Pain Relief Polska co to jest, cena, gdzie kupic: Chińska mądrość, nowoczesne technologie

By | May 13, 2019

Tabl of Content

Co to jest Pain Relief plastry przeciwbólowe – czy to działa, efekty, skutki uboczne

 • Receptura, sprawdzona przez czas
 • Pobudzanie mikrokrążenia w skórze
 • Kierunkowe działanie lokalne
 • Nie wymaga codziennej wymiany
 • Szybkie zwalczanie bólu
 • 100% Skuteczność i bezpieczeństwo

Wiadomo, że uczucia bólu pleców na tym czy innym etapie życia doświadcza 80% ludzi!

pain relief forum

Naruszenia elementów układu mięśniowo-szkieletowego są podstawowym problemem dla ludzi w podeszłym wieku, ponieważ znacznie wpływają na jakość i długość życia.

Ale z każdym rokiem choroby kręgosłupa i stawów dotykają coraz więcej młodych ludzi, pozbawiając lub zakłócając ich zdolność do pracy!

W grupie ryzyka są ludzie w wieku od 25 do 49 lat, których życie jest związane z znacznym wysiłkiem, którzy dużo czasu spędzają za kierownicą auta, zajmują się ciężkim wysiłkiem fizycznym lub profesjonalnym sportem.

Ale największą grupę ryzyka stanowią osoby prowadzące siedzący tryb życia i posiadające nadwagę.

Należy być czujnym, jeśli zauważyłeś następujące objawy!

 • Mrowienie w rękach, drętwienie, ból w szyi
 • Trudności w oddychaniu, nieprzyjemne uczucie między łopatkami, ból w odcinku piersiowym
 • Bóle głowy, zawroty głowy
 • Ciężkość w dole pleców, drętwienie w nogach, okresowe skurcze mięśni nóg

“Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na 1 lub kilka pytań – ryzyko wystąpienia chorób kręgosłupa i jego strasznych skutków jest bardzo wysokie!”

Obszary zastosowania plastra “Pain Relief»

pain relief apteka

Ziołowe plastry przeciwbólowe “Pain Relief”

Jeszcze pierwsi wyznawcy taoizmu wierzyli, że kręgosłup to główny kanał energetyczny ciała , zapewniający pracę organizmu jako jednolitego systemu.

Wszelkie naruszenia jego funkcji nieuchronnie wpływają na stan zdrowia innych części ciała, powodując choroby, pozornie nie związane z kręgosłupem: impotencję, mastopatię, nadciśnienie tętnicze, bóle głowy, chroniczne zmęczenie i wiele innych.

Zgodnie z wierzeniami taoistycznych mnichów i tradycyjnej medycyny Chin, negatywna energia rozprzestrzenia się po ciele, może pozostawać w stawach i blokować ruch wzdłuż kręgosłupa. Dzieje się tak w przypadku, jeśli stawy i kręgosłup są mało elastyczne, zdeformowane, uszkodzone.

“Zdrowy kręgosłup – zdrowy duch”

Sun Szu-Min.

Sekret leczniczego działania plastra kryje się w poniższych elementach:

 • Aktywacja mikrokrążenia w skórze i tkance podskórnej.
 • Nowoczesna technologia dostarczania leku do miejsca zapalenia.
 • Zmniejszenie bólu.
 • Przywracanie funkcjonalnej aktywności mięśni.
 • Normalizacja działania stawów.
 • Wpływ pośredni na działanie organów wewnętrznych.

Skład przeciwbólowego plastra: “Pain Relief”

Skład plastra zawiera ponad 9 ziół leczniczych i został opracowany w wyniku wielowiekowych badań ludowych uzdrowicieli.

Plaster znieczulający jest przy tym wykonany za pomocą nowoczesnej technologii i spełnia najwyższe międzynarodowe standardy jakości. Plaster PAIN RELIEF nie zawiera domieszek chemicznych, nie jest toksyczny, jest bezpieczny, nie powoduje problemów żołądkowo-jelitowych, nie uszkadza układu pokarmowego ani wątroby.

pain relief skład

“Pain Relief” pomaga w leczeniu takich chorób, jak:

Schemat głównych ognisk bólu

 • zapalenie stawów
 • choroba zwyrodnieniowa stawów
 • bóle przy zmianie pogody
 • ból w dole pleców i nogach
 • skurcze mięśni, naderwanie mięśni
 • zapalenie okołostawowe łokci, ramion i łopatek
 • ostrogi na piętach
 • rwa kulszowa i ostreochondroza
 • reumatyzm
 • zapalenie korzonków

