Keto Guru Slovensko pouzitie, cena, objednať: silná kombinácia účinná proti nadváhe

By | May 17, 2019

Tabl of Content

Čo je Keto Guru na chudnutie – pouzitie, výhody, nežiadúce účinky

keto guru cena

Keto diéta je nízkosacharidová diéta s vysokým príjmom tukov a miernou hladinou bielkovín. Uľahčuje chudnutie transformáciou vlastného telesného tuku na energiu.

Výhodou Keto diéty je, že si môžete stále jesť dostatok chutných potravín, ako je mäso, ryby, vajcia a syry – v podstate všetko, čo obsahuje veľa tuku. Avšak, budete musieť úplne prestať jesť sacharidy. To má za následok vážne následky, ako napríklad

 • nedostatok energie
 • rozvoj keto chrípky
 • zlé fungovanie vašich vnútorných orgánov

To je dôvod, prečo potrebujete Keto Guru! Nie je potrebné odopierať si sacharidy a báť sa o svoju pohodu.

Keto Guru – jedzte svoje obľúbené potraviny a schudnite!

Keto Guru predstavuje šumivé tablety, ktoré podporujú vaše telo počas ketózy (keď telesné bunky prestanú dostávať dostatočné množstvo sacharidov). Aktívne zložky Keto Guru redukujú únavu, pomáhajú riešiť apatiu, zabraňujú „keto-chrípke“ a kompenzujú nedostatok zdravých látok. Ak užívate Keto Gutu, môžete ďalej jesť potraviny obsahujúce sacharidy. Najdôležitejšie je to robiť s mierou. Aktívny prípravok obsiahnutý v produkte urýchľuje proces spaľovania tukov 2-3-násobte bez nepriaznivého ovplyvnenia vášho tela.

Ako to funguje?

Keď vaše telo prestane prijímať potrebné množstvá sacharidov, začne strácať energiu a dostáva sa do ketózy. Vaše telo začne aktívne spaľovať vlastný tuk, aby získalo energiu. Nadváha zmizne len kvôli strate tuku. Svaly zostávajú nedotknuté.

Ketóza začína po 2 alebo 3 týždňoch jednoduchého dodržiavania Keto diéty. Ak je diéta doplnená Keto Guru proces začína už za 45-50 minút! Množstvo ketónových telies sa zvyšuje aj v prítomnosti sacharidov v tele a riziko vedľajších účinkov sa výrazne znižuje.

Dodržiavanie keto diéty pomocou Keto Guru je oveľa jednoduchšie

Stačí jedna šumivá tableta denne a zabránite symptómom Keto diéty a niekoľkonásobne ju zefektívnite.

keto guru pouzitie

Keto Guru zmení vaše chápanie chudnutia

Výsledok bez námahy

Aktívne zložky tablety účinkujú celý deň, keď pracujete, odpočívate alebo dokonca spíte. Zvyšujú váš metabolizmus a spúšťajú proces spaľovania tukov bez potreby cvičenia. Dosiahnutý výsledok zostáva nadlho.

Žiadne vedľajšie účinky

Vďaka prírodným zložkám a dobre vyváženému vitamínovému komplexu Keto Guru neovplyvňuje vaše srdce, cievy a pečeň. Riziko alergických reakcií je nízke.

Žiadne spaľovanie svalov

Komponenty obsiahnuté v Keto Guru štiepia podkožný tuk bez zníženia objemu svalov. Naopak, pomáhajú ich zväčšovať. Tieto zložky zabraňujú redukcii elektrolytov v krvnom obehu počas Keto diéty, čo napomáha zdravému chudnutiu.

Chudnutie s Keto Guru = robí vaše telo zdravšie

Počas aktívneho úbytku hmotnosti dodáva Keto Guru všetky základné látky a stopové prvky do vášho tela. To vám pomáha vyhnúť sa nedostatku vitamínov, nedostatku vápnika a horčíka a dehydratácii, ktorá nie je zriedkavá, keď ječlovek na prísnej Keto diéte.

Aktívne zložky v jednej tablete

Kyselina aminomaslová 125 mg

Bojuje s mentálnou neostrosťou a nedostatočnou koncentráciou v počiatočnom štádiu ketózy. Pomáha relaxovať, odstraňuje nervozitu, zlepšuje proces zaspávania a dĺžku a kvalitu spánku.

L-Glutamín 59 mg

Zlepšuje vytrvalosť, znižuje únavu, zabraňuje vzniku stresu vo vašom tele spôsobeným diétou.

