodlná a účinná pro jakoukoli velikost a tvar prsou.

S nálepkami FlyBra můžete během několika sekund vylepšit tvar svých prsou, aniž by došlo k nepohodlí nebo újmě na zdraví. Buďte si jisti: neoloupou se a nezklamou vás v rozhodující chvíli. Šaty s otevřenými zády a vysokými prsy jsou neuvěřitelnou kombinací dostupnou pro každou ženu s FlyBra! Vodoodpudivé složení umožňuje nosit neviditelnou podprsenku i k plavkám. To znamená, že v této sezóně budete mít mnohem více důvodů, proč se předvádět na pláži!

K čemu je potřeba FlyBra?

Tento úžasný produkt je vyroben ženami pro ženy. Transparentní samolepicí fólie pro okamžité zvednutí prsou. Tento nejnovější vynález vám zajistí pohodlí a přitažlivost v těch nejpikantnějších situacích od prvního rande až po párty s přáteli, kdy je potřeba ten nejodhalující outfit a fascinující ženskost. Balení obsahuje 10 aplikátorů, které vám umožní být 5x neodolatelnými.

Neviditelná podprsenka FlyBra je skvělou příležitostí, jak velmi rychle svépomocí provést malou korekci prsou. Jedná se o bezpečný a snadný způsob, jak zvednout prsa bez plastické operace. Navíc pomocí neviditelné podprsenky můžete dosáhnout podpory prsou bez použití běžné podprsenky. Jak vypadá?

Neviditelná podprsenka se skládá z průhledných a voděodolných samolepek vyrobených ze speciální hypoalergenní lékařské fólie, která nezpůsobuje podráždění. Druhým názvem jsou samolepky pro vytvarování nebo pozvednutí prsou. Nálepky jsou jedné velikosti pro všechny velikosti poprsí.

Neviditelnou podprsenku FlyBra lze použít s jakýmkoliv typem oblečení, dokonce i s plavkami. Lze použít se všemi typy halenek bez ramínek nebo bez ramínek. Samolepky jsou voděodolné, pohodlné.

FlyBra, která zajišťuje spolehlivé zvednutí prsou po celý den a v případě potřeby i celou noc. FlyBra nema vedlejší účinky!

Neviditelná podprsenka FlyBra bezpečně stáhne vaše ňadra a dodá jim nádherný tvar! Takovou podprsenku lze nosit pod jakékoli šaty, dokonce i s velmi hlubokým výstřihem nebo s otevřenými zády, svatbou nebo koktejlkou, lze ji nosit pod plavkami, aby měl krásný výstřih. A samozřejmě bude vypadat velmi krásně a téměř nepostřehnutelně bez oblečení.

FlyBra ideální pro otevřené topy, trička, halenky a šaty s hlubokým výstřihem a výstřihy na zádech. FlyBra voděodolná, takže ji můžete bezpečně nosit pod plavkami.

Výhody

Nyní nemusíte myslet na ramínka, ramínka a úvazky speciálního korekčního prádla, a co víc – místo všech těchto nepříjemností získáváte spoustu nových příležitostí. Ať už máte na sobě hluboké večerní šaty nebo si jdete zaběhat v upnuté teplákové soupravě, samolepky na zvednutí prsou nejenže nebudou vidět zvenčí a zničí váš vzhled, ale pomohou upravit tvar vašich prsou.

Žádná vyčnívající ramínka nebo švy – stačí použít samolepky na zvednutí prsou a zůstanete stejně atraktivní jako dříve a samolepky vám pomohou dosáhnout krásných atraktivních prsou i bez vaší účasti. Další výhodou našich samolepek je jejich vodoodpudivost. Samolepky můžete nosit pod plavkami i při odpočinku na pláži a neztratí své vlastnosti.

Transparentní a neviditelné nálepky FlyBra pomohou zvednout a dát hrudníku požadovaný objem.

  • Jsou neviditelné pod oblečením
  • Pohodlně a bezpečně přilne k pokožce
  • Samolepky nejsou zdeformované, jsou voděodolné
  • 10 kusů v sadě
  • Nenahraditelná „vychytávka“, kterou používají i hvězdy

Pokud jste před narozením dítěte nepociťovali problémy s tvarem svých prsou, ale nyní nemůžete pochopit, kam se poděla vaše krásná stažená prsa, FlyBra lifting prsou vám pomůže vyřešit i tento problém. Použitím těchto samolepek několik týdnů po porodu rychle obnovíte krásu svých prsou a budete moci znovu žít plnohodnotný a šťastný život mladé a krásné ženy.

2600 Kč

1300 Kč