PeniSizeXL Polska co to jest, cena, kupic: klient agencji towarzyskich wyjawia jak przestał płacić za seks

By | April 29, 2019

Co to jest PeniSizeXL na powiększanie penisa – forum, jak stosować, instrukcja obsługi

Faceci korzystają z usług agencji towarzyskich. Kropka. Taka jest prawda od wieków i nic tego nie zmieni. Ale właściwie czemu tak robimy? Czy chodzi tylko o napięcie seksualne? Oto Kamil, typowy gość z dużego miasta, kiedyś dość częsty bywalec agencji towarzyskich, który obecnie po prostu nie potrzebuje takich rozrywek. Dziś po prostu kobiety, wedle jego słów, same do niego lgną…

Miałem problemy w łóżku

„Jestem Kamil i od kiedy pamiętam zawsze miałem problemy w łóżku. Nie miałem problemów, żeby zdobyć jakąś dziewczynę. Ale jak dochodziło co do czego to zaraz miałem pełne gacie ze strachu, robiłem się czerwony jak cegła i mimo najlepszych starań, często kończyło się na tym, że laska była niezadowolona. A ja czułem się jak ostatni frajer i looser. Chyba nie dziwne, że na żadnej nie zrobiłem nigdy wrażenia, nie? Problem był w tym, że po prostu miałem niedużego siurka. W końcu całkowicie straciłem pewność siebie i nawet nie próbowałem nikogo podrywać. Wychodziłem z ziomkami do klubów, na imprezy, ale kiedy oni podrywali dziewczyny, ja siedziałem przy stoliku i waliłem wódkę… Ile tak można?

Płacić za seks. Jedyne wyjście?

Każdy, a już na pewno młody facet, ma swoje potrzeby. Wku**iała mnie ta sytuacja i miałem tego już dość. Zacząłem przeglądać oferty towarzyskie, anonse kobiet, ba! Nawet ogłoszenia matrymonialne, choć niekoniecznie szukałem już związku na stałe. Chodziło o to, żeby nie angażować się uczuciowo i przez to nie przejmować niepowodzeniami. Nie chciałem płacić za seks, chciałem być jak goście z Podrywacze, którzy uprawiają seks i to im jeszcze za to płacą, ale agencja zaczynała być jedynym wyjściem w tej sytuacji. Przynajmniej wiedziałem, że nikt w agencji towarzyskiej nie zwróci uwagi na rozmiar mojego penisa, bo i tak byłoby im wszystko jedno.

Agencje – to nie to

Wpisałem agencja towarzyska w wyszukiwarkę i już miałem wyniki. Zobaczyłem oferty kobiet, wybrałem adres i pojechałem. Po wszystkim nie byłem do końca zadowolony, niby wszystko grało, dziewczyna do towarzystwa była niezła, ale coś było nie tak. No tylko co z tego, jak to była moja jedyna szansa na seks. Agencje towarzyskie zaczęły się pojawiać coraz częściej w moim życiu. Cały czas przeglądałem oferty towarzyskie w sieci, też prywatne anonse pań. Ogłoszenia dziewczyn jednak głównie sprowadzały się do dość drogiego sponsoringu. Doszło do tego, że na wizyty w burdelu, ogółem na panienki i dziewczyny do towarzystwa zacząłem wydawać sporo hajsu. A jednocześnie cały czas czułem, że to nie jest to. Prawdę mówiąc czułem się jak skończony leszcz i frajer – w końcu prawdziwy facet nie powinien płacić za seks…

Wywalić kompleksy do kosza

Mój najlepszy kumpel z osiedla powiedział mi, żebym poszedł pogadać ze specjalistą, najlepiej seksuologiem. No, było to jakieś wyjście. Rozmowa z facetami, nawet na takie tematy nie robiła mi problemów. Doktor Jędrzejczak mnie przyjął, wysłuchał i powiedział, że dam sobie z tym wszystkim radę i już niedługo dam se spokój z takimi miejscami jak agencja towarzyska czy innymi usługami towarzyskimi. Tylko najpierw trzeba wywalić do kosza kompleksy i podreperować tu i ówdzie moją „sprawność”. Nie bardzo temu konowałowi wierzyłem, ale w końcu to on był niby specem, nie?