Draslík 9 mg

Zabraňuje vzniku keto-chrípky, stabilizuje krvný tlak a eliminuje svalovú slabosť.

Magnézium 13 mg

Znižuje podráždenosť a nervozitu, zabraňuje vzniku depresie, ktorá sa často vyskytuje počas Keto diéty, znižuje výskyt bolestí hlavy a zlepšuje sústredenie.

Vitamíny skupiny B 17 mg

Podporujú fungovanie vášho srdca, zažívacie orgány, znižujú hladinu cholesterolu a zlepšujú plodnosť

Keto Guru: navod na pouzitie, dávkovanie

jednu tabletu vložte do pohára čistej vlažnej vody a vypite ju raz denne počas raňajok po dobu 30 dní.

Čo si vyberiete?

Keto Guru preukázalo, že je účinnejší ako akékoľvek iné doplnky na chudnutie.

keto guru dávkovanie

Najčastejšie otázky:

Existuje riziko alergickej reakcie po užití Keto Guru?

Alergické reakcie sa môžu vyskytnúť len v dôsledku neznášanlivosti zložiek obsiahnutých v lieku.

Na Keto diéte nemôžem jesť sladkosti a sladké pečivo. Ale ak používam Keto Guru, môžem ich zjesť?

Môžete, ale s mierou. Keto Guru pomáha prepláchnuť rýchle sacharidy z tela pred tým, ako sa stanú stráviteľné.

Ako Keto Guru chuti?

Výsledkom rozpustenia šumivej tablety vo vode je mierne sladký nápoj.

Kde môžem kúpiť Keto Guru?

Keto Guru je k dispozícii len na oficiálnych stránkach výrobcu. Toto sa robí s cieľom znížiť počet pokusov o falšovanie.

Ako dlho trvá schudnúť pomocou Keto Guru?

Záleží na vašom tele a životnom štýle. Zvyčajne to trvá jeden mesiac.

Podstúpil Keto Guru príslušné klinické skúšky?

Keto Guru bol testovaný a schválený poprednými európskymi dietológmi. Získal niekoľko certifikátov kvality a bol ocenený na každoročnej konferencii o výžive a imunológii.

Ako dobre sa Keto Guru znáša s inými potravinami?

Môžete si vziať Keto Guru bez zmeny stravovacích návykov.

Udržím si novú váhu, keď prestanem užívať Keto Guru?

Budete mať možnosť udržať si novú váhu po značnú dobu.

Prečo je Keto Guru nedostupný v lekárňach a obchodoch?

To je spôsob, ako chrániť svoj výrobok pred falšovaním používaný výrobcom. Okrem toho výrobca uprednostňuje priamy kontakt so svojimi zákazníkmi.

Môžem použiť Keto Guru, aby bolo moje telo zdravšie?

Áno môžeš. Keto Guru zlepšuje fungovanie vašich vnútorných orgánov, čistí telo a napĺňa ho vitamínmi. Mnohí ľudia stále užívajú Keto Guru potom, čo schudnú, aby zlepšili svoju pohodu.

Koľko času potrebuje moje telo na úplné strávenie jednej tablety?

Vzhľadom k tomu, že je to šumivá tableta, Keto Guru sa strávi oveľa rýchlejšie ako iné tablety. V priemere to trvá 10 minút.

Existujú produkty podobné Keto Guru?

V súčasnej dobe nie sú žiadne produkty podobné Keto Guru. Je to jedinečný prírodný produkt, ktorý je bezpečný a pozoruhodne účinný.

Nájdete nás na Instagrame cez hashtag #ketoguru . Recenzie Keto Guru, skúsenosti

keto guru recenzie

Keto Guru Slovensko objednať, kde kupit, cena, predaj. Keto Guru v lekárni, cena lekarna

78 €

39 €

Keto diéta bez obmedzení. Ako je to možné? Keto Guru diskusia, recenzie

Populárny trend alebo účinná technika? Čo je to vlastne keto diéta?

Naša nebojácna redaktorka Natália Krajná skontrolovala všetky aspekty tejto metódy na chudnutie, identifikovala výhody a nevýhody a zistila, ako urobiť Keto diétu účinnejšou.

keto guru forum

Rozhodla som sa zabiť dve muchy jednou ranou – schudnúť pred letom a napísať pozoruhodný článok. Takže, čo je to vlastná tá Keto diéta?

