Healthy Heart Türkiye, kullanıcı yorumları, nasıl kullanılır, fiyatı – yapay kırmızı kan hücreleri, 7 hafta içinde yüksek tansiyonu kalıcı olarak ortadan kaldırır, kan damarlarını güçlendirir ve bağışıklık sistemini inanılmaz derecede güçlendirir!

By | June 9, 2022

Tabl of Content

Tıp dünyasından “büyük isimlerinin” katıldığı TV çekiminde büyük bir skandal yaşandı. Davetli uzmanlardan biri aniden senaryo dışında konuşmaya başladı. Stüdyodaki izleyiciler bu davetlinin ifadeleri karşısında şaşkınlık içinde kaldı. Ancak sert ifadelerin hedefi, sağlık görevlileri oldu.

Davetliler arasında yer alan kalp cerrahı şunları söyledi: “Hepiniz virüslerle ilgili birçok şey söylüyorsunuz, ancak Türkiye’de her yıl 1,5 milyon insanı öldüren esas sorunu göz ardı ediyorsunuz! Neden kimse kardiyovasküler sistem hastalıkları hakkında konuşmuyor? Neden hepiniz sessizsiniz? Yüksek tansiyonu tamamen ortadan kaldıran bir çare mi buldunuz?”

Tansiyon! İnsanların ana katili budur. Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada bu böyledir. Ne var ki hepiniz bu durum normalmiş gibi davranıyorsunuz. Bu sorunu kesin olarak çözen gelişmiş çareleri dikkate almıyorsunuz.

Kardiyovasküler hastalıklar, aldıkları can sayısı bakımından dünyanın önde gelen hastalıkları arasında 1 numaradır. Kalp krizi ve felçlerin %94’ü yüksek tansiyondan kaynaklanmaktadır. Vakaların %89’unda, kalp krizi ve felç sırasında yüksek tansiyon ölüm sebebidir. Belirli sayılardan bahsedersek, “doğal” ölümlerin yaklaşık %77-78’inin nedeni yüksek tansiyondur. Sayı verecek olursak, 2019’da yaklaşık 1,5 milyon ölüm demektir. Böyle bir durumla karşı karşıya olmamıza rağmen sizler daha az tehlikeli olan çeşitli diğer hastalıklar nedeniyle insanları kandırıyor ve inanılmaz önlemler alıyorsunuz.

Programın davetlileri arasında yer alan Prof. Dr. Can Kalın, sözlerini “İnsanlar yıpranmış kalp ve kan damarları yüzünden ölüyor! Bunu unutmayın!” diyerek tamamladı. Ancak diğer konuklar Dr. Kalın’ı susturmak için kelimenin tam anlamıyla ona saldırdılar.

Diğer hastalık türleri arasında sinir ve endokrin sistem hastalıkları, yeme bozuklukları ve metabolik bozukluklar yer alır.

Bunlar, şok edici istatistikler! Viral ve bulaşıcı hastalıklar her yıl 25 bin kişinin hayatına mal oluyor ve yaklaşık 500.000 kişi aynı zamanda damar ve kalp sorunlarından ölüyor.

İşin üzücü tarafı, ağır vakaların %99,87’sinin damar hastalıklı kişiler olmasıdır! Yüksek tansiyon. Kalp yetmezliği. Bu hastalıkları olmasaydı, yaşadıkları asemptomatik olurdu. Bu ana risk grubu olduğu için. Ve yine, kimse bundan bahsetmiyor, çünkü hemen şu soru ortaya çıkıyor: Hastaların kan damarlarını ve kalplerini tedavi etmek için ne yapıyorsunuz?

Stüdyoda büyük bir karışıklık yaşandı. Araştırma merkezinin temsilcisi uzmanlar ve İstanbul’daki kliniklerin doktorları sert bir tartışmaya girdiler. Bu durum karşısında yayın kesilerek reklam girildi. Reklam yayını sırasında güvenlik elemanları Can Kalın’ı stüdyodan çıkardılar.

Daha sonra bu bölüm yayından kaldırıldı. Ancak stüdyodaki seyirci bu olayı uzun süre hatırlayacaklardır.

Kendi soruşturmamızı yapmaya karar verdik ve Prof. Dr. Can Kalın’ı bulduk.

