Keto Guru Türkiye nedir, fiyatları, yorumlar: yağlarindan kurtulmayi düşleyen tatli severler için

By | August 26, 2019

Tabl of Content

Keto Guru zayıflama nedir

 • Yağı emer, enerjiye dönüştürür
 • Vücuttaki toksinleri giderir
 • İştahı bastırır ve enerji verir
 • Vücudun tuttuğu ödemi giderir
 • Dopamin üretir (mutluluk hormonu)

Keto Guru, ünlülerin sahip olduğu ince bedenin lezzetli, enerji veren sirridir.

Keto Guru tablet

Dünyanın en büyük yıldızları arasındaki en popüler zayıflama ürünüdür!

Sağlıklı beslenme uzmanı Synthia, Charlize Theron ve Sandra Bullock için danışmanlık yapan, hızlı kilo vermek için atıştırmalıklar yerine ve/veya bir öğün yerine, Keto Guru almanızı tavsiye ediyor. Bu ürün, metabolizmayı uyarır, doyurucu bir yaşam için enerji verir ve bedeniniz için faydalıdır. Öğünleri en fazla bir ay bu ürünle değiştirin. Bu süre, etkileyici sonuçlar elde etmek için yeterli olacaktır.

İlk günden itibaren gözle görülür sonuç

Amerikalı bilim insanları nihayet yaşam tarzını değiştirmeden kilo vermek için basit ve kullanışlı bir yöntem buldular. Keto Guru için bir formül geliştirdiler. Bu ürünün tadı sevilen meşrubatlardan farklı değil ancak içerdiği maddeler yağı aktif olarak emiyor ve parçalıyor, tüm toksinleri vücuttan atıyor. Aşırı kilolar gidiyor ama göğüs büyüklüğünde azalma olmuyor. Keto Guru metabolizmayı hızlandırır ve iştahı azaltır, Bu da ekstra fiziksel egzersiz yapmadan veya yiyecek kısıtlaması olmadan her hafta yavaş yavaş kilo vermeyi sağlar.

Hızlı ve güvenli kilo vermenizi sağlayan kaliteli içerik!

B6 vitamini (piridoksin) ve b3 vitamini (niasin)

Yenen yemekteki yağın %80’inin vücuda alınmasını ve vücutta birikmesini önler. Mevcut yağ birikintilerinin ve toksik maddelerin güvenli bir şekilde parçalanmasını, işlenmesini ve uzaklaştırılmasını sağlar.

Keto Guru nedir

Potasyum ve glutamin

Metabolizmayı daha hızlı çalışması için uyarır. Yan ve karın bölgesinde birikmiş mevcut iç yağın aktif bir şekilde işlenmesi olan vücutta ‘kendi kendini temizleme’ sürecini başlatır.

Magnezyum

Selülit belirtileri ile birlikte deri altı yağ fazlalığını kırar ve giderir; cildin sarkıklığına karşı savaşır ve yoğun kilo kaybı sonrası vücudun tam oturmasını sağlar.

Kito kompleksi

Vücuttaki yağın parçalanma hızından sorumlu hormon olan leptin seviyesini arttırır. Kompleksin içeriğinde vücudumuzun kendisinin üretemediği ve sadece harici olarak alınabilen antioksidanların bulunması önemlidir.

Keto Guru nasıl kulanılır?

 • Bir bardak (250 ml) ılık suyun içinde 1 efervesan tableti eritin.
 • Günde 1 kez kullanılır. Maksimum özümleme için kahvaltı sırasında alınması tavsiye edilir.
 • Önerilen kür süresi: 1 ay

Keto Guru kullanmaya başladiğinizda vücudunuz nasil değişecek?

1. Gün

Sabahları uyandığınızda kendinizi daha taze ve dinlenmiş hissettiğinizi fark edeceksiniz.

5. Gün

Vücudun zayıflama modunda çalışır, yağ kaybetmeye başlarsınız

10. Gün

Daha neşeli olursunuz, biraz kilo vermişsinizdir. Artık 1 beden daha küçük kıyafetler giyersiniz.

21. Gün

Vücudunuz gençleşir, vücut kütlesi küçülür, fazla kilolar gider.

28. Gün

Epey kilo vermişsinizdir. Eskiye kıyasla birkaç beden daha küçük ve seksi kıyafetler giymeye başlarsınız. Herkes sizin için delirir!

Keto Guru’nun etkisi, abd, ingiltere ve israil’de yapilan klinik deneylerin sonuçlari ile onaylanmiştir.

Keto Guru nereden alınır

Araştirmaya 10-40 kg arasi fazlasi olan 900 kişi katilmiştir

Keto Guru nasıl kullanılır

Keto Guru ile hayalinizdeki sonuca sadece bir adim var! İşte 2.350 müşterimizden bazilarinin hikâyeleri. Keto Guru yorumları

Keto Guru forum
Keto Guru yorumları
Keto Guru yorumlar
Keto Guru fiyatları

Çalişma şeklimiz nasil? Keto Guru fiyatları

 • Hemen sipariş verin ve indirim alın
 • Ayrıntıları doğrulamak için danışmanımızın aramasını bekleyin.
 • Ürünü posta veya kurye ile teslim alana kadar herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz

İndirim: 50%

158 TL 

79 TL

Son Dakika: Türkiye’de doktorlar “Anında Kilo Verme Tekniği” nedeniyle şaşkınlık içindeler. İstanbul’da Avcılar’da yaşayan bir kişi, bu doğal yolla 30 günde 15 kg. verdi. Keto Guru forum, nasıl kullanılır

Your Health dergisi, Türkiye’de sağlık sektöründe devrim yaratan bu yeni zayıflama ürünü hakkında sizin için tüm detayları içeren özel bir dosya hazırladı.

Keto Guru tablet kullanıcı yorumları

Bir insan, rejim yapmadan veya günlük hayatında çok önemli değişiklikleri hayata geçirmeden 15 günde nasıl 30 kg’ verebilir? Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Sadece tamamen doğal bir meşrubat içerek bu kadar zayıflanabilir mi?

Okurlarımız son üç aydır bir ürün hakkında çok heyecanlılar. Bu ürün, hem erkeklerin hem de kadınların diyet veya egzersiz yapmadan hızlı bir şekilde kilo vermelerini sağlıyor. Devrim niteliğinde olan ve çeşitli TV programları tarafından da haber yapılan bu ürünü kullanmanın tamamen güvenli olduğu belirtiliyor.