Co o przeciwbólowych plastrach ziołowych “Pain Relief” mówią lekarze?

pain relief opinie forum

Najważniejsze w procesie leczenia każdej choroby jest ograniczenie bólu i usunięcie stanu zapalnego. Wcześniej jedynym rozwiązaniem było zastosowanie kilku leków: oddzielnie przeciwko bólwi i oddzielnie dla leczenia chorób, co powodowało nieodwracalne szkody układowi żołądkowo-jelitowemu i wątrobie. Teraz konieczność stosowania tabletek zniknęła.

Plaster PAIN RELIEF radzi sobie nie tylko z funkcją uśmierzania bólu, ale i z leczeniem poprzez lokalne oddziaływanie naturalnych składników na głębsze warstwy skóry, naczyń włosowatych i na chore tkanki. Dzięki temu może być stosowany nawet przez sportowców, którzy potrzebują bezpiecznego rodzaju leków przeciwbólowych.

Po tym, jak moi pacjenci zaczęli stosować te plastry, ilość ich powtórnych wizyt z tymi samymi objawami i sezonowymi zaostrzeniami znacznie się zmniejszyła. Wygoda i wysoka skuteczność plastrów sprawiają, że są środkiem nr 1 w leczeniu chorób kręgosłupa i stawów!

Władysław Galuś

Ortopeda

Pain Relief forum: opinie naszych klientów, komentarze,opinie użytkowników

Halina, 51 lat

Witajcie. Moja mama ma 79 lat, dręczą ją bardzo silne bóle pleców, dyskopatia. Kupiłam u was ziołowe plastry, 6 szt, bóle znacznie się zmniejszyły, mama jest po prostu szczęśliwa. Wystarczy go nakleić na miejsce, gdzie boli, i czekać, kiedy ból ustanie. Najlepsze jest to, że ten plaster to nie tylko środek przeciwbólowy, ale i leczniczy. Weszłam na stronę zamówić jeszcze, teraz jest już w większym opakowaniu. Dziękuję za uwolnienie od bólu!

Aleksander, 53 lata

pain relief cena

Niewątpliwą zaletą plastrów jest ich szeroki zakres zastosowania i niska cena. Cierpię na osteochondrozę odcinka szyjnego, co w niektórych sezonach (zwłaszcza na wiosnę i jesienią) nie daje mi spokojnie żyć. Po zastosowaniu różnych maści odkryłem dla siebie plaster PAIN RELIEF. Po przeczytaniu instrukcji upewniłem się, że plaster jest wykonany z naturalnych ziół, co nie powinno było przynieść mi problemów. Już po pierwszym zażyciu poczułem się lepiej – rezultat był błyskawiczny. Ból nie tylko przeszedł, ale także nie pojawił się ponownie w krytycznych porach roku! Teraz ten plaster na zawsze zamieszkał w mojej apteczce.

Wiktoria, 32 lata

Życie bez bólu – tak bym nazwała okres stosowania tego super plastra. Uraz kręgosłupa na treningu zmusił mnie do ciągłego stosowania leków przeciwbólowych, co pociągnęło za sobą problemy żołądkowe. Ból stał się integralną częścią mojego życia, aż w pewnym momencie nie miałam już siły zażywać więcej leków przeciwbólowych. Wtedy odkryłam istnienie tego plastra. Próbowałem wiele maści, naparów i tabletek, zdałam sobie sprawę, że najlepszego środka przeciw chronicznego bólu w kręgosłupie po prostu nie ma. Teraz jednak wiem, że naprawdę można żyć bez bólu, nie zażywając tabletek!

Jak prawidłowo stosować plaster “Pain Relief” – instrukcja obsługi, dawkowanie

pain relief plastry przeciwbólowe

Pain Relief Polska – ile kosztuje, gdzie kupic, cena apteka, Rossmann, Allegro, jak zamówić

338 zł

Cena 169 zł

Co wyjaśnia wysoką skuteczność ziołowych anestetyków ziołowych w leczeniu osteoporozy, zapalenia stawów, rwy kulszowej, reumatyzmu, choroby zwyrodnieniowej stawów i innych chorób kręgosłupa i stawów? Opinia lekarza

Ostatnio coraz więcej listów przychodzi do redakcji naszego czasopisma z pytaniami o chińskie plastry łagodzące ból ziołowy. Czytelnicy piszą, że pomagają im pozbyć się różnych chorób pleców, szyi, kręgosłupa i stawów. Od ostrogi pięty do zapalenia stawów i rwy kulszowej. Wiele osób zastanawia się – czy te łaty są niebezpieczne? Co sprawia, że ​​są tak skuteczne? Jak często można ich używać bez szkody dla ich zdrowia? Poprosiliśmy ortopedę, neurologa i najwyższą kategorię doktora Michała Lewczuka, aby odpowiedzieli na te i inne pytania dotyczące chińskich ziołowych plastrów znieczulających.

