Vormixil Slovensko, pouzitie, cena, recenzie – bradavice sú výsledkom prítomnosti parazitov vo vašom tele!

By | December 20, 2022

Tabl of Content

Ak máte bradavice na krku, podpazušiu a iných miestach, znamená to, že vás parazity jedia zvnútra!

Ak sú na tele človeka bradavice, kolónia smrtiacich parazitov sa už usadila vo vnútorných orgánoch a hltá tkanivá.

Podľa štatistík viac ako miliarda ľudí trpí parazitárnymi infekciami. Najpresnejším spôsobom diagnostikovania tejto infekcie je bradavice.

Dnes Alexandr Čiernym odpovedá na naše otázky.

Doktor lekárskych vied katedry parazitológie, Doktor estetického lekárstva. Je hostiteľom programu „Neobvyklé lekárske prípady“ na JOJ a je autorom dvoch kníh o estetickej medicíne.

Ústav lekárskej parazitológie a helmintológie zistil skutočnú príčinu bradavíc na ľudskom tele: infekciu parazitmi. Nedávne štúdie ukázali, že produkty parazitickej aktivity sú toxické a vytvárajú ideálne prostredie pre rast baktérií. Z tohto dôvodu si ľudia infikovaní parazitmi môžu všimnúť, že sa na ich koži objavia bradavice.

Dnes budeme diskutovať o tomto lekárskom probléme s Alexandrom Čiernym

Reportér: pán Čiernym,dobrý deň! Začnem hlavnou otázkou: je pravda, že väčšina slovenskej populácie je infikovaná parazitmi?

Pán Čiernym Bohužiaľ áno. Sme jedným z prvých miest, pokiaľ ide o parazitárne infekcie. Je to kvôli veľmi zlým environmentálnym podmienkam, nedostatku opatrení zo strany úradov a ľahostajnosti ľudí.

Každý rok zomrú milióny ľudí na choroby spôsobené parazitmi. Zároveň, ak preskúmate úmrtné listy, nikde sa neuvádza, že osoba zomrela na napadnutie parazitmi. Existuje veľmi málo výnimiek, a to sú zvyčajne situácie, keď nie je možné infekciu ignorovať, napríklad keď sa upchalo srdce parazitmi. Je úplne nerentabilné, aby miestne lekárske orgány priznali, že úroveň takejto infekcie je pomerne vysoká a že 89% všetkých úmrtí je spôsobených parazitmi. Okrem toho všetky tieto choroby nútia ľudí chodiť na kliniku za drahé lieky. Toto je obrovský trh. Dúfam, že pochopíte, čo tým myslím.

Reportér:pán Čiernym, sú bradavice skutočne príznakom zamorenia parazitmi?

Pán Čiernym Áno.Mnohé štúdie potvrdzujú, že produkty parazitov vedú k bradaviciam na ľudskej koži. Tiež, ak si všimnete bradavice na koži, znamená to, že sa parazity už vo vašom tele usadili a aktívne kladú vajíčka. Preto je každý, kto má bradavice na koži, smrteľne nebezpečný.

Dovoľte mi, aby som vám pripomenul, že asi 89% všetkých úmrtí, vrátane z takzvaných prirodzených príčin, sú spôsobené len jedným z faktorov – parazitami, ktoré nás pomaly prehltnú aj zvnútra.

Reportér:Teda červy sú teda príčinou výskytu bradavíc na koži? Ako môžu byť príčinou smrti?

Pán Čiernym V skutočnosti je myšlienka, že paraziti sú iba červami, chybou. Existuje mnoho druhov parazitov, ktoré môžu žiť v rôznych orgánoch a spôsobiť celý rad následkov. Okrem toho sú červy alebo, ak sa inak hovorí, hlísty veľmi nebezpečné. Doslova ničia črevá, čo vedie k úpadku a potom k smrti. Mimochodom, červy je ťažké odhaliť a rovnako ťažké sa ich zbaviť.

Okrem hlíst, existujú tisíce parazitov, ktoré môžu žiť v pečeni, mozgu, pľúcach, krvi a žalúdku. A takmer všetky z nich sú fatálne. Niektoré z nich okamžite začínajú agresívne ničiť ľudské telo. Iní paraziti skryto žijú až do okamihu, keď sa ich počet zvýši tak, že ich telo nedokáže zvládnuť a osoba zomrie. Vyvolávajú množstvo fatálnych komplikácií: infarkt, rakovina, cirhóza pečene, nefritída, rozpad obličiek.

