Bomb Size kremi Türkiye yorum, fiyatı, kullanımı: gözle görünür sonuçlar tek kürden sonra!

By | November 12, 2019

Göğüslerinizin görüntüsünden memnun değil misiniz?

 • Çok mu küçükler?
 • Göğüs deriniz yeterince sıkı değil mi?
 • Erkeklerden yeterince ilgi görmüyor musunuz?
 • Dekoltenizi gösterecek özgüveniniz yok mu?

Maalesef göğüsler sadece gençlikte güzel görünüyor. Yaşla birlikte gitgide sarkıyor, kırışıyor ve çatlaklar oluşuyor. Ne ağır sporlar ne de diyet ya da geleneksel halk tedavileri etkili olmuyor. Plastik cerrahi ise çok tehlikeli.

Göğüslerinizle ilgili tüm sorunlarınıza tek çözüm! BombSize kremi nedir, nasıl kullanılır, içindekiler, yorumları

Bomb Size – çekici görünmek isteyen kadinlar için benzersiz tamamen doğal tedavi

Bomb Size nedir

Estetik ameliyat olmadan dört lipo uygulaması:

 • Göğüslerinizi kaldırır ve sıkılaştırır
 • Asimetriyi giderir
 • Hacim ve dolgunluk verir
 • Dekolte bölgesini nemlendirir

Her yaş kadın için uygundur.

Doğal içeriklere sahiptir. Bomb Size içindekiler

Bomb Size kremi

Simmondsia Chinensis Tohumu Yağı   

Yenileme etkisiyle biliniyor, göğüs büyümesine katkı sağlıyor.

Bomb Size nasıl kullanılır

Pueraria Mirifica Kökü Özü       

Cildi etkili şekilde besleyip koruyor.

Macadamia Tohumu Yağı          

Cildin direncini ve elastikiyetini artırıyor.

Bomb Size – kullanımı kolay ve etkili! BombSize nasıl kullanılır

 • Krem cilde günde iki sabah ve akşam kez uygulanır. Krem tamamen cilde yedirilene kadar göğüslere sırayla masaj yapılır (her biri 5-10 dakika).      
 • Krem cilt tarafından emildikten sonra her iki göğüse dairesel hareketlerle göğüs çeperi boyunca masaj yapılır.

Sadece bir haftada gözle görülür sonuçlar!

Bomb Size – uzman görüşleri̇

Bomb Size içeriği

Ceylan Serinyer

Güzellik Uzmanı, İzmir

“…Bir doktor olarak göğüslerini büyütmek veya şeklini düzeltmek isteyen birçok kadına rastladım. Anneannelerin tarifini deneyen veya çok ağır egzersizler yapan ve hiçbir sonuç almayan kız o kadar çok ki… Sonra ameliyat düşünmeye başlıyorlar. Bence silikon en son denenmesi gereken şey. Ve bu riski neden alasınız? Modern Tıp ve en yeni bilimsel gelişmeler sayesinde yeni tedaviler bulundu ve bunlar sadece birkaç haftalık uygulama sonrasında göğüslerinizi tamamen değiştirerek sıkılık ve harika bir fon kazandırabiliyor. Etkililiğine tanık olduğum için size Bomb Size’I öneriyorum.”

Bomb Size yorumları

Oytun Selvisoy

Güzellik Uzmanı, Ankara

“…Hastalarım arasında göğüsleri iyi durumda olmayan birçok genç kız ve kadın var. Ameliyat riskli ve maliyetli olduğundan ameliyattan uzak durmalarını öğreniyorum! Ne yazık ki önerebileceğim etkili herhangi bir egzersiz ya da geleneksel yöntem de yok. O yöntemlerin yapabileceği şey durumu hafif iyileştirme ama bu da en az 1 yıl sürüyor. Bence elde edilen sonuç için de o kadar sıkıntı çekmeye de değmez… Şu andaki en iyi çözümü bu kremi kullanmak olduğunu düşünüyorum ve hastalarıma bunu öneriyorum. 10 kadından 9’u bir haftadan az bir sürede olumlu etkiler görüyor. Ve vücuda kesinlikle hiçbir zararı yok…”

