Flekosteel Slovensko čo je, cena, kupit: obnovte aktívny životný štýl!

By | September 24, 2019

Trpíte target bolesťami kĺbov? Flekosteel na osteochondrózu – čo je,

 • Zmierňuje bolestové syndrómy
 • Účinný produkt na osteochondrózu, artrózu a poranenia kĺbov
 • Obnovuje zdravie kĺbov

Flekosteel potrebujete, ak:

 • žijete sedavým životným štýlom
 • natiahli ste si alebo zranili svaly
 • trpíte tupou bolesťou kostí alebo vám prskajú kĺby
 • z dôvodu nepohodlia nemôžete narovnať chrbát a vykonávať určité pohyby

Alkalická rovnováha je dôležitá pre vaše zdravie

Kyseliny sú chemické zlúčeniny, ktoré neutralizujú zásady. V našom tele sa vyskytujú hlavne v dôsledku konzumácie určitých potravín a nápojov, dýchania znečisteného vzduchu, pociťovania úzkosti a stresu a vynaloženia fyzickej námahy.

Alkalická voda obohatená o vodíkové nano-bubliny chráni vaše zdravie.

Alkalické roztoky neutralizujú a odstraňujú kyseliny z tela :

Flekosteel na osteochondrózu

FLEKOSTEEL je bohatý na účinné aktívne zložky!

Flekosteel pokyny
 • Extrakt zo sladkovodnej Spongilla lacustris
 • Výťažok z kalízie
 • Jedľový olej
 • Olej z kajenského korenia
 • Eukalyptový olej
 • Éterické oleje z rozmarínu a zázvoru
 • Etylvanilín
 • Éterický olej zo škorice
 • Gáfor
 • Kukuričný olej
 • Urea
 • Betaín

FLEKOSTEEL je prípravok na starostlivosť o telo, ktorý zmierňuje nepríjemné pocity a zlepšuje pohyblivosť, keď sú vaše svaly a kĺby zaťažené. Jeho upokojujúce zloženie obsahuje rastlinné výťažky (sladkovodná hubka a kalézia) a éterické oleje (jedľa, kajenské korenie, eukalyptus, rozmarín, zázvor a škorica), ktoré svojou kombináciou vytvárajú synergický účinok. Produkt pomáha zmierniť oxidačný stres:

výhody balzamu Flekosteel
 • Normálna bunka
 • Bunka „napadnutá“ voľnými radikálmi
 • Bunka pod oxidačným stresom

Flekosteel: prirodzené, bezpečné a rýchle riešenie problémov s kĺbami. Flekosteel navod na pouzitie, ako používať

Pokyny: Aplikujte 1 – 3 krát denne na postihnuté časti tela. Masírujte ľahkými pohybmi až do úplného vstrebania.

Chráni vás pred osteochondrózou, vďaka svojim anestetickým vlastnostiam

OrtoMed

ortopedické

zdravotnícke stredisko, Bratislava

V súčasnosti neexistuje pre osteochondrózu nič účinnejšie ako Flekosteel.

Je to vynikajúci produkt na použitie pri artróze a osteochondróze. Odporúčame ho našim pacientom, ktorí trpia bolesťou chrbtice a kĺbov. Flekosteel zmierňuje bolesť a znižuje opuchy takmer v momente. Obnovuje tiež kĺby a väzivá, čo vám umožňuje obnoviť aktívny životný štýl. Balzam je tiež účinný proti zmenám súvisiacim s vekom. Ak sa používa pravidelne, pomôže vám zabudnúť na vaše zdravotné problémy raz a navždy!

Všetky zložky sú čisto prírodného pôvodu.

Porovnanie s populárnymi metódami liečby osteochondrózy

Flekosteel sk

Hodnotenia. Flekosteel forum sk, skúsenosti, recenze, komentáre

Flekosteel forum

Mária Juričková, 58, obchodná asistentka

Musím sa starať o svoje vnúčatá, ale mám degeneratívne ochorenie platničky. Trpela som strašnou bolesťou v nohách, v kolenách mi neustále praskalo. Skúšala som ultrazvukové ošetrenia, všetky druhy tepelných náplastí atď. Ale pomohol mi iba Flekosteel. Prestaňte strácať čas a začnite používať účinné metódy liečby.

