Kollagen Intensiv Türkiye, fiyatı, nasıl kullanılır, kullanıcı yorumları – yoğun bakim

By | April 1, 2022

Cildinizdeki hasarları sadece 30 günde %93 daha az görünür kılar. Etkisi klinik olarak kanıtlanmıştır

Kollagen Intensiv serumunu keşfedin!

Temel cilt problemlerinden kurtulun

 • Cilt kuruluğu
 • Yaşlanma
 • Pigmentasyon

Cildinizdeki hasarlı yerleri gizlemekten kurtulun

Kusurları giderin.

518 TL

259 TL

Konum

Kollagen Intensiv serumunun formülü, İstanbul merkezli “Sağlıklı Cilt” bilim merkezi tarafından, cildinizin temel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir.

 • Nemlendirir
 • Kırışıklıkları düzeltir
 • Cilt tonunu dengeler

Retinol ve doğal peptitler cildi nemlendirir, gençleştirir ve parlatır

Efsanevi içerik

Kollagen Intensiv formülünün etkinliği klinik olarak kanıtlanmıştır. Aktif bileşen, cilt hücrelerinin içindeki nemi tutan, yaşa bağlı değişikliklere karşı mücadelede rezervlerini harekete geçiren ve doğal kolajen üretimini uyaran retinoldür.

Sağlıklı cilde sahip olmanız için mücadele eder

Uzmanlar tarafından birbirleriyle etkileşime giren 170 farklı gençleştirme özelliğine sahip madde araştırıldı. Kollagen Intensiv serumunun nihai bileşiminde tokoferol, retinol ve doğal peptitler.

kollagen intensiv cildin gençliğini ve güzelliğini uzun süre korumaya yardimci olacak bir kremdir

Yaşlanmanın tüm belirtilerine karşı yok edici darbe

Kollagen Intensiv cilt üzerinde hücresel düzeyde etki eder. Bileşimdeki asitler dermise derinlemesine nüfuz ederek hücreleri nemle doyurur. Cilt “su içer”, bu da cildin daha nemli, taze ve parlak hale geldiği anlamına gelir.

Sonuç olarak doğal kolajen üretimi güçlenir. Bu sayede ciltte doku hasarı, yoğunluk ve elastikiyet kaybının yanı sıra sarkma ve kırışıklık engellenir.

Anında etki

Kollagen Intensiv, “ikinci bir cilt yüzeyinin etkisi” gibi görünmez bir modellenmiş kabuk oluşturarak, yüzü anında şekillendirir. Yüzün oval şekli daha net ve daha belirgin hale gelir. Bunun sonucunda cilt üzerindeki beyazlatma etkisi ile birlikte 7-10 yaş daha genç bir görünüm sağlanır.

Anında etki ile, daha önce sadece enjeksiyon gibi rahatsız edici yöntemlerle elde edilebilecek türden sonuçlar kastedilmektedir. Bu, kozmetik hizmetlerin kullanılmasının, evde kendi kendinize daha genç görünmeyi sağlamanızı engelliyor demektir.

Kollagen Intensiv uzman görüşleri – uzmanlarımız

Kollagen Intensiv, gençleştirici ürünler alanının önde gelen uzmanların gözetiminde İstanbul Estetik Kozmetoloji Enstitüsü’nde geliştirilmiştir:

Orhan Canıtez

Kollagen Intensiv, kozmetoloji alanı için bir atılımdır. Kariyerim boyunca benzer maddelere sahip ürünlerle karşılaştım ama hiçbiri Kollagen Intensiv kadar güçlü bir etki yaratmadı. Bu serum, cilt hücrelerinin kendi kendini yenilemesini uyararak cildin orijinal güzelliğini geri kazandırmaktadır.

Leman Vuslatgil

Kollagen Intensiv, her kadın için kozmetik seçiminde lider olmalıdır. Kremin benzersiz formülü, cildin solması, kuruması veya sıkılaşmasında olduğu gibi derin kırışıklıklar konusunda da etkili çalışır.

