Simpla 360 Slovensko, navod na pouzitie, komentáre, cena – ako sa vyhnúť zmrzačeniu v honbe za krásou?

By | February 8, 2023

Tabl of Content

 Tu je lifehack.

Toto lacné sérum môže stáť kozmetológov prácu!

„Chemický peeling v kozmetickom salóne jej takmer zohavil tvár. Pre ňu som zvolila riešenie, ktoré pleť intenzívne vyhladzuje. Okamžitý lifting bez injekcií a bolesti“

Viktória Štefanková, kozmetologička

Ahojte všetci!

Chcem sa dotknúť nepríjemnej témy – chýb mojich kolegov. Ako sa v boji s vekom chrániť pred rizikami – bez bolesti, injekcií a nepríjemných následkov?

Nezáleží na tom, aká dobrá a skúsená je vaša kozmetologička. Nikto nie je imúnny voči alergii, dokonca si to možno ani neuvedomujete. Niekedy môže mať len peeling alebo mezokokteil nepredvídateľný vplyv na vašu pokožku. Vždy je 90 % úspešných výsledkov a 10 % neúspechov.

 • Aj v tých najdrahších kozmetických salónoch.
 • Aj keď používajú úplne nové riešenia.
 • Aj keď má kozmetička 30-ročnú prax.

Preto vám dôrazne odporúčam začať s produktmi starostlivosti o pleť na domáce použitie. Ak nepomôžu, navštívte kozmetičku. Vyhýbajte sa kozmetickým salónom tak dlho, ako môžete, používajte kvalitnú kozmetiku. Pre mňa a mojich kolegov je lepšie zarábať menej, aby ste netrpeli, ak sa niečo pokazí.

Poviem vám, ako sa starať o pleť doma, aby ste botox, biorevitalizáciu a laser nepotrebovali nielen po 30+, ale aj po 45-ke, aby ste sa vyhli situácii mojej pacientky. Našťastie je to príbeh so šťastným koncom.

(fotky pacientky sú zverejnené s jej súhlasom)

Diana, 35 r. pred a po použití pleťovej starostlivosti na domáce použitie na moje odporúčanie

Toto dievča ma prvýkrát navštívilo pred dvoma mesiacmi. Úprimne povedané, jej tvár nevyzerala dobre. Mala matnú, šupinatú a suchú pokožku, ktorá vyzerala ako pergamen. Na lícach a na čele mala pigmentové škvrny. Jej pokožka bola taká suchá, že sa jej vytvorili vrásky – vyzerala na 45, aj keď mala 35!

„Čo jej urobili? – pomyslela som si. Ukázalo sa, že to bol zbabraný peeling proti starnutiu. Nielenže jej roztok nevyhovoval a spôsobil alergiu, ale aj kozmetička (jeden z najlepších špecialistov v meste!) s ňou pracovala počas leta (proti pravidlám!). Nebola upozornená, že sa po procedúre nesmie opaľovať, aby sa predišlo suchosti a pigmentovým škvrnám. Takže, tu sú výsledky.

Diana bola veľmi znepokojená, plakala. Hanbila sa ísť von, kým jej tvár bola taká, mala komplexy. Jej priateľ ju opustil. Celkovo Diana potrebovala pomoc a ja som jej musela pomôcť čo najskôr!

Aby sme predišli traumatizácii jej tváre, rozhodli sme sa nepoužívať strojové procedúry – povedala som jej, aby sa o svoju pleť starala doma. Tiež som jej povedala, aby nepoužívala krémy a masky, na ktoré bola zvyknutá. Namiesto nich som jej odporučila použiť Simpla 360. Jedná sa o high-tech beauty koncentrát, ktorý pleť intenzívne vyhladzuje, napína a dokáže zázraky aj pri ochabnutej, zdeformovanej a dehydrovanej pleti.

Tento koncentrát vyhladzuje vrásky ženám po 50-ke, v tomto prípade by to malo vyjsť!

Ako funguje Simpla 360?

Každý kozmetológ vie: na to, aby mohla látka pôsobiť, musí preniknúť do najhlbších vrstiev kože – pod bazálnou membránou. Tam reaguje s bunkami a bunky začnú produkovať kolagén, elastín a kyselinu hyalurónovú – kľúčové prvky, vďaka ktorým je pokožka hladká a pružná.