Flekosteel skúsenosti

Gregor Korček, 55, účtovník

Mnoho rokov som trpel na radiálnu bolesť. Moja žena mi dala nejaké lieky proti bolesti, ale nepomohli mi vôbec. Poskytovali iba dočasné zmiernenie bolesti. Potom som narazil na túto webovú stránku a kúpil som si FLEKOSTEEL. Nevšimol som si nijaký okamžitý účinok, ale pár dní po začiatku aplikácie sa môj stav dramaticky zlepšil.

Flekosteel recenze

Líza Hvorecká, 52, šéfkuchárka

Vo veku 50 rokov som bola v neustálych bolestiach. Za posledné dva roky sa bolesť ešte zhoršila. Myslela som, že skončím na posteli. Môj vnuk mi povedal, že počul o skutočne účinnom lieku. Mal veľa pozitívnych recenzií a on ho pre mňa kúpil online. Dokončial som kompletnú liečebnú kúru. Bolesť teraz zmizla. Teraz som bez bolesti dva mesiace a naozaj som sa chcela podeliť o svoje skúsenosti.

Flekosteel krém cena, kde kupit, predaj

Flekosteel krém cena

zľava 50%

70 35 €

“Ak vám už niekto povedal, že po 50-tke si už chrbát a kĺby nevyliečite, tak by ste mali vedieť, že to vôbec nie je pravda.” Flekosteel diskusia, výhody, nežiadúce účinky

Flekosteel navod na pouzitie

Martin Kapula

špecialista medicínskych vied, Slovensko, zakladateľ modernej kinezioterapie (neurológie a ortopédie) – alternatívny spôsob na liečenie chronických chorôb a zranení pohybového aparátu. Hlavným princípom tejto novej metódy nie je užívanie liečiv alebo nosenie korzetov, je to skôr o lepšom pochopení vášho vlastného tela a jeho potenciálu.

Lekárska špecialista: viac ako 30 rokov

“Zapamätajte si túto jednoduchú pravdu a nikoho nepočúvajte: choroby kĺbov sa dajú vyliečiť aj v staršom veku”

Tento lekár tvrdí, že za pár mesiacov dokáže vyliečiť osteochondrózu, ktorá sa vyvinula počas 18 rokov. Že vraj za 78 dní dokáže vyliečiť aj veľmi starú ženu, ktorá trpí tou najťažšou formou artritídy. Čo sa týka bolestí kĺbov, tie zmiznú pri správnej liečbe do 4 dní! 48 rokov jeho praxe už potvrdzuje každé z jeho tvrdení a ukazuje, že je to možné. Hneď po jeho živom vysielaní na “Jednotke” (témou programu bolo udržanie zdravých kĺbov v každom veku) špecialista Martin Kapula súhlasil a poskytol nám rozhovor.

Ako sa máte, špecialista Kapula. Povedzte mi, či je nasledujúce vyjadrenie pravdivé, že vraj sa chorobe kĺbov a osteochondróze v staršom veku nedá vyhnúť?

Dobrý deň Viktória. Samozrejme, že to nie je pravda. Nadmerná dôvera v lekárov, ktorí sa vás snažia vyliečiť 10 rokov, ale nikdy sa im to nepodarí, tomu sa u starších ľudí nedá vyhnúť. V skutočnosti sa kĺby, chondróza a celý kostrový systém dajú veľmi dobre vyliečiť v každom veku. A to nie je zázrak, ale iba čistá veda.

Ak poznáte tajomstvo a pridáte k tomu trochu snahy, čo sa týka seba disciplíny, môžete sa vyliečiť veľmi rýchlo aj doma, robia to tisícky mojich pacientov.

A aké je to tajomstvo?

Tajomstvo je porozumieť, prečo bolesti vôbec máte. Celkovo je v lekárskych encyklopédiách 147 rôznych dôvodov, ktoré by mohli spôsobovať osteochondrózu a artrózu, ale následky sú úplne rovnaké – kĺby, stavce a chrupavky strácajú svoju elasticitu, čo vám spôsobuje bolesť. Opotrebované sú kvôli zlému krvnému obehu.

To je celé naše tajomstvo, liečenie kĺbov obnovením ich krvného obehu.

Ale nie je všeobecne známe, že po 45-tke je obnovenie krvného obehu takmer nemožné?

To je úplný nonsense. Ja som sa postavil po zranení z invalidného vozíka a išlo o niečo oveľa vážnejšie ako vek 45 rokov.

Zachránili ste od invalidného vozíka aj iných?

