CytoForte Slovensko čo je, cena, predaj: zdrvujúci úder cytitíde a jej prejavom

By | June 26, 2019

Čo je Cytoforte z cystitídy

Cystitída je aktuálny a bežný problém medzi ženami. Len v západnej Európe sa každoročne registruje 26 až 36 miliónov prípadov tohto ochorenia. Vzhľadom na fyziologickú štruktúru tela (krátka a široká uretra predisponuje k prenikaniu mikroorganizmov) ženy trpia cystitídou až 30-krát častejšie ako muži. Podľa štatistík, každá štvrtá žena trpí touto chorobou počas svojho života najmenej 6 krát a 32 % trpí chronickou cystitídou.

Hlavné príznaky exacerbácií cystitídy

cytoforte z cystitídy
 • časté nutkanie na toaletu
 • pocit neúplného vyprázdnenia
 • rezanie a pálenie pri močení
 • vyprázdňovanie močového mechúra v malých porciách
 • bolestivé močenie
 • zákal a zmena farby moču
 • horúčka

Cystitída je zápalový proces v sliznici močového mechúra.

Vo väčšine prípadov má cystitída infekčnú povahu. Hlavnou príčinou cystitídy (až 80%) sú baktérie E. coli. Malígne baktérie vstupujú do močového mechúra cez močovú trubicu z infekčných rezervoárov pod vagínou (vulvitída a vaginitída rôznych etiológií) a čriev (v dôsledku nedodržiavania osobnej hygieny, nesprávneho umývania).

Vysoká prevalencia cystitídy u žien je podporovaná zvláštnosťami anatomickej štruktúry ich urogenitálneho systému. Močová trubica (uretra) u žien je kratšia a širšia, čo je dôvod, prečo sa cez ňu baktérie oveľa ľahšie pohybujú.

Klinické príznaky, ako aj príznaky cystitídy u žien, poskytujú jasný obraz o akútnom procese.

Symptómy chronickej cystitídy sú zvyčajne „rozmazané“ – ich intenzita je menej výrazná, objavujú sa a potom zmiznú.

V Cytoforte nie je nič navyše. Bez antibiotík. Bez umelých komponentov

cytoforte kúpiť
 • Výťažok z brusníc: Má baktericídny účinok a ničí bunku patogénov e.coli
 • Výťažok z harmančeka: Podporuje svalovú relaxáciu v urogenitálnom kanáli, čo rýchlo zmierňuje bolesť
 • Zinok: Regeneruje slizničné tkanivo poškodené infekciou
 • Vitamín E: Zabraňuje zápalovým procesom v organizme a obnovuje urogenitálny systém
 • B vitamíny: Vytvárajú protilátky, ktoré inhibujú patogény v tele

Cyto Forte je optimálne vyvážená kombinácia presne vybraných zložiek

cytoforte predaj

Pôsobenie zložiek je zamerané na odstránenie príčin infekcií močových ciest, rýchle uvoľnenie hmatateľných príznakov a zabránenie ďalšej recidíve ochorenia.

Bioaktívna formulácia cytoforte poskytuje liečbu cystitídy v 8 etapách

cytoforte forum
cytoforte krém cena

Ondrej Vysotský

Urologický lekár, kandidát lekárskych vied

Moje odporúčania pre pacientov s cystitídou – nenoste priliehavé a tesné syntetické spodné prádlo, ktoré je nepríjemné. Druhou možnosťou je, ak je to možné, oddychna lôžku. Po tretie, ale čo je najdôležitejšie – užívanie doplnku Cytoforte.

V súčasnosti je tento liek na rozdiel od antibiotík jediným rýchlo pôsobiacim liekom bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Po začatí liečby s CytoForte to potrvá len 17 minút. Vysoká účinnosť CytoForte je spôsobená komplexom účinných látok, pri ktorých baktérie, pôvodcovia cystitídy, nemajú priestor na rozvoj. Prípravok účinne ničí patogény v genitourinárnom systéme a eliminuje nepríjemné príznaky ochorenia. V priebehu klinických štúdií bolo zaznamenané: mesačné priebežné užívanie doplnku zabezpečuje absenciu baktérie e.coli v 98% prípadov a zabraňuje opätovnému výskytu ochorenia v budúcnosti. .

Balenie CytoForte obsahuje 20 kapsúl

cytoforte sk

Keďže rastlinné zložky CytoForte netvoria rezistenciu baktérií a neprispievajú k tvorbe ich rezistencie, môžu sa užívať dlhodobo (do 1 mesiaca) a v prípade potreby opakovane počas roka.