V minulosti sme si mysleli, že k takémuto účinku môžu pomôcť iba injekcie. Ale veda nezostáva stagnovať. Simpla 360 sa stala jedinou a prvou alternatívou kozmetických injekcií. Ako je to možné? Tajomstvom je nezvyčajná štruktúra séra.

Pozrite sa na túto malú fľaštičku. Vo fáze hélia môžete vidieť malé čiastočky – to sú unisphery naplnené prvkami proti starnutiu: ubichinón, niacínamid, retinyl a rastlinné extrakty. Vplyvom telesnej teploty sa unispheres odblokujú a dodajú užitočné prvky cez póry až do najhlbších vrstiev pokožky. Na pleti sa neodparujú, na rozdiel od krémov a masiek sa vstrebávajú a dodávajú svoj intenzívny účinok. Čo robia vo vnútri vašej pokožky?

 • Obnovujú pružnosť pokožky a vodnú rovnováhu.
 • Intenzívne vyživujú a zvlhčujú pokožku.
 • Normalizujú produkciu kolagénu a pleť vyzerá sviežo a vaša tvár pôsobí uvoľnene.
 • Vďaka nim sa vaša pokožka prirodzene rozžiari.
 • Zosvetľujú pigmentáciu.

Výsledkom je, že mŕtve bunky epidermis sa odlupujú v dôsledku intenzívnych účinkov roztoku. Intenzívna výživa obnovuje štruktúru pokožky, obnovuje pokožku, vyhladzuje vrásky a dokonca aj jazvy.

Výrobcovia tvrdia, že ide o riešenie starostlivosti o pleť, ktoré dokáže nahradiť krémy, pleťové vody, exfoliačné produkty a masky (vrátane tých, ktoré dostanete v kozmetickom salóne). Bolo ťažké tomu uveriť, kým som nevyskúšala toto sérum. Neuveríte, ale potom, čo som ho začala používať, vyhodila som svoju 12-krokovú súpravu starostlivosti o pleť, ktorá stála 700 dolárov! Teraz odporúčam Simpla 360 mojim klientom – ako regeneračné a anti-age riešenie na domáce použitie.

Tu sú výsledky, ktoré moji pacienti dosiahli pri používaní Simpla 360 počas 3 mesiacov.

Pomohla Simpla 360 Diane?

Aby som bol úprimná, nečakala som, že efekt bude v jej prípade taký dobrý! O mesiac ma navštívila s veľkou kyticou ruží a štedrými darmi. Medzi sladkosťami a čokoládami som videl krabicu s novým iPhonom. Najprv som ju karhala kvôli jej márnotratnosti. Ale potom som ju vypočula a všetko som pochopila…

Sotva som Dianu spoznala! Vyzerala, ako keby na nej pracoval dobrý vizážista. Na jej tvári však nebola žiadna kozmetika – iba sa nanášala Simpla 360 ráno a jej pokožka prirodzene žiarila. Najlepšie na tom bolo, že nemalai žiadne pigmentové škvrny a vrásky! Dokonca aj keď sa Diana usmiala, nevidel som vrásky jej úsmevu.

Diana mi hneď povedala dobrú správu. Vďaka svojej premene sa stala sebavedomejšou. Jej šéfovia si to všimli a dostala povýšenie. Bola bankovou operátorkou a potom sa stala manažérkou. Zarobila viac peňazí, presťahovala sa do lepšieho okresu a upútala pozornosť bohatého muža. Súdiac podľa prsteňa na prste sa čoskoro chystá vydávať.

Takže, milé dievčatá, neexperimentujte so svojou tvárou. Technológia je dnes taká pokročilá, že môžete vyzerať mladšie aj bez agresívnych procedúr.

Viem, že veľa žien si nemôže dovoliť navštevovať kozmetičku alebo robiť laserový resurfacing, mezoterapiu, výplne, biorevitalizáciu atď. Verte mi, v 95 % prípadov to nepotrebujete! Simpla 360 môže aktivovať produkciu kolagénu a obnoviť vašu pokožku a urobiť vašu tvár hladkou, žiariacou a krásnou nie horšie ako profesionálne produkty a postupy starostlivosti o pleť. Hlavná vec je, že toto riešenie je dostupné pre každého.

