Pro White Türkiye nedir, fiyatı, kullanımı: beyazlatma etkili diş jeli

By | October 1, 2019

Pro White beyazlatma diş jeli nedir

 • Çürük ve plak oluşumunu önler
 • Diş minesini korur
 • Dişleri beyazlatır ve diş minesinin hassasiyetini azaltır

Pro White diş jelini anında etki etmeye başlar! Pro White nasıl etki eder

1. Aşama

Pro White beyazlatma diş jeli

Doğal diş beyazlatıcıdır. Dişlerdeki lekeleri ve renk bozulmalarını giderir. Hassas dişler ve diş etleri için uygundur, anında etkili sonuçlar elde etmek için günde iki kez hafifçe fırçalamak yeterlidir.

2. Aşama

Pro White dişler üzerinde koruyucu bir kaplama oluşturur, diş minesinin hassasiyetini azaltır.

3. Aşama

Bakterilere karşı savaşır, bakterilerin diş minesine zarar vermesini önler. Daha parlak, beyaz bir gülümseme için iltihaplanmayı azaltır.

4. Aşama

Diş minesi pürüzsüz ve parlak hale gelir. Dişler yiyeceklerin ve içeceklerin sıcaklık dalgalanmalarından korunur. Kahve ve yiyeceklerde bulunan boyayıcı maddelere karşı dişleri korur.

Japonya’da yapılan testler, düzenli ve uzun süreli kullanım sonrasında Pro White diş jelinin dişlerinizi güvenli bir şekilde koruduğu kanıtlanmıştır. Diş doktorunuzun uygulamaları sonucu elde ettiğiniz beyazlığa sahip olursunuz.

Dişçiye gitmeye gerek kalmadan dişlerinizin ve diş etlerinizin sağlığını geri kazanın. Pro White içeriği

Pro White diş jelinin özel bileşeni sayesinde:

 • Bentonit kil, kalsiyum Karbonat ve aktif kömür (Cocos Nucifera kabuk tozu) dişleri ve diş minesini güçlendirir.
 • Düzenli kullanıldığında, Pro White doğal beyazlık sağlar ve çürüğe karşı savaşır.

Kullananlar Pro White hakkında ne diyor. Pro White yorum

Faruk, 37 yaşında

Pro White diş jelini

Dişlerimin verdiği rahatsızlık yalnızca 2 gün içinde geçti! Sıcak veya soğuk bir şey içtiğimde dişlerim artık sızlamıyor. Zamanla dişlerimin beyazlaştığını da fark ettim.

Burcu, 29 yaşında

Pro White nasıl etki eder

Ben herkese öneririm! Bugüne kadar birçok farklı diş jeli denedim ama bu süper çıktı! Bizim ailede küçük büyük herkes kullanıyor.

Murat, 44 yaşında

Pro White eczane

Pro White diş jelini 3 aydır kullanıyorum, artık aşırı hassas diş sorunu çekmiyorum

Kusursuz bir gülümsemeye götüren tek adım: Pro White diş jelini deneyin!

Pro White nasıl kullanılır

Tüketiciler kolaylık sağlamak amacıyla Pro White diş jelinin üreticisi olan şirket, sipariş verebileceğiniz her yerde depolama tesislerine sahiptir. Bu sayede fazladan kargo ödemesi yapmak zorunda kalmazsınız ve Pro White siparişinizin elinize geçmesi için uzun süre beklemeniz gerekmez.

İlk siparişinizi hemen verin!

Pro White fiyatı, nerede satılır, eczane

118 TL

59 TL

Dişlerimi kurtarmama yardımcı olun! Pro White kullanıcı yorumları, nasıl kullanılır

Burcu Seçkin

Merhaba! Çocukluğumdan beri uğraştığım bir derdim var: Sararmış, çirkin dişler. Genç bir kızken herkes benimle dalga geçerdi, hiçbir erkeğin ilgisini çekmezdim. Şimdi 29 yaşındayım ve dişlerim korkunç görünüyor. Çok kahve içtiğim için sapsarı oldular.

