Fatimatin Türkiye, fiyatı, kullanıcı yorumları, nasıl kullanılır – görme gücümü 2 hafta içinde nasil geri kazandim?

By | February 4, 2022

38 yaşındayım ve hayatım boyunca gözlük kullandım. Üniversiteden önce iki gözümde -2.00 derece bozuktu. Gözlük takmaya başladım ve o günden beri ayrılmaz bir parçam oldu. Daha sonra, kontakt lens takmaya başladım.

Muhasebeci olarak çalışmaya başladım ve gözlerim daha da kötüleşti. En son -3.00 derece oldu. Bazen gözlük ve bazen kontakt lens kullandım. Tam bir kısır döngü içindeydim. Gözlükler burnumun köprüsünü incitti. Gözlükle odaklanmak başımı döndürüyordu. Kontakt lensler gözlerimi tahriş etti. Tüm bunlara ek olarak konjonktivit oldum. O kadar sıkıldım ki bıçak altına yatmaya karar verdim.

Ameliyat: olmak ya da olmamak?

Göz ameliyatı olmayı düşünüyordum ama çok korktuğum için sürekli erteliyordum. Korkudan ne yapacağımı bilemiyordum. Arkadaşlarım ve iş yerindekiler ameliyatın kötü bir fikir olduğunu söylüyorlardı. Anlaşılan, ameliyata başvurmadan görme gücümü geri kazanmanın bir yolu mevcuttu. Ama nedense bana söylenenleri dinlemek istemedim. Gerçek olmadığını düşündüm. Söylediklerine göre görme gücünü 12-17 gün içinde önemli ölçüde iyileştirmek mümkündü. Her nedense o günlerde bu söyleneni dikkate almamıştım.

Fatimatin nedir – görme bozukluğunu ameliyatsiz düzeltme yöntemi

Bir gün öğle yemeği molasında elimde çay fincanımla oturuyordum. İş yerinden bazı arkadaşların bıçak altına yatmadan görme güçlerini nasıl geri kazandıkları hakkında konuştuklarına kulak misafiri oldum. Yaklaşan kendi ameliyatıma kafamı o kadar takmışım ki, sohbet eden bu arkadaşların artık gözlük kullanmadıklarını fark etmemişim.

Bunu nasıl başardıklarını anlatacağım. O konuşmanın olduğu tarihten bir ay kadar önce internette mağazalara göz atarlarken Fatimatin adlı ürüne denk gelmişler. Bu ürün birçok blogcu tarafından önemle tavsiye ediliyormuş. Arkadaşlarım, yazılı yorumları okuduktan sonra bu üründen sipariş etmişler. Ürün hızlı bir şekilde teslim edilmiş. Ödemeyi ürünü teslim aldıklarında yapmışlar. Ürünü kullandıktan sonraki sonuç inanılmaz: Burçak’ın göz derecesi -2.50’den 1.00’e, Ayşe’ninki +1.50’den 1.00’e ve Ayten’inki -4.00’den -1.00 diyoptriye düştü. Üstelik bu iyileşme sadece 15 gün içinde bu kapsüller sayesinde gerçekleşti.

Arkadaşlarımın aldığı sonuçları görünce kafamı duvara vurasım geldi. Sonra kendi kendime düşündüm. Kaybedecek hiçbir şeyim yoktu ve ben de bu ürünü denemeye karar verdim. Siparişimi verdim ve kısa sürede kapsüller posta ile geldi.

Sıradan bir kapsüle benziyor. Ürünü kullanmak çok basit. Tek yapmamız gereken, gün aşırı bir bardak su ile almak. Yani ekstra bir zaman harcamanız gerekmiyor ve insana rahatlatıcı bir his veriyor. Ürünün kutusunda, nasıl kullanmanız gerektiğini adım adım açıklayan talimat da mevcut. Talimatları dikkatlice uygularsanız görme gücünüzü geri kazanırsınız.