Zároveň s istotou môžem povedať, že takmer všetci ľudia sú infikovaní parazitmi. Problém je v tom, že väčšina prípadov napadnutia parazitmi je veľmi ťažké odhaliť. A keď sa prejavia účinky zamorenia parazitmi, lekári sa ich snažia zbaviť. Dokonca aj počas pitvy sa vyžaduje špeciálny test na detekciu parazitov. Aspoň vo väčšine prípadov.

Jediným univerzálnym príznakom, ktorý umožňuje presnú diagnostiku prítomnosti parazitov v ľudskom tele, sú bradavice.

Reportér: Môžete uviesť niektoré konkrétne príklady zamorenia parazitmi?

Pán Čiernym Môžem vám dať tisíce prípadov. Možno sa však sústredím na tých, ktorí najlepšie ukazujú nebezpečenstvo napadnutia parazitmi.

 1. Prípad s úspešným výsledkom. Pacient sa občas sťažoval na bolesti brucha. Vyšetrenie ukázalo, že jeho celé črevo bolo upchané červami. Doslova tam kopali labyrint, začal sa proces degenerácie tkaniva a pacient bol na pokraji sepsy. Počas operácie bola odstránená časť čreva, červy boli odstránené spolu s rozpadajúcimi sa tkanivami. Po týždni intenzívnej terapie sa pacient cítil oveľa lepšie.
 2. Maternica infikovaná kolóniou parazitov. Bohužiaľ sa už nemohlo zbaviť, pretože parazity a ich larvy úplne vyplnili maternicu tejto pacientkt a niekoľkokrát zväčšili jej veľkosť. Preto sa musela odstrániť. Žena bola zachránená. Otrava tela bola však taká silná, že po odstránení maternice musela podstúpiť špeciálne ošetrenie a, bohužiaľ, zomrela o 3 roky neskôr.
 3. Echinokokóza srdca. Ochorenie bolo objavené príliš neskoro. Ošetrujúci lekár veril, že tento pacient jednoducho trpel ischemickou chorobou srdca a angínou pectoris, ale realita sa ukázala byť krutejšia. Operácia nepomohla ani konzervatívna liečba. Transplantácia srdca tiež nefungovala – nekoreňovala sa. Výsledkom bolo, že pacient zomrel bez opätovného získania vedomia.

Reportér:Ako môžeme skontrolovať, či sme infikovaní parazitmi?

Pán Čiernym Bohužiaľ neexistujú žiadne metódy, ktoré by umožňovali s istotou diagnostikovať, či sú v ľudskom tele parazity alebo nie. Je to čiastočne preto, že existuje veľa druhov parazitov, viac ako 2 000 známych druhov, a čiastočne preto, že je ťažké ich zistiť. Úplné vyšetrenie na ich prítomnosť je možné vykonať iba na niekoľkých klinikách na Slovensku, je to však veľmi drahé.

Primárne príznaky, ktoré naznačujú prítomnosť parazitov v tele, sú:

 • bradavice;
 • zápach z úst;
 • alergie (vyrážka, vodnaté oči a výtok z nosa);
 • vyrážka a začervenanie na koži;
 • časté prechladnutia;
 • chronická únava;
 • časté bolesti hlavy;
 • zápcha alebo hnačka;
 • bolesť svalov a kĺbov;
 • poruchy nervozity, nespavosti a chuti do jedla;
 • tmavé kruhy a vrecká pod očami.

Ak máte aspoň jeden z týchto príznakov, existuje 99% šanca, že vo svojom tele máte parazity. A musíte sa ich zbaviť čo najskôr!

Reportér: Ako sa môžeme chrániť a zbaviť sa parazitov?

Pokiaľ ide o dostupnosť liekov na boj proti parazitom, súčasná situácia je dosť problematická. Samozrejme existujú vysoko špecializované lieky, ktoré čistia telo červov. Existujú tiež lieky, ktoré sú viac alebo menej účinné v boji proti určitým typom červov alebo parazitov, ktoré napádajú pečeň. Hlavným problémom je však to, že interagujú iba so špecifickým typom parazita a každá osoba má najmenej 7-8 druhov parazitov.

