Heart Tonic Türkiye nedir, fiyatı, kullanımı: ilk kullanımdan itibaren normal kan basıncı

By | September 19, 2019

Hipertansiyon İçin Heart Tonic – içindekiler, kullanımı, yorum

Hastalığın sebebini hedef alarak felç ve damar tıkanıklığı riskini sıfıra indirir!

 • Özel içeriği sayesinde kan basıncını 6 saat içine düzenler
 • 1 tedavi kürü ile sol kalp karıncığının işlevlerini düzenler
 • Yüksek antioksidan özelliği sayesinde hastalıklarla mücadele etmeye yardımcı olu ve her yaş için güvenlidir

Kendinizi kontrol edin! Aşağıdaki belirtilerden en az birini yaşıyor musunuz?

 • Baş ağrısı
 • Kalp çarpıntısı
 • Gözlerde mor halkalar
 • Kronik yorgunluk
 • Hissizlik, hassasiyet, uyuşukluk
 • Yüzde ödem
 • Bulanık görme
 • Parmaklarda hissizlik ve soğuma
 • Çok terleme
 • Kan basıncı yükselmesi

Bu hiper tansiyondur!

Önemli! Türkiye’deki hiper tansiyon hastalarının %67’si hasta olduğunu dahi bilmiyor.

Hiper tansiyonu tehlikeli kılan nedir?

Yüksek kan basıncının sonuçları onkolojik hastalıklarla tüberkülozun birleşiminden bile daha tehlikelidir. Hipertansiyon vakalarının %89’u damar tıkanıklığı ile sonuçlanır. Kan damarlarında tromboz oluşur. Beyin kanaması ve felç geçirme riski yüksektir.

Sigara ve alkol içmek, kötü beslenmek, düzensiz yaşam tarzı, stres yüksek kolesterol seviyesi sonuçları özellikle tehlikeli kılar. Fazla kilolu kişiler, normal kişilere göre hipertansiyondan 3-4 katı daha fazla sıkıntı çeker.

Önemli! Hipertansiyon hızlı ilerler. Beş hastadan biri ölümcül risk altındadır. Tedaviye şimdi başlayın ve tamamen sağlığınıza kavuşun.

Bilim insanlarının çağ atlatan keşfi

Bu hastalıktan koruyucu töropatik besin takviyesini tasarlamak, Ulusal Damarbilim Merkezi’ndeki İngiliz bilim insanlarının 8 yılını aldı. Keşfin yapıldığı yıl Gairdner Foundation Uluslar Arası Ödülü’ne aday gösterildi. Birkaç adımdan oluşan testler bu takviyenin etkililiğine kanıtladı.

Heart Tonic 5 temel hipertansiyon sebebini ortadan kaldırır

Sinir sistemi üzerindeki fazla yük (stres, uykusuzluk vb.)

Heart Tonic içeriğindeki maddeler sayesinde anksiyeteyi giderir

Damarlardaki toksinler

Hear Tonic içeriğindeki maddeler sayesinde kalp işlevini ve kan basıncını düzenler.

Varis ve tromboz

Heart Tonic, özel içeriği sayesinde kalbin sol karıncık işlevini iyileştirir, yüksek antioksidan özelliği sayesinde hastalıklarla mücadele etmeye yardımcı olur.

Yüksek kan şekeri seviyeleri

Heart Tonic, içeriği sayesinde kan basıncını düzenler ve yüksek antioksidan özelliği sayesinde hastalıklarla mücadele etmeye yardımcı olur.

Fazla kilo

Heart Tonic içeriğindeki maddeler sayesinde metabolizmayı hızlandırarak incelmeye de katkı sağlar.

Uzman görüşü

Hipertansiyon İçin Heart Tonic

Onaylıyorum! Hipertansiyonun baş düşmanı olan maddeler bu ürünün içeriğinde mevcut. Doğal bitkilerden elde edilen bu maddeler hemen hemen tüm hipertansiyon ürünlerinde bulunur.

