Macrone Secret Türkiye nedir, fiyatı, sipariş: MACRONE SECRET ile yüzünüz tekrar genç ve taze görünecek

By | June 7, 2019

Tabl of Content

Macrone Secret kırışıklık kremi nedir

macrone secret kullananlar

MACRONE SECRET: En sık görülen cilt problemleriyle mücadele için eşsiz bir kremdir. Macrone Secret’in patentli formülü, her bir cilt tipine uygulayabilmenizi, tüm katmanları yoğun şekilde beslemenizi ve nemlendirmenizi sağlar, böylece cilt yapısını yeniler. Yüzün, boynun, göz kapaklarının veya ellerin arkasındaki temizlenmiş cilde küçük bir miktar uygulayın. Sabahları ve/veya akşamları kullanın.

Etkili MACRONE SECRET nasıl çalışır? Macrone Secret yan etkileri

macrone secret nasıl kullanılır
 • Hiyalüronik asit nemi korur, cilt yapısını geri yükler, kırışıklıkları etkili bir şekilde azaltır
 • Folik asit nem kaybını önler, cildi erken yaşlanmaya karşı korur 
 • Laminariadigitata ekstresi cildi besler ve temizler, büyük gözenekleri küçültür
 • Fucus vesiculosus özü Cildi etkili bir şekilde nemlendirir ve toksinleri uzaklaştırır.

Macrone Secret – kullanıcı yorumları

macrone secret eczane

Vildan, 30

MACRONE SECRET – Bu şimdiye kadar denediğim en iyi cilt bakım ürünü. Görünür kırışıklıklar yok ama bazı mimik kırışıklıklarım var. İnsan her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır, değil mi? MACRONE SECRET ile ince kırışıklıklar tamamen kayboldu, yüzüm şimdi çok taze, kimse bana 30 demez.

macrone secret forum

Gülten, 33

Geçenlerde MACRONE SECRET‘i satın aldım ve sonuçtan oldukça memnunum. Yüzüm pürüzsüz, kırışıklıklar daha az. Ayrıca gözeneklerim gerildi gibi görünüyor ve bu şekil daha çok hoşuma gidiyor. Ve en önemlisi, sonuçları görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmadım.

macrone secret satın al

Meltem, 45

Tabii ki, 40 yaşından sonra, cilt artık aynı değil ve açıkçası, bu ürünün bana yardımcı olacağını hiç düşünmezdim. Ancak MACRONE SECRET’i kullanmanın bazı yararları var. Yüzüm taze görünüyor, cildin tonu solgun değil, kırışıklıklar o kadar derin değil. Oldukça memnunum

Kozmetik uzmanlarının önerisi MACRONE SECRET.

“Aktif içerikleri sayesinde, MACRONE SECRET’in belirgin bir etkisi var. Cilt gerekli besinleri alır, canlaır, parlak görünür ve cilt tonu bile eşitlenir. Krem, erken yaşlanma belirtilerini ve donuk görünümü ortadan kaldırıyor. Macrone Secret, klinik testleri geçmiştir ve gerekli tüm sertifikalara sahiptir. Kremin patentli bileşimi evrenseldir, bu yüzden tüm cilt tipleri için tavsiye ederim. ”

MACRONE SECRET, cildin yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir araçtır.

 • Sadece doğal maddeler içerir 
 • Alerjiye neden olmaz 
 • Komedojenik değildir 
 • Tüm cilt tipleri için uygundur 

MACRONE SECRET nasıl sipariş edilir, fiyatı, eczane

 • Sipariş formunu doldurun 
 • Gönderim yöntemini seçin 
 • Ürün tesliminde ödeme yapın

1 ŞIŞE 89 TL + 11 TL KARGO

TOPLAM FİYAT 100 TL

15 yaş genç ve daha aktif olmak ister misiniz? MacroneSecret ile mümkün! Plastik cerrahlar ve kozmetikçiler yakında işlerini kaybedecek! Macrone Secret Türkiye – yorum, kullananlar

Bu beyler 65 yaşında gençken olduklarından daha iyi görünüyorlar! Bu kişilerin yarım asırdan fazla yaşta kişiler olduğuna inanmak zor. Peki, sırları nedir: Botoks mu, estetik mi yoksa mutlu bir yaşam mı?

