Bomb Size Türkiye nedir, yorum, kullanımı: mükemmel göğüsler

By | November 12, 2019

BombSize kremi nedir, içeriği, uzman görüşleri̇, Bomb Size kullananlar

 • estetik ameliyat
 • ilaç veya
 • diğer donanimlar olmadan

Tamamen doğal bileşim. Bomb Size içindekiler

Bomb Size kremi

Pueraria mirifica kökü ekstresi

Cilt hücrelerini ve meme bezlerini besler, cildin erken yaşlanmasını önler.

Macadamia tohumu yaği

Dekolte alanını yoğun bir şekilde nemlendirir, besler ve yumuşatır, kan dolaşımını iyileştirir 

Anemarrhena asphodeloides (kök) özü

Kan dolaşımını iyileştirmek için kullanılan güçlü bir antioksidandır, kan pıhtılaşmasını ve damar tıkanıklığı dengesizliğini önler.

Simmondsia chinensis tohum yaği

Meme boyutunun artmasını uyarır, cildin gençleşmesini teşvik eder ve yaşlanma sürecini yavaşlatır.

Shea yaği

Vücudun kendini onarma sürecini teşvik eder, aynı zamanda kolajen sentezine yardımcı olur, susuz kalmayı önleyerek meme cildinin yaşlanma sürecini yavaşlatır.

Bomb Size uzman görüşü, yorumları

Kadınların çoğu büyük meme sahibi olmanın yanı sıra onları dikleştirmenin ve şeklini geliştirmenin hayalini kurar. Bunları yapmak yakın zamana kadar, sadece ameliyatla mümkün olurdu. Ancak bugün tehlikeli operasyonlara bir alternatif var: Bomb Size kremi. Bu devrim niteliğindeki yöntem çok etkilidir ve sağlık açısından zararsızdır. Sadece organik maddeler içerir ve çok kısa sürede meme büyütmeyi, dikleştirmeyi ve şekil düzeltmeyi destekler.

Dursun Altıncızade

Uzman: mammaloji

Bomb Size fiyatı

Moda endüstrisinin küçük memeli kadınlar üzerinde yoğunlaştığına inanılır. Mevcut durum ise farklıdır. Birçok tasarımcı, büyük göğüs daha güzel, kadınsı ve seksi olduğu için yeni koleksiyonlarını büyük göğüslü kadınlar için yaratır. Bomb Size gibi bir ürünün piyasaya çıkmasından dolayı çok mutluyum. Bu ürünün hiçbir yan etkisi yok ve her kadın kullanabilir. Ve şimdi, bu krem sayesinde, her kadın dekolteli elbise giyerek veya mayoyla daha güzel görünme şansına sahip.

İrem Varol

Manken

Gerçek hayatta yenilikçi ürün Bomb Size

500 kadin 20-60 yaş arasi Bomb Size kremini kullandi 30 gün boyunca

Şekil  düzelmesi %91

Kremin kullanımının bir sonucu olarak, meme asimetrisi kayboldu ve boyutlarında artış görüldü.

Büyüme %98,2

Meme boyutu 2 kat ve daha fazla arttı

Dikleşme %96

Göğüs dikleşmesi ve sıkılaşması kaydedildi.

Gençleşme %99,5

Dekolte bölgesi ve çevresindeki kırışıklıklar ve gerginlikler kayboldu.

Bomb Size kremi hakkinda tüketici yorumlari. BombSize kremi kullanıcı yorumları

Bomb Size içindekiler

Hayatım boyunca küçük ama sıkı ve güzel göğüslerim oldu. Yaptığım 2 doğumdan ve bebeklerimi emzirdikten sonra göğüslerimin şekilleri bozuldu, sarktılar. Üstelik küçüldüler. Sahilde mayo giymekten utanıyordum. Ameliyat olmayı düşünüyordum ama olumsuz sonuçlar yaşama olasılığı beni tereddüt ettirdi. Bazı alternatif yollar aramaya başladım ve Bomb Size kremini keşfettim… İlk başta gerçek olmadığını, bir hayal olduğunu düşündüm. Fakat göğüslerim büyüdü ve eskiden 0 beden sütyen kullanırken şimdi 2 beden oldular. İdeal yuvarlığa kavuştular, çizgiler tamamen kayboldu. Artık arkadaşlarıma, manken olsam göğüslerimi podyumda açabilirim diye şaka yapıyorum.

