Alfa Power Slovensko, navod na pouzitie, komentáre, cena – od tuku ku svalom za 2 mesiace: žiadne diéty, športy a nebezpečné tabletky

By | December 30, 2022

Tabl of Content

Našli spôsob premeny tuku na čisté svaly: vhodné iba pre mužov

Alfa Power čo je, výhody – nehanbite sa, že ste tuční: hanbite sa, že ste toto nezažili

Volám sa Pavol Lovač a v určitom okamihu moja váha dosiahla 137 kilogramov. Lekári mi povedali, aby som okamžite schudol, inak môžem zomrieť. Predstavte si, že počujete, že vo veku 32 rokov… Po mnohých mesiacoch strávených štúdiom dietetiky a športovej medicíny som našiel spôsob, ako premeniť svoj tuk na svaly. A len za 2 mesiace som sa z tučného nemotorného tučného chlapa premenil na športovca bez jediného dňa cvičenia.

Hneď na začiatku poviem, že doplnok stravy, ktorý mi pomohol, je Alfa Power. Ak nájdete iný produkt s podobným zložením, bude tiež fungovať, aj keď na trhu som rozhodne nič podobné nevidel. Ide o vitamínový komplex, ktorý syntetizuje bielkoviny z tukového tkaniva. Ako viete, svaly sa skladajú z bielkovín.

Poviem vám svoj príbeh, aby ste neopakovali moje chyby. Ale sľubujem: ak to dočítate až do konca, raz a navždy zmeníte svoj život. Tuk sa už nikdy nevráti – len si skúste predstaviť, ako vás budú ostatní ľudia obdivovať.

Môj príbeh: cesta od tučného muža k apollovi bez námahy

Nebol som vždy taký tučný. Ale keď som začal žiť sám, nestaral som sa o to, čo jem. Toto všetko plus sedavý spôsob života viedli k tomu, že som sa za tri roky stal tučným mužom, ktorý sa bez dýchavičnosti nevie ani postaviť zo stoličky.

Kvôli nadváhe som sa neustále potil, večne som mal opuchnutú tvár a objavili sa mi prsia, ako keby som bol žena. Nie je to vtip – moje prsia boli väčšie ako prsia mojej priateľky. Mal som vtedy priateľku…

Temné obdobie v mojom živote začalo tým, že sa moji priatelia odo mňa začali odvracať. Hanbil som sa s nimi chodiť von, pretože keď sme išli do kaviarne – znášal som ponižovanie kvôli ich vtipom o mojej váhe. A potom ma moja priateľka vyhodila a zostal som sám. Len ja a moje kilá navyše.

Vždy som si myslel, že chudnutie je ťažké. Verte mi, skúšal som rôzne veci: skúšal som diéty (čo spôsobilo zápal žalúdka), veľa som chodil, chodil som do bazéna a skúšal som veľa nezrozumiteľných chemických doplnkov stravy.

Ale to všetko bola chyba – stačilo len pochopiť, čo sú tukové bunky a ako fungujú. Pomohli mi publikácie o športovej výžive. Ich autor, Milan Juričko, bol za svoje objavy ocenený Gardnerovou medzinárodnou lekárskou cenou. Za svoj objav mu bola udelená Gardnerova medzinárodná lekárska cena.

Jeho objavom bolo, že svaly môžu rásť na úkor podkožného tuku. Aby ste telo naučili pracovať v tomto režime, stačí užiť doplnok stravy Alfa Power. Ale skôr, než sa budete ponáhľať s objednávkou – poviem vám, ako to funguje. Mali by ste pochopiť, aký je účinný a prečo v ňom nie je a nemôže byť nič zdraviu škodlivé.

Alfa Power dávkovanie, nežiadúce účinky – fyziológia podkožného tuku a ako sa ho zbaviť

Dlho som hľadal odpoveď na túto otázku, kým svetoznámy odborník na výživu neodhalil jednoduché tajomstvo: počet tukových buniek u človeka sa nemení. Len zväčšia svoj objem. To isté platí pre svaly – športovci ich majú toľko, koľko každý iný človek. Ale sú oveľa rozsiahlejšie. Ukázalo sa, že existuje spôsob, ako premeniť tuk na svalovú hmotu, a na to nemusíte ani cvičiť v posilňovni. V našom tele je za to zodpovedný proces ketózy.