“Jedyny preparat, który mogę polecić wszystkim”

2 lata temu nikt nawet nie wiedział o tych plastrach. Oczywiście były inne, ale z reguły pomagały słabo, dlatego nie było szczególnego zainteresowania i były bardziej ludowym lekarstwem. „PAIN RELIEF” – pierwsze plastry znieczulające na bazie roślin którzy są zainteresowani nie tylko pacjentami, ale także lekarzami. Jak wykazały liczne badania tych plastrów, a także dość solidne doświadczenie w ich stosowaniu, ich skuteczność w leczeniu chorób kręgosłupa i stawów jest niezwykle wysoka. W niektórych przypadkach pomagają lepiej niż antybiotyki, maści i pigułki! I pomimo tego, że w przeciwieństwie do tych leków nie szkodzą ciału, a nawet są dla niego korzystne. Z powodu tego, co osiągnięto dzięki tak wysokiej wydajności plastrów?

Innowacyjna technologia

W produkcji „PAIN RELIEF” zastosowano nową technologię, która nie była wcześniej używana. Mianowicie, technologia nanocząstek, która zakłada stosowanie substancji leczniczych o bardzo małych rozmiarach cząstek. Dokładniej, ich „kruszenie” do małych rozmiarów. W wyniku tego substancje lecznicze stają się zdolne do niemal nieograniczonego przenikania do najgłębszych warstw skóry bezpośrednio na obszar dotknięty chorobą, zapewniając jej skuteczne leczenie.

Jeśli porównać zwykłe plastry i plastry “PAIN RELIEF” na zdolność substancji do wnikania w głąb ciała, to w pierwszym jest około 10% (większość substancji pozostaje w górnych warstwach skóry), następnie w drugiej 100%. W rezultacie zwiększa się skuteczność leczenia, czego najlepszym dowodem jest dynamika samego powrotu do zdrowia.

Po tym jak zacząłem polecać ziołowe plastry przeciwbólowe “PAIN RELIEF” Walka z chorobami jest znacznie łatwiejsza dla pacjentów. Bóle, zarówno bolesne, jak i ostre, znikają w ciągu kilku godzin po przyklejeniu plastra, choroby na początkowych etapach są wyleczone na 1-2 kursach, poczyniono postępy w leczeniu zaniedbanych chorób. W niektórych przypadkach znieczulające plastry ziołowe PAIN RELIEF są jedynym środkiem, który naprawdę pomaga. Pacjenci odczuwają zauważalną poprawę samopoczucia niemal natychmiast.

Z czego składają się chińskie ziołowe plastry przeciwbólowe?

Kompozycja medyczna plastrów zawiera 9 starannie wyselekcjonowanych ziół leczniczych, które same są przydatne w kręgosłupie, kościach i stawach. W połączeniu działają jeszcze silniej. Skład zawiera: homolemen sekretny, notchedigium karb, barszcz, barwienie krokoszem, millettia mesh, kopyto Siebold, sól fizjologiczna, fałszywy żeń-szeń, korzeń jarmułki.

Wiadomo, że podobne plastry z takimi ziołami były używane przez tybetańskich mnichów w ostatnim stuleciu. W tamtych czasach były one powszechnie znane w całych Chinach, a także daleko poza ich granicami. Tybetańskie łaty uważano za niemal cuda. I to nie było daleko od prawdy. Dziś PAIN RELIEF, chińskie ziołowe plastry znieczulające stały się jeszcze bardziej skuteczne i dostępne dla wszystkich.

Jak używać ich poprawnie? Czy plastry mają przeciwwskazania?

Plastry ziołowe łagodzące ból przykleja się do dotkniętej chorobą części ciała. Po podgrzaniu z ciała substancja lecznicza plastra zaczyna się topić i przenikać do ciała. Jedna łatka jest ważna przez 8-12 godzin. Trzeba przyklejać plastry 1-2 razy dziennie. Pełny cykl leczenia to 5 plastrów.