Ayrıca çok hassaslar. Kahve veya soğuk bir şey içerken çok sızlıyorlar. Dişçiye gittim. Lazerle beyazlatma yaptırdım ancak çok pahalı ve etkili olmadığı ortaya çıktı. Üstelik uygulamanın, 4-5 ayda bir tekrarlanması gerekiyormuş. Evde kendi başıma uygulayabileceğim özel beyazlatma yolları olduğunu biliyorum. Bazı kocakarı yöntemlerini denedim ancak sorunumu çözmedi. Lütfen söyler misiniz, evde uygulanabilecek ve gerçekten etkili olan bir diş beyazlatma yöntemi var mı?

Pro White kullanıcı yorumları

Jale Kolugüç

Diş Doktoru

Merhaba Burcu Hanım! Durumunuzun birçok nedeni olabilir: kötü genler, hormonal bozukluk, kalsiyum emiliminin azalması, zayıf bağışıklık sistemi ve pek çok başka neden. Meselenin ne olduğunu bazı testler yaptırarak öğrenebilirsiniz. Önde gelen diş hekimleri tarafından geliştirilen yeni bir ürünü size önerebilirim: Pro White . diş beyazlatma jeli. Hassas dişleri beyazlatmak için bile kullanılabilir. Bu jel, aynı anda birkaç sorunu çözmeye yardımcı olur:

 • Diş mineleri üzerindeki koyu renkli lekeleri giderir (sigara, çay, kahve nedeniyle oluşan);
 • doğal beyazlığı geri kazandırır;
 • iltihabı giderir ve çürük oluşumunu engeller;

dişlerdeki boşlukları dezenfekte eder, mikroplarla savaşır. Pro White jel evde kullanım için uygundur. Dişlerde kalıcı beyaz görünüm elde etmek için jeli düzenli olarak, sabahları ve akşamları kullanmanız gerekir. Talimatları izleyin ve sonuca ulaşmanız uzun sürmeyecektir. İyi şanslar!

Pro White yorum

Necla Tabakcı

Diş Teknisyeni

Burcu, selam! Sağlıklı bir diyet ile başlamanı öneririm. Vücudun düzenli olarak gerekli besinleri doğru miktarda alırsa, tüm fonksiyonları gelişir ve bu dişler için de faydalı olur. Bu sayede dişlerin güçlenir ve seni bu kadar fazla rahatsız etmezler.

Ayten Harmanlı

Diş Doktoru, Radyolog

Burcu Hanım, ben de meslektaşlarımla aynı fikirdeyim. Evde beyazlatma için profesyonel Pro White jeli kullanmak daha doğru olur. Ben bu çözüm yolunu kısa süre önce öğrendim ancak ürün etkinliğini ispatlamayı çoktan başardı, bu yüzden değerli bir ürün olduğunu düşünüyorum.

Diş minesinin yüzeyindeki tüm yabancı maddeleri dikkatlice temizleyen, doğal beyazlığı geri kazandıran ve sararmaya karşı koruyan küçük aşındırıcı parçacıklardan oluşuyor. Bu ürün sayesinde dünyada milyonlarca insan, agresif diş prosedürlerine ve yöntemlerine başvurmadan dişlerini beyazlatmak için mükemmel bir fırsata sahip oldular. Gerçi bu durum iyi bir yanı da var. Yakında kesin ortaya çıkacak olan sahte ürünlerin dağıtımı bu sayede önlenmiş oluyor.

Pro White fiyatı

Hakan Sözeri

Diş Doktoru

Burcu Hanım, güvenin bana, uzun yıllar süren uygulamalarımda çok daha fazla ihmal edilmiş ve ciddi vakalar gördüm. Kocakarı yöntemlerinden uzak durmanızı ve doktorunuzun önerdiği tedaviye konsantre olmanızı öneririm. Yaralanmaları önlemek için çok fazla katı yiyecek yemeyin. Ayrıca özel bakıma dikkat edin. Sizin durumunuzda her yemekten sonra dişlerinizi temizlemeniz önerilir.