Fatimatin kullanımı, kullananlar – sonuçlar

Her gün düzenli olarak kapsülden almaya başladım. Gayet basit bir iş, yani günde 15 dakikanızı bile almıyor. Yaklaşık 2 hafta boyunca her gün aldım…

Sonra gözlerimi kontrol ettirmeye gittim ve büyük bir şaşkınlık yaşadım …

Gözlük derecem -3,00’den -1,00’e düşmüştü! Bir hafta sonra, 0,7 diyoptri oldu! Çok mutlu hissediyordum. Gözlerimin bozukluğu sadece 3 haftada -3,00’den 0,7 diyoptriye gerilemişti! İnanabiliyor musunuz? Sadece 3 haftada! Şu an hala şaşkınlık içindeyim. Her şeyi son derece net ve açıkça görebiliyorum.

Bu arada, sağlık sistemi bizi kazıklamaya devam ediyor. Ameliyatlar, gözlükler ve kontakt lensler için sürekli para ödüyoruz … Göz doktorum bunca zamandır neden bu kapsülleri tavsiye etmedi? Bu soruya cevap vermek çok kolay: Hastalarını kaybetmekten korktuğu için!

İşte kapsülleri sipariş ettiğim web sitesi. Bu site, Fatimatin’yu satmaya resmi olarak yetkili tek şirkettir. Fiyatı 3 kutu kontakt lens veya 4 sinema bileti kadar. Gözlüklerin ve kontakt lenslerin ne kadar yararsız olduğu düşünüldüğünde, bunun çok para olup olmadığına siz karar verin.

Umarım bu anlattıklarımın size bir faydası olur ve sonunda görme gücünüzü geri kazanırsınız. Herhangi biriniz bu yöntemi zaten kullandıysanız, aşağıdaki yorumlarda düşüncesinizi paylaşın.

Yorumlar

Vuslat Misketçi

Kızım düzenli olarak bu kapsüllerden alıyor. Etkisinden çok memnun. Kontakt lensler artık geçmişte kaldı…

Leyla Özcan

Teşekkürler Candan, dün postaneden paketi aldım ve her şey harika. Hemen kullanmaya başlıyorum.

Leman Bulut

Kız kardeşim ABD’de yaşıyor. Bu kapsüllerin orada ÇOK popüler olduğunu söyledi. Orada çok meşhur olmuş, herkes hakkında konuşuyormuş. Kullananlar çok memnun kalıyormuş!

Ayten Parlak

Merhaba Candan Hanım! Paylaşımlarını beğeniyorum! Tebrik ederim! Şimdi sipariş veriyorum.

Kübra Beyaz

Bir haftadan fazla bir süredir kullanıyorum, görme gücüm GERÇEKTEN iyileşiyor! Çok memnunum! Tahtaya vurun :-)

Ayşe Kasap

Merhaba Candan! Sipariş verdim. Paketimi bekliyorum :)

Hülya Yılmazer

İnanılmaz! Tebrikler Candan!

Cemile Kılıç

Merhaba Candan! Ürünü bir haftadır alıyorum ve numaralarım -4.00’dan -2.00’a indi! Çok teşekkür ederim!

Alev Çelikkol

Amerika’da en az bir yıldır kullanılıyor! Bizim şirkette gözlük kullanan bü tüm kızlar görme güçlerini geri kazandılar! Kaçırmayın, siz de sipariş verin.

Hatice Işık

Merhaba! Kapsülleri bir aydır alıyorum ve şimdi mükemmel görüyorum! Söyleyecek söz bulamıyorum! Teşekkür ederim Candan!

Meryem Özkan

Kapsülleri bir haftadır alıyorum ve şimdiden olumlu etkisini gördüm. Gözlerim önemli ölçüde iyileşti! Artık gözlük takmama gerek yok.

Halime Şimşek

Harika bir şeymiş bu, Candan! Bu yöntemi ben de uyguladım ve 28 günde gözlük derecem -5.00’den -2.00 diyoptri oldu. Tamamen sıfır olmasını hedefliyorum :-) Bazen, kapsülleri alamayacak kadar tembelim, bu yüzden bu kadar uzun sürüyor. Başladığım işi bitirmek için kendimi zorlayacağım.