Aslında çok daha basit ve ucuz bir yöntemleri var. Hepsi de daha genç görünmelerine yardımcı olan bir ilaç kullanıyorlar. Muhabirlerimiz, Hollywood yıldızlarının genç görünme sırrını keşfettiler ve sizinle paylaşmaya hazırlar.

macrone secret kullanımı

“Yaşlanmayı geciktirme mucizesinin haberi. İşe yarıyor!”

Sağlık endüstrisinin bilgisi: Erkeklere özel

Okuyucumuz, gençleştirici kremlere büyük paralar harcamak yerine yaşlanma belirtilerini tam anlamıyla yüzünüzden silen bir çözüm buldu. Çok ucuz bir yöntem. Nasıl olduğunu bilmek ister misiniz? Okumaya devam edin.

macrone secret sipariş

“Faruk Bey, bu ürün sayesinde 20 yıl gençleşmeyi başardı!”

İzmirli saygın iş adamı, 70 yaşındaki Faruk Bey, gereksiz risklerden nasıl kaçınacağını, doktor ve kozmetikçiler için nasıl para harcanmayacağını biliyor.

Faruk Bey, aynen diğer her erkek gibi her zaman şık olmak ve iyi görünmek istemiştir. Ancak Hollywood yıldızları tarafından kullanılan tüm yaşlanmayı geciktirici çareleri denemek için ne kadar para gerekir?! Faruk Bey, bu ilaçlardan 6’sını kullanmış ancak bir faydasını görmemiş. Son derece pahalı olmalarına rağmen bir işe yaramamış.

Faruk Bey, erken oluşan kırışıklıkları beni o kadar çok üzüyordu ki, bankadan kredi çekip estetik ameliyat olmak bile istedim, diyor.

Çok riskli olduğunu anladım ama bu beni durdurmadı. Fakat bir doktor ameliyat için gerekli olan toplam meblağın, 5.000 değil 20.000 Euro olduğunu söyleyince, hiçbir bankanın bana bu kadar kredi vermeyeceğini fark ettim. İki seçeneğim vardı: Ya yaşlandığım gerçeğini kabullenecektim ya da yeniden gençleşmeme yardımcı olacak ucuz ve etkili bir çözüm yolu arayacaktım.

Faruk Bey ne yapmaya karar verdi?

Kahramanımız, yaşlanmaya katlanmak istemeyen ve yaşlılıkla savaşmak için elinden gelenin en iyisini yapan diğer erkeklere danışmış. Bir genç adam Faruk Bey’e MacroneSecret İsimli ürünü denemesini tavsiye etmiş.

Ve anlaşılmış ki, MacroneSecret Bu konuda işe yarayan tek çözümmüş! Faruk Bey, bir ay içinde gençleşmiş ve gayet bakımlı görünmeye başlamış.

Estetik ameliyat olmuş bir film yıldızı gibiydim, diye itiraf ediyor kahramanımız. Alnımdaki ve kaşlarımın arasındaki kırışıklıklar kayboldu, cildimdeki lekeler yok oldu. MacroneSecret ile cildim bir delikanlınınki gibi esnek hale geldi! Faruk Bey’in arkadaşları ve akrabaları bu değişikliklere çok şaşırmışlar. Komşuları hala botoks tedavisi olduğuna dair dedikodu yapıyorlar. Karısına gelince, o da kocasının gençliğini yakalamak istemiş ve kendisi için birkaç paket MacroneSecret sipariş etmiş .

20 yıl gençleşen kahramanımız, herkese şiddetle MacroneSecret kullanmalarını tavsiye ediyor.