Kadriye Akdoğan

Diş Doktoru

Burcu, meslektaşlarımla aynı fikirdeyim, ben de Pro White kullanmanı tavsiye ederim. Bu diş jeli hakkında bilgi sahibi olalı çok uzun zaman geçmedi ama şimdiden saygımı kazandı. Bilim adamları diş minesini tam anlamıyla yeniden yaratmayı başardılar. Gelecekte, tüm diş hekimlerinin sıradan dolgu malzemesi yerine hidroksiapatit kullanacaklarını düşünüyorum çünkü bu, yan etkilere ve alerjiye neden olmayan doğal bir bileşendir. Dişleriyle sorunu olanlar için bu diş jeli gerçek bir kurtuluş gibi görünüyor.

Pro White kullanımı

Tufan Gürsu

Profesör

Burcu Hanım, merhaba! Size birkaç seçenek sunabilirim:

 1. Diş preparatıyla geleneksel tedavi yöntemi. İşlem karmaşık ve ağrılı değildir. Canlı dokularla olan sürekli etkileşim, dişlerde kalıcı hasar yaratır ve ciddi sonuçlar doğurur.
 2. Ultrason diş temizliği. Plak oluşumunu giderir, her türlü kiri temizler ancak çürüğü önleyemez. Bu prosedürün ayda bir tekrarlanması tavsiye edilir.
 3. Lazerli dolgu. Daha yumuşak ve ağrısız bir yöntemdir ama oldukça pahalıdır. Hasarlı bölgeye lazer ışını yönlendirilerek diş boşluğu patojenik bakterilerden temizlenir. Dolgu 20 saniyede sabitlenmektedir.
 4. Önleme. Düzenli kimyasal diş temizliği, bakterisit etki yapar. Suni mine uygulaması dış faktörlerin olumsuz etkisini azaltır.
 5. Pro White beyazlatıcı jelin kullanımı. Yenilikçi bileşimi diş minesine zarar vermez, lekeleri giderir, doğal beyazlığı geri kazandırır ve diş kararmasını önler. İki bileşen sayesinde (kalsiyum karbonat ve sodyum klorür), diş minesi daha dayanıklı hale gelir; bu da diş çürümesi ve diğer diş hastalıkları riskini önemli ölçüde azaltır. Jelin kullanımı çok kolaydır: Sabah ve akşamları günde 2 kez dişlerinize uygulamanız yeterlidir. Düzenli kullanılırsa, dişleriniz birkaç ton beyazlaşır.
Pro White nerede satılır

Melahat Parlak

Asistan

Diş hekimlerinin son bilimsel konferansında Pro White diş beyazlatıcı jeli sunduk. Modern diş hekimliğinde gerçek bir atılım olarak değerlendirildi ve profesyonel beyazlatma yöntemlerini arka plana itti. Bu ürünle birkaç haftada dişlerinizin doğal rengini ve beyazlığını geri kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda, jel mikroplara karşı savaşır ve böylece kötü ağız kokusunun kaynağını ortadan kaldırır. Mükemmel beyazlatma özelliklerine sahiptir ve etkinliği bilinen tüm yöntemlerden üstündür. Kesinlikle Pro White’ı denemelisiniz. Bence Pro White jeli denemelisin. Tüm problemlerini çözmek için ihtiyacınız olan tek şey bu diş jeli.

Pro White yorumları

Feraye Ulutaş

Diş Doktoru

Burcu, merhaba! Kulağa çok sıradan bir öneri gibi gelse de dişçini değiştirmeni öneririm. Günümüzde çağdaş tıp zirve konumunda ve senin tanımladığın semptom ve tanı kolayca tedavi edilebilir.