Diyetlerin çoğunu uygulamak çok zordur. Sizden yeme alışkanlıklarınızda ve zamanlamalarınızda köklü değişiklikler yapmanızı ister. Onun için kilo vermek, üstün gayret gerektirir. Zayıflama programları düzenleyen spa ve spor salonu gibi yerler aylık en az birkaç yüz lira üyelik ücreti talep eder. Böylesine bir harcama yapıp hiç sonuç alamamak da mümkündür. Bu hızlandırılmış kilo verme programları vücudunuzun su kaybederek kilo vermesine neden olur ve bu ağırlığı bir ay içinde geri alırsınız.

Bazı insanlar gizli bir yol kullanırlar. Pek çok insan da bu yolun gizli tutulmaya devam etmesini ister. İşte bu yüzden tüm zayıflamanın doğru yolunu bulma çabalarınıza rağmen bu konuda başarılı olamazsınız. Bu durumun sebeplerini ve doktorların neden bu yöntemi bilmenizi istemediklerini size anlatacağız. Bu sistemi doğru şekilde kullanırsanız inanması zor sonuçlar elde edersiniz. Tanıdıklarınız arasında hiç kimse işin bu kadar kolay olduğu gerçeğini kabullenmezler.

Keto Guru ekşi
Keto Guru şikayet
Keto Guru zayıflama

Toplumumuzda şişman insanlar hakkında birçok yanlış kanı vardır. Hiçbir kadın kilolu bir erkeği koca olarak istemez. Şişman insanların büyük çoğunluğu hayatlarını paylaşacak bir eş bulmakta zorlanırlar. Şirketlerin çoğunluğu, şişman çalışanların tembel olduğuna ve zayıflara kıyasla dikkatsiz olduklarına inanır. Kilolu insanlar genellikle özgüven eksikliği ve sağlık sorunlarından mustariptirler. Ayrıca kilo fazlasının birçok hastalığın ve erken yaşlanmanın doğrudan sebebi olduğu, bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Amerika’da obezite, ulusal acil durum olarak ilan edilecek ölçüde artmıştır. Amerikan hükümeti, bu soruna çözüm bulmak amacıyla 8 yıllık kapsamlı bir araştırma yapmış ve bu amaçla milyonlarca dolar harcamıştır. Bu çalışmanın sonucunda ne öğrendiklerini bilmek ister misiniz? Daha fazla bilgi edinmek için yazımızın devamını okuyun.

Neden zayıf değilsiniz?

En zor kilo verilen bölgeler mide, kalça ve beldir. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın, antioksidanlar olmadan şişmanlıktan kurtulamazsınız. Ne yazık ki, sıradan bir insansanız normal beslenme şeklinizin herhangi bir antioksidan içerme ihtimali düşüktür. Sadece beslenmenize antioksidanları dâhil ederek kilo verebilirsiniz. İşte bahsettiğimiz ürün bunu sağlamaktadır.

Ünlü sinema yıldızları, fazla kilolarından bu şaşırtıcı ürünü kullanarak kurtulmuşlardır. Bu ürün hem ekonomiktir hem de %100 organiktir. Hem Hollywood’da hem de Türkiye’de pek çok ünlü sinema sanatçısı, cesur paparazziler tarafından kılık değiştirmiş şekilde bu ürünü satın alırken fotoğraflanmıştır. Bu fotoğraflar çeşitli dergilerde yayınlanmıştır. Anında sonuç sağlayan tek zayıflama ürünüdür.

Bu büyüyen ve güçlü yeni zayıflama yöntemi, piyasada kaosa sebep oldu. Bu ürün sayesinde artık ne spor salonuna gitmenize ne de beslenme şeklinizi değiştirmenize gerek kalmadı. Ve en önemlisi, bu ürün cebinizin de dostudur. .

Peki, Keto Guru ürününü bu kadar özel yapan nedir?

Bariz nedenlerle adı açıklanmayan devlet üniversitesinde yapılan ünlü araştırmaya göre, Keto Guru düzenli tüketildiğinde metabolizma o kadar hızlanmaktadır ki vücudun yağ yakma gücü %318’e kadar yükselmektedir. Keto Guru ile aktif bileşenlerin %95’i vücuda nüfuz eder. Tamamen doğal ve organik bir Vitamin karışımı içeren bu ürün, vücuttaki yağ fazlasını yakar, kişinin tamamen zinde olmasını sağlar.

İnanılmaz, değil mi? İnanmakta zorluk çeken sadece siz değilsiniz. Bu zayıflama ürünü hakkında bilgi toplarken, biz de önce bir başka problemli diyet ürünü olacağını düşünmüştük. Fakat Keto Guru kullanan yüzlerce insanın elde ettikleri başarıları duyduğumuzda, düşüncemiz değişti. Çünkü Keto Guru bir diyet ürünü değildir. Bu ürünü kullanan insanların hiçbiri yaşam ve beslenme tarzlarını değiştirmek zorunda kalmadılar. En sevdikleri yemekleri yemeye devam ettiler… Üstelik aynı anda fazla yağlarından da kurtuldular!

Keto Guru tablet

Mersin’den okurumuz Ayten Işık, 6 haftada 20 kg verdiğini bildirdi. Bu kilolardan sadece Keto Guru kullanarak kurtulmuş.

“Ne kadar kolay olduğuna inanmıyorum. Ne beslenme düzenimi ne de günlük rutinimi değiştirdim ama tüm yağlarımı yaktım. Bu ürünü çok sevdim! Sonunda işe yarayan bir şey çıktı.”

Peki, Keto Guru nasıl kilo verdiriyor?

Keto Guru Suda Eriyen Efervesan Tablet, daha hızlı kilo vermenizi sağlayan özel, doğal maddelerden üretilmiştir.

İçeriğinde şu maddeler bulunur:

B6 vitamini (Piridoksin), B3 vitamini (Niasin), potasyum, glutamin, magnezyum, sitrik asit, sodyum hidrojen karbonat ve Kito kompleksi (chitosan, antioksidan, aksorbk asit, tartak asit).

Aslına bakacak olursanız, bu gizli ürünler hakkında bilgi sahibi olmanız istenmez. Ancak biz, dünyanın 1 numaralı zayıflama ürününü sizden saklamanın etik olmayacağını düşünüyoruz.