Ama! Çoğu üründeki içerik miktarı yetersizdir! Bu nedenle etkisini yıllarca beklemeniz gerekir. İçeriğinde bu özel maddelerden yeterli miktarda içeren tek ürünün Heart Tonic olduğunu biliyorum. Formülünü, bağımsız uzman ve saygın kişilerin görüşlerini biliyorum. Bu takviye tüm hastalara öneriyorum. “Arkadaşlarının önerdiği” ya da “internette okuyup” “televizyonda gördükleri” bir ürünü alıp kendi kendilerine tedaviye başlamamalarını tavsiye ediyorum.

Bu yanlıştır! hipertansiyon ve sadece güvenli yöntemlerle savaşmalısınız! Uzmanların güvendiği, hastalığınızı kalıcı olarak ortadan kaldıracak yöntemler.

Rahmi Çetinöz

Bitkisel Tedavi Uzmanı

Heart Tonic ©’in etkililiği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır

Klinik onayı 2011 yılında Brighton ‘da bir merkezde alınmıştır. 25 gün süren klinik denemede iki grup gönüllü yer almıştır. Birinci grup – hipertansiyon bozuklukları olup Heart Tonic alan 28-80 yaş arası erkek ve kadınlar İkinci Grup – benzer hastalıkları olup plasebo alan Erkek ve kadınlar

Araştırmanın sonuçları

Heart Tonic nasıl kullanılır

Heart Tonic ©’in etkilerinden memnun olan kişilerin geri bildirimleri. Heart Tonic kullanıcı yorumları

Heart Tonic kullanıcı yorumları

Ablamın başına geldiğinde, düşük arteryel basıncın iskemik felce yol açtığını fark ettim – beyinde damar tıkanıklığı. Doktorlar hayatını kurtardı ama tamamen iyileşemedi. Ben de bu hastalıkla karşılaştığında birkaç yöntemden haberdardım. Sebze ve bitkisel tedaviler yapmam gerektiğini biliyordum. Çok zeki bir uzmandan Heart Tonic tavsiyesi aldım. Ona minnettarım. 4 yıl geçti ve artık hipertansiyon sorunum yok. Tamamen sağlıklı biriyim ve damar tıkanıklığı ya da felçten korkmuyorum. Sağlığınızın kontrolünü elinize alın!

Defne Harputlu, 61 İstanbul

Heart Tonic içindekiler

Birkaç yıl önce Brighton sanatoryumunda bir işlem gördüm. Yeni bir hipertansiyon ürünü için orada araştırma yapılıyordu. Elbette korkuyordum. Ama başka ne yapabilirdim ki? Başka hiçbir şey bana fayda etmemişti. Bu yüzden denemeye karar verdim. Neyse ki plasebo değil de Heart Tonic alan grubun içerisindeydim. 2 saat sonra Kan basıncının normale döndü. Giderek çok daha iyi hissetmeye başladım! O zamanlar bu ürünün denemesinde yer aldığım için çok memnunum. Kan basıncım şimdi artık hep iyi.

Leyla Sevim Ertürk, 47 Antalya

Heart Tonic yorum

51 yaşındayım. 3 yıl önce kliniğimizde bana hipertansiyon teşhisi konuldu. Kalp sorunları vesaire varmış. Sıkıntı çekiyordum ama bu konuda hiçbir şey yapmadım. 6 ay önce işaretlerden anladığım kadarıyla küçük bir kalp krizi geçirdim. Doğal olarak panikledim ama bana yazılan ilaçları almak istemedim. Kimyasallar zararlı bunu hepimiz biliyoruz. Ama ne yapacağımı da hiç bilmiyordum. Neyse ki bir arkadaşım bana Heart Tonic’i tanıttı. Şimdi çoğunuzun tahmin ettiği gibi, bana sıkıntı veren HİÇBİR ŞEY yok. Kan basıncı normale döndü, at gibi sağlıklıyım!

Ahmet Kırcalı, 51, Samsun

Heart Tonic’in faydaları

Hızlı yardım.

Aldıktan sonra 6 saat içinde kan basıncınız düzenlenmeye başlar!

Ani basınç iniş çıkışlarına neden olmaz.

Kalbin düzgün çalışmasını düzenler.

