Energy Beauty Bar Slovensko, cena, recenzie, diskusia – tajomstvo mladšej pleti

By | April 28, 2022

Tabl of Content

Energy Beauty Bar kde kupit, navod na pouzitie, skúsenosti

Energy Beauty Bar recenzie, objednať, nežiadúce účinky

Energy Beauty Bar Slovensko, forum, cena

Energy Beauty Bar predaj, komentáre, pouzitie

Zostať stále mladý nie je veľmi jednoduchá úloha ani pre moderného človeka. Veľký výber krémov a iných hydratačných prípravkov nemôže plne spĺňať požiadavky na omladenie pleti. No nedávno Slovensko uviedlo na trh masážny prístroj na tvár Energy Beauty Bar, ktorý môže viesť k želaným výsledkom. Je veľmi ľahké si ho kúpiť, pretože objednávka je k dispozícii práve teraz za nízku cenu. Na oplátku dostanete kvalitný prístroj, ktorý zaručene prinesie želaný výsledok.

Čo je Energy Beauty Bar

Energy Beauty Bar je malá, pohodlná kovová rukoväť s hrotom v tvare T. Masér robí asi tisíc mikrovibrácií za minútu, čím stimuluje krvný obeh a metabolizmus. Vďaka tomu intenzívne napína pleť, vyhladzuje vrásky, spúšťa mechanizmus obnovy tkaniva, vyrovnáva pleť, podporuje vymiznutie stareckých škvŕn, mastnú pleť zmatňuje a zjednocuje a suchú pleť hydratuje. Bez ohľadu na to, aký funkčný je masér, je dôležité držať ho s istotou v ruke. Ergonómia tyčinky Energy Beauty Bar vám umožňuje s ňou doslova splynúť, čím sa eliminuje opuch. Môžete sa nielen starať o svoju pokožku, ale aj s maximálnou úrovňou pohodlia. Výhody maséra Energy Beauty Bar:

  • hypoalergénny materiál
  • Pre akýkoľvek typ pleti
  • Akumulačný účinok na pokožku
  • Pohodlná rukoväť
  • Kompaktná veľkosť

Pozlátené telo hrotu zariadenia má oproti analógom množstvo výhod. Tento vzácny kov hydratuje a detoxikuje pokožku. Zlato uvoľňuje ióny, ktoré zlepšujú krvný obeh a aktivujú metabolický proces. Energy Beauty Bar plní funkciu mikrocirkulácie. Masér poskytuje rotácie s frekvenciou až 6000 ot./min., čím vytvára analóg seizmickej aktivity. Pomáha realizovať potrebné procesy na regeneráciu pokožky.

Návod na použitie Energy Beauty Bar

Energy Beauty Bar sa odporúča použiť na čistú pokožku tváre pred aplikáciou kozmetiky. Ak chcete zapnúť masér, otočte špičkou rukoväte proti smeru hodinových ručičiek. Pri masáži by sa mali robiť ľahké hladké pohyby, nenapínajte pokožku. Smer masáže je od stredu k okrajom tváre, pričom osobitnú pozornosť venujte predovšetkým oblastiam, kde sa tvoria vrásky – očné kútiky, ústa, nosoústne ryhy, čelo. Zvážte masážne línie. Pre dosiahnutie najlepšieho efektu sa Energy Beauty Bar najlepšie používa s krémami alebo sérami proti starnutiu. Nežiadúce účinky po použití Energy Beauty Bar sú prakticky vylúčené.

Kde kúpiť masážny prístroj na tvár Energy Beauty Bar?

Predaj originálneho maséra Energy Beauty Bar sa uskutočňuje iba na oficiálnych stránkach výrobcu. Aj na oficiálnej stránke najlepšia cena Energy Beauty Bar. Ak chcete objednať Energy Beauty Bar, kliknite na odkaz na oficiálnu stránku produktu. Vyplňte objednávkový formulár a počkajte na telefonát konzultanta, ktorý objasní údaje a odpovie na vaše otázky.

Fórum poskytuje rôzne recenzie a komentáre o Energy Beauty Bar. Prebieha diskusia a ľudia opisujú svoje pozitívne skúsenosti s Energy Beauty Bar. Užívatelia sú nadšení z účinku, ktorý má masér na ich pokožku.

98 €

49 €