Psorilax Slovensko, recenzie, navod na pouzitie, cena – krém na psoriázu

By | June 17, 2022

Tabl of Content

 

Psorilax pouzitie, objednať, kde kupit, výhody

Psorilax cena, recenzie, čo je, predaj, nežiadúce účinky

Psorilax dávkovanie, diskusia, komentáre, Slovensko

Psorilax recenzie, forum, skúsenosti, navod na pouzitie

Psoriáza je jedným z najčastejších kožných ochorení. Vyznačuje sa častými recidívami a chronickým priebehom. Ide o monomorfnú vyrážku, ktorá vyzerá ako ploché kapsuly, veľké ružové alebo červené plaky s bielymi šupinami. Ohniská choroby sú náchylné na rýchly rast a fúziu.

Stáva sa, že v dôsledku určitých faktorov sa na vlasoch objaví psoriáza, ktorá je sprevádzaná tvorbou ložísk odumretej kože, pripomínajúcich parafínový film. Choroba je sprevádzaná svrbením a sčervenaním dermis pokožky hlavy. Ako byť v takomto prípade? Je možné liečiť ochorenie lokálne pomocou špeciálnych krémov a mastí na psoriázu? To je to, na čo sa teraz pozrieme.

Psorilax Ide o inovatívne riešenie problémov s psoriázou. Psorilax je to efektívny nástroj za výhodnú cenu a s dobrými recenziami, ktoré si môžete prečítať na fórach, oficiálnej stránke dodávateľa Psorilax na Slovensko alebo na sociálnych sieťach. V tomto článku sa dozviete, čo je Psorilax, kde kupit, ako objednať a aká je cena predaj a aké sú jeho výhody oproti iným krémom na psoriázu. Na forum si môžete prečítať recenzie, diskusia, komentáre a skúsenosti na Psorilax.

Čo je Psorilax?

Vďaka svojej špeciálnej textúre Psorilax od psoriázy sa ľahko nanáša, rýchlo vstrebáva, dostane sa do epicentra problému a začne pôsobiť, takže úľava prichádza už za pár minút.

Na liečbu psoriatických kožných lézií sa spravidla používajú masti, gély, spreje a krémy na báze hormónov. S nízkou účinnosťou môžu takéto lieky spôsobiť vážnu závislosť, čo vedie k negatívnym následkom. Liek na psoriázu Psorilax nie je hormonálny a na rozdiel od známejších analógov má množstvo výhod:

 • Dokáže pomôcť nielen pri psoriáze, ale aj pri iných dermatologických problémoch
 • Rýchlo a bez stopy odstraňuje plaky
 • Takmer okamžite odstraňuje svrbenie, pálenie, olupovanie
 • Nemá negatívny vplyv na vnútorné orgány
 • Nespôsobuje závislosť a abstinenčný syndróm, navždy zmierňuje psoriázu

Stojí za zmienku, že liek na psoriázu Psorilax úspešne prešiel všetkými potrebnými klinickými testami a získal medzinárodné certifikáty kvality. Jeho účinnosť je 97-100%.

Výhody Psorilax

Psoriáza je jedným z najčastejších autoimunitných ochorení. Postihuje viac ako 2,5 % až 3 % svetovej populácie, hoci doteraz sa na túto chorobu nenašiel žiadny liek. Pacient, ktorý ochorenie nelieči, trpí zhoršením jeho príznakov.

Použitie masti Psorilax na odstránenie príznakov psoriázy:

 • Prispieva k eliminácii zápalových procesov a nastoleniu regenerácie pokožky
 • Poskytuje lokálny účinok, na rozdiel od tabliet sa agresívne zložky mastí prakticky nedostávajú do krvného obehu, čo minimalizuje vplyv na fungovanie jednotlivých orgánov a systémov nášho tela
 • Eliminuje kontakt s očami a spôsobuje poleptanie slizníc, keďže krémy a masti sa aplikujú priamo na plaky
 • Zabraňuje ďalšiemu šíreniu papúl, ako aj výskytu alergickej reakcie
 • Sú relatívne lacné a ľahko sa používajú

Navod na pouzitie

Bohužiaľ, pomocou mastí, pást, gélov, krémov sa z psoriázy nebudete môcť úplne zotaviť, pretože tieto lieky len zmierňujú príznaky a zmierňujú stav pacienta.

Pri používaní postupujte podľa pokynov nižšie:

 • Pred aplikáciou dávkovanie prípravku navlhčite pokožku hlavy teplou vodou. To umožní odstrániť kožný maz a nečistoty, čím sa zabezpečí priamy kontakt dermy s účinnými látkami.
 • Pozorne si prečítajte pokyny, pretože niektoré masti je potrebné nanášať husto a niektoré riedko.
 • Po nanesení produktu na pokožku hlavy začnite jemne masírovať liečivú suspenziu masážnymi pohybmi. Po dokončení postupu si nezabudnite umyť ruky alebo ich vopred chrániť celofánovými rukavicami.
 • Masť uchovávajte po dobu stanovenú výrobcom, spravidla 20-30 minút.

Aké výsledky očakávať?

Aplikácia krému 2-krát denne:

 • Výrazné zníženie zápalu, začervenania a suchosti pokožky na poškodených miestach už na 5.-6. deň aplikácie krému, vrátane zanedbaných plakov
 • Absencia nepríjemného svrbenia kože 3.-4. deň aplikácie
 • Znateľné zníženie závažnosti suchých, zapálených plakov na koži na 10-12 deň aplikácie
 • Úplné odstránenie nových malých poškodených oblastí pokožky za 2-2,5 týždňa pravidelného používania krému
 • Po 4-5 týždňoch aplikácie je poškodená pokožka obnovená z hustých chrastov, vracia sa prirodzená farba pokožky s mierne viditeľnými ružovkastými obrysmi v miestach silne postihnutých oblastí

Psorilax od psoriázy má právo byť nazývaný univerzálnym liekom na psoriázu, pretože viac ako 95% pacientov dosiahlo zjavný výsledok vyliečenia. Vo vašom arzenáli liekov ešte nikdy nebola taká silná zbraň, ktorá by presne zasiahla bulvár a nenechala žiadnu šancu na záchranu choroby. Psorilax nema nežiadúce účinky!

Cena po zľave 39 €

Celková suma 78 €