Kalp cerrahı olan Prof. Dr. Can Kalın, Kalp Hastalıkları ve Damar Cerrahisi Merkezinde çalışmaktadır ve Tıp Bilimleri Adayı bir profesördür.

“Yaşlı hastalarda yüksek tansiyon kaynaklı felcin ve kalp krizinin önlenmesi” tek konulu çalışma dahil olmak üzere Prof. Dr. Can Kalın’ın 23 bilimsel makalesi bulunmaktadır.

37 yıllık doktorluk tecrübesine sahip olan Prof. Dr. Can Kalın, mesleğinin son 15 yılını yüksek tansiyon sorununu incelemeye, kalp ve damar fonksiyonlarını kontrol etmek için yöntemler araştırmaya adamıştır.

TH: Sayın Kalın, görünüşe göre tüm meslektaşlarınız televizyondaki skandaldan haberdarlar. Böyle bir çıkış yapmaktan çekinmediniz mi?

Dr. Can Kalın: Aldığım riskin farkındaydım ama artık sessiz kalamazdım. Akıntıya karşı kürek çekip belirli tedavileri önermeyi görmezden gelemeyiz. Ben bir doktorum. Hipokrat Yemini ettim ve yeminime sadık kalıyorum.

Aldığım riskin farkındaydım ama artık sessiz kalamazdım. Akıntıya karşı kürek çekip belirli tedavileri önermeyi görmezden gelemeyiz. Ben bir doktorum. Hipokrat Yemini ettim ve yeminime sadık kalıyorum.

TH: Tam olarak ne söylemeye çalışıyorsunuz?

Dr. Can Kalın: Yıllardır ilaçlarımızın tedavi ettiği hastalıklar olduğu gerçeğinden bahsediyorum. Kardiyovasküler hastalıklar üzerine çalışıyorum ve kalp krizi veya felç geçiren insanları iyileştiriyorum. Ve benim alanımda aldatma yaygındır.

Eminim ki kas-iskelet sistemi ve gastrointestinal sistem hastalıklarında da durum aynıdır. Yani hasta gösterdiği belirtilere göre tedavi edilip durumu düzeltir, ancak tam sağlığına kavuşması sağlanmaz. Bunun nedeni, Türkiye’nin her yerinde doktorlara rüşvet veren ilaç şirketleri ve onların tıbbi temsilcileridir.

Ülkemizde damar hastalıkları ve yüksek tansiyon tedavi edilmiyor

TH: Yani, yüksek tansiyon tedavisi tüm modern ilaçların etkili olmadığını mı söylüyorsunuz?

Dr. Can Kalın: Hasta reçetesine resmi olarak yazılan yüksek tansiyon ilaçları tek bir önemli işlevi yerine getirir: Hastaların cebinden tıbbi oligarkların cebine para pompalarlar.

Bunlar yasallaştırılmış uyuşturuculardır. Kendiniz de deneyip görebilirsiniz. Hasta ilacı alır, durumu düzelir. İlacın etkisi geçtiğinde tansiyonu tekrar yükselir. Bütün ilaçlar böyle çalışır. Hastanın kendisini iyi hissetmek için yeni bir “doz” araması gerekir.

Şunu unutmayın: Acil durumlarda “kimyasal” ilaçlar gerekli ve önemlidir. İnsanların acil yardıma ihtiyacı olduğunda bu ilaçlar hayat kurtarır. Örneğin, Birinci Dünya Savaşı sırasında, yaralıların ağrı şokundan ölmesini önlemek için savaş alanında eroin kullanılırdı.

Ama bunları sürekli alırsanız, vücudunuzu yok ederler. Tıpkı eroin gibi. O kadar hızlı değil ama çalışma prensibi aynıdır. Ve yan etkilerden kurtulmak için daha fazla hap almanız gerekir. Daha fazla. Hep daha fazla. Ne kadar fazla alırsanız eczaneler ve ilaç sektörü için o kadar iyidir.

TH: Ama insanlar bu ilaçları kullanarak yıllarca yaşıyorlar.

Dr. Can Kalın: Uyuşturucu bağımlıları da oldukça uzun süre yaşayabilir. Ama nasıl bir hayat yaşıyorlar?