Sevgi Canister

Candan, ben de bu kapsülleri kullanıyorum. Yıllar önce Almanya’da ilk kez satın almıştım. Harika ve bana çok faydası oldu! Göz derecem sadece 4 haftada -4.50’den -1.00’e geriledi. Bu arada, bazen almayı unuttuğum oluyor. Her gün alsaydım, sonuçlar daha da iyi olurdu!

Derya Doğan

Kocam kullanıyor. Artık gözlüğe ihtiyacı olmadığını söylüyor! Görmesi düzeldi..

Esra Güler

Ben de bu yöntemi kullanıyorum. Bu yöntemin işe yaradığını söylemeliyim. Ön ödeme gerekmeden bu siteden sipariş verdim ve kapsüller 6 gün içinde elime ulaştı. Görmem +1.50 idi, şimdi 0.80 oldu.

Yasemin Buğday

Görme gücümü tamamen geri kazandım! Buna inanamıyorum !!! Dün gece kontrol ettirdim ve mükemmel çıktı! Kocam da bu kapsülleri kullanmaya başladı. Görmesi eskisi kadar kötü değil.

Tülin Sabuncu

Umarım hepiniz benimle aynı harika sonuçları elde edersiniz. Görmem 12 günde -2.00’dan 0.80’e geriledi. Bu harika yöntemi yaratanlara minnettarım. Herkese iyi şanslar!

Öykü Kaya

Fatimatin’yu duymuştum. Teyzemin görme yeteneğini çok çabuk iyileştirmesine faydası oldu. Bu yöntem harika!

Nurdan Derviş

Selam! Kapsüller harika. Hızlı etki ediyor ve kullanması çok kolay. Öneri için çok teşekkürler :-) Dün göz doktoruna gittim, çok şaşırdı. Özel bir klinikte ameliyat olduğumu düşündü :-)

Elif Demir

Görmemi tamamen geri kazandım! Buna inanamıyorum !!! Dün gece kontrol ettirdim ve mükemmel çıktı! Kocam da kullanmaya başladı. Görmesi eskisi kadar kötü değil.

Gürkan Aslaner

Selam! Çocukluğumdan beri gözlük takardım. Gözlüksüz görebileceğime hiç inanmamıştım ama bir ay önce Candan’ın bloguna rastladım. Tavsiyesine uydum ve Fatimatin sipariş ettim. Mükemmel görüyorum. Gözlerim tamamen düzeldi !!!! Teşekkür ederim Candan!

Aslı Çakır

Bu yeni bir haber değil. Bu kapsülleri zaten herkes biliyor. Ve bilmeyenler, muhtemelen kontakt lens ve gözlük takmaktan vazgeçmek istemiyorlardır. Ben geçen yıl keşfettim. Bütün arkadaşlarıma da bahsettim. İlk kez 6 ay kadar önce kullandım ve o zamandan beri keskin görüyorum.

Emine Çelik

Paylaşım için teşekkürler. Her zamanki gibi çok yararlı bilgiler vermişsin. Şimdi sipariş ediyorum.

Songül Nevil

Bu gönderiyi bulduğum için çok şanslıyım! Bu ürün tam da ihtiyacım olan şey! Gözlük ve kontakt lenslere savaş ilan edeceğim! Ve kazanacağım! O kadar çok olumlu yorum var ki, hemen şimdi deneyeceğim. Sizi sonuçlarımdan haberdar ederim.

Eylem Güler

Bu yöntem zaten başka ülkelerde de kullanılıyor. Oldukça başarılı. Hep en son öğrenen biz oluyoruz …

Merhaba, benim adım Ayten!

Göz hekimliği sadece mesleğim değil, aynı zamanda çok ciddi sürdürdüğüm bir hobidir. Bu nedenle tüm hayatımı göz hastalıklarının tedavisine ve görme bozukluklarının nedenlerini araştırmaya adadım.

Bugün gözlerimizin gizli düşmanlarını tartışmak istiyorum. Bu düşmanlar, özel hayatımızda ve iş ortamında sürekli arkadaşımız haline gelen ekranlardır. 2015-2016 yıllarında yapılan Türkiye’de vatandaşlarımızın göz testi sonuçlarına bir göz atalım. Korkunç bir tablo görüyoruz: Halkımızın görme gücü katlanarak kötüleşiyor.