Klinik deneylerle Keto Guru tarafından sağlanan faydalar onaylanmıştır:

 • Sadece diyet ve egzersiz yapılarak verilenden 4 kat daha fazla kilo vermeye yardımcı olur
 • Enerjiyi artırır
 • Bol miktarda antioksidan içerir. Bu konuda diğer hiçbir ürün yerini alamaz.
 • Kalp ve sindirim sisteminin iyileştirilmesine yardımcı olur
 • Vücutta uzun süre depolanmış toksinleri temizler
 • Sindirim sistemindeki zararlı parazitleri yok eder
 • Midedeki yabancı maddeleri temizler (bu maddeler yağın yakılmasını zorlaştırır!)
 • Karın şişliği ve mide gazı problemini giderir
 • Metabolizmayı düzenler
 • Enerjiyi, libidoyu ve hareketlilik seviyesini arttırır
Keto Guru nedir

“Onunla birlikte Keto Guru kullanmam için beni zorladı. Bunun için ona teşekkür borçluyum. Birlikte 30 kg verdik ve zayıflamaya hala devam ediyoruz!” Faruk ve Lale

Ürünün gerçekten işe yarayıp yaramadığını ve vadettiklerini yerine getirip getirmediğini öğrenmek istedik! Bunun nedeni, bize anlatılan başarı öykülerinin çoğunda genellikle çok miktarda yağ yakıldığından bahsedilmesiydi. Keto Guru enerji seviyesini artırarak kilo verdirir ve vücudu saf olmayan maddelerden temizler. Sonuç olarak, vücudunuz daha verimli bir şekilde çalışarak daha fazla kalori yakabilir.

Bu ürün %100 memnuniyet garantisi veriyor.

En iyi şekilde incelmek için ürünün aşağıda açıklanmış kullanma talimatlarını uygulayın:

 • Bir bardak (250 ml) ılık suyun içinde 1 adet efervesan tableti eriterek kullanın. Günde 2 kez kullanabilirsiniz. Ürünün kullanımı ile birlikte, haftada üç ila beş kez egzersiz yapın. Gündüzleri bol miktarda su için ve dengeli beslenin.
 • Canınız ne istersen, onu yiyin.
 • Hayalini kurduğunuz bedene sahip olana kadar kullanmaya devam edin.

Çoğumuz ilk başta inanmıyorduk ta ki muhabirimiz kendisi deneyene kadar.

Your Health dergisi muhabiri Burcu Çobanoğlu, sizin için bu diyet denemesini kendisi yapmayı teklif etti. Muhabirimiz evlilik hazırlığı içindeydi ve zaten evlenmeden önce bir şekilde 10 kg vermek istiyordu. Burcu öncelikle internetten Keto Guru sipariş etti. Bu zayıflama denemesi için Keto Guru Efervesan tabletlerini tercih etti çünkü bu ürün Los Angeles’taki GNP Lab America gibi dünyanın çeşitli yerlerinde önemli kurumlar tarafından klinik olarak test edilmiş ve onaylanmıştı. Bu kuruluş, zayıflama ürünleri alanında çok sıkı kurallar getirir.

Keto Guru siparişi verdikten birkaç gün sonra geldi.

Burcu’nun yaşadığı inanılmaz değişimi kendi gözlerinizle görün…

Benim sonuçlarım: Sadece 1 ay içinde 12,2 kg verdim ve 2 beden küçüldüm. Ağlamak üzereydim.

Keto Guru zararları

Birinci hafta:

Bu ürünü kullanan diğer insanların elde ettikleri olağanüstü sonuçları görmüş olmama rağmen kendim kullanmaya başladıktan sonra yine de şaşırmaktan kendimi alı koyamadım. Enerji seviyem arttı ve daha az açlık hissetmeye başladım. Keto Guru ürününün şöyle faydalı bir yan etkisi var: Açlığı kontrol etme gücü veriyor.

Dürüst olmak gerekirse, daha önce hiç böyle hissetmemiştim!

En önemlisi, normal günlük yaşantımda hiçbir şeyi değiştirmedim. Yedinci günde tartıldığımda gözlerime inanamadım. 3,3 kilo vermiştim ama yine de şüphelerim vardı çünkü zayıflamaya çalıştığınızda başlangıçta su kaybı nedeniyle kilo verdiğinizi söylenir. Önümüzdeki haftalarda alacağım sonuçları görmeyi bekliyordum ve gün geçti sonuçların hepsi mükemmel çıktı. Şimdi uzun yıllar sonra ilk kez 67 kiloyum.

İkinci hafta:

Ürünü kullanmaya başladıktan 2 hafta sonra enerji seviyesi çok arttı ve uyku düzenim de daha iyi oldu. Artık tüm gece boyunca vücudumun daha iyi hissettiği için herhangi bir rahatsızlık duymadan rahatça uyuyordum (bunun toksinlerin vücudumdan atılmasından kaynaklandığını düşünüyorum). Bu arada 2,9 kg daha verdim. Yani, sadece 2 haftada 6,8 kg yağdan kurtulmuş oldum.

Artık bu ürünün sıradan bir besin takviyesi değil ciddi bir ürün olduğuna başladım.

Üçüncü hafta:

Geçen 3 hafta sonunda tüm şüphelerim ortadan kalktı. 3,1 kg verdikten sonra iki beden küçüldüm ve enerji dolu bir insan oldum. Zayıflamaya çalışanlar genellikle üçüncü haftada yorgun hissedip pes ederler ama benim enerji seviyem Keto Guru sayesinde hiç azalmadı. Aslında, her gün eşit seviyede yüksekti. Artık günde 3 kez kestirmeye ihtiyacım duymuyordum ve bu arada sindirim sistemimin de daha iyi çalıştığını gördüm. Yemeklerden sonra mide şişkinliği ve gaz problemi de düzeldi.

Dördüncü hafta:

Dördüncü haftadan sonra sonuçlar şok edici düzeydeydi. Keto Guru kullanmaya başladığımdan bu yana toplam 12,2 kg vermiştim. Aslında, Your Health dergisinde çalışan herkes benimle beraber bu deneye katılmadıkları için pişman oldular. Dördüncü haftada da Keto Guru ile 3 kg daha verdim. İstikrarlı şekilde aynı sonuçları alıyordum. Artık vücudumda kurtulmak istediğim yağ fazlası yok ama Keto Guru kullanmaya devam edeceğim çünkü içerdiği vitaminler ve antioksidanlar cildime çok iyi geliyor.

Sonuçlardan tamamen memnun kaldım.

Sadece 4 haftada özel bir rejim uygulamadan ve spor yapmadan 15 kg verdim.

Bu ürünün etkilerine inanamıyorsanız, kendiniz denemelisiniz. Bizim yaptığımız teste göre etkisi tamamen gerçek.

Your Health dergisi olarak yıl boyunca 200’den fazla zayıflama ürününü değerlendiririz. Biz de başlangıçta bu üründen emin olamadık ama sonra kısa sürede etkisine hayran kaldık. Kendi araştırmamızı yaptıktan sonra, insanların bu üründen gerçekten faydalanmalarını bilmek çok iyi hissettiriyor.