Eklemleriniz ağrıdığında, 50 yaşın biraz üzerindeki genç erkekler prostat iltihabı olup cinsel iktidarlarını kaybettiğinde, böbrekleriniz çalışmadığında ve ödem oluştuğunda ilk önce bacaklarınız şişer ve zorlukla yürüyebilirsiniz. Sonra iç organlarınız şişer. Öyle ki mideniz fıçı şeklini alır.

Bazı haplar uzun süre alındığında genellikle onkojendir. Kanser hastalıkları ile ilgili istatistiklerine bakın. Bu gerçek bir salgındır.

Uyku sorunları, kulak çınlaması, görme kaybı ve işitme kaybı gibi küçük şeyleri saymıyorum bile. Listeyi çok uzatabilirim. Ve nedeni hep aynıdır: Kimsenin tedavi etmediği yıpranmış ve kirli damarlar. Üstelik çözümün zaten orada olmasına ve mükemmel sonuçlar vermesine rağmen.

Healthy Heart nedir – yüksek tansiyonun bu çaresi eczanelerde bulunmuyor

TH: Skandalın yaşandığı TV çekiminde yüksek tansiyon ve damar hastalıklarının tedavisinde çığır açan bir ürün hakkında konuşmaya çalıştınız, ancak tam anlamıyla stüdyodan atıldınız. Bu ürün nedir? Eczaneler bu ürüne neden bu kadar sert bir tepki veriyor?

Dr. Can Kalın: Biyolojik bir ürün olan Healthy Heart hakkında konuşmaya çalıştım. Bu, aktif bitki vita moleküllerine dayalı benzersiz bir üründür.

Healthy Heart, Türkiye Moleküler Biyoloji Merkezi tarafından geliştirilen bir üründür. Aynı zamanda “Yapay kırmızı kan hücreleri” olarak da adlandırılır. Çünkü Healthy Heart, damarların temizlenmesi ve “onarılması” ile ilgilenen yeni kırmızı kan hücrelerinin üretimini uyarır.

Healthy Heart formülünde bulunan Selenyum, antik çağlardan beri halk hekimliğinde tansiyonu düşürmek ve vasküler spazmı rahatlatmak için kullanılmaktadır. Bitki sterolleri, kan damarlarının duvarlarını güçlendirip hemoglobin ve eritrositlerin sentezini artırır. Magnezyum ve B6 Vitamini aterosklerotik plakların kan damarlarını temizlemek ve stresin kalp damar sistemi üzerindeki etkilerini en aza indirmek için kullanılır. Alıç çiçekleri ve yaprakları kalp kasını güçlendirir, koroner damarlarda ve serebral damarlarda kan akışını iyileştirir.

Healthy Heart, kan damarlarını temizler ve yıllarca tansiyonu dengeler. Sürekli alınmasına gerek yoktur. Sadece 7 hafta içinde, damar ağını tamamen düzeltip i 5 yıl boyunca tansiyonun 120/80 seviyesinde kalmasını sağlar.

Bilim insanlarından oluşan ekibimiz, geliştirdiği Healthy Heart ile terapötik biyoloji alanında, hipertansiyon ve vasküler patolojilerin tedavisinde yenilikçi atılım uluslararası ödülünü aldı.

Sektörün böylesine takdir ettiği Healthy Heart için eczanelerin sıraya gireceğini sanırsınız. Ama hayır. Tam ve kesin bir sessizliğe büründüler. Bu atılımı kimse fark etmemiş gibiydi.

Ve tıp sektörü temsilcileri ilaçtan nefret bile ettiler. Yüzlerce ilaçları, satış ve gelir planları var. Sadece Healthy Heart satışı ile hedeflerini yakalamaları mümkün değil. Hastalar, 7 hafta Healthy Heart kullandıktan sonra bir daha eczaneye gitme ihtiyacı duymayacaklardı.

Bu yüzden Healthy Heart’dan bu kadar nefret ediyorlar. Ürünü kötüleyemiyorlar. Sonuçta, uluslararası tanınırlık, sertifikalar, bilimsel makaleler, binlerce memnun hasta var. Bu nedenle, bir boykot stratejisi seçtiler. Healthy Heart yokmuş gibi davranmaya karar verdiler. Ve o TV yanınında bunun hakkında konuşmaya başladığımda, bana karşı açık bir saldırganlığa neden oldu.