Çünkü gerçek yaşınız ne olursa olsun genç, aktif ve canlı olmak bu harika bir şey!

Peki, MacroneSecret nasıl işliyor?

MacroneSecret ürününün Hendel şirketi mülkiyetinde olan patentli formülü %100 organik bileşenlerden oluşan bir karışım içerir. Bu bileşenler, olgun bir kişinin cildinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak seçilmiştir.

MacroneSecret diğer yaşlanmayı geciktirici kozmetik ürünlerden 7 kat daha fazla vitamin ve mineral içerir. Dahası, MacroneSecret cildin yaşlanma belirtilerini yok eden hyaluronik asit, folik asit, Laminariadigitata özü veFucus Vesiculosus özü ile zenginleştirilmiştir. Bu kremle yüzünüz, taze ve genç bir görünüm kazanır!

Deneyen erkeklerin yorumları: MacroneSecret forum

macrone secret yorumları

MacroneSecret iyi görünmeme, zarif ve şık olmama yardımcı oluyor. Bu krem neden 20 yıl önce icat edilmemiş? Sonsuza kadar genç olmak çok güzel olurdu. Bir roman kahramanı gibi!

Acar Oğuztan

macrone secret kullanıcı yorumları

Yaşla birlikte kırışıklıkların nasıl giderileceğini düşünmeye başlarsınız. Fakat çoğu krem işe yaramaz. İnsanların gençliklerini ve kendilerine güvenlerini kazanmalarına yardımcı oldukları için MacroneSecret’in mucitlerine çok teşekkürler!

Remzi Simavlı

macrone secret yorum

Ben, MacroneSecret sayesinde gençliğin bu kadar hızlı olması dönmesine çok şaşırdım. Kelimenin tam anlamıyla bir silgi gibi kırışıklıkları siliyor. Bir hafta içinde daha genç görünmeye başladım.

Galip Hacıali

macrone secret fiyatı

Bu inanılmaz! Yatağa 40 yaşında girip kalktığınızda 28 yaşında olduğunuzu öğreneceğiniz hiç aklım gelmezdi. Öyle anlaşılıyor ki, akşamları uyumadan önce yüzünüze MacroneSecret uygularsanız, mümkünmüş.

Ferit Gazitepe

macrone secret kırışıklık kremi

Antalya’da tanınmış bir dermatolog olan Dr. Şükrü Tokdoğan’a göre, MacroneSecret, vücutta kolajen üretimini uyaran hyaluronik asit, folik asit, laminariadigitata özü, Fucus Vesiculosus özü içerir. Kremin hipo alerjik bileşimi vücudunuz için tamamen güvenlidir, yan etkilere neden olmaz.

Krem, cilt hücrelerinin yenilenmesini hızlandırır. Testlerimizin gösterdiğine göre, MacroneSecret kullandığınızda cildiniz 30 günde tamamen yenilenir ve gençleşir.

MacroneSecret

MacroneSecret bol miktarda hyaluronik asit içerir ki bu madde gençliğin ana unsurudur. Dahası, vitaminler ve mikro elementler içerir. Yüzün, boynun, göz kapaklarının veya ellerin arkasına, temiz cilde küçük bir miktar uygulayın. Sabahları ve/veya akşamları kullanın.. Bir ay içinde aynada sana gülümseyen yakışıklı bir genç adam göreceksin!

macrone secret yan etkileri

Bu krem, gençliğinizi yeniden kazanmanıza yardımcı olacak!

Gençliği korumak için birçok yöntem var. En etkili olan genelde çok pahalıdır. Her zaman en iyi görünüme sahip olmak ve çok fazla para harcamak istemiyorsanız, Faruk Bey’in örneğini izlemeyi deneyin. Gerçekten işe yarıyor!