Haluk Merter

Diş Doktoru

Bildiğim tüm yenilikçi ürünler arasında tavsiyem, antibakteriyel kaplama ve Pro White jel kullanılmasıdır. İlk yöntemi seçtiyseniz, tedavi kürünü 3-4 gün aralıklarla birkaç kez tekrarlamanız gerekir. Bu, diş hassasiyetini, yemek yerken çekilen sıkıntıyı azaltır ve diş minesi yüzeyinde yeni lekelerin ortaya çıkmasını önler. Pro White, geleneksel beyazlatma yöntemlerine en iyi alternatiftir. Evde kullanılabilir, uygulamanın etkisi birkaç prosedürden sonra fark edilir hale gelir. Aktif maddeler mıknatıs gibi davranırlar: Kirlenmeyi çekerler ve mine yüzeyine zarar vermeden diş üzerinden dikkatlice temizlerler. Pro White ayrıca dişleri koruyucu bir tabakayla kaplar, dolayısıyla dişleriniz sıcak, soğuk ve tatlı yiyeceklere tepki göstermez. Ve ayrıca bu jelin beyazlatma özelliğini de vurgulamak isterim. Bir ay kullandıktan sonra plak ve kahverengi lekeler tamamen kaybolur. Denemeye değer!

Artık dişçiye gitmek zorunda değilsiniz! Size beyazlatıcı etkisi olan bir jelden bahsedeceğim. Pro White kullananlar, yorumları, kullanımı

Herkese merhaba! Burada herkes farklı alanlarda keşfettikleri faydalı yenilikleri paylaşıyor. Ben de kendi bulduğum bir şeyi paylaşmak istiyorum. Beyazlatıcı etkisi olan yeni diş jelini biliyor musunuz? Bu jel günümüzde vazgeçilmez bir hale geldi. Merak etmeyin, aşağıda daha fazla bilgi veriyorum.

Pro White içeriği
Pro White yorumları

Çocukluğumdan beri dişlerimin sarı olmasından şikâyetçi olmuşumdur çünkü görüntüleri beni çok rahatsız ederdi. Büyüdükçe dişlerimi nasıl gizleyeceğimi, onları göstermeden nasıl gülümseyeceğimi öğrendim. Doğal olarak kızlarla tanışmakta epey sorun yaşadım. Derken bir gün dişlerimi beyazlatmaya karar verdim. Genç bir dişçi bana kimyasal beyazlatma yöntemini önerdi. İşlem sırasında bir şeyler ters gitti, diş eti ve mukus bölgesinde yanıklar oluştu. Yaraların iyileşmesi biraz zaman aldı ama dişlerim yine de tamamen beyazlaşmadı (tamamen beyazlaşmaları için birkaç işlem yapmalıydım). O gün bir daha asla dişçiye gitmeyeceğim diye yemin ettim.

Tabii zaman içinde dişlerim kararmaya başladı, minelerinde çatlaklar ve kahverengi lekeler belirdi.

17 yaşına gelene kadar dişlerimden dolayı bir sıkıntım olmadı, bu yüzden şanslı sayılabilirim. Sonra sigara içmeye başladım ve bu kötü alışkanlığın dişlerim üzerinde çok olumsuz bir etkisi oldu. Yaşım ilerledikçe edindiğim kötü alışkanlıklar yüzünden dişlerim karardı, üzerlerinde koyu lekeler belirdi. Bu sorunla başa çıkamayacağımı ve dişlerimin doğal beyazlığına kavuşamayacağını fark ettim ancak tekrar dişçiye gitmekten çekindim.

Pro White kullananlar

Diş minelerimi soda, hidrojen peroksit, özel bir diş tozu ile beyazlatmaya çalıştım ama bu dişlerimin durumunu daha da kötüleştirdi :( Soğuk ve sıcak yiyecekler benim için bir işkenceye dönüştü. Kalkıştığım beyazlatma denemeleri yüzünden diş minelerim o kadar zayıflamıştı ki normal sıcaklığın dışında en ufak sapmayı bile hissedebiliyorum.

Ve tabii ki ağız kokusu… En büyük problemim buydu. Yemek artıkları dişlerimdeki çatlaklara ve oyuklara giriyordu. Bu durumda ortaya nasıl bir koku çıktığını tahmin edersiniz. Ağzımı sürekli elimle örtmek zorunda kaldım.

Dişlerimin bu durumu beni inanılmaz derecede utandırıyordu.

Bir keresinde, eski bir arkadaşla kafede buluştuk. Gerçekten iyi görünüyordu. Şık bir takım elbise giymişti ve kolunda pahalı bir saat takılıydı. Benim özellikle dikkatimi çeken ise kar gibi bembeyaz dişleri oldu. Tam bir Hollywood gülüşüne sahipti.