Keto Guru nereden alınır

Evinizde 26 kilo vermenin kolay yolu. Keto Guru tablet kullanıcı yorumları, ekşi, şikayet

Fazla kilolardan bıktınız mı? Kilo vermekte başarısız mısınız? Yoksa zayıflamayı başardıktan sonra verdiğiniz kiloları geri mi alıyorsunuz? En sevdiğiniz elbiseyi giymek istiyorsunuz ancak ‘sığamıyor’ musunuz ve güzel kıyafetler almak, sizin için büyük bir problem mi?

“Beni şişman diyen aşağılayan ve beni küçümseyen insanlara teşekkür borçluyum. Onların alayları olmasaydı ben hala şişko kalırdım” diyor 26 kilo vermeyi başaran Nihal Bulut. Güzel bir vücuda sahip olmaya giden yolda çok sayıda diyet denemiş ama en basit yöntemin en etkili yöntem olduğu ortaya çıkmış. Nihal Hanım, bu yöntem hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Yöntem, verilen kilonun geri alınmasını da önlüyor. İşte onun etkileyici hikâyesi…

Asla kırılgan bir kız olmadım ama fazla kilolu olmak beni rahatsız etmezdi. Daha sonra kocam olan Murat ile tanıştıktan sonra daha da rahatladım. Gerçekten şişman bir insan olduğumu fark ettiğimde aklım başıma geldi.

Murat ile tanıştıktan sonra daha da rahatladım. Gerçekten şişman bir insan olduğumu fark ettiğimde aklım başıma geldi.

Murat ile 7 yıldan uzun bir süredir ilişki içindeyim, iki güzel çocuğumuz var. Ancak yakın zamana kadar, söyledikleri gibi,”ayrı yaşıyorduk.”. Murat’ın kendi evi vardı. İşi çok yoğundu. Arada sırada beni ziyaret ederdi. Sonra tekrar kendi evine giderdi.

İlişkimizin en başından itibaren bana evlenmeyi teklif etmesini bekledim. Bu benim hayalimdi!

Ne zaman evlilik teklifinde bulunacaktı? Bunun hayaliyle yaşıyordum!

Hamile kaldığımda, artık kesin evleniriz diye düşündüm. Maalesef beklediğim gibi olmadı. Murat beni ziyaret etmeye, ben de onu beklemeye devam ettim…

Büyük oğlumuz doğduğunda çok mutlu olduk. Bebeği nüfusuna kaydettirdi. Bana özenle davranıyor ve her konuda yardımcı oluyordu. Bizi sevdiğini hissedebiliyordum ama kendine has şekilde seviyordu.

Oğlumun 2 yaş doğum gününde 2 haftalığına sahil kenarına tatile gitmeye karar verdik. Deniz, güneş ve kum. Tatile gitmeyi o kadar özlemiştim ki!

Antalya’da güzel bir otelde kaldık. Sıcak kumlu bir plaj ve “her şey dâhil” pansiyon, bizim için mükemmel bir seçenekti.

Keto Guru nasıl kullanılır

Plajdayken Murat’ın bir kıza çok fazla ilgi gösterdiğini fark ettim. Bir şey demedim ama ben de Murat’ı izlemeye başladım. İlk görüşte âşık olduğunu düşündüm. Fakat Murat daha sonra ilgisini başka yöne çevirdi ve farklı bir kızı, hatta ondan sonra bir başka kızı izlemeye başladı. Bu şekilde devam etti!

Çok öfkelendim! Sanki oğlumuz ve ben orada değilmişiz gibi davranıyordu.

Birden kafama dank etti. Zayıf kızlardan hoşlanıyordu!

Asla aptal bir kıskanç kadın gibi görünmek istemedim. Sakinleşmeye ve durumu analiz etmeye çalıştım. Seyrettiği kızların hepsinin tek bir ortak yanları vardı. Hepsi benim yarım kadarlardı! Bu tespit bende yıldırım çarpmış etkisine neden oldu. Demek ki zayıf kızlardan hoşlanıyormuş! Belki de ilişkimizdeki davranışının altında yatan sebep buydu???

Bir fotoğrafımızda beni kucağında tutuyor ama gözleri başka bir”sıska kız” üzerinde. Aşağıda görebilirsiniz:

Keto Guru forum

Murat hiç bana vücudumu beğenmediğini söylemedi. Hiç kilo vermemi istemedi. Ama aynı zamanda, çok uzun zamandır özlediğim bir şey olan, evlilik teklifinde de bulunmadı.

Bu düşünceler beni çok gerdi. İçine girdiğim stresle ancak açık büfeden karnımı tıka basa doyurarak baş edebildim. Bu 2 hafta boyunca tek başıma üç kişilik yedim.

Tatilden dönünce tartıldım ve şok oldum. Güneşimle birlikte güneşli Antalya’dan sadece bronz tenle değil aynı zamanda 9,5 kilo alarak dönmüştüm. Sinir krizi geçirme noktasındaydım.

Zayıflama yöntemlerini internette araştırmaya başladım ama birkaç hafta sonra ikinci kez hamile olduğumu öğrendim! Tatilim kelimenin her anlamıyla verimli geçmişti. Açıkçası, içinde bulunduğum durumu düşününce, kilo verme fikrini unuttum çünkü aklım başka yerdeydi…

Her neyse, Murat’ın bir kadın olarak benden hoşlanmadığından şüphelenmeye başladım.

Murat’ın bir kadın olarak benden hoşlanmadığını düşünmeden duramıyordum. Neredeyse kürtaj olmaya karar verecektim. Neyse ki Murat’ın bu konunun konuşulmasına dahi izin vermemesi beni çok memnun etti.

Neticede ikinci bebeğimiz, bir oğlumuz daha oldu. Tarih tekerrür etti. Murat bebeği nüfusuna kaydettirdi, bizi özen, sevgi ve ilgiyle sarmaladı. Ama sadece yanımızdayken. Evde, diş fırçasının dışında ona ait tek bir şey yoktu. Bu yüzden çocuklara odaklanmaya devam ettim. Bu benim durumla başa çıkma yolumdu.

Emzirmeyi bıraktıktan sonra kilo verme düşüncesi tekrar kafamı meşgul etmeye başladı. O tatilde yaşadıklarımı unutamazdım. Murat’ın sıska kızlara sabitlenmiş hayran hayran bakışı gözlerimin önündeydi. Ve ilişkimizde hiçbir şey değişmiyordu. Hala 88 kiloydum.

88 kiloydum. Ben de karar verdim!