Bomb Size – müşteri yorumları

Bomb Size kremi

Seher, 27

Kayseri

“Kocam bana göğüslerimin “sarkık boş torbalar” olduğunu söylediğinde kötü hissettim. Haklıydı. Göğüslerim gerçekten sarmıştı ama bir zamanlar bende seksi görünüyordu. 1 yıl spor salonuna gittim, çeşitli egzersizler yaptım ama hiçbir işe yaramadı! Kocam bana bu kremi aldı ve bu denememi istedi. Sadece bir haftada adam çıldırdı – göğüslerim yeniden yuvarlak olmuştu. Hoşçakalın sarkık torbalar! herkese öneriyorum!”

Cansu, 22

İzmir

“Ergenlik döneminde olduğum için küçük göğüslerimin boyutundan rahatsız oluyordum. Ama bir arkadaşım bu ürünü denememi önerdi. Açıkçası herhangi bir kremin göğüslerimi güzel göstereceğine asla inanmıyordum. Ama denemekten de bir zarar gelmezdi. Tüm şüphelerim tek tek ortadan kalktı. Göğüslerim dolgunlaştı ve çekici görünüyor! şimdide düğmelerini bekliyorum!”

Bomb Size kullanıcı yorumları

Petek, 31

Van

“Baştan pek ciddiye almadım. Göğüslerim konusunda biraz utangacım. Bomb Size’ı sürekli görmeme rağmen denemeyi hiç düşünmemiştim. Ama bir gün denedim ve tedaviye başladım. Birkaç gün sonra aynadaki görüntümüz heyecanlanmadan bakamaz hale geldim. Göğüslerim gerçekten güzel dolgun ve diri görünüyor. Şoktayım! Bu inanılmaz kremi zaten bütün arkadaşlarıma anlattım!”

Bomb Size içindekiler

Ülkü, 36

Sinop

“Arkadaşım şüphelerimi yıkana dek bu tür ürünlere inanmazdım. Göğüsleri biraz kalkmıştı hamilelikten sonra. İçindeki değerli maddeler nedeniyle kremi denemeye karar verdi. oldu göğüsleri sıkılaştı!”

Bomb Size fiyatı, nerede satılır

Bomb Size fiyatı

89 TL

178 TL

 • Sipariş edin
 • Biz sizi arayalım
 • Siparişinizi gönderelim
 • Ödemeyi kapıda yapın

 1 kutu 89 TL + 10 TL kargo

Ameliyatsız dolgun göğüsler. BombSize kullanıcı yorumları, kullananlar, içeriği, Bomb Size kremi nedir

Merhaba kızlar,

Epeydir görüşemiyoruz, uzun zamandı yoktum ama haklı sebeplerim var…

Bildiğiniz gibi, dünyalar güzeli 3 ve 4 yaşında iki erkek çocuk annesiyim. İkinci oğlumun doğumundan sonra çok kilo almıştım. ((( Emzirmeyi savunan biri olarak, sırf güzel ve formda kalmak için bebeğimi emzirmekten vaz geçmemeye karar verdim. Küçük kuzum bir yaşını doldurduktan sonra kilo vermeye başladım. Bugün sizinle paylaşmak istediğim hikaye de bu kilo verme çabalarımla başladı.

Kadınların aşırı kilo yüzünden kocalarıyla ilişkilerinde sorun yaşadığını defalarca duymuş olmalısınız. Aslında, erkeklerin doğası gereği, yanlarında sevgi dolu ve sevecen bir eş bulunması onlara yetmiyor. Eşlerinin güzel olmasını da istiyorlar. Doğumdan sonra en hızlı şekilde kilo vermeye çalışmamın sebeplerinden biri de buydu aslında. Fakat çabalarım boşuna çıktı…

Bomb Size kullanımı
Bu benim kilo verdikten sonraki halim. Maalesef kilo vermeye başlamadan önce çekilmiş bir fotoğrafımı bulamadım. Şu göğüslerimin haline bir bakar mısınız?