Áno a viac ako raz. Ale väčšina mojich pacientov sú ľudia cez 40, u ktorých sa choroba vyvinula s vekom. Prichádzajú ku mne s podobným problémom: osteochondrózou, artrózou, radikulitídou, zaseknutým nervom. Tieto choroby vás vyčerpajú a nenechajú vás normálne žiť.

Ľudia sa sťažujú na bolesť, ťažko sa im dokonca aj chodí. Sú to len obyčajní ľudia, nie sú to ani o športovci, ani postihnutí ľudia. Plačú u mňa: “Prečo ja? Čo som spravil? Ja im jednoducho odpoviem “namiesto jajkania vám poďme radšej obnoviť krvný obeh.”

Ako obnovíte krvný obeh v takomto veku?

Donedávna som liečil svojich pacientov pomocou komplexného pohybového programu pozostávajúceho z 96 cvičení, na ktorých sa zúčastnili školitelia. Je to mimoriadne efektívny spôsob, ale veľmi dlhý a náročný.

Bolí to, je to ťažké a ľudia nemajú čas chodiť do posilňovne. Veril som, že musí existovať ľahší a modernejší spôsob, a aj som ho našiel.

To je veľmi zaujímavé! Poviete o tom našim čitateľom?

Samozrejme. Naše centrum bolo prvé na Slovensku, ktoré získalo certifikovaný prístup k úplne novému prostriedku na liečbu osteochondrózy a bolesti kĺbov. Musím sa priznať, že keď som sa o tom prvýkrát dozvedel, jednoducho som sa zasmial, pretože som v jeho účinok neveril. Výsledky našich testov ma však prekvapili – 4567 pacientov sa úplne zbavilo svojej choroby, čo je viac ako 94% všetkých subjektov. 5,6 zaznamenalo významné zlepšenie a iba 0,4$ nezaznamenalo žiadne zmeny.

O akú kúru sa jedná?

Hovorím o jedinečnej kúre Flekosteel S týmto balzamom zabudnete na bolesti chrbta a kĺbov mihnutím oka, určite nie za dlhšie ako za 4 dni. Za pár mesiacov dokáže vyliečiť aj tie najzanedbávanejšie prípady.

Viac ako 1,3 milióna dolárov bolo vynaložených na vývoj jeho zloženia a takmer 13 miliónov dolárov bolo zaplatených za právo distribuovať tento produkt po celej krajine.

To znamená, že Flekosteel sa dá kúpiť iba na Slovensku?

Momentálne, áno. Ale od 1. januára bude tento výrobok dostupný všetkým obyvateľom Európy.

Ako tento zázračný balzam funguje?

Nejde o žiadny zázrak, ale čistú vedu. Balzam Flekosteel obsahuje 32 silných zložiek, ktoré hneď pri kontakte s bunkami 7-násobne zrýchľujú funkciu starých buniek, čím postupne obnovuje jeho funkciu.

Len jednou aplikáciou balzamu na postihnutú oblasť aktivujete viac ako 930000 buniek, ktoré budú vášmu krvnému obehu rýchlo slúžiť. Takto funguje samotná liečba. Hlavná vec je stabilita.

Znie to pôsobivo. Potrebujeme ale podrobnejšie vysvetlenie, čo by to znamenalo pre ľudí s bežnými chorobami?

To znamená, že stredoveká slovenská medicína sa konečne stáva minulosťou a svoje choroby si môžete vyliečiť doma do 1-2 mesiacov. Balzam Flekosteel nemá žiadne mrznúce ani anestetické účinky, „obnovuje“ telo na bunkovej úrovni. Odstraňuje základnú príčinu bolesti, vracia kĺby a chrbticu späť do pôvodného normálneho stavu. Pacient sa nielen zbavuje príznakov, ale eliminuje tiež jadro choroby – oslabený prietok krvi spôsobený pomalými odumierajúcimi bunkami.

Hneď prvý deň balzam spustí funkciu regeneračných systémov tela. Zmierňuje tiež syndróm bolesti, ktorý sa budete cítiť okamžite. O 2 – 3 týždne s liečbou skončíte, ale nezabudnite, že na zabránenie návratu choroby by ste mali postup zopakovať.

Pomáha balzam Flekosteel výlučne s liečbou artrózy a osteochondrózy?

Nie, to je presne to, čo sa snažím, aby ste pochopili: pôsobí na bunkovej úrovni a obnovuje váš prietok krvi. Lieči akékoľvek ochorenie súvisiace s kĺbmi a chrbticou: artrózu a artritídu, ischias, reumatizmus, radikulitídu, herniovaný stavec. Zranenia, traumy, pomliaždeniny, zlomeniny, dokonca aj otlaky – balzam je vo všetkých týchto prípadoch vysoko efektívny.