Her şeyi kontrol altinda tutun

 • Şu hisleri giderir: kuruluk ve gerginlik
 • Şunları yok eder: tahriş ve kizariklik
 • Ortadan kaldırır: yorgunluk belirtileri

Macronesecret’in etkileri. Macrone Secret nasıl kullanılır

MacroneSecret’in cildin yaşlanma sürecini durdurduğu ve epidermal hücrelerin çalışmasını düzenlediği klinik olarak kanıtlanmıştır.

Çok çeşitli vitamin ve minerallerin yanı sıra formülündeki maddelerin varlığı cildin daha derin katmanlarına nüfuz eden ağır bir molekül oluşturur, bu yüzden MacroneSecret en iyi sonucu verir.

macrone secret nedir

 MacroneSecret cildin daha derin katmanlarına nüfuz eder ve içeriden hareket ederek kırışıklıkları yumuşatan kolajen üretimini tetikler.

Aktif bileşenleri cildi sakinleştirir ve kızarıklığı ve tahrişi azaltır.

Hyaluronik asit cilt mikro hasarlarının iyileşmesini teşvik eder, iltihaplanmayı hafifletir ve cilt yenilenmesini uyarır. Doğal pH dengesi yenilenir ve cilt daha elastik hale gelir. Şişlik ve yorgunluk izleri kaybolur.

Uzman görüşü

Yüz bakım ürünlerimizi oluştururken doğal malzemeler kullanmayı tercih ediyoruz. Bu ürünü imal eden şirket, ünlü yüz bakım serisini oluşturmak için yenilikçi yöntemler kullanır.

Kozmetik ürünlerimiz pazara sunulmadan önce dermatolojik ve klinik testlere tabi tutulur. MacroneSecret’in kırışıklıkları ve cildin gençleşmesini azaltmada son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Dr. Can Dargın

Dermatolog

Yüzünüzden 14 günde 10 yil silmek artik mümkün!

Nasil uygulanir?

 1. Temizlenmiş cilde küçük bir miktar kullanın.
 2. Yüzün, boynun, göz kapaklarının veya ellerin arkasına uygulayın.
 3. Sabahları ve/veya akşamları kullanın.

Yararlari

Hyaluronik asit içeren yaşlanma karşıtı bir güçlendiricidir. Kırışıklıkları azaltmak ve cildi çevresel stres faktörlerinden korumakta etkindir. Düzenli kullanımı cildi pürüzsüz ve parlak hale getirir. Yüz hatları belirginleşir. Cildin sarkması düzelir. Aşırı kuruluk, tahriş ve kızarıklık kalkar.

Macrone secret’in içeriği:

 • Hiyalüronik asit
 • Folik asit
 • Laminariadigitata
 • Ekstresi Fucus Vesiculosus Özü

Bu ürün cilt tarafından anında emilir, kalıntı veya leke bırakmaz. Cildi 24 saat nemlendirir. Aktif bileşenleri, cildin esnekliğini ve elastikiyetini arttırır, tahrişleri, kuruluğu, kırışıklıkları ve şişliği önemli ölçüde azaltır.

Macrone Secret satın al

1 ŞIŞE 89 TL + 11 TL KARGO

TOPLAM FİYAT 100 TL

“37 yaşındayım ama 22 gösteriyorum!” İsteyen herkes artık 19 günde 15 yaş genç görünebilir! Macrone Secret kullanımı

Lüks ürünler firmasından yeni ve ucuz bir krem Türkiye pazarına sunuldu.

macrone secret türkiye

Sevgili Meslektaşlar!

25 yıllık deneyime sahip bir plastik cerrahım ve gelen kutuma her türlü e-posta alıyorum. İnsanlar sık sık bana, ameliyat olmadan (çünkü herkes bunun parasını karşılayamaz) 19 günde 15 YAŞ DAHA GENÇ GÖRÜNMEK mümkün mü diye soruyor. Ve şimdi onaylayabilirim: Evet mümkün! Bunu ben keşfetmedim. Her şey bir e-posta sayesinde oldu. Arkadaşlar, bu bir umutsuzluk çığlığı idi!