Sonra Murphy Yasası devreye girdi. Bir arkadaşım yaptığı komik şaka karşısında, gülerken lekeli ve sarı dişlerimin görünmesini önleyemedim. Arkadaşım da bunu fark etti ama benim beni şaşırtacak derecede çok az tepki verdi.

Bana, hayatı boyunca dişleriyle ilgili problem yaşadığını, dişçi muayenehanesinde sayısız günler geçirdiğini anlattı. Geçtiğimiz günlerde diş hekimi arkadaşıma, Pro White adındaki yeni diş jelini kullanmasını önermiş.

Pro White

Pro White kullanıcı yorumları

En önemli nokta bu diş jelinin içerdiği benzersiz bileşenler. Jelin içeriğindeki Bentonit Kili, Kalsiyum Karbonat, Aktif Kömür (Cocos Nucifera Kabuk Tozu), Tat Verici (Nane), Nane (Mentha piperita), Sodyum Klorür ve Zencefil Kökü Ekstresi (Zingiber officinale):

 • Lekeleri ve renk bozukluklarını giderir; bakterilerle savaşır;
 • iltihaplanmayı azaltır böylece çürüklerin ortaya çıkmasını önler;
 • dişleri beyazlatır; diş minesini güçlendir ve sarı lekelere karşı dişleri korur.
 • Dişlerdeki tüm lekeler, renk bozuklukları yok olur.

Bu argümanlar jelin denemeye değer olduğunu doğruladı. Ben de resmi web sitesinden Pro White sipariş ettim. Bu jelin başka bir yerde satıldığını sanmıyorum. Dişlerimi her zamanki gibi, günde iki kez bu jeli kullanarak fırçaladım. Ürünün tutarlılığı beni şaşırttı. Sıradan bir diş macununda daha yoğun bir kıvamı var. Fırçalama sırasında bol köpük oluşturuyor ve tadı da güzel.

Bir hafta içinde dişlerimin biraz daha beyazlaştığını fark ettim, sigaranın neden olduğu lekeler kayboldu. Diş hassasiyeti önemli ölçüde azaldı. Dondurma yerken veya çay içerken yaşadığım sorunun geçtiğini ve artık zevkle yiyip içebildiğimi gördüm. Artık herhangi bir rahatsızlık hissetmeden dondurma ve ısıra ısıra elma yiyebiliyordum. Kötü ağız kokusu da yok oldu. Sonunda insanlarla normal şekilde, elimle ağzımı kapatmadan iletişim kurabildim. Başka biriymişim gibi hissettim.

Bir ay içinde dişlerim bembeyaz oldu, tek bir kusur kalmadı. Tüm kara noktalar kayboldu, diş minesinin tonu biraz daha beyazdı! Bunları size söylemenin pek bir anlamı yok. Kendiniz deneyip görebilirsiniz.

Şimdi sıradan diş macunu kullanamıyorum.

Tabii ki, Pro White biraz daha pahalı ancak elde edeceğiniz sonuç hiçbir şeyle karşılaştırılamaz.

Birkaç basit adımda bembeyaz dişlere sahip olun. Gerçekten çok kolay! Diş kliniklerine çuvalla para vermeyi unutun!

Merhaba! Arkadaşlarım dişlerimin eskisinden çok daha beyaz olduğunu fark ettiler ve bana gülümsememin çok güzel olduğunu söylediler. Hepsi profesyonel bir diş beyazlatma uygulamasına gittiğimi sanıyorlar ama böyle bir şey yapmadım. Fotoğrafımı yüklediğimde birçok arkadaşım ne yaptığımı sordu. Ben de herkesin sorularını cevaplamış olmak için bu yazıya karar verdim: “Dişlerimi bir ay içinde nasıl beyazlattım?”

Karşılaştırma yapmak için önce ve sonra fotoğrafları çekmemiş olsaydım aradaki farkın bu kadar bariz olduğunu ben de anlamazdım.