Ako používať Cytoforte: navod na pouzitie

 • 2 kapsuly/deň minimálne 1 mesiac po terapii IMC* antibiotikami
 • 2 kapsuly/deň minimálne 1 mesiac pri častých recidívach IMC* (> 3 exacerbácie počas roka)
 • 1 kapsuly/deň minimálne 1 mesiac so zvýšeným rizikom vzniku IMC*

Zložky prípravku prispievajú k zvýšenej antimikrobiálnej ochrane a “poisteniu” proti opakovaným exacerbáciám IMC *

* IMC – infekcie močových ciest

cytoforte kde kupit

Situácie možného použitia CytoForte: obdobie po antibakteriálnej terapii infekcií močových ciest, v prípade častých opakovaných epizód infekcií močových ciest, ako aj v období zvýšeného rizika ich vývoja na pozadí nepriaznivých faktorov (sezónne zmeny, horúca/vlhká klíma, hypotermia, stresové situácie), cestovanie, nepriaznivé hygienické podmienky).

CytoForte je traz v akcii: forum SK, komentáre

98% kupujúcich odporúča nákup výrobku

cytoforte navod na pouzitie
cytoforte objednať
cytoforte ako používať

CytoForte Slovensko – kde kúpiť, cena, predaj, objednať

Stará cena: 78 €

Nová cena: 39 €

Ako sa zbaviť cystitídy za týždeň bez antibiotík. Výhody Cytoforte, liečivé účinky

Vo februári tohto roku vedci WHO zistili, že cystitída je stále jednou z najčastejších urologických chorôb.

Vzhľadom na fyziologickú štruktúru tela (krátka a široká uretra predisponuje k prenikaniu mikroorganizmov), ženy trpia cystitídou až 30-krát častejšie. Podľa štatistík asi 20-25% nežnejšieho pohlavia, teda jedna žena zo štyroch, trpí týmto ochorením počas svojho života a 15% trpí chronickou cystitídou.

V 80 – 90% prípadov je pôvodcom zápalu sliznice močového mechúra E. coli, alebo vedecky Escherichia Coli. V iných prípadoch je cystitída spôsobená stafylokokom, streptokokom, pohlavne prenosnými chorobami a hypotermiou.

Ako nebezpečná je obyčajná cystitída?

„Je veľmi dôležité, aby sme neváhali s liečbou, pretože cystitída môže spôsobiť veľmi závažné komplikácie: infekcia stúpajúca po močových cestách sa môže dostať do obličiek. Pri dlhom priebehu ochorenia môže infekcia viesť k vzniku pyelonefritídy – zápalu obličkového tkaniva, ktorý sa prejavuje vysokou horúčkou a bolesťou. dolnej časti chrbta. “

„Ak sa ochorenie nepodchytí včas, stane sa chronickým, napríklad cystalgia (konštantná akútna bolesť pri močení), ďalšou fázou je vráskavenie močového mechúra, čo vedie k invalidite.”

Ako sa zbaviť cystitídy: názor odborníka

cytoforte komentáre

Vladimír Kovalčuk. Urológ na mestskej klinike

Ľudia často zmierňujú bolesť a nepohodlie cystitídy fľašami s teplou vodou. Je to veľmi nebezpečné – choroba sa pravdepodobne stane chronickou s infekčnými komplikáciami. Budeme sa musieť uchyľovať k antibiotikám, ktoré zase spôsobujú množstvo ďalších vedľajších účinkov.

výhody cytoforte

Irina Petríčková. Špecialista na zdravotnú starostlivosť v zdravotníctve

Často sa počas exacerbácie cystitídy ľudia vracajú k homeopatii. Napriek tomu je tento typ liečby stále predmetom diskusie medzi lekármi kvôli neefektívnosti. Podľa štatistík je metóda účinná len v 17% prípadov.

cytoforte slovensko

Nikola Gordulič. Urologický lekár, kandidát lekárskych vied

Pacientom s cystitídou odporúčam nenosiť tesné a syntetické spodné prádlo. Druhou možnosťou je, ak je to možné, odpočinok na lôžku. Tretia, ale najdôležitejšia vec je užívanie doplnku stravy CytoForte. Momentálne je tento liek jedinou drogou s rýchlym účinkom, ktorá nemá žiadne vedľajšie účinky. Bude to trvať len 17 minút po užití CytoForte, aby ste sa zbavili nepríjemných príznakov ochorenia. A mesačný priebeh užívania doplnkov zabraňuje opakovaniu choroby.