Dikkat! Yaşanmiş olaydir:

macrone secret kullananlar

Şaşırdınız mı? Ben çok şaşırdım. Üstelik ben, genellikle endüstri haberlerini takip ederim. Meslek dalımızdaki insanlarının işlerini kaybetmelerine neden olabilecek tüm yeni ürünler konusunda güncel kalmaya çalışırım. MacroneSecret adlı ürün MacroneSecret Premium’un ucuz olanı. Bu ürün, piyasadaki en iyi, lüks gençleşme ürünlerinden bir tanesidir.

Herkes bu kremi bilir çünkü milyon dolarlık cilt bakım ürünlerini kullanabilen hem ülkemiz hem de Hollywood starları tarafından tercih edilir. Birçok ünlü, güzelliklerini ve gençliklerini yeniden kazanmak için bu ürünün kullandıklarını açıkça itiraf etmişlerdir.

macrone secret eczane

Fakat biz bu ünlüler gibi değiliz ve her kadın bu kadar lüks cilt tedavisi yaptıramaz. MacroneSecret Premium’un etkileri herkesi şoke etti ve ardından kozmetik üreticileri bunun uygun fiyatlı eşdeğeri olan MacroneSecret ürününü oluşturmaya karar verdi. Bu ucuz krem, erken yaşlanma belirtileri gösteren her kadın tarafından kullanılabilir.

15 yaş daha genç görünmek için para biriktirmenize ve acı veren tıbbi işlemlere dayanmanıza gerek yok. Bu arada, bu kremden Amerika Birleşik Devletleri’nde 2016’da yaklaşık 1.579.400 tüp satıldı!

Düzenli MacroneSecret kullanarak elde edilen etkiler:

macrone secret forum

Süratle ve çaba sarf etmeden, 15 yaş daha genç görünmek istiyorum! Mümkün mü?

Şimdi doğrulayabilirim: EVET MÜMKÜN! Hepsi MacroneSecret sayesinde. Peki, tüm bu inanılmaz dönüşümün arkasındaki sır nedir? Buna inanmayacaksın ama sır kremin doğal bileşiminde saklı. Her iki tüpün içeriğini inceledim. Aslında, bir sürü kimyasal ve radyoaktif element görmeyi bekliyordum, ama her şey çok basit çıktı.

Sevgili hanımlar, sadece içeriklere bir göz atın:

macrone secret satın al

Görebileceğiniz gibi, içerikleri neredeyse aynıdır. Sadece pahalı krem fazladan, cilt metabolizmasını normalleştiren ancak gençleştirme sürecini hiçbir şekilde etkilemeyen 55 bitki özü içerir. İşte sizin için başka bir sır: Sağlıklı yemek yerseniz ve günde 6 saatten fazla uyursanız, bitkisel özler olmadan da kolayca yapabilirsiniz. Çünkü HİYALÜRONİK ASİT kremin ANA AKTİF BİLEŞENİ durumundadır.

Bugünlerde hiyalüronik asit hakkında çok şey yazıldı ve bunun iyi bir sebebi var. Hiyalüronik asit, inanılmaz özelliklere sahiptir. Deri hücrelerini aktive eder ve gençleşme sürecini tetikler, yani:

 • alındaki kırışıklıkları giderir
 • göz çevresindeki kırışıklıkları ortadan kaldırır
 • gözlerin altındaki koyu renkli halkaları ve torbaları giderir
 • pürüzsüz nazolabial kıvrımlar sağlar
 • cilt dengesini geri getirmeye yardımcı olur
 • cilde taze ve parlak bir görünüm kazandırır.

Ve genç, parlak, gençleşmiş hissedersiniz! 15 yaş daha genç görünürsünüz!

19 günde ameliyatsiz -15 yaş hanimlar, bu kesinlikle mümkün!