Jale Karlı

Kollagen Intensiv, profesyonel güzellik bakımlarının etkisine sahip tek evde bakım ürünüdür. Düzenli kullanımda yüz hatları belirginleşir, kırışıklıklar azalır, sarkmalar ve yaşlılık lekeleri yok olur.

Öncesi ve sonrası olarak ayrılan yaşam

Çoğu insan aynaya baktığında gördüğü yansımadan memnun olmama duygusunu bilir. Çünkü alnınızda derin kırışıklıklar oluşmuş, yanaklarınız ve gözleriniz sarkmış, yüzünüzün ve boynunuzun cildi esnekliğini kaybetmiştir. Korkunç! Üstelik her şey 40 yaşında zor bir hayat yüzünden oluşmuştu… Eşim hayatımızdan çıktıktan sonra iki işte birden çalışmak zorunda kaldım. Hafta sonu bile bilmeden bu şekilde 5 yıl geçti. Hayatımın o döneminden nasıl kurtulduğumu bilmiyorum ama etkisi yüzüme on yıl ekledi.

Kızım başka bir şehirde üniversiteye başladığından hayatım tamamen dağıldı. Evde tek başıma kalmak beni yavaş yavaş öldürüyordu. Çevremde değer verebileceğim tek bir erkek dahi yoktu. Kaldı ki hangi erkek yaşlı bir kadına ilgi duyardı?!

Derken hayatıma Kollagen Intensiv diye bir mucize girdi

Kızım bana Anneler Günü nde hediye verdi. En başından beri bu kremi hevessizce kullandım. Ama büyük bir şaşkınlık ve sevinçle gözlerimin önünde değişmeye başladım! Cildim sağlıklı, yumuşak ve pürüzsüz hale geldi. Yorgun bakışlarım ve gözlerimin altındaki koyu halkalar gitti. En sorunlu bölgem olmasına rağmen göz altı torbaları bile yavaş yavaş azaldı. Kullanmaya başlayalı bir buçuk ay oldu. Şimdi hayatım boyunca bir güzellik uzmanına gitmiş gibi görünüyorum. Kırışıklıklarım ve göz altı torbalarım yok oldu.

Şimdi aynaya baktığım zaman mutlu oluyorum. Kendimi en son ne zaman kötü hissettiğimi tamamen unuttum. Çünkü harika kızıma ilave olarak mutlu olmak için başka bir nedenim daha var. Yakında tekrar evleniyorum. Bu krem ​​beni gençleştirdi ve yalnızlıktan kurtardı! Bu mucizevi ürün için Kollagen Intensiv serumu üreticilerine teşekkür ederim. Önünüzde saygıyla eğiliyorum.

Olcay

Öncesi

Sonrası

Bu hikaye, İzmir’de yaşayan yazının sahibi Olcay Canister’in izniyle yayınlanmıştır. Buradaki tüm yazılı ve görsel malzeme Olcay Canister’in kişisel blogundan alınmıştır.

Rakamlarla Kollagen Intensiv

 • %97 oranında müşteri memnuniyeti elde edilmiştir
 • Bu kremin geliştiricileri tıbbi deneyime sahip uzmanlarca geliştirilmiştir
 • %80 oranında tüketici, sadece 1 kez denedikten sonra her zamanki bakım ürünü yerine Kollagen Intensiv tercih etmiştir
 • 3 yıllık araştırma ve geliştirme süreci

Kollagen Intensiv serumunu denediler ve memnun kaldılar

Siz de deneyin ve izleniminizi paylaşmayı unutmayın

Serpil, 49

Uzun zamandır sigara içiyorum ve yüzümün grimsi sarı olduğu gerçeğiyle barışmıştım. Ayrıca, yaşla birlikte yeni yaşlılık lekeleri ortaya çıktı. Anneler Günü’nde büyük kızım bana Kollagen Intensiv hediye etti ve süper bir etki sözü verdi. Gerçekten oldu. Krem yüzümdeki tüm yaşlılık lekelerini sildi ve kırışıklıkları düzeltti, eşit ve sağlıklı bir renk aldı. En az 5-7 yaş daha genç görünüyorum.