Pre tých, ktorí dočítajú tento článok až do konca: Zdieľam tajný kód, pomocou ktorého si môžete objednať Simpla 360 s dobrou zľavou 50 %. Už je aktívna, všetko, čo musíte urobiť, je vyplniť formulár nižšie a kliknúť na odkaz. Som si istá, že toto riešenie zmení život niekoho iného k lepšiemu!

-50%

Komentáre

Valária Jusková

Chúďatko! Som rada, že viem, že toto je príbeh so šťastným koncom. Ale koľko ľudí si zničilo pokožku a nevie ju obnoviť? Rozhodla som sa, že si nebudem dávať injekcie atď., aj keď budem stará.

Helena Mullerová

Viem, aký je to pocit… Pred rokom som absolvovala niekoľko kúr mezoterapie (v tej chvíli som si myslela, že je to najlepšia kozmetička) a videla som na lícach a na čele niekoľko jamiek. Pokožka tváre sa uvoľnila, aj keď moja pokožka bola pred zákrokom pevná. Moje sebavedomie kleslo, nenávidela som seba a svoju tvár. Ani som sa nehádala s kozmetičkou, cítila som sa deprimovaná… Skúsim toto riešenie, možno to pomôže.

Katka Tomková

Toto sérum je dobré ako riešenie proti starnutiu. Ak ho potrebujete, neváhajte a kúpte si ho! Takto som vyzerala pred a po použití.

Alica Kovalíková

Je to neuveriteľné! Ďakujem za radu! Mám veľa pigmentových škvŕn spôsobených slnečným žiarením, musím s nimi niečo robiť.

Irena Lemková

Nikdy som si nemyslela, že tento efekt je možné dosiahnuť iba pomocou jedného produktu. Ďakujem za zľavu, objednala som si dve balenia.

Anna Byrková

Neverila som tomu, kým som to nevyskúšala! Používam ho mesiac a už vidím zmeny :) Moja čeľusť je výraznejšia, mám menej vrások. Opuchy a vačky pod očami sú preč. Milujem ten efekt!

Eva Lucká

Vyskúšala som veľa omladzujúcich roztokov a chystala som sa na botoxové injekcie. Veľmi rada sa zoznámim s Simpla 360 predtým než je neskoro. Spočiatku som bola k tomu skeptická, ale po vyskúšaní som si toto riešenie zamilovala. Najprv bola moja čeľusť výraznejšia a moja pokožka sa stala odolnejšou. Ale po mesiaci používania mi vrásky začali miznúť. Teraz používam Simpla 360 pravidelne. Výsledky sú ľahko rozpoznateľné. Toto je určite najlepšie riešenie, aké som kedy použila.

Diana Vilková

Páči sa mi Simpla 360, je nielen omladzujúci, ale je vhodný aj pre akýkoľvek typ pleti, pleť nevysušuje ani nemastí. Používam ho denne namiesto hydratačného krému. Moja pokožka je hladká, prekypuje zdravím. Toto riešenie nikdy nenahradím iným.

Júlia Smitková

Mám rada Simpla 360, veľmi. Používam ho mesiac. Naozaj mi pomáha vyzerať mladšie. Jedná sa o vysoko kvalitný produkt. Úprimne povedané, je to drahé, ale je tu zľava. Má príjemnú vôňu, hladko sa kĺže, dobre sa vstrebáva, nezanecháva škvrny ani mastný lesk. Vysoko odporúčam!

Betka Vôliková

Všetky moje priateľky používajú Simpla 360. Všetko to začalo tým, že jedna z nás to skúsila a namotalo nás na to. Efekt je neuveriteľný! Rok som používala drahé profesionálne riešenia, ale úprimne povedané, toto riešenie má silnejší účinok. Nielenže omladí vašu pokožku, ale tiež zlepší vašu pleť. Nemám už žiadne vekové ani pigmentové škvrny, nepoužívam ani krém.

Olívia Rojková

Toto je pravdepodobne najlepší demotivátor navrhnutý tak, aby vám zabránil používať chemikálie a dostávať injekcie.

Kristína Gagonová

Čo sa mi páči na Simpla 360 je to, že vám umožní nielen zbaviť sa vrások, ale aj napne pokožku. Bol to môj najväčší problém: mala som buldočiu tvár. Teraz je moja čeľusť vyrysovaná a moja pleť už nie je matná, tvár mi žiari. Ale nevyzeráte ako niekto, kto používa lacné flitre, vyzeráte ako modelka na stránke časopisu. A nepotrebujete k tomu kozmetológa a Photoshop.