Vysoká účinnosť CytoForte spôsobená obrovským komplexom aktívnych a prírodných látok, vďaka ktorým sa baktérie – patogény cystitídy nerozvíjajú.

 • Brusnicový extrakt: Baktericídne účinky a upokojuje zápal
 • Zinok: regeneruje bunky sliznice poškodenej infekciou
 • Vitamín E: zabraňuje zápalu v tele a obnovuje urogenitálny systém
 • Vitamín B6: produkuje protilátky, ktoré inhibujú patogény v tele

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula ráno a večer, bez ohľadu na jedlo. Na zaistenie výsledku je možné opakovať priebeh podávania po prestávke 5-10 dní.

čo je cytoforte

Dobré správy: kúpiť CytoForte si možete bez opustenia domova

Nie je žiadnym tajomstvom, že farmaceutické spoločnosti v snahe o finančný zisk predávajú tovar s minimálne 200% cenovou prirážkou. Preto výrobca predáva tovar len na oficiálnych stránkach. Dávajte pozor, aby ste si liek nekúpili na stránkach tretích strán.

Ako sa zbaviť cystitídy bez antibiotík? Cytoforte skúsenosti, nežiadúce účinky

 Andrea_MUR

Dievčatá, pomôžte! Minulý týždeň som sa dlho prechádzala so svojím synom, normálne mi dlho spí len keď je na ulici v kočiari a zrejme sa mi v teniskách podchladili nohy. Výsledkom je cystitída. Nemôžem sa jej zbaviť, už tretí deň mám bolesti, reže ma to a behám na záchod každých 5 minút. Som úplne vyčerpaná. Kto čelil tejto infekcii, poraďte mi, ako ste sa vyliečili, čo pomohlo. Mám nádej, že pomôžete!

Komentáre používateľov:

MamaFilipa077

Ako vám rozumiem! Na základe slabej imunity sa mi po tehotenstve vyvinula cystitída. Akonáhle je chladné obdobie – je to katastrofa! Nech už som sa liečila akýmikoľvek pilulkami, mávajú dočasný účinok a ja som ich pojedla toľko, že sa mi začali problémy so žalúdkom. Preto som prešla na prírodné prostriedky. Zo všetkých vecí, ktoré som vyskúšala, je jednoznačne najlepší CytoForte.

Nie sú to páchnuce bylinky, ktoré nie je možné vypiť, ale kapsuly. Súčasťou sú aj všetky druhy vitamínov, zinok, harmanček a brusnicový extrakt. Čítala som, že tieto zložky veľmi dobre zmierňujú zápal a bolesť.

Suma sumárum som CytoForte užívala 10 dní, 2-krát za deň. Symptómy prešli už na druhý deň, potom sa už riešil zápalový proces. Po týždni som si nepamätala, čo je cystitída. Vybrala som celú kúru, aby to bolo určite. A teraz som už 2 roky nemala žiadne bolesti!

Ola-La

Moja mama varila nejaké bylinky, ale musím s nimi byť opatrná, keď som ich pila veľa, mala som vyrážku.

SweetLana

och, tiež trpím touto cystitídou. v dôsledku infekcie sa vyvinula. raz nič, a potom to udrie! popozerám, čo tu radia.

Sane4ka

Tiež som sa zbavila cystitídy pomocou CytoForte. Odporúčal mi ho lekár. Dievčatá, nechcem to zakríknuť, ale pol roka sa táto nákaza neukázala.

cytoforte liečivé účinky

Detka Konfetka

Jasné, nohy si treba chrániť proti podchladeniu. Treba ešte aj testy na určenie infekcie. Všeobecne platí, že aj ja som za prírodné prostriedky, chémia len trávi telo.

Veronika

Ale mnohí ľudia nechápu, čo je zápal močového mechúra a len tlmia bolesť a nepohodlie práškami. Ale je to zápalový proces, ktorý sa môže stať chronickým (ako u mojej priateľky). Takže dievčatá v žiadnom prípade nezanedbávajte túto bolesť.

Včielka Mája

Mám chronickú cystitídu, zdá sa mi, že ju nie je možné vyliečiť, včas som ju nepodchytila… teraz sa snažím o seba postarať, nikdy nechcem prechladnúť.