Melahat, serbest meslek sahibi

Bomb Size yorum

Hep biraz kilo vermek istemişimdir ancak bunun memelerim için sorun yaratacağını beklemiyordum. Göğüslerim gevşedi, hacmini ve sıkılığını yitirdi. Bu yüzden düzeltici sütyen giymeye başladım ancak kısa zamanda bunun bir çözüm olmadığını ve durumumu daha da kötüleştirdiğini fark etmeye başladım. Ablam doğum günü hediyesi olarak bana bu kremden aldı. Hayatım aldığım en muhteşem hediye oldu. 4 haftalık kullanımdan sonra göğüslerim mükemmel görünüyordu! Her zaman böyleymişler ve 4 bedenmişler gibi doğal görünüyorlar!

Esra, ev hanımı

Bomb Size fiyatı

Her kadın güzel ve seksi göğüslere sahip olmayı hayal eder. Fakat göğüs bedenleri sadece 0 veya 1 ise ne yapmalılar? Her yöntemi denedim: Diyetler, spor, masa… Bir ara estetik yaptırmayı bile düşündüm. Neyse ki, bu kremi keşfettim. Bu inanılmaz bir ürün! Harika hissediyorum! Birkaç hafta içinde göğüslerimin büyüklüğü arttı ve şimdi 2 numara sütyen kullanıyorum. Durmayacağım, kremi kullanmaya devam ediyorum.

Leyla, öğrenci

Bomb Size kullanımı

Yaş vücudun her bölümünü etkiliyor ve göğüsler de buna dahil. Zamanla dekolte bölgesi sertliğini, şeklini ve hacmini kaybediyor. Artık göğüs dekolteli elbiseler giyemiyordum. Bu yaşlanma sürecinin durdurulabileceği hiç aklıma gelmemişti veya bunun mümkün olacağını ummuyordum. Ama bu sihirli Bomb Size kremi bana yardım etti! Kullandım ama çok umutlu değildim fakat sonuç gerçekten şok edici oldu. 2 haftalık kullanımın ardından kırışıklıklar düzeldi. 3 hafta sonra göğüslerim yukarı kalktı ve sıkılaştı. Artık istediğim gibi dekolte elbiseler giyebilirim!

Meltem, ev hanımı

Bomb Size nerede satılır

Merak ediyordum, bu Bomb Size kremi nasıl işe yarıyor diye. Sırf bu meraktan dolayı kullanmaya başladım. Dürüst olmak gerekirse, hedeflediğim sonuca ulaşmanın tek yolunun estetik ameliyat olduğundan emindim. Kremle elde ettiğim sonuç benim için iyi bir sürpriz oldu. Öncelikle, göğüslerimin etrafındaki cilt daha nemli, sıkı ve güzel oldu. Kullanmaya başladıktan 2-3 hafta sonra cildimin daha pürüzsüz göründüğünü fark ettim, göğüslerim sanki bir işlemden geçmiş gibi dikleştiler. Kısa bir süre sonra daha büyük beden sütyen almak zorunda kaldım. 55 yaşındayım ama şimdi genç bir kıza gibiyim!!!

Burcu, muhasebeci

Bomb Size nerede satılır, fiyatı

Bomb Size uzman görüşleri̇

178 TL Sadece 89 TL

1 kutu 89 TL + 10 TL kargo

Basit bir kremin, küçük göğüs kompleksimden kurtulmama nasil yardimci olduğunun öyküsü. Bomb Size kremi kullanıcı yorumları, içindekiler, nasıl kullanılır

Bugün yapacağım paylaşımda, ütü masası kadar dümdüz olan göğüslerime rağmen nasıl mükemmel bir vücuda sahip olduğumu anlat istiyorum.

Bomb Size kremi

Sınıf arkadaşlarımın çoğu daha 15 yaşındayken kıvrımlı, güzel ve düzgün bir vücuda sahip olmuşlardı. Benim göğüslerim ise hala 10 yaşındaymış gibiydiler.

Göğüslerim küçük kaldıkça, bu konudaki takıntım daha da büyüyordu. 20 yaşıma geldiğimde bu sorunu çözmek için HER YOLU denemiştim. Pahalı ilaçlar, biolift, hop çayı, vakum, lahana, kas uyarıcılar, alternatif tıp… Anlayacağınız akla gelebilecek her çareye başvurdum. Tüm bu başvurduğum yöntemlerin hakkında söyleyeceğim tek şey var: HEPSİ SAÇMALIK! Zaman ve para kaybından başka bir şey değiller.

Benimkiler gibi küçücük göğüsleri bile 2 ay içinde büyütecek bir çözümün varlığından meğer haberim yokmuş.