Čo je Vormixil, nežiadúce účinky, navod na pouzitie

Dnes existuje iba jedno riešenie, ako sa úplne zbaviť parazitov. Je to antiparazitický doplnok s názvom Vormixil. Klinické štúdie preukázali vynikajúce výsledky. Vývoz tohto výrobku je pozastavený, kým nebude distribuovaný po celom Slovensku.

Reportér: Čo robí Vormixil tak výnimočným? Aký je rozdiel medzi týmto liekom a inými antiparazitickými látkami?

Pán Čiernym V porovnaní s inými antiparazitickými liekmi pôsobí priamo na širokú škálu parazitov, ktoré môžu infikovať celé telo. Vzhľadom na problémy s diagnostikou stojí za zmienku, že tento nástroj vám umožňuje efektívne očistiť celé telo. Už som spomenul, že je takmer nemožné určiť, ktorý typ parazita infikoval organizmus. Vormixil ničí a odstraňuje všetky parazity žijúce v akomkoľvek vnútornom orgáne – z mozgu a srdca do pečene a čriev. V súčasnosti to nie je schopný žiadny iný liek.

Okrem toho nejde o chemický prípravok, ale o úplne prírodný produkt, ktorý vylučuje riziko vzniku alergických reakcií, narušenia bakteriálnej flóry v črevách a ďalšie problémy, ktoré môžu vzniknúť pri používaní klasických tabliet. Z tohto dôvodu je to žiadané medzinárodnými farmaceutickými reťazcami a farmaceutickými spoločnosťami.

1. Účinnosť Vormixil sa vypočítala pomocou štandardných techník. Pomer úplne zotavených ľudí k celkovému počtu ľudí v skupine 100 ľudí, ktorí prijali tento liek:

 • zbavuje parazitov a ich vajíčok 99%;
 • normalizuje stavu a funkcií pankreasu 80%;
 • zmierňuje alergickej dermatitídy 90%;
 • zbavuje 90% gastritídy, vredov a hnačiek;
 • zbavuje anémie 99%;
 • zbavuje bradavíc a porastov 99%.

2. Nezistili sa žiadne vedľajšie účinky, vrátane alergických reakcií.

3. Vormixil je uznávaný ako najúčinnejší prostriedok na kontrolu parazitov.

Prípravok je certifikovaný nielen na Slovensku, ale aj na parazitologickej univerzite v Paríži. Klinické skúšky úplne potvrdili údaje získané na Slovensku. Francúzi dostali ešte vyššie percento liečených pacientov.

Série klinických skúšok v Číne, Japonsku a Vietname boli už takmer ukončené. Ázijské krajiny prejavujú o túto drogu veľký záujem. Všetky testy bez výnimky preukázali neuveriteľnú účinnosť tohto produktu.

Vormixil predaj, cena

Reportér:Myslím, že naši čitatelia by chceli vedieť, kde sa dá kúpiť Vormixil so zľavou?

Pán Čiernym Toto je obmedzená ponuka. A samotný produkt je k dispozícii iba v určitých regiónoch krajiny. Ako je uvedené vyššie, Vormixil je v súčasnosti k dispozícii na nákup so zľavou 50%.

Ak si chcete kúpiť Vormixil, stačí zanechať žiadosť na webovej stránke, zadať svoje meno a telefónne číslo, na ktoré vás môže operátor kontaktovať. Ak stále vidíte, že existuje možnosť odoslať žiadosť o spätnú väzbu, znamená to, že tento prípravok je stále k dispozícii na sklade. Osobne ručím za to, že každý, kto o to požiada na stránke, dostane svoju objednávku.

Reportér: pán Čiernym, chcete ešte niečo povedať našim čitateľom skôr, ako skončíme tento rozhovor?

Pán Čiernym Jediné, čo by som chcel povedať, je starať sa o svoje zdravie. Možno si ani neuvedomujete, že vo vás žijú parazity. Môžu byť kdekoľvek – v krvi, črevách, pľúcach, srdci, mozgu. Paraziti vás doslova zhltnú zvnútra a otrávia vaše telo. Výsledkom je veľa problémov, ktoré znižujú priemernú dĺžku života o 15 – 25 rokov. Nehovorím ani o náhlej smrti, ktorá sa zvyčajne vyskytuje v dôsledku pôsobenia parazitov v tele. Nečakajte, až bude neskoro. Očistite svoje telo teraz.

Dôležité! Ukázalo sa, že teraz je najlepší čas na začatie liečby. Účinok lieku sa zvyšuje. Zlepšenie zdravia je o 47% rýchlejšie ako v iných obdobiach roka.

