JointFlex Türkiye, fiyatı, yorumları, içindekiler – Eklemleriniz veya sırtınız mı ağrıyor?

By | April 7, 2022

Tabl of Content

 • Ağrıyı giderir
 • Kıkırdak oluşum sürecini tetikler
 • Kas hacmini artırmayı sağlar
 • Şişlikle savaşır
 • İltihapları giderir

İndirimli fiyat

318 TL

159 TL

JointFlex, tamamen aktif bileşenlerden oluşur – nedir, nerede satılır, kullanımı

JointFlex, artrit veya kemik hastalıklarından kaynaklanan ağrıları hızla gideren bir üründür. JointFlex ayrıca kemik hastalıkları ve artritin tedavisinde de etkilidir çünkü kıkırdak dokusundaki bozulma sürecini yavaşlatır ve metabolizmayı hızlandırarak artiküler kıkırdak onarımı sağlar. Olumlu etki, ilk kullanımdan itibaren görülür. Düzenli kullanıldığında eklemler ve omurga hastalıklarının ilerlemesi durur.

JointFlex’in sırt ve eklemler için faydaları – nasıl kullanılır, içeriği

 • Çok çeşitli etki alani – travmatik yaralanmaların ve yaşa bağlı eklem ve omurga hastalıklarının iyileşmesini sağlar.
 • Yan etkisi yoktur – tek kullanım için tamamen güvenli olduğu gibi günlük bazda da kullanılabilir.
 • %100 doğal içerik – bitkilerden elde edilen aktif bileşenler.
 • Yüksek etkililik – ilk uygulamadan itibaren sağlık durumunu iyileştirir ve ağrıyı azaltır.
 • Uzman testlerle kanitlanmiş – ürün sertifikalıdır ve tüm standart gereklilikleri karşılar.

Müşteri görüşleri – JointFlex kullanıcı yorumları, yorum

Meryem, 31, grup programları koçu, spor merkezi

Bir antrenman sonrası dizimi sakatladığımda JointFlex‘in bana büyük yardımı oldu. Dizi şişmişti ve çok acıyordu. Bacağımı zor hareket ettiriyordum. Ama JointFlex sayesinde ikinci gün yürümeye başladım! Ondan 4 gün sonra da tekrar işe döndüm.

Burak, 58, emekli

Sırtım çok ağrıyor, kemik erimesi hastalığım var ki benim yaşımda olağan bir durum. Karım internette JointFlex’i bulmuş. Gerçekten hayatımı kurtardı. Sabahları sırtımı doğrultamıyordum ama şimdi her şey düzeldi! En önemlisi korkunç ağrı gitti.

Fatmagül, 35, mağaza asistanı

Bir kere bileğimi burktum, doktorlar iyileşmenin uzun süreceğini söyledi. Ama JointFlex’i bulacak kadar şanslıydım. Bir hafta sonra eklemlerim onarıldı ve ağrı yok oldu! Sorunsuz bir şekilde yürüyebiliyordum ve işime dönebildim.

Uzmanlar JointFlex öneriyor – uzman görüşleri, yorumları

JointFlex, artrit ve kemik hastalıkları için harika bir çözümdür. Bana omurga ve eklem ağrısı şikayetiyle gelen tüm hastalarıma onu öneriyorum. JointFlex ağrıyı ve şişliği kısa sürede geçiriyor, eklem ve bağları onarıp aktif yaşam tarzına geri dönmeyi sağlıyor. Krem ayrıca yaşa bağlı değişimlerde de etkili. Kendi kemik hastalığımı da onunla tedavi ettim. Hızlı ve uzun ömürlü etkisini çok beğeniyorum. Düzenli kullanırsanız sırt sorunlarınızı sonsuza dek unutabilirsiniz!

Dr. Can Cevahir

JointFlex nasıl kullanılır – içindekiler, fiyatı

 • Kuru ve tmeiz cildinize nazikçe masaj ile yedirerek cilt tamamen emene kadar uygulayın.
 • Günde 3-4 kez kullanın.
 • Uygulama sonrası, uyguladığınız bölgeyi durulayın.

Gönderim ve ödeme – nerede satılır, nasıl kullanılır

Sırt ve eklem ürünü JointFlex’i sipariş verdikten sonra ürün 2-3 gün içinde elinize ulaşır. Kapıda ödeme kolaylığı!

JointFlex nasıl sipariş edilir – kullanımı, içeriği

 • Sipariş forumunu doldurun
 • Gönderim yöntemini seçin
 • Ürün ödemesini kapıda yapın

Bugüne özel! %50 indirim!

318 TL

159 TL

“Eklemleri iyi etmenin, eski çin tibbina dayanan en etkili yolunu paylaşacağim.”

