Valgus 2 in 1 Slovensko, navod na pouzitie, komentáre, cena – starostlivosť o nohy

By | June 15, 2022

Valgus 2 in 1 skúsenosti, čo je, dávkovanie, forum, pouzitie

Valgus 2 in 1 kde kupit, objednať, recenzie, diskusia, predaj

Valgus 2 in 1 predaj, recenzie, nežiadúce účinky, výhody

Valgus 2 in 1 komentáre, Slovensko, cena, navod na pouzitie

V dôsledku priečnej plochej nohy vzniká valgusová deformita alebo kosť na palci. Kvôli nestabilite kĺbov nohy dochádza k rozťahovaniu prstov, čo následne vedie k zápalovým a degeneratívnym ochoreniam nôh. Paralelne sa tvoria skrížené prsty, pričom koža je náchylná na trenie a tvorbu kurie oká a kurie oká. Chránič Valgus 2 in 1 znižuje tlak a trenie vyčnievajúceho kĺbu, znižuje zápaly a podráždenie kože článkov prstov na nohách, zlepšuje krvný obeh a špeciálny separátor jemne rozťahuje skrížené prsty.

V tomto článku sa dočítate o tom, čo je Valgus 2 in 1, ako produkt funguje, aké sú jeho výhody oproti analógom, ako používať Valgus 2 in 1 podľa navod na pouzitie a dávkovanie, ako objednať, kde kupit Valgus 2 in 1 a aká je jeho cena predaj na Slovensko. Prečítajte si aj recenzie, diskusia, komentáre a skúsenosti na Valgus 2 in 1 na forum.

Čo je Valgus 2 in 1?

Hallux valgus sa v modernom svete stal bežným problémom. S touto zákernou chorobou sa stále častejšie stretávajú ženy po 35-40 rokoch. Často ovplyvní stres, ku ktorému dochádza pri nosení topánok na vysokom podpätku. Čím viac je človek počas dňa „na nohách“, tým väčšie je zaťaženie kĺbov a väzov. Ohrození sú predovšetkým ľudia s nadváhou.

Fixátory na liečbu hallux valgus sa používajú pomerne často a sú považované za účinný liek. Podrobne popíšeme typy fixátorov z hallux valgus, recenzie o nich a porovnáme ich účinnosť.

Samozrejme by ste nemali zúfať. Valgusová deformita s kompetentným prístupom je úspešne liečená. Po prvé, na tieto účely ortopedickí lekári predpisujú lieky na zmiernenie zápalového procesu v kĺboch ​​veľkých prstov. Následná liečba je zameraná na zlepšenie krvného obehu v mäkkých tkanivách nohy. K tomu sú predpísané masáže, špeciálne cvičenia a fyzioterapeutické procedúry.

Súčasne s hlavným ošetrením sa po dostatočne dlhú dobu vykonáva nútená fixácia deformovaného kĺbu v správnej polohe. Presne na tento účel slúžia rôzne fixátory z hallux valgus.

Valgus 2 in 1 – vynikajúce riešenie problému hallux valgus: nákup nezasiahne vašu kapsu a terapia vám nezaberie veľa času, nebude vyžadovať úsilie, nespôsobí nepohodlie a bolesť. Už za 1 mesiac budete môcť pocítiť výsledok terapie: bolesť ustúpi a nepohodlie sa zníži!

Výhody

Napokon existuje liek, ktorý skutočne lieči hallux valgus deformitu palca na nohe. K dnešnému dňu je fixátor Valgus 2 in 1 jediným certifikovaným spôsobom, ako sa účinne vysporiadať s nepríjemnými kosťami. Podľa mnohých lekárov a pacientov sa tento fixátor skutočne vyrovnáva s deformáciou znížením tlaku v oblasti prvého a druhého prsta. Bolestivé pocity sú znížené. Tento nástroj pomáha aj starším ľuďom.

Jedinou podmienkou je, že držiak Valgus 2 in 1 musí byť nosený denne po dobu minimálne 10 hodín denne. Našťastie to nie je viditeľné pod topánkami a nevytvára nepohodlie. Držiak Valgus 2 in 1 je vyrobený z mäkkého a elastického hydrogélového materiálu, pri nosení nespôsobuje pľuzgiere ani trenie. Zabraňuje tesným topánkam stláčať chodidlo, čím zaisťuje návrat kosti na správne miesto. Valgus 2 in 1 nema nežiadúce účinky!

Vlastnosti ortopedického fixátora:

  • Chráni kĺb palca nohy (keďže je kosť pokrytá silikónovou náplasťou, dochádza k tlmeniu nárazov, takže “hrboľ” nie je vystavený tlaku topánky)
  • Vyrovná prsty a zbaví ich trenia
  • Uvoľňuje napätie (kĺb je v pokojnej polohe, nezapáli sa, takže mizne nepohodlie pri chôdzi)
  • Zastavuje rast kostí
  • Umožňuje chôdzu v podpätkoch, čím uvoľňuje napätie na prstoch na nohách
  • Predchádza začínajúcim plochým nohám
  • V topánkach zaberá minimum miesta
  • Materiál – lekársky hypoalergénny silikón (nespôsobuje alergie a podráždenie pokožky)
  • Vďaka svojej elasticite padne takmer každej veľkosti

Silikónový korektor Valgus 2 in 1 je určený na každodenné použitie. Na dosiahnutie pozitívneho terapeutického účinku je nutné používať valgusový obväz aspoň 6-10 hodín denne. K prvým znateľným zmenám dochádza po 10-14 dňoch: centrum bolesti a zápal zmizne.

Vďaka špeciálnemu tvaru tesne prilieha k nohe a je úplne neviditeľný. Vďaka tomu môžete nosiť akúkoľvek obuv: zatvorenú aj otvorenú bez toho, aby ste pokazili jej estetický vzhľad.

Ako to funguje

Oficiálne štatistiky ukazujú, že viac ako polovica všetkých ľudí na našej planéte sa musela stretávať s bežným problémom „bolestivých kostí nôh“. Mnoho ľudí považuje tento problém za dnu, príčinou ochorenia je usadzovanie solí, poruchy zdravého metabolizmu.

Moderná medicína ale jednoznačne hovorí – taký postoj je závažným omylom, ktorý je už v praxi vyvrátený.

Príčinou výskytu bolesti v oblasti palca na nohe je deformácia nohy – priečne ploché nohy. Také zmeny vedú k problému sploštených metatarzálnych kostí – predná časť je rozšírená. Tiež valgózna odchýlka vedie k problému – keď sa palec vychýli dovnútra.

Ortéza na palec je navrhnutá tak, aby vyhovovala týmto anatomickým zmenám. Konštrukcia novinky je určená na korekciu deformovaného palca s prihliadnutím na odborné odporúčania zdravotníkov.

78 €

39 €