Ze względu na fakt, że plastry mają efekt lokalny, nie mają negatywnych skutków, które charakteryzują się przyjmowaniem tabletek. W szczególności nie uszkadzają żołądka, wątroby i nerek. Mogą zabrać prawie wszystkich, z wyjątkiem dzieci i kobiet w ciąży. Jedyne, co może być, to alergia na składniki aktywne. Ale jak pokazuje, zdarza się niezwykle rzadko, u wszystkich pacjentów alergiczne zaczerwienienie w miejscu klejenia plastra było tylko raz (za 2 lata!).

Łagodzący ból plaster ziołowy “PAIN RELIEF” można nazwać nie tylko najskuteczniejszą, ale także najbezpieczniejszą metodą leczenia wszystkich istniejących. I to prawda. Należy jednak pamiętać, że tylko oryginalne plastry “PAIN RELIEF” są użyteczne i skuteczne, a nie ich podróbki, które ostatnio wydawały się ogromne.

Fałszerstwa, a także wszelkiego rodzaju analogi nie są wytwarzane przez nanotechnologię, mają zupełnie inny skład, który jest wskazany na opakowaniu. Takie poprawki nie tylko nie przyniosą korzyści, ale także mogą zaszkodzić zdrowiu. Aby się nie mylić, zalecam moim pacjentom kupowanie chińskich plastrów przeciwbólowych wyłącznie na oficjalnej stronie partnera dystrybucyjnego. Sprzedaje tylko oryginalne łaty w przystępnej cenie.

co to jest pain relief

“Na dzień dzisiejszy – jest to najbardziej skuteczny sposób regeneracji stawów i zwalczania problemów z kręgosłupem.Podobnych środków po prostu nie ma!”

pain relief skutki uboczne

Na zdjęciu:Profesor Pak otrzymuje nagrodę Nobla za odkrycie, które pozwoliło osiągnąć przełom w terapii układu mięśniowo-szkieletowego.

Instytut Ortopedii i Traumatologii: Dzień dobry, panie profesorze!Miło nam się z panem spotkać.Czy mógłby pan nam powiedzieć: naprawdę w Chinach jest jakiś sekret, pozwalający unikać chorób stawów?

Profesor Pak: Dzień dobry!W Polsce problemy ze stawami są bardzo powszechne:co czwarty mieszkaniec waszego kraju cierpi na bóle w plecach, łokciach, kolanach, przepuklinę lub zapalenie stawów na różnych etapach.Współczuję wam, bo wiem, jak straszne są choroby stawów i czym mogą się skończyć dla człowieka.W Chinach z tą chorobą już dawno sobie poradziliśmy, więc chętnie podzielę się doświadczeniami naszego kraju.

Instytut Ortopedii i Traumatologii: W czym tkwi tajemnica chińskiego zdrowia i długowieczności?W jedzeniu?

Profesor Pak: To mit, na owoce morza stać nie każdego, dlatego danie główne w naszej diecie to zwykły ryż.Nasz sekret tkwi w dziedzictwie przodków, słynnej chińskiej medycynie.Ludzkie ciało jest delikatna konstrukcja, i nie można sobie nawet wyobrazić, jak dobrze można ją przebudować!

Instytut Ortopedii i Traumatologii: W wielu krajach uważa się, że chore stawy to naturalny objaw starości?

Profesor Pak: My, w Chinach, udowodniliśmy, że stawy są w stanie w pełni się regenerować, MOŻNA JE I NALEŻY REGENEROWAĆ. Główna przyczyna choroby to zużycie.Na stawy ciągle idzie duże obciążenie, dlatego chrząstki tracą elastyczność, stają się cieńsze i ścierają się.Stąd szczeliny, bóle, ciała obce (przepukliny) i deformacja kości (choroba zwyrodnieniowa stawów).Już w wieku 60 lat u wielu osób chrząstka ściera się w 45-50%.Jak można zregenerować coś, czego już nie ma?Czy staw może dosłownie “odrosnąć”?Może!

Instytut Ortopedii i Traumatologii: I jak to zrobić?

Profesor Pak: Nasze ciało ma wyjątkową zdolność do regeneracji.Zobaczcie państwo, jak szybko się goi rana na skórze, tak samo szybko może również rosnąć każda z tkanek wewnątrz organizmu.Problem tkwi w tempie i aktywności tego procesu:jeden organ odbudowuje się sam, a innym trzeba pomóc.Wykorzystaj ukryte zasoby swojego ciała, a poczujesz się tak zdrowo, jak nigdy dotąd!