Ketóza je stav, pri ktorom vaše telo začne využívať svoj vlastný tuk na tvorbu energie. Ak skôr, na naštartovanie procesu ketózy, bolo potrebné držať sa dlhého pôstu alebo dlho trénovať v posilňovni – dnes stačí užiť doplnok stravy Alpha Power, ktorý oklame telo a núti ho čerpať energiu z vlastných tukových zásob.

Tu začína kúzlo doplnku. Nerozkladá totiž len tuky – energiu získanú z ketózy využíva na budovanie nových proteínových štruktúr, teda svalov.

Ako svaly vlastne rastú

A teraz ten najvýraznejší fakt: vedci dokázali, že na zvýšenie svalovej hmoty nie je potrebné cvičiť v posilňovni. Faktom je, že počas tréningu vaše telo vylučuje špeciálnu zmes hormónov: rastový hormón a testosterón. Vďaka nim sa objem svalov naozaj zväčšuje.

Nie je žiadnym tajomstvom, že niektorí športovci užívajú chemické prípravky: berú hormóny, vďaka ktorým ich svalová hmota rastie desaťkrát rýchlejšie ako u priemerného človeka. Ale táto syntetická (umelá) chémia je zdraviu veľmi škodlivá, preto vedci dlho hľadali bezpečnú prírodnú náhradu. A pred tromi rokmi ju konečne našli: ak zmiešate: mikrokryštalickú celulózu, kreatín a horečnaté soli mastných kyselín v špeciálnom pomere, telo začne štiepiť vlastný tuk a vyrábať z neho testosterón a rastový hormón. Na základe tohto vzorca vytvorili produkt: Alfa Power.

Viete, čo to znamená? Na jednej strane Alpha Power rozkladá tukovú hmotu na energiu. Na druhej strane využíva rovnakú energiu na nárast svalovej hmoty.

Ako sa moje telo zmenilo vďaka Alfa Power – kde kupit, objednať, predaj

V prvých dňoch užívania som cítil obrovský nárast sily a elánu. Ak som predtým mal problémy s ranným vstávaním a musel som celý deň chodiť ospalý, po pridaní Alpha Power do mojej stravy som mal výrazne viac energie. Mal som nutkanie chodiť, pocit hladu takmer úplne zmizol, mal som dobrú náladu. Nemusel som piť kávu, aby som sa cítil lepšie. Znova som dostal chuť žiť.

Najzaujímavejšie bolo, keď som sa vážil: namiesto 137 kilogramov som videl 129. A to už po štyroch dňoch užívania doplnku! To mi dalo motiváciu pokračovať v užívaní Alfa Power.

Mínus 20 kíl za dva týždne! A pozrite – na mojom tele sú obrysy svalov, ktoré tam nikdy neboli. Áno, ešte zo mňa nie je silák, ale užívanie doplnku ešte neskončilo.

Svoj experiment som ukončil presne po dvoch mesiacoch. Pripomínam, že tento výsledok som dosiahol bez tréningu v posilňovni, diéty a akéhokoľvek nepohodlia. Premena tela sa ukázala byť taká jednoduchá, že tomu ani sám neverím.

Ste pripravení vidieť, čo som dosiahol bez toho, aby som niečo urobil? Len 2 mesiace používania Alpha Power a zmenil som sa z tučného nešťastníka na sexi kus, na ktorý sa pozerajú všetky dievčatá:

Túto fotku som urobil takmer pred rokom. Odvtedy som už nikdy doplnok nebral, pretože som už dosiahol požadovaný výsledok. A počas tejto doby sa môjmu telu vôbec nepohoršilo – som fit a zdravý až tak, že sa mi výrazne zvýšil metabolizmus. Aj keď jem veľa – každá kalória navyše sa stáva energiou. Teraz športujem, ale len pre svoje potešenie.

Výsledky iných ľudí, ktorí používali Alfa Power

To je všetko, čo k tomu môžem povedať. Ukážem len fotografie mužov, ktorí si pridali Alpha Power do svojho jedálnička a zmenili svoje telo:

Chcete dosiahnuť rovnaké výsledky? Poviem vám, kde sa dá kúpiť Alfa Power a ja odpoviem na najobľúbenejšie otázky mojich priateľov.

Odpovede na často kladené otázky

Je tento prostriedok bezpečný?

Alpha Power ani teoreticky nemôže byť škodlivý, pretože obsahuje iba prírodné zložky. Má certifikát vitamínových doplnkov (teda je vhodný pre každého).