Bütünsel sağlık iyileşmesi sağlar.

A ritim bozukluğunu giderir, kalbin sol karıncık işlevini iyileştirir, yüksek antioksidan özelliği sayesinde hastalıklarla mücadele etmeye yardımcı olur.

Yan etkiler olmadan etkili sonuçlar.

Canlı bitki hücreleri insan vücudundaki hücrelerle tamamen eşleşir.

Kullanım yöntemi:

Bir çay kaşığı Heart Tonic’i balla birlikte bir bardak suda eritin. Günde 4 kez, yemeklerden 30 dakika sonra alın. Maksimum etki için ürünün 3 ay kullanılması önerilir. Ayrıntılı talimatlar ambalajda yer almaktadır.

Heart Tonic nerede satılır, fiyatı, eczane

Heart Tonic fiyatı

178 TL 89 TL

Yaş hayatınız için bir engel değil! 109 yaşındaki uzman uzun yaşamanın ve mükemmel sağlığın sırlarını paylaştı. Heart Tonic nedir, nasıl kullanılır, kullananlar, içeriği

Ünlü Türk uzman Mustafa Tuğrul 70 yaşında emekli oldu ama ruhen ve bedenen genç kaldı. 39 yıldır emekli ve sosyal güvenlik yetkilileri ondan nefret ediyor! Şu anda biyolojik yaşı 109 ama o 60 gibi hissediyor.

Sayın Tuğrul, uzun yaşamın sırrının kan damarlarında yattığını söylüyor . Damarlar temiz ve sağlıklıysa 120 yaşına ve hatta daha fazlasına kadar yaşayabilir ve tamamen sağlıklı hissedebilirsiniz. Uzman bu ifadesini tamamen doğruluyor.

Muhabirimiz, hayat uzatan kan damarlarını temizleme yöntemini açıklayan Mustafa Tuğrul ile röportaj yapmayı başardı.

109 yaşındayken Mustafa Tuğrul başbakan tarafından tebrik edildi. Tuğrul’un iş yerinden bir fotoğraf.

– Sayın Tuğrul, sık sık temiz kan damarlarının sağlığın temeli olduğunu söylüyorsunuz. Neden?

– Basit. Organ ve vücuttaki sistemlerin işlevi kan dolaşımının kalitesine bağlıdır. Kan dolaşımı, iç organlara oksijen ve besinlerin gitmesi ve karbondiyoksit ve metabolik ürünlerin toplanması demektir. Çocuklukta, ergenlikte, gençlikte, daha fazla hareket ediyoruz, Kan damarları yeni, esnek ve temiz, organların beslenmesi maksimum düzeyde oluyor. yaşlandıkça daha az Hareket ediyoruz ve kan damarlarımız kirlenmeye başlıyor. Bunun birçok sebebi var hepsi zararlı maddelerle ilgili değil (örneğin sigara içmek, sağlıksız beslenmek, kötü çevre koşulları, hareketsiz yaşam tarzı) ama doğal sebepleri de var ( tüm organizmalarda gerçekleşen bir süreç olan lipit biriktirme).

‘Kirli’ kan damarları ne demek? İçi pas dolu boruları düşünün. Neler oluyor? Su basıncı yükseliyor ve suyun tadı kötüleşiyor. Aynı şey kan damarlarında da oluyor. kolesterol veya diğer maddeler damarlarda biriktiğinde basınç artıyor ( kirli damarlar hipertansiyonun temel sebebidir! ). Kan kir içerir ve kan dolaşımı bolzulur. Bunun sonucunda organlarda ve vücudun sisteminde, hatta ciltte değişiklik meydana gelir.

İnsan vücudu yaşlanır. Dikkatli olursanız ve kan damarlarımızı temizlersiniz organlarımızda veya eklemlerinizde ağrı çekmeden, vücut mükemmel bir şekilde çalışarak en az 20 yıl yaşama şansınız vardır. Diğer bir deyişle kan damarlarda temizlemek hayatınızı ve sağlığınızı uzatır. Bu sadece bir teori değil. Bu yöntemi tüm danışanlarıma tavsiye ediyorum ve kendimde uyguluyorum. önerilerini dinleyen herkes yaşıtlarının önüne geçti.