Liseden mezun olduktan sonra öğrenci değişim programı ile üniversite eğitimi için Çin’e gittim. Burada, Çinli kadınlar arada çok nadir görülen muhteşem güzellikte kıvrımlara sahip, harika bir kız olan Jia ile tanıştım.

Tanışmamızdan bir süre sonra, bir arkadaş toplantısında cesaret topladım ve Jia’ye hiç estetik ameliyat olup olmadığını sordum. Jia soruma çok güldü ve geldiği köyündeki kızların yıllardır büyük göğüsleriyle ünlü olduğunu söyledi.

Jia, aslen Çin’in güneyinde bir köyden gelmiş. Bu köyde, 400 yıldır özel bir göğüs büyütme kremi üretilirmiş. Dahası eski çağlarda bu krem özel olarak hazırlanıp İmparatorluk Hanesi’ne gönderilirmiş. Son zamanlarda kremi, yurtdışına ihraç etmeye başlamışlar. Ürünün satıldığı pazarlar arasında Türkiye de var.

Jia’nın anlattığına göre bu krem, Anemarrhena Asphodeloides ve Pueraria Mirifica bitkilerinin köklerinin özünden oluşan bir karışım içeriyor. Bu doğal maddelerin hepsinin meme büyütmeyi kolaylaştıran özellikleri var. Kremin içeriğindeki Makademya ve Simmondsia Chinensis bitkilerinin çekirdeklerinden eldi edilen yağlar ise cildi kaldırıyor ve esneklik sağlıyor. Elbette, bu tarif hakkında şüpheliydim ama Jia’nın E kap beden göğüsleri, bu kremi denemek için beni teşvik etti.

Nasıl bir sonuç elde ettiğimi tahmin edebilir misiniz? Kremi kullanmaya başladıktan 2 ay sonra göğüslerimin büyüklüğünde ne kadar değişiklik oldu dersiniz? Şöyle söyleyeyim, bu kremi kullandıktan sonra olanlar tek kelimeyle inanılmazdı…

Bomb Size nasıl kullanılır

Kremi edindiğimin ertesi günü, sabah güne göğüslerime bu kremle masaj yaparak başladım. Gece yatmadan önce aynı işlemi tekrarladım. Cilt kremi hızla emiyor, dolayısıyla kıyafetlerde leke yapmıyor. Üstelik hoş bir kokusu var.

Kremin ilk etkisini 3 gün içinde fark ettim. Göğüs uçlarım meme bölgesinde biraz daha büyüdü ve BU FARK benim için önemli bir işaretti. Bir hafta sonra göğüslerim İKİ KATI büyüdü! Artık “A +” sütyen bedenine geçmiştim tahta gibi düz görünmüyordum!

İnanılmaz derecede mutluydum!

Bomb Size kullanıcı yorumları

Bu noktada durmak istemedim. Takip eden 2 ayın sonunda inanılmaz bir sonuç elde etmeyi başardım. Göğüslerim B kap bedenine büyüdü!

Hayatımın ilk 20 yılında kendime boşu boşuna nasıl işkence ettiğimi hatırladım. Sonra kafama taktığım en büyük soruna çözüm olan mucizevi ürün Bomb Size kreminin, kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey yapmadan nasıl karşıma çıktığını ve elde ettiğim sonucu düşündüm. Artık akıttığım mutluluk gözyaşlarıydı.

Kremi kullandığım süre boyunca aynı kremi kullanan diğer kızların yorumlarını ve blog yazılarını okudum.

Göğüslerimin eski hali göz önüne alındığında, benim elde ettiğim sonucun orta derecede bir başarı olduğunu anladım. Yorumlarını okuduğum kızların bazıları göğüslerini sadece 2 hafta içinde 3 beden büyütmeyi başarmışlar.

Böyle bir şeyin mümkün olduğunu asla hayal edemezdim.

Mezun olup Çin’den İstanbul’a döndüğümde arkadaşlarım beni tanıyamadı. Sırrımı gizlemeye çalışmadım ve onlara bu kremden bahsettim. Arkadaşlarımdan biri tavsiyem üzerine kullanmaya karar verdi ve kremin Türkiye’de satışını yapan resmi toptancısı aracılığı ile sipariş verdi. Fiyatı çok düşüktü.

Bir insanın markette sıradan alışveriş için harcayacağı para kadar bir tutardaydı.

Pahalı olup olmadığına karar vermek size kalmış.

