Fehu Amulet Slovensko čo je, cena, kúpiť: magická sila starovekých znakov od múdrych škandinávcov

By | April 26, 2019

Tabl of Content

Čo je Fehu Amulet príťažlivosť šťastia – výhody, ako používať, komentáre

Dar od Odina, amulety s čarovnými runami chránili ľudí na celom svete proti stratám, utrpeniam a nešťastiam stovky rokov.

 • Prilákajte peniaze
 • Vyriešte problémy
 • Ovplyvnite priebeh udalostí

Čo sú runy?

fehu amulet recenzie

Podľa legendy z bohatej škandinávskej mytológie, vedomosti o runách sú na tomto svete prítomné od jeho prvých dní. Boli uložené v samom srdci vesmíru – strome života . Aby sme pochopili tajnú silu rún, panovník všetkých škandinávskych bohov a kráľ Asgardu Odin sa obetoval – prebodol svoje srdce vlastným oštepom, a takto prišpendlený na Strome života strávil deväť dní a nocí visiac hore nohami, až kým mu konečne neboli odhalené runy. Potom, čo sa dozvedel o všetkej moci a svätosti týchto symbolov, Odin získal schopnosť počuť runy. Potom rýchlo interpretoval každé posvätné znamenie ako grafický symbol, ktorý bude jasný pre každého človeka.

Ak sa pozriete do stredoveku spoločnej éry, zistíte, že runová abeceda bola chrbtovou kosťou starovekého germánskeho písomného systému, ako aj na mnohých iných územiach strednej Európy medzi 1. a 19. storočím.

Poradie písmen v runovej abecede sa konvenčne nazýva Futark (skratka zložená z prvých písmen v názvoch prvých šiestich rún).

Moc Fehu 

Fehu je prvá runa radu Futark. Je to symbol získania duchovného a materiálneho blahobytu a šporenia a navyšovania hodnôt, ktoré už človek vlastní. Je venovaná bohyni lásky Freyi a bohu plodnosti a leta Freyrovi. V širšom zmysle je symbolom obrany a ochrany všetkého, čo bolo čestne získané a zaslúžené. Slúži tiež na prilákanie nových darov.

Medailón s tromi runami Fehu vás prinesie:

fehu amulet forum

Finančné šťastie

Blahobyt, nárast vašich úspor a šťastie v podnikaní

Duchovné blaho

Pokoj, zabezpečenie vášho života a rešpekt medzi vašimi priateľmi a kolegami

Ochrana pred všetkými stratami

Vaša polovička vás neopustí. Budete úspešní vo všetkých druhoch finančných operácií, budete ocenení v práci a vaša kariéra sa bude rozvíjať

Medailón s tromi runami Fehu je extrémne silný amulet, ktorý sa môže stať vašim nepostrádateľným pomocníkom pri riešení finančných problémov.

Naše runy

U nás si môžete kúpiť kombináciu Fehu rún pre materiálny a duchovný blahobyt a rad medailónov založených na iných runách a ich kombináciách. Pre úspech a sebarealizáciu; pre zdravie a dlhovekosť; pre nájdenie vašej pravej lásky a založenie dobrej rodiny; na ochranu pred zlým okom a talizman na dlhú cestu.

Fehu Amulet – forum SK, spätná väzba, recenzie

Tu je to, čo zákazníci hovoria o našich runových medailónoch:

fehu amulet sk

Ján, 32 pred 3 dňami

Aby som bol úprimný, bol som veľmi skeptický, pokiaľ ide o veci, ako je táto. Samozrejme, runy nikdy nevyriešia vaše problémy priamo, ale … Rozhodol som sa kúpiť si jeden z týchto amuletov… Viete, energia, ktorú vyžarovali, ma nejakým spôsobom ovplyvnila, zmenila ma k lepšiemu, istým spôsobom ma „skorigovala“. Dobíja ma a zdá sa mi, že ma to robí statočnejším. Môžem s istotou povedať, že po zakúpení jedného z amuletov sa môj život veľmi zmenil. Niekoľko zaujímavých udalostí sa udialo v mojom živote v priebehu niekoľkých týždňov. Presťahoval som sa do nového bytu, dostal povýšenie a mal som romantické rande. Takže presne to, čo bolo sľúbené – zlepšenie z hľadiska materiálneho a duchovného blaha. Najdôležitejšie však je nezmeškať takéto šance a pokračovať v ceste k vášmu snu. Čo môžem povedať? Som veľmi spokojný so svojím nákupom a odporúčam to!

fehu amulet skúsenosti

Klára, 28 pred 3 dňami

Stručne povedané – je to niečo tajomné! Stále nemôžem pochopiť, ako to funguje, ale účinkuje to!) Kúpila som si jeden amulet len zo zvedavosti a môj život sa začal meniť. Najdôležitejšou udalosťou po kúpe amuletu bolo, že som konečne dostala prácu vo veľmi serióznej spoločnosti! Teraz chodím na služobné cesty, spoznávam nových zaujímavých ľudí a mám nové príležitosti. Amulet teraz nosím na krku bez ohľadu na to, kam idem)

Zbavte sa nešťastia a strát pomocou dávnej sily škandinávskych rún!

Nenechajte si ujsť šancu dosiahnuť svoje ciele a preniesť svoj život na produktívny, finančne zdravý a jasný smer.

Kde kúpiť Fehu Amulet Slovensko – cena, objednať, predaj

obvyklá cena 98 €

Dnes je k dispozícii zľava 50%

Škandinávske vikingské runy. fehu amulet skúsenosti, navod na pouzitie

Škandinávske vikingské runy sú magické medailóny, ktoré chránia pred negatívnou energiou, zarieknutím, zlými kúzlami a inými problémami. Tento talizman vám pomôže prilákať peniaze a bohatstvo, uľahčí vám život a odstráni všetky problémy. Škandinávske vikingské runy majú moc Fehu, ktorá do vášho života priťahuje správne veci.

Škandinávske runy vám pomôžu odstrániť mnohé vaše rodinné problémy, stanú sa spoľahlivými asistentmi v práci a pri riešení finančných neistôt. Naplnia váš duchovný rezervoár, prinesú vám pokoj do života a umožnia vám, aby ste z neho mohli vyťažiť čo najviac. Poskytujú silnú ochranu pred stratami a nepriaznivými vplyvmi.

Škandinávske vikingské runy: prehľad

V určitom okamihu som mala obdobie smoly, všetko mi padalo z rúk a nič nefungovalo. Veľmi som sa snažila, aby sa veci dali do poriadku, ale všetko sa len zhoršilo. V práci ma neustále karhali, hoci som robila všetko správne. Často sme sa s manželom hádali a trpeli sme nedostatkom peňazí.

Bola som neustále nervózna, nevedela som sa ovládať. Moja sestra mi odporučila použiť vikingské runy – účinný talizman, ktorý vás môže ochrániť pred všetkými trápeniami a ťažkosťami. Nedôverovala som takýmto veciam a nemyslela som si, že dokážu vyriešiť ťažké problémy.

fehu amulet kde kupit

Napriek tomu ma moja sestra presvedčila, aby som si tento produkt kúpila, bola si istá, že runy by ma mohli zachrániť pred nešťastiami a vrátiť ma do pohody. Kúpila som si to zo zvedavosti. Dúfala som však, že mi talizman pomôže. Najprv som si nevšimla žiadne zlepšenia, ale po týždni som dostala povýšenie v práci, zlepšila sa situácia doma a nakoniec sa vyriešili všetky finančné problémy.

Uvedomila som si, že je to všetko vďaka škandinávskym vikingským runám, verila som v ich moc a pomohli mi.

