Snap‑On Smile Polska, cena, opinie, jak stosować – Twój uwodzicielski uśmiech za 5 minut i na zawsze!

By | April 6, 2022

Tabl of Content

Alternatywa dla licówek.

440 PLN

220 PLN

Czym są elinery?

Stanowią one doskonałą alternatywę dla aparatów ortodontycznych, które wyglądają o wiele bardziej atrakcyjnie. Podobnie jak aparaty ortodontyczne, elinery, noszone na stałe, wyrównują zęby i poprawiają zgryz.

Co to jest licówki?

Są to specjalne białe płytki, których zadaniem jest ukrycie niedoskonałości uszkodzonych zębów. Są one przyklejane na zęby i dają piękny uśmiech. W klinikach stomatologicznych licówki są bardzo drogim zabiegiem.

Czym jest Snap-On Smile?

Są to zarówno elinery jak i licówki w przystępnej cenie dla każdego. Specjalna konstrukcja przypominająca most, która opiera się na naturalnych zębach, jest bezpiecznie zamocowana i wizualnie koryguje wszystkie niedoskonałości zębów.

Dzięki innowacyjnej technologii Snap-On Smile, montuje się go w 5 minut w domu – nie musisz iść do lekarza i szlifować zębów.

Problemy, których możesz się pozbyć dzięki Snap-On Smile – co to jest, efekty

 • Nierówne zęby.
 • Wyszczerbione zęby.
 • Brak kilku zębów.
 • Szczeliny między zębami.
 • Poczerniałe zęby i stare wypełnienia.

Cienkie, ale wytrzymałe i bardzo wygodne – Snap-on Smile gdzie kupić, przeciwwskazania

Snap‑On Smile są produkowane z unikalnego materiału – polipropylenu klasy medycznej. Jest to mocny I wytrzymały materiał, który pozwoli Ci nawet na żucie. Ponadto jest idealnie biała I nie żółknie.

Snap‑On Smile zapewni Ci piękny uśmiech nie tylko na zdjęciach, ale także podczas spotkania biznesowego czy romantycznej randki.

Snap‑On Smile tak podobne do Twoich prawdziwych zębów, że nikt, kto Cię zobaczy, nie będzie mógł się domyślić, że nie są to Twoje naturalne zęby.

Dodatkowe zalety Snap-On Smile – cena skupu, jak stosować

 • Maksymalnie wygodne, ponieważ dopasowują się do kształtu zębów.
 • Może być stosowany w każdym wieku.
 • 40 tańsze niż licówki stomatologiczne.
 • Poprawia zgryz i wyrównuje zęby.
 • Renomowany producent – firma stomatologiczna “Align Technology” (USA).

Zalecenia dotyczące stosowania – Snap-on Smile efekty, cena

Włóż okleiny do gorącej wody na 2 minuty.

Nałożyć na zewnętrzną stronę zębów, nacisnąć, aby uzyskać odcisk.

Załóż licówki i ciesz się pięknym uśmiechem.

Opinie klientów – Snap-on Smile komentarze, forum

Barbara, 31 rok, Warszawa

Licówki Snap-On Smile przerosły moje oczekiwania. Naprawdę wygodne I piękne. I możesz je nosić przez cały dzień. Możesz, na przykład, pójść na randkę. Możesz nimi żuć I nikt nawet się nie domyśli, że to nie są Twoje zęby. A uśmiech z nimi naprawdę staje się atrakcyjny, co wiele osób zauważa. Niestety, moje prawdziwe zęby są dalekie od ideału, ale Snap-On Smile bardzo dobrze pomaga zaradzić tej sytuacji.

Stas, 38 lat, Kielce

Zapoznałem się z Snap-On Smile w zeszłym roku. Brakowało mi dwóch przednich zębów ( zostały wybite przypadkowo jeszcze w dzieciństwie) I bardzo się tego wstydziłem. Starałem się uśmiechać jak najrzadziej, co oczywiście było bardzo widoczne. Widziałem te okleiny w programie telewizyjnym I postanowiłem je zamówić. Podobały mi się. Są one wysokiej jakości I trwałe. Miałem wątpliwości, że nie będą się dobrze trzymać. Ale pasują jak konstrukcja mostu, więc trzymają się doskonale. Przez cały czas, kiedy ich używam, ani razu się nie odkleiły. W sumie świetne urządzenie, które może być używane zarówno tymczasowo jak I na stałe. Polecam wszystkim!

Helena, 21 rok, Gdynia

Dzięki Snap-On Smile zaczęłam się zauważalnie częściej uśmiechać! Mam rzadkie przednie zęby z dużymi przerwami. Wstydziłam się ich odkąd pamiętam. Nawet jako dziecko. Poszłam do stomatologów, zaproponowali licówki, ale koszt jest po prostu zaporowy. Ponadto, zgodnie z opiniami, często wypadają z zębów. A ich wymiana to znowu dużo pieniędzy. Kiedy szukałam informacji na temat licówek, przypadkowo natknęłam się na Snap-On Smile. Wiele osób je chwaliło, więc i ja postanowiłam spróbować. Mam świetnie wyglądające zęby w ciągu zaledwie kilku minut i niedrogo. Ze wszech miar jest to świetne rozwiązanie! Podziękowania dla tych, którzy to wymyślili. Polecam wszystkim te licówki. Sytuacje są różne i mogą cię uratować.

Jak zamówić Snap-On Smile – co to jest, cena skupu, opinie,

 • Zostaw zgłoszenie na naszej stronie internetowej.
 • Oddzwonimy do Ciebie w ciągu 5 minut, aby potwierdzić zamówienie.
 • Snap-On Smile dostarczamy do Ciebie kurierem.

440 PLN

220 PLN