Ben kilo vermeye çabalarım sırasında giden her bir kiloda mutlu olurken, kocamın dikkati farklı şeylerdeydi. Şekilsiz, küçülen ve maalesef sarkan göğüslerime takılmıştı. Doğrudan hiçbir şey söylemiyordu ama bana olan ilgisini kaybetmeye başladı. Bunu nasıl fark ettiğimi söylemek istemiyorum. Her kadın ne demek istediğimi anlıyor.

Sonuçta, kuşkularımda haksız olmadığım ortaya çıktı. Her şey yanlışlıkla kocamın cep telefonuna bakarken açığa açıktı. Yemin ederim, sadece bir rastlantıydı. Cep telefonu çaldığında tuvaletteydi. Önemli bir telefon beklediğinden benden cevap vermemi istedi. Arayan kişiye yanıt verdikten sonra Vuslat adında birinden gelmiş, okunmamış bir mesaj olduğunu fark ettim. Arkadaşlarımız veya akrabalarımız arasında bu isimde kimseyi tanımıyordum. Bu durumda kim merak edip o mesajı okumaz?

Mesajda sadece “Tatlı rüyalar” yazıyordu, başka bir şey yoktu. Bunu okuduğumda başımdan aşağı kaynar sular döküldü ama bardağı taşıran damla başka bir şeydi. Kocamın kadına gönderdiği önceki mesajı okudum. “Harika! Eşim uzun zamandır bununla ilgili sorun yaşıyor” diye yazmıştı. Ne? Benim ne sorunum vardı? Eskiye doğru daha fazla mesajı okudum ve bir resim gördüm… Göğüsler!!! Güzel ve diri göğüsler “Beğendin mi?”

Bomb Size nerede satılır

Kendimi tutamayıp ağlamaya başladım. Kocam duştan çıktığında beni elimde telefonuyla ağlarken buldu ve tabii hemen her şeyi anladı. Hiçbir şeyi inkâr etmeyi denemedi bile. Dediği sadece şu oldu: “Elimden ne gelir ki? Ben bir erkeğim. Seksi kadın vücudu ve göğüslerini seviyorum.”

Ondan ayrılmak istedim ama zaten iki çocuğum vardı ve doğum iznindeydim. Ben de oturmaya ve onunla beraber yaşamaya devam etmeye karar verdim. İlişkilerimiz sıfırın altına düşmüştü. Depresyona girdim. Sadece onun benden uzak durmasını ve canımı sıkmamasını istiyordum. Sonra kafama dank etti ve pes etmemeye, kendimi güzelleştirmenin yolunu bulmaya karar verdim! Başarılı bir şekilde kilo verdim ki böylece göğüslerimi de başarıyla şekillendirebilirim diye düşündüm.

İlk önce şerbetçiotu çayını denedim. Birçok tüketici yorumunu okudum ve bu çayın benim için faydalı olacağını düşündüm. 2 hafta sonra kilo aldığımı ancak göğüslerimin aynı kaldığını fark ettim. Daha sonra keten tohumu kullanmayı denedim ve bütün yemeklerime eklemeye başladım. Ne söyleyebilirim? En azından bağırsak hareketlerimi önemli ölçüde iyileştirdi :))) Ama göğüslerim büyümeyi reddediyordu. ((( Aynı şey bira mayası ve hormon ilaçlarını denediğimde de oldu. Bunların etkili bir şekilde göğüslerimin büyümesinin kolaylaştırması gerekiyordu.