Bu ürün, tamamen doğal formülü sayesinde kesinlikle güvenlidir. Yüksek tansiyon riski olan herkes alabilir. Bu, kan basıncını normalleştirmeye yardımcı olan en aktif bileşenleri bir araya getiren ilk üründür. Healthy Heart, birçok kez klinik olarak denenmiştir ve dikkate değer pozitif sonuçlar göstermiştir.

Healthy Heart içindekiler, içeriği – vücudun kendini iyileştirmeye başlaması

TH: Healthy Heart neyle savaşır?

Dr. Can Kalın: Damarlarının restorasyonu, Healthy Heart ürününün ana hedefidir çünkü sağlığınızın temelini damarlar oluşturur.

Healthy Heart, kan damarlarını 3 aşamada sağlıklı hale getirir:

 • Kolesterol plaklarını parçalar
 • Kan damarlarının hasarlı duvarlarını “onarır”
 • Beyinden gelen sinir uyarılarının iletimini iyileştirir

Kan akışını yeniden sağlamak ve damar duvarlarını güçlendirmek, vücudun iyileşmesi yönündeki zincirleme reaksiyonunu tetikler. Gizli bağışıklık güçleri tetiklenir ve vücut kendini iyileştirmeye başlar.

Bu, kendi kendini iyileştirme sürecine otomatik rejenerasyon denir. Bu mekanizmalar doğası gereği ürün içeriğine dahil edilmiştir ve Healthy Heart, otomatik rejenerasyonu “başlatan” kilit katalizördür.

7 haftada 7 hastalıktan kurtulun

TH: Healthy Heart tedavisinden sonra hasta ne elde etmiş olur?

1. Sporcu gibi düzenli tansiyon

Öncelikle, yüksek tansiyon sorunu tamamen ortadan kalkar. 7 haftalık düzenli Healthy Heart alımından sonra, vücudun damar ağı tamamen yenilenir. Damarlar elastik ve güçlü hale gelir. Başka bir deyişle, damarlar canlanır ve kan basıncının salınımlarını kolaylıkla “söndürür”. İster stres ister fiziksel aktivite nedeniyle olsun, yenilenen damarlar herhangi bir düşüşü telafi ederek tansiyonu 120/80 düzeyinde sabit tutar.

2. Beynin işleyişinde iyileşme

Healthy Heart küründen sonra beyindeki kan dolaşımı %73 artar.

Hastalar şu gelişmeleri belirtmişlerdir:

 • Hafızanın iyileşmesi
 • Uyku düzeninde iyileşme. Yorgunluk veya halsizlik hissinin yok olması
 • Kulak çınlamasının kesilmesi
 • Baş ağrılarının kalmaması

3. Görmede ve korneada gelişme

Healthy Heart yalnızca büyük damarları ve arterleri değil aynı zamanda en küçük kılcal damarları da temizler. İnsanın gözlerinde pek çok kılcal damar vardır. Healthy Heart, retina hücrelerinin yenilenmesine ve gözlerin kas tonusunun iyileşmesine yol açar.

 • Görme keskinliği 20/10 dereceden 20/40 dereceye yükselir
 • Göz tansiyonu normale döner
 • Katarakt semptomları azalır

4. Şişliğin giderilmesi

Böbreklerin düzgün çalışması sağlanır ve vücuttaki sıvı metabolizması sağlıklı hale gelir. Böbrekler su tutmaz ve idrar sökücü almaya gerek kalmaz.

 • Bacaklardaki ağrı ve şişlik geçer
 • Organların şişmesi azaldığı için mide boyutu küçülür
 • Akciğerlerdeki sıvı kaybolur, nefes almak kolaylaşır

5. Hemoroit ve prostat iltihabı semptomları hafifler

Zayıf ve hasarlı damarlar, aşağıdaki gibi sık görülen hastalıkların ana nedenidir:

 • Varis
 • Hemoroid
 • Prostat
 • Sertleşme sorunu

Bir kür Healthy Heart kullanımı, her organdaki damarları onarır. Sebep ortadan kalktığında, hastalığın nahoş tezahürü azalır ve hatta vakaların %73’ünde tamamen kaybolur.

Erkek hastalar özellikle, cinsel güç artışından olumlu etkilenir. 70 yaşındaki erkek hastalarda bile, cinsel güç artışı yaşanır.