Değişim zamanı geldiğine karar verdim! Her türlü şeyi denedim: Belki bir düzine farklı diyet, değişik spor programları, vücut sargısı, özel masajlar, vb. Bunların hiçbirinin ya faydası olmadı ya da geçici etki etti. Verdiğim kilolar aynı hızla geri aldım.

Bir gün, Nebahat adında bir arkadaşımla karşılaştım. Pastanede alışveriş yapıyordu. İkinci çocuğumun doğumunu yaptığım hastanede o da benimle birlikte aynı zamanda doğum yapmıştı. Onu gördüğümde zor tanıdım. Hamileyken benim iki katım kadardı ama doğum yaptıktan sonra neredeyse benim üçte birim kadar kalmıştı!!!

Karşılaştığımızda selamlaşmak yerine “İnanmıyorum!” demişim. “Gözlerime inanamıyorum! Nebahat, bu gerçekten sen misin?!”

Gülerek,”Eskiden olduğundan daha zayıfım, değil mi?” dedi. Bir yandan da elindeki poğaçayı yiyordu.

“Hem de poğaça yiyorsun? Bunu nasıl başarıyorsun? Nasıl??? Ben spor, rejim, sauna, her şey denedim! Bir veya iki hafta sonunda en fazla 3 kilo verebildim. Ardından 7 kilo geri aldım!” Neredeyse ağlayacaktım. O anı çok iyi hatırlıyorum çünkü bulunduğumuz pastanedeki diğer insanlar bana bakıyordu.

Nebahat, “Nihal’ciğim, ne rejimi, ne saunası?… Sen aklını mı kaçırdın? Bir önerim var. Hadi bize gidelim. Biraz sohbet ederiz. Kocam iştedir şimdi. Oturur çay içer, konuşuruz. Ben poğaçamı yerim, sen de çay içersin” dedi. Bir yandan da sinsi bir ifadeyle bakıyordu.”Sana her şeyi anlatırım. Sana gösteririm. Hatta denemen için biraz veririm bile.”

“Nihal’ciğim, ne rejimi, ne saunası?… Sen aklını mı kaçırdın?”

Çok merak ettim ve davetini kabul ettim. Ayrıca, Murat ertesi gün iki haftalığına bir iş seyahatine gidecekti, bu yüzden gitmeden önce çocuklarla vakit geçirmek için evdeydi. Yani, kendime biraz zaman ayırabilirdim.

Nebahat 33 kg vermişti. Hem de emzirmeyi bıraktıktan sonra sadece 3,5 ay içinde. Rejim yapmıyordu, kendini aç bırakmıyordu, spor salonuna gitmiyordu… Her zamanki gibi yaşıyor, kendini hiçbir konuda sınırlamıyordu.

Nebahat’in vücudu bir genç kızınki gibi inceydi. Garip bir şekilde, verdiği onca kiloya rağmen cildinde hiçbir çatlak izi yoktu. Murat’ın onu seyretmekten kesinlikle zevk alacağını düşündüm.

Her şeyi ne kadar kolay elde ettiğini öğrendiğimde çok güçlü duygular yaşadım. Arzu eden her kadın için fazla kilolarından kurtulmak ne kadar kolay ve güvenli olabiliyormuş. Verdiği zayıflama tarifi, en basit anlatımla beni şok etti!

Allah’ın belası kiloları vermek için çektiğim eziyeti çok iyi hatırlıyorum. Tam bir kâbustu! Rejim yaparken hissettiğim depresyonu ve Murat’la olan sürekli tartışmalarımızı, sinir krizlerimi ve rejimi bırakıp durmadan her şeyi nasıl yediğimi hatırlayabiliyordum.

Kilo vermek için tüm o yaptıklarımın ne kadar anlamsız olduğunu görmek çok can sıkıcı çünkü kilo farklı şekilde vermelidir. Çok üzücü ama bu duygularla baş ettim çünkü artık tam olarak ne yapmam gerektiğini kesin olarak biliyordum.

Şimdi dikkatle Nebahat’in bana anlattıklarını dinleyin!

Kilo kaybı için en etkili madde B6 vitamini (Piridoksin), B3 vitamini (Niasin), potasyum, glutamin ve magnezyum karışımıdır. Vücuda girdikten sonra iki mekanizma yoluyla toksik maddeleri yok eder. İlk olarak, yüzeyde toplanma ve gözenekli yapı yardımıyla. İkinci olarak da, katalitik indirgemeyle (negatif yüklü kirletici iyonları pozitif yüklü karbon iyonlarına bağlanmaya zorlayan işlem).

Bu aktif maddeler insan vücudunda mevcut olan toksinleri ve moleküllerini bağlayarak hızlı bir şekilde bağırsaklardan uzaklaştırır.

İlginçtir ki, bu faydalı özelliklerin büyük kısmı, eski Hindistan ve Çin’de keşfedilmiştir. Aradan geçen yüzyıllardan sonra diyetisyenler, bu bileşimi en iyi detoks yöntemlerinden biri olarak kabul etmişlerdir.

Evine vardığımızda Nebahat bana bir bardak meşrubat ikram etti. Sıradan bir meşrubat değildi. İlk başta şaşırdım ancak tadı tıpkı portakallı sıradan bir meşrubat gibiydi. Çok lezzetliydi.

“İşte ince bedenimin sırrı bu Keto Guru efervesan tabletleridir” dedi Nebahat. Bana bu içeceği yaparken kullandığı tabletin paketini gösterdi. Bunun için özel bir hazırlık yapmanıza ihtiyaç yok. Sadece bir bardak ılık suda tableti eritiyorsunuz.

“İşte ince bedenimin sırrı bu Keto Guru efervesan tabletleridir” dedi Nebahat. Bana bu içeceği yaparken kullandığı tabletin paketini gösterdi. Bunun için özel bir hazırlık yapmanıza ihtiyaç yok. Sadece bir bardak ılık suda tableti eritiyorsunuz.

Günde bir kez, tercihen sabahları içmelisiniz. O zaman vücudunuzda alacağınız tüm kaloriler gün boyu yağa dönüşmez. Bunu hayal edebiliyor musunuz? Bu bir rüya!

Keto Guru yorumları

“Bu doğru olamaz! Gerçekten bu kadar basit mi?” diye mırıldandım.

“İnan veya inanma, bu senin bileceğin iş. Eğer zorluk çekmekten hoşlanıyorsan, bildiğin gibi devam et ve hayatını daha karmaşık hale getir. Bana ne olduğunu bilmek istedin ve sana her şeyi anlattım. Bundan sonrası sana kalmış. Ben bu ürünün satıcısı değilim, onu satın almanı sağlamak gibi bir amacım da yok. İster dene, ister deneme. Beğenmezsen, sadece su içmeye devam et. Yemeyi kesip aç da kalabilirsin, umurumda değil. Bu arada poğaça ister misin?” diye konuştu Nebahat ve bana en sevdiğim patatesli poğaçalardan teklif etti.

