Zelená Káva Green Life Slovensko čo je, skúsenosti, cena: Green Coffee – schudnúť za mesiac a bez diét

By | November 8, 2019

Čo je Zelená Káva Green Coffee na chudnutie, pouzitie, recenzie, nežiadúce účinky, výhody Green Life, cena

Dobrý deň všetkým! Volám sa Veronika a je mi 28 rokov. Rada by som sa s vami podelila o svoju skúsenosť s úspešným chudnutím (schudla som viac ako 20 kilogramov) a veľmi dúfam, že tým pomôžem mnohým ženám získať štíhlu postavu. Vždy som bývala trocha pri tele, stabilne som vážila voľajakých 65 kilogramov, ale po pôrode som začala veľmi rýchle naberať na váhe a do roka som už vážila 85-90 kg. Nič nepomáhalo: brala som rôzne tabletky, chodila som do fitness, držala som rôzne diéty, ale potom som to vždy vzdala a začala zase jesť o sto šesť…

zelená káva

Raz to manžel už nevydržal a povedal, že som hodne pribrala a že mi to nepristane, čo ma tak ranilo, že som sa rozhodla s tým ihneď niečo robiť. Ukázalo sa, že stimul robí zázraky. Aj keď som s nadváhou chcela niečo robiť aj predtým, teraz som mala veľký dôvod navyše – urobiť to pre niekoho, koho mám rada. Myslím, že to hlavné pri chudnutí je motivácia a najlepšie s konkrétnym dátumom! Napríklad: chcem schudnúť do Silvestra, pretože na oslave bude Petra (Jarka, Dáša, Dominika…) a ja chcem byť prinajmenšom ako ona! A váš manžel alebo priateľ tam bude sedieť a bude si hovoriť: Akú ja mám peknú ženu (nevestu, priateľku atď.), a nie: wow, tu je teda dievčat…

green life

Moje predchádzajúce neúspechy ma viedli k tomu, že som si preštudovala rad zdravotníckych zdrojov, hlavne čo sa týka ozdravenia a prečistenia organizmu a podobne. Takže som sa vlastne na problém začala pozerať z inej stránky. V jednom časopise v rubrike „prírodné spaľovače tukov“ som natrafila na článok, v ktorom sa popisovala metóda chudnutia s pomocou zelenej kávy. Najskôr som sa na to pozerala skepticky, ale potom som si prečítala vedecké vysvetlenie účinku zelenej kávy a usúdila som, že to skrátka musím vyskúšať. V časopise bol odkaz na stránky, kde je všetko vysvetlené podrobnejšie a so všetkými nuancami…Takže aj pri všetkom svojom skepticizme som sa rozhodla, že si produkt na internete kúpim.

Hneď ako som obdržala zásielku, tak som sa hneď dala do toho. Ďalší deň sa všetky moje pochyby rozplynuli, SCHUDLA som o celý jeden kilogram! A za dva týždne o 15 kilogramov! Bála som sa ale, že sa mi váha vráti. Napriek tomu som neprestávala a pokračovala ďalej. Za dva mesiace a kúsok som sa dostala na váhu 53 kg. To hlavné je, že som sa nemusela trápiť žiadnou hladovkou, jedla som prakticky všetko, čo predtým, ale v oveľa menších porciách, jednoducho preto, že sa mi viac nechcelo jesť.

Jedla som obvyklé jedlá, polievky, cestoviny, mäso, ryby, sladkosti (bez múčnikov a čokoládových bonbónov si totiž nedokážem život predstaviť). Musím ešte raz povedať, že som mala menšie porcie, pretože sa mi skrátka nechcelo jesť viacej. Sladkostiam ale odolať nedokážem (dokážem zjesť pol kila čokoládových bonbónov alebo niekoľko kúskov torty) a tým viacej som videla, že chudnem aj bez zmeny jedálničku. Jednoducho som po každom jedle a olovrante vypila šálku zelenej kávy. Jem a váha ide pritom dole.

zelená káva green life

Od tej doby, čo som schudla, ubehol rok a pol a váha sa nemení. Boli sme s manželom na dovolenke v Turecku a ja som sa prvý raz v živote na pláži nehanbila. Konečne som mala rada samu seba a získala viacej sebavedomia! Je to nádherný pocit a preto by som chcela, aby ho malo čo najviacej ľudí, až sa im podarí normalizovať svoju váhu! Teraz, keď som štíhla, mám ohromnú chuť aktívne žiť, naozaj ŽIŤ, a nesedieť doma a pozerať sa na seriály ako predtým. Z lenivosti, ktorá bola v mojom tlstom ja a ktorá ma nútila sedieť a kysnúť, nezostalo vôbec nič, aj to sa napravilo spoločne s váhou!

V súčasnej dobe je zelená káva jediný prírodný prostriedok, vďaka ktorému je možné rýchle schudnúť. Navyše je tento nápoj uznávaný ako najúčinnejší a najbezpečnejší spôsob, ako schudnúť 20 kilogramov alebo viacej, aj keby vás do tej doby sprevádzali celý život!