6. Sağlığını geri kazanan kalp

Aortu temizlemenin kalp kası tonusu üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Taşikardi vakaların %93’ü iyileşir, iskemi vakaların %99’unda tedavi edilir.

 • Kalp atış hızı ve nabız normalleşir Kalp ağrısı geçer
 • Kalp bölgesindeki ağrı geçer
 • Kalp krizi riski 17 kat azalır

7. Bağışıklık sistemi çalışmaya başlar

Bağışıklık hücrelerinin üretimini sağlayan kemik iliğine kan akışı artar. Bu, vücudun savunmasının güçlenmesini sağlar.

Bağışıklık sistemi sadece virüslere karşı koruma sağlamaz. Güçlü bir bağışıklık sisteminin temel işlevi kanser hücrelerine karşı korumaktır. Güçlü bir bağışıklık sistemi zamanla kanser hücrelerini tanır ve yok eder. Tümör oluşmasına izin vermez.

En az %50 oranında çalışan bağışıklık sistemi zaten virüslere karşı aşılamaz bir engeldir. Ve bu günümüzde de sağlık açısından çok önemlidir.

Healthy Heart kullanımı, kullananlar – büyük bir eczanenin temsilcisi, Healthy Heart’yı duyduktan sonra telefonu kapattı

Büyük bir eczanenin temsilcisi, Healthy Heart’yı duyduktan sonra telefonu kapattı

Büyük bir eczanenin temsilcisini arayıp neden hiçbir eczanede Healthy Heart satılmadığını öğrenmek istedik.

– Suat Bey, iyi günler! Türkiye’deki eczanelerin Healthy Heart adlı ürünü neden görmezden geldiğini açıklayabilir misiniz? Siz bu ürünü daha önce duydunuz mu?

– Neden insanları kışkırtıyorsunuz? Böyle sorulara cevap vermeyeceğim!!! Bu sizi hiç ilgilendirmez!

– Çevir sesi..

Healthy Heart nasıl temin edilir?

TH: Eczane zinciri temsilcisi ile yapılan bu görüşmeden sonra, Healthy Heart’nın eczanelerde bulunmadığı ve yakın zamanda da bulunmayacağı anlaşıldı. Ama insanlar yine de alabilir, değil mi?

Dr. Can Kalın: Evet, Türkiye’de herkes Healthy Heart‘yı çevrimiçi olarak doğrudan fabrikadan sipariş edebilir. Karaborsacı eczanelerin de bu imkandan yararlanmasını önleyeceğiz.

TH: Karaborsacılıkla mı karşılaştınız?

Dr. Can Kalın: Unfortunately, yes. Cunning entrepreneurs came up with a scheme. They ordered Ne yazık ki evet. Bazı kurnazlar üçkağıtçılık dümeni geliştirmişler. Yaşlılık indiriminden faydalanıp Healthy Heart siparişi veriyorlar, sonra bunları yüksek fiyata yeniden satıyorlar.

Örneğin, bir eczanede 7 haftalık kür için Healthy Heart’nın4.500 TL’ye satıldığını tespit ettik! Bu kabul edilemez bir durum. Bu yüzden tetikte olmalıyız. Hastaların kendileri için sipariş verip aracılara yüzlerce lira fazladan ödeme yapmalarını önlemeliyiz.

TH: Healthy Heart neden yalnızca çevrimiçi sipariş ediliyor?

Bunun üç nedeni var:

 • Kalite garantisi. Healthy Heart alıcıya doğrudan fabrikadan sevk edilir
 • Aracılara karşı koruma. Böylece kimse üzerine yüzlerce lira kâr payı koyup yeniden satamaz
 • Hızlı teslimat

Emekliler için indirim

Sosyal destek fonu programı şu anda birçok şehirde geçerlidir.

Bu teklif, hastalık önleme programının bir parçasıdır.

İndirim öncelikle aşağıdaki şehirlerde yaşayan 47 yaş üzerindeki kişiler için geçerlidir:

Bu yüzden şartlara uyan kişilerin vakit kaybetmemelerini öneririm. İkinci bir şansları olmayacak. Programın ne kadar süreceğini ve ne kadar Healthy Heart stoku olacağını bilmiyoruz.