Ako používať doplnok na premenu tuku na svaly

Doplnok sa má užívať podľa pokynov: jedna tableta dvakrát denne. Spolu ich je 30, preto je najlepšie objednať si viacero balení naraz. Ja osobne som potreboval štyri.

Zmiznú svaly po skončení užívania?

Svaly môžu poklesnúť, ale len mierne. Ide o to, že keď máte veľa svalov, metabolizmus sa zvyšuje, takže tuk sa už určite nevráti. Tu ale odporúčam udržiavať sa vo forme – teraz chodím do posilňovne raz týždenne, len tak pre zábavu. A počas celého roka sa stav môjho tela nezhoršil.

Svaly môžu poklesnúť, ale len mierne. Ide o to, že keď máte veľa svalov, metabolizmus sa zvyšuje, takže tuk sa už určite nevráti. Tu ale odporúčam udržiavať sa vo forme – teraz chodím do posilňovne raz týždenne, len tak pre zábavu. A počas celého roka sa stav môjho tela nezhoršil. A ak ste taký lenivý, že sa vám nechce ísť do posilňovne – kúru môžete pokojne opakovať raz za pol roka. To stačí na udržanie sily.

Zvýši sa moja sila, keď sa objavia svaly?

Sily bude mať toľko, že aj bez predchádzajúceho tréningu zvládnete zdvihnúť činku s hmotnosťou 100 kilogramov. Logika je jednoduchá: s rastom svalov rastie aj sila.

Ako doplnok ovplyvňuje zdravie mužov?

Alpha Power pomáha telu produkovať vlastný testosterón, takže vaša sexuálna výdrž a mužská sila sa len zvýši.

Ako je to s doručením?

Všetko je veľmi jednoduché – balík môžete dostať rovnakým spôsobom, ako dostávate akýkoľvek iný online nákup v internetovom obchode. Maximálne 3 dni a objednávka bude doručená bez ohľadu na to, v ktorej oblasti našej krajiny sa nachádzate.

Je pravda, že doplnok zväčšuje veľkosť penu?

Tu vás musím sklamať – je to mýtus. Mužský orgán sa totiž neskladá zo svalov, ale z kavernóznych vlákien. Jeho veľkosť sa teda určite nezväčší.

Ako a kde sa dá objednať Alfa Power

A teraz ten najvýraznejší fakt: vedci dokázali, že na zvýšenie svalovej hmoty nie je potrebné cvičiť v posilňovni. Faktom je, že počas tréningu vaše telo vylučuje špeciálnu zmes hormónov: rastový hormón a testosterón. Vďaka nim sa objem svalov naozaj zväčšuje.

Nie je žiadnym tajomstvom, že niektorí športovci užívajú chemické prípravky: berú hormóny, vďaka ktorým ich svalová hmota rastie desaťkrát rýchlejšie ako u priemerného človeka. Ale táto syntetická (umelá) chémia je zdraviu veľmi škodlivá, preto vedci dlho hľadali bezpečnú prírodnú náhradu. A pred tromi rokmi ju konečne našli: ak zmiešate: mikrokryštalickú celulózu, kreatín a horečnaté soli mastných kyselín v špeciálnom pomere, telo začne štiepiť vlastný tuk a vyrábať z neho testosterón a rastový hormón. Na základe tohto vzorca vytvorili produkt: Alfa Power.

Na záver je ďalšou dobrou správou, že pred zvýšením cien produktov začína výrobca tzv

,,Čistenie skladov” a na prvú objednávku poskytuje obrovskú zľavu – využite to.

-50%

Alfa Power diskusia, forum, recenzie, skúsenosti

Andrej Šupaj

Tomuto produktu som dôveroval veľmi dlho, pravdepodobne od roku 2017, efekt je viditeľný hneď, ale je prirodzený, neskôr som pocítil nával sily a bolo to také ľahké. Balíček príde za pár dní, myslím, že to nie je až tak dlho, výrobcovi sa dá veriť a môžem povedať, že produkt je naozaj kvalitný. Odporúčam to!

Šimon Kupčo

Ahojte všetci! Alfa Power odporúčam každému, kto chce rýchlo a kvalitne budovať svalovú hmotu. Používam ho mesiac, tuk mizne, svaly sa objavujú.

Ervín Rupák

Dobrý deň, ako je to s vedľajšími účinkami?

Šimon Kupčo

Ahoj, žiadne tam nie sú. Alpha Power je úplne bezpečný.

Ján Morský

Alpha Power používam pravidelne a efekt je jednoducho úžasný! Som spokojný so všetkým. Odporúčam to každému!