“Hayır teşekkürler. Ben gitsem iyi olacak gitmeliyim.”

O sırada farkında değildim ama Nebahat’le geçirdiğim 1,5 saat hayatımı değiştirecekti…

Birbirimize telefon numaralarımızı verdik ve ben ayrıldım. O sırada farkında değildim ama Nebahat’le geçirdiğim 1,5 saat hayatımı değiştirecekti…

Büyük bir kararlılıkla eve koştum. Bilgisayarımı hemen açtım ve Nebahat’in söylediği web sitesinden Keto Guru Siparişi verdim. Üç gün sonra paketi teslim aldım ve yolculuğum böylelikle başlamış oldu!

Tartıldım. Tartı, 88.4 kg gösterdi. O günden itibaren, her sabah bir bardak Keto Guru ile güne başladım.

Ertesi gün tekrar tartıldım. Bu sefer 88,5 kg’dım. 100 gram daha almıştım! Üzgün olduğumu söylemek, hislerimi açıklamaya yetmez. Panik oldum.

Hemen Nebahat’i aradım.

“Nihal, sakin ol. Kilo vermeye 4. veya 5. günde başlarsın Sen ürünü kullanmaya devam et ve önümüzdeki 5 gün boyunca tartıyı unut. Neler olduğunu göreceksin” diye cevapladı Nebahat. Söyledikleri merak uyandırıcıydı.

Ben de ürünü kullanmaya devam ettim. Her zamanki gibi beslenmeyi sürdürdüm, özel bir değişiklik yapmadım, sadece her sabah bir adet Keto Guru tableti eritip içtim. Ne olacağını heyecanla bekliyordum. Beslenme şeklimde ve yaşam tarzımdaki hiçbir şeyi değiştirmeden kilo vereceğime hala inanmıyordum.

6. gün tartıya çıktım. Heyecandan bacaklarım titriyordu. Tartının üstüne çıktım ama gözlerim sımsıkı kapalıydı. Bakmaktan korkuyordum. Birkaç saniye sonra gözlerimi açtım ve tartının gösterdiği sayıya baktım: 83,3 kg gösteriyordu.

Yeme düzenimi değiştirmeden ve hiç egzersiz yapmadan ilk 5 gün içinde 5 kg 100 gr vermiştim.

Başarımı gösteren bu ilk sayıları ezbere biliyorum. İnanılmazdı! Kalbim küt küt çarpıyordu, heyecandan nefes alamıyordum! Sonunda başardım!!!!

Bir sonraki hafta yiyeceklerim her zaman yediklerimden farklı olmadı. Tek bir şey dışında – her gün bir bardak suda bir Keto Guru tableti eritip içtim.

Sürekli tartıya çıkıp kiloma bakmamak için kendimi zorladım ama tartıya çıkmadan bile bile zayıfladığımı hissedebiliyordum. Bazen kollarımda, midemde ve baldırlarımda hoş bir sıcaklık duygusu hissediyordum. Uzun zamandır olmadığı kadar büyük bir enerjim vardı. Sürekli yorgunluk hissi kayboldu.

Bir hafta sonra tartıya tekrar çıktığımda neredeyse bayılıyordum. 74,4 kg gösteriyordu. Yani 1 haftada 9 kilo daha vermiştim.

12 günde 13 kg 700 gr zayıflamıştım!!!

Kendinizi birden bire fazla kilolarınızdan kurtulmuş olarak hayal edin. Nasıl hissedeceğinizi bir düşünün. İnsanın kendini sevdiğinde ne kadar iyi hissettiğini hayal edin. O zaman benim duygularımı anlarsınız.

Bu arada tabii kıyafetlerimin bana çok bol geldiğini fark ettim. Ama 14 kg verdiğimin farkında değildim. Bunun 2 haftadan az bir sürede gerçekleşmesine inanamadım!

Murat’ın dönmesinden iki gün önceydi. Bendeki değişikliklere Murat’ın tepkisinin ne olacağını hayal ederek bulutların üstünde dolaşıyordum, bir kelebek gibi uçabileceğimi hissediyordum. Çocuklar da babalarının dönmesini, iş gezilerinden her zaman getirdiği hediyeleri dört gözle bekliyorlardı.

Murat’ın geliş gününde şenlikli bir akşam yemeği hazırladık, enfes yemekler yaptım ve hatta uzun zamandır yapmadığım, Murat’ın en sevdiği çikolatalı pastadan bile yaptım. Artık tatlı yemekten korkmuyordum!

Masanın hazırlanmasını bitirmiştik ki Murat geldi. Kapının sesini duyan çocuklar, babalarına sarılmak için hole koştular.

Kapı açıldı. Murat ellerinde koca bir demet çiçek ve çocukların hediyeleriyle belirdi. Çocuklar hemen babalarına koştular. Murat o sırada çocukların arkasından bana doğru baktı ve ağzı bir karış açık kaldı. Elindeki kutular yere düştü. Aynı şekilde çiçekler de gitti.

Çocuklar hediyelerini açarken neşeyle zıplıyorlardı ama Murat gözlerini hala benden alamıyordu. Çiçekleri toplamak için eğildi.

Birkaç saniye sonra kapının girişinde tek başımıza kaldık. Murat, elinde çiçeklerle büyülenmiş gibi duruyordu. Kahkahalar atarak elinden çiçekleri aldım.

“Bir sorun mu var? İçeri gel!”

“Sen… Sana ne oldu? Nasıl?” Murat şaşkınlık içindeydi, ne diyeceğini bilmiyordu.

“Beni öpecek misin yoksa orada durmaya mı devam edeceksin?”

Murat birden beni belimden yakaladı, havaya kaldırdı ve bir yandan gülerken bir yandan beni öpmeye başladı. Mutluluktan uçuyordu. Görüntüme bayıldığını hissedebiliyordum .

“Bu kadar yeter, indir beni yere, ellerini yıka ve birlikte akşam yemeği yiyelim!”

Akşam Murat biraz gergindi. Çocukları yatırdıktan sonra sanki ilk seferimizmiş gibi bana adeta saldırdı. Çok sıcak, deli gibi seviştiğimiz bir geceydi. En son ne zaman bir erkek tarafından bu kadar çok arzulanmıştım, hatırlamıyorum. Tamamen tükenmiş ve yorgun halde güneşin doğmasına yakın uykuya daldık.