Beauty blogerka zarobila milióny na klamaní svojich sledovateľov!

Kozmetiku predávala s obrovskou prirážkou.

Slávna blogerka s miliónmi sledovateľov oklamala svoje publikum a profitovala z predaja unikátneho anti-age séra. Môže čeliť súdnemu procesu.

Vývojár simpla 360 sa chystá podniknúť právne kroky proti Martine Dubisovej

Martina Dubisová je známa ako odborníčka na krásu a autorka online kurzu starostlivosti o pleť. Výrobca Simpla 360 udelil Martine distribučné právo v nádeji, že naplní poslanie spoločnosti a zmení životy miliónov žien k lepšiemu. Na internete sú však informácie, že Martina oklamala ľudí, ktorí si kúpili jej kurz tvárových cvičení. Predala svoj kurz Simpla 360 – riešenie na zlepšenie pokožky tváre.

Podľa podmienok, ktoré si blogerka stanovila, si ľudia mohli kúpiť sérum len počas kurzu. Prípravok si nebolo možné kúpiť bez zaplatenia kurzu. Výsledkom bolo, že klienti Martine zaplatili niekoľkonásobne viac peňazí.

Suma peňazí, ktorú Elisabeth dostala za predaj Simpla 360, je niekoľko miliónov.

Tí, ktorí si kúpili kurz, mali úžasné výsledky.

Zlepšila sa im pleť, spevnila sa im pokožka tváre, ženy vyzerali mladšie a lepšie. Tieto výsledky však zaznamenali iba tí, ktorí si kúpili sadu cvičení a Simpla 360. Tí, ktorí si nekúpili prípravok, nezaznamenali žiadne významné zmeny.

Vývojári séra sa dozvedeli o stovkách takýchto prípadov. Medzi nimi aj sestry Lukášikové – 43-ročná Cecília a 47-ročná Anastázia.

Anastázia dokončila Martinin kurz a použila Simpla 360

Anastázia dokončila Martinin kurz a použila Simpla 360

Karla si kúpila od Elisabeth kurz aj sérum proti starnutiu. Rozhodla som sa, že sérum nepotrebujem – som mladšia ako moja sestra, stav mojej pleti je teraz lepší. Avšak o týždeň neskôr vyzerala jej pokožka rovnako ako moja a o dva týždne neskôr – vyzerala mladšie ako moja pokožka a žiarila. Obidve sme tvrdo pracovali na cvičeniach. Teraz moja sestra vyzerá, že má 37 alebo dokonca 35 a ja stále vyzerám, že mám viac ako 40 rokov.

Romana Rusová tiež trpela kvôli Martininmu podvodu. Má 36 rokov, čoskoro sa bude vydávať.

Ramona absolvovala kurz cvičení od Martiny bez prípravku Simpla 360.

Schudla som pred svadbou, chudnutie sa prejavilo na mojej tvári. Vytvorili sa mi vrásky, moja pokožka sa stala menej odolnou. Chcela som byť najkrajšou nevestou, tak som si kúpila kurz tvárového cvičenia od Martiny. Prípravok Simpla 360 som si nekúpila – nechcela som naň míňať peniaze. Ukázalo sa, že kúpa kurzu boli len vyhodené peniaze. Výsledky boli sotva viditeľné. Keď som videla správy dievčat, ktoré si sérum kúpili, bola som veľmi prekvapená a bola som sklamaná, pretože ja som si sérum nekúpila.

Čo je Simpla 360 – výhody

Simpla 360 je vytvorený tak, aby nahradil iné produkty starostlivosti o pleť a splnil všetky potreby vašej pleti. Cieľom vývojárov bolo urobiť kozmetickú rutinu jednoduchou a ľahko vykonateľnou.

Teraz môžete prestať používať tonikum, sérum, krémy na pokožku tváre a oblasti okolo očí a ďalšie produkty starostlivosti o pleť. Prípravok Simpla 360 má všetky ich funkcie.

Vďaka svojej ľahkej textúre s uniguličkami Simpla 360 prináša svoj účinok v niekoľkých fázach. Uniguličky chránia aktívne zložky pred UV žiarením, oxidáciou, rozpúšťaním a reakciou s pomocnými látkami. Pomáhajú aktívnym zložkám dostať sa do hlbokých vrstiev pokožky bez akýchkoľvek strát.

