FlyBra Slovensko, cena, komentáre, pouzitie – dokonalý dekolt je už len krok od vás!

By | April 25, 2022

Tabl of Content

FlyBra Slovensko, pouzitie, skúsenosti

FlyBra cena, výhody, recenzie

FlyBra diskusia, čo je, objednať

FlyBra navod na pouzitie, komentáre, kde kupit

Podprsenka, pretože je neoddeliteľnou súčasťou šatníka každej ženy, by sa mala hodiť k akémukoľvek obrázku, zdôrazňovať dôstojnosť vzhľadu a skrývať nedostatky. Spodná bielizeň bez popruhov a spojovacích prvkov umožňuje dievčaťu cítiť sa sebaisto a zabúdať na potrebu pravidelne ju opravovať, aby bola neviditeľná pre oči cudzincov. Slovensko predstavuje revolučnú podprsenku bez ramienok a zapínaní FlyBra!

Čo je FlyBra a ako funguje

FlyBra je podprsenka bez ramienok a drôtikov, ktorá bude neviditeľná pri nosení akéhokoľvek oblečenia. Lepiaca základňa na vnútornom povrchu košíčkov priliehajúca k hrudníku ženy, ktorá slúži ako hlavný “fixátor” spodnej bielizne v požadovanej polohe, je vyrobená výlučne z hypoalergénnych materiálov, ktoré minimalizujú riziko nepredvídanej reakcie tela. Vonkajší povrch FlyBra je vyrobený z hodvábnej tkaniny, ktorá je príjemná na dotyk a neodstáva pod oblečením.

FlyBra je vyrobená zo silikónu, jej vrchná časť je pokrytá špeciálnou fóliou, ktorá zabraňuje poškodeniu celistvosti alebo vysychaniu materiálu košíčkov podprsenky. FlyBra sa odporúča pre tých, ktorí chcú vizuálne zlepšiť dekolt a skryť drobné nedostatky postavy (napríklad záhyby v hornej časti rebrového priestoru). Výhody používania FlyBra sú mnohé. Nositeľky FlyBra si vyberajú tento typ spodnej bielizne z dôvodu:

  • nedostatok nepohodlia pri nosení (popruhy sa „nezakopávajú“ do ramien a koža pod hrudníkom nie je stlačená);
  • tesný strih podprsenky, vďaka ktorému sa vo výstrihu vytvára priehlbina, ktorá priťahuje pohľady ostatných k zvýrazneným formám ženy;
  • je úplne neviditeľný pod tesným alebo otvoreným oblečením

Ideálne pre ženy, ktorých hlavným šatníkom sú ľahké letné slnečné šaty a šaty vyrobené zo šifónu alebo organzy, košele a blúzky vyrobené z priesvitných alebo priehľadných materiálov. Spodná bielizeň daného typu bude tiež vyzerať výhodne, ak bude na obrázku priliehavé oblečenie (ak popruhy a svorky nevyniknú na všeobecnom pozadí, vytvorí sa efekt neprítomnosti spodnej bielizne).

Navod na pouzitie FlyBra

FlyBra je pripevnená silikónovou vnútornou časťou, ktorá je spočiatku chránená fóliou, ktorú je potrebné počas používania odstrániť. Silikónová strana podprsenky je prilepená k hrudníku. Hrudník by mal byť spočiatku čistý a suchý, bez nanášania tekutín s obsahom alkoholu (parfum, toaletná voda a pod.) pre lepšie lepenie. Podprsenka je opakovane použiteľná a možno ju prať v teplej, mierne mydlovej vode. Vysušte pri izbovej teplote, vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu a použite znova.

Táto podprsenka je skvelým riešením, ak máte na sebe oblečenie s odhalenými ramenami alebo chrbtom. Je neviditeľný pod priliehavým oblečením, tesne prilieha k telu a tiež umožňuje vizuálne zväčšiť objem hrudníka. Šnurovanie medzi košíčkami umožňuje dodať hrudníku veľkolepejší tvar, vytvoriť “dutinu” alebo efekt “zvýšenej hrude”.

Kde kúpiť a aká je cena za FlyBra?

Predaj originálnej FlyBra sa vykonáva iba na oficiálnych stránkach výrobcu. Pre objednať FlyBra kliknite na odkaz v spodnej časti stránky a vyplňte objednávkový formulár. Čoskoro vám zavolá konzultant, ktorý objasní podrobnosti objednávky. Platba prebieha na dobierku. Len teraz máte jedinečnú možnosť kúpiť FlyBra s 50% zľavou.

Recenzie a komentáre o FlyBra potvrdzujú jej pohodlnosť a nevyhnutnosť. Fórum je plné názorov spokojných používateľov na FlyBra. Diskusia a skúsenosti používateľov hovoria veľa o jednoduchosti používania FlyBra a o tom, ako veľmi uľahčuje život.

98 €

49 €