Ertesi sabah Murat, yeniden ailecek tatile gitmeyi teklif etti. Bu sefer 10 günlüğüne gidecektik. İş seyahati başarılı geçmiş, önemli bir ihaleyi kazanmışlar. Ödül olarak hem ikramiye hem de ekstra birkaç gün izin vermişler.

Sevinçten havalara uçuyordum. Hayatımda hiç bu kadar mutlu hissetmemiştim!

O dönemde serbest muhasebecilik yapıyordum ve evden çalışıyordum. O hafta acil bir iş yoktu. Rahatlıkla bir ya da iki hafta ayırabilirdim. Murat’ın teklifini tereddütsüz kabul ettim. Çocuklar da çok sevindiler. Denize gidiyoruz diye çok heyecanlandılar!

Bu sefer Kuşadası, İzmir’i seçtik. Dört yıldızlı bir otelde iki yatak odalı bir odaydı. Yine her şey dâhil gitmemiz, sınırsız yiyecek olması benim için harika bir test oldu! Ayrıca orada Murat’ın nasıl davranacağını görmek için sabırsızlanıyordum.

Bütün dikkati benim üzerimdeydi. Evet, bu benim kişisel bir zaferimdi!

Bir hafta sonra, inanılmaz derecede saf denizi ve dalgaların sesiyle sıcak bir Kuşadası plajında keyif yapıyorduk. Murat gözlerini benden alamıyordu ve bir dakika bile yanımdan ayrılmadı. Bütün dikkati benim üzerimdeydi. Asla başka kadınlara bakmadı. Evet, bu benim kişisel bir zaferimdi!

Bol bol yemek yedik. Hiçbir şeyde kendimi sınırlamadım. Et, patates, bira, salam, sucuk, yumurta, çörekler, kekler… Her şey dâhil açık büfenin tüm imkanlarını iyi bir şekilde kullandık. Ben küçük porsiyonlarda yedim, çok yemek istemedim. Elbette, düzenli olarak Keto Guru suda eriyen tabletleri içmeyi asla unutmadım

Keto Guru yorumlar

Akşamları, çocuklar oyun ve yüzme dolu eğlenceli bir günden sonra uykuya daldıklarında, Murat ve ben de otel odamızın balkonunda sarmaş dolaş şarabımızı yudumlayarak, sohbet ederek ve mehtabı seyrederek vakit geçirdik. Yatma vakti geldiğinde Murat beni elimden tutup, birbirimizle tanıştığımız günden beri sahip olmadığımız tutku ile seviştiğimiz yatak odasına götürüyordu. Her günümüz ve akşamımız böyle oldu. Mutluluktan ölebileceğimi hissettim!

Ayrılmadan önceki son gece, balkonda Murat benden gözlerimi kapatmamı istedi. Gözlerimi kapadım ve beklemeye başladım. Murat’ın odaya gidip geri geldiğini duyabiliyordum.

“Aç gözlerini!” dedi Murat heyecanla.

Açtım. Murat önümde sağ dizi üzerine çökmüştü. Elinde altın bir alyans tutuyordu.

“Benimle evlenir misin?”

Bir anlığına gözlerimin karardığını hissettim. Tam 7 yıldır bu sözleri duymayı bekliyordum!

Her gün bekledim. Hayal ettim. Defalarca nasıl söyleyeceğini gözümde canlandırmaya çalıştım. Gözlerimin hızla gözyaşıyla dolduğunu hissettim.

“Ciddi misin?” Söyleyecek daha iyi bir şey bulamadım.

“Kesinlikle ciddiyim! Sen tanıdığım en mükemmel, güzel kadınsın ve karım olmanı istiyorum. Gerçekten! Artık gelip gitmek istemiyorum. Her birlikte yaşamamızı istiyorum!”

Ağlamaya başladım, boynuna sarıldım ve gözyaşları içinde fısıldadım: “Evet!”

Eve döner dönmez belediyeye gittik ve evlilik başvurusunda bulunduk.

Kilo sorunumu unuttum. Deniz kenarında tatildeyken bir yandan her şey dahil açık büfeden yiyip bir yandan Keto Guru efervesan tabletleri kullanırken 10 günde 7,5 kg daha vermişim.

Günlerim çok yoğun geçiyordu, bu yüzden kilo problemimi tamamen unuttum. Bu sefer, her şey dahil tatildeyken Keto Guru sayesinde 7,5 kg daha vermişim. Artık günde 1 kg vermiyordum ama dürüst olmak gerekirse, tatildeyken normalden fazla yedim.

Keto Guru fiyatları

Daha sonra kilo vermek için çaba bile sarf etmedim. Sadece gün aşırı Keto Guru kullanmaya devam ettim. Bu kullanım düğüne kadar 5 kilo daha vermemi sağladı .

Düğünümüz çok eğlenceliydi. Nebahat şahidim oldu. Onunla arkadaşlığım o tarihe kadar iyice ilerledi. Ona, bu inanılmaz derecede basit zayıflama tarifi için minnettardım.

Murat, daha sonraları bana içinden hep benim zayıf olmamı istediğini itiraf etti.

Yaşadığım dönüşümün onu çıldırttığını söyledi. İçinden hep benim zayıf olmamı istediğini itiraf etti. Tıpkı şimdi olduğum gibi. Elbette, beni kırmak istemediği için bunu bana hiç söylememişti. Çok düşünceli, bir kocam var!

Keto Guru tablet kullanıcı yorumları

Not: Murat’la resmen karı koca olduğumuzdan bu yana 3 ay geçti. Bir sonraki adımımız, birlikte rahat edeceğimiz daha büyük bir daire satın almak için şimdiki evimizi satmak olacak.

Şu anda 62 kg 300 gramım ve sabit duruyor üstelik Keto Guru kullanmaya bir ay önce son verdim. Toplamda, 26 kg 100 gr vermiş oldum ve geçen 7 yıllık ilişkimize rağmen hala birbirimize derinden aşığız. Bu harika bir duygu, size söyleyeyim. Bunu hak ettiğimi düşünüyorum.

Keto Guru ekşi

26 kg 100 gr verdim. Hayalim gerçek oldu!

Hayalim gerçek oldu! Hayalim gerçek oldu! Hayal ettiğimden daha iyi oldu! Evet, Nebahat ile karşılaşmam ve bana yardımcı olması bir şanstı. Tamamen bir rastlantı sonucu oldu. Ve ben bu fırsattan faydalandım.