Lale, 32

İleri derecede bozuk olduğu için gözlerimi kısarak bakarım. Bunun neticesinde daha 24 yaşındayken kırışıklıklarım oluştu. Önce farklı kremler ​​kullandım, sonra daha ileri giderek botoks yaptırmaya geçtim. 30 yaşıma geldiğimde botoks yaptırmanın artık bana bir faydası olmuyordu. Cildim botoksa karşı tolerans kazanmıştı. Yaptırdığım estetk işlemleri, bir alkolik gibi yüzümün sürekli şişmesine neden oldu. Berbat bir durumdaydım. Yüzümde kullandığım her şeyden vazgeçip Kollagen Intensiv serumuna geçtim. Hemen olmasa da etkisini gördüm. Şimdi hiçbir sorunum yok. Şişlik kalmadı ve kırışıklıklarım zar zor fark ediliyor.

Serra, 38

Kollagen Intensiv süper bir üründür! Özellikle karşılaştırılacak bir şey varsa. Sıradan bir kremin (İsviçre serisi veya La Mer gibi lüks olmayan) böyle bir etki vereceğini düşünmemiştim. Cildi çok iyi besler ve gözenekleri tıkamaz. Cildim de iyileşti, daha düzgün hale geldi, pigmentasyon kayboldu. Yüzüm şişirilmiş bir top gibi esnek. Herkese tavsiye ederim! İlk kullanımda aşktır.

Kollagen Intensiv nasıl sipariş edilir?

 • Web sitemizdeki kısa formu doldurun.
 • Bir temsilcimiz, siparişinizi onaylamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçer.
 • Ödemenizi, teslimatta nakit veya kredi kartıyla istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Yaşınızı sır gibi saklar

518 TL

259 TL

Kollagen Intensiv nedir – genç kalmanin sirri

 • Kırışıklıkları düzeltir
 • Rengi düzenler
 • Ovali sıkılaştırır
 • Besler ve nemlendirir

Eptit kompleksleri: Gençleşmede yeni bir kelime

Peptitler, kolajen ve elastin sentezi için gerekli protein Molekülleridir. Yaşla birlikte cildin kendi peptitlerinin sayısı azalır ve cilt solmaya başlar. Cildin genç kalmasını korumak için harici bir peptit kaynağı gereklidir.

Kollagen Intensiv kremin patentli formülünün yaşlanma belirtileriyle mücadelede son derece etkili olduğu kanıtlanmıştır. Kremin aktif bileşenleri cilde derinlemesine nüfuz eder, yaşa bağlı değişiklikleri tanır, yapısal proteinlerin sentezini ve cildin moleküler düzeyde yenilenmesini tetikler.

4 haftada gözle görülür lifting etkisi

 • Hafta Göz çevresindeki küçük kırışıklıklar azalır, cilt nemlenir, kuruluk ve gerginlik hissi kaybolur.
 • Hafta. Cilt rengi eşitlenir, küçük kusurlar kaybolur, cilt doğal bir ışıltı kazanır.
 • Hafta. Cilt pürüzsüz ve mat hale gelir, elastikiyet ve yoğunluk artar ve cilt iyileşir.
 • Hafta. Derin kırışıklıklar daha az belirginleşir, yüzün ovali sıkılaşır, cilt elastik hale gelir.