Dünya Sağlık Örgütü istatistiklerine göre, son yıllarda tüm gelişmiş ülkelerde görme sorunları olan kişilerin sayısı önemli ölçüde artmıştır. Harekete geçmezsek, önümüzdeki on yılda Türkiye nüfusunun %70’inden fazlası görme bozukluklarından muzdarip olacak.

Bunun nedeni; sürekli akilli telefonlara, tabletlere ve bilgisayar ekranlarina bakilmasi yüzünden gözlerdeki yükün artmasidir

İnsan gözünün hareketlerini destekleyen belli kasları vardır. Gözlerinizi uzun süre bir noktada kilitlerseniz (ekrana veya telefona bakarak) bu kaslar yorulur. Bununla birlikte, kasların aşırı hareket etmesi görme kaybının ana nedeni değildir.

Görme bozukluklarına neden olan başlıca olumsuz faktör, hafif radyasyondur.

Yalnızca güneş değil, aynı zamanda ekranlar ve monitörler gibi yapay kaynaklardan gelen radyasyon buna dahildir. Retina sorununa yol açan sebep, bu tür ışık kaynaklarıyla gözün uzun vadeli etkileşimde bulunmasıdır. Hayatımızın ne kadarını yollarda geçirdiğimizi, stresten ve kötü ortamdan muzdarip olduğumuzu hatırlarsanız, tüm bu faktörler kolaylıkla görme kaybı tablosuna eklenebilir.

Fatimatin içindekiler, içeriği – gözlerinizin yardima ihtiyaci var!

İstatistiklerden anlaşılacağı üzere, Türk halkının görme gücü hızla kötüleşiyor. En kısa zamanda bununla ilgili bir şeyler yapılması gerekiyor! Kişisel deneyimimin kanıtladığı gibi gözlerinizi ekrandan uzak tutun, göz egzersizleri yapın ve gözlerinize dikkat edin türünden doktor önerileri de işe yaramıyor.

Hastalar bu tür tavsiyeleri dikkate almazlar ama sonra bana gelirler. Ben de onlara gözlük reçetesi yazarım. Öte yandan tavsiyelerime uyulsa hastalık ilk aşamasında önlenebilirdi. Bununla birlikte, insan doğasının tipik bir özelliği olarak, bir sorunu ortaya çıktıktan sonra gidermeye çalışmak, ortaya çıkmadan önlemeye çalışmaktan daha kolayımıza geliyor.

Çözüm avrupa’dan geldi

Ne yazık ki, bu tür davranışlar sadece muayenehaneme gelen hastalar için değil, tüm insanlar için geçerlidir. Neyse ki, Avrupa’da, bilgisayar ekranının önünde günde 12 saatten fazla zaman geçirenlerin görme sorunlarını bile gideren yeni bir ürün ortaya çıktı.

Nadir bitkilerin ve özlerinin modern Alman laboratuvarlarında yeni keşfedilen özellikleri, kendim ve hastalarım için bulduğum ürün mümkün kıldı. Kapsül şeklindeki bu ürün piyasada Fatimatin adıyla bulunuyor!

Hastalarım ve benim için göz egzersizlerine ve hatta bazı durumlarda ameliyata harika bir alternatif haline gelen tam da bu kapsüller oldu.

Gözbiliminde çiğir açan buluş!

Fatimatin hakkında ilk kez yeni göz terapisi yöntemleri hakkında bilgi edinmek için düzenli olarak katıldığım konferanslardan birinde bilgi sahibi olmuştum. Aktif bileşenlerden birinin Omega-3 ile birlikte Lutein adı verilen bileşen olduğunu öğrenince şaşırdım. Nedenini açıklayacağım.

Bu maddeden oluşan lutein ve zeaksantin, göz küresinin sinir tuniğinin merkezinde bulunan sarı bir noktanın ana pigmentidir. Bu alan görmemizin net olmasından sorumludur. Lutein ve zeaksantin, ışık akısı spektrumunun en zararlı mavi kısmını emer.