Znie to ako veľmi zaujímavá kúra. Výrobok naozaj odstraňuje všetky tieto choroby, nepomáha len pri bolesti?

Balzam Flekosteel zmierňuje bolesť (v skorých štádiách liečby) a ochorenie nakoniec úplne eliminuje. Nechápte ma zle, mám rád cvičenie a šport, a určite s tým neskončím, ale pre väčšinu pacientov je tento balzam najjednoduchšou, najúčinnejšou a najvýhodnejšou dostupnou metódou liečby.

Predpokladám, že veľa ľudí by sa radi dozvedeli, kde ho môžu dostať?

Chceli sme začať s predajom v lekárňach, ale s lekárnikmi sme sa nejako nevedeli dohodnúť, pretože im tento balzam prekazí podnikanie. Ľudia si lieky kupujú roky a stále je viac a viac ľudí, čo liečbu potrebujú – toto je pravdivá situácia, ktorá lekárnikom vyhovuje.

A preto výrobok predávame exkluzívne na oficiálnej stránke.

Výrobok predávame priamo bez sprostredkovateľa, čo nám dáva šancu, aby sme cenu znížili a výrobok predávali o 4,7-krát lacnejšie v porovnaní s maloobchodnou cenou.

Dodanie prebieha poštou, platba je na dobierku. Ide o domácu liečbu a preto nebudete potrebovať dozor špecialistu. Ale nemali by ste mi veriť každé slovo. Vyskúšajte si kúry, ktoré vyrobili iní výrobcovia, ak ho chcete s niečím porovnať. Ale som si istý, že čo sa týka účinnosti, nenájdete ani zďaleka nič podobné.

špecialista, ďakujeme vám za rozhovor! Máte ešte niečo, čo by ste pred ukončením rozhovoru chceli našim čitateľom dodať?

Áno! Áno, samozrejme. Chcel by som našim čitateľom odkázať, že ochorenia kĺbov a chrbta tiež “mladnú”, to znamená, že nimi netrpia už iba starí ľudia. Dokonca aj mierna pravidelná bolesť je príznakom, ktorý by ste nemali ignorovať. Váš špecialista vás nepresvedčí, aby ste sa začali liečiť.

A zapamätajte si: ochorenia, ktoré spôsobuje bolesť kĺbov a chrbtice nie sú len nepríjemné. Skracujú vám život o 10-15 rokov.

Flekosteel objednať, cena

P.S.: špecialista sa rozhodol dať Flekosteel prvým 50 kupcom v zľavnenej cene! Prejdite si na oficiálnu stránku a možno bude pri vás stáť šťastie!

Rozhovor vykonala Viktória Moravská

Fotografie sú z otvorených zdrojov

Flekosteel predaj

Ján Vala: Ako sa bývalému „oceliarovi“ podarilo za mesiac zbaviť osteochondrózy

Flekosteel objednať
Ako liečiť bolesť kĺbov

Rád by som vám porozprával svoj príbeh o tom, ako sa mi podarilo poraziť artrózu kolenných kĺbov a osteochondrózu chrbta. Nie som lekár, nebudem tu vysvetľovať, ako som to liečil, ale poviem vám, čo sa stalo.

Mám 62 rokov, som dôchodca. Pred odchodom do dôchodku som pracoval pri vysokej peci v hutníckom závode. Spočiatku som bol iba robotník, ale potom som začal pracovať ako bezpečnostný technik. Tí, ktorí poznajú povolanie pracovníka obsluhujúceho vysoké pece, vedia, že sa veľmi líši od toho, čo robí oceliar. Tomu stačí sedieť a stláčať páčky a tlačidlá. My sme robili všetko po starom. Ak to bolo potrebné, chytili sme lopatu a niekedy dokonca páčidlo. V blízkosti pece bolo neuveriteľne horúco a nemohli sme sa vyhnúť stálemu prievanu. Prakticky som si tam zničil kolená aj chrbát.

Flekosteel ako používať
Neustávajúce bolesti mali priamy negatívny vplyv na môj vzhľad. Za posledné 3 roky som veľmi zostarol.