Hemen Healthy Heart sipariş edin – nerede satılır

Healthy Heart’yı sosyal destek programı kapsamında almak için yalnızca cep telefonunuza ihtiyacınız olacak.

Numaranızı başvuru formuna girin ve “hemen sipariş ver” düğmesini tıklayın.

Koruyucu hologram, %100 kalite garantisidir. Resmi web sitesinde olduğunuzu, size orijinal Healthy Heart ürünü gönderileceğini, gerekli kullanım önerisi ve desteğin sağlanacağını belirtir.

Healthy Heart uzman görüşleri

Gamze Makasçı

Ben olsam TV kanalının tamamını kapatırdım. Sürekli yalan söylüyorlar. Parayı veren düdüğü çalıyor!! Bu adamın cesaretini takdir ediyorum ama sanırım kariyeri için iyi olmayacaktır.

Tuncer Layiktez

Bence kariyeri daha da yükselecek! Eğer gerçeği savunursan, o zaman kazanırsın! Gerçekten neyin yardımcı olduğu hakkında konuşmaktan korkmuyor, insanlar bu doktor için sıraya girecektir! Sanırım ben d eonu dinleyip Healthy Heart siparişi vereceğim.

Raziye Durgun

Uzun yıllardır yüksek tansiyon şikayetim var. Bu yüzden bir kere baygınlık bile geçirdim. İş yerinde arkadaşlar durumuma alıştılar. Hava durumundaki en küçük bir değişiklikte tansiyonum çıkıyor. Bu durumdan tabii ki endişeleniyorum. Bir anda kendimi yorgun hissediyorum. Geceleri taşikardim oluyor. Doktorlar beni sürekli olarak felç olasılığı ile korkutuyorlardı, çünkü damarlarım tansiyonun bu tür oynamalarına dayanamıyordu. Kocam felç geçirdiği için çok korkutucu olduğunu biliyorum.. Healthy Heart hakkında rastlantı sonucu bilgim oldu. İlk kez bir makalede okumuş ve denemeye karar vermiştim. Birkaç aydır yorgunluk hissi çekmiyorum ve tansiyonum çıkmıyor. Kendimi yenilenmiş ve hatta gençleşmiş hissediyorum. Herkese tavsiye ederim!

Kadriye 82

Raziye Hanım, nasıl kullandınız? Nereden sipariş ettiniz?

Raziye Durgun

Burada sipariş verdim. Alması çok kolay, sadece sabahları ve akşamları.

Tamer Çiftçi

Alerjiniz var mı? Neredeyse hiçbir ilaca tahammülüm yok ve tansiyonum uzun zamandır sorun oluyor…

Raziye Durgun

Tamer Bey, ürünün bileşimi tamamen doğal. Bitki özlerinden oluşuyor. Doğal ilaçlara karşı alerjiniz yoksa, bu ürün sizin için harika bir seçenek olur!

Cemile Varan

Ben bir doktorum ve yüksek tansiyonun bir kişiyi kısa sürede sakat bırakabileceğini söyleyebilirim. Bu nedenle, tansiyonun normalleşmesine önceden dikkat etmek daha doğru olur. Healthy Heart sadece tansiyonu dengelemeye yardımcı olan bir ürün değil, aynı zamanda önleme için de mükemmel bir üründür. Ne yazık ki, bugünün istatistikleri kalp krizi ve felçlerin 60 yaşın altındaki insanların ölümlerinin %70’inden fazlasına neden olduğunu gösteriyor. İnsanlar emekli olmadan önce ölüyorlar! Herkese damar kırılması veya tıkanması olmadan sağlıklarına dikkat etmelerini ve semptomlarını tedavi ettirmelerini öneririm. Healthy Heart, her evde bulunabilecek kadar ucuz ve etkilidir!

Semra Piroğlu

Cemile Hanım haklısınız! Babam aniden felç geçirdi, işyerinde vefat etti. Herkes için bir şok oldu .. Artık evde her zaman bir tansiyon ölçüm cihazımız var. Eşime ve anneme düzenli olarak tansiyonlarını kontrol ettiriyorum. Healthy Heart sipariş ettim, önlemek kesinlikle daha iyi!