Keď použijete Simpla 360, prvá vec, ktorá reaguje s pokožkou, je gélová časť roztoku – tonizuje pokožku, vyživuje a zvlhčuje ju, zlepšuje krvný obeh, stimuluje syntézu kolagénu a elastínu (proteíny spojivového tkaniva pokožky).

Potom majú svoj účinok uniguličky, ktoré obsahujú aktívne zložky.

Prehľad receptúry Simpla 360: dávkovanie, nežiadúce účinky

 • Niacínamid – zmierňuje zápaly, bojuje proti pigmentácii a vyrovnáva tón pleti.
 • Perlový prášok má dvojitý účinok. Vo vnútri tela funguje ako antioxidant a zdroj minerálov, mimo tela funguje ako prvok odrážajúci svetlo a rozžiari vašu pokožku.
 • Komplex peptidov, ktoré sa aktívne využívajú na zlepšenie kvality pleti. Vyživujú a zvlhčujú pokožku.
 • Extrakt z listov Bambusa Arundinacea má antioxidačné a antiseptické vlastnosti, čistí pokožku a reguluje rovnováhu kožného tuku, vyrovnáva pleť, pôsobí proti opuchom, zlepšuje krvný obeh, obnovuje štruktúru tkaniva a má silný účinok proti starnutiu.
 • Hyaluronát sodný je elastický biopolymér. Premieňa vlhkosť v pokožke na gél. Hyaluronát sodný (kyselina hyalurónová) preniká hlboko do pokožky a zvlhčuje ju zvonka aj zvnútra. Prispieva k regenerácii buniek a hojeniu rán bez jaziev, robí pokožku jemnejšou a hladšou.
 • Tokoferol je antioxidant, chráni kožné bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov, ktoré sú spôsobené UV žiarením a inými negatívnymi faktormi prostredia (výfukové plyny motorových vozidiel, tabakový dym).

Simpla 360 objednať, kde kupit, predaj – krása musí byť cenovo dostupná

Výrobca Simpla 360 využil služby súkromných detektívov, aby sa uistil, že informácie o Martininých činoch a počte obetí sú pravdivé. Firma sa chystá obrátiť na súd.

Výrobca Simpla 360 zároveň chápe, že všetky ženy musia mať možnosť vyzerať mlado a starostlivo. Preto ponúkajú čitateľom tohto článku 50% zľavu na Simpla 360*. Navyše dostane každý čitateľ prístup k jedinečnému komplexu cvičení – Tvárovej joge.

 • Položte dlane na spodnú čeľustnú kosť. Uvoľnite sa a usmievajte sa. Nechajte svoj úsmev pomaly stúpať na maximum.
 • Položte si dlane na spánky. Uvoľnite sa. Zatvorte oči a vytiahnite spánky k zadnej časti hlavy a zároveň vyplazte jazyk.
 • Položte svoju dlaň na stranu tváre (mali by ste sa dotýkať lícnych kostí a vonkajšieho kútika oka), položte prsty na hornú peru. Potom potiahnite dlaň nahor a prsty nadol. Uvoľnite sa.
 • Stlačte prsty okolo očí a začnite súčasne ťahať pokožku nahor (použite prsty umiestnené nad očami) a nadol (použite prsty umiestnené pod očami).
 • Stlačte palce a ukazováky na nosoústne záhyby. Pomocou ukazovákov vykonávajte kruhové pohyby proti smeru hodinových ručičiek.
 • Pritlačte hornú peru k zubom a povedzte „ooo“, položte dlane na kútiky úst a prsty položte na vonkajšie kútiky očí. Vytiahnite dlane nahor a uvoľnite sa.

Ak venujete denne len 15 minút tvárovej joge a súčasne použijete Simpla 360, budete vyzerať o 3 roky mladšie už o 8 týždňov. Joga zlepšuje lymfodrenáž, tonizuje tvárové svaly, odstraňuje opuchy, redukuje vrásky úsmevu, zlepšuje čeľuste. Ak použijete aj produkt Simpla 360, efekt sa zdvojnásobí.