Bu tür bir şans, herkesin karşısına çıkabilir, nadir olsa da. Hepimiz günlük koşturmaca içindeyiz. Hayatımızı kazanma peşindeyiz. Dünyaya duyulan güvensizlik hissi, çoğumuz karşımıza çıkan bu şansı görmesini engelliyor.

Tavsiyem: Her zaman şansınızı yakalamaya çalışın. Hayatınızda meydana gelen olaylar, belli bir nedenle tanıştığınız yeni insanlar, bir yerlerde karşınıza çıkan ve okuduğunuz bir hikâye, her şey bu şansın anahtarı olabilir! Bunun bir anlamı olduğunu anladığınızda beklemeyin, şansınızı yakalayın! Bu, Hayattaki en büyük mutluluğu nasıl yakalayacağınızın sırrıdır. Karşınıza çıkan fırsatı değerlendirdiğinizde, hayatınızın tahminlerinizin ötesinde iyileştiğini göreceksiniz.

Nebahat’nin hikayesini dinledikten sonra ilk başta bunun uydurma olduğunu düşündüm. Ama yine de bana verdiği tarifi denedim ve efervesan Keto Guru tabletlerini kullandım çünkü deneyene kadar kesin bir şey bilezdim. anlattıklarına şüpheyle yaklaşabilir ve bu fırsatı değerlendirmeden geçip gidebilirdim. Hayatım karmakarışık olurdu. En iyi ihtimalle, hiçbir şey değişmezdi! Dahası, şansımı kaçırdığımı asla bilemezdim…

Keto Guru zararları – kapsayici bir yaklaşim etkili yağ yakimi için:

 • güçlü yağ yakma etkisi
 • eşi benzeri olmayan içerik kombinasyonu
 • 4 kat hizli matabolizma!

Kilo vermek bizim için neden zordur?

İç organlardaki yağ, göğüs kafesi, karın ve pelvis bölgesinde bulunan hayati organlarda biriken yağdır. Böyle bir yağın varlığı sağlık açısından büyük bir tehdittir. Uyarı: normal kiloda olmak iç organlarda yağlanma olmadığını garanti etmez.

İnsanlarin %98’inde iç organlarda yağlanma olduğu kanıtlanmıştır!

Bu yağ olağan yöntemlerle eritilemez!

 • Diyetler 
 • Kalori takibi 
 • Spor 
 • Haplar

Sıradan kilo verme yöntemlerinin temel ilkesi, sadece deri altı yağları ve selüliti yakmaya yöneliktir. Bu ilke sadece sıradan yağlarda işe yarar.

İç organlarda yağlanmayi azaltmamanizin sonuçlari nedir?

 • kardiyovasküler sistem bozuklukları;
 • tümör ve anormal büyümeler;
 • hormon bozuklukları ve cinsel işlevde azalma;
 • tip 2 diyabet;
 • psikolojik bozukluklar: depresyon, özgüven düşüklüğü, kendinden ve hayatından memnun olmama;
 • solunum bozuklukları.

İç organlardaki yaği doğru şekilde yakin! Neden Keto Guru?

Keto Guru zayıflama

Yağ hücreleri üzerinde güçlü etki

Yağ hücreleri içine nüfuz ederek yağ hücrelerini içeriden yok eder. 

Güzel formda bir vücut

Güçlü ve yağsız kaslar. “Bira göbeği”ne son, gelsin baklavalar. 

Kas yapisinda sikilaşma

Daha iyi protein emilimi ile kaslarda olumlu etki ve sarkmanın önlenmesi. 

Kuvvetlenen kaslar

Kas artışının hızlanması. Yaptığınız sporun etkisi %84 artıyor!

Keto Guru’yi almak için 4 neden:

 • güvenli yan etkisi yok  
 • mağazalarda satilmiyor etkililiği  
 • पdünya çapinda milyonlarca memnun müşteri tarafindan kanitlanmiş  
 • önde gelen avrupali beslenme uzmanlari tarafindan öneriliyor

Keto Guru hakkinda uzman görüşleri

Çoğumuz iç organlardaki yağlanmanın gizli tehlikelerinden haberdar değiliz. Fakat kan damarlarının ve iç organların duvarlarına “yerleşen” yağlar korkunç bir hastalığa sebep oluyor ve bu hastalığı önlemek, tedavisinden çok daha kolay.

Fazla yağı vücudunuzdan atmak için özellikle kilo vermek için tasarlanmış olan Black Latte’yi kullanmanızı öneririm.

Keto Guru ile elde edilen gerçek sonuçlar. Keto Guru yorumlar

Keto Guru tablet

Karım sağlıklı beslenmeyi ve sporu çok seviyor. Bense bu konuda çok gerideyim. Beni her diyete soktuğunda salonuna gitmeye zorladığında delirirdim. Hep fit olmak istedim ama hiç bedelini ödemek istemedim! Black Latte’yi keşfettiğimde hiç düşünmeden sipariş ettim. 2 ayda 12 kilo verdim. Karım gözlerine inanamadı. Bu lattenin tadı çok hoşuma gidiyor ve elbette sonuçları da!

Ferhat, 46 yaşında

Keto Guru nedir

Hep atletik bir vücudum olsun istemişimdir. O yüzden saatlerce spor salonunda takılıp sporcu ürünlerine devasa paralar harcadım. Sonuç olarak büyüdüm ve güçlendim ama yine de istediğim kas yapısına kavuşamadım. Spor salonumuzda ki iyi bir hoca bana Black Latte’den bahsetti. Etkisi diğer hiçbir popüler yağ yakıcı ile kıyaslanamaz. Bir ay içinde 3 kilo yağı “erittim” ve tüm kas ağırlığımı korudum. Karnımın fotoğrafları Instagram’da iki günde 1.500 beğeni aldı! Ne başarı ama!

Çağan, 25 yaşında

Keto Guru nereden alınır

Eskiden kilomu hiç dert etmezdim ve kiloyu takmanın sadece “kızlara” özel bir şey olduğunu düşünürdüm. Karnında baklavaları olacak bir sporcu değilim derdim! Göbek benim için sorun değildi. İstediğim şeyi istediğim kadar yiyordum. Rutin doktor kontrolünde bana obeziteye bağlı ön-diyabet teşhisi konuldu. Black Latte ile hızlıca kilo verdim. 20 kilo verdikten sonra sağlıklı, kaslı bir vücuda sahip olmanın ne kadar güzel olduğunu fark ettim! İnanın bana kadınlar iyi bir vücuda düşündüğünüzden daha fazla önem veriyor!

Cengiz, 34 yaşında

Keto Guru nereden alınır

Eski fiyat: 158 TL

Yeni fiyat: 79 TL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three − 1 =