Zelená Káva Green Life Slovensko, Trenčín, Komárno – kde kupit Green Coffee Zelená Káva, predaj, cena, lekáreň

V prípade, že už hľadáte, kde si môžete túto kávu kúpiť, upozorňujem, že sa v obchodoch nepredáva – zato je veľmi jednoduché si ju objednať cez internet, a to bez toho aby ste museli platiť vopred. Za produkt zaplatíte až v okamžiku, kedy ho prevezmete. Ale pozor: s rastúcou popularitou tohto nápoja sa objavujú aj mnohé napodobeniny! Aby ste sa nestali obeťou voľajakého podvodu, objednajte si kávu iba cez oficiálne stránky, viď odkaz dole>>>

green coffee plus cena

Green Coffee na chudnutie komentáre, recenzie, forum:

Nella Jannová

Ahoj všetci, počula som o green coffe v televízii. Vraj je to prelom storočia v oblasti chudnutia. Sama som to ale neskúšala, chudnúť nepotrebujem.

Patricia Hetfield

Skvelé! Kto ešte skúšal diétu s touto kávou?

Majča Frankovičová

Po prvé to nie je diéta a po druhé sa vôbec nemusíte obmedzovať v jedle. To hlavné je nezabudnúť si dať po každom jedle jednu šálku. Green coffee je najlepší zo všetkých prostriedkov, ktoré som vyskúšala. Veroniko, vám patrí veľké vďaka za to, že ste si to nenechala pre seba. Moje prvé výsledky: presne po 4 týždňoch som schudla o 10,7 kg. A tým to nekončí. Všetko ma ešte len čaká!

zelená káva na chudnutie lekáreň

Veronika Rausch

Drahí priatelia, vaše skvelé výsledky ma moc tešia. Bozkávam

Evie Kryszyc

Nutne sa potrebujem zbaviť 14 prebytočných kilogramov. Súdiac podľa ohlasov to vyzerá, že toto je skutočná šanca, takže chcem green coffee určite vyskúšať. Držte mi prosím palce, naozaj to potrebujem.

Hikaru Tyan

To ja pijem zelenú kávu už 5 týždňov a dokonca aj po sviatkoch som schudla 2 kilogramy, aj keď som sa vôbec v jedle neobmedzovala, jedla som nielen klobásy, ale aj sladké. Takže odporúčam všetkým.

Ifka Matejova

Tak ako som sľúbila, píšem o svojich výsledkoch. 8 kilogramov dole po prvých dvoch týždňoch!!! Už sa cítim krásne ľahká, vďaka za Green Coffee.

Kristína Štyriaková

A kde sa dá zelená káva kúpiť? Zašla som do jedného obchodu, kde ale stojí strašne veľa. Nechce sa mi toľko utrácať…

Veronika Rausch

Dobrý deň, svojim priaznivcom odporúčam si ju objednávať na jediných oficiálnych stránkach výrobcu, kde si tiež kúpite originálny výrobok. V obchodoch sa predávajú v podstate iba napodobeniny, s ktorými sa nechudne!

Galyna Titarenko

Hneď si kávu objednám. Vďaka

Tímea Brandoburova

Ešte pred nedávnom som vážila takmer 81 kilogramov. Tiež som veľa pribrala, keď som bola tehotná. Kúpila som si green coffee a začala ju pravidelne užívať a teraz vážim 54 kg! A váha sa drží už vyše roka! Musím sa vám pochváliť fotografiami, kde je vidieť výsledok môjho boja s nadváhou. Ani som neverila, že sa môžem takto zmeniť. Vďaka, Veroniko!

green coffee slovensko

Lydia Kochikova

To teda vôbec, ale vôbec nie je špatné, ba je to skvelé!

Veronika Rausch

To teda, vyzeráte ako hviezda! Gratulujem!

Tiinna Horváth

Wow! Pozerám, že je to problém všetkých žien, ako si napraviť po pôrode figúru 🙁

Renata Kovach

To o tej motivácii ste napísala celkom správne. Ja som si prečítala váš príbeh a tiež som sa rozhodla si green coffee objednať, čoskoro ma čaká stretnutie spolužiakov po 20 rokoch a ja som sa hanbila sa tam vôbec ukázať… Iba pred mesiacom a pol som vážila 82 kilogramov, pritom meriam 160 cm. Mala som všetko XXL. Teraz už vážim 60 kilogramov a nedávno som si kúpila nohavice M. Zbavila som sa 22 kilogramov za mesiac a pol a nemôžem ani opísať, ako som rada!!! Myslela som si, že sa tých strašných pneumatík na bruchu a tuku na nohách nikdy nezbavím! Ďakujem na stotisíckrát!

Veronika Rausch

To ste šikovná, hlavne neprestávať! Môžete ešte schudnúť 5-7 kilogramov.