Je to diéta s nízkym obsahom sacharidov, ktorá pozostáva prevažne z tukov a primeraného množstva bielkovín. Jednoducho povedané, nemôžete jesť vaše najobľúbenejšie chutné jedlá! Žiadne sladkosti, koláčiky ani zemiaky. Rýchle občerstvenie je vašim nepriateľom č. 1. Môžete ale jesť veľa mäsa, ktoré ale začnete na tretí deň vašej diéty nenávidieť.

Sacharidy dodávajú nášmu telu energiu. Keď vášmu telu chýbajú, začne spaľovať vlastný tuk, aby získalo energiu. Toto sa nazýva ketóza. Proteínové tkanivá zostávajú neporušené a zostanú vám aj svaly. No aká bola moja vlastná skúsenosť?

Prestala som jesť sladkosti a pečivo.

Moja diéta zahŕňala mäso, syr, tvaroh, niektoré druhy zeleniny a vajcia. Neznie to zle, ale len za 3 dni som začala cítiť následky nízkeho príjmu sacharidov.

Ranné vstávanie bolo ťažké. Nemala som žiadnu energiu. Dokonca aj mozog mi pracoval pomalšie ako obyčajne.

recenzie keto guru

Schudla som 4 kg za týždeň, čo bol dobrý výsledok. Ale začala som mať problémy s obličkami. Jednoducho neboli schopné spracovať toľké množstvo bielkovín, ktoré som prijímala namiesto sacharidov. Veľmi som sa zľakla a rozhodla som sa skončiť.

Myslela som si, že príspevok bude mať hotový nasledujúci mesiac, ale môj experiment mi zlyhal. Aby som situácia zvládla, zavolala som kamarátke, ktorá je dietetik. Povedala mi o výrobku, ktorý by mi mohol pomôcť nechať sacharidy súčasťou diéty.

Keto Guru sú šumivé tablety na báze kyseliny aminomaslovej a L-glutamínu.

Tieto komponenty pomáhajú vašim vnútorným orgánom prispôsobiť sa vašej novej diéte a zlepšujú funkciu mozgu počas ketózy. Vitamíny a minerály zlepšujú výdrž a znižujú únavu. Ale najdôležitejším bodom je, že užívanie Keto Guru vám dovoľuje jesť sacharidy. Jedzte vaše obľúbené jedlo a schudnite! S mierou, samozrejme.

keto guru skúsenosti

S istotou môžem povedať, že môj experiment bol úspešný. Schudla som a obnovila som si šatník. Teraz nosím obtiahnuté šaty, nohavice a mini sukne, pretože mi to moja postava dovolí. A do leta budem ešte chudšia.

Pre tých, ktorí už skúsili schudnúť s Keto diétou alebo to ešte len plánujú, veľmi odporúčam zakúpiť si Keto Guru Účinok bude očividný a vaše telo zdravšie. Prípravok by sa ale nemal používať v nadmernom množstve, pretože vaše telo môže začať pracovať len na spaľovanie tuku, čo môže viesť k anorexii. Veľa šťastia a všetkým vám prajem štíhle telo!

Ako schudnúť ( v mojom prípade 43kg) a znova žiť plnohodnotný život. Moj život sa začal v 33! keto guru forum, komentáre

keto guru kde kupit

Zdravíčko, toto som ja, autorka tohto blogu, teraz a pred 5 mesiacmi. Vidíte tie moje roztomilé líčka 🙂

Rozhodla som sa, že sa s vami podelím o môj príbeh, ako (predtým s nadváhou) teraz vážim 58 kg.

Bývala som pomerne chudá, ale všetko sa zmenilo, keď som sa vydala. S manželom sme pozerali televízor s obloženými chlebíkmi, pivom a zemiakovými lupienkami, no a nakoniec sme to zabili dezertom. Mnohí z vás vedia, o čom hovorím. Vydala som sa a prestala som sa obávať. Veď už mám prsteň, na čo vynakladať toľko úsilia? Pribrala som? Váha mi ukazuje rekordných 72 kg. No a čo! Môj manžel ma ľúbi takú, aká som.

A v priberaní som pokračovala. Teraz som mala vyše 95 kg.

keto guru predaj

Postupne som sa premieňala na prasa. Nemám problém samú seba tak oslovovať. Namiesto dvoch brád som mala štyri. Medzi ovisnutým bruchom som si mohla skrývať peniaze, prisahám, že nikto by ich nenašiel, keby ma niekto prezeral. Moje ovisnuté telo sa triaslo pri najmenšom pohybe a pri pohybe sa ťažko dýchlo. Používala som výťah, aby som vyšla na druhé poschodie, bála som sa, že sa budem dusiť.