Dişlerimi beyazlatma deneyimim

Önceki işimi sevmiyordum ve mutsuzdum. Onun için geçen ay işimden ayrılmaya karar verdim ve başka bir iş aramaya başladım. İşler pek yolunda gitmedi. Yaşam tarzım değişti ve kendimi depresyonda hissettim.

Hiçbir zaman kendime çok güvenen biri olamadım. Her iş görüşmesinden önce panik oluyordum ve konuşmaktan korkuyordum.

Bir gün en iyi arkadaşlarımdan biri olan Ayten’le kahve içip sohbet etmek için buluşmuştuk. Ayten bir yatırım bankasında çalışıyor. Çok yoğun çalışıyor ve her gün büyük şirketlerin yöneticileri ile muhatap oluyor. Ayten, kendine güvenen ve çekici bir kızdır. Onun gibi başarılı kariyerlere sahip kadınları kıskanmışımdır.

Kahve içmek için buluştuğumuz o gün, tüm cesaretimi topladım ve Ayten’e, nasıl kendime daha fazla güvenen bir insan olabileceğimi sordum. (Biliyorum, insanın en iyi arkadaşıma böyle bir soru sorması biraz gariptir.) Ayten bana her şeyin doğal gülümsemeye sahip olmak, ilk görüşmede insanlarda iyi bir intiba bırakmak ve ayrıca sakin kalmakla ilgili olduğunu söyledi.

Sonra benden gülümsememi istedi. Utandım tabi. Ben gülümserken genellikle ağzımı açamam. Ağzımı açmadan gülümsemeye çalıştığımı gören Ayten, “Ne o? Dişlerinin yeterince iyi olmadığından mı endişe ediyorsun?” diye sordu. Benimle dalga geçmiş olabilir ama alınmadım. Bu bana bir şey hatırlattı.

Gülüşümün çirkin olduğunu söyleyemem ama dişlerimin sararmış olmalarından kesinlikle endişeliydim. Zaten çocukken diş minelerinde renk bozulması sorunu yaşamıştım. Yaşım ilerledikçe içtiğim kahve ve çayın da yardımı olmadı. Dişlerimin sarılığı zaman geçtikçe sadece daha da kötüleşiyor gibiydi. Sonra ne zaman gülsem ağzımı kapalı tuttuğumu veya elimle ağzımı kapattığımı fark ettim. Çünkü sarı dişlerimin imajımı etkileyebileceğini biliyordum. ancak bu sorunu çözmeyi hiç denemedim.

Ne zaman gülerken fotoğrafım çekilse en çirkin benim çıktığımı düşünürdüm çünkü fotoğraftaki diğer insanlara oranla dişlerim açıkça sapsarı görünürdü. İşin en kötü tarafı insanların bu rengin sigara içmekten kaynaklandığını düşünmeleriydi…

Pro White nedir
Gülümsediğimde böyle görünmek istiyorum

Daha az çay ve kahve içmem tavsiye edildi ama herkes içmiyor mu? Ve her yemekten sonra dişlerimi temizliyordum (annem bu takıntımla dalga geçerdi) ama bütün bu önlemlerin sadece geçici bir etkisi oldu görünüyordu…

Güven eksikliğim tamamen sarı dişlerimden mi kaynaklanıyordu? Ayten’e göre sarı dişler kesinlikle tek neden değildi. Ancak doğal olarak gülümsemekten, sararmış dişlerimi göstermekten korktuğumdan kendime güven duyamıyordum. Ayten, b sorunla başa çıkmam için beni cesaretlendirdi ve önce adım adım kendimle ilgili imajımı değiştirdi.

Bu yüzden her türlü diş beyazlatma yöntemini araştırmaya başladım. Bu konuyu ele almak için bir dişçiye başvurdum ancak işsiz olduğum için herhangi bir şey yaptırmaya param yoktu.

Televizyonda gördüğüm ipuçlarını denedim, diş macunuyla birlikte kabartma tozu kullandım. Elde ettiğim etki belli olmuyordu. Ne kadar sinir bozucu!

Diş beyazlatma yaması dişlerimi daha beyaz yaptı ama aynı zamanda aşırı hassaslaştırdı. Soğuk veya sıcak bir şey yediğimde, dişlerim sızlıyordu. Ben de kullanmayı bıraktım.