Po niekoľkých mesiacoch používania talismanu vám môžem prezradiť jeho hlavné vlastnosti:

 • Rúnový talizman pomáha riešiť všetky problémy a ťažkosti;
 • Zlepšuje pracovné záležitosti, podporuje postup na kariérnom rebríčku;
 • Priláka peniaze a rieši finančné problémy;
 • Vďaka nemu sa začnete cítiť oveľa pokojnejšie, uvoľnene a vyvážene na mysli aj na tele. To pozitívne ovplyvňuje vzťahy s rodinou a priateľmi.

Čo dosiahnete tým, že nosíte túto runu

Medailón z troch rún vám zabezpečí pohodu a veľa šťastia vo všetkom. Vždy budete chránení pred všetkými problémami a ťažkosťami.

Rúnový talizman prinesie nasledujúce pozitívne zmeny vo vašom živote:

 • Pomôže vám vyriešiť všetky finančné problémy. Vždy budete mať dosť peňazí na všetko, čo chcete mať. Zvýši vaše úspory a pritiahne viac šťastia pre vaše podnikanie.
 • Duchovné bohatstvo. Naplní vás pokojom a harmóniou. To upevní vašu pozíciu a autoritu medzi priateľmi a kolegami.
 • Medailon zabezpečí maximálnu ochranu pred stratami. S ním si môžete byť istí, že vás nikdy neopustí blízka osoba a budete mať vždy šťastie v akýchkoľvek finančných záležitostiach. Budete hodnotným zamestnancom v práci a vaši šéfovia vás budú pretláčať hore po kariérnom rebríčku v každom možnom smere.

Hlavné výhody

Škandinávske Vikingské runy

 • Riešenie všetkých problémov a ťažkostí;
 • Zachovanie všetkého, čo bolo prijaté a získané čestnou prácou;
 • Talisman zabezpečuje úspech v podnikaní a pri práci;
 • Podporuje postup po kariérnom rebríčku;
 • Rieši rodinné problémy;
 • Odstraňuje problémy súvisiace s financiami a rodinným rozpočtom;
 • Poskytuje prosperitu v rodine;
 • Napĺňa váš duchovný rezervoár, zvyšuje sebavedomie;
 • Zlepšuje rodinné a pracovné vzťahy.

Pomôžu mi runy?

Škandinávske vikingské runy budú vyhovovať každému, kto má finančné problémy, problémy v práci a v rodine. Runové talizmany môže spraviť váš život oveľa lepším a šťastnejším. Pomôžu vám zbaviť sa všetkých problémov, zachrániť hodnoty a doplniť svoju duchovnú energiu.

Runový medailón bude veľkou pomocou pre ľudí, ktorí si nie sú istí svojimi schopnosťami. Pomôže vám vyriešiť problémy v práci a zlepšiť vzťahy s vašimi šéfmi a kolegami. Z tohto dôvodu ho môžu používať ľudia, ktorí si chcú vybudovať úspešnú kariéru.

Ján, 33 rokov: „Bol som vždy skeptický voči talizmanom. Ale niečo ma prinútilo kúpiť si škandinávske vikingské runy. Iste, neriešia problémy, ale nasmerujú človeka správnym smerom. Pomohli mi zvýšiť sebadôveru a všetky moje problémy sa vyriešili.“

Natália, 38 rokov: „Rúnový talizman bol pre mňa skutočným objavom. Stále nechápem, ako to funguje. Keď som ho začala používať, všetky problémy a ťažkosti zmizli. Môj život sa zlepšil, mám na všetko dosť peňazí a zlepšili sa aj vzťahy s kolegami v práci. Vždy mám na sebe tento medailón.“

Radana, 27 rokov: „Dostal som runový medailón od priateľky, povedala, že mi to pomôže vyriešiť problémy v práci a prekonať finančné ťažkosti. Spočiatku som tomu neverila, ale stále som sa nevzdávala. O mesiac neskôr som zmenila prácu, splatila som svoje dlhy a rodinné prostredie sa vrátilo do normálu.“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + two =