Rozhodli sme sa mať dieťa, ale nebolo to také jednoduché. Na klinike reprodukčnej medicíny mi povedali, že musím schudnúť a dali ma na prísnu diétu. Môj manžel stál pri mne, doma sme nemali žiadne “zakázané” jedlo. Schudla som 16 kg, všetci mi tvrdili, že vyzerá skvele, cítila som sa pohodlne a všetko sa vrátilo, ako to bolo predtým. MŇAM JEDLO, UŽ MOŽEM JESŤ. Pribrala som a bola som ešte väčšia ako predtým.

keto guru komentáre

V 30 som už mala vážne zdravotné problémy, vysoký cholesterol, krvný tlak, problémy so srdcom a pankreasom, cukrovku 2 typu a dokonca aj psoriázu. A to všetko kvôli môjmu veľkému zadku. Nielen že som vyzerala zle, zle som sa aj cítila. Bola som úplne apatická a v depresiách.

Môj vzťah tiež nebol v poriadku. S manželom sme nemali sex celé mesiace, zo začiatku ma podporoval, ale neskôr sme sa už skoro ani nerozprávali. A vtedy som zistila, ŽE TO MUSÍ SKONČIŤ!

O diétach a posilňovniach som ani neuvažovala, obe si vyžadovali čas a silu vôle, ktoré som ja nemala. Na záchranu svojho manželstva som musela veľmi rýchlo niečo podniknúť. Hľadala som na internete, dokonca som sa poradila aj s dietetikom online. Opísala som jej moju situáciu a povedala som jej, že potrebujem niečo rýchle s trvalým výsledkom. Doktorka mi navrhla Keto Guru.

Škoda, že som o tom nevedela skôr Keto Guru sú šumivé tablety, ktoré podporujú telo počas ketózy (hladovanie sacharidov v bunkách). Jeho aktívne zložky znižujú únavu, odstraňujú apatiu, zabraňujú „keto-chrípke“ a kompenzujú nedostatok dobrých živín. S Keto Guru môžete jesť jedlá so sacharidmi, hlavné je to nepreháňať. Aktívny vzorec zrýchľuje procesy spaľovania tukov 2-3 násobne bez následkov pre telo.

Odmerala som sa a bola som užasnutá, keď som zbadala, že som schudla takmer 3 cm z veľkosti každý týždeň.

výhody keto guru

Za mesiac som schudla 12kg. Nerobila som vôbec nič! Prisahám. Len som užívala Keto Guru a dodržiavala som moje normálne stravovacie návyky: mäso, cestovina, ryba, dokonca aj koláče. Ale porcie sa mi zmenšili. Vyzeralo to sľubne, zvýšilo sa aj moje nadšenie, a tak som si objednala ešte viac.

S mojim príbehom vás už nebudem ďalej nudiť, len sa ešte raz pozrite na moju fotografiu.

keto guru slovensko

V podstate za 5 mesiacov mi Keto Guru pomohol schudnúť 43 kg. Keď si pozerám svoje staré fotografie, nikdy sa späť nechcem vrátiť. Teraz som zdravá žena a cítim sa skvelo. Na tvári mám šťastný úsmev, s manželom si znova navzájom rozumieme a sme vášnivo zaľúbení. Vďaka Bohu ťažké obdobie sa už skončilo a po schudnutí som začala vyhľadávať aktívnejší životný štýl. Už sa viac nenapchávame pred telkou, ale chodíme na aktívne víkendy.

keto guru nežiadúce účinky

P.S. S výsledkami som viac než spokojná a verím, že to dokážete aj vy! V komentároch som videla, že mnohí z vás chcú schudnúť, a tak som sa podelila o svoju skúsenosť. Ak máte s tradičným spôsob chudnutia, tak ako ja, problémy tu si môžete objednať Keto Guru. Som si istá, že aj vám dá nový život

na chudnutie keto guru

Pre milovníkov zákuskov, ktorí chcú byť chudí. Keto Guru na chudnutie

 • Absorbuje tuk a premieňa ho na energiu
 • Odstraňuje toxíny z tela
 • Potláča chuť do jedla a dodáva energiu
 • Odstraňuje opuch keto guru recenzie
 • Produkuje dopamín (hormón šťastia)

Keto Guru je účinným a energetickým tajomstvom celebrít. Keto Guru recenzie

keto guru pouzitie

Je to najobľúbenejší produkt na chudnutie medzi najväčšími hviezdami sveta!