Je dobré, že som mal nárok na odchod do dôchodku vo veku 50 rokov vďaka dlhým odpracovaným rokom v zdarviu škodlivom povolaní. Ledva som mal silu to vydržať. Posledný rok som zvládol len vďaka anestetickým injekciám. Mal som šťastie – uvoľnilo sa miesto bezpečnostného technika. Nová práca sa ukázala byť oveľa jednoduchšia, ďaleko od pece. Moje zdravie sa zlepšilo, nová práca mala priaznivý vplyv na moje neduhy. Bolesť ustúpila, dokonca som to chvíľu vydržal aj bez anestetík. Ale tri roky pred odchodom do dôchodku som mal nehodu. Poranil som si nohu, keď som bol na rybách. Bolesť, šok a ďalšie kolo anestetík malo vplyv na krehkú rovnováhu môjho tela a ja som znova musel čeliť ostrej bolesti v kolenách a chrbte.

Flekosteel diskusia
Kvôli zraneniu začala artritída rýchlo postupovať.

Ani si nechcem spomínať na tie tri roky. Bolo to peklo! Ráno mi žena dala injekciu diclofenaku, potom som si dal ďalšiu v práci a potom ešte jednu zase večer, doma. Pýtate sa prečo som sakra nešiel do dôchodku? Pomáhal som synovi. Mal novonarodeného chlapca a prišiel o prácu. Musel som pomocť svojej rodine. Posledný rok som chodil o palici. Tesne pred ďalšou povinnou zdravotnou prehliadkou som dobrovoľne podal výpoveď. Aj tak by som neprešiel prehliadkou.

Ako som sa liečil

Podľa mojich bohatých skúseností, čo sa týka chorôb kĺbov, môžem povedať, že lekári vedia v podstate len o chondrosamine. Dobre, môžu tiež niekedy predpísať hydrokortizón alebo diprospan.

Ale tie NEPOMÁHAJÚ!

Okrem toho, pravidelné injekcie diklofenaku na úľavu od bolesti, spôsobujú bolesti žalúdka. Musel som začať brať subnitrát bizmutu a chrániť tak svoju žalúdočnú sliznicu. Kým som našiel naozaj účinný liek, urobili mi 4 punkcie, aby odstránili nahromadenú kvapalinu. A poslednýkrát tam bol aj hnis. špecialista mi povedal, že je veľmi pravdepodobné, že budem potrebovať operáciu a endoprotézu. Dali by mi titanové kolená. Chcel som sa o tom dozvedieť viac. Ako sa ukázalo, aj keď bude protetika v poriadku, budem musieť chodiť o palici. Samotná operácia by ma stála minimálne 4000 €. To je cena za nemeckú protézu, naše sú o 1000 € lacnejšie, ale riziko komplikácií je vyššie. Stručne povedané rozhodol som sa dopriať si nejaký čas a popremýšľat o tom.

Rozhodol som sa dopriať si čas a popremýšľat o svojej budúcnosti.

Každopádne by som ostal nepohyblivý. A nemal som tie peniaze!

Veľa sme so ženou rozmýšľali (a ona bola skvelá, naozaj) a rozhodli sme sa súhlasiť s operáciou. V 61 rokoch život nekončí, a čo sa týká peňazí… No peniaze budú, my nebudeme, asi tak.

A vtedy sa stal zázrak!

Dlhujem to mojej žene. Mala priateľku zo školy, manželku mestského úradníka. Ten človek trpel bolesťami kolien, rovnako ako ja. No, možno nie až toľko.

Jedného dňa išla moja žena po ulici, keď vedľa nej zastavilo auto. Manžel kamarátky vystúpil z auta a rýchlym istým krokom prešiel do obchodu.

Ten istý deň Andrea (moja žena) zavolala kamarátke a začal sa vypytovať, ako sa Jurovi podarilo vyliečiť kolená. Nebol na operácii, to sme vedeli. A okrem toho, ľudia po operáciách takto nebehajú.

Flekosteel komentáre
Moja žena Andrea ma zachránila, som jej veľmi vďačný.

Ukázalo sa, že muža jej kamarátky vyliečil nový produkt – Flekosteel. Jej muž ho používal a doslova za mesiac bol späť na nohách. A poviem to znovu – už O MESIAC!

Obaja sme boli veľmi radi, ale zároveň aj frustrovaní. Tento produkt sa v našej krajine nepredával. A nemali sme tušenie, ako ho objednať v Spojených štátoch, kde je takmer všetko k dispozícii iba na lekársky predpis. Jedným slovom, pokračovali sme v prípravách na operáciu.