Profesör liao chan, hastaliktan ve yetişkinliğin zorluklarindan bahsediyor.

Profesör Liao Chan

Londra Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Dekanı ve geleneksel tıp uygulamalarında 45 yıllık deneyime sahip.

Tıp deneyimi: 45 yıldan fazla.

“Basit gerçeği hatırlayın ve kimseyi dinlemeyin: eklem sorunları her zaman geçirilebilir, en ileri yaşlarda bile!”

Bu doktor diyor ki 18 yıldır osteokondroz ve artritle savaşan yaşlı bir kadın bu iki hastalığı da birkaç ayda, tam olarak söylemek gerekirse 78 günde geçirdi. Eklem ağrısının 4 gün içinde geçtiğini iddia ediyor! 45 yıllık deneyimi boyunca bu gördüğü en etkili ürünmüş. British-1 kanalında “Eklemlerimizi sağlığınızı nasıl korursunuz” başlıklı televizyon programından hemen sonra ünlü Profesör Liao Chan ile röportaj yapmaya karar verdik.

– İyi günler Profesör Liao Chan! Eklem hastalıklarının ve osteokondrozun yetişkinlğin “zorunlu” iştirakçileri olduğu doğru mudur?

İyi günler Ceyda! Elbette bu doğru değil. Yaşla birlikte gelen zorunlu iştirakler, bize 10 yıl boyunca bakıp da 10 yıl sonra bile iyileştiremeden bırakan doktorların abartmasıdır. Hatta eklemler ve tüm iskelet sistemindeki sorunların her yaşta geçmesi oldukça kolaydır. Ve bu bir mucize değil sıradan bilimdir.

Sırrı bilirseniz ve kendinizi iyi olmaya odaklarsanız evinizde kendiniz hızla geçirmeniz mümkündür, benim binlerce hastamın yaptığı gibi.

– Peki nedir bu sır?

– Sır, kendinize neden ağrı hissettiğinizi sormaktır. Genel ansiklopedilerde dejeneretif disk ve osteoartrit hastalığının 147 olası sebebi vardır. Kondrotin eksikliği, eklemlerde ve omurgada sinovyal sıvının tükenmesine yol açar. Kıkırdak dokusu elastikiyetini kaybeder, hareketler daha kısıtlı ve ağrılı hale gelir.

Ve iyileşmenin sırrı basittir – kan dolaşımını düzeltmeniz gerekir, bununla birlikte doğal hücre ve doku yenilenme süreci başlayacaktır. Kıkırdak dahil.

– Evet ama kan akışının düzelmesinin 45 yaşından sonra neredeyse imkansız olduğunu sanıyordum.

– Bu iddialar resmen saçma! Ben trafik kazasından sonra tekerlekli sandalyeden kalktım, ki bu 45 yaşında veya üstünde olmaktan çok daha kötü.

– Başkalarını da tekerlekli sandalyeden kaldırdınız mı?

– Elbette, birçok kez. Fakat hastalarımın çoğu 40 yaş üstü sıradan insanlar ve bunlarda hastalık “yıllar içerisinde” oluşmuş. Osteokondroz, osteoartrit, siyatik, sinir zorlanması gibi benzer sorunlarla geliyorlar. Bu hastalıklar normal hayatı olumsuz etkiliyor.

İnsanlar ağrıdan ağlıyor ve haraket etmeleri zor oluyor. Sporcular engelli insanlara dönüşüyor. Şikayet edip “Neden ben?” diye soruyorlar. Onlara şöyle diyorum: “Sızlanmayı bırak da kan akışını normale çevirelim.”

– Ama o yaşlarda kan akışını normale nasıl çevirilir?

– Yakın zamana kadar insanlara spor salonunda hareketler ve 96 setlik egzersiz yaptırıyordum. Çok etkili ama çok zor ve zaman isteyen bir süreçti.

Çoğu kişi bu egzersizleri acılı buluyor ve bazılarının spor salonuna gidecek vakti yok.

– Vücutta bir noktaya baskı uygulayarak hasta eklemi iyi etmek mümkün mü?

– Sadece ağrıyı azaltmak veya geçirmek mümkün ama eklem iyileşmez. Ben de bu tür uygulamalara sıkça gittim. Bunu bir profesyonel yapmalı. Fakat günümüzde iyi bir doktor bulmak zor ve profesyoneller parmakla sayılıyor. Neredeyse hepsi Çin’dedir ve oraya gitmek bu durumda mümkün değil.

Ama endişelenmeyin. Bir çözüm var. Bundan kurtulmanın daha modern ve kolay bir yolu olduğuna inanıyordum ve onu buldum.