Sık sık ziyaret ettiğim annelere yönelik forumda, endişelerimi paylaşmaya karar verdim. Derdimi tarif ettim ve oradaki kızlardan biri de aynı sorunu yaşadığını ve bitki özlerinden yapılan bir krem olan Bomb Size ürününü kullanarak sorunu çözdüğünü söyledi. Bu krem, sadece bir ay içinde bu kızın kap ölçüsünü C yaparak göğüslerini güzelleştirmiş!

Ona inanmadım ama yine de kremin satıldığı web sitesinin bağlantısını tıkladım. Ürün hakkında verilen bilgileri okudum. Doğal maddelerden yapıldığını ve hiçbir hormon içermediğini öğrenince, denemekten bir zarar gelmeyeceğine karar verdim. Resmi sitesindeki bilgilere içerindeki etken doğal maddeler şunlar: Makademya fındığı yağı, karite yağı (shea butter), Anemarrhena Asphodeloides bitkisinin kök özü, Pueraria Mirifica bitkisinin kök özü ve Jojoba çekirdeğinin (Simmondsia Chinensis) yağı.

Bomb Size yorumları
Bana gönderilen ürünün fotoğrafı.

Kremi her gün kullanmaya ve göğüslerimi düzenli olarak ölçmeye başladım. İlk 3 gün olağan dışı bir şey farketmedim. Ancak 4. gün, SÜTYENİMİN DAR GELMEYE BAŞLADIĞINI farkettim !!! Hayal gücümün bana bir oyunu olduğunu düşündüm ama bir hafta dolduğunda, ölçümlerim bana 1,5 cm aldığımı söylüyordu! Bu büyümenin yanı sıra, göğüslerim dolgunlaşmıştı!

3 hafta daha Bomb Size kullandıktan sonra kocamın beni aldattığını tamamen aklımdan çıkarmıştım ))) Yeni iç çamaşır almak zorunda kaldığım için mutluydum. Bütün sütyenlerim artık beden küçük geliyordu. Eskiden mütevazı şekilde A veya AA kap alırken şimdi B kapa geçmiştim!

Düzenli olarak her gün göğüslerimi ölçtüm ancak arada oluşan farkı vurgulamak için göğüslerimin fotoğrafını bir ayın sonunda çekmeye karar verdim. İşte nereden nereye geldiğimin sonucu:

Bomb Size içeriği
4 hafta boyunca Bomb Size kullanmadan önce ve sonra.

İlk C kap sütyenimi satın alıp eve geldiğimde aynanın önünde denemeye başladım. O sırada işten yeni dönen kocam beni aynanın önünde sütyeni denerken gördüğündeki yüz ifadesini kelimelerle anlatamam. ))) Adeta gözleri bana kitlenerek dona kaldı. İşte o an KAZANDIĞIMI anladım! Bomb Size kreminin üreticileri verdikleri sözü yerine getirdiler! İlk bebeğimi doğurmadan önce bile göğüslerim mükemmel değildi. Ayrıca, hiç böyle pürüzsüz ve kadifemsi bir dekolte alanım olmamıştı.

Kocam ne kadar yanıldığını fark etti. Şimdi gözlerini benden alamıyor ve bana bayılıyor. Onu başka bir erkek için bırakabileceğimden endişe ettiğini söylüyor. Şaşmamalı!!! Sokakta yürürken erkeklerin bana nasıl baktığını görmenizi isterdim! Önce utanmıştım ama sonra güzelliğimi saklamamaya karar verdim!