Arkadaşım kısa sürede kremin etkisinden faydalanmayı başardı. Beni arayıp kremin eline geçmesinden sadece iki hafta sonra göğüslerinini 1 beden büyüdüğünü söyledi! B’den C kapa çıkmış! Bana da bir fotoğrafını gönderdi.

Genel olarak konuşursak, bu krem sadece hayatımı değiştirmekle kalmadı. Artık erkeklerin gözü hep üzerimde ve bu durum kocamın çok kıskanmasına neden oluyor. 🙂 🙂

Kim bilir, Bomb Size kremini çok daha önce bulsaydım bambaşka bir hayatım olabilirdi. İşte benim anlatmak istediğim öyküm buydu.

Bomb Size içindekiler

Bu kremi kullanış olan arkadaşlar, lütfen çekingen davranmayın ve düşüncelerinizi yorum bölümünde paylaşın 🙂 🙂

BombSize fiyatı, nerede satılır

Bomb Size yorum

Bomb Size yorum

Leman Kantek    

Meme büyütme programıma 2 hafta önce başladım ve elde ettiğim bence oldukça önemli sonucu paylaşmak istiyorum! Göğüslerim başlangıçta B’den tam C kapa kadar büyüdü. Şimdi C kap sütyenimin dar geldiğini hissediyorum. D bedene ulaşacağımı düşünüyorum. Kremi çok uzun zamandır kullanmıyorum ama etkisinin n tadını şimdiden çıkarıyorum. Sonuçtan çok memnunum.

Nilgün Bakırcı    

İşte 2,5 haftalık meme büyütme işleminden sonraki sonucun resmi 🙂

Bomb Size nerede satılır

Ayten S.    

Kullanmaya başladıktan sonra Bomb Size göğüs büyütme kreminden çok hoşlandım. Sadece 2 gündür kullanıyorum. Mememin daha esnek olmasına sevindim. Büyüklüğe gelince, henüz herhangi bir sermaye değişikliği yok ancak az biraz büyüdüğünü görüyorum. Şimdi sahip olduğum esneklik nedeniyle göğsümün şekli de daha hoş görünüyor.

Nurdan Yılmazer    

Kremi sadece birkaç hafta kullandım ve gerçekten çok faydalı oldu. Göğüs bedenim B ve C arasındaydı ve şimdi düzgün bir D bedenim var!

Bomb Size yorumları

Hale Çelikkol    

…Etkisi oldukça istikrarlı. Uygulama kürünü (4 hafta) tamamladıktan altı ay sonra göğüslerim hala harika görünüyorlar! Bu gerçekten iyi bir ürün!

Demet Özeren    

Kızlar, kafam karıştı. Bu kremi nereden alabilirim? Eczaneden mi?

Ayşen Eligeniş    

Sevgili Demet, eczaneden alamazsın! Ben bu mucizevi göğüs büyütme kremini, en güvenli yöntem olarak resmi internet sitesi üzerinden aldım. Kızlar! Okudunuz mu? Bu krem sadece doğal bitkisel özler içeriyormuş. Demek etkisi onun için bu kadar çabuk oluyor. 😉 Memelerinizi büyütme konusunda iyi şanslar 🙂

Sinem Ulutaş    

Bu yazıyı kim yazmışsa ellerine sağlık! Ben de küçük göğüs sorunu çekiyorum ve bu yazıyı okuyana kadar ne yapabileceğim hakkında hiçbir fikrim yoktu. Şimdi biliyorum. Hemen kremi sitesinden sipariş edeceğim. Bu benim kurtuluşum olacak.

Berna Pomaklı    

Herkese selam. Ben de bu göğüs büyütme kremini sipariş edenlerdenim. Size etkisinin mükemmel olduğunu söyleyebilirim. Memelerim 3 hafta içinde 2 beden büyüdü. Denemenizi şiddetle tavsiye ederim!

Esra Naringil    

Memnun oldum! Göğüslerimi 2 bedene kadar büyütmeyi başardım. Şekilleri de yuvarlaklaştı.

Bomb Size kullananlar

Tülin Kılıçtar    

Ben de kullandım! Mükemmel bir çözüm. Göğüslerimi iki boy büyütmeyi başardım. Kremi tamamen emilinceye kadar masaj hareketleriyle ovalayarak sürmeyi unutmayın. Sonuç inanılmazdı. Sadece dört ayda sütyen bedenim D kap oldu.

BOMB SIZE göğüsleri kalici olarak büyütmek ve dikleştirmek için. BombSize nedir, kullanımı, içindekiler

 • Doğal yöntemlerle göğüs büyütme
 • Göğüs toparlama ve dikleştirme
 • Sadece doğal bileşenler
 • Kadınların %95’i sonuçları doğruladı

Bomb Size – büyütme etkisi!