Špecialista na zdravú výživu Sylvia ktorý poskytuje poradenstvo herečkám ako Charlize Theron a Sandra Bullock odporúča Keto Guru na rýchle chudnutie ako náhradu za jedlo alebo ako občerstvenie. Tento produkt stimuluje metabolizmus, dodáva energiu a je pre vás zdravý. Zameňte si jedlo za tento výrobok aspoň na mesiac. Za toto obdobie určite dosiahnete pôsobivé výsledky.

Viditeľné výsledky od 1 dňa

Americkí vedci konečne našli jednoduchú a užitočnú metódu na chudnutie bez nutnosti zmeny životného štýlu. Vyvinuli vzorec pre Keto Guru. Chuť produktu sa nelíši od obľúbených nápojov na trhu, ale aktívne látky sa vstrebávajú a odbúravajú tuk, a odstraňujú z tela všetky toxíny. Keto Guru stimuluje metabolizmus a obmedzuje chuť do jedla. A to vedie k postupnému chudnutiu každý týždeň, bez toho, aby ste museli robiť ešte dodatočne cvičiť.

Vysoko kvalitné prísady, ktoré pomáhajú schudnúť rýchlo a bezpečne! Výhody keto guru

Vitamín B6 (pyridoxín) a vitamín B3 (niacín)

Zabraňuje vstrebávaniu a ukladaniu 80% tuku z jedla do tela a zároveň pomáha bezpečne odbúravať a odstraňovať uložené tuky z organizmu.

Draslík a glutamín

Stimuluje metabolizmus, aby pracoval rýchlejšie. Začína proces samočistenia tela, v ktorom aktívne spracováva nadbytočný tuk v oblasti žalúdku a brucha.

Magnézium

Rozkladá nadbytočný hypodermický tuk, bojuje proti ochabnutiu pokožky a celulitíde, a pomáha obnoviť telo po strate príliš veľkej hmotnosti.

Kito komplex

Zvyšuje hladiny leptínu, čo je hormón zodpovedný za rýchlosť rozpadu tuku v tele. Komplex musí obsahovať antioxidanty, ktoré si naše telo nedokáže vyrobiť samo, a získať ich môže iba z vonkajších zdrojov.

Ako používať Keto Guru – navod na pouzitie, dávkovanie, nežiadúce účinky

 • Vložte jednu šumivú tabletu do pohára (250 ml) teplej vody a nechajte rozpustiť.
 • Užívať raz za deň. Odporúča sa užívať pred raňajkami pre maximálne vstrebanie.
 • Odporúčané obdobie používania: 1 mesiac

Ako sa zmení vaše telo pri užívaní Keto Guru?

Deň 1

Všimnete si, že keď sa ráno zobudíte, budete sa cítiť svieži a oddýchnutí.

Deň 2

Telo začne pracovať v chudnúcom režime, začnete spaľovať tuk

Deň 10

Stanete sa veselšími, schudli ste. Teraz začnete nosiť menšie oblečenie.

21. deň

Vaše telo je mladšie, zaberá menej miesta, nadmerná váha je preč.

Deň 28

Stratili ste veľa hmotnosti! Začnete nosiť oblečenie, ktoré je viac ako 1 veľkosť menšie a sexi. Všetci vás zbožňujú!

Účinnosť Keto Guru bola potvrdená klinickými skúškami v USA, Veľkej Británii A Izraeli.

keto guru dávkovanie

900 ľudí, ktorí sa s 10-40 kg nadváhou zapojili do výskumu

S Keto Guru ste len krok od požadovaných výsledkov! Tu vám predstavujeme príbehy od niektorých z našich 2350 zákazníkov. Keto Guru komentáre, skúsenosti, diskusia, forum

keto guru v lekárni
keto guru cena lekarna
keto guru diskusia

Ako to funguje? Keto Guru cena, objednať, Keto Guru v lekárni, predaj, kde kupit

 • Pri okamžitej objednávke získate zľavu
 • Počkajte, kým vám naši špecialisti zavolajú a potvrdia si vaše údaje
 • Za nič neplatíte, až kým vám balík nepríde na poštu, alebo kuriérom

78 € 39 €

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 − three =