O mesiac a pol neskôr Andreina kamarátka zavolala a povedala nám, že balzám Flekosteel prešiel certifikáciou na Slovensku. Moja žena ju poprosila, či by to mohla overiť, a skutočne to tak bolo! Teraz sme si mohli skutočne kúpiť výrobok, bohužiaľ iba z oficiálnych stránok. Myslím, že som bol jedným z prvých zákazníkov, ktorí si ho objednali!

výhody Flekosteel
Flekosteel

Začal som liečiť svoje nešťastné kolená a kríže. A malo to výsledky! Sprvu som si myslel, že balzám funguje ako anestetikum, pretože zhruba 5 – 10 minút po aplikácii sa bolesť zmiernila. Cítil som sa oveľa lepšie, dokonca aj kríže ma prestali bolieť. Aby som povedal pravdu, chrbát som už dávno považoval za stratený prípad. Kiež by som sa mohol postarať aspoň o kolená. Už som len čakal na operáciu! Ale keď sa mi týždeň po nanesení balzámu podarilo ohnúť a obuť si topánky bez použitia pol metrovej lyžice, uvedomil som si, že Flekosteel LIEČI veľmi dobre!

Za 2 týždne som mohol pol hodiny chodiť bez bolesti v kolenách! Jasne som sa zotavoval! O ďalšie dva týždne neskôr som sa považoval za zdravého človeka – už som netrpel žiadnymi bolesťami! Mohol som sa ľahko ohýbať, chodiť na dlhé vzdialenosti a dokonca aj jazdiť na bicykli (je to môj koníček).

Mohol som opäť jazdiť na bycikli a podnikať dvojhodinové prechádzky.

Je to už pol roka, čo som vyliečený. Už žiadne bolesti! Napriek tomu, že som pred mesiacom prestal Flekosteel používať. Teraz chodím na rybárske výjazdy, pracujem v záhrade a rád postrážim svojho vnuka! Ja a moja žena spolu plánujeme cestu na juh! Moja žena stále hovorí, ako je tam krásne.

Flekosteel Slovensko
Keď ste zdravý, hry s vnukom vám nevadia, ale naopak, prinášajú vám radosť.

Takže ak máte artritídu, osteochondrózu alebo iné ochorenia reumatického pôvodu, skrátka ak máte boľavé kĺby a chrbát, zapamätajte si: Flekosteel lieči kĺby !

Bolia vás kĺby a chrbtica?

Balzam Flekosteel je efektívny liek na osteochondrózu, osteoartritídu a zranenia!

 • Uľavuje bolesť
 • Stimuluje proces regenerácie kĺbovej chrupavky
 • Odstraňuje svalovú hypertenziu
 • Bojuje proti opuchu
 • Odstraňuje zápal

FLEKOSTEEL je liek, ktorý ponúka rýchlu úľavu od bolesti pri osteoartritíde a osteochondróze. Môže tiež zmierniť svalové kŕče a zápaly. Flekosteel je účinný aj pri liečbe osteochondrózy a osteoartritídy, pretože spomaľuje proces degenerácie kĺbovej chrupavky a zlepšuje jej metabolizmus, a podporuje aj regeneráciu kĺbovej chrupavky.

Pozitívny účinok pocítite už po prvej aplikácii. Pri pravidelnom používaní sa zastaví napredovanie chorôb kĺbov a chrbtice.

Výhody balzamu Flekosteel pre chrbát a kĺby

Flekosteel na osteochondrózu

Rôzne využitie

Lieči choroby kĺbov a chrbtice súvisiace so zraneniami a vekom

Nemá vedľajsie účinky

Úplne bezpečný na jednorazové alebo pravidelné použitie

100% prírodné zloženie

Len bylinkové aktívne zložky

Vysoká účinnosť

Zlepšuje všeobecnú kondíciu a zmierňuje bolesti už po prvom použití

Testované odborníkmi

Výrobok je certifikovaný a spĺňa požiadavky noriem*

Ako používať Flekosteel – pokyny

 • Aplikujte na suchú pokožku a vtierajte, až kým sa krém úplne nevstrebe
 • Používajte 2-3-krát denne
 • Miesto aplikácie hodinu po prvej aplikácii neoplachujte vodou

Ako si objednať balzam Flekosteel na chrbticu a kĺby

 • Vyplňte objednávací formulár
 • Zvoľte si spôsob dodania
 • Zaplaťte za výrobok na dobierku

35 €

70 €

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 5 =