Nieoczekiwane rozwiązanie problemów. PeniSizeXL efekty, skutki uboczne, skład

I teraz największe zaskoczenie, facet polecił mi kupić sobie po prostu kapsułki na powiększenie penisa. Nie wierzyłem w to co słyszę. Przecież takie rzeczy nie istnieją do cholery! Wku**iłem się, bo wydałem hajs na lekarza, a gość mi daje jakieś cuda na kiju. No ale kupiłem zgodnie z zaleceniem, bo potem bym się zastanawiał, że może to jednak działa i straciłem szansę. Efektami nie będę się chwalił, bo i po co, niektórzy i tak nie uwierzą. Powiem tylko, że mój kompleks małego zniknął. Pewność siebie teraz ze mnie po prostu kipiała, wiedziałem że mogę poderwać każdą i przede wszystkim, każdą zadowolić takim sprzętem. Zacząłem chodzić do klubów na łowy. Kumple nie wiedzieli co się stało, ze ja, ten co ostatnio tylko siedział i pił, wyrywał najlepsze panienki. Często po wieczorze w klubie lądowałem z dziewczynami w łóżku, a tam mój nowy rozmiar robił robotę. Prawie żadna nie żałowała nocy ze mną. Czułem, że wreszcie jest ok, nie musiałem płacić za bzykanie, agencja towarzyska znowu stała się dla mnie obca, skończyłem przeglądać anonse kobiet, internetowe oferty pań przestały mnie interesować. Teraz wystarczyło, że poszedłem na imprezę do klubu i prawie nigdy nie wracałem sam.

Każdy może być w mojej sytuacji

Z czasem znalazłem tę jedyną laskę na całe życie. Ale ostatnio z ciekawości szukałem informacji co tam u doktorka, któremu tyle zawdzięczam i trafiłem na jego artykuł, w którym mówi właśnie o powiększaniu penisa. Mówił w nim o tych samych kapsułach, które polecał i mi – PeniSizeXL. Postanowiłem opisać swoją historię, bo pewnie wiele osób jest w podobnej sytuacji jak moja i płaci za seks w agencji towarzyskiej. A wystarczy trochę pewności siebie i większy rozmiar, żeby dziewczyny wiedziały, że masz się czym popisać i tyle.”

Przykład Kamila pokazuje, że zawsze istnieje alternatywa dla agencji towarzyskich, że nie trzeba płacić za seks, że można poprawić swoje wyniki w łózku, wystarczy trochę pracy nad sobą.

Ile kosztuje PeniSizeXL, gdzie kupic (apteka, allegro, rossmann), cena apteka, jak zamówić

Kamil podesłał nam również link do produktu, który mu pomógł.

Oficjalna strona tego produktu znajduje się pod linkiem:

∗ Należy pamiętać, że historia Kamila jest indywidualna, efekty są uzależnione od osobistych preferencji i nie ma gwarancji, że w każdym przypadku będą takie same.

PeniSizeXL forum, komentarze, opinie użytkowników

Ciekawa opowiastka. Co te kompleksy robią z ludźmi…

Agafon

Gdzie przyjmuje ten lekarz? Nie mogę znaleźć.

Mario

Chyba każdy chłopak chciał być jak podrywacze :D nie pochwalam drogi tego koleszki fajnie ze się ustatkował.

Bison

Niewielka zmiana, bo pewnie chłopak zyskał co najwyżej kilka centymetrów a w zyciu zmiana ogromna. Gratuluje

Mateusz

też przegladam oferty towarzyskie ale chodzic do agencji towarzyskich to przegiecie IMO

Andrzejek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − 4 =