Nail Sözüçetin

Bu haberi okuduktan sonra ben de bir kürlük sipariş verdim. Neyse ki özel tekliften yararlanabildim! Yarın postaneden alırım. Bizim buraya bu kadar çabuk teslim etmelerine şaşırdım.

Lale Mutlu

Cemile Hanım, bir doktor olarak şunu öğrenebilir miyim? Healthy Heart neden her klinikte hastalara yazılan reçetelerdeki normal ilaçlardan daha iyi?

Dr. Can Kalın:

Değerli meslektaşım Lale Hanım, eczanelerde bulunan diğer ürünlerden farklı olarak, Healthy Heart sadece tansiyonu düşürmekle kalmaz, aynı zamanda normal düzene girmesine de yardımcı olur. Yani, hayatınız boyunca Healthy Heart kullanmak zorunda kalmazsınız. Önleme amacıyla 2-3 yılda bir tek kür kullanmak yeterlidir. Saygılarımla, Dr. C. Kalın

Cemile Varan

Healthy Heart, karaciğer ve yemek borusuna zarar vermeyen, damar cidarlarını etkin bir şekilde güçlendiren, vücudun kendi kuvvetini uyaran ve vücudu kendi kendini iyileştirmeye “geçiren” doğal bileşenler içerdiği için farklı bir üründür. Bu yenilikçi bir yaklaşımdır ve pahalı bir teknoloji olduğu için ilaç şirketleri bu konuda henüz uzmanlaşmamıştır. Healthy Heart mükemmel bir formüle sahiptir.

Rüya2302

Burada özel bir teklif var, %50 indirimle alabilirsiniz!

Murat 1214

Geçenlerde bir profesör, bizim tıp fakültesindeki derste bu üründen bahsetti. Görünüşe göre, karşılıklı olarak birbirini güçlendirip damar duvarlarını kuvvetlendiren doğal maddelerin bir kombinasyonunu keşfetmişler. Bu ürün hakkında bilgilenmek ilginç oldu.

Kemal Ramazan

içeriği nedir?

Murat 1214

İçinde Gotu Kola, Mango ve Acai olduğunu kesin olarak biliyorum. Bunlar çok sayıda vitamin içeriyor ve damarların duvarlarını güçlendiriyorlar + bağışıklığı uyaran bitkiler var ama liste çok uzun, hepsini hatırlamıyorum. Kısaca söylemek gerekirse: Bazı bileşenler kan damarlarını güçlendiriyor, diğerleri kolesterol seviyesini düşürüyor ve oluşan plakları yakarken diğerleri vücudun bağışıklık sistemini uyarıyor.

Aysel Rahleci

Tıp öğrencilerinin çok iyi hafızası var! :)

Kemal Ramazan

Teşekkürler! Web sitesinde bir açıklama buldum; gerçekten içinde çok şey var

Jale Nurlu

Doğal ilaçlar her zaman en iyisidir! İçtiğim ilaçlar yüzünden yemek borumun tamamını yaktım. İlaçlar bir şeyi düzeltirken başka bir şeyi bozuyor. Resmi tıbbın artık şifalı otlara yönelmesi iyi bir gelişme.

Dr. Can Kalın:

Jale Hanım, çok geçmiş olsun. Hiçbir yan etkisi olmadığı ve formülünde toplanan maddelerin oranları tamamen güvenli olduğu için Healthy Heart’nin tereddüt etmeden kullanılabildiğine dikkatinizi çekmek isterim. Sağlıkla kalın. Saygılarımla, Dr. C. Kalın

Leyla Pirinç

Gerçekten deneyen oldu mu? Gerçek bir ürün incelemesi yazacak olan var mı? Sık sık baş dönmesi yaşıyorum ve doktora gidecek vaktim yok

Nebahat H.

Healthy Heart’yı her sabah alıyorum! Bunu bir ay önce keşfettim. Şimdi gerçekten çok daha iyi hissediyorum; eskiden tansiyonum düşüp metroda baygınlık geçirmekten korkuyordum, :(

Rahşan Levend

Kendim için sipariş verdim, dün postaneden aldım. Akşam içtikten sonra çok daha iyi hissettim, kulak çınlaması bitti. Kullanmaya devam edeceğim

Tarık Cesur

Hem kendim hem de ailem için ikinci kez Healthy Heart siparişi veriyorum. Çok iyi bir ürün! Şiddetli migrenim vardı ve sık sık gözlerim kararırdı, hatta bayılırdım. Healthy Heart hepsinden kurtulmama yardım etti, tavsiye ederim!