Başka bir gerçek hikaye okumaya hazır mısın? Bunlar boş laflar değil. Kremin etkinliği kanıtlanmıştır. Bu inanılmaz satış istatistikleri ortaya çıktıktan sonra dermatoloji ve plastik cerrahi uzmanları durumu kendi haline bırakazlardı. Yani, Kozmetik Enstitüsü’nden dermatologlar ve cilt gençleştirme uzmanları, geniş çaplı bir çalışma yürüterek MacroneSecret tarafından sağlanan etkileri araştırdılar. Çalışmaya, 37-65 yaş arası, belirgin kırışıklıkları oln 550 kadın katıldı.

Önce

macrone secret nasıl kullanılır

Bu çalışma o kadar gizliydi ki sonuçlarını yalnızca birkaç kişi gördü. Her neyse, ben bazı özet rapolar bulmayı başardım. Hadi bir bakalım:

macrone secret kullanımı

e şimdi, cilt gençleştirme endüstrisi açısından devrim anlamına gelen en önemli iki sonuç: Cilt öyle pürüzsüz hale gelir ki kırışıklık izleri kalmaz! Ve ikincisi: KIRIŞIKLIKLAR GERİ DÖNMEZ! CİLT DENGESİ NORMALLEŞİR ve birkaç gün içinde bir çiçek gibi açmaya başlarsınız!

Sonra

macrone secret sipariş

Bilim adamları MacroneSecret tarafından sağlanan inanılmaz etkinin arkasındaki gerçekleri açıkladılar. Ürünün doğal bileşenleri sayesinde vücudun bağışıklık sistemi düzelir ve cildin su-tuz dengesi normale döner. Özünde, MacroneSecret kırışıklıkları içerden dışarıya doğru giderir. – Muhtemelen sizin de gördüğünüz gibi, normal kremlerden ve pahalı salon tedavilerinden, ağrılı yüz germe ameliyatlarından çok daha etkilidir.

Kırışıklıklarınıza sonsuza kadar elveda deyin ,

tıpkı çalışmaya katılan ve geri bildirimde bulunan bu iki güzel kadın gibi (bana blogumda yayınlama izni verdiler).

Özel!

Leyla

38 yaşında 14 yaş daha genç görünüyor

macrone secret yorumları

Merhaba! Hala biraz şoktayım. Şaşıracaksınız ama son zamanlarda 24 yaşındaki kızımın ablası zannediliyorum! Ben de MacroneSecret Kullandım ve asla pişman olmadım çünkü bana gerçek mutluluk getirdi. Biliyor musunuz, hayatım cehennem gibiydi. Korkunç kırışıklıklarım vardı, göz kapaklarım o kadar sarkıktı ki sabah gözlerimi açamazdım. Aynalardan bir ay uzak durdum. Çünkü yansımamı gördüğümde ağlamaya başlıyordum. MacroneSecret kullanmaya başladığımda, alnımdaki kırışıklıklar kayboldu, sonra göz kapaklarım sarkması düzeldi ve üç ay sonra aynaya baktığımda tek bir kırışıklık görmedim! Bu bir mucize! Şimdi tüm arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Hülya

45 yaşında 13 yaş daha genç görünüyor

macrone secret kullanıcı yorumları

Bu kremin rahat bir dokusu ve hoş bir kokusu var. Hiç yağlı değil ve cilt tarafından kolayca emiliyor. Kelimenin tam anlamıyla, üçüncü uygulamadan sonra iyileşmeler hissetmeye başladım, cildim değişmeye başladı. Böyle şeyleri hemen fark edersiniz, özellikle de 41 yaşındaysanız ve yüzünüz pişmiş bir elmaya benziyorsa. Korkunçtur. Sonra, cildim ışıldamaya başladı. İş yerinde arkadaşlarım, cildimin sağlıklı görüntüsü nedeniyle daha fazla uyuduğumu düşündüler. Böylece, 19 gün sonra güzel olmak hayatıma geri girdi. Bu kremin sadece görünüşümü değil aynı zamanda kocamla olan ilişkimi de geliştirdiğinden şüpheleniyorum. Çünkü artık 13 yaş daha genç görünüyorum!