Emma

Ále, o čom to hovoríte, môžete to vyliečiť a bez antibiotík. Moja matka trpela viac ako 10 rokov, dokonca aj lekári už len lámali rukami, ale objednala som jej cez internet CytoForte. Najprv ho nechcela, hovorila, že nepomôže. A pomohlo! Áno, tak teraz na 3 roky už na to utrpenie nemyslí. nedávno šla ku gynekológovi, testy boli oveľa lepšie, nie sú tam žiadne ďalšie škodlivé baktérie. Odporučila by som všetkým ženám, aby to brali na prevenciu.

Katka

dievčatá, dnes som prešla 3 lekárne, a nikde nemajú cyto forte. Kde ho kupujete?

Princess Eva

Pokiaľ viem, je len na internete na oficiálnych stránkach – dá sa kúpiť len tam. Objednala som si tu, príde rýchlo za 2-3 dni. a v lekárňach môžu byť falzifikáty, už som o tom čítala. Takže je lepšie objednať len od výrobcu.

Hana

Vyliečili ma nejaké kapsuly, teraz si nepamätám meno. pomáhajú dobre, ale potom musíte obnoviť črevnú mikroflóru, pretože tieto kapsuly sú silné.

Coco Rococo

Akonáhle som sa rozviedla so svojím manželom, cystitída okamžite prestala. Vedela som, že je na vine.

Funny Girl

Tiež som mala cystitídu. Počas liečby dal lekár nasledujúce tipy. Na zmiernenie bolesti počas akútneho obdobia sa môžete zahriať pomocou vyhrievacej podušky (držíte ju medzi nohami), ale len ak máte cystitídu bez krvácania. Treba piť viac tekutín (častejšie močiť), nejesť horúce alebo nepiť kávu. Počas exacerbácie – úplný sexuálny odpočinok (to bola pre manžela a mňa najťažšia vec). Symptómy postupne miznú, ale neviem, na ako dlho. Zatiaľ to nebol ani mesiac.

Soňa

Vďaka Bohu, že nikdy som týmto netrpela a hádam ani nikdy nebudem. Vždy som sa obliekla podľa počasia, v zime vo všeobecnosti sú tri ponožky, dve nohavice a tak ďalej, ale tie, ktoré behajú pri -20 v sukničkách sa trápia.

Galina223

Teraz neviete presne, čo je cystitída, pretože píšete takýto nezmysel. dokonca môže vzniknúť z podvýživy, z fyziológie toho, ako sa tam nachádzajú vaše orgány. čo majú pančuchy? alebo si myslíte, že sme tu všetci neadekvátni a v zime beháme nahé?

Mamka Bo

Všetci lekári radia len antibiotiká, nemajú nič iné vo svojom arzenále. Ale po týždni alebo dvoch, všetko začína znova. Mám priateľku, ktorá vybrala tri cykly antibiotík. Jeden skončí o o týždeň to začne znova. Ide k lekárovi – opäť predpisuje antibiotikum, ďalšie, silnejšie. A tak dookola. Nakoniec ma poslúchla a objednala si CytoForte a po 3 dňoch sa sa to konečne skončilo – okamžite sa jej uľavilo. A netreba do seba pchať jedy. Ale ľudia tomu okamžite nerozumejú. Žiaľ.

cytoforte z cystitídy

 KristinKA

Mám rovnaký problém … Všimla som si zhoršenie deň po sexe alebo po užití alkoholu v hocijakých, aj najmenších dávkach

Madame Pop

Musíš veľa piť. Piť brusnicový džús na litre, jesť veľa jogurtu. Robte si aj teplé kúpele so sódou a varte harmanček ako čaj a pite 4 krát denne. Aspoň na chvíľu zabudnete na tieto hrozné pocity.

Xénia

A prečo na chvíľu, ak sa toho konečne môžete zbaviť? Viete, prečo je brusnicový džús dobré piť? Obsahuje aminokyseliny, ktoré zabíjajú baktérie, ktoré spôsobujú zápal močového mechúra. Preto je brusnicový extrakt hlavnou zložkou CytoForte. Zinok zvyšuje účinok a posilňuje imunitný systém tak, aby sa choroba nevrátila. Preto sa nezaoberajte týmto nezmyslom, ale vezmite si liek, ktorý naozaj pomáha.

cytoforte kúpiť

Andrea_MUR

Dievčatá, drahé moje, ďakujem vám všetkým za radu. Už som si objednala CytoForte, zatiaľ si dávam teplé kúpele a veľa pijem, ako odporúčate, výsledky neskôr odpíšem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 1 =