Facebook’ta birçok grubu takip ettim ve benimle aynı problemi yaşayan birçok insanla En başından beri beyazlatıcı etkiye sahip diş macunlarının varlığından haberdardım ama denemekten hep çekindim çünkü bu tür diş macunlarını kullananların söylediğine göre diş minesini yok ediyormuş.

Arkadaşım, jellerde ve diş tozlarında kullanılan aşındırıcı parçacıkların benzer olduğunu söyledi. Aradaki fark, birinin jel, diğerinin toz olmasıymış. Jel, plakları çıkarmakta ve diş minesinin beyaz rengini geri kazandırmakta daha iyidir.

Güçlü ağartma özelliklerine sahip olduğunu iddia eden bazı diş macunu türleri, diş yüzeyine zarar verebilir çünkü diş rengini eski haline getirmek için diş yüzeyinde bazı aşındırıcı maddeleri biriktirirler. Ancak Mohs sertlik skalasına göre aktif kömür ve kalsiyum karbonatın sertliği ProWhite ürününde sadece 2-3 olarak derecelendirilmiştir. Dişlerin sertliği ise 5-7 seviyesindedir. Yani diş yüzeyine zarar vermez.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine ProWhite kullanmaya başladım. Her sabah ve her akşam düzenli kullandım. Sadece bir hafta sonunda bariz sonuçlar elde ettim ve iki hafta sonunda aynanın karşısında kendimi gördüğümde ne diyeceğimi bilemiyordum… İşte o an, doğru çözümü bulduğumu anladım.tanıştım. Tanıştığım insanlardan birkaçı ProWhite Adında, Hong Kong’da üretilen bir markayı önerdi.

Pro White Türkiye
Diş rengindeki bu köklü değişikliğin gerçekleşmesi sadece iki hafta sürdü!

ProWhite ürününün beyazlatma etkisi esas olarak aktif kömürün emiliminden ve nano suyun ağartma özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Tamamen güvenlidir. Diş beyazlatma işlemine ek olarak, Pro White tartarı etkili bir şekilde temizler. Bu, sigara ve kahve tiryakileri için harika bir haberdir. Aktif kömür ayrıca, dişlerde ve ağız içinde kalan mikroorganizmaları ve bakterileri de ortadan kaldırabilir ve ağız sağlığı üzerinde olumlu etkiye sahiptir.

Pro White beyazlatma diş jeli

Beyaz dişlere sahip olduktan sonra gülümsemek için daha istekli oldum ve insanların sararmış dişlerimi fark etmelerinden duyduğum endişeden kurtuldum. Şimdi anlattığım konuya odaklanabiliyorum ve kendimi daha rahat hissediyorum.

Artık yeni bir işte çalışıyorum, iş yerindeki arkadaşlarla çok iyi ilişkilerim var ve maaşım da arttı. Hayat bana güzel.

Bu yazıyı yazdım çünkü benimle aynı sorunları yaşayanlara en samimi duygularımla ProWhite kullanmalarını tavsiye etmek istiyorum. ProWhite şimdi için de sipariş alıyor ve gönderimde bulunuyor. Bu sayede pek çok sorundan kurtulabilirsiniz. Sizin veya ailenizde birinin sararmış dişler, diş lekesi veya tartar sorunu varsa, bu ürünü deneyin!

Tüm Instagram meşhurları da kullanıyor

Herkese merhaba ! Paylaşacak güzel haberlerim var. Promosyon kampanyası başlatan ve bu nedenle% 50 indirim sunan Pro White temsilcileriyle iletişim kurdum. Bu fırsat uzun sürmez, satın almak istiyorsanız acele edin!

Adınızı, telefon numaranızı ve adresinizi girmeniz yeterli. Resmi web sitesinde %50 indirim alıyorsunuz! (Ödemeyi ürün tesliminde yapıyorsunuz. Kredi kartı gerekmiyor.)