Bu bileşenler, ışınlar retinanın hassas yapılarına nüfuz etmeyi başardığında ışığın yıkıcı etkisini etkisiz hale getirir. Geçen yüzyıldaki çalışmaları, lutein eksikliğinin görmenin kademeli olarak bozulmasına yol açtığını göstermiştir.

Bu yüzden Fatimatin kompozisyonunda Lutein maddesini gördüğümde, bu ürünün aslında insanları giderek kötüleşen görme ve hatta görme kaybından kurtarabileceğini fark ettim.

Fatimatin nerede satılır – sertifikasyonu ingiltere’den alindi

Fatimatin geçen yıl konferansta tanıtıldı. Şöyle düşündüğümü hatırlıyorum: Bu ürünü Türkiye’de görebilecek miyiz? Göreceksek, kaç yıl sonra? Ancak sürpriz bir şekilde, ürün İngiltere’deki sertifikasyonu hızla geçti ve hatta satışa çıktı! Tek dezavantajı, Fatimatin’nun eczanelerde satılmaması. Ben yine de şirketin resmi sitesi üzerinden ürünü bulmayı başardım.

Ben bir doktorum. Bunu biliyorsunuz. Artık bu ürünlerin neden internet üzerinden dağıtıldığını anlıyorum. Mesele şu ki, eczanelerin her zaman ticari bir kâr marjı vardır. Yurt dışında üretilen bir ürün olduğundan, kâr oranının %50’den fazla olduğunu tahmin ediyorum. Bu yüzden Fatimatin sipariş ettiğim resmi bir web sitesi olduğu için çok mutluyum. Bu bağlantıyı hastalarıma tavsiye ediyorum.

İnsanlarımızın bu talihsiz görme bozukluğu eğilimini durdurma şansımız var. Bu şansı bize bu siteden sipariş edilebilen Fatimatin ürünü sağlıyor.

Fatimatin uzman görüşleri

Leman

Bu ürün gerçekten gözlük numarasının ilerlemesini durduruyor mu? Bizde hala en eski tedavi yöntemleri uygulanıyor.

Melahat

Merhaba Ayten Hanım! Beni hatırlıyor musunuz? Size muayeneye gelmiştim ve bana Fatimatin kullanmamı tavsiye etmiştiniz? 3 hafta boyunca kullandım ve gözlerimdeki akut ağrı geçti. Çok teşekkür ederim!

Perihan

Ben de randevu alabilir miyim? Gözlerim bilgisayar yüzünden eskisi gibi değil

Melahat

Size kişisel deneyimime dayanarak söyleyebilrim ki Fatimatin harika bir ürün! Zaten reçetesiz olarak. Bu siteden satılıyor

Perihan

Evet, siteden aldım. Çok faydasını gördüm. İş yerinde herkes kullanmaya başladı.

Süper Görüş

Gönderiniz için teşekkürler, böyle bir şeyin var olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu

Irmak Muhtaroğlu

Bir ay boyunca kullandım. Şimdi çok daha iyiyim!

Hakan Savaşan

Kendim ve eşim için aldım. İkimiz de tasarımcıyız ve gözlerimizin numarası hızla artıyor. Çok faydasını gördük. Yararlı bir ürün.

Deniz Sarsilmaz

İlk fırsatta denemek isterim

Livejournal

Merhaba,

Girişiniz, en popüler 25 CanlıDergi girişine dahil edildi. Puanlama hakkında daha fazla bilgi Yardım bölümünde bulunabilir.

Vedat Sapanli

Vay be ne mükemmel şeymiş! Hemen alacağım, doğru bağlantıyı verin!

Mahmut_A

Beş tane var: Burada

Maksude

Türkiye’de eşdeğer ürün var mı?

Talat Mizikaci

Senin yerinde olsam eşdeğer ürün alarak riske girmezdim.

Orhan

Katılıyorum. Genellikle Türkiye’deki eşdeğer ürünlere güvenilemez. Ben orijinal Fatimatin aldım. Mükemmel bir şey!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two + twenty =