Kiraz Özgün

Çok olumlu eleştiriler, teşekkür ederim hanımlar! Ailem için kesinlikle sipariş edeceğim!

Mustafa Lekeci1

Healthy Heart, tansiyonu mükemmel bir şekilde dengeler ve genel sağlık durumunuzu iyileştirir. Masamda hep vardır, onsuz adım atmam

Vuslat Gökebakan

Healthy Heart hakkındaı uzun zaman önce bilgim oldu. Bu ürüne ait birçok olumlu yorum var. Felç sonrası iyileşme için gerekli olduğunu söylüyorlar. Ailem için sipariş ettim, önleyici tedbir almak daha akıllıca olur!

Refik F

Söylesenize, sahtesiyle kandırılmamak için nereden sipariş etmeliyim?

Ayşen Sungur

Piyasada tonlarca sahte ürün var!!! Onun için sadece buradan almalısın! Başvuru formunda bir hologram görüyor musun? Bu, %100 garantili orijinal Healthy Heart anlamına gelir.

Muhsin Müşfik

Büyükannem kullanıyor. Ben de bir keresinde akşamdan kalmayken almıştım. Faydasını gördüm ))))

Dr. Can Kalın:

Muhsin Bey, Healthy Heart ayrıca, tansiyonu normalleştirdiği ve vazospazmları hafiflettiği için akşamdan kalma belirtilerini hafifletmek için de kullanılabilir. Bununla birlikte, kimseye alkol almasını önermiyorum. Saygılarımla, Dr. C. Kalın

Sevgi777

Annem için sipariş ettim, kurye aradı, yarın burada olacak. İzlenimlerim hakkında daha sonra yazacağım

Zehra Z.

Gerçekten Healthy Heart’nın faydası olmasını umuyorum! Tansiyonum o kadar yüksek ki, iki haftadır yatıyorum :(

Dr. Can Kalın:

Zehra Hanım, bir kürü tamamladıktan sonra lütfen ürünle ilgili düşüncelerinizi yazın. Saygılarımla, Dr. C. Kalın

Ceylan Temiz

Ailem bir tatil köyüne gitmişti, orada tedbir olarak onlara Healthy Heart vermişler. Annem artık satıldığı için çok mutlu. Bununla daha iyi hissettiğini söylüyor!

Vefa Ağırtaş

EKG sonucumu gördünüz mü? 3 ay Healthy Heart kullandıktan sonra kalbim normal çalışmaya başladı! Kesinlikle harika ama gerçek! Kalbimin derinliklerinden … herkese tavsiye ederim!

Metehan 86

Komik bir doktormuş, tıpkı Dr House gibi! İsmini hatırlamalıyım, yazın bizim köye götüreyim, yaşlıların hep problemleri var orada

Berna Renkli

Healthy Heart hakkındakin açıklamayı okudum. Acai çileğinin bu etkiye sahip olmasına şaşırdım! Ama bir eczacı olarak şunu söyleyebilirim: Evet, bu kombinasyon gerçekten bağışıklık sistemin uyaracak etkin bir formül. Bir kür sipariş ettim. Üzerinde çalışacağım

Sevtap Bacı

Vitamin yerine Healthy Heart alıyorum. Hem sağlığımı koruyor hem de kafamın daha iyi çalışmasını sağlıyor) :)

Kurt_kurt13

Sitede Healthy Heart için büyük bir indirimi varmış, bu doğru mu?

Cem Menekşe

İnsanların söylediği kadar iyiyse, bu bir kurtuluştur. Uzun yıllardır yüksek tansiyonum var ve neredeyse tüm ilaçlara alerjim var.

Evrim Canlı

Annem için sipariş ettim. 2 yıl önce felç nedeniyle babamı kaybettik, annemi kaybetmek istemiyorum. Damar sorunları insanları çok hızlı bizden alıyor..

Meryem1111

Dolabımda her zaman Healthy Heart var. Önlem amaçlı kullanmak, ambulansta götürülmekten iyidir.!

Aslı Boylu

Herkese sağlıklı günler dilerim!