Instytut Ortopedii i Traumatologii: To właśnie o tym chcemy usłyszeć więcej.

Profesor Pak: Przepis odbudowy stawów był znany w Tybecie już od 2 000 lat.Jest to mieszanka naturalnych składników, która aktywuje podział i wzrost komórek chrząstki.Najpierw środkiem nasączano opaski i nakładano na chore miejsca.Ale potem ulepszyliśmy środek i zaczęliśmy stosować go w postaci plastrów – tak jest wygodniej, bo plaster jest dobrze przymocowany do chorego miejsca.Chcę powiedzieć, że dzięki naszym osiągnięciom naukowym, obecnie tybetański przepis dostępny jest na całym świecie.Brałem udział w jego rozwoju, więc wiem wszystko o jego składzie i działaniu.

pain relief allegro

Zasada jest prosta:lecznicze składniki plastrów bezpośrednio wchłaniają się w chrząstki niemal natychmiast.Wprawdzie trzeba je nosić 8-12 godzin, ale ból znika niemal natychmiast, a w pełni działanie stawu jest przywracane po jednym cyklu jedzenia. Zastanówcie się tylko – mówimy o pełnym odtworzeniu stawu.Możliwość uniknięcia operacji jest absolutnie realna!

Instytut Ortopedii i Traumatologii: Jak wygląda proces regeneracji?

Profesor Pak: Udowodniono, że komórki, które są odpowiedzialne za zdrowie i wzrost tkanki chrząstnej, znajdują się w niej samej.Udowodniono, że komórki, które są odpowiedzialne za zdrowie i wzrost tkanki chrząstnej, znajdują się w niej samej.Innymi słowy, jest to narzędzie uruchamiające uśpiony mechanizm, i sprawiające, że działa on szybciej.Plastry zwiększają krążenie krwi w okolicznych tkankach, co prowadzi do produkcji płynu w torebce stawowej.Zwiększa to mobilność samego stawu i pozwala tkance chrząstnej rosnąć szybciej.Co do przepukliny i zmian układu mięśniowo-szkieletowego, pod wpływem środka stopniowo miękną one i są wydalane z organizmu najpierw przez krew, a potem w sposób naturalny, przechodząc przez trakt jelitowy.

pain relief dawkowanie

Instytut Ortopedii i Traumatologii: Jakie są wskazania do stosowania środka?

Profesor Pak: Środek jest wskazany przy chorobach, takich jak zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, dyskopatia, rwa kulszowa, zapalenia korzonków, przepuklina, przesunięcie kręgów dysków.Ponadto, przy bólach, niedowładzie kończyn, skurczach mięśni i ich naderwaniu, obrzękach, siniakach, urazach.My, w Chinach, wykorzystujemy ten środek głównie do profilaktyki, więc nie chorujemy.Jest ono dla was czymś takim, jak dla Polaków czosnek, cebula, czy herbata z sokiem malinowym.Wiele osób do tej pory z przyzwyczajenie do tej pory przygotowuje środek samemu, w domu, ale nie zawsze udaje się odpowiednio dobrać składniki lub wybrać dozę. W przypadku gotowego produktu, oczywiście, nie ma takich problemów.

Instytut Ortopedii i Traumatologii: Gdzie można kupić plastry?

Profesor Pak: W Polsce, niestety, nie udało się nam przebić się na rynek farmaceutyczny.Po prostu nas nie wpuszczono, więc w aptekach i sklepach internetowych plastry nie są dostępne, można je zamówić tylko na oficjalnej stronie internetowej ze zniżką 50%.Można złożyć zamówienie: otrzymasz przesyłkę w najbliższym urzędzie pocztowym, sprawdzasz ją i dopiero wtedy płacisz tam, za zaliczeniem pocztowym.W żadnym innym kraju na świecie nie mieliśmy takich problemów, a w Chinach te plastry są w każdej aptece.Rozumiem tę logikę, jeśli ludzie będą zdrowi, to na czym zarabiać?

Instytut Ortopedii i Traumatologii: Dziękujemy profesora za tę ciekawą rozmowę, i z uwagi na liczne prośby widzów, publikujemy poniżej adres oficjalnej strony internetowej.

pain relief cena

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eleven + three =