Heart Tonic nerede satılır
Damarlardaki kir bu şekilde giderek yerleşir. Kan damarlarımızın hiç temizlemediyseniz ve 40 yaşın üzerindeyseniz damarlarımız bozukluk içerir. Bu sağlığınızı etkileyebilir veya süreç halihazırda başlamış olabilir.

– Kirli kan damarları ne gibi patolojik durumlara sebep olabilir?

– Az önce de dediğim gibi tüm vücut zarar görür. Ama öncelikli olarak doğrudan kan dolaşımına bağlı olan organlar ve sistemler etkilenir – kalp damar sistemi.

Kan damarlarındaki bozulmalar aşağıdaki hastalıkların ortaya çıkmasına neden olabilir:

 • Damar tıkanıklığı. Damarlar işlevini düzgün yapamaz: küçük damarlar tamamen kalmıştır ve temel damarlar kolesterol birikimleri içerir.
 • İskemik kalp hastalığı. Bu koroner damarlardaki kan yetmezliğinden kaynaklandıysa bunun sonucunda damarlardaki bozunmalarda dolayı hastalık oluşur.
 • Felç. Beyin dokusundaki kan yetersizliği sinir uçlarının ölmesine yol açar bu da belirli işlevlerin kaybedilmesine neden olur.
 • Hiper tansiyon. Kan damarlarındaki kirlilik lümenin daralmasına ve kan basıncının yükselmesine yol açar.
 • Varisli damarlar. Sadece bacaklarda değil (bu kadınlar için alarm vericidir) vücudun içinde oluşurlar. Hemoroitler damar genişlemesi sonucu oluşur.
 • Venöz ve arteryel tromboz. Kan damarlarındaki kir birikimi kanın pıhtılaşmasına yol açar ve damarların ölümüne sebep olur, bu da organizmadaki bir grup hücrenin ölümüne neden olabilir. Eğer tromboz açığa çıkar ve kan akışına karışırsa kan damarlarının kalbi tıkaması söz konusu olabilir bankaların yüzde yetmişinde hastanın ölümüyle sonuçlanır.

Durum yaygınlaşıyor. Kalp damar hastalıkları diğer sebeplere göre 4 kat daha fazla can alıyor. Doktorlar bunun farkında, kan damarlarının temizlenmesinin gerekli olduğunu biliyorlar ama bazı sebeplerden dolayı tıpta bu unsur göz ardı ediliyor. Doktorların çoğu hipertansiyon durumunda kan basıncını azaltmak için ilaç yazıyor. Fakat bu ilaçlar tedavi amaçlı değil, sadece geçici bir etkiye sahipler. Kan damarlarını temizlemek şarttır. Bu arada bu yöntem Amerika ve Avrupa’da 35-40 yaş üzeri kişilerde yarım yüzyıldır uygulanıyor. Oradaki tüm hastalar kan damarlarının temizlenmesi gerektiğini biliyor. Bu bizim ülkemizde neden olmuyor diye kendime sürekli sorup duruyorum.

– Kan damarlarında tıkanma olduğunu fark etmenizi sağlayacak belirtiler var mıdır?

– Elbette var. Temel belirtiler şunlardır:

 • Migrenler
 • Hafıza bozuklukları
 • Kronik yorgunluk
 • Uykusuzluk
 • Cinsel sorunlar
 • Görme ve duyma bozuklukları
 • Yüksek kan basıncı
 • Nefes darlığı ve göğüs anjini
 • Bacaklardaki cilt renginin solması
 • Kas ve eklem ağrısı

Bu belirtiler sizde olsun ya da olmasın 30 yaşından sonra kan damarlarına en az 5 yılda bir kez temizlemek gerekiyor. Böylece güçlü bir sağlığa kavuşursunuz.

Kan damarları birikim yapma kapasitesine sahiptir, özellikle de yaşlı insanlarda. Bunun için tüm gün hamburger ve patates kızartması yemek de gerekmez. Bir sosis veya kızartılmış yumurta yediğinizde de kan damarlarınızda belirli bir miktar kolesterol birikir ve bu zamanla artar.