Kollagen Intensiv içindekiler, içeriği – genç cilt için mükemmel formül

 • Peptit kompleksleri. Kollajen ve elastin sentezini uyarır, cilt elastikiyetini arttırır, yüz ovalinin sarkmasını önler ve konturları sıkılaştırır.
 • C vitamini. Doğal kolajen üretimini teşvik eder, yüzün doğal çerçevesini destekler, ovali sıkılaştırır, dermisin yoğunluğunu arttırır.
 • Tokoferol. Cildin derinlemesine nemlenmesini ve turgorunu sağlar, kuruluk ve gerginlik hissini ortadan kaldırır, iltihabı azaltır.
 • Retinol. Rahatlamayı dengeler, kolajen ve elastinin doğal sentezini uyarır ve kırışıklıkların oluşmasını engeller.
 • Yulaf özü. Cildi besler, nemlendirir, faydalı maddelerle doyurur, pürüzsüzleştirir, matlaştırır.

Enjeksiyon ve plastik cerrahi yerine

Güvenli bir alternative

Jale Tablaci, güzellik uzmani, 12 yillik mesleki tecrübe sahibi

Kadınlar sıklıkla kırışıklıklardan kurtulmak ve daha uzun süre genç görünmek için bana başvururlar. Birkaç yıl öncesine kadar enjeksiyon tekniklerini önerirdim. Şimdi, geniş bir yelpazede sunulan peptitli ürünler çok popüler oldu. Eşsiz bir peptit kompleksine sahip olan Kollagen Intensiv Gündüz Kremi, sadece benzer ürünlere göre değil, aynı zamanda Botox ve hyaluronik asit enjeksiyonlarına göre de etkinlik açısından daha üstündür.

Bu kompleksin patentli bileşimi, cilt hücrelerinin yenilenme ve yenilenme yeteneğini harekete geçirir, kolajen, elastin, hyaluronik asit, glikozaminoglikanların sentezini arttırır, serbest radikalleri nötralize eder, cildin bağışıklık sisteminin tepkisini düzenler ve rengi iyileştirir. Kollagen Intensiv, moleküler düzeyde cilt yenilenmesini tetikler, bu da kremi kullanmaya başladıktan sadece birkaç gün sonra ilk gözle görülür sonuçları almanızı sağlar.

Kollagen Intensiv, cilt güzelliğini korumak ve cildin daha uzun süre genç görünmesini sağlamak için en iyi seçimdir.

Kollagen Intensiv kullanımı, kullananlar – basit uygulama

Mükemmel sonuç

 • Yıkayarak yüzünüzü iyice temizleyin. En iyi etkiyi elde etmek için, haftada en fazla iki kereden fazla olmamak koşuluyla kremi uygulamadan önce peeling ve ovma işlemi yapın.
 • Az miktarda kremi yüz, boyun ve dekolte bölgenize eşit olarak dağıtın. Kremi, cildinizi germeden hafif hareketlerle uygulayın.
 • Kalıcı sonuç için kremi günlük olarak uygulayın. Kollagen Intensiv makyaj bazı olarak kullanılmaya uygundur.

Kollagen Intensiv gençleşmelerine yardımcı oldu

Kollagen Intensiv, binlerce kadının kırışıklıklarından kurtulmasına ve yaşlanma sürecini yavaşlatmasına yardımcı oldu. Aşağıda bazı kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Kollagen Intensiv, binlerce kadının kırışıklıklarından kurtulmasına ve yaşlanma sürecini yavaşlatmasına yardımcı oldu. Aşağıda bazı kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz.

Irem Binseven 35 yaşında

ilk kırışıklıklarım çok erken, 23 yaşında ortaya çıktı -. Pahalı kremler alıyor, maskeleri kendim hazırlıyor, kozmetik işlemlere gidiyordum. Ama 30 yaşıma geldiğimde hâlâ olduğumdan 10 yaş daha yaşlı görünüyordum. Tabii bu beni çok üzüyordu, hatta estetik yaptırmayı bile düşündüm. Ablam bana Kollagen Intensiv verdiğinde ve bu kremin gerçekten mucizeler yarattığını söylediğinde her şey değişti. Önce inanmadım ama ablamın hediyesi olduğu için kullanmaya karar verdim. Kremi uyguladıktan bir hafta sonra, göz kenarlarındaki ince kırışıklıkların düzeldiğini, cildimin daha pürüzsüz, mat hale geldiğini gördüm. Çok memnunum. Diğer tüm kremleri attım. Verdiğim paraya değmeyen ürünlerdi. Şimdi sadece Kollagen Intensiv kremini kullanıyorum. Benim için yeterli.