 • %100 doğal hakim
 • Göğüslerinizi 2 kap büyütür
 • Her yaştaki kadın için uygun
 • Çatlak izlerini unutacaksınız
 • Cildin kırışması 3 kat yavaşlar
 • Göğsünüzü dik ve sıkı yapar, şeklini düzeltir

Dikleştirici ve toparlayici etki sayesinde göğüsleriniz artık desteğe ihtiyaç duymayacak!

 • Krem temiz cilde uygulanır. İlk olarak, sağ memeye, krem tamamen emilene kadar 5-10 dakika masaj yapılmalıdır. Birkaç kez tekrarlayın.
 • Sonra ikinci göğsünüze masaj yapın. Sonra krema kuruyana kadar bekleyin.
 • Ardından her iki göğsün etrafından göğsünüzü çevreleyecek hareketlerle her iki göğsün altından yukarı doğru ilerleyerek harekete başladığınız noktaya gelin.
 • Kremi günde iki kez kullanın: sabah ve akşamları masaj yapın.

Bomb Size hakkinda uzman görüşü:

Bomb Size yorumları

Günümüzde pek çok kadın göğüslerinin estetiğini iyileştirme gerekliliği ile karşı karşıya kalır. Neredeyse her kadın dik ve diri göğüslere sahip olmak ister. Buna şaşırmamak lazım çünkü dekoltetaj her zaman erkeklerin dikkatini çekmeye yeterli olmuştur.

Kremi günlük kullanırsanız, göğüs hacminiz 3-4 hafta içinde artar, daha yuvarlak bir form kazanır ve daha sıkı görünür. Cildiniz de daha esnek ve kadifemsi yapıya sahip olur.

Bu krem, dünyanın 14 ülkesinde Dünya Sağlık Örgütü uzmanları tarafından yürütülen klinik deneylerden geçmiştir. Binlerce kadın Bomb Size kremin etkili olduğunu onaylamışlardır.

Anemarrhena Asphodeloides kök özü belirgin bir gençleştirici etkiye sahiptir, meme büyümesini hızlandırır;

Pueraria Mirifica Kök Ekstresi cildi etkili bir şekilde besler ve korur;

Makademya ve Simmondsia Chinensis yağları, cildin esnekliğini arttırır, çatlak izlerini giderir ve yenilerinin oluşmasını önler.

Serpil Arbaş

Güzellik Uzmanı

Bomb Size hakkinda yorumlar, BombSize kremi kullanıcı yorumları

Bomb Size kullanıcı yorumları

Safiye Mutucan

30 yaşında

Son zamanlarda göğüslerimin değiştiğini fark etmeye başladım. Sorun şu ki, insanın yıllar içinde cildi gevşiyor ve esnekliğini yitiriyor. Dekolteli elbiselerim artık bana uymuyor, ben de bu tür kıyafetler almayı satın almayı bıraktım. Ama bu harika kremle harika bir çözüm buldum! Kremin sağladığı etki beni gerçekten şaşırttı! 2 haftada, göğsümdeki kırışıklıklar ve kıvrımlar neredeyse görünmez hale geldi ve göğüslerim daha diri oldu. Bir ay geçtikten sonra soru bombardımanına tutuldum. Herkes böylesine mükemmel bir göğüs dikleştirme ameliyatını nerede yaptırdığımı soruyordu. Kimse sıradan bir kremle bu mükemmel sonucu elde ettiğime inanmıyor!

Bomb Size nedir

Emel

24 yaşında

Göğsümün sarkıklığı ve esnekliği ile ilgili sorunlar 21 kilo verdikten sonra başladı. Benim için büyük bir şok oldu! Göğüslerim sarktı ve güzelliğini kaybetti! Sorunu gizlemek için düzeltici iç çamaşırlar almaya başladım. Ruh halim berbattı, depresyona girdim. 24 yaşındayken, göğüslerim 30 yaşındaymışım gibi görünüyordu! Kremi annemden doğum günü hediyesi olarak aldım. İlk başta böyle bir hediye verdiği için bozulmuştum ama şimdi ne kadar minnettar olduğumu anlatacak kelimeleri bulamıyorum! Bir ay içinde yeni göğüslere sahip oldum. İç çamaşırı reklamlarındaki mankenlerin göğüslerine! Böyle mükemmel şekilde doğal forma kavuşacaklarına asla inanmazdım!

Bomb Size fiyatı, nerede satılır

89 TL

178 TL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × three =