Tvárová joga zlepšuje prietok krvi. Ak sérum aplikujete súčasne, granule sa rozpustia a absorbujú pokožkou v problémových oblastiach, kde sa aplikuje.

Komentár experta:

„Všetky zložky Simpla 360 sú veľmi účinné. Sérum obsahuje dokonalé pomery zložiek, vďaka čomu je vhodné na bežnú starostlivosť o pleť a na odstraňovanie závažných problémov ako je akné. Simpla 360 odporúčam ako riešenie na predchádzanie predčasnému starnutiu a ako riešenie schopné odstrániť existujúce problémy súvisiace s vekom.“

Dr.habil. med., dermatologička Gabriela Sádenská

Účinky Simpla 360 na vašu pokožku

Gélová časť pôsobí na vrchné vrstvy pokožky

 • Tónuje
 • Vyživuje
 • Zvlhčuje
 • Zlepšuje krvný obeh
 • Stimuluje syntézu kolagénu a elastínu

Aktívne zložky vo vnútri uniguličiek pôsobia na hlboké vrstvy pokožky:

 • Odstraňujú zápal
 • Bojujú proti pigmentácii
 • Vyrovnávajú tón pleti
 • Nechajú pokožku žiariť
 • Vyživujú ju minerálmi

Simpla 360 recenzie, forum, diskusia, skúsenosti

Monika

Páni, tak nehanebne klamala ľudí. Tieto peniaze pre ňu nebudú dobré. Musím si objednať toto sérum a vyskúšať ho.

Terézia

Už som si to objednala! Chcem čo najskôr pocítiť účinok Simpla 360 a tvárovej jogy. O tomto riešení som už počula, ale nevedela som, kde ho kúpiť. Teraz som veľmi rada, že mám možnosť to získať.

Mária

Používala som Simpla 360. Aby som bola úprimná, musela som za to veľa zaplatiť. Efekt je úžasný, mám tvár 20-ročnej, aj keď mám viac ako 30…

Bez mena

Takéto klamanie ľudí je nechutné! Dúfam, že Martina ten prípad prehrá a zaplatí veľa peňazí za svoj podvod.

Bez mena

Už som si objednala aj Simpla 360, takúto šancu si nemôžete nechať ujsť. Jeho zloženie je jednoducho úžasné.

Sidónia

Nahradiť veľa prípravkov starostlivosti o pleť sérom je skvelý nápad. Všetky tie nádoby zaberajú príliš veľa miesta v batožine. Silný omladzujúci účinok Simpla 360 je neuveriteľný!

Bez mena

Oklamala aj mňa! Kúpila som si jej súpravu na cvičenie tváre. Cvičila som usilovne a dlho, ale nedosiahla som sľúbený efekt, pretože som si nekúpila sérum.

Anna

Páni! Hneď si to objednám! Moja priateľka už vyskúšala Simpla 360 spolu so zostavou cvikov. Je to neuveriteľné, už o týždeň vyzerala ako mladé dievča.

Petronela

Niekto, kto takto klame ľudí, musí byť veľmi chamtivý. Ako žena určite chápe, aké dôležité je vyzerať dobre. Chcela viac peňazí? Na reklame zarába veľa peňazí, povedala o tom v rozhovore. Prečo zarábala peniaze podvodným spôsobom?

Bez mena

Ak je to pravda, vývojári Simpla 360 si zaslúžia získať Nobelovu cenu za toto riešenie! :) Ak to tu niekto skúšal, povedzte nám, prosím, o účinku. Je toto sérum naozaj také neuveriteľné?

Kristína

Tento prípravok je naozaj jedinečný! Mám 35 a podľahla som triku Martiny. Kúpila som si jej kurz cvičenia a produkt Simpla 360 za vysokú cenu! Ale moja tvár vyzerala tak skvele nasledujúci týždeň! Skrátka, objednala som si Simpla 360 pre seba a pre moju mamu.

Veronika

S kamarátkou sme absolvovali kurz cvičení od Martiny. Aby sme ušetrili, kúpili sme si jeden kurz pre nás dve, no ja som si kúpila aj Simpla 360. Moja priateľka naň nechcela míňať peniaze. Mali sme teda skvelú príležitosť porovnať si účinky. Moja pleť vyzerala naozaj báječne, zatiaľ čo moja priateľka sotva dosiahla nejaké výsledky.

Tajomstvá krásy celebrít