Melahat Vurmaz 24 yaşinda

Karma bir cildim var, yüzümde çok sık sivilce çıkıyor, bu yüzden doğru kremi seçmek her zaman bir sorun oldur. Kollagen Intensiv yaşlanma karşıtı yüz kremi ile hemen olumlu sonuç aldım. Dokusunu çok beğendim. Çok hafif, cilt tarafından mükemmel bir şekilde emiliyor, kesinlikle yağlı parlaklık veya film izi bırakmıyor. Cildim nemleniyor ve çok taze bir görünüme sahip oluyor. Kokusu çok hafif, neredeyse kokusuz. Hoş olmayan kusurları gideriyor, cildime daha taze ve pürüzsüz görünüm sağlıyor. Eskiden soğuk ve rüzgar yüzünden yanaklarım soyulurdu. Şimdi bu sorun da ortadan kalktı. Kremden %100 memnun kaldım, kesinlikle kullanmaya devam edeceğim.

Hülya Başaran 43 Yaşında

Kollagen Intensiv kremini kendini 10 yaş gençleştirerek görünümünü değiştiren bir arkadaşımdan duydum. Onun elde ettiği sonucu görünce ben de sipariş ettim. Bu krem sayesinde göz çevresindeki cildim mükemmel bir şekilde iyileşti! Kesinlikle ödem oluşmuyor. Cildimin durumu büyük ölçüde düzeldi. Kırışıklıkların derinliği azaldı. Artık yeni kırışıklıklar oluşmuyor! Nemlendirme etkisi mükemmel.Cildi hiç yağlandırmıyor, aksine mat ve kadifemsi yapıyor. Makyaj bazı olarak mükemmel! Üstelik kremi kullandıkça cilt yavaş yavaş sıkılaşıyor. Şimdi kremin etkisi çok daha belirgin hale geldi. Yani, Kollagen Intensiv kümülatif bir etkisi var. Ben 5 yıldız veriyorum!

Vuslat Solmaz 28 yaşinda

Kollagen Intensiv kremi benim için hoş ve beklenmedik bir keşifti. Uzun zamandır uygun bir ürün arıyordum. Çenemde sivilceler ve soyulma var ama bir şans tanıyarak Kollagen Intensiv kremini satın aldım. İlk uygulamadan sonra yüzüm hemen canlandı. Kremi 3 haftadır kullanıyorum ve işte sonuçlar. Cildim kadifemsi oldu, hatta rengi eşitlendi, pigment lekeleri daha az fark edilir duruma geldi ve ince kırışıklıklar düzeldi.

Bakin nasil değiştiler!

İlk kullandiğim andan itibaren bu kreme hayran oldum!

Güzellik ürünleri arasinda bu krem yeni aşkim

Cildim bu kremi hak ediyor

Bir sürü şey denedim ama favorim bu krem oldu.

Bu krem, fiyatinin karşiliğini hakkiyla veriyor. Etkisi inanilir gibi değil!

Bu krem şimdiye kadar denediğim en iyi ürün

Kollagen Intensiv nerede satılır – nasil sipariş edilir?

 • Sipariş formunu doldurup iletişim bilgilerinizi girin.
 • Ayrıntıları teyit etmek için müşteri temsilcisinin sizi aramasını bekleyin.
 • Ödemeyi, paketiniz elinize geçtiğinde yapabilirsiniz.

Genç kalmanin sirri

 • Cildi kendi içinden yenileyen ilk krem
 • Kırışıklıkları düzeltir
 • Rengi düzenler
 • Hassasiyeti azaltır

518 TL

259 TL