– Lütfen bize kan damarlarını temizlemenin sırrını söyleyin.

– Yakın zamana kadar kan damarlarını temizlemek birkaç ayımı alıyordu. İlaç niteliği olan bitkiler topluyor, onları bulmak için pazarları dolaşıyor ya da internetten sipariş veriyordum ve onlardan bir karışım hazırlıyordum. Şimdi artık bunu yapmamam gerek yok. Kardiyovasküler Hastalıklar enstitüsündeki arkadaşlar, kan damarlarını temizlemenin iyi ve ucuz bir çaresini buldular – “HeartTonic“. Bu ürün kalp sağlığını desteklemeye yardımcı oluyor, kan basıncını düzenleyerek normal seviyeye getiriyor, yüksek antioksidan içeriği sayesinde hastalıklarla savaşıyor, kalbin sol karıncık işlevlerini iyileştirme sağlıyor. Bu yüzden bizim amacımız için mükemmel.

Heart Tonic yorumları
Düzenli kullanıldığında “HeartTonic” en tıkalı kan damarlarda bile 1-2 haftada bu sonuçları sağlıyor.

Bu ürün kimyasallar içermeyip sadece bu işlevleri yapma yeteneği olan bitkisel özlerden elde edildi. Bu yüzden organizma için bu kadar faydalı.

Birçok danışan kan damarlarını arındırmak için öneri istiyor. Son zamanlarda onlara sadece bu ürünü öneriyorum. Çok etkili.

Kardiyovasküler Hastalıklar Enstitüsünün web sitesinde klinik çalışmaların resmi istatistikleri sunuldu. Bunlara yaklaşık 2 bin hasta katıldı ve hepsine “HeartTonic” uygulandı.

Çalışmaların sonuçları:

 • Ürün kullanılmaya başlandıktan sonra arteryal kan basıncı 1-2 günde normal seviyeye geldi – vakaların %99’u
 • Kür bitiminde kalp ritminde normalleşme oldu – vakaların %97’si
 • Kan damarlarını kolesterolden tamamen temizlenmesi – vakaların %99’u
 • Kronik hastalıklarda kürün etkililiğinde artış – vakaların %99’u
 • Genel sağlığın iyileşmesi – vakaların %100’ü
 • Kür sırasında yan etkilerin olmayışı – vakaların %100’ü

– “HeartTonic” in fiyatı ne kadar ve nereden satın alabiliriz?

Maaşlar pahalı ürünler almaya el vermiyor. Ben de böyle bir ürün öneremem. “HeartTonic” pahalı değil ve şu anda bir fırsat var

Yüksek kan basıncı ile ilgili firmanın temel ürünü bu. Bu yüzden herkes “HeartTonic”i %50 indirimle alabiliyor.

“HeartTonic”‘i ülkenin her yerine nasıl teslim alabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi

HeartTonic”i sipariş etmek için:

 • Resmi web sitesindeki formu doldurmalısınız.
 • Yönetici, teslimat adresini doğrulamak için size
 • 4-7 gün içinde ulaşacaktır (teslimat koşulu), “HeartTonic”i posta ile alırsınız.

Kan damarlarının sağlığını korumak için kürün her 1-2 yılda bir tekrarlanmasını öneririm. Özellikle yaşlılarda. Sağlığınızı güçlendirecek ve yaşlanma belirtilerini geciktirecektir. Temiz kan damarları sağlığın garantisidir.

– Sayın Tuğrul verdiğiniz önemli bilgiler için teşekkür ederiz.

Sayın Tuğrul ile kendi aramızda konuşurken bize bahçede çalışmaktan ve emeklilik yaşına gelmiş olan çocuklarına yardımcı olmaktan keyif aldığını söyledi. Eşi de uzun yaşamış ve 99 yaşında. İkisi de bu temizleme yöntemini uygulamışlar. Uzmanımız bunun onları hayatta tutan tek şey olduğuna inanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × one =