Vormixil komentáre, skúsenosti, diskusia

Ema Dudíková

Tento produkt som už vyskúšala. Mala som na krku a podpazuší veľa bradavíc. Po piatich dňoch som videla, že sa zmenšujú. Môj žalúdok začal lepšie fungovať.

Hanka Markovičová

Tiež som si objednala Vormixil. Kuriér doručil nasledujúci deň. Mala som pri hrudi veľa bradavíc. Začala som brať Vormixil a nemáte ani potuchy, čo zo mňa vyšlo. Nikdy som si nemyslela, že toľko tvorov môže žiť v mojom čreve. Už si to ani nechcem spomínať.

Julka Filicová

Predstavte si, že som našla červy v detskom hrnci. Bola som vystrašená. Tento problém mala nedávno aj moja priateľka a odporučila mi Vormixil. Okamžite som si objednala na oficiálnej webovej stránke. Z môjho dieťaťa vyšlo veľa mŕtvych červov! Po ukončení kurzu sme šli k lekárovi a on potvrdil, že to boli črevní červi. Vormixil robí zázraky. Je také dobré, že môj syn ani nevedel, že má taký problém.

Marek Lukáčov

Veľká vďaka! Keď som začal užívať Vormixil, netušil som, že by som mohol dosiahnuť taký účinok. Bolesť brucha je preč. Zdalo sa mi, že vo mne niečo žije. A spolu s bolesťou zmizla apnoe a bradavice. A teraz, v 53 rokoch, sa cítim zdravšie ako v 30. Ďakujem vám, že ste hovorili ľuďom o tomto probléme. Rodinný lekár vám rozhodne nepovie také dôležité informácie.

Alexandr Čiernym

Marek, ďakujem za pozitívnu spätnú väzbu.  S pozdravom, Alexandr Čiernym

Peter Humák

Už som vyskúšal Vormixil. Účinok je úžasný. Cítim sa mladý a zdravý. 8 mesiacov po užití tohto lieku sa môj imunitný systém stal oveľa silnejším. Odvtedy ma nič neobťažuje! Mohol som len snívať o takýchto výsledkoch. Odporúčam!

Martin Capek

Nedávno som sledoval dokumentárny film o parazitoch. A tu sa spomína tento liek. Povedali, že je to najlepší antiparazitický prípravok na svete.

Mária Adamová

Práve som zanechala objednávku. Balík by mal byť doručený do jedného týždňa. Neviem sa dočkať!

Ingrid Václavová

Mala som strašidelné migrény a bradavice. Beriem Vormixil už niekoľko týždňov a moje problémy zmizli. Teraz nemôžem prestať premýšľať o tom, čo tam žilo?

Bianka Deziderová

Moja stará mama ma naučila, ako sa zbaviť parazitov palinou. Celá moja rodina pije nálev a viete, funguje to! Červy doslova vychádzajú z detí. Ale … nefunguje to pre bradavice. Objednala som si Vormixil a už nemám žiadne problémy s bradavicami! Prestali sme piť čaj z paliny a prešli sme na Vormixil. Účinok je rovnaký, cena je veľmi prijateľná a je oveľa jednoduchšie aplikovať. A teraz aj so zľavou.

Tibor Urblík

Veľmi zaujímavý rozhovor, ďakujem! Otvárate oči ľuďom!

Lenka Tomanová

A čo ak je to len podvod? Prečo sa predáva iba na internete?

Gabriel Valuška

Súhlasím so všetkými pripomienkami. Keď som začal brať Vormixil, zo mňa vyliezli nechutné červy. Spanikáril som a letel k doktorovi. Pozrel a povedal, že to boli všetky pečeňové motolice. A ak nie pre Vormixil, zabili by ma za 2-3 roky.

Lukáš Šmajda

Lenka, čítali ste tento článok? O akom podvode môžeme hovoriť, ak ide o platbu pri doručení? Objednal som, kuriér doručil. Skontroloval som všetko a potom som zaplatil. Teraz sa všetko predáva na internete, od odevov a obuvi po rôzne domáce spotrebiče a nábytok.

Bradavice a papilómy sa stanú ochorením minulosti. Výhody Vormixil, dávkovanie, pouzitie

V roku 2017 vedci národného centra pre lekársky výskum úspešne dospeli k záveru klinických testov prípravku, ktorý patrí do novej generácie s názvom Vormixil, bol vyvinutý na boj s papilómami a bradavicami. Pre verejnosť boli sprístupnené nasledujúce informácie:

1. Účinnosť prípravku Vormixil vypočítaná pomocou štandardných postupov (počet vyliečených pacientov v porovnaní s celkovým počtom pacientom v skupine 100 ľudí podstupujúcich ošetrenie):

 • odstránenie papilómov: 99 %
 • odstránenie bradavíc: 100 %.

*Vyliečenie v tomto prípade znamená odstránenie papilómov a bradavíc a absenciu opakovaného výskytu po dobu 6 mesiacov.

2. Zaznamenané neboli žiadne nežiadúce vedľajšie účinky vrátane alergických reakcií.

3. Bolo potvrdené, že Vormixil je považovaný za popredný prípravok na liečenie HPV (ľudský papiloma vírus).

Komentár výskumníka:

O probléme:

Na úvod stručná štatistika: Ľudský papiloma vírus (HPV) ovplyvňuje do istej miery 7 z 10 ľudí v krajine. HPV môže v tele žiť a neprejaviť sa, až kým nedôjde k oslabeniu imunity. Keď sa dostane do podoby výrastkov, spôsobuje značné škody a výrazne obmedzuje kvalitu života. Prvé príznaky infekcie HPV sú BRADAVICE a PAPILÓMY, no o nich si viac povieme ďalej.

Papilómy a bradavice spôsobujú v ľudskom tele značné škody a ako prvý zasahujú náš imunitný systém, ktorý má za úlohu chrániť naše telo pred ochoreniami. Ich výskyt navyše sprevádzajú neatraktívne výrastky. Ako výsledok oslabeného imunitného systému chýba telu aktívne oddelenie vírusu, čo môže spôsobiť rýchle šírenie výrastkov po tele. Zmutované epiteliálne bunky nepredstavujú iba výrastky, zároveň ide aj o nezhubné nádory, ktoré budú v prípade, že ich neodstránime, ďalej rásť a postupom rokov prenikať hlbšie do kože.

Výskumníci navyše objavili vyše 100 typov HPV, no niektoré typy, ako napríklad špicaté kondylómy, môžu viesť k rakovine krčka maternice, obzvlášť HPV 16,18 a 31. A hlavnou príčinou je, že osoba často kvôli rozvoju ochorenia bez akýchkoľvek príznakov dlhú dobu nevyhľadáva odbornú pomoc!

Ako sa môžete chrániť pred nadmerným šírením bradavíc?

Očistenie tela od bradavíc a papilómov by sa malo vykonávať pod dohľadom lekára s použitím účinných a moderných liekov, pričom ochorenie by sa nemalo zanedbávať. V súčasnosti je najlepším a cenovo najdostupnejším spôsobom ošetrenia Vormixil: prípravok na odstránenie bradavíc a papilómov.

Najnovší prípravok Vormixil má trojitý účinok:

 • ničí papilómy a bradavice;
 • ovláda papiloma vírus tak, že aktivuje imunitný systém, čo zabezpečuje tiež zlepšenie celkového stavu subjektu a zvýšenú úroveň aktivity.

Ošetrujúca kúra s prípravkom Vormixil umožňuje KOMPLETNÉ očistenie pokožky od papilómov a bradavíc. Ide o dôkaz vysokej účinnosti tohto prípravku. Prípravok Vormixil vyskúšali dve skupiny po 100 osôb užívať denne. V jednej skupine boli osoby s bradavicami na rôznych miestach a v druhej osoby s papilómami.

Všetci účastníci testov takmer okamžite zaznamenali zlepšenie stavu. Už na štvrtý alebo piaty deň sa papilómy a bradavice začali výrazne “scvrkávať”. Na konci obdobia testovania zmizli výrastky takmer všetkým subjektom. Chcem poznamenať, že okrem papilómov a bradavíc sa účastníci zbavili aj vyrážok, ktoré tiež vznikajú v dôsledku činnosti škodlivých parazitických baktérií.

Vormixil objednať, kde kupit

V súčasnosti je možné originálny prípravok Vormixil objednať na oficiálnej webstránke výrobcu.

-50%

Recenzie Vormixil, forum

Patrícia Drotárová

Objendala som si. Nebolo to nič zložite. Po týždni mi Vormixil došiel poštou. Začala som s tou očistou. Dám vedeť ako to pojde ďalej, díkes!

A balík mi doručili veľmi rýchlo.

Lenka Kôstková

Nepamatala som si adresu toho webu, no teraz som ju zase našla a tu sú moje výsledky! JE TO PROSTO SUPER! Výsledok: Stačili mi 3 balenia gélu na 2 týždne a je zo mňa iný človek. Nebolo to nepríjmné ani to nebolelo a teraz si neporovnateľne viac verím!

VĎaka Vormixil.

Pani Šmidová

Objednala som si práve v tejto chvíly.

Poponáhľajte sa lebo majú teraz 50% zlavu!

Ja som si to kúpila na oficiálnom webe a krátko na to mi zavolali a potvrdili objednávku.

Chcem byť zase pekná:)

Kristína

Nedávno som pozerala v Tv reláciu kde o tomto Vormixile hovorili. Odprúča ho veľa lekárov. Ja som si ho teda objednala, používala som ho a s výsledkom som nadmieru spokojná. Vďaka za info!

Andrea

Po prečítaní týchto komentárov tomu začínam fakt veriť. Od zajtra sa pre mňa všetko zmeni! To si sľubujem. Vormixil mi už prišiel takže ho možem začať používať. Súhlasím že to je ako jedinečný prípravok. Je úplne jednoduchý a zároveň geniálny!

Ladislava

Mňa papilómy trápia celý život a dúfam, že váš prípravok mi s tým pomôže. Idem si ho objednať!

Júlia Daubnerová

Vďaka, Vormixil mi rýchlo zabral! Objednávam si iba z oficiálnych stranok! Liečbu neodkladajte, lebo časom rastú a čím skôr začnetee tým lepšie.

Alex

Zdravím. Sú to veľmi zaujímavé infošky. Trochu o tom pochybujem ale skrz to skúsim lebo s týmto treba bojovať ako sa len da.

Michal

Myslel som že som jediny čo s tym má problém. Aj ja som včera kúpil Vormixil pre svoju ženu. Veď to aspom vyskúšam a uvidime, neni to nič zložíte.

Sandra

Objednala som Vormixil pre manžela. Mal bradavice a teraz mu zmizli bez stopy!

Jana Mandľová

Ťažko tomu uveriť… ale zas keď toľko ľudí píše že to zaberá, tak to musí fungovať. Začnem s tým hneď od zajtra!!

Zuzana Skalková

Odkedy používam tento prípravok cítim sa oveľa lepše – skoro ako keby som omladla. A to som ho použila iba na pár bradavíc! Naozaj ma to však zmenilo. Vyzerám oveľa mladšie a zdravšie. Najdoležitejše ale je že tie papilómy úplne zmizli ako keby som ich ani nikdy nemala.

Veronika

To hej je to zázrak. Ja som si Vormixil objednala hneď ako som sa o ňom dočítala. Škoda že som o ňom nevedela už pred 5 rokmi, keď ma furt trápilo svrbenie spôsobené tymi papilomami, ale teraz som úplne zdravá! Teraz dokážem hocičo! Veľmi pekne dakujem.

Ján Michalka

Videl som na tento Vormixil pár recenzií. A teraz sa mi známy sťažoval že má taky problém. Mam mu to podľa vás doporučiť?

Dominika Hriňová

Mojmu manželovi to fakt pomohlo! Všetky tie výrastky proste odpadli! Stačili mu na to 3 tuby gélu Vormixil. Teraz si to objednám aj pre seba! Funguje to parádne.

Klaudia Biskupová

To je super! Musím si to aj ja objednať ebo z tých bradavic mi už je na grc! Žena musí stále vypadať skvele!

jarka816

Neuveríte ale mala som taký istý problém. Stále som bola unavetá a strácala som záujem o život a úplne som strácala nádej až kým som nenašla Vormixil. Je to skvelý výrobok, všetkým ho odporúčam.

Štefan

Kúpil som ho za lacno a neskor som to olutoval. Keď som sa o Vormixil dočítal tak som si ho neobjednal rovno. Napadlo ma že inde ho zoženiem lacnejšie. Nakoniec som tak kúpil napodobneninu. Akurát som si dobre zanadával a nakoniec som to objednal na oficiálnej stránke. Je to divné ale Vormixil mi prišiel okamžite, čo pri našej pošte nebíva zvykom. Vďaka.