– Çok ilginç! Biraz daha bahseder misiniz?

Bahsedeyim. Merkezimiz dünyada geleneksel Çin tıbbında en yeni osteoartrit ve eklem ağrıları ilaçlarının sertifikasına sahip olan ilk yerdir. İtiraf ediyorum onları ilk duyduğumda güldüm çünkü etkilediğine inanmadım. Fakat son testlerin sonuçlarını gördüğümde şaşırdım – 4567 kişinin vakadan tamamen kurtulmuştu ki bunların %90.4’ten fazlası gönüllüydü. %5.6’sı büyük ölçüde rahatlama hissetti ve sadece %0.4’ü orta derecede rahatlama hissetti.

– Peki hangi ürün bu?

– Bu özel krem adı JointFlex. Bu ürün sırt ve eklem ağrılarını 10 günde unutmanızı ve en ciddi hastalık vakalarının bile birkaç ayda yatışmasını sağlıyor.

– Mucize krem nasıl çalışıyor?

– Mucize yok, Sadece bilim. Doğal içerikler kullanan bu krem, eklem ağrıları, çürükler ve burkulmalara iyi geliyor. Krem kafur yağı, glukozamin ve kondrotin içerir. Bunlar eklem ağrılarından kurtulup eklemlerin işlevini ameliyat olmadan yeniden kazandırmaya yardımcı oluyor. JointFlex, Sibirya’nın kuzeybatısında yaşayan eski Selkup neslinin antik bir tarifine dayanılarak yapıldı. Tarif nesilden nesle aktarıldı ve sıkı bir gizlilikle korundu.

– Kulağa çok etkileyici geliyor. Bize anlatır mısınız bu tür hastalıklarla mücadele eden sıradan insanlar için bunun anlamı nedir?

-Bunun anlamı, kökleri çok eskilere dayanan orta çağ tıbbına güvenmeleri gerektiği ve hastalıklarını bir veya iki ay içerisinde oturdukları yerden geçirebilecekleri ne inanmalıdır. “JointFlex” krem, kemiklere kadar nüfuz ediyor ve hücrelerini “ yeniden yapılandırıyor”. Ağrıyı kesiyor ve eklemlerin ve omurganın orijinal, normal haline dönmesini sağlıyor. Hasta hem belirtilerden, hem de hastalığın temel sebeplerinden kurtuluyor. Zayıflayan eski hücreler kanla dolup yeniden canlanıyor.

İlk günlerde JointFlex vücudun tüm sistemini yenilemeye başlıyor. Ağrının kesildiğini hissediyorsunuz. Uygulama 2-3 hafta kadar sürüyor ve temel amacı ağrının tekrar oluşmasını önlemek.

– Bu JointFlex sadece osteoartrit ve dejeneretif disk hastalığını mı gideriyor?

Hayır. Dediğim gibi hücre seviyesinde çalışıyor ve kan akışını düzenliyor. JointFlex eklem ve omurga ile ilgili tüm hastalıklara yarıyor – artroz, artrit, siyatik, romatizma, sırt ağrısı, omurga diskinde kayma. Ayrıca burkulma, gerilme, çürük, kemik kırıkları ve benzerinde de çok etkili.

– Çok ilginç bir ürün. Yani sadece ağrıyı gidermiyor, tüm bu hastalıklara da hitap ediyor?

“JointFlex krem”, uygulamanın ilk aşamalarında ağrıyı rahatlatıyor ve sonrasında neredeyse tamamen yok ediyor ve tüm eklem hastalıklarına yarıyor. Yanlış anlamayın fiziksel aktivite ve sporu çok severim ve tüm hastalarıma spor yapmayı bırakmamalarını öneririm ama çoğu hasta bu krem en kolay, en verimli ve en uygun fiyatlı yöntem olarak görüyor.

– İnsanlar bu krem nereden alabileceklerini merak edeceklerdir.

JointFlex’u öncelikle eczanelerde satmak istedik fakat pazarlık yapmak istemediler çünkü JointFlex, diğer ilaçların satışına etkileyecekti. İnsanların aldıkları ilaçlar, ilaç şirketlerine yıllardır çok iyi paralar kazandırıyor.

Bu yüzden JointFlex sadece resmi web sitesinde satılıyor.

Bu satış yönteminin avantajları var ve bunlardan biri satışta aracıları atlayarak krem fiyatını ucuz tutabiliyorsunuz.

Teslimat postayla yapılıyor, kapıda ödeme ve bu krem kullanmak için herhangi bir uzman kontrolüne ihtiyaç yok. Fakat diğer benzer ürünleri denemenizi öneririm. “JointFlex”un etkililiğinin yakınından bile geçecek bir şey bulamayacağınıza eminim.