Ve şimdi gelelim en önemli şeye ve bu yazıyı sonuna kadar okumanızın nedenine. Soruyor olmalısınız:

Bu inanilmaz ürünü nereden alabilirim?

Önce şunu söyleyeyim. Eczaneye gitmenin bir anlamı yok. Firma ürünü sahte ve taklitlere karşı böyle koruyorlar. Bu nedenle, sipariş verebileceğiniz tek yer:

macrone secret kırışıklık kremi

Bu kremin bir damlasında MacroneSecret gücü var Bu ürün ilgili tüm testlerden geçti ve A2-3419 sayılı NAFDAC sertifikasına sahip

Olgun macronesecret içeriği:

 • Hyalüronik asit
 • Folik asit
 • Laminariadigitata Özü
 • Fucus Vesiculosus Özü

Dış etkenler cildinizin canlılığını alır

macrone secret yorum

Cildi uyandırır, cilde canlılık ve güç katar MacroneSecret benzersiz bir üründür

Macronesecret sağlik için neden bu kadar faydali?

Macronesecret’ta, cilt hücrelerinin yaşlanmasini durduran güçlü antioksidanlar bulunuyor

MacroneSecret’taki özlerin hücresel yapısı cildinizin hücresel zarlarına nüfuz ediyor ve bu sayede krem uygulamanın hemen sonrasında çalışmaya başlıyor.

Doğal özler alerjik reaksiyonlara yol açmıyor ve iki hafatlık kullanım sonrası sonuçları garanti ediyor.

Ilk uygulamadan sonra: şaşırtıcı etki

 • cildiniz pürüzsüzleşiyor
 • kizariklik ve kusurlar yok oluyor
 • cilt rengi eşitleniyor
 • yüz kontürü sikilaşiyor ve yukari kalkiyor

Yumuşak ve hafif dokusu sayesinde krem, göz çevresi gibi cildin hassas bölgelerine bile eşitçe uygulanabiliyor

Sirri ne? Doğal bileşenlerin eşsiz kombinasyonu

MacroneSecret

Hyalüronik asit, folik asit, laminariadigitata özü, fukus vesiculosus özü mikroelementlerin dengesini, I ve VII tip kolajen üretimini düzenliyor

Laminariadigitata özü

Yenilenmeyi hızlandırıyor. Nemi hapseden bir”tabaka” oluşturuyor ve cildi kuruluktan koruyor

Fukus vesiculosus özü

Doku iyileşmesine yardımcı oluyor – mineraller sayesinde hücre oluşumu gerçekleşiyor . Ciltteki iltihap, kızarıklık ve dökülmeler yok oluyor

Folik asit

Hücreler içi zarları güçlendiriyor Antioksidan özelliğine sahip ve gözeneklerin tıkanmasını engelliyor

Gençliğinizi tek kullanımdan sonra yeniden kazanın

macrone secret fiyatı

MacroneSecret’daki mikro elementler günün 24 saati çalişiyor

Aktif maddeler transepidermal su kaybını durduruyor. Cildiniz epidermisin derin katmanlarını yeniden oluşturacak kadar besleniyor.

Cilt yenilemesi için 4 adımlar

Temizleme

Cildinizdeki tüm makyajı nazikçe çıkararak ve cildin üstündeki fazla suyu alarak cildinizi uygulama için hazırlayın.

macrone secret nedir

Tonik

Toniği pamuğa dökün ve dairesel hareketlerle cilt üzerinde gezdirin.

Nemlendirme

En önemli adım: krem cildi yatıştırır, korur ve onu yeniden canlandırarak eski genç ve güzel haline geri döndürür.

Sonuçlar

Kullanımın ilk günlerinde cilt eşitlenir ve sağlıkla ışıldamaya başlar. Kırışıklıklar düzelir ve cilt ferahlar.

1 ŞIŞE 89 TL + 11 TL KARGO

TOPLAM FİYAT 100 TL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 3 =