Bomb Size kullananlar

Bir kremin ailemi kurtarabileceğine asla düşünmezdim ama Bomb Size ile bunu bizzat yaşadım! Kocamı çocuklarımızın iyiliği için affettim… Güzel göğüsler, erkekler için gerçek bir mıknatıs ve erkeklerin bu zaafıyla ilgili yapabileceğimiz bir şey yok. Erkek kısmı bu “mıknatısların” çekim kuvvetine karşı duramıyorlar :))))

Kızlar, hepinize şiddetle Bomb Size Kremini denemenizi tavsiye ediyorum. Diğer birçok ilaç gibi sadece cildinizi düzeltmekle kalmayacak, GÖĞÜSLERİNİZİ GERÇEKTEN BÜYÜTECEK! Sahte ürün tuzağına düşmemeniz için resmi web sitesinin bağlantısını aşağıda veriyorum. Güzel kalın, kendinize iyi bakın!

Sevgilerimle, Burcu Tunçbaş

BombSize nerede satılır, fiyatı

Artik erkekler için görünmez değilim! Bomb Size kullanıcı yorumları, içeriği, kullanımı, BombSize fiyatı

Merhabalar! Ben Mine, 29 yaşındayım. Beni çok utandıran bir sorunum vardı. Güzel yüzlü epey zayıf bir kızdım. Ama göğüslerim inanılmaz küçüktü ve kalçam da saçmasapan bir şekilde düzdü! Erkek olan arkadaşlarım bana çekici bir kız gibi davranmıyorlardı. Bundan nefret ediyor, kendime kızıyordum!

Kadınsı hissedemiyordum. Aynaya baktığımda seksi bir kız yerine düz bir tahta görüyordum.

Bomb Size yorumları

Kız arkadaşlarımla alışverişe gitmeyi de sevmiyordum. Bana uygun bir sütyen bulamıyordum. Dahası kız arkadaşlarıma öğreniyordum! Neden onların kocaman harika göğüsleri vardı da benim yoktu??? Erkekler sadece onlara ilgi gösteriyordu. Ben erkekler için görünmezdim. Bu hiç adil değildi.

Bazen iyi bir anne olamayacağımı bile düşünüyordum. Doğurgan hissetmiyordum. Doktorlar küçük göğüslerin bebek emzirmeye yeterli olmayacağını söyledi.

En sevdiğim ünlüye benzemek konusunda bir hayalim vardı. Onun göğüsleri dolgun ve seksi! Erkekler ona bayılıyor.

Destekli sütyenler kullanmaktan bakmıştım! Çok çirkin ve aptallar. Silikon göğüs ise hiç istemiyordum. Ailem ve arkadaşlarıma söylesem bana gülerlerdi. Ayrıca ameliyat için param da yoktu.

Bir gün benim için her şey değişti. Arkadaşım Leyla bana önceden onun göğüslerinin de küçük olduğunu söyledi. Bana eski fotoğraflarını da gösterdi. Göğüsleri benimkinden bile küçükmüş! Ama şimdi E beden giyiyor! Leyla Bomb Size kremi kullanarak göğüslerini büyütmüştü. Ben de denemeye karar verdim!

Bomb Size kullanıcı yorumları

Kremi günde 1 kez kullandım. 1 hafta sonra göğüslerimin büyüdüğünü gördüm! Sütyenlerim küçük gelmeye başlamıştı ve yenilerini almam gerekti. Ay sonunda bedenim AA’dan D’ye büyüdü! Harika oldular!

Bomb Size krem sayesinde kendime güvenim geldi! Artık seksi tişörtler giyiyorum ve erkekler bana bakmadan duramıyor. Çok mutluyum! Erkekleri cezbeden gerçek bir kadın gibi hissediyorum!

Bir hafta önce mankenlik işi buldum! Orada ünlü bir fotoğrafçıyla tanıştım ve bana aşık oldu. New York’taki dergisi için modellik yapmamı teklif etti!

Bunun başıma geldiğini inanamıyorum. Çılgınca! Ama çok mutluyum! Bunu hak ediyorum!

Bomb Size nedir

Kızlar 2 gün sonra New York’a uçuyorum ve veda hediyesi olarak Bomb Size kremi size şiddetle öneriyorum! Hayalleriniz sadece sizin elinizde! Şansınızı kaçırmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen + 19 =