– Profesör Chan, röportaj için teşekkür ederiz! Röportajı bitirmeden önce okuyucularıma son olarak söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Evet, elbette! Tüm okuyuculara en ufak ağrıya dikkat etmelerini öneririm. Çünkü bu sırt ve eklem hastalıklarının ilk belirtisidir. Hemen eyleme geçmeli ve soruna dikkat göstermeliler. Doktorlar muhtemelen sizi alarma geçecek bir sebep olmadığı konusunda ikna edecekler.

Fakat unutmayın ki eklemlerdeki ve sırttaki ağrıdan kaynaklanan hastalıklar sadece rahatsızlık yaşatmakla kalmaz, hayatınızdan da 10-15 yıl alır.

Röportaj: Ceyda Serin

Fotoğraflar halka açık kaynaklardan alınmıştır

JointFlex yorumları, kullanıcı yorumları

Aylin Taşkın

Bende DDD vardı. Artık yok, 10 günde geçti! Bu mucize yöntem için teşekkürler! Tüm arkadaşlarıma öneriyorum. Herkese en iyi dileklerimi sunuyorum!

Naz

Bu makaleye tamamen şans eseri rastladım. Bizim Kremden bahsettiklerini gördüm. Gerçek anlamda bizim değil yani kocam için almıştım. Kendisi bunları yazdığımı bilmiyor ama ben neşemi ve mutluluğumu paylaşmayı seviyorum! Kısacası yorumları okudum bilgi sahibi olduktan sonra sipariş ettim. Kocam çaresizdi. Her türlü ilacı denedi (ilaçlar midesini mahvetti), masaja gitti. Başka ne yapabiliriz diye arayış içerisindeydik. Bu krem kullanmaya başladı ve şimdi iyi! Hiçbir sorunu yok, aileye geri döndü aktif ve enerji dolu. Selamlar!

Kürşat

Yıllardır siyatiğimi iyileştirmeye çalışıyorum, sonuç alamadan. Profesörün bahsettiği krem denemeye karar verdim. 2 haftada sırt ağrım geçti. Yenilenmiş gibiyim.

Gülendam

Bu krem altı aydır kullanıyorum (bir arkadaşım yurt dışından aldı). Artritimi iki buçuk haftada geçirdi ve artık daima evimde ilkyardım çantamda bulunuyor, her ihtimale karşı.

Ayşe

Arkadaşım bunu eczanede 3 katı fiyatına satıyor. Bu yüzden almaya param yetmedi. Bu kadar ucuz olduğunu görünce hemen sipariş ettim. Emekli olsam da hala alabiliyorum. Hareket etmesi çok daha kolay ve dizlerim neredeyse hiç acımıyor. Basit bir krem yapabildikleri inanılmaz.

Altuğ

Bu makaleden sonra derhal bu krem sipariş etmeye karar verdim. Aslında normal ilaçlar bana sadece kısa bir süre yardımcı oldu. Dejeneretif disk hastalığının geçmesinin zor olduğunu söylenmişti bana. Krem çok hızlı geldi. Daha ilk günden büyük bir rahatlama hissettim, o yüzden de burada paylaşmak istedim. Çok teşekkürler. En sonunda hayatım normale döndü!

Mehmet

İlk yorumları okudum ve almaya karar verdim. Kendi sonuçlarımı daha sonra yazarım.

Sabriye

Bu inanılmaz! krem 3 haftadır kullanıyorum, sırt ve servik ağrılar gitti! Projeniz için minnettarım!

İrem

Ağrı çekiyordum ve diz ağrımdan asla kurtulmam sanıyordum. Şimdi bu krem almayı düşünüyorum. İnşallah faydalı olur.

Kayra Ayşe

Dolandırıcılık olabilir mi? Neden sadece nette satılıyor?

Deniz

Kayra Ayşe makaleyi okudun mu? Nette satılıyor çünkü tüm eczaneler çok para kazanmak istiyor! Kapıda ödemede nasıl dolandırıcılık olsun? Ben sipariş verdim, kurye teslim etti, her şey sorunsuzdu, ancak o zaman ödeme yaptım. Postanede de aynı şekilde işliyor. Kapıda ödeme. Artık her şey internetten satılıyor. Kıyafet, ayakkabı, elektronik ve mobilya.

Yelda

Yorumlar almam gerektiğini fark ettirdi :) Hemen alıyorum

Süheyla816

İnanmazsınız ama aynı sorun sırtımda vardı. Hayat karşı ilgim ve enerjim yoktu, umudumu kaybetmiştim ki aniden JointFlex krem gördüm, müthiş. Herkese denemesini öneririm.