Olga Godermarska

Ja som si kúpila falzifikát, najskôr som si ani nevšimla žiadneho rozdielu medzi kávou, ktorú som si kúpila a tou, ktorá sa predáva na stránkach výrobcu (Ja si skrátka neviem nič kupovať na internete). A potom, keď som ju začala piť, tak mi hneď bolo nevoľno, mala som zažívacie problémy a bolela ma hlava. Ešte že prišla dcéra, ktorá mi pomohla si objednať kávu od výrobcu. Chuťovo sa to nedá porovnať! Tak príjemná a výrazná a žiadne vedľajšie účinky, to je hlavné. Za týždeň som už schudla 4 kg!

Ivana Kolova

Prosím o odkaz na tie oficiálne stránky, bojím sa, aby som tiež nenatrafila na napodobeninu!!!

Sofya Smirnova

To je strašné, s tým falzifikátom! Dávajte si pozor. Hneď zavolám kamarátke, aby som jej zelenú kávu poradila (celý život drží samé diéty), pretože výsledky, ktoré tu vidím, sú radosť vidieť!

Veronika Rausch

Fakt? To by sa malo niekde nahlásiť, nekvalitné výrobky by sa nemali v obchodoch predávať! Z vašich prvých výsledkov mám ale radosť.

Lydia Kochikova

Pozdravujem Vás všetkých! Ja som tiež po sviatkoch nenabrala ani kilečko! Je naozaj príjemné pochutnávať si na obľúbenom jedle a vedieť, že sa to neprejaví ani na váhe, ani na tele. Za celú dobu, čo kávu užívam, čo je asi 2 mesiace, som schudla presne 20 kilogramov! A to hlavné je, že teraz, čo som štíhlejšia, mi zmizla celulitída a nemám ovisnutú pokožku. A žiadne diéty. Je to veľmi jednoduché. Objednala som si u oficiálneho výrobcu.

zelená káva predaj

Natalia Ligusova-Pakos

Super!!!! Hneď si kávu objednám, chcela by som byť tak o tri alebo dva kilogramy ľahšia

Nikdy nie je neskoro schudnúť! Príbeh o tom, ako som schudla a omladla. Zelená Káva Green Life diskusia, navod na pouzitie, Green Coffee skúsenosti

Nie som jedna z tých, ktorí by sa starali o svoj životný štýl bez dobrého dôvodu. Ako mi bolo 37 rokov, moc som toho o zdravej výžive a zelenej káve nepočula, až potom som začala mať problémy so zvýšeným krvným tlakom. Môj zdravotný stav sa začal zhoršovať a zvyčajne okolo poludnia som sa cítila úplne unavená. Po mnohých vyšetreniach, ktorá neodhalilo žiadny problém, môj kardiológ trval na návšteve dietológa. Ten deň sa môj život obrátil hore nohami. Zistila som, že mám nadváhu 30 kg hlavne vďaka obľúbenému jedlu našej rodiny – rýchlemu občerstveniu. Mojím cieľom bolo začať zdravo jesť a cvičiť.

green coffee predaj

V skutočnosti to bolo takmer nemožné. Zdravé jedlo sa mi zdalo byť hnusné a bez chuti. Napriek tomu som musela schudnúť, tak som začala hladovať. Slabosť a závraty na seba nenechali dlho čakať a nemohla som sa poriadne zapojiť do normálneho života.

Opäť som musela ísť k lekárovi. Bolo veľmi ťažké sledovať jeho odporúčania. Tak mi doktor povedal, aby som skúsila doplnok stravy, ktorý mi pomôže schudnúť bez prísnej diéty, a tým zlepšiť svoj zdravotný stav. Bola to zelená káva. Bola som pripravená skúsiť všetko, a preto som si ju okamžite objednala na internetových stránkach výrobcu:

výhody green coffee

Zaliala som bobule horúcou vodou a jednoducho ich uvarila ako čaj.

A stalo sa nasledujúce: tu

Do 4 týždňov som bola schopná postupne prebrať pod kontrolou chuť k jedlu, vzdať sa rýchleho občerstvenia a prejsť na zdravú výživu. Problém s krvným tlakom zmizol, cítila som sa mladšia a plná energie. Začala som posilňovať a plávať a schudla som 28 kg!

O niekoľko mesiacov neskôr už by ma nikto nespoznal! Bola to úžasná transformácie z hrubé ženy strednej veku na fit a chudú krásku. Každý deň som pri pohľade do zrkadla videla nové pozitívne zmeny, a môj pokrok bol neustále potvrdzovaný aj vážením.

green coffee forum

Inšpirovaná týmito zmenami v mojom živote, donútila som aj svoju rodinu zmeniť životný štýl so zelenou kávou. Posledný krvný obraz môjho manžela, ktorý mal celý život sklony k diabetu, ukázal celkové zlepšenie a normalizáciu hladiny cukru v krvi. Samozrejme, že teraz sa už nikto z nás nechce vrátiť k starým návykom! Začať nový, zdravý život sa ukázalo byť veľmi jednoduché! Vďaka pochopeniu lekárov a zelenej káve! Bez toho báječného produktu by to určite nefungovalo!

Zelená Káva objednať, Green Coffee v lekárni

Dajte si ale pozor na falzifikáty, radšej si kúpte zelenú kávu na oficiálnych stránkach výrobcu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

six − 6 =