Pro White Türkiye

PRO WHITE beyazlatıcı etkiye sahip diş jeli

 • Çürük başlangıcında oluşan kusurları giderir
 • Mikro çatlakları ve dişlerdeki mikro gözenekleri doldurur
 • Dişlere beyazlığını geri kazandırır, diş minesi hassasiyetini azaltır

Evde profesyonel bakim

Diş minesini güçlendirir

Pro White, evde kolayca kullanılabilen bir diş beyazlatma jelidir.

Doğal diş beyazlatıcı özelliğe sahiptir, dişlerdeki lekeleri ve renk bozulmalarını giderir, diş minesini güçlendirir.

Bakterileri yok eder

Pro White diş beyazlatma jeli, daha parlak, beyaz bir gülümseme için bakterilerle savaşır ve iltihaplanmayı azaltır.

Dişlerin temizliği sırasında PRO WHITE, bakteri ve plak parçacıklarını yakalayarak bunların dişlerdeki boşluklardan çıkarılmalarını kolaylaştırır.

Dişleri yeniler

Hassas dişler ve diş etleri için uygundur.

Etkili sonuçlar elde etmek için dişlerin bu jeli kullanarak günde iki kez hafifçe fırçalanması. gerekir. Jel, diş yüzeyini parlatır, diş minesi pürüzsüz ve parlak hale gelir, dişler doğal rengini geri kazanır.

Uzmanlar PRO WHITE hakkında ne diyor?

Pro White beyazlatma diş jeli

Pek çok diş jeli çürüklerden koruyamaz. Sadece bol miktarda köpük oluşturarak yiyecek artıklarını temizlemeye yardımcı olurlar. Değerinin karşılığı olan tam bakım için yeterli değildir.

PRO WHITE evde diş bakımı alanında bir buluştur. İçeriğindeki doğal maddeler sayesinde dişin temizlik aşamasında diş minesine nüfuz eder ve renginin eski haline dnmesine yardımcı olur.Kalsiyum ve fosfat eksikliğini giderir.

Diş Doktoru İrem Altıntaş

Müşteri geri bildirimleri

Pro White diş jelini

44 yaşındayım. Hayatımın yarısında dişlerim yüzünden içine kapanık birisiydim. Genlerim kötüymüş. Dişlerimin sararması ve diş etlerim beni hep rahatsız ediyordu. Ayrıca dişlerim aşırı duyarlıydı. Dişçilere bugüne kadar çok para harcadım ama hiçbiri PRO WHITE ile elde ettiğim sonucu sağlayamadı. Bu jelin üreticilerine çok teşekkürler! Herkesin bu diş jeline geçmesini tavsiye ederim.

Hale

Pro White nasıl etki eder

Bir diş hekimi bana bu jeli tavsiye etti. Çocukluğumdan beri dişlerime ihtimam gösteririm, her 3 ayda bir dişçiye giderim. Çürüklerimi tedavi ettiririm, plak temizliği yaptırırım, gerektiğinde dolgumu olurum. Şimdi bunların hiçbirini yaptırmama gerek kalmadı. Doktorum da dişlerimin durumundan memnun, ben de memnunum. Arkadaşlarım fotoğrafların renkleriyle oynayarak dişlerimi beyazlattığımı sanıyorlar.

Meryem

Pro White eczane

Yaşımla birlikte dişlerim parçalanmaya başladı. Çenemin yarısı dolgularla dolu, hatta birkaç dişimi çektirmek zorunda kaldım. En azından yediklerimi çiğneyebilecek kadar dişim kalması için meşe kabuğu ile gargara yaptım ama dişlerimin minesi her gün zayıflamaya devam etti. Kızım denemem için bu diş jelini getirdi. Çok memnun kaldım. Dişlerim artık acımıyor ve dişeti iltihabı yok oldu. En son diş kliniğine gittiğimden bu yana 6 ay geçti.

Levent

Sipariş nasil verilir PRO WHITE

 • Sitede talebinizi belirtiyorsunuz
 • Ürün temsilcimiz sizi arayıp siparişinizi teyit ediyor
 • Postadan paketinizi alıyorsunuz
 • Ödemeyi ürünü teslim aldığınızda yapıyorsunuz

1 kutu 59 TL + 10 TL kargo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 3 =