Energy Beauty Bar Slovensko, cena, navod na pouzitie, recenzie – tento trik napne pokožku a poskytne účinek botoxu!

By | May 24, 2022

Energy Beauty Bar výhody, komentáre, kde kupit, forum

Energy Beauty Bar Slovensko, skúsenosti, predaj, cena

Energy Beauty Bar nežiadúce účinky, objednať, čo je, recenzie

Energy Beauty Bar navod na pouzitie, diskusia, recenzie

Môžete si prečítať toľko článkov, koľko sa vám páči, ktoré údajne rúcajú mýty o účinnosti kamenných valčekov pri masáži. A môžete si jeden kúpiť a po prvom použití zvolať – “Prečo? No, prečo som si ho nekúpil skôr?”. Kamenné valčeky boli obľúbeným nástrojom proti starnutiu čínskych žien spolu so škrabkami gua sha. Keď ho začnete používať, pochopíte prečo – ani fľaky pod očami nevedia opuchy odstrániť tak rýchlo, ako dokážu Energy Beauty Bar.

Pravda, trochu sme to prehodnotili. V Číne sa používali hlavne nefritové doplnky. Zobrali sme prírodný ružový kremeň, minerál takej jemnej a vzácnej farby, aby sme vám opäť pripomenuli vašu jedinečnosť. Tento valček je pravdepodobne jediný na trhu, ktorý má certifikát pôvodu kameňa a doživotnú záruku na kovové spojovacie prvky (predstavte si, ako sme si istí jeho kvalitou).

Poďme si rozobrať čo Energy Beauty Bar je, ako masér funguje, na čo slúži, aké sú jeho výhody, ako používať Energy Beauty Bar podľa navod na pouzitie, kde kupit Energy Beauty Bar, ako objednať na Slovensko a aká je jeho cena predaj a tiež si rozobrať recenzie, komentáre, skúsenosti a diskusia na Energy Beauty Bar na forum.

Výhody

Masážny valec Energy Beauty Bar je valcové športové náradie na samomasáž, ktoré vám pomôže uvoľniť napätie a uvoľniť svaly.

Energy Beauty Bar – zdroj neoceniteľných vlastností kameňa známeho svojou mohutnou prírodnou energiou. Masáž tváre nefritovým valčekom podporí nielen krásu a zdravie pokožky, ale priaznivo pôsobí na celé telo. Energy Beauty Bar uvoľňuje tvárové svaly, vyhladzuje mimické vrásky a zlepšuje elasticitu pokožky. Normalizuje mikrocirkuláciu, redukuje tmavé kruhy a vačky pod očami, zmierňuje opuchy. Zlepšuje stav pórov, posilňuje steny ciev a kapilár. Masáž tiež podporuje lepšie vstrebávanie kozmetiky a efektívne prenikanie prospešných látok. Na uľahčenie používania sa masér skladá z 2 valčekov: širokého na tvár a krk a malého na oblasť okolo očí.

 • Stimuluje krvný obeh
 • Zlepšuje tok lymfy
 • Ideálne na masáž oblasti krku a goliera
 • Poskytuje lifting kontúr tváre
 • Zlepšuje textúru a vzhľad pokožky
 • Napína ovál tváre
 • Napína uvoľnenú kožu na krku, rukách

Ako to funguje

Do tohto videa je ľahké sa na prvý pohľad zamilovať a je to celkom pochopiteľné – ametyst. Fantasticky krásny a na rozdiel od iných minerálov kameň, ktorý bol obdarený schopnosťou chrániť, zmierniť úzkosť a dať mladosť. A viete, je ľahké uveriť v tieto jeho schopnosti, keď začnete používať video každý deň. Vďaka jednoduchosti masáže je to takmer ako meditácia – sústredíte sa na proces, počúvate svoje vlastné pocity, zotrvávate v danom okamihu. Chladivý kameň takmer okamžite zmierňuje opuchy, upokojuje pokožku, prebúdza ju. A za 10 minút ste vyrovnaní, sebavedomí, žiarite.

No, ako nemôžete veriť v liečivý účinok Energy Beauty Bar? Navyše toto video je naozaj vyrobené z prírodného ametystu, čo je potvrdené certifikátom pôvodu. Jeho povrch je starostlivo vyleštený: žiadne praskliny, žiadne zárezy. Kovové spojovacie prvky umožňujú voľný a rýchly pohyb valčeka a navyše sa na ne vzťahuje doživotná záruka.

 • Pre sebavedomú masáž čela, líc a krku
 • Na starostlivú prácu s nosom a oblasťami pod očami
 • Na okamžitú úľavu od edému
 • Dať lymfe impulz k pohybu
 • Na dotyk príjemná masáž svalov – cítite, ako sa váľajú pod valčekom
 • Pružnosť a žiarivosť pokožky
 • Lepšia absorpcia všetkých ošetrujúcich produktov
 • Vymiznutie nepríjemných mimických vrások

Ako správne používať Energy Beauty Bar?

Je to dosť jednoduché! Príprava na masáž trvá 1 minútu, samotná masáž 5 minút. Celkovo 6 minút denne a plastickí chirurgovia vás ako potenciálneho klienta navždy stratia. Najprv je potrebné pokožku vyčistiť a potom na ňu naniesť olej pre lepšie kĺzanie.

 • Vyčistite si tvár a krk (odporúčame použiť elektrickú kefku od Energy Beauty Bar) pre dokonalé vyčistenie a odstránenie odumretých kožných buniek epidermis
 • Potom naneste sérum alebo arganový olej
 • Začnite masírovať od stredu k okraju (pri masáži tváre) a zdola nahor (pri masáži tela), jemne zatlačte na masážny prístroj a niekoľkokrát prejdite cez rovnaké zóny až do mierneho začervenania
 • Procedúra trvá 5 až 10 minút. Najlepšie je masírovať v noci. Využite podobné úkony pri masáži krčnej oblasti goliera a masáži celého tela

Odporúčame používať arganový olej – je ľahký, prírodný, neupcháva póry. A my mu v prípade kúpy spolu so škrabkou dávame zľavu 100 hrivien. Takže nanesiete olej a valčekom rolujete pozdĺž hlavných masážnych línií v smere od stredu do strán, pričom každú líniu prepracujete, až kým pokožka mierne nezčervená. Energy Beauty Bar nema nežiadúce účinky!

98 €

49 €