Varikosette Slovensko, komentáre, navod na pouzitie, cena – krásne nohy bez kŕčových žíl

By | June 15, 2022

Tabl of Content

Varikosette pouzitie, recenzie, nežiadúce účinky, výhody

Varikosette cena, diskusia, čo je, kde kupit, komentáre

Varikosette dávkovanie, objednať, predaj, navod na pouzitie

Varikosette recenzie, forum, skúsenosti, Slovensko

Mnoho ľudí pozná problém kŕčových žíl na vlastnej koži. Choroba trápi starších aj mladých ľudí, mužov aj ženy. Výrobcovia zdravotníckych produktov sa snažia postarať o chorých a vydali nový krém na starostlivosť o nohy, ktoré sú postihnuté kŕčovými žilami.

Pomáha rozpúšťať krvné zrazeniny, stimuluje krvný obeh v kapilárach, uľavuje od bolesti, vyživuje a tonizuje pokožku, zmierňuje únavu a podráždenie pokožky. Krém sa rýchlo vstrebáva do pokožky a nezanecháva na pokožke mastné fľaky. Názov tohto účinného lokálneho produktu Varikosette.

V tejto recenzii vám povieme, čo je Varikosette, ako krém funguje, aké sú jeho výhody, kde kupit Varikosette a aká je jeho cena predaj. Na forum si tiež budete môcť prečítať recenzie, diskusia, komentáre a skúsenosti na Varikosette od používateľov na Slovensko aj vo svete.

Princíp činnosti

Pôsobením extraktu z pagaštanu konského, ako venotonického terapeutického činidla, sa zastavuje krv riediaci troxerutín a rastlinné zložky, tvorba trombov a progresia žilovej nedostatočnosti.

Malo by sa pamätať na to, že Varikosette nemôže úplne odstrániť kŕčové žily – pomáha v kombinácii s liečebnou terapiou vyrovnať sa s patológiou.

  • Posilňuje krvné cievy a tkanivá okolo nich
  • Tonizuje pokožku a obnovuje jej prirodzený vzhľad
  • Zlepšuje krvný obeh v celom tele
  • Obnovuje normálny tlak
  • Zmierňuje únavu a bolesť
  • Krém odstraňuje „hviezdy“ a podráždenie na pokožke

Zloženie prípravku pomáha zmierniť príznaky kŕčových žíl: bolesť, opuch, napätie. Krém posilňuje steny krvných ciev, robí ich pružnejšími a silnejšími, čo umožňuje jeho použitie ako preventívneho prostriedku. Účinok kompozície trvá niekoľko hodín a nevyvoláva komplikácie choroby.

Indikácie na použitie

Dávkovanie Varikosette používa sa v nasledujúcich situáciách:

  • Zaznamenáva sa výskyt príznakov kŕčových žíl. Výrobcovia produktu zaručujú zbavenie sa kŕčových žíl do 2 týždňov, bez ohľadu na štádium ochorenia
  • Ak existujú rizikové faktory pre vznik kŕčových žíl. Ľudia s prácou v stoji, zlými návykmi a dedičnou predispozíciou by mali používať krém na nohy na prevenciu
  • Počas tehotenstva. Na preventívne účely by sa kompozícia mala používať počas celého obdobia nosenia dieťaťa
  • Po dvoch týždňoch od začiatku aplikácie vymiznú všetky príznaky kŕčových žíl, vymiznú metličky, zníži sa žilová deformácia, obnoví sa krvný obeh a zahoja sa trofické vredy.

Použitie krému umožňuje mladým ženám opäť nosiť topánky na podpätkoch, ktoré pre rozvoj choroby odmietali. Vďaka obnoveniu krvného obehu nohy prestanú opúchať a mrznúť, kŕče a pocit pálenia zmiznú. Varikosette nema nežiadúce účinky!

Pravidelné používanie kompozície zmierňuje nepohodlie a ťahavé bolesti v nohách. Aby sa predišlo recidíve, musí sa doba užívania predĺžiť na dva mesiace.

Keďže krém pozostáva z prírodných zložiek, neobsahuje farbivá a chemické prvky, nemôže ublížiť. Tento liek nemá žiadne kontraindikácie, s výnimkou individuálnej neznášanlivosti zložiek. To sa dá ľahko skontrolovať nanesením malého množstva kompozície na lakeť a pozorovaním reakcie pokožky.

Navod na pouzitie

Neexistujú žiadne špeciálne požiadavky na použitie krému. Ako pri všetkých topických produktoch, Varikosette aplikujte na čistú a suchú pokožku. Masážnymi pohybmi sa krém rozotrie od chodidla po stehno.

Po aplikácii sa ošetrovaná oblasť nechá minútu alebo dlhšie otvorená. Krém sa môže aplikovať až trikrát denne počas dvoch týždňov.

V niektorých prípadoch, napríklad počas tehotenstva, sa odporúča používať kompozíciu počas celého obdobia tehotenstva.

Na odstránenie kŕčových žíl, ako aj na zbavenie sa ďalších príznakov kŕčových žíl sa krém používa dlhšie ako dva týždne. Krém Varikosette sa používa vo všeobecnej schéme medikamentóznej liečby kŕčových žíl.

Kde môžem kúpiť

Krém na ošetrovanie nôh Varikosette nepredáva sa v lekárni. Môžete si ho kúpiť iba cez internet od našich spoľahlivých partnerov. Cena jednej trubice príjemne prekvapí kupujúcich.

Produkt si môžete objednať pomocou online aplikácie. Na tento účel je potrebné vyplniť žiadosť na webovej stránke partnerov a zanechať kontaktné údaje, podľa ktorých bude manažér kontaktovať kupujúcich a upresní podmienky dodania.